TWEE MOGELIJKHEDEN IN CHINA een <:TI/loMnette verdwijnt Funderingen gevonden van sloten te Kapelle (Zuid-Beveland) BLIK DOOR HET WERELD VENSTER Onveilige gaskranen Ernstige kritiek op economisch beleid van de Indonesische regering Geheimen van «ie Zeeuwse bodem KAPELLE (Zuid-Be vela ad), 12-8. Bij graafwerkzaamheden ten be hoeve van het gemeentelijk uitbrei dingsplan van Kapelle op Zuid-Be veland is men op funderingen gesto ten van het slot Bruelis en het slot Gistellen. De beide versterkte, laat middeleeuwse huizen die nagenoeg aan elkaar grensden, z(jn in de loop van de 18e eeuw, op de funderingen na, geheel gesloopt. Het gemeente bestuur van Kapelle streeft er nu naar de beide historische plaatsen in het nieuwe uitbreidingsplan tot hun recht te doen komen, evenals dit trouwens het geval zal ztfn met het eveneens in Kapelle gelegen ter rein van het vroegere slot IVIaelstede. waarvan de grachten nog aanwezig zijn. De grachten van het slot Bruelis zijn in de afgelopen weken zo goed mogelijk in hun oude vorm terugge- PROPERE VROUW BAR1, 10-8. De 27-jarige Raf- faele Nigro te het slachtoffer geworden van de properheid van de vrouw van een café houder in de Zuiditaliaanse stad Bari. De glazen deur was zo goed gezeemd dat Raffaele ten onrechte meende dat de deur openstond. Met ernstige snijwonden werd hij opgeno men in een ziekenhuis waar hij kort nadien overleed. „Flitsen" uit het buitenland DJAKARTA. De leiders van een gehouden anti-Chinese demonstratie hebben verklaard, dat de drie jonge lui die bij de betoging kogelwonden hebben opaelopen, voor hun leven invalide zullen blijven. PORT LOUIS, De onafhankelijk- h eidspartij heeft bij de op Mauritius gehouden verkiezingen 39 van de 62 parlementszetels veroverd. De soci aal-democraten kregen 23 zetels. ATHENE. Twee voormalige Griek se ministers, die door de Griekse mi litaire regering drie maanden lang in hun bewegingsvrijheid zijn be perkt, hebben hu vrijheid herkregen HAMBURG. Een rechtbank in Hamburg heeft een eerdere uit spraak bevestigd, waarbij het aan het Weslduitse geïllustreerde tijd schrift „Stern" verboden was de memoires van Stalins dochter te pu bliceren. CAIRO. Volgens het blad „Al Achram" heeft Roemenië Egypte aangeboden 100.000 ton suiker te le veren. Het aanbod zou zijn gedaan dcor vice-premier Georghe Radu- luscu, die een bezoek brengt aan Cairo. DOUGLAS. Het parlement van het eiland Man heeft met 16 tegen 8 stemmen besloten het geschil met Engeland voor te leggen aan het sec retariaat van het gemenebest, niet aan de V.N. zoals men eerst van plan was. DJAKARTA. De waarnemende president van Indonesië, generaal Soeharto, heeft zijn toestemming ge geven voor de oprichting van een nieuwe Islamitische politieke partij. NEWARK. Het herstel van de schade, de vorige maand in de ne- gerwijken van de stad Newark ver oorzaakt door onlusten gaat 9.700.000 dollar kosten. DETROIT. Twee blanke politie agenten die ervan beschuldigd wor den tijdens het oproer in Detroit twee negers te hebben vermoord, zijn op borgstelling van 5.000 dollar elk in voorlopige vrijheid gesteld. KINJASA. De Kongolese regering heeft de mogelijkheid van onder handelingen met de opstandige huur troepen die Boekavoe bezet houden categorisch van de hand gewezen. BATH (Maine). De modernste tor- pedebootjager van de Westduitse marine is in de V.S. van stapel ge lopen. Het schip heeft een waterver- plaatsing van 4500 ton en zal „Luet- jens" gedoopt worden. HONGKONG. De grens tussen Hongkong en China is gesloten met uitzondering van één doorlaatpost. De maatregel werd genomen nadat communistische Chinezen een aan val hadden gedaan op een grenspost, waar zijn verscheidene Britse func tionarissen gedurende de nacht ge vangen hielden. LAGOS. Uit het Midden-Westen van Nigeria, dat door troepen uit Biafra is veroverd, zijn 82 buiten landers per schip naar de Nigeriaan- se hoofdstad Lagos overgebracht. Het waren Britten, Nederlanders, Canadezen en Westduitsers. ROME. De speciale afdeling van do Romeinse politie die tot taak heeft de toeristen te beschermen, heeft tot dusver tachtig Italianen aangehouden voor misdrijven vari ërend van het lastig vallen van bui tenlandse meisjes tot het stelen van auto's. De genoemde afdeling omvat 700 politiemannen die in uniform of in burger optreden. TAIPEH. President Hastings Ka- moezoe Banda van Malawi en de president van nationalistisch China. Tsjiang Kai-Sjek. hebben een com muniqué getekend, waarin Peking wordt gebrandmerkt als een bron van ondermijning en onrust in Azië, Afrika cn andere delen van. de we reld. bracht, tijdens welke werkzaamhe den het kasteelterrein zelf is opge hoogd. Wat er met het slot Gistelles gaat gebeuren is nog niet bekend. In ieder geval doet zich thans het meest geschikte moment voor om een onderzoek naar de funderingen in 4e stellen, min of meer als con trole op de opmetingen van Isaac Hildernisse uit omstreeks 1695. De heer B. Oele uit Kapelle heeft de graafwerkzaamheden die door de gemeente Kapelle zijn verricht, van nabij gevolgd. Hij heeft daarbij en kele belangrijke opmetingen gedaan die voor een eventueel voortgezet onderzoek als aanknopingspunt van betekenis zijn. Kasteel van Sluis Op aanwijzing van de heer M. Ke gel te Aardenburg is een veldverken- ning en enig bodemonderzoek ver richt op een onlangs gescheurd per ceel grasland nabij de begraafplaats van Sluis, Waarop naar de aldaar aangetroffen, grote hoeveelheden puin en 14-de eeuwse aardewerk fragmenten te oordelen, het histori sche en bouwkundig zo belangrijke kasteel van Sluis heeft gestaan. Dit kasteel werd in 1385 gebouwd door Philips van Bourgondië, bijgenaamd de stoute, getrouwd met Margreta (van Male', gravin van Vlaanderen Het kasteel werd op kosten van het Franse rijk gebouwd en overtrof alle vestingwerken aan de kusten van Frankrijk verre. In 1794 hebben de Fransen het gebouw zoveel mogelijk verwoest. In 1820 hebben 300 arbei ders maanden nodig gehad om de steenklomp af te breken. Plannen van de gemeente Sluis om de be graafplaats uit te breiden in de richting van het aangrenzende kas teelterrein - grote hoeveelheden grond ter ophoging liggen al klaar - maken een onderzoek van dit zeer belangwekkende terrein urgent. Het ligt in de bedoeling deze maand eni ge proefsleuven te graven teneinde na te gaan of een uitvoerig onder zoek van het betreffende perceel in de nabije toekomst nog zal lonen. Het militaire bewind in Nigeria heeft order gegeven tot de „totale oorlog" tegen Biafra, het oostelijk deel van de federatie, waarvan de troepen de laatste dagen opmerke lijke successen hebben geboekt. FINANCIEEL NIEUWS Uitgifte van 6 pandbrieven UTRECHT, 12-8. De N.V. Utrecht- sche Hypotheekbank gaat over tot de uitgifte van 63/i procent pand- briev serie N, tot nader bericht te gen de koers van 100 procent, met afwisselend 7 procent, 6 procent en 7 procent onvoorwaardelijke ver plichte uitloting per jaar. Notering ter beurze zal worden aangevraagd. Per 30 juni 1967 stond uit aan hypo theken voor f 480.9 miljoen en aan pandbrieven en schulbekentenissen voor f 453.4 miljoen. Naar het zich laat aanzien .zullen de resultaten van het lopende boekjaar tot te vredenheid stemmen, zo deelt de directie mede. Wat biedt de BEELDBUIS? DINSDAG 15 AUGUSTUS NED. I. Om zeven uur Jazz met Jacobs". De heer en mevrouw Pim en Rita Jacobs-Reys ontvangen een deftige gast deze keer, nl. de Neder landse in Parijs wonende concert pianist Daniel Wagenberg, die als liefhebberij wel eens wat aati jazz doet. Voor acht uur ook nog een af levering van de tamelijk nieuwe Duitse serie «De gasten van Felix Hechinger". Na. het journaal gaat de NCRV verder met Attentieen de tweede (en laatste) aflevering van Vakantie van A tot Z", waarin de Duitse cartoonist Manfred Schmidt aan de hand van het alfabet allerlei vakantieproblemen, vreemde bele venissen en gewoontetjes aan de kaak stelt. Tot slot van het NCRV programma nog een gesprek met ds, J. E. v. d. Geest van het psychia trisch ziekenhuis te Leidsendam over neerslachtigheid. De TROS begint om half tien met de Amerikaanse politiefilmserie The 87th Precinct", getiteld „Main Event". Verder nog een korte opname van het optreden van de jonge Russische pianist Vla dimir Krainev. NED. II. De NTS doet het op het tweede net bescheiden. Slechts twee programma-onderdelen, nl. een afle vering van de BBC-serie „The good old days" en een avontuur van „The Virginian" en z'n vrienden uit Me dicine Bow. In het variététheater in Leeds treden weer een reeks meer of minder bekende artiesten op, die het in oude klederdrachten gestoken publiek tot enthousiasme brengen. Onder de gasten zijn de Fran^aise Mick Michel en de in Engeland erg populaire Don Smoothy. „The Vir ginian'' beleeft weer een spannend avontuur. In het stadje komt nl. een oude bekende terug. Hij is een krachtpatser, die door alle inwoners werd gevreesd, omdat hij zo'n ruwe klant was. DINSDAG 15 AUGUSTUS. NED. I: 18.45 Minimolen; 18.50 Journaal; 18.55 Ster; 19.00 Jazz met Jacobs; 19.30 De gasten van Felix Hechinger; 19.56 Ster; 20.00 Journaal 20.16 Ster; 20.20 Attentie20.40 Va kantie van A t.mZ; 21.20 Hulp en heil; 21.30 87th Precinct; 22.20 Wla- dimir Krainev; 22.30 Journaal; 22.35 Einde. NED. II: 20.00 Journaal; 20.01 Ster 20.05 De goede oude tijd.20.45 The Virginian; 21.56 Ster; 22.00 Journaal. Een echte burgeroorlog is er niet in China, al zijn er steeds meer be richten over botsingen tussen rode gardisten en geregelde troepenafde lingen. Met name in de stad Woe- han is het tot een strijd gekomen, die alleen daarom geen burgeroor log kan worden genoemd omdat hij geheel plaatselijk is gebleven. De militaire commandant is vervangen en het heeft er de schijn van, dat deze een soort bestand in acht neemt waarbij het overigens aan de rode gardisten bepaald niet vrijstaat de culturele revolutie in zijn geheel door te voeren. Zeker is wel dat de militaire com mandant van Woehan, generaal Tsjen Tsai Tao, niet de enige topfi guur in het leger is die zo anti-mao- istisch denkt. Uit vele provincies ko men berichten over botsingen tussen militairen en Mao's aanhang. En met Tsjens verwijdering is de overwin ning voor Mao bepaald nog niet compleet. Dat blijkt trouwens wel het duidelijkst in Peking zelf, waar president Lioe Sjao Tsji wel dage lijks beledigd wordt op alle moge lijke manieren, maar deze nog steeds in functie is. En zich zelfs kan per mitteren niet in te gaan op bevelen zich publiekelijk voor zijn dwalin- gen te komen verontschuldigen voor een gehoor van rode wachters. Mis gesprongen De tegenstelling tussen Lioe en Mao is begonnen na de „grote sprong voorwaarts". Dat xoas een nieuwe politiek, door Mao ingeluid, die Chi na in een ijltempo allerlei achter stand op economisch terrein moest laten inhalen. Ieder stond daar ach tertot het geheel een enorme flop bleek te worden. De partij-organisatie keerde terug naar de geregelder opvattingen van bestuur en Mao werd met grote hul debetuigingen eigenlijk op dood spoor gezetHij werd vereerd, maar het partij-apparaat regeerde volgens de solidere en meer praktische me thoden die in de praktijk beter ble ken te voldoen. Mao bracht buiten het partij-apparaat om de massa's, vooral de jeugd, in beweging om zijn oude positie te herwinnen. Zijn schildknaap en toekomstige opvolger Lin Piao beheerste het leger en kon dat tot een neutrale houding bewe gen. De militaire gouverneurs had den daar ook weinig bezwaar tegen zolang de acties van de rode gardis ten weinig meer inhielden dan wat geschreeuw op straat. DEN HAAG, 11-8. Cvei*al in het land waar is omgebouwd op aardgas zullen de gaskranen in de huizen moeten worden voorzien van nieuwe sluitplaatjes. In enkele gemeenten ving van Langweer. Zij zullen tot en de gastechnici elk risico van ont ploffingen door lekkend aardgas bij voorbaat willen uitsluiten. Het tot nu toe gebruikte type kra nen voor aardgas is voorzien van een afsluitplaatje van een uit Duitsland afkomstige kunststof. De kranen zijn voordat men ze invoerde, grondig onderzocht op hun deugdelijkheid door het gasinstituut; achteraf blijkt nu dat de afsluitplaatjes van kunst stof het begeven, ofwel als gevolg van de zindelijkheid van de huis vrouw, ofwel doordat zij niet hele maal zindelijk is. Bepaalde afwas- middelen en bepaalde componenten van margarine (waarvan de spat ten op de gaskraan komen) blijken namelijk de kunststoffen plaatjes zo danig aan te tasten, dot zij op den duur barsten, zodat lekkages kun nen gaan ontstaan. Gezien dc grote explosiviteit van aardgas brengt dit gevaar mee. Daarom heeft de ver eniging van exploitanten van gas bedrijven besloten dat op alle aard- gaskranen de plaatjes van kunst stof zullen moeten worden vervan gen dcor plaatjes van koper of brons Overigens heeft men neg niet kun nen aantonen, dat er verband tus sen de afgekeurde plaatjes en voor gekomen ontploffingen zou hebben bestaan. Keuze Anders werd het toen de rode gar disten alom gingen proberen het oude partij-apparaat aan de kant te zetten. De tweede stap in Mao's cul turele revolutie. Toen kreeg men si tuaties waarin de dreiging besloten lag dat het normale en goed functio nerende bestuur werd vervangen door een dol naleven van de on praktische ideeën van Mao. Zowel de burgerlijke bestuurders als de mi litaire commandanten stuitte dat le gen de borst tenslotte zagen zij het als een algemeen belang dat het be stuur bleef functioneren. Daar ont stonden de botsingen tegen de beve len van Peking, dat wil zeggen die van Mao en van hun opperbevelheb ber Lin Piao. De beslissing om daar tegen in te gaan (en dus in feite te rebelleren moet niet gemakkelijk zijn 'geweest voor de generaals. Vermoedelijk heb ben zij wel degelijk contact met el kaar onderhouden via de verbin dingsdienst van hel leger. Maar waar ze optraden tegen de rode wachters deden ze dat zuiver plaatselijk. Dat heeft ivaarschijnlijk ook ertoe ge leid, dat in Woehan de rebellerende generaal verwijderd kon worden, hoewel zeker heel wat van zijn col lega's pal achter hem stonden. Burgeroorlog De vrees voor de generaals is ver klaarbaar, dat wil zeggen niet die voor de mannen in Peking, maar voor de verantwoordelijkheid een burgeroorlog te ontketenen. China heeft tenslotte lang en bloedig ge leden onder een lange interne strijd. De vraag is nu alleen maar hoever Mao en Lin Piao kunnen gaan voor de generaals besluiten dan toch maar gezamenlijk wat terug te doen. Er is een mogelijkheid dat Mao zijn potentiële tegenstanders één voor één elimineert en zo zijn cultu rele revolutie wint. De andere mo gelijkheid is dat de generaals nog net voor het zover is tegen Peking te hoop lopen. En dan heeft men een burgeroorlog. Welke van die twee wegen China zal gaan moet wel spoedig duidelijk worden. Een eeuw spoorwegen in Indonesië DJAKARTA, 11-8. De Indonesi- sche nationale spoorwegmaatschap pij (P.N.K.A.) heeft in Bandoeng het feit herdacht dat honderd jaar ge leden de eerste spoorwegverbinding in het land werd geopend. Deze ver binding besloeg een traject van 24 kilometer tussen Semarang en Tang- goeng op midden-Java. Zeilvakantie prinselijk paar in Friesland LEEUWARDEN, 11-8. Prinses Be atrix en prins Claus brengen op het ogenblik een korte zeilvakantie in Friesland door. Zij verblijven aan boord van de lemsteraak „De groene Draeck", eigendom van de prinses. Vanmorg zeilden ze in de omgeving van Langweer. Zij zullen tot en met zondag op verschillende meren in de Zuidwesthoek van Friesland zeilen. WASHINGTON. De Verenigde Staten en de Sowjet Unie staan op het punt een ontwerpverdrag tegen verspreiding van kernwapens in te dienen bij de Geneefse ontwape ningsconferentie. Dit heeft de Ame rikaanse delegatieleider William Foster vrijdag na een gesprek met president Johnson meegedeeld. HET OUDE BURGH Een foto van hel oude Burgh, een genoegelijk en intiem duindorp, be roemd om zijn perebomen in het centrum. Op dit moment - ver voor de twintiger jaren - had Burgh nog geen weet van drommen toeristen en rijen auto's. De hier in beeld ge brachte dorpsidylle is bijna vol maakt. Men lette op het vrouwtje. Zij heeft een bussel hout op de rug. Sprokkelen in het bos voor de win- terstookvoorraad (en voor de zomer se kachel) moet er vroeger wel veel zijn gedaan. Borstbeeld van J. Henry üunant wordt onthuld DEN HAAG, 12-8. Dr. J. E. de Quay onthulde vrijdagmiddag 18 augustus in het Vredespaleis in Den Haag een borstbeeld van J. Henry Dunant, stichter van het Rode Kruis en eerste winnaar van de Nobelprijs voor de Vrede. Dit beeld, vervaar digd door mevrouw B. Sturm-vap den Bergh, is een geschenk van de Jcngerenhulpdienst van het Rode Kruis, in het kader van het 100-jarig bestaan van het Nederlandse Rode Kruis. Dr. de Quay zal de sculptuur, als voorzitter van de Carnegiestich- ting, voor het Vredespaleis in ont vangst nemen. DJAKARTA, 12-8. In een vraag gesprek met het Indonesische staats- persbureau „Antara" heeft de be kende financiële deskundige Sjaf- roeddin Prawiranegara - indertijd algemeen directeur van de Indonesi sche Centrale Bank, totdat hij in 1958 deelnam aan de opstand tegen Scekarno op midden-Sumatra en vervolgens tot vorig jaar in de ge vangenis zat - ernstige kritiek geuit cp het financiële beleid van de re gering van waarnemend president Soeharto. Hij zei tegenstander le zijn van wat hij noemde de „timide houding van de regering Soeharto" bij het zoeken naar leningen. Hij wees er op dat Indonesië de komende vijf jaar 2.25 miljard dollar nodig heeft en dat landen als de Verenigde Staten en de Sowjet-Unie, die in het ver» leden hulp hebben verstrekt het re gime van Soekarno, de huidige re gering ook op grote schaal dienen te steuren. De regering behoeft niet de houding van de „schuldige beklaag de" aan te nemen bij het zoeken naar hulp. Sjafroeddin zei van mening te zijn dat de kredieten die nu werden verkregen de economische ziekte van Indonesië niet kunnen genezen, om dat zij alleen bedeeld zijn om be grotingstekorten te dekken. Het voornaamste doel di,ent te zijn de preduktie te vergroten en nieuwe bronnen van welvaart aan te boren. Feuilleton door Frank van Falckenoort Meteen was hij hengel en stoel tje vergeten. In zijn colbertjas voel de hij zijn zaklamp,die hij altijd tijdens het vissen bij zich had. Ge lijk rende hij langs zijn bungalow, het licht van de lamp voor zijn voe ten uitstralend. Het heeft wat te maken met die auto, was zijn vas te overtuiging. Iemand heeft hier een vrouw gebracht en probeert haar te vermoorden, was zijn eerste gedachte. Maar goed, dat hij hier precies wist, waar het pad liep. Spiedend met het licht van zijn lamp, keek hij scherp voor zich uit. Maar waar was het geluid vandaan gekomen? Volgens hem zo ongeveer bij het laatste 'huisje. In ieder geval uit die richting. Of in een van die huisjes? Nee, dat was nauwelijks mogelijk en het geluid van die gil klonk daarvoor veel te voi. De vrouw, die zo hartverscheurend ge gild had, was buiten, dat slond bij hem vast. In de omgeving van het laatste huisje bleef hij staan en zocht met de lichtbundel in het ï'ond. Niets te zien. Hij knipte het licht uit en luis terde enkele ogenblikken. Maar het enige, wat hij hoorde, was hel luid bonzen van zijn hart. Dat rennen was hij helemaal ontwend. Of zou het van de emotie komen? Nogal een lekker gehoor, als daar zo midden in de nacht een vrouw gilt. Om de stuipen op je lijf te jagen. Om je dood te schrikken. Wacht nou even, Flipginds is het water on hier is de laatse bun galow. ITij bcsdheen het huisje met zijn lamp, de luiken waren dicht. En daar was het water. Als hij nu sy stematisch te werk ging, vond hij misschien 'de vrouw, die zo gegild had. Als een man bezig was haar te vermoorden, zal hij intussen wel de benen genomen hebben, nadat hij het licht van mijn lamp heeft gezien. Of zou hij ergens verdekt staan wachten om hem ook op Te vangen? Onzin, ik ben niet bang. Ingespannen turend keek hij bij het licht van zijn staaf lamp op de grond en tussen de enkele smalle berkeboompjes, die her en der ver spreid stonden. Niets bizonders te zien. Stap voor stap ging hij verder, de oppervlakte voor zich beschijnend Het moet toch ergens hier vandaan gekomen zijn, hield hij zichzelf hard nekkig voor. Ik kan vrij nauwkeurig afstanden schatten, als het geluid betreft. Het was vast niet ver van mijn huisje vandaan, anders had het niet zo verschrikkelijk hard geklon ken. Huom je stijf te schrik ken. Na een paar minuten was hij bij het water. Wacht even, Flip, het is ook best mogelijk, dat men gepoogd heeft dc vrouw, die zo gilde, te ver drinken. Maar dan zou ik wel het geluid ervan gehoord hebben. Vooral nu het zo stil is. Een plons, al is hij nog zo zacht, is tientallen me ets in de omtrek hoorbaar. Hoewel, die mogelijkheid bestaat. Ver wat heb ik eigenlijk aan die flauwe kul? Waarom laat. men mij niet rus tig hier Vissen? Wat had die auto, die zoeven hier was, le zoeken? Zou den ze daarmee dc vrouw hierheen vervoerd hebben? Onder bedreiging Of wat dan ookMaar de auto was toch al een paar minuten weg, voor dat gegil begon? Ik kan er geen touw aan vast knopen. Nou, nog maar even verder zoeken. Hij deed enkele stappen terug en begon de oppervlakte opnieuw af te zoeken, ditmaal meer rechter voor het laatste huisje. Maar zijn licht bescheen alleen het bosgras en de bleke stammen van de berken, een enkele bloem, die zijn kop gesloten had. Een zenuwachtig geworden nach(diertje, sprong vlak voor zijn voeten weg. Krijg deEen mens zou er zenuwachtig van worden. Wat was dat voor een beest? Waarschijn lijk een veldmuis of een jong ko nijntje. Neg -immer bescheen hij de grond, steeds dichter bij hel huisje komend En toen, op nog geen twee meter afstand van de voordeur, zag hij iets zwarts liggen. Hij richtte er zijn lamp op.Daar lag de vrouw, die zo gegild hadlanguit op de grond, gekleed in een donkere re genmantel Hij liet zijn lamp over het uitge strekte lichaam glijden. De vrouw had (haar ogen gesloten. Hij belicht te een ogenblik het gezicht. Toen greep hem de paniek. Was dat niet dat meisje van Kaars? Dat een paar dagen geleden nog in het huisje was? Flip van Viersen, de harde, die met vrouwen speelde, als dat zo in zijn kraam te pas kwam, kon nu zelf ternauwernood een schreeuw van afschuw inhouden. Hij doofde zijn lamp en rende opeens weg. Ze hebben haar vermoordterwijl ik er op enkele tientallen meters vandaan zat. en het niet wist Hoofdstuk 11. Gent Hoolwerf werd wreed in zijn slaap gestoord, omdat Coby hem aan de arm trok. „Gei't, word-es wakker, iemand heeft gebeld....! Hoor je me?" Even knipperde hij met z'n ogen, maar was daarna 'klaarwakker. „Wat zeg jc?" (Wordt vervolgd). I I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 5