Eugenie wil je een stuk kaas uit het vuistje U bent geld waard! a Als de rozen wit of zwart zien Algemene Bank Nederland Waterschap Schouvven-Duiveland over het afsluiten van dijkvakken ONZE PUZZELRUBRIEK Polder bij Driebruggen liep onder water Wat biedt de BEELDBUIS? Opiumoorlog in Thailand Ademtest in België I s 3 c 5 s S Aandacht voor de tuin Z1EKIKZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag 4 augustus 1067 Nr. 10839 Van de zijde van het dagelijks be stuur van het waterschap Sehouwen- Duiveland deelt men ons het vol gende mede: Het waterschap Schouwen-Duive- land wos de laatste tijd genoodzaakt een aantal dijkvakken voor betreden af te sluiten. Allereerst golden hier de belangen in verband met het in stand houden van de zeewering. Daarnaast geschiedde zulks ten ge rieve van een ongestoorde en veilige beweiding (jongvee en schapen). Bo vendien werd tegemoet gekomen aan begrijpelijke verlangens van de vo gelliefhebbers (Vogelwacht) om het broedseizoen zo rustig mogelijk te houden. In overleg met het bestuur van de federatie Deltavissers werd een aan zienlijke lengte aan zeedijken voor iedereen volkomen open en toegan kelijk gehouden. Locprechten Voor afgesloten dijkvakken heeft het dagelijks bestuur van het water schap zich reeds dit voorjaar bereid verklaard looprechten uitsluitend voor vissers (hengelaars) op de glooiingen te verlenen via deze Delta federatie. Dat deze federatie om tech nische en administratieve redenen niet tijdig tot de uitvoering van de Weekeinde ARTSENDIENSTEN Zaterdag 5 en zondag 6 augustus Dokter VV. Bontkes, Zicrikzee, tel. (01110) 2280. neemt waar voor de artsen Van Hoorn en Van der Waarden. Dokter E. E. Vleugels Schutter, Zie- rikzee, tel. (01110) 2780, neemt waar voor dokter v. d. Zande. Dokter K. van Leeuwen, Bruinisse, tel. (01113) 280, neemt waar voor dokter Speelman. In de Westhoek hebben dienst de art sen: G. A. M. Stenger, Haamstede, tel. (01115) 280; H. J. Simons, Renes- se, tel. (01116) 280 en W. J. Terpstra, Brouwershaven, tel. (01119) 280. Zuster M B. Castel, Bruinisse. tel. (01113) 367, neemt waar voor zuster J. Compagne. DIERENARTS Dierenarts W. A. M. Kalkman, Re- nesse, tel. (01116) 310, neemt waar voor dierenarts T. van Roon. De weekeindedienst vangt aan op za terdagmorgen om tien uur. destijds afgesproken maatregelen kon overgaan spijt het waterschap. De hengelaars zullen zich dus wat dit betreft moeten wenden tot hun eigen organisaties (federatie). Tenslotte doet het waterschap een dringend beroep op alien die dijken betreden, cm geen afval als glas, pa pier, plastics, blik, vishaakjes, fles sen en dezen enz. achter te laten. De vervuiling neemt op sommige plaatsen zulke vormen aan dat om deze redenen eveneens afsluiting van dijkvakken wordt overwogen. ADVERTENTIE Engeland en Libië hebben een overeenkomst 'gesloten dnzake de evacuatie binnen hoogstens zes maanden van de in Libië gestatio neerde Britse troepen. BOEDAPEST. Drie voormalige leiders van de Hongaarse fascisti sche „Pijl'kruisers"-beweging zijn terechtgesteld .aldus het persbureau HTI. Om gelijke beloning voor mannen en vrouwen BRUSSEL, 3-8. De normen die in Nederland gelden voor vaststelling van het minimum inkomen zijn slechts ten dele in overeenstemming met de E.E.G.-bepalingen inzake ge lijke beloning voor mannen en vrou wen, zo meent de Europese com missie. Zij heeft dit verklaard in ant woord op een Europese parlemen taire vi"aag van de Nederlandse af gevaardigde ir. Vredeling. Het betreft hier de normen van de beschikking minimum inkomen 1967, gepubliceerd in de Staatscou rant van 8 februari van dit jaar. Aan de puzzels ziet men hoe snel de weken voorbijgaan. Er is ook alweer een klap in de (hete) zomer, maar puzzelaarsters en puzzelaars gaan onverdroten verder. Men doet het niet of men is er mooi weg van en er heel vaak mee bezig. Zo is dat met puzzelen! De eerste prijs is ditmaal bestemd voor: mevr. M. Bax-Boorsma, Weststraat 27, Zierikzee. De tweede prijs gaat naar: Mej. Jannie Sies, Esdoornstraat 28, Nieuwerkerk (Z.). De oplossing van de puzzel is de volgende: Horizontaal: 1. Ria; 4. eikel; 8. maan; 11. bordes; 13. relaas; 15. r.o.; 16. dapper; 18. pet; 20. emoe; 22, rat; 23. spleet; 25. prei; 27. ate; 29. or; 30. kwu; 32. etc.; 34. wrange; 36. eiser; 38. amcr; 40. deuk; 42. n.t.; 43. n.t.s.; 45. ede; 47. v.a.; 48. sjek; 50. trio; 53. onder; 55. elegie; 56. n.o.c.; 58. olm; 60. el; 61. pet; 63. theo; 65. regent; 68. iet; 70. graz; 72. era; 73. sahara; 75. dij; 76. noe mer; 79. waaien; 81. arts; 82. drama; 83. lam. Verticaal: 1. room; 2. ir; 3. adder; 4 .esprit; 5. kreta; 6. eer; 7. IJ.; 8. ma; 9. asperge; 10. netto; 11. bres- kens; 12. e.a.; 14. aap; 17. pa; 19. ee; 21 .opus; 23. serre; 24. Londen; 26. eert; 28. two; 31. witje; 33. ca; 35. euvel; 37. enkele; 39. mei; 41. kar mozijn; 44. stipt; 46. doch; 49. ele gant; 51. ree; 52. on; 54. door; 57. Ottawa; 59. arena; 62. tiara; 64. egaal 66. er; 67. nee; 69. eh; 71. adem; 73. ser; 74. ra; 77. os; 78. md; 80. ia. De nieuwe puzzel De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. brievenbesteller; 4. bloem; 8. hoefdier; 12. knaagdier; 13. drinkgerei; 14. huidblaasje; 16. bid (Lat.); 17. uitroep; 19. boom; 21. masker; 23. vrucht; 25. laan; 27. vreselijke ziekte; 29. vogel; 31. jon gensnaam; 33. verplaatste personen (afk.); 34. scout; 37. als eerder (afk.); 39. rivier in Nederland; 40. film maatschappij; 41. mannelijk zoog dier; 43. jongensnaam; 44. aanzien; 45. boog (Eng.); 46. boom; 47. secon de; 49. aanw. voornaamw.; 51. wa ter in Utrecht; 53. de onbekende (afk.); 55. land in Europa; 58. meis jesnaam; 59. vette vloeistof; 61. slang; 63. verbinding over water; 64. voorzetsel; 67. meisjesnaam; 69. deel v.d. hals; 71. lidwoord; 72. steen; 73. aanw. voornaamw.; 75. meisjesnaam 77. deel v.h. hoofd; 79. schelle kreet; 81. delfstof; 82. meubel; 83. man. Mieren en bijen FREIBURG (Breisgau), 3-6. De la Fontaine zou er zeker een fabel aan gewijd hebben als hij geweten had wat pro fessor Wellenstein heeft ont dekt, namelijk dat bijen ver zot zijn op mierenhopenDaar blijkt uitbundig honing ge maakt te worden door insec ten die met de mieren samen leven en door de mieren zelf. Prof. Gustav Wellenstein, zo oioog aan de universiteit van Freiburg in Breisgau, heeft de samenwerking tussen mieren en bijen tien jaar lang bestu deerd. Hij schat dat alleen al in de bossen van Baden- Württemberg 250 ton honing voorkomt die gemakkelijk is te verkrijgen. Bijenhouders behoeven daarvoor alleen maar hun korven in de nabijheid van mierenhopen neer te zet ten. Een zwerm die onder normale omstandigheden ge middeld 7,5 kilo honing per jaar produceert komt dan tot 11 a 15 kilo. Tot dezelfde con clusie is de directeur van de afdeling bijenteelt van het zo ologisch instituut te Freiburg gekomen. Honing die oor spronkelijk van mieren af komstig is blijkt beter dan bloemenhoning voor behande ling van bepaalde infecties, heeft hij vastgesteld. Het zo ologisch instituut heeft beslo- 'en een „wereldatlas van mie renhopen" op schaal 1 25.000 uit te geven, die ter beschik king van de imkers zal wor den gesteld. Verticaal: 1. dot; 2. onder andere (afk.); 3. optocht; 4. water in Bra bant; 5. vorm van ontspanning; 6. moesplant; 7. ambtshalve (Lat. afk.) 9. jaargetijde; 10. bijwoord; 11. niet vroeg; 13. Noord-Holland (afk.); 15. afstandsmaat (afk.); 18. soort stof; 20. glad neerliggend (van haar); 22. muzikaal drama; 24. boom; 25. En gels voegwoord; 26. gelofte; 28. be vel; 30 .opporren; 32. teveel van het goede ontvangen hebbende; 33. zwerven; 35. toestand van rust; 36. edel; 38. plaats in Drentt; 39. loterij briefje; 42. masker; 48. enkele; 50. meisjesnaam; 52. jongensnaam; 54. gevangenis; 56. vallei; 57. lokspijs; 58. boos; 60. verdedigingswerk; 62. unieke; 63. verzoek; 65. tijdperk; 66. uitheems zoogdier; 68. verharde huid; 70. gewicht (afk.); 72. vreemde munt (afk.); 74. titel (afk.); 76. Frans voegwoord; 78. gcogr. aanduiding (afk.); 80. voorzetsel. Flitsen uit het buitenland BRUSSEL. De Antwerpse haven schepen Dehvaide heeft in de ge meenteraad van de Scheldestad ver klaard, dat olieaanvoer naar Ant werpen via Brest goedkoper kan zijn dan via Rotterdam. BEIROET. Irak zal de levering van olie via de Syrische havens Ba- nias en de Libanese haven Tripoli aan de meeste Europese landen her vatten. STOCKHOLM. De Zweedse schrij ver van dierenboeken Bengt Berg, die ook pionierswerk heeft verricht op het gebied van het fotograferen van dieren, is maandag op 82-jarige leeftijd overleden. HEIDELBERG. Professor Richard Kuhn. die in '38 onderscheiden werd met de Nobelprijs voor scheikunde, is in Heidelberg na een langdurige ziekte op 66-jarige leeftijd overle den. Kuhn werd in Wenen geboren, studeerde scheikunde in Münchenen doceerde in Heidelberg. BOGOTA. Het aantal slachtoffers tengevolge van de aardbeving die Columbia op 29 juli trof is gesteld op 20, zo is van officiële zijde in Bogota vernomen. ANKARA. Koning Hoessein van Jordanië gaat 28 augustus naar Ankara, waar hij met president Su- nay van gedachten zal wisselen over de Israëlische bezetting van Jeru zalem en de westelijke oever van de Jordaan. BRUSSEL. Onbekenden hebben in het Antwerpse havengebied een alu minium cylinder ontvreemd, die hen zelf in levensgevaar kan brengen. PARIJS. Boven Parijs heeft een hevig onweer gewoed, waardoor vooral het vliegveld Le Bourget had te lijden. Daar viel hagel bij wind stoten tot 150 km./h. LONDEN. De ontwikkeling van het Frans-Britse supersonische verkeersvliegtuig „Concorde" zal waarschijnlijk 28 miljoen pond ster ling meer gaan kosten 'dan was ver wacht. SAIGON. In de moerassen van de Mekongdelta in Zuidvietnam heb ben Amerikaanse en Zuidvietnamese eenheden bij hevige gevechten die vier dagen hebben geduurd 350 Viètcongleden gedood. Zestien Ame rikanen en 28 Zuidvietnamezen ver loren het leven. MOSKOU. Met een kort telegram van ministerie aan ministerie heeft de Sowjet-Unie het Chinese leger gelukgewenst met zijn veertigste verjaardag GEFFEN. Te Bastenaken in zuid- oost-België is een Nederlandse per sonenauto uit Geffen in botsing ge komen met een Nederlandse vracht wagen. Een 7-jarig meisje, E. Kap pen, is hierbij om het leven geko men. De bestuurder vand e perso nenauto, P, Witlox, zijn echtgenote, alsmede mevr. Kappen werden bei den zeer ernstig gewond. DJAKARTA. De Indonesische procureur-generaal, generaal-ma- joor Soegih Arto, heeft gezegd dat de namen van officieren en functio narissen die zijn gearresteerd in ver band met een beweging om presi dent Soekamo weer aan de macht te brengen niet zullen worden gepu bliceerd. Soegih Arto zei niet waar om. LONDEN. De Britse schrijfster Margaret Kennedy, auteur van de best-seller „The constant nymph", is maandag in Adderbury, Oxfordshire op 71-jarige leeftijd overleden. BRUSSEL. Vele artsen in de Bel gische provincie Limburg zijn don derdagochtend een staking van 24 uur begonnen. Zij protesteren tegen administratieve voorschriften van de ziekenfondsen en tegen de gerech telijke vervolgingen legen artsen die weigeren deze administratieve voor schriften op tet volgen. DETROIT. De noodmaatregelen welke tijdens de ongeregeldheden in de Amerikaanse stad Detroit door gouverneur Romney waren inge steld, zijn verzacht. WOERDEN, 3-8. Door nog onbe kende oorzaak is in de nacht van woensdag op donderdag de boezem kade van de Dubbele Wiericke onder Driebruggen doorgebroken, waardoor een groot gedeelte van de polder „Het Westeinde van Waarder" onder wa ter kwam te staan. De kade brak over een afstand van ongeveer 200 meter, waardoor het water met geweld de polder bin nen stroomde. Naar schatting stond donderdagmorgen ongeveer 150 ha onder water. Met veel moeite is een zestal vee houders er 's nachts in geslaagd het vee naar huis te halen en op stal te zetten. De kade brak door dicht bij het nieuwe gemaal dat enkele maan den geleden in gebruik werd ge nomen. Ogenblikkelijk zijn maatregelen genomen om de schade zoveel moge lijk te beperken. De historische „Goe- jan Verwellesluis" bij Hekendorp, werd dicht gezet, evenals de sluis bij Nieuwerbrug, zodat alleen de Wie ricke leegstroomde in de polder en nieuwe aanvoer van water uitbleef. Pogingen om met een schip hel BANGKOK, 3-8. Bij gevechten tussen een stam in het noorden van Thailand en Chinese voormalige na tionalistische soldaten zijn van de ze laatsten 300 man gedcod, heeft het Thailandse ministerie van bin nenlandse zaken donderdag bekend gemaakt. De partijen waren het niet eens over de vraag wie het recht had gel den te heffen van opiumkaravanen. Vorig weekeinde laaide de strijd daarover op, drie dagen lang werd gevochten. In het betrokken gebied, waar de grenzen van Birma, Laos en Thai land samenkomen, wordt papaver voor opiumproduktie geteeld. Leden van de „Haw"-stam werken als be wakers bij de karavaans die door wat zij als hun gebied beschouwen trekken en heffen er geld van, de oud-soldaten wonen er al sinds het. einde van de tweede wereldoorlog. Thailand heeft politietroepen naar hst gebied gezonden, verwacht wordt dat Birma en Laos hetzelfde zullen doen. BRUSSEL, 3-8. In de Belgische staatscourant is donderdag een ko ninklijk besluit afgekondigd inzake een ademtest waaraan automobilisten dcor de politie kunnen worden on derworpen. De regeling wordt op 13 augustus ingevoerd. Voor de ademtest za'l een „alcotest draeger" worden gebruikt, een gla zen buisje met een reactief dat groen wordt als het in aanraking komt met aJlooholdamp. Een markering geeft aan als het alcoholgehalbe van het bloed' meer dan 0,8 gram per liter bedraagt. Wie deze grens overschrijdt krijgt ter plaatse een rijverbod opge legd van twaalf uur. Men kan met tussenpozen van twee uur een her haling van de proef vragen, doch moet dan zelf de kosten ervan beta len. stroomgat af te dammen mislukten doordat de motorboot bijna geheel de polder in dreef. Slechts met grote krachtsinspanning gelukte het met behulp van tractoren, het schip weer vlot te krijgen. Intussen is men be gonnen met zandzakken het gat te dichten. Van een naburige polder werd toe stemming verkregen een kade door te steken, waardoor deze polder kan helpen bij de bemaling. ADVERTENTIE ■cfi VOEDZAAM MA*. tv W M H e at ut M M W W M W O H N M F» M ■*xvw mvzaaoA GEMEENTE DUIVELAND Burgerlijke Stanrl en loop der bevolking over juli Geboren: 26. Johannes Jan, z. van J. W. v. d. Have en D. J. M. Boogert (Oosterland). Overleden: 15. Ja'kob Heijboer, 73 jr., echtg. van N. Flikweert (Nieu werkerk); 15. Gradus Brentjes, 55 jr., echtg. van M. N. Speelman (Zie rikzee); 22. Jacobus Verdonck, 50 jr., echtg. van A. Veeken (Roosen daal); 15. te Amsterdam) Pieternel- la Dalebout, 73 jr., wed. van J. L. van Vossen (Nieuwerkerk). Ingekomen: 3. J. C. Heule, van Dordrecht naar Sirjansland; 4. P. Voorbeijtel, van Vlissingen naar Oosterland; 7. M. G. R. Schottert, vhn Utrecht naar Nieuwerkerk; 14. E. M. van Driel, van Bruinisse naar Nieuwerkerk; 18. H. P. v. Noorden en gezin, van Zierikzee naar Nieu werkerk; 20. J. J. Huismans en ge zin, van Bergen op Zoom naar Oos- terland; 25. J. F. M. Belfroid en ge zin, van Groningen naar Nieuwer kerk; 25. C. J. M. de Winter, van Made en Drimmelen naar Ooster land; 25. J. C. M. de Winter, van Made en Drimmelen naar Ooster land. Vertrokken: 5, H. v. d. Hoek, van Nieuwerkerk naar Brouwershaven; 6. L. T. v. d. Werf, van Oosterland naar Bennekom; 11. J. L. Bolier en gezin, van Sirjansland naar Brui nisse. In deze tijd van het jaar ontvan gen wij veel klachten van lezers over ziekten in de rozeii. Omdat de particuliere tuinbezitter vaak niet volledig op de hoogte is met de be strijdingsmogelijkheden geven wij voor twee veel voorkomende euvels bij rozen enkele afdoende middelen. Verschillende klimrozen hebben veel last van meeldauw (sphaero- theia pannosa), bv. de oude Crim son's Rambler dubbel rode trossen. Warm weer gevolgd door vocht, werkt dit in de Hand. Ter voorko ming moeten rozen niet direct te gen schutting of muur worden ge leid, maar bv. door middel van een hekwerk of balkjes en draad op eni ge afstand worden gehouden zodat een luchtlaag tussen muur en schutting blijft. Zijn de rozen reeds aangetast dan kunt u proberen met- de volgende middelen te spuiten: a. E.50 g spuitzwavel of 1 cl califor- nische pap per liter water b. Proefsgewijze met Duphar W.P. 155 en 1 gr per liter water. Dit middel doodt tevens de bladlui zen. Volgend jaar zo spoedig mogelijk hiermee beginnen voorkomt narig heden. Eventueel nog eens proberen met 1 gr karathane per liter water. Dit jaar en volgend jaar de bespui ting om de 7 lot 10 dagen herhalen. Zwam en spint Zijn de bladeren van klim. of struikrozen enigszins aangetast met een begin van spint (een witte ver kleuring van de bladeren) dan kan veel bereikt worden met een krach tige straal van de tuinslang, die we dagelijks op de aangetaste delen richten .De ergst aangetaste blaadjes plukken we na enkele dagen af en dan moet er binnen een week al zichtbaar herstel zijn ingetreden. Zijn de bladeren in hevige male aangetast dan zijn waarschijnlijk bladluizen aanwezig. Op de xvitte uitwerpselen hiervan, die zoet van smaak zijn, vestigt zich in vele ge vallen en zg. roetdauw en dan komt er een zwarte laag op de bladeren. Deze laag belemmert sterk de groei van de planten, die er vies en on ooglijk gaan uitzien. Bestrijding is dus nodig van de ge. noemde insekten, want dan heeft u ook geen last van die roetzwam. Gaat het. om een enkele struikdan moet u bijvoorbeeld bestuiven met Plrox, waarvan voor de particulier heel handige verstuivertjes in de handel zijn. Na ca. 10 dagen, zo no dig, nog eens herhalen. Vooral goed de onderzijde van de bladeren be stuiven, daar hier de meeste boos doeners zitten. Sterk aangetaste en afgevallen bladeren verbranden. Voor grote aantallen rozenstrui ken kunt u het beste stuiven of ver nevelen met bv. T.E.P. of het Gesa- pint en Teclion. Gebruiksaanwijzing wordt bij aankoop door de handel in bestrijdingsmiddelen geleverd. Het laatste mengsel is zowel tegen spint als luis werkzaam. In de winter de struiken spuiten met 5 pet. vruchtboomcarbolineum, waarmee de luizeneitjes gedood wor den. Beter voorkomen dan genezen. ZONDAG 6 AUGUSTUS. NED. I. Er is in de ochtenduren een eucharistieviering uit de kapel van het St. Vittiscollege in Bussum. De middag wordt voor een belang rijk deel gevuld met sport. Eerst een rechtstreekse uitzending van de autorace-wedstrijden ofn de Grand Prix van Duitsland op de Nürburg- riiig. Voorts nog een uur lang zwem men. In Groningen worden de na tional^ zwemkarnpioejtschappen ge houden. Het avondprogramma be gint met „De vrolijke weg naar God", de tweede aflevering van een film over de Chassidistisehe Joden. Na „Woord voor Woord'» neemt Thierry la Fronde het scherm in be slag. NTS-sport krijgt de gebruike lijke vijftig minuten waarna de KRO haar programma opent met een Ba- var ia-produktie, nl. „De Terechtstel ling", een televisiespel van Carl Merz. Het is een griezelig, zelfs een beetje sadistisch aandoend stuk. Het gaat over een plan van een grote showman om een terechtstelling „op te voeren". Het moet een echte voor. stelling zijn, met een heuse beul, een guillotine, die niet hapert en een hoofdrolspeler, die werkelijk zijn hoofd wil offeren. Het Amsterdams Kunstmaandorkest voert daarna Tsjaikof sky's Capriccio Italienne uit. De epiloog sluit de zondagavond af. NED. II. Het NTS programma be gint met een drie kwartier durende show rond Lome Green, als Ben Cartwright een bekend figuur uit Amerika's wilde westen. Dan volgt een aflevering van de Canadese se rie „Wojeck". Dokter Steve Wojeck krijgt deze keer met een moordzaak te maken. Tot slot van de avond spelen Frans Vorstman en Wim de Haas van de toneelgroep Studio een „absurdistische'» eenakter van Sla- womir Mrozek. Het stuk is getiteld „Striptease". MAANDAG 7 AUGUSTUS. NED. I. In de vooravond na de wekelijkse actualiteitenrubriek van de kerken „Kenmerk" voor het eerst een nieuwe Duitse serie: „De gasten van Felix Hechinger". De hoofdfi guur is een hotelportier, die in deze eerste aflevering een man ontmoet, die lelijk in de knoei zit. Na het journaal in het NCRV programma de laatste aflevering van de toch wel teleurstellende serie „Nu!, en dan". Weer een Frans filmpje met educa tieve inslag, waarover mensen en heren in de studio gaan napraten. Als we hierover uitgepraat zijn nog een derde praatstuk. Na de gasten van Felix en de paedagogische blun ders, het tweede en laatste deel van de Russische opvoering van Tolstoi's „Het levende lijk". De dagsluiting volgt hierna nog. NED. II. De VARA wijkt niet af van haar gewoonte om het tweede net te openen met de serie Coro nation Street". Deining in de straat, want er is ingebroken in de Rovers Return. Dan gaan we op stap met de VARA-ra-boem-tvWe gaan nu naar het Noordhollands Opmeer om getuige te zijn van een concours van tuigpaarden. Tot slot van de avond een aflevering van de Engelse serie Heartsongswaarvan we al enkele hebben gezien. Deze aflevering is geheel op het wilde westen gericht. Volksliedjeszangers uit de tijd van cowboy's en kampvuren ZONDAG 6 AUGUSTUS. NED. I: 11.00 Eucharistieviering; 11.45 Einde; 15.45 Auto-races; 16.30 Nat. zwemkampioenschappen: 17.30 Einde; 18.40 De vrolijke weg tot God 19.05 Woord voor woord; 19.10 Thierry; 19.35 Sport; 20.05 Journaal; 20.30 De terechtstelling; 22.00 Het Amsterdams Kunstmaandorkest; 22.20 Epiloog; 22.25 Journaal. NED. II: 20.00 Journaal; 20.05 Lome Greens wild west; 20.50 Wo jeck; 21.40 Striptease; 22.10 Journaal. MAANDAG 7 AUGUSTUS. NED. I: 18.45 De minimolen18.50 Journaal18.55 Ster; 18.59 Pauze; 19.00 Kenmerk; 19.30 Felix Hechin ger; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Nu! en dan?; 21.10 Het levende lijk: 22.25 Tot u spreekt; 22.30 Journaal. NED. II: 20.00 Nieuws; 20.01 Ster; 20.05 Coronation street; 20.55 Con- courstuigpaarden; 21.30 Het wilde westen in liedjes; 21.56 Ster; 22.00 Journaal. ADVERTENTIE Denkt U daar eens aan wanneer U iets wilt aanschaffen óf wanneer U om andere redenen voor een grote uitgave komt te staan en niet direct over contant geld kunt beschikken. U persoonlijk lenen wij dan het benodigde bedrag (van f 500,- tot 5.000,-): zónder borg of andere zeker heid; zónder beperkingen voor wat de besteding betreft; mèt kwijtschelding van de nog te betalen termijnen bij onverhoopt overlijden. Over de PERSOONLIJKE LENING zal men U gaarne op al onze kantoren (meer dan 370) iedere gewenste inlichting geven.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 3