Drie reddingvletten voor grotere veiligheid op de stranden STREEKNIEUWS MIDDEN - OOSTEN Geniei-ntt-ruud Westerschouweil HAAMSTEDE. 17-6. In de vrij dagavond gehouden raadsvergade ring der gemeente Westerschcu wen waarin twee raad-leden, de heren liendrikse en Kalkman afwezig wa ren en het anders zo talrijke pu bliek verstek liet gaan zijn enige be langrijke punten behandeld. Burge meester Everwijn deelde mede dat een betere beveiliging der stranden doorgevoerd zal worden in de vorm van een drietal reddingsvletten die door de Bescherming Bevolking in bruikleen gegeven werden, Voorzien van een buitenboordmotor zullen ze een plaats krijgen te Westensehou- wen en in Renesse terwijl voor de derde nog een plaats gezocht wordt in de buurt van Middenpad of vuur- torenstrand. De heer Kioet die de consumptietent in YVestenschouwen beheert zal de eerste bemannen en die in Renesse zal bestuurd worden dcor de heer Glcude. Voor de houw van drie botenhuis- jes zal f 3300,- uitgetrkoken wor den. In het najaar zullen de uitneem, bare gebouwtjes weer opgeruimd en opgeborgen worden. De heer Kloos terman meende dat het opzetten dei- motor minstens 5 minuten vraagt en zag liever de motor vast op de boot die dan met een plasticzak be schermd zou worden tegen zand en stof. De voorzitter zag toch maar lie ver de motoren los opgeborgen in de consumptietent Ln verband met mo gelijke diefstal. De Reinigingsdienst in de West hoek gaat wat de kampeerterreinen betreft anders werken. Er komen grote containers die door een speciaal aangeschafte vraehtauto-chassis met een hydraulische laadinstallatie in een ommezien opgeladen kunnen worden en op de vuilnisbelt leegge stort. De containers worden door de camping-eigenaars zelf aangeschaft. Er zijn reeds 15 bedrijven die aan dit nieuwe systeem meedoen terwijl er tevens 2 hotels een aanschaften. Door de heer J. F. Kaashoek uit Zierikzee was gevraagd of het mo- gelijik was om in Haamstede op de woensdag in het tcpseizoen een weekmarkt te beginnen in de orde van grootte van een 20-tal' kraam pjes. Dit verzoek was eerst monde ling gedaan, doch toen het college dit om ruimte-overwegingen van de hand wees herhaalde hij zijn verzoek schriftelijk. Het college wilde er geen voorstel van maken, doch gaarne de mening der raadsleden horen. De voorzitter meende dat, zo lang er niet meer parkeerruimte is, er geen voorstellen in die geest worden ge daan. De heer Padmos wilde de bescher ming van de Middenstand niet weg- cijferen, doch de voorzitter ant woordde dat een gezonde concurren tie altijd te waarderen valt. Een aardig verschijnsel noemde de heer Kloosterman deze weekmarkt, hoewel hij de groente- en fruitsector or uit wilde houden in verband met de moeilijke positie der groentehan delaren hier. Het bestuur der Middenstandsver. eniging Haamstede-Burgh was dooi de heer Hogerhuis benaderd en deze veelt er wel wat voor. mits zij zelf aan deze markt m'ee kunnen doen, en dan ook in de winter er mee door gaan. Toch zou de Middenstand het willen uitstellen tot volgend jaar waarmee de voorzitter zich verenig de. Plan Kromme Reke In Renesse is nu ook het plan Kromme Reke vastgesteld. Na de ter inzagelegging waren 2 bezwaar schriften binnengekomen. Het eer ste was van notaris Heering die voor zijn opdrachtgever, de heer Teeuw, reclameerde tegen de bestemming van de door genoemde heer aange kochte villa Constanzia. Hij wilde er een broodjeswinkel van maken doch de voorzitter zeide dat een der gelijke zaak hier niet thuis hoort. „Het is geen zaken- maar een woon gebied en alleen een pension is nog toelaatbaar". Daarom adviseerde het college dit bezwaarschrift af te wij zen waarmede de raad zich kon vere nigen. Het 2e bezwaarschrfit was van de firma Braber, Deneman en Lemsom Zij mi nen dat er een te kleine ruim - te achter hun bedrijfsgebouwen is gepland om later nog eens uit te kun nen breiden. Zij willen het bestaan de straatje, cp de Kromme Reke uit lopende recht door laten lopen op de nieuwe straat in het plan en de knik die het plan er in uitwerkte, weg te nemen. De dan overblijvende grond zouden zij willen kopen. De voorzitter lichtte toe dat dit niet kan omdat er een riolering on der ligt. B-vendien wordt het ge plande schoolterrein gehavend. Het college had echter toch een oplos sing gevonden dcor de twee groen stroken die het bedrijf van de twee wegen scheiden, weg te nemen waar door een breedte van 2. en een van 4 met-?r bij het bedrijf gevoegd kan werden. Voorwaarde werd gesteld dat de firma een gemetselde muur om hun terrein zullen bouwen om de gi-oer.strcok te vervangen. De heren Pndmcs en Westhoeve gaven hun visie op dit cian doch kenden zich er rr.ee verenigen evenals de gehele raad. De voorzitter zeide nog dat de ze vervallen groenstrook zeer be langrijk is veer de garage van de heer Bcuwman. Aan het plan Krcmme Reke voeg de het college nog een correctie toe in de verm van een afsluiting van het achterweggetje dat op de Stoof- weg uitkomt en dat gebruikt wordt voor de brandweerauto en de Dienst Gemeentewerken. Vlak er naast komt de nieuwe weg op de Stoofweg uit en Waterstaat vend 2 wegen te veel. Alleen het hcekperceel krügt nu neg uitmonding cp deze weg terwijl de anderen cp de nieuwe weg uitba ning krijgen. In het plan Kromme Reke is de me lelijkheid gepland voor een ö-lo- kalige school met gymnastieklokaal. In verband met dit Krcmme Rek^- plan vroeg d.e heer Padmos aan dacht voor de gevaarlijk? heg langs de Stoofweg. De aankoop van de villa „De Zon- ne" als ambtswoning voor de bur gemeester werd door Ged. Staten goedgekeurd. De voorzitter achtte het verder z in vol om in Haamstede een Prins Willem Alexander-boom te planten r '.e een plaats krijgt op de hoek van de Bernhard- en Julianastraat bij het gymnastieklokaal. De voorzitter noemde een Prunus hier op zijn plaats. De heer Dalebout opperde het plan deze in Renesse te plaatsen doch het college achtte de boom op zijn plaats in de omgeving van straten met „Koninklijke namen. Het voorstel van b. en w. om de Stichting Renesse een kasgeld van f 100.000,- te garanderen wordt aan genomen. Het voorstel tot toekenning van een uitkering ineens i.v.m. de ver late inwerkingtreding van het Ver- haalsbesluit aan het daarvoor in aanmerking komende gemeenteper- s.'.neel werd eveneens aanvaard ter wijl de voorzitter daar nog de iVz salarisverhoging met ingang van l juli 1S67 aan vastkoppelt. „La France" werd „Old Dutch" Zierikzee's café-restaurant ZIERIKZEE, 17-6. De heer J. de Lcoze, van origine Zierikzeeënaar, maar een jaar van Arnhem terug naar zjjn geboortegrond, heeft het door hem beheerde café-restaurant „La France" op de heek Lange No- beJstraat-St. Anthoniesdam een In grijpende metamorphose laten onder gaan. Onder de nieuwe naam „Old Dutch" mag de zaak thans gerekend werden tot opvallende zaken in de hcreca-sector. Zo totaal anders als de naam voort aan luidt, zo totaal anders is ook het interieur geworden. De eigenaar heeft er lang over nagedacht, maar wist tenslotte dat een zaak als de onderhavige te Zierikzee, slechts een in antieke stijl uitgevoerd interieur' mocht hebben. O.i is die gedachte een juiste geweest, vooral ook gelet op de fraaie uitvoering, die geheel in donker eikenhout is gehouden. De kreeg een antiek interieur lambrizeyingen en de deuren zijn in eikenhout uitgevoerd, maar pronk stuk in de zaak is de fraaie - daarbij goed passende - bar, die de ruimte domineert. Met name de echtgenote van de eigenaar heeft zich op het punt van de inrichting veel moeite gegeven om tot dit uiteindelijk resul taat te komen. Zeer stijlvolle bijpassende lampen zorgen voor de verlichting en ook het meubilair (eiken stoelen met rieten zittingen) doen het goed in deze om geving, evenals het van eikenhouten balkjes voorziene plafond. Belang rijke aanwinst is verder een batterij nieuwe toiletten, zodat de zaak in z'n geheel als vernieuwd ikan wor den beschouwd. Behalve zg. plate- service kan men in „Old Dutch" uit eraard voor allerlei dranken terecht. Op gezellige, maar on-officiële wijze werd de vernieuwde zaak vrijdag in bedrijf gesteld. ZIERIKZEE: Autobotsing Zondagavond omstreeks 18.35 uur kwamen op de kruising Tramweg- 't Sas twee auto's met elkaar in bot sing. De wagens werden respektie- velijk bestuur door J. M. L. en C. S. te Zierikzee. Beide wagens werden beschadigd. De politie onderzocht de schuldvraag en maakte proces-ver baal op. Auto gracht in Zondagavond omstreeks 11 uur reed de automobilist J. S te Hoge- en Lage Zwaluwe, komende uit de richting Haamstede, ter hoogte van het benzinestation aan de Grachtweg de gracht in. De auto werd niet be schadigd, maar de chauffeur kreeg zijn bekomst in het ter plaatse bij zonder vuile water. De politie stelde een onderzoek in naar de oorzaak. Centrale Fokveedag Wij vernemen dat de jaarlijkse fokveedag op het Zuidhoek terrein zal worden gehouden op donderdag 6 juli a.s. Het betreft 'n dag voor het rundvee, de trekpaarden en de scha pen, georganiseerd door de gezamen lijke fokkers van Schouwen-Duive- Zonnemaire had zijn tractor-wedstrijden ZONNEMAIRE, 17-6. Zaterdag middag j.I. werd te Zonnemaire de jaarlijkse behendigheidswedstrijd voor tractorchauffeurs gehouden. De Culturele Vereniging te Zonne maire had voor de organisatie van deze middag de beschikking gekre gen over een weiland van de heer J. v. d. Hoek, gelegen aan de Zuidweg en een tractor van hot merk Mas- sey.Ferguson van de fa. Akkerdaas te Noordgouwe. Negen deelnemers hadden zich op gegeven om het moeilijke parcours te rijden met een bandenwagen, met daarop een omgekeerde melkbus ach ter de tractor. Het moeilijkste onderdeel was on getwijfeld de wip, waarop de ban denwagen moest balanceren, terwijl de tractcrchauffeur een boniewruiter opzette. Hoe moeilijk bewijst wel hét vele aantal strafpunten bij dit onder deel opgelopen. De uitslag was als volgt: 1. J. Stoel met slecht 10 straf punten, een wissel beker, geldprijs en geschenk; 2. J. Steel met 157 strafpunten; 3. de heer Koot met 227 strfpunten; 4. C. de Vlieger met 24S strafpunten; 5. P. de Vlieger met 257 strafpunten. De prijzen werden uitgereikt dooi de heer A. M. v. Liere, die tevens een dankwoord uitsprak aan het adres van degenen, die door hun me. dewerking deze middag mogelijk maakten. land Tevens vinden plaats de pre- miekeuring van de Kon. Vereniging „Het Nederlandsche Trekpaard", af deling Zeeland en de kalveropfok- wedstrijd, georganiseerd door de P.J. G.Z. en de C.P.J. BRUINISSE Causerie voor N.C.V.B.-afdeling ln de vorige week gehouden ver gadering van de afd. Bruinisse van de Ned. Chr. Vrouwenbond las de presidente mevrouw C. de Groot- Fluijt eerst Lucas 10 25-37 en hield daarover een korte inleiding, nadat gezongen was Gezang 158 2. Tet tweede gedeelte werd verzorgd door zuster Haayer uit Rotterdam, op Schouwen-Duiveland langzamer hand een bekende verschijning, die een causerie hield over haar werk in 'donker Rotterdam. Een causerie die toch altijd weer boeit, omdat het gaat over een werk, dat altijd voort gaat, het helpen van mensen die aan de zelfkant van het leven staan en die door hulp van zuster Hayer soms slagen er weer boven op te komen. Die door hulp en voorbeeld weer het leven aan 'kunnen, die soms ook nog tot geloof komen, omdat zuster Haayer haar hart en huis wijd open zet en probeert voor 'ieder die bij haar aanklopt een passende werk_ kring te vinden. Na de pauze volgde beantwoording van vragen. Zuster Haayer wil graag kleding enz. in ontvangst nemen, het adres daarvoor is op Schouwen-Dui veland mevrouw Eerland, Lijsterbes straat 16 te Nieu werkerk. Nadat nog gezongen was Psalm 138 2 en 3 ging zuster Haayer voor in dankgebed. ZIERIKZEE: Aan de H.T.S. te Vlissingen slaagde voor het einddiploma afde ling Werktuigbouwkunde de heer J. L. Hage te Zierikzee. Bouw revalidatiewoning gegund Namens de woningbouwvereniging „Beter Wonen" alhier werd de bouw van een revalidatiewoning, garage en kantoor-magazijn in Malta I gegund aam firma F. den Hartog N.V. te 's-Gravendeel voor de som van f 68.000. Vergadering N.C.V.B. De plaatselijke afdeling van de Ned. Christen Vrouwenbond hoopt woensdagavond 21 juni haar maan delijkse bijeenkomst te houden in het Ned. Herv Verenigingsgebouw. Spre ker op deze avond is dokter A. J. van den Hoorn uit Zierikzee, over het on derwerp „Waarheid of leugen aan het ziekbed?" Ook belangstellende dames, niet-leden, zijn hartelijk wel kom. KERKWERVE Ingebruikneming zelfbedieningswinkel Sedert donderdag 15 juni heeft ook Kerkwerve een zelfbedieningswin kel. Door overname door zijn zoon is de bestaande winkel in levensmid delen annex 'broodbakkerij van de heer J van IJsseldijk zodanig ver bouwd en uitgebreid dat een zelfbe dieningswinkel is ontstaan. Door uit breiding met een woonvextrek heeft de winkel nu een oppervlakte van 32. m-. De inrichting is aan de eisen des tijds aangepast., terwijl ook het assor timent van artikelen een uitbreiding heeft ondergaan. Schoolreisje Met een bus van de firma van Oeveren vertrokken vrijdagmorgen de leerlingen van de klassen één, twee en drie van de christelijke na tionale school te Kerkwerve voor hun jaarlijks reisje. De reis ging dit jaar naar ae Efteling, waar van de prachtig uitgebeelde sprookjes werd genoten. Verder werd nog een bezoek gebracht aan de dierentuin te Til burg. HAAMSTEDE Geval van joyridnig In de nacht van vrijdag op zater dag werd van het erf van het aan nemingsbedrijf Prince in Haamstede een aan het bedrijf toebehorende ro de Peugect-personenwagen gestolen. De auto was niet op slot en de con tactsleutels waren er niet afgenomen. De Rijkspolitie werd gewaarschuwd die het kenteken GZ 66-93 verspreid de, Zaterdagavond ontdekte een in woner uit Burgh de onbeheerd staan de auto op de Nieuwe Haven in Zie rikzee, waarmee de zaak was opge lost. Van de daders ontbreekt tot nu toe elk spoor. Wel een waarschuwing voor automobilisten om toch vooral hun wagens af te sluiten en de con tactsleutels mee te nemen. BURGH Poging tot oplichting Een dezer dagen werd mevr. Schot, echtgenote van de schipper der red dingboot aan huis aangesproken door een vreemdeling die, zo hij zeide, op dracht had gekregen van haar man om de grasmaaimachine te repare ren. Geen argwaan vermoedend ga f zij de machine mee die na een uur weer werd terug gebracht door een man met een groen mutsje op het hoofd, „f 26,- graag", zeide de man en de kesten werden prompt betaald. Toen een poosje later schipper Schot thuiskwam en het verhaalde hoorde zocht hij met zijn auto de gehele Vluchtelingenkampen in Jordanië AMMAN, 18-6. Jordanië zal nog zeven vluchtelingenkampen open stellen voor de naar schatting 150.000 vluchtelingen van de door Israël be zette westelijke oever van de Jor- daan, zo is zondagavond in Amman bekend gemaakt. Er is al een vluch telingenkamp in gebruik, maar nog vele duizenden mensen leven in als noodcentra ingerichte scholen, hui zen in aanbouw en schuilkelders. Weer post naar Miden-Oosten DEN HAAG, 17-6. De verzending van luchtpost voor bestemmingen in het midden-oosten is thans weer vrijwel normaal, behoudens voor Egypte, Irak en Jordanië. Voor laatst genoemde bestemmingen wordt dan ook aangeraden tot nader order geen luchtpost ter verzending aan te bie den. Post, die via de land- of zee route wordt vervoerd naar het mid den-oosten kan, met uitzondering van Jordanië, weer worden verzon den. Met ernstige vertraging dient evenwel rekening te worden gehou den. Olieleiding hij Aden vernield ADEN, 17-6. Een deel van een der tig kilometer lange pijpleiding van de haven van Aden naar een Britse olieraffinaderij in Klein Aden, on geveer veertig kilometer ten westen van Aden, is vrijdagavond door een ontploffing vernield. Dit is de eerste maal, dat een sabotagedaad werd on dernomen tegen een Britse olieraffi naderij sinds de bevolking vorige week tijdens de oorlog in het mid den-oosten werd opgeroepen tot ver nietiging van olie-installaties als protest tegen beweerde Britse in menging in deze oorlog. President Nasser leidt nieuw kabinet CAIRO, 19-6. President Nasser zal de leiding op zich nemen van een nieuw Egyptisch kabinet, dat van daag (maandag) benoemd zal worden zo meldt, het dagblad „Al Achram". Nasser zal premier Sedky Soliinan als regeringsleider opvolgen. Westhoek af. Zijn vrouw had gezien dat het een Belgische auto was. In Haamstede ontdekte de speurende schipper de auto met groen gemutst heerschap bij een benzinestation. Hij heeft daarop de Belg heel duidelijk aan het verstand gebracht dat hij geen opdracht gaf om de maaier te repareren die bovendien niet eens kapot was. Geschrokken door de niet mals geuite woorden van de schipper trok de Belg de portefeuille en gaf de f 26,- terug. Voor navolging zij men gewaarschuwd. RENESSE Geslaagd C.J.V.-kamp De Bruinisse C.J.V. had vorige week op het kampeerterrein van de Zierikzeesche C.J.V. te Renesse een bijzonder gced geslaagd weekend kamp. NOORDWELLE Leerlingen o.l.-school naar België Vorige week maakten de leerlin gen van de openbare lagere school alhier hun jaarlijks schoolreisje. Het was 'ditmaal een echte .buitenlandse' reis, want het doel lag in België, nl. de stad Antwerpen, Het weer liet zich aanvankelijk niet van zijn beste zijde zien, maar geleidelijk aankwam in de loop van de dag hierin verbe tering. Met 'een zestal auto's ging de reis via de Zeelandbrug en het veer Kruimingen-Perkpolder naar de stad van Rèynaert de Vos, Hulst, alwaar even gepauzeerd werd. Het voor naamste programmapunt van deze dag was echter een bezoek aan de prachtige dierentuin van Antwer pen. Van zeer nabij konden ze de vele dieren bewonderen. Het aquarium, de pinguïns, 'de olifanten, maar bo venal de apen kregen de grootste aandacht Vooral de twee „singer- apen" zorgden voor de nodige hila riteit, zeer zeker ook bij de begelei ders. In de namiddag was de speel tuin „Rozenoord" te Bergen op Zoom aan de beurt, waar de kinderen zich naar hartelust konden vermaken. Doch ook aan deze mooie reis kwam al weer veel te vlug een eind. Te Zierikzee werd voor de laatste maal de rit onderbroken, want ook het in wendige van jong en oud moet zeker op zo'n dag op tijd de aandacht heb ben. Tegen achten werd Noordwelle weer bereikt. Een mooie reis was ten einde. Een bijzonder woord van dank aan de begeleidende dames en heren mag hier zeker niet ontbreken. BRUINISSE Godsdienstonderwijs aan meisjesschool Ds. J. Karens, Nieuwerkerk, is be noemd tot leraar godsdienstonderwijs aan de Chr. 'Nijverheidsschool' voor meisjes te Bruinisse met ingang van het nieuwe cursusjaar. Deze benoe ming is geschied in de vakature door het vertrek van ds. H. J. Greene we gen. Koud concert Het concert van de muziekvereni ging „Oosterlands Fanfare" in de muziektent te Bruinisse had niet de belangstelling 'die het verdiende, maar toch waren velen opgekomen om de goed uitgevoerde nummers te horen. De koude gure wind maakte het luisteren niet aangenaam, dat was dan ook de oorzaak dat velen verstek lieten gaan. Toen de mannen van Oosterland klaar waren, gaf ook „Nu met Hope" nog een uitvoering. Alles onder leiding van de heer Jac. Capelle, die zowel voor Oosterland als Bruinisse de dirigeerstok han teert. Visser brak been De heer M. de Ruit uit Dordrecht, door vrienden uitgenodigd om met een jachtje (uit Schiedam) een vis- tochlje mee te gaan maken op de Grevelingen, liep nadat men zich op Bruinisse van het. benodigde aas had voorzien, van de dijk naar beneden om naar het havenplateau te komen. Hij kwam daarbij te vallen en brak een been. Per auto is hij daarna naar het ziekenhuis te Dordrecht ver voerd. Israël-actie De brandweerwagen laat de laatste weken zijn alarmerend geluid nogal eens horen, maar gelukkig niet voor het doel waarvoor hij is gebouwd, maar om de bewoners van Bruinisse f.e laten weten: „Er is nood. maar er kan geholpen worden". Eerst was het dc hulpactie „Eten voor India", zaterdag 17 dezer gold het de hulp actie voor Israël.. De chauffeur was burgemeester C. H. van de Linde en het resultaat, f 3000. Een vóór-twintig plaatje van de Oxide Haven-zuidzijde in de richting van het Kraanplein. De foto geeft een duidelijk beeld van de weelde rige boomgroei in de binnenstad, die zich nog jaren nadien wist te hand haven. De bomen moesten tenslotte gerooid, als gevolg van de iepen ziekte. SPORTBERICHTEN VOETBAL Zomeravondvoetbal Rayon Zierikzee Standen lijst per 19 juni 1967: Kon. Zeelandia 6 4 2 0 10 15- 4 V.A.B 6 4 2 0 10 12- 4 R.W.S. 7 4 0 3 8 15-13 P.Z.E.M. 6 2 2 2 6 9-8 P.T.T. 6 2 0 4 4 9-18 Neptunus 6 2 0 4 4 11-18 Smit-Bolnes 6 2 0 4 4 9-14 Stella-Boys 7 2 0 5 4 10-14 Velocitas 6 3 0 3 15-9 Velocitas heeft nog 4 verliespun- ten. VOETBAL K.N.V.B. Rijkswaterstaat-V.A.B. 0-3. Het programma voor deze week luidt: Dinsdag 20 juni: Neptunus-P.Z.E. M. (scheidsr. J. P. van Wel); Vel'oci- tas-Zeelandia (scheidsr. J. Schouls). Woensdag 21 juni: Rijkswaterstaat- Smit-Bolnes (scheidsr*. J. D. v. d. Linde). Vrijdag 23 juni: P.T.T.-V.A.B. (scheidsr. Th. Sies). Alle wedstrijden vangen aan om kwart over zeven. WIK II-Dreischcr In het kader van het nederlaag- tournooi van DIK II spelen de groen witte reserves hedenavond te Kerk werve om half acht tegen Dx*eischor II. H.L.O. De H.L.O.-N.S.F.-proeven werden afgelegd door mevrouw E. S. van Leeuwen-Menn'ema te Zierikzee. WANDELSPORT De Zierikzeese Avondvierdaagse In aansluiting op ons bericht van jl. vx-ijdag kunnen wij mededelen dat het aantal deelnemers tot heden (maandag)moi-gen ruim 850 bedraagt, welk aantal nog wel hoger zal wor den daar er altijd voox*zichtige tip- pelaars(stex*s)'zijn, die het weer af wachten en zich bij de start pas op geven. Het aantal deelnemende groe pen is iets kleiner dan vox*ig jaai*. DUIVENSPORT P.V. „Zierick", Zierikzee Wedvlucht van Oi*leans (afstand 440 km.), op 10-6- jl. In concours 165 duiven. C. Seijbel 1, 2. 3, 4, 7, 10, 15; W. Dalebout 5, 20. 25, 27, 29; Jac. Ver wijs 6, 11, 28, 31, 36; Fr. Maijs 8. 9, 13. 16. 21; P. Flikweert 12. 23. 26. 37. 39, 41; W. N. Pankow 14; A. J. Stout - jesdijk 17, 30, 40; Jac. Stoutjesdijk 18, 24, 33, 42; A. M. Beri*evoets 19, 32, 35, 38; L. L. de Hooge 22; I. L. v. d. Maas 34. Snelheid eei'ste duif 1043,42 meter per minuut. Dinsdagavond 20 juni van half 7 tol. half8 inkorven voor Chateau- roux oude duiven. Voor Tiest (Bel gië) jonge duiven. „De Reisduif" - Brouwershaven Wedvlucht „Dc Reisduif" op 10 juni vanaf Orleans. Afstand 448 km. A. J. Flikweert 1. 6, 10; J. M. Kloet 2, 3. 5. 17, 19; W. Blom 4, 13; G. Vos 7, 8; Joh Flikweert 9. 11; J. de Jonge 12, 16; G. Flikweert 14; C. Wesdorp 15; C. van Dixhoox*n 18; L. Fonteine 20. Dinsdag a.s. inkorven voor Cha- teaux*oux. Dan tevens inkorven af- richtingsvlucht jonge duiven Thiel! (België). Wedvlucht uit PontSl. Maxence (Fx*.). Afstand plm. 287 km. Het was een zware vlucht. De uitslag luidt als volgt: T. M. Dalebout l. 3, 6, 7, 8, 9, 13; P. Steke- tee 2, 14; C. Zandijk 4; B. de Ruiter 5. 11; B. Schot 10. 12 Junioren: L. van Duivendijk l. 2: J. Jumelct 3, 5; S. Kik 4. i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 2