\laderda9 iderUNeen HET LIDTEKEN M- w- EEN EIGEN SUEZ-KANAAL voor reisdeviezen kunt u bij ons terecht... „De Zoom" n.v. 1 1 ■1 MS i a gïl RAIFFEISENBANK OP SCHOUWEN-DUIVENLAND Enomre oorlogsbuit DENK AAN VADER! Intermeubel toonzalen DEURLOO ZIERIKZEESCTIE NIEUWSBODE Vrijdag 9 juoi 1967 Nr. 19807 Israël: In de strijd t.m het bestaan van Israel draait alles om de Israëlische economie. Nasser poogde de enige toegangsweg uit het oosten, de Gu!l van Akaba, at te sluiten. Jordanië gunt Israël het jordaanwater niet dat door buisleidingen naar de Negev- wcestijn wordt geleid. Israël vecht aan alle grenzen om niet alleen de bevolking te laten leven, maar bo vendien de weg open te breken voor de handel. En voor rustiger tijden is er dan nog het plan dat de Israëlische in genieur Meier Batz heeft geïntrodu ceerd, namelijk het graven van een eigen Suez-kanaal, het z.g. Bath.ka naal. Het zou moeten lopen van de betwiste havenstad Eilat naar een gloednieuwe havenstad aan de Mid dellandse Zee, Ashdod geheten, en dat over een lengte van 287 kilo meter dwars door de woestijn. David Ben Goerion Het is cle tachtigjarige David Ben Goerion geweest die gezegd heeft: „Wie niet in wonderen gelooft is geen realist". Dat het plan van Bath stoutmoedig is en door velen fantas tisch wordt genoemd, neemt niet weg dat de Libanese krant „El Hajad'1 er over zei: „Honderd jaar geleden heb. ben de Joden aangekondigd dat zij een Joodse staat zouden uitroepen. Deze is een feit. Achttien jaar gele den hebben ze gezegd dat ze de Ne- gevwoestijn met Jordaanwater zou den bevloeien. Het is nu werkelijk heid. Nu willen ze een eigen kanaal graven, en waarschijnlijk zal ook dat hen lukken". Niet alleen dat het graven van zo'n kanaal Nasser in hoge mate onwel kom zou zijn in verband met zijn eigen voor Israëlische schepen ge sloten Suez-kanaal, maar de opzet van het Bath-kanaal is gericht op de toestand in het nabije oosten in het jaar 2000, wanneer de wereldbevol king meer dan 6 miljard mensen zal tellen. Om dan de voedsel- en an dere voorzieningen te kunneti vol houden zal zelfs een verbreed Suez- kanaal niet afdoende zijn. Goederen vervoer zal dan waarschijnlijk in de buurt van de 400.000.000 ton per jaar benaderen. Zodat een ander kanaal zeker geen overbodige luxe zal zijn. In tunnel Het graven van het Bath-kanaal zal overigens genoeg moeilijkheden met zich mee brengenHet zou in drie fasen moeten verlopen: het gra ven van het eigenlijke kanaal, een tunnel van twintig kilometer lengte door een bergketen in de Negev- woestijn boren en de aanleg en uit breiding van twee havens, aan iedere kant één bij de uitmondingen aan zee. Bath ivil het kanaal, dat zout wa ter zal bevatten een breedte geven van 140 meter bij een dieptt van 25 meter. Door deze afmetingen zal het kanaal geschikt zijn om schepen van 150.000 ton door te laten in een mini mum tijd van 36 uur. Dat 'scheelt nog al wat met het bestaande Suez- kanaal dat slechts schepen tot 60.000 ton kan doorlaten en dan in SO uur tijds. Zelfs schepen van slechts 25000 ton hebben nog 50 uur nodig om zon der moeilijkheden te passeren. Bo vendien zal het kanaal geen sluizen kennen, de duur van voedseltrans- porten vanuit de V.S. bijvoorbeeld naar India met 12 pet. verminderen en de verbinding van de Atlantische oceaan met de Indische oceaan met 5.000 mijl verkorten. Bovendien behelst het Bath-plan een verbinding met de Dode zee, waarlangs het nieuwe kanaal op 20 km. zal passeren, waar door een verval tussen de beide punten een waterval zal opleveren van 350 me ter, die aangewend zal worden als een geweldig waterkrachtstation met een capaciteit van 700.000.000 kw'u per jaar! Welke weg? Waarlangs zal nu dit kanaal moe ten gaan? Het vier miljard dollar kostende project zou beginnen bij Eilat. dan bijna zuiver naar het noorden gaan langs de grens met Jordanië om 20 kilometer ten zuiden van de Dode zee naar het westen te buigen en dan langs de strook van Gaza naar de Middellandse zee, waar het kanaal uitmondt in de haven Ashdod De eerste 160 km. leveren vanuit technisch standpunt geen buitengewone moeilijkheden op, maar anders wordt het bij een hoge bergketen in de Negev, waardoor heen de tunnel zou moeten komen. Die zou 20 km. lang worden, 100 me ter breedt en 85 meter hoog. Maar er zijn meer tunnels gegraven die fan tastisch leken, bijvoorbeeld de Mont Blanctunnel in Europa. Men zou hier graag gebruik maken van atoomenergie, wat geenszins meer ADVERTENTIE Onze wasserij levert een kraak heldere was in enkele dagen uit en thuis een droombeeld ts tegenwoordig. Naast deze hoofdtunnel moeten aanweerszijden twee kleinere komen voor wegen, rails en pijpleidingen, met een breedte van 12 meter. Maar de moeilijkste opgave zal nog de fi nanciering zijn. Bath hoopt dat het Joodse volk anderhalf miljard bij een zal kunnen brengen evenals de op te richten gebruikersorganisatie. Bovendien hoopt hy dat Noord-Ame rikaanse Joden nog anderhalf mil jard opbrengen. Vijftien jaar Als de Israëlische regering achter zijn plannen staat zal ook dat be drag wel bijeen kunnen worden ge bracht. In elk geval is David Ben Goerion duidelijk voor het plan van Bath. Bovendien zal de uitvoering van het Bath-kanaal zeker 15 jaar be langrijke werkgelegenheid voor de arbeiders en academici betekenen. Zo z\jn de uitgewerkte plannen van Bath dus klaar en men zoti binnen niet al te lange tijd met het uitgra ven van de havens kunnen starten en ook een begin kunnen maken met de aanleg van het eigenlijke kanaal. Momenteel ziet het er natuurlijk niet gunstig uit voor Bath en zijn kanaal. Maar het valt misschien te betwij felen of op de lange duur de verwe zenlijking van het Bath-kanaal tegen te houden zal zijn. De tijd zal het leren. PARIJS. In Parijs is een Frans- Westduits verdrag getekend voor de bouw, de lancering en het gezamen lijk gebouw van een experimentele communicatiesatelliet die de naam „Symphonie" draagt. LONDEN. Een bezoek, dat de Rus sische torpedoboot jager „Obrzatso- vy" aan Portsmouth zou brengen, is op het, laatste moment door de Rus sen voor onbepaalde tijd uitgesteld. Weekeinde ARTSENDIENSTEN Zaterdag 10 en zondag 11 juni Dokter C. M. van Hoorn, Zierikzee, tel. (01110) 2080, neemt waar voor de artsen Bontkes en Van der Waarden. Dokter G. A. M. Stenger, Haamstede, tel. (01115) 280, neemt waai voor de artsen Simons en Dokter K. van Leeuwen, Bruinisse, tel. (01113) 280, neemt waar voor dokter Speelman. Dokter E. E. Vleugels Schutter, Zie rikzee. tel. (01110) 2780, neemt waar voor dokter v. d. Zande. Zuster M B. Castel, Bruinisse. tel. 101113) 367, neemt waar voor zuster J. Compagne. Zuster W. Steutel. Haamstede, tel. (01115) 226. neemt waar voor de zusters Van Be veren en Werkman. DIERENARTS Dierenarts T. van Roon, Zierikzee, tel. (01110) 2180, neemt waar voor dierenarts Kalkman. De weekeindedienst vangt aan op za terdagmorgen om tien uur. OVERDENKING Over bidden is al heel wat geschre ven en gesproken. In het diepst van ons hart zijn wij het volledig eens met Paulus als hij aan de gemeente in Rome schrijft: „Wij weten niet, wat wij bidden zullen naar behoren" „Naar behorendat is zoals het past bij de grondeloze genade, die ons aanraakt in het Woord. Met name het vraaggebed is de laatste jaren heel veel in de discus sie geweest. De kritiek is heel scherp geweest. En heel terecht. Is het bid den bij ons niet al te vaak ontaard in een verlanglijstje met talrijke - en dan meest persoonlijke - wensen? Wanneer het bidden in een dergelij ke fase is gekomen verdient het deze naam niet meer. Daarom is het zinvol onszelf aller eerst deze vraag te stellen: wat is bidden? Daarmee zijn we tegelijker tijd weer op het goede spoor geko men door ons zo op één lijn met de discipelen als zij Jezus vragen: „Leer ons bidden" )Lucas 11 1). Bidden is ons antwoord op het Woord van God Betekent dit dat bidden geen vra gen is? Integendeel. De allereerste betekenis van het bidden is en blijft vragen. Beslissend is echter: WAT vragen wij? Waarop is ons verlangen, onze verwachting gericht? Wanneer ons bidden werkelijk een antwoord op het Woord van God is dan is bidden een vragen om het Koninkrijk van God. Is het dat niet dan is ons bid den alleen een spreken in het lucht ledige, een ijdel vertoon van woor den. Bidden om de komst van het Ko ninkrijk als vervulling van Gods be lofte is nauw verbonden met de vraag om te mogen leven, dienen en helpen. Bidden om de vrede houdt dan in: zelfs concreet als vredestichter werkzaam zijn. Bidden om het dagelijks brood be tekent dan: zich bewust zijn dat dit brood voor ons mensen SAMEN is, in welk deel van de wereld we ook wonen. De christen die vraagt om de over winning van Gods Rijk kan zichzelf niet in alle ernst aan God toever trouwen als hij zelf niet van plan is te doen wat God vraagt en wat hij zelf gevraagd heeft. Daarom: de eerste vraag die we tot God richten zal zeker moeten zijn: LEER ons bidden. Bruinisse. H. J. NEW YORK. De Arabian-Ameri can Oil Company (Aramco) heeft haar olie producerende en raffine rende bedrijven in Saoedie-Arabië gesloten in verband met anti-Ame rikaanse betogingen, waarbij wonin gen van enige van de 1.350 Amerika nen, die bij deze bedrijven werken, werden beschadigd. Het onderzoek naar de moord te Utrecht UTRECHT, 5-6. Bij de Utrechtse politie zijn vijftien tips binnengeko men met betrekking tot de moord, die vorige week woensdag is ge pleegd op de tachtigjarige heer J. J. A. Donse, eigenaar van een winkel tje in feestartikelen aan de Laan van Nieuw-Guinea in Utrecht. De politie heeft het signalement gepubliceerd van een onbekend man, die op de dag van de moord in de buurt is ge zien, plus een foto van een schroe vendraaier, die in de winkel is ge vonden. Alle tips worden grondig onderzocht. ADVERTENTIE DE KERKDIENSTEN FOOR ZONDAG Wasserij Zierikzee - Telefoon 2673 Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 10 uur ds. As sendorp. Gasthuiskerk: 10 uur ds. Jac. de Vries, Scheveningen (jeugd dienst), 7 uur ds. Lam. Kerkwerve: 9.30 uur ds. Roodenburg (bev. kerk voogden), 11 uur zondagsschool. Se- rcoskerke: 11 uur ds. Lam. 9.30 uur zondagsschool. Burgh: 10 uur mej. Heinen. Haamstede: 10 uur ds. Van Itterzon. 7 uur ds. Huizing. Renesse: 9.30 uur ds. Van Liere. Noordwelle: 11 uur ds. Van Liere. Scharcndijke: 11 uur ds. Roodenburg. Brouwersha ven: 9.30 uur ds. Feunekes (Doop- dienst). Zonnemaire: 11 uur ds. Feu nekes (bed. H. D.). Noordgouwe: 9.30 uur ds. Schoneveld. Dreischor: 11 uur ds. Schoneveld. Ouwerkerk: 10 uur ds. Faber. Nieuwerkerk: 10 en 6.30 uur ds. Westerhof (bed. H. A., voort zetting en dankzegging). Oosterland: 10 uur ds. Huizing, 6 uur ds. Jagers- ma. Sirjansland: 10 en 6.30 uur ds. De Waard, 't Harde. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. P. D. Steegman. koopvaar- cijpredikant, Spijkenisse. Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur mej. da. K. Hage, Rotterdam. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6.30 uur ds. J. E. Hendriks. Hoogvliet. Haamstede: 10 en 5 uur ds. J. G. W. Terhaak, Put- tershoek (voorber. H. A.). Scharcn dijke: 9.30 en 2.30 uur ds. Scholing. Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. B. Wentsel, De Lier. Zonnemaire: 9 en 2.30 uur de heer Jansma. Nieuwer kerk: 10 en 5 uur dr. Becker. Oos terland: geen opg. ontvangen. Brui nisse: 10.30 en 5 uur de heer Jansma. Gereformeerde Kerken (Vrijgemaakt) Brouwershaven: 10 en 3 uur ds. Kei- Chr. Gcref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. Op den Velde. Kerkwerve: 10 en 6 uur dienst des woords. Haamstede: 10 uur dienst des woords, 3 uur ds. P. Roos, Mid- ceiharnis. Nieuwerkerk: 10 uur dienst des woords, 3 uur ds. Op den Velde. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwcikerk: 11 en 6 uur ds. Ka rens (in de Herv. kerk). Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 3 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Oud-Geref. Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur leen dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Remonstrants Geref. Gemeente Scir.melsdïjk: 10 uur prof. dr. G. J. Hoenderdaal, Leiden. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 19.30 uur verlossingssamenkomst. Rooms-Katholicke Kerk Zierikzee: Eucharistieviering op za terdagavond om 7.00 uur, zondag morgen 8.00 en 10.00 uur. Haamstede: Eucharistievieringen, zaterdagavond 7 uur, zondag 8.30. 10.00 en 19.00 uur. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Aangenomen naar Ruurlo (toez.): J. Rienstra, Ureterp en Siegers- woude; naar Utrecht als studenten predikant (2e pred.pl.): dr. N. van Egmond, Haarlem. Bedankt voor Strijen (wijkgem. 1) (toez.): J. L. W. Koppenhol, Haaften; voor Tiel (vac. H van 't Hof) en voor Meppel (5e pred.pl.): J. A. Poelman, Terneuzen. Gcr. Kerken Beroepen te Nieuw-Loosdrecht: W. C. v. d. Brink, Renkum-Heelsum; te Willemstad en te Wirdum: kand. R. Klijnsma, Weesp. Gcr. Kerken (vrijgemaakt) Beroepen te Diever-Smilde en te Drogeham: kand. H. J. Begemann, Gouda. Aangenomen naar Harlingen: D Nieuwenhuis, IJmuiden. Chr. Ger. Kerken Beroepen te 's-Gravendeel: H. Biesma, Stadskanaal. Ger. Gemeenten Beroepen te Oudemirdum: M. G. Mouw, Middelharnis. 1 F r 1 n n i 1 i 2 PO 11 f 8 spaarbank en alle bankzaken Kantoren te: Bruinisse - Brouwershaven - Dreischor - Haamstede - Kerkwerve - Nieuwerkerk - Noordgouwe - Oosterland - Ouwerkerk - Renesse - Scharendijke - Schuddebeurs - Serooskerke - Sirjansland - Zierikzee en Zonnemaire wan! nw Raijfi isenbank is /iii I alleen spaarbank, wij ilotn alle bankzaken, daarom kunnen wij u reisdeviezen leveren, reisclieqüts op -vreemd geld. zo begint nw buitenlandse reis bij ons! „Flitsen" uit het buitenland BRUSSEL. Het Europese secreta riaat van het I V.V.V., het Interna tionaal Verbond van Vrije Vakver enigingen, heeft een beroep op de vrije wereld gedaan om economische, politieke en militaire hulp aan Israël te verlenen. PARIJS. De opvoedkundige, we tenschappelijke en culturele organi satie van do V.N., de Unesco, heeft op Israël en de Arabische regeringen een beroep gedaan, oude monumen ten en cultureel goed in het huidige gewapende conflict te sparen. ALEXANDRIA. Herbert Broec- kenhaupt, een sergeant bij de Ame- riaanse luchtmachtstaf, is te Alexan dria, in de staat Virginia, tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld op be schuldiging van samenzwering om militaire geheimen uit te leveren aan de Sowjet-Unie. BEIROET. De Libanese regering heeft alle uitvoer van geraffineerde olie verboden. ATHENE. De Griekse militaire re gering heeft achthonderd politieke gevangenen in vrijheid gesteld. Zij zaten sinds de staatsgreep van 21 april op het eiland Yaros. Van de na de machtsoverneming gearres teerden, ruim zesduizend, zijn er thans 2.500 vrijgelaten. BONN. De regering van west- Duitsland zal niets in de weg leggen aan ondernemingen, die vrachtauto's aan Israël leveren. Bonn is van me ning, dat dit materieel niet valt on der het hoofd oorlogsmaterieel. DJAKARTA. De Indonesische mi nister voor economische en finan ciële aangelegenheden, sultan Ha- mengkoe Boewono, heeft een palm- oliefabriek bij Pematang Siantar op noord-Sumatra geopend. NEW YORK. Standard Oil of New- jersey heeft opdracht gekregen van de Libische regering haar produktic van olie in Libië geheel stop te zet- en. Iets naders kon een woordvoer der van de maatschappij hierover niet meedelen. HOUSTON. De 37-jarige Ameri kaanse ruimtevaarder Edward Gi- vens heeft het leven verloren toen zijn auto in de buurt van het ruim tevaartcentrum bij Houston van de weg raakte. PEKING. Tijdens betogingen in verband met de oorlog in het mid den-oosten zijn Chinezen het gebouw van de Britse diplomatieke missie in Peking binnengedrongen. In het ge bouw kwam het tot een handgemeen met Britse diplomaten. LONDEN. De drie Arabische lan den Koeweit, Iran en Algerië hebben hun olie-uitvoer naar Engeland, die dagelijks 18 miljoen gallon bedraagt, stop gezet. Om zijn industrie en transport op gang te houden heeft Engeland dagelijks 54 miljoen gal lon nodig. „Bloed voor Midden- Oosten niet te stelpen" DEN HAAG. 8-6. Het hoofdbestuur van het Nederlandsche Roode Kruis deelt mede, dat het aantal aanmel dingen om bloed af te staan voor de slachtoffers in het midden-oosten zo overstelpend groot blijkt te zijn dat op dit ogenblik aan alle mogelijke aanvragen om plasma kan worden voldaan. In dit gunstige resultaat is begrepen dat de nog lopende aan meldingen zullen worden afgewerkt. Er is evenwel geen behoefte aan nieuwe donors. Zodra er in deze si tuatie verandering komt zal het Ne derlandsche Roode Kruis opnieuw een oproep doen voor het afstaan van bloed. EL ARISJ, 8-6. Langs de weg van Gaza naar El Arisj, in het noorden van Sinai, hebben vluchtende Egyp- tenaren een enorme hoeveelheid oor logsmaterieel achtergelaten. Er zijn nieuwe Russische tanks bij en ka nonnen en geweren van allerlei soort Een verslaggever van Reuter, die in gezelschap van een Israëlische offi cier de weg is afgereden, zag verder honderden schoenen en ook kleding stukken, die de terugtrekkende sol daten kennelijk hadden uitgedaan om beter uit de voeten te kunnen. ADVERTENTIE Vele modellen en kleuren Vanaf 5.95 Lvoor de handel b d. leefsma n.v.- kerkstr. 25. amsterdam. tel. 23 27 271 Feuilleton door Maartje Zeldenrijk Zo, en bedenk nu maar wat anders. Je hebt tijd genoeg gehad om na te denken. Je moet zeggen: ik wil be ter worden „Ik wil het juist niet „Zo? Staat je netjes. Je man ach terlaten met twee hummels van kin deren? Moeten die dan al zo vroeg een moeder missen? Houd dan ten minste van je kinderen, ze zijn je eigen vlees en bloed." „Het kan me allemaal niets meer schelen". Map slaakte een diepe zuoht. Ik geeft het op, dacht ze. Vandaag is niet met haar te praten. Ze is hele maal down en zit vast aan dat idee- fixe, dat Bram niet van haar houdt. Dat praat ik haar vandaag toch niet uit haar hoofd. Ze deed nog een laatste poging en boog zich over de vrouw, die nu op haar rug lag. „Liefde is niet al leen nemen, ontvangen. Maar ook en voornamelijk geven. Vraag jezelf maar eens af, of je daarin niet te kort bent geschoten. Als jij het kunt opbrengen om de volle, onbaatzuch tige liefde in je hart beschikbaar te stellen voor je man, blijft die niet onbeantwoord. Maar ontvang je hem dubbel terug. Neem zelf eens het initiatief, dat is helemaal niet gek. Jullie samen man en vrouw, gelijk- rechtigde partners in deze moderne tijd. Maak gerust gebruik van het feit, dat je evenveel rechten hebt als de ander. Bram zal het waarderen en daardoor zul je hem helemaal voor je kunnen winnen. Het zou een sport voor je moeten zijn hem te dwingen je lief te hebben. Of is dat soms niet het levensdoel van iedere vrouw in het huwelijk? Denk hierover maar eens na Zonder jezelf wijs te maken dat ik een hekel aan je heb. Je moet eens weten, hoe ik dag en nacht over je tob. Zo'n idioot ben ik nu een maal." Ze keek nog eens in het nietszeg gende gezicht van de andere vrouw en verliet toen het ziekenvertrek. In de kamer keek Bram haar vragend aan. Ze lachte gerustellend. „De dok ter heeft gelijk, het is een kwestie van geduld. Maar jij bent ook wel een beetje schuldig, beste jongen. Toon haar eens wat meer en duidelijker jouw liefde, met kleinigheidjes. Neem haar eens flink in je armen. Pro- beer weer iets in haar wakker te maken. Dat zal misschien meer hel pen als alle medicijn ter wereld." 13. Tot Map's grote verwondering en blijdschap knapte Trui sinds die ge denkwaardige middag langzaam op. Ze kreeg weer belangstelling voor het bedrijf en voor haar kinderen. Zo vaak het werk 't hem toeliet, was Bram enkele minuten in de zieken kamer en liefkoosde zijn vrouw, ge dachtig de waarschuwing van Map. Op zijn manier was hij van Trui gaan houden en nu het er op aan kwam realiseerde hij zich, dat hij zijn vrouw slecht kon missen. „Ik houd van je hoor. Wordt maar gauw beter, dan zal ik het je bewijzen Maar je moet eerst beter worden. Zulke woorden klonken haar als muziek in de oren. Map heeft ge lijk, begon ze te beseffen. Bram houdt werkelijk van me. Misschien niet zo onstuimig als Adrie, maar mannen zijn allemaal verschillend, zei Map. Van dat pak slaag, zou ze dat echt gemeend hebben? Ze vroeg het op een regenachtige zaterdagmorgen, toen Map er weer eens een paar uurtjes was. ..Meende je dat nou echt, van dat pak slaag?" Map knikte beslist. ..Wis en drie. Zodra je beter bent, zal ik Bram ad viseren je het alsnog toe te dienen. Weet je alvast, wat je tegoed hebt." Trui was er niet door uit het veld geslagen. „Ik geloof er niets van En Bram me slaan. Daar is-t-ie veel le zachtzinnig voor. Je hebt er geen idee van. zo lief als hij de laatste tijd voor me is. Als ik hem z'n gang liet gaan. nou.ik hoef je ze ker niets te zeggen, he? Hij vreet me zowat op." „Kind, wees blij en dankbaar voor alles, wat je bezit. Je krijgt weer kleur op je wangen. Vandaag of mor gen ga je een uurtje het bed uit. Met een week of wat loop je weer als een kieft door het huis. En zorg er dan maar voor, dat je volgend jaar een flinke zoon hebt, dan wil ik er wel peettante van worden Hetgeen bij de verlegen lachende Trui een kleur op de wangen tover de. In januari was Trui wger zover, dat ze kalmpjes aan het werk in huis kon doen. (Wordt vervolgd) ADVERTENTIE De grootste sortering O Geef hem iels gezelligs! 9 Geef hem iets nuttigs! Geef hem een stoel Vanaf 80,per stuk Appelmarkt - Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 9