oxx Raad Middenschouwen besluit tot voorzieningen op het strand -daar blijf je fit bij STREEKNIEUWS LAATSTE NIEUWS Hevige gevechten bij Ismailia Israël valt Syrische stellingen aan Ook Syrië aanvaardt bestand OFFERTJ Fr HET PORSELEINEN MASKER Op verzoek van V.V.N „Seliareinlijke": Nieuwe verkeersborden te EJkerzee, Schurendijke en Kerkwerve SCHARENDIJKE, 9-6. De raad van de gemeente Middenschouwen kwam dcnderdagmiddag in voltallige vergadering bijeen cnder voorzitter schap van burgemeester S. Fraucke. Onder de ingekomen stukken be vonden zich de door de gedeputeerde staten goedgekeurde raadsbesluiten tot aankoop van de wcr.ing Baken 28 te Scharendijke van mevr. 11. Me ga nek-Dorreman en tot aankoop van een perceel grond groot 1 ha 69 a 30 ca, gelegen achter de Frederiks- straat te Scharendijke, van mej. G. van de Panne te Nc-vvlands in Zuid- Afrika. Ingekctr.en was een brief van de V.V.V. Scharendijke, waarin ver zocht wordt verschillende voorzie ningen met betrekking tot het strand voor rekening van de gemeente te willen nemen, t.w. de zorg voor red dingsmateriaal op het strand, het plaatsen van twee wisselcabines (zo mogelijk ook een toiletvoorziening), plaatsing van enkele papiermanden en afbakening van het gedeelte van de zee waarbinnen veilig gezwom men kan worden. Burgemeester en wethouders vin den het verzoek niet onredelijk, doch wen9ten hierover eerst de me ning van de raad te horen. De heer L. W. van Kooten vroeg zich af of de gemeente deze voorzie ningen dient te gaan betalen, daar toch zeker 2/3 gedeelte van de ge meente hiervan zijns inziens geen profijt heeft. De kosten dienen ten la9te van het vreemdelingenverkeer te komen. Mevr. Kloet-Schellinger- hout repliceerde dat desgewenst de gehele gemeente van de voorzienin gen kan profiteren. De voorzitter was van mening dat de zorg voor reddingsmateriaal een vanzelfsprekendheid is. Burgemees ter en wethouders zijn desnoods be reid een begroting voor de overige kosten over te leggen. Het vreemdelingenverkeer is in deze gemeente in ontwikkeling, zodat nog niet die financiële armslag aan wezig is als elders. De raad mach tigde burgemeester en loethouders tot het treffen van de nodige voor zieningen over te gaan. Verzoeken om subsidie van de Ne derlandse Stichting Consultatiebu- reau's voor huwelijks- en geslachts leven en van de Stichting Het Ne derlands Astmafonds werden voor kennisgeving aangenomen. De voorzitter deelde mede, dat de commissaris der koningin in Zee land woensdag 14 juni a.s. om 9.45 uur de gemeente officieel zal bezoe ken. De commisaris wenst ook met de gemeenteraad een bespi-eking te houden. Lessen trottoir De voorzitter legde over een dooi de directeur van de Centrale Dienst „Noord-Zeeland" gemaakt plan tot het leggen van een trottoir langs de oostzijde van de Platte weg te Scha rendijke. Het trottoir zal komen tus sen de Frederikstraat en de Dorps straat. De heer D. Hanse vroeg of de rijbaan door het leggen van het trottoir smaller zal worden. De voor zitter antwoordde, dat het trottoir naast de rijbaan komt. Mevr. Kloet-Schellingerhout had vernomen, dat er nog al bezwaren zijn bij verschillende bewoners van de Platteweg "tegen het leggen van een trottoir, daar de vrees bestaat dat de ruimte voor het parkeren van auto's minder wordt Deze auto's kunnen nu gedeeltelijk van de weg berm gebruik maken. Volgens de voorzitter wordt het trottoir aange legd voor de veiligheid van de voet gangers. Geparkeerde auto's zullen inderdaad iets verder op de rijbaan komen te staan, doch grote bezwaren levert dat niet op. De heer J. Boot was eveneens van mening, dat de grotere veiligheid van de voetgangers het zwaarst dient te wegen. De heer M. Boot vroeg of het de bedoeling is het trottoir" in de 'toe komst door te trekken tot aan de Eb en Vloedstraat. Dit is wel de bedoe ling, aldus de voorzitter, doch in verband met nog te bebouwen ter rein thans nog niet wenselijk. De raad maohtigde hierna burge meester en 'wethouders tot uitvoe ring over te gaan. Op voorstel van burgemeester en wethouders besloot de raad tot uit breiding van 'de woning Irenestraat 12 te Scharendijke (huurder de heer J. den Haan) met een kantoorruimte. De kosten zullen worden bestreden uit een huurverhoging. De heer M. Meganck, huurder van de ratiowoning Kerkstraat 16 te Scharendijke heeft de beslissing van de raad ingeroepen voor het verkrij gen van toestemming tot het plaat sen van een kippenhok in zijn tuin. Burgemeester en wethouders had den op een verzoek om toestemming afwijzend beschikt. De voorzitter deelde mede, dat de weigering van burgemeester en wet houders berust op het gemeentelijk huurreglement. Ook in andere ge meenten op het eiland is het stand punt ingenomen, dat voorkomen moet worden, dat de achtertuinen woiden ontsierd door hokken en an dere ooriellen Dn aanwezige schuur ruuio groter dan bij de and me woningen. Mevr. Kloet-Schellingerhout was er voor, dat degene, die iets behoor lijks wil neerzetten hiertoe gelegen heid krijgt De overige raadsleden verklaarden zich tegen het plaatsen van hokken in de tuinen van de ra- tiowoningen. Verordening benzinepompen Door de raad werd vastgesteld een verordening op het plaatsen van benzinepompen op of aan openbare wegen in de gemeente Middenschou wen. Volgens deze verordening zal een vergunning voor het oprichten van een benzinepomp worden ge weigerd wanneer naar het oordeel van burgemeester en wethouders ge vaar voor de veiligheid van het ver keer kan ontstaan of de vrijheid van het verkeer kan worden belemmerd. De raad besloot tot het nemen van een drietal besluiten tot het plaat se» van verkeerstekens ingevolge het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens, t.w.: borden 70 km. voor de bebouwde kom Eikerzee; borden „Fietspad" voor het Dijkslop te Scharendijke en een doorgetrok ken gele streep (verbod te parkeren) voor de noordzijde van de Beatrix- straat te Kerkwerve, wat betreft het gedeelte gelegen tegenover de par- keerstroken aan de zuidzijde van de straat). Aan het bestuur van de chr. nat. kleuterschoolvereniging te Scharen dijke zullen gelden worden beschik baar gesteld voor aanschaffing van meubilair en materiaal voor kleu- tergymnastiek. De raad besloot in principe de no dige geiden beschikbaar te stellen aan het bestuur van de bijz. lagere school te Kerkwerve voor aanschaf fing van een landkaart van Israël en een sanitaire voorziening. De exploitatievergoeding over 1966 werd voor de beide bijzondere scho len in de gemeente vastgesteld als volgt: Kerkwerve 84 x f 90 is f7.560 Scharendijke 83 Mi x f 90 is f 7.500. De exploitatievergoeding voor de chr. nat. kleuterschool te Scharen dijke over 1966 wordt in totaal vast gesteld op f 2.893,52. Burgemeester en wethouders stel len de raad voor de reinigingsrech ten met ingang van 1 juli 1967 te verhogen van f 15 tot f 20 per em mer Voor meerdere emmers boven het getal van 1, blijft het recht ge handhaafd op f 15. Verhoging is noodzakelijk, licht de voorzitter toe, omdat de bijdrage, welke de gemeen te verschuldigd is aan de Reinigings dienst Schouwen-Duiveland voor 1967 is vastgesteld op f 24,75 per emmer. Zonder hoofdelijke stem ming besluit de raad tot de voorge stelde verhoging. In verband met het in werking treden van de Wet op de arbeidson geschiktheidsverzekering en de daar mee samenhangende wijziging van de Ziektewet per 1 juli a.s. besloot de raad op voorstel van burgemees ter en wethouders tot herziening van de ongevallenverzekering ten behoe ve van het personeel van de vrijwil lige brandweer. Overeenkomstig de voor het rijks personeel getroffen regeling zal aan het daarvoor in aanmerking komend gemeentepersoneel een uitkering worden toegekend i.v.m. verlate in- werkingtx-eding van een wijziging van het pensioenbijdrageverhaal. Besloten werd tot wijziging van de Intercommunale I.Z.A. regeling Zee- ziening Ambtenax-en). Vastgesteld werden de 11 t.m. 14 wijziging van de gemeentebegroting voor 1966. In de rondvraag vroeg de heer D. Hanse of het nog noodzakelijk is, dat de gemeente een deel van de huur voor haar rekening neemt van de woning van het hoofd van de o.l s. te Ellemeet. De vooi-zitter ant woordde, dat deze kwestie niet al leen uit financieel oogpunt moet worden bezien, doch ook uit het ge zichtspunt van pex-soneelsbeleid. De heer van Kooten kon het standpunt van de heer Hanse delen. Op een vfaag van de voorzitter of de heer Hanse zijn mening in een voorstel aan de raad wil vervatten, ant woordde deze, dat dit niet zijn be doeling is. Nieuwe verkeersweg naar Zierikzee in gebruik INGEZONDEN STUKKEN Classis Herv. Kerk en Vietnam Geachte heer redakteui\ In de 'krant van gisteren (donder dag) stond een weinig opvallend maar niettemin naar mijn mening bijzonder triest verslag. Onder de weing of niets zeggende kop „Clas- sicale Vergadering Ned. Herv. Kerk" wordt namelijk medegedeeld dat in deze vex-gadering geen meerderheid kon worden verki-egen om zich te stellen achter een „ingekomen stuk" van prof. dr. H. J. Heering c.s., om „als classicale vergadering zich uit te spreken voor stopzetting van de bombardementen op Vietnam". „Slechts tien predikanten en andere afgevaardigden staan achter dit stuk", al'dus wordt in het verslag medegedeeld. Ik vindt dit niet alleen een triest maar zelfs een verschrik kelijk bericht. Immers, wat kan de lezer van dit verslag anders conclu deren dan dat het merendeel van de classis van mening is dat mot de bombardementen maar moet worden doorgedaan. Waai-om worden de voor- en tegenstanders van de bom bardementen in dit artikel eigenlijk niet met name genoemd? Dat had in •ieder geval de „duidelijkheid" be vorderd en kunnen leren in hoever er in de classis wel of niet als ik het zo mag uitdrukken „zindelijk" wordt gedacht. Met dank voor de plaatsing en collegiale groet J. P. JONGSCHAAP, De Jongesti*aat 15, Zierikzee. ADVERTENTIE Z1EP.IKZEE, 9 juni. Met ingang van heden (vrijdag)morgen is er te Zierikzee een belangrijke wegverbetering voor het verkeer tot stand gekomen: de verwarrende situatie voor de weggebruikers die via de Julianastraat en Sas naar het centrum willen behoort definitief tot het verleden. Immers, heden morgen werd de nieuwe weg die is aangelegd op de oude „trambaan" van Julianastraat naar het Sas voor het verkeer vrijgegeven. De stoplichten die in verband met de werkzaamheden waren opgesteld aan de oprit van de Calandweg en op het Sas zijn nu - met andere aanvankelijk noodzakelijke wegversperringen weggehaald. Dit betekent dat het inkomende verkeer thans zonder moeilijkheden over een moderne weg naar de stad wordt geleid. Op de afsplitsing van de „grote" weg is bovendien een fraaie A.N.W.B. wegwijzer opgericht van het modernste type. De richtingaanwijzer, de eerste van dit soort op Schouwen-Duiveland, wordt 's nachts verlicht met twee booglampen. Op het bord staan in duidelijke letters de volgende richtingen aangegeven: industrieterrein, Overflakkee, Vlissingen en Centrum. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). In een verklaring ever radio Am man heeft een Jordaanse woordvoer der gezegd dat Jordanië de eis van de Veiligheidsraad om het vuren te staken heeft aanvaard. Oe Thant is van dit bestuit in kennis gesteld. Nota Reimerswaalplan Gedeputeex-de Staterx van Zeeland hebben in overleg met G.S. van Noox-d-Brabant opgestelde nota inza ke het z.g. Reimerswaalplan aange boden aan Provinciale Staten. Deze nota heeft tot doel om Prov. Staten in te lichten over de zienswijze van de beide colleges van Gedeputeerde Staten over de opzet van een be stuurlijke regeling en ovei" de plano logische aspecten. Vergadering Z.L.M. Op vrijdag 23 juni a.s. wordt in „De Prins van Oranje" te Goes de algemene vergadering van de Z.L.M. gehouden. WESTERSCHOUWEN Oproep hulp aan Israël Nu de wapenstilstand in het Mid den-Oosten gelukkig tot stand is ge komen, is hulp aan Israël meer dan gebeden, om dit land ook economisch op de been te houden. Toont daarem uw sympathie en steun door gul bjj te dragen aan de collecte, die gehouden zal worden op zaterdag 10 juni a.s. van 13.30-16.30 uur in de kernen van de gemeente W'esterschouxven. Voor hetzelfde doel worden zaterdagmorgen in de ker ken extra ccllccten gehouden. Wij Nederlanders kunnen op deze manier de wereld laten zien, dat het Israëlische vclk recht heeft op een eigen huis. Voor Haamstede en Burgh worden rog collectanten gevraagd, die zich telefonisch kunnen melden. Telefoon 01115-359. Het comité Westerschouwen: „Hulp aan Israël". Telefccn: 01116-351 Telefoon: 01115-359 OOSTERLAND Gele trottoirs Ter voldoening aan de nieuwe vei'_ keersvoorschrifteri werden hier lei- plaatse door de gemeente werklieden bij het Marktplein gele strepen aan gebracht, ten teken dat hier niet ge parkeerd mag worden. Misschien dat men op de duur aan 'leze gele trot toirs zal wennen, maar bepaald mooi staat het niet, deze opvallende kleur BRUINISSE Verk eerssucces voor schooljeugd De onder auspiciën van het Ver- bond voor Veilig Verkeer gehouden examens voor de lagere schoolleer- lingen te Bruinisse zijn een tot dus ver nog niet bekend succes gewor den, want alle 41 deelnemende leer lingen der beide lagere scholen slaagden, al was er uiteraard wel verschil in puntenwaardering. Een parcours was door het politie personeel, dat altijd spontaan zijn medewerking verleent, door en langs Plan West uitgezet, waarbij de leer lingen kenden laten zien, dat de ver keerstekens en verkeersregels voor hen „gesneden koek" waren. Volgende week zullen, door bux-ge- meester C H. van de Linde, ten ge meentehuize de diploma's worden uitgereikt. „Koninklijk" gezelschap uit vissen De Grevelingen is „in" als viswa ter. Dagelijks, maar vooral 's zater dags komen velen hier hun visgeluk met wisselend succes beproeven. Daax^bij zijn dan vele gezelschappen, olubs of personeelsverenigingen. Donderdag was het niet de ko ninklijke familie, die aan boord stap ten bij de gebroedex-s Bout op de Bru 49, maar het waren wel allen „heren" die in dienst zijn bij de ko ninklijke familie. Een en twintig personen, koninklijke opperhoutves ters, jachtopzieners en anderen uit Apeldoorn en uit andere bossen, die tot de Kroondomeinen 'behoren, had den een genoeglijke dag en een rijke vangst, want de gebroeders Bout kennen de plekjes, waar de vis graag komt. Toch „Jantjes" bij mosselfeest Vorig jaar kwam de mijnenveger „Bruinisse de mosselfeesten te Brui nisse meemaken en natuurlijk be staat er een relatie tussen de mijnen veger en het dorp op oost Duiveland. De „Bruinisse" kwam in de „mot ten- ballen" terecht, maar toch komen de „Jantjes" naar Bru. Van 14 tot 17 juli zal Hr. Ms. „Hoogezand"' lig plaats kiezen te Bruinisse en het schip zal tijdens of voor het mossel- feest zeker te bezichtigen zijn. Actie voor Israël Ook Bruinisse heeft nu zijn Israël comité. Op zaterdag 17 juni zal Brui nisse zijn onverholen sympthie voor dit dappere volk in een daad kunnen omzetten, want om 10 uur 's morgens start dan 'de huis aan huis-collecte. Ccmitéleden zijn ds. H. Jagersma, mevrouw Steketee. mevrouw Hat ten bach-Kolbach en mevr. de Gi'oot- Fluijt. Jongen brak pols De vijfjarige Ad de Gi-oot kwam bij zijn spel te vallen, en brak een pols. die in htt Zweedse Rode Kruis ziekenhuis moest worden gezet. TEL AVIV. 9-6. Bij Ismalia ztfn vanochtend hevige gevechten uitge broken waar Egyptische infanterie en tanks een „laatste wanhopige po ging" ondernemen uit te breken om over het Suezkanaal te ontsnappen, aldus een Israëlische militaire woordvoerder in Tel Aviv. Israël had donderdagavond be kendgemaakt dat de restanten van twee Egyptische pantserdivisies en vier inl'antex'iedevisies in- het weste lijk deel van. de Sinaï-wcestijm zit ten ingesloten na wat een woord voerder drie van de felste tanksla gen van de oox'log in het Midden oosten noemde. Alle vluchtwegen vqor de Egyptenaren zijn afgesne den. De totale verliezen aan Egyp tische zijde konden onmogelijk ge schat worden, maar bij een van do gevechten, in het gebied van El Nakhl-el Thamed, waren minstens dertig vijandelijk tanks vernietigd. Volgens het jongste legercommu niqué uit Tel Aviv zijn de uit braak pogingen van de Egyptische eenhe den afgeslagen. Eerder had ï-adio-Cairo gemeld dat de Israëlische troepen het Suez-ka- naal zijn overgestoken, maar Tel Aviv maakte daar geen melding van. TEL AVIV, 9-6. Het Israëlische le ger valt de Syrische stellingen aan, van waaruit op Israël werd gescho ten. Uit Beix'oet wordt gemeld dat het SyxTsche ministerie van defensie heeft meegedeeld, dat Israëlische tanks Syxië zijn binnengevallen en dat Syrië met artillerie wordt be schoten. BEIROET, 9-6. Radio-Damascus heeft vrijdagochtend vroeg bekend gemaakt, dat Syrië de eis van de Veiligheidsraad voor een staken van het vuren aanvaardt. Secretaris.ge- neraal Oe Thant was van dit bestuit op de hoogte gesteld, aldus het Sy rische radiostation. Australië bleek groot... PERTH, S-6. De Nieuwzeelandse atleet John Young heeft vrijdag zijn poging langs de Trans-Australische Spoorweg van Kalgoorlie naar Port Augusta, een afstand van 1700 kilo meter, te lopen, moeten opgeven. De 24-jai-ige Young, die 'tien dagen gele den in Kalgoorlie startte, strandde vrijdag in Dcaking toen hij last kreeg van een oude knieblessure. Hij had toen al 727 kilometer achter de «rug. Israëlische aanval bij vergissing op Amerikaans schip WASHINGTON. 8.6. Keu aanvul dcor Israëlische marine vaartuigen en vliegtuigen cp het Amerikaanse ver- bindingsschpi „U.S. Liberty" toen dit zich ter hoogte van de kust van Sinaï In de Middellandse zee bevend heelt donderdag het leven gekost aan tien Amerikaanse marineman nen, tenvUl er 75 werden gewond. Zo heeft het Amerikaanse ministe rie van defensie bekendgemaakt. Vijftien gewonden zijn er ernstig aan toe. Het schip werd o.a. door een tor pedo geraakt. De „U.S. Liberty" verzorgde de verbindingen tussen bet Midden-Oos ten en Washington. Het ministerie kon niet verklaren waarom hel schip binnen de vijtien mijlsgrens lag. Israël heeft inmiddels zijn veront schuldiging aangeboden voor de aan val. die volgens Tel Aviv bij vergis sing was uitgevoerd. SPORTBERICHTEN KORFBAL All-Ready II tegen NIKO I Men verzoekt ons mede te willen delen, dal All Ready II heden (vrij dagavond op het sportpark Bannink te Zierikzee een korf bal wedstrijd zal spelen tegen NIKO 1 uit Nieuwe Tonge, welke om half acht begint. De voor deze week vastgestelde wed strijd tussen All Ready I en DBGC II uit Oude Tonge is niet doorgegaan, daar de gasten niet zijn opgekomen. Scheepvaartberichten Ameland, 8-6 van Tx-ipoli naar Akro- tiri. Gaasterland, 8-6 te Itajai. Maasdam, 8-6 van Southampton. Seine)] cyd, 9-6 van Auckland naar Wellington. De politiek in hel cursief (nee, ik zal het niet meer doen), is goed be vallen„Pure wonderen gebeuren daar, want de Palestijnse grond is heel oud en heel wijs en gewend aan wonderen. Alles kan daar(nog), ook al is de tijd van het Oude Testament voorbij". Dat schreven we vorige week vrijdag op deze plaats, een weekeinde dus voor de oorlog, die maandagmorgen uilbrak. Dal is dan dus aardig uitgekomen, zij het dat blijkbaar vanmorgen he laas nog niet alle kogels verschoten zijn, maar laten we hopen dat het dan de restjes waren. Intussen is niet alleen op Pales tijnse grond een wonder gebeurd, maar Nederland heeft er ook weer één op zijn naam geschreven Al die acties, al dat geld, al dat bloed. Ge weldig .Door de wat koele, maar toch mooie zomeravond, klonk gister avond te Zierikzee de stem van een rijdende „speaker", die opriep tot hulp. „Vooral niet vergeten" riep hij tot slot nog in het mechaniekje. Dat was ontroerend menselijk en goed en wat kan m endaar plotseling door ontroeren. Want even wachten, er liggen veel lijken in het zand daar ginds, van Israëli's, maar ook van Arabieren en die zijn daar niet voor opgegroeid. Die zaken liggen zo teer en daarom is het adembenemend, dat er een kans is om het grote leed te ver zachten. Daarom riep de stem: voor al niet vergeten", want die de strijd overleefden zullen het niet zo ge makkelijk krijgen. En een kind kivam zijn spaarcent jes brengen. Het was bestemd om speelgoed te kopen voor Israëlische kinderen. Of dat wel lukken zal? Nu, er wordt vast iets nuttigs van gekocht, maar speelgoed zit er niet zo dadelijk in. Weet U, als er vlak na de strijd al mensen naar de klaagmuur rennen en de ramshoorn weerklinkt daar na zoveel jaar, dan valt er iets te bespeuren van de onvoorstelbare emotie, die ginds de gemoederen be zet houdt. Gevoelens door gods dienst, zin voor traditie en historie gevoed, onderdrukt door een onaan tastbaar geachte realiteit, breken zich plotseling baan, omdat de kluis ters zijn weggevallen. Dal kerft diep in de historie en in de ziel van de mensen. Maar en hier voor het laatst - met het geven onzerzijds behoeft hei «op niet afgelopen te zijnAh, daar komt de Westhoek met een ac tie (men zie de berichten) en Zierik zee kan nog „wat" in de winkel-col lecte-bussen doen of storten op de bank. Dat moet dan een dankbaar heidsoffertje worden, want men zal zo iets toch maar op z'n dak krijgen of niet. Dat maakt enig verschil. SCHIEREILANDMAN. 96. De aandacht van Aram's aanvallers werd een ondeelbaar ogenblik afgeleid, doch dit was voor de jonge krijger genoeg om er een onmiddelijk gebruik van te ma ken. Twee, driemaal flitste zijn zwaard door de lucht en nog was het niet voor de laatste maal neergekomen of de onver moeide strijder wendde zich bliksemsnel om. Lu Nan was gestruikeld en met een kreet van triomf sprong Tsjeng op hem toe, doch voordat de samenzweerder zijn verraderlijk werk kon voltooien, sloeg Aram zijn zwaard opzij en plaatste zich tussen de keizer en zijn belager. „Vecht thans voor uw leven, laffe ver rader!" beet hij de man toe, terwijl hij een verwoede uitval deed. Doch de radeloze Tsjeng scheen vastbesloten zijn leven duur te verkopen. Handig pai*eex*de hij Aram's stoot en een tijd lang kletterde staal op staal, zonder dat een der beide tegenstan ders enig voordeel wist te behalen. Doch opeens trof Aram een hevige slag op de bovenarm en met een schreeuw van pijn liet hij zijn wapen vallen. „Dit is het einde, blanke hond!" grauwde Tsjeng, wie het schuim op de mond stond. „Sterf dan!" Doch reeds, tex-wijl hij zijn zwaard liet vallen, had Aram het korte dolkmes uit de schede van zijn goi'del ge trokken. Handig ontweek hij de slag en voordat Tsjeng zich had kunnen herstellen was Aram op hem ingedrongen en stootte toe. Met een ijselijke kreet stortte de ver rader rxeér. Doch daarmee ook scheen het einde van Aram's krachten gekomen. Alles begon voor zijn ogen te draaien en hij wankelde.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 2