HET LIDTEKEN TOW B. en vv. geven vergunning: Voortaan caravans in boomgaarden Plannen voor samengaan van padvindersorganisaties Wat is prijsgarantie? Wie is Gamal Abdel Nasser? Goed voor de huid hel gehele Jaar door ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE uuiMiag 30 mei i%7 Nr. um Steeds meer „rijdende liuisjes" in Sehouwen's Westlioek BURGII-HAAMSTEDE, 29-5. I)e vakantietijd nadert en dat betekent dat er nu al heel wat activiteiten plaatsvinden op de kampeerterrei nen. En daarbij blijkt duidelijk dat de caravan de strijd gaat winnen. Bij tientallen staan deze rijdende huisjes opgesteld op de daarvoor aangewezen vierkante meters. In de afgelopen weekends met mooi weer werden de caravans cp de bestemde plaatsen gebracht, ingericht en schoongemaakt: klaar voor het ko- nende seizoen. Uiteraard hangt de grotere belang stelling voor de caravan nauw samen met het toenemende aantal auto's in ons land. Dat wil natuurlijk nog niet zeggen dat iedere automobilist een volleerde caravanrijder is. integen deel. Overigens bestaat tegenwoordig bij de caravanfabrieken gelegenheid tot het volgen van een spoedcursus cm cp de juiste wijze met een auto caravan-combinatie om te gaan. Inmiddels heeft het gemeentebe stuur van VVcsterschouwen vergun ning verleend aan een aantal boom- gaardbezitters voor plaatsing van caravans tussen de appel- en pere bomen. Het aantal caravans dat op een bepaald terrein mag worden ge plaatst wordt door b. en w. vastge steld, uitgaande van een maximum van twee stuks per hectare. Een aantal boomgaardbezitters is zeer gelukkig met deze maatregel omdat - zoals bekend - de uitkom sten van de fruitteelt in. de West hoek steeds verder afnemen, in ver gelijking met bedrijven elders in. het land. Daarbij komt de nachtvorst- schade van dit voorjaar. Bespuitingen Overigens zijn er ook kwekers die geen caravan in hun boomgaard wil len omdat dit moeilijkheden oplevert bij het uitvoeren van bespuitingen. Daardoor zal het immers voor kun nen komen dat. bijv. de bij de cara vans staande bomen, niet bespoten kunnen worden. Deze fruitkwekers zouden liever zien dat de kampeer wagens werden geplaatst op open gedeelten. Men ziet: ondanks de ver dunning van b. en w. blijven er pro blemen. (Foto's: Zierikzeesche Nieuwsbode). OVERASSELT, 29-5. De besturen van de Kath. verkenners, de Neder landse gidsenbeweging, de Neder landse padvindersvereniging en het Nederlandse padvindcrsgilde over wegen stappen te ondernemen om zo snel mogelijk een federatief sa mengaan te realiseren. Dit heeft de hoofdcommissaris van de Kath. ver kenners, de heer H. Post, zondag meegedeeld op de koempoelan, de bijeenkomst van leiders en leidsters van deze beweging. Drieduizend jongeren waren er voor naar het buitencentrum in Overasselt gekomen. Voor het sa mengaan gaan de gedachten uit naar een „scouting Nederland", een vorm waarbinnen, aldus de heer Ost, uni formiteit en pluriformiteit voor alle belanghebbenden aanwezig zullen moeten zijn. Op dit ogenblik wordt al gedacht aan een gezamenlijk uit geven van een jongensblad voor de verkenners en de padvinders. Zaterdag werd er voor de leidsters en leiders een inleiding gehouden door drs. B. ter Veer, psycholoog, medewerker van het polemologisch instituut in Groningen. Drs. Ter Veer meende dat er een verschuiving zal moeten optreden bij de verkenners Scheepvaartberichten Alchiba. 26-5 te Karachi. Caltex Amsterdam, 29-5 te Suez. Esso Amsterdam, 26-5 te Bombay. Geeststar, 29-5 te Dublin. Marnelloyd, 28-5 te Bilbao. Slamat, 27-5 te Pt. Pirie naar Kaap stad. Gaasterkerk, 29-5 te Dona verw. Koratia, 29-5 t.a. te Danang KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Oud Vossemeer: A. M. Lindeburg, Ter Aar. Ger. Kerken Aangenomen naar Minnertsga: J. Stienstra. Langeslag, die bedankte voor Ten Post. Bedankt voor Loppersum: G. Ha aks ma, Nieuw-Amsterdam. Ger. Kerken (vrijgemaakt) Beroepen te Zwijndrecht: H. J. Nijenhuis, Bunschoten-Spakenburg. Beroepbaar verklaard: de heer J. P. Moerkoert, Alkmaar. van de technische vaardigheden naar meer maatschappelijk georiënteerde bekwaamheden als discussietechnie ken en het leren behandelen en op lossen van conflicten. „De op het in dividu gerichte „goede daad" is on toereikend om de wereld vooruit te helpen", zo meende hij. Drs. Ter Veer was van oordcel dat ook de verkenners tot taak hebben .door het bewerkstelligen van struc tuurveranderingen in de maatschap pij en door mentalitcitsbeïnvloeding hun aandeel te leveren aan een be tere wereld. Ontploffing in wapenfabriek SHAMOKIN DAM, 30,5. Een ont ploffing in een wapenfabriek te Sha- mokin Dam heeft maandag het leven gekost aan acht personen. Een per soon wordt vermist en acht zijn ge wond, van wie twee ernstig. Verdovende middelen MONTREAL, 29-5. In Montreal zijn zondag een man en een vrouw gearresteerd die 6 kilo heroïne in hun kleren hadden verborgen. Zij kwamen uit Parijs. De heroïne ver tegenwoordigt een waarde van 4 tot 6 miljoen dollar op de zwarte markt. Een nadeel van de caravan blijft nog altijd de winterstalling. Op som mige boerderijen wordt wel onder dak verleend tijdens de winter maar het aantal caravans neemt steeds toe en dat betekent dat er velen buiten zullen moeten blijven op de cam pingplaats. Zo zullen er dus voortaan ook in de winter in Schouwen's Westhoek steeds meer caravans te zien zijn. DODELIJKE ONGELUKKEN HAARLEM. Maandagavond is de elfjarige Berend Bols bij het over steken van de westelijke Randweg in Haarlem nabij de Vlaamseweg door een auto aangereden. Tijdens het vervoer naar het ziekenhuis is de jongen overleden. WANROY. In Wanroy (N.B.) is de 13-jarige jongen L. Nabuurs uit Wil- bertoord (gem. Mill) bij een ver keersongeluk om het leven gekomen. NIEUWPOORT. Het achtjarige meisje Teuntje Bouter uit Nieuw- poort is op de Marijkestraat in haar woonplaats bij een verkeersongeluk om het leven gekomen. Het meisje fietste links van de weg en kwam terecht onder de achterwielen van een tegemoetkomende vrachtwagen. Het kind was op slag dood. ZEIST. Op de Utrechtseweg in Zeist is een bejaarde dame bij hel oversteken van de verkeersweg door een personenauto aangereden en om het leven gekomen. De Zeister po litie heeft de identiteit van de vrouw die tussen de 60 en 80 jaar oud moet zijn, nog niet kunnen vaststellen. AMSTERDAM. Op de Zuiderzee weg in Amsterdam is de 31-jarige mevrouw I J. Schouten-Broeders bij een aanrijding tussen de door haai man bestuurde wagen met een an dere personenauto welke geen voor rang verleende, dodelijk gewond. GOIRLE. De 48-jarige A. van L. uit Goirle bij Tilburg is maandag om het leven gekomen toen zijn auto op de weg Beerse-Gierle nabij Turnhout in een bocht slipte en tegen een boom sloeg. Atoomgeleerde pleegt zelfmoord CHEVY CHASE MLA, 30-5. De Amerikaanse atoomgeleerde Paul Aebersold, die heeft meegeholpen aan de ontwikkeling van de eerste atoombom, heeft zich maandag van het leven beroofd door van het dak van een 17 verdiepingen tellend flat gebouw te springen. Volgens de lijk schouwer was de 56-jarigê geleerde onder behandeling wegens neerslach tigheid. MARKTBERICHTEN Paardenmarkt Utrecht UTRECHT, 29-5. Op de Utrechtse paardenmarkt zijn 389 dieren aange voerd. De prijzen waren: luxe paarden f 1100-1560; werkpaarden f 1000- 1500; oude paarden f 900-1525; 3-ja- rige paarden f 800-1150; 2-jarige paarden f 750-900; veulens f 325- 650; hitten f 675-875. Slachtpaarden f 2,80-3,70 per kg. geslacht gewicht; jonge slachtpaar den f 3,70-4,10 per kg. geslacht ge wicht. De handel was willig. Aardappelbeurs Rotterdam ROTTERDAM, 29-5. Klei-aardap- pelen voor het binnenland: Bintjes 35-50 mm opwaarts f 18,00-20,00; Bintjes 40 mm opwaarts f 20,00- 23,00. Klei-aardappelen voor de export: Bintjes 40 mm opwaarts f 20,00- 22,00; Furore 40 mm opwaarts geen notering. Voer-aardappelen f 2,00-4,00. Stemmingn: binnenland en export flauw. Prijzen berekend per 100 kg. en op de handelsvoorwaarden vastgesteld voor de verkoop van consumptie aardappelen op wagon, schip of auto. ADVERTENTIE lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Dit betekent, dat U Uw meubelen tegen de allerlaagste prijs koopt. Tegen garantie van contante terugbe- taling als achteraf blijkt dat dit niet het E geval was. E Niet duurder wèl beter. I INTERMEUBELTOONZALEN Deurloo - Zierikzee iïiiiiilliiiiilllllllllllilillllilliiiiliiiiiiiiliiililiiliiiiiiiiiiillliiiiiiiiiiiiliiiiiiHiiiiiiiiiiiiïi KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND BELFELD. Vermoedelijk door te snel rijden is in Belfeld een duitse personenauto uit de bocht gevlogen en tegen een boom gebotst. De 18- jarige bestuurder van de auto. Horst Adolf Schaub, die geen rijbewijs had. werd op slag gedood. DEN HAAG. Naar verluidt is de zer dagen de benoeming te verwach ten van mr. H J. van de Poel, te Den Haag. tot staatssecretaris van het ministerie van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk. DEN HAAG. HK.H. prinses Mar griet zal 31 augustus de te waterla- ting verrichten van de 108.300 tons metende motortanker Neverita die is gebouwd bij de Nederlandse dok en scheepsbouwmaatschappij V.O.F. voor de Koninklijke/Shellgroep. ASSEN. De commissaris van poli tie te Assen verzoekt namens de voogdijvereniging „Kinderhulp" te Emmen de opsporing en aanhouding van de minderjarige Ida Jacoba Ha- bing, oud 15 jaar. DEN HAAG. Het Prinses Beatrix Fonds heeft in 1966 aan individuele steun ten behoeve van poliopatien- ten f 166.000 uitgekeerd, voor spas- tici f 58.000 en voor andere patiën ten f 95.000. SCHIPHOL. De premier der Ne derlandse Antillen, mr. E. Jonckheer is uit Curacao op Schiphol aangeko men, waar hij werd begroet door vi ce-premier Bakker. BERGUM. Bij een door kortslui ting ontstane brand in de kippen fokkerij van de heer H. Bakker in Oostermeer zijn 500 kippen in de vlammen omgekomen. DEIN HAAG. In het ziekenhuis Zuidwal in Den Haag is overleden de 69-jarige mevrouw Ruehmann- Bongers, die zaterdagmorgen op de Balsemienlaan door een autobus van de H.T.M. werd' overreden. DEN EIAAG. Twee agenten die per auto patrouilleerden hebben enkele waarschuwingsschoten gelost ten einde een tweetal jeugdige autodie ven, die zij op heterdaad betrapten tot staan te brengen. Een van hen, een 17-jarige zeeman uit Den Haag konden zij aanhouden, zijn maat, een 18-jarige loswerkman konden zij 's morgens in zijn woning aanhouden BERLICUM. In de Brabantse ge meente Berlicum is vanmiddag te gen halfdrie de elfjarige R. van den Groenendaal door een auto aangere den en 'gedood. DEN HAAG. De Deense vissers boot „Kvitholm" is na een aanvaring voor de Engelse oostkust met het Noorse motorschip „Botno" gezon ken. Twee opvarenden van de Kvit holm werden opgepikt, maar de ka pitein wordt vermist. AMSTERDAM. In de synagoge van de Portugees Israëlitische gemeente in Amsterdam is een korte gebeds dienst 'gehouden voor de staat Israël en haar bewoners. KERKNIEUWS Oud-Gereformeerde Kerk OCSTERLAND: woesdagavond 31 mei, 7.30 uur, de heer J. van der Meer, 's Gravenzande. Door een kneedbomontploffing in een kantoorgebouw in Lausanne zijn maandag vijf mensen gewond. De parterre van het gebouw werd be schadigd. Geparkeerde auto's wer den door wegvliegende stenen ge troffen. BLIK DOOR HET WEREID VENSTER Gamal Abdel Nasser. Slaaf van Allah beduidt deze naam. maar zel den heeft er een driester dienaar van Allah beslaan. De vierkante schou ders, het brede voorhoofd, de door dringende ogen en de hoge gestalte zyn die van een heerser. In de woelige wereld van het na bije oosten, waar de politieke tegen stellingen zijn uitgedijd tot een con flict dat de woestüntemperatuur wel eens tot helse hitte zou kunnen op jagen, speelt Nasser thans weer een spectaculaire rol. De geschiedenis herhaalt zich. De laatste jaren hoorde men weinig op zienbarends van de Egyptische dic tator en opeens, alsof hü al die ja ren op zo'n plan heeft zitten broeien, steekt hij de lont van het politieke kruitvat weer aan en zit het gehele nabije oosten voor de zoveelste maal in een ernstige crisissituatie. Meer tragisch dan sinister De laatste jaren was het vrij rus tig rondom de Egyptische kolonel. Niemand die dit meer verdriet zal hebben gedaan dan Nasser zelf, die altijd gedroomd heeft nog eens als een moderne farao te heersen over een groot Egyptisch rijk dat herin neringen zou oproepen aan de glo rierijke dagen van weleer. Dfie emotionele gedachten hebben Drie emotionele gedachten hebben eenheid, vreedzame neutraliteit (ten opzichte van het conflict tussen de communistische en ivesterse wereld) en revanche op IsraëlRuim tien jaar geleden, toen hij in een boze bui be slag legde op het kostbare Suez-ka- naal, hield de hele wereld het oog op deze man gericht en juichte in de straten van Cairo het povere volk, dat na eeuwen van armoede meende te mogen opzien naar een nieuwe farao. Maar Nasser slaagde er niet in de Arabische eenheid tot stand te bren gen. Steeds kwamen in het politieke leven der Arabische land enconcrete machtsverhoudingen tot uiting. De regeringsleiders van Irak en Syrië koesterden ook al aspiraties op pan- arabi$ch vlak en de Verenigde Ara bische Republiek, waarin Syrië was opgenomen, werd een mislukking. Rivaliteit Nasser heeft dat altijd moeilijk kunnen zetten. Hij toonde meermalen een tekort aan psychologisch inzicht en daarom ontging hem wat er ach ter de coulissen van het Syrische po litieke toneel giste en broeide aan spanningen en intriges. Zelfs hun ge. zamenlijke afkeer jegens Israël maakte Egypte en Syrië nog niet tot ideale bondgenoten. In de tegenstel ling tussen deze landen komen aller lei rivaliteiten tot uiting, die gedra gen worden door eeuwenoude patro nen, waardoor de aard van het volk aan de Nijl zich onderscheidt van de aard van de landen der „vruchtbare halve maan". Juist die Arabische verdeeldheid betekende Israëls redding en Nasser besefte dit zeer zoel. Bovendien kwam hij in zijn eigen land voor kwellende en dringende vragen te staan. Door zijn vele aanslagen op de traditionele uitleg der lslamieti- sche wetgeving en gebruiken kweek te de dictator vele tegenspelers op in het kamp der orthodoxe moslems, waar vaak geprotesteerd wordt te gen de toenemende vrijzinnigheid. Feitelijk steunt de macht van Nas ser op een meerderheid, bestaande uit loyale, geestdriftige boeren die wat land hebben gekregen, de mid- denstandsjeugd die door studiebeur zen nieuwe toekomstplannen 2iet en natuurlijk de bevoorrechte strijd krachten. Tal van Egypteuareu zijn echter niet zo enthousiast over het beleid van Nasser, want de levens standaard van de bevolking is nog altgd bijzonder laag Afleiding Vandaar dat de kolonel als zovele dictators de neiging heeft om de aan. dacht zoveel mogelijk van de binnen landse situatie af te leiden. En wat kan hy dan beter doen dun de emo ties rondom het conflict met Israël in leven te houden en aan te wakke ren? Zijn hoop dat de stromingen der wereldgeschiedenis, die oudtijds hun impulsen uit het oude Egypte kre gen, zich naar zijn land zullen te rugbuigen, is nog lang niet vervuld. Zij zal vermoedelijk ook nooit ver vuld worden. Want zelfs al zouden de Arabische landen er in slagen Is raël te overmeesteren, dan zouden onmiddellijk na zo'n victorie de ri- valiteitsgevoelens der Arabische lei ders tot nieuwe explosies aanleiding geven. Nasser heeft zich altijd meer een dromer dan een realist getoond, of schoon achter het pathos waarmee hij zijn ideeën brengt, wel eens meer innerlijke onzekerheid kan schuilen dun de kolonel bereid is toe te ge ven. Hij wil van Egypte een machts kern maken, een beslissende factor in het machtsevenwicht van hel na bije oosten, een knooppunt in de „grote politiek". Maar deze rol gaat beslist boven zijn krachten en Nas ser heeft dit in de loop der jaren al dikwijls moeten ervaren. Maar toch tracht hij op krampachtige manier verworven machtsposities te behou den en zijn geschonden prestige in de nuburige Arabische landen ie herstellen door zich op te werpen als kampioen van de anti-Israël bewe ging. Gefrustreerd Maar deze man moge zichzelf over schat hebben, kennelijk is de weg te rug voor hem te moeilijk. Hij ivil zijn gezicht niet verliezen. Hij koes tert bepaalde ideeën en kan die uit angst voor prestigeverlies niet meer los laten. Het is meer gebeurd in de wereldgeschiedenis dat dictators, die beheerst worden door dergelijke ge voelens, conflicten en oorlogen heb ben ontketend. Deze moderne maar toch enigszins mislukte farao is zeker medeverant woordelijk geweest voor de opstand van de koningsmoordenaars in Irak, de moordaanslag op premier Majali van Jordanië en talloze intriganten in Irak, Syrië en Jordanië, hebben in zijn naam of op zijn instigatie ge handeld. Men behoeft van deze kolonel geen koersverandering te verwachten. Zijn oordelingsvermorgen wordt vertroebeld door gefrustreerde haat gevoelens en als de meeste van zijn landgenoten weet hij het klavier van de humor niet te bespelen, zodat de ironie van zijn ideeën hem ten enen male ontgaat. Wellicht is Nasser als elke politi cus die dromen najaagt waarvan de vervulling hoogst onwaarschijnlijk is, meer een tragische dan een sinis tere figuur. Zijn spectaculaire rol moet men zien tegen de sociologische achtergrond van een gebied, waar de democratische gedachte nog niet is ingeburgerd, waardoor het mogelijk werd dat één zo wankelmoedig en in zichzelf verdeeld man het staatsge zag kan verpersoonlijken. Feuilleton door Maartje Zeldenrijk In bedekte termen had Rinie la ten. doorschemeren, dat ze beter uit Vlaardingen kon wegblijven, als ze dat idiote plan van die scheiding doorzette. „Als vrouw van een eerste moet i'k ook aan m'm reputatie den ken. Ik heb teveel kennissen in ka piteinskringen. Apropos, Pim krijgt misschien binnenkort zelf een schip, jk bedoel, waar hij gezagvoerder op wordt. Een mooie promotie, he? Ja, ik heb het wel getroffen met mijn man". Zelfs de rederij had haar ontboden. Een der directeuren in hoogst eigen persoon had een onderhoud met haar gehad. Natuurlijk, van mevrouw's standpunt bekeken had ze het vol ste recht om een scheiding te ver langen. Maar met het oog op de he- gemoniteit in de zeemansgezinnen was het misschien beter, als me vrouw nog eens nadacht over haar plan. Als mevrouw daar prijs op stelde, wilden ze stuurman Lakeman wel eens op het matje roepen en hem behoorlijk de les lezen. Ergens moest er een grens getrokken wor den. Getrouwde officieren hadden ook morele verplichtingen. Dat waren ongeschreven voorschriften, waarop de rederij toch wel prijs stelde, dat ze gehandhaafd werden. Mevrouw moest er nog maar eens over na denken. Tenslotte was er in ieder huwelijk wel eens wat Ik behoor al niet eens meer tot die zeemansfamilie, wist Map. Alles, wat met de zee en varen te maken heeft, bestaat niet meer voor me. En die ongeschreven wetten van de rederij lap ik aan m'n laars. Zelfs de heilige huwelijkswetten overtrad hij met. het grootste gemak, alsof het waardeloze vodjes papier waren. Laat me niet lachen Tenslotte zag iedereen wel in, dat redeneren niet hielp. Map was een Ruizenaar en die waren allemaal beste mensen. Helemaal geen hoog vliegers. harde wenkers en niemand greep naar te hoge idealen. Maar als een Ruizenaar eenmaal iets in zijn of haar hoofd 'had gezet, dan kon je verder iedere poging het er uit te halen, wel staken. Je had geen schijn van kans. En als ze Bram nog maar gehad had, want de eerste dagen nadat Map teruggekomen was uit Fran krijk, toonde hij zich een goede vriend. „Je zegt het maar, wat ik voor je doen kan, op mij kun je rekenen." Doch midden augustus kwam een timide verslagen zwager haar huis binnengelopen. Ze hoefde niet eens te vragen, wat er plotseling met hem aan de hand was. „Ik heb me ver galoppeerd, Map," luidde zijn be kentenis. „Een blauwe maandag ken de ik een meisje uit Ilpendam. Een maand of wat geleden ben ik met haar naar de kermis geweest. Mis schien heb ik wat teveel gedronken. Enfin, ik ben bij haar gebleven. We zullen wel moeten trouwen." Map had hem met stomme verba zing aangekeken „Ezelr waarom deed je dat? Hoe kreeg je het in je mal le kop?" Hij haalde de schouders op. „Mis schien uit balorigheid. Om jou. Ten slotte gaf iik de hoop op. Ik ben ten slotte ook van vlees en bloed." Geruime tijd keek ze hem aan. Tenslotte stond ze op en liep naar de deur. „Ik zal eerst maar thee gaan zetten. Ik moet het even verwerken." Terug in de ikamer, met de kopjes in haar hand, vroeg ze: „Houd je van dat meisje?" „Welnee, ik vond haar wel aardig. Voor een avondje. Je kunt niet eeu wig in je eentje over de kermis dal ven. En thuis zitten, begint ook te vervelen. Vooral als je de hele dag hard gewerkt hebt." „Wie is het? Ken ik haar?" „Trui Boot. Haar vader heeft een boerderijtje, net 'buiten het dorp. Ik had ook nog nooit van haar gehoord." „Weet je zeker, dat het van jou Bram dronk van zijn thee. „Hoe weet je zoiets zeker? Ik wil geen schoft zijn, dus we trouwen volgen de maand. Moeder weet het al." „Was ze niet hels?" „Viel nogal mee. Ze zei: „Ik heb dit wel zien aankomen. Je draaide er veel te lang omheen. Trui is gis teravond thuis geweest. Ik denk, dat moeder niet al te hoge verwachtin gen had. Ze was in ieder geval vrien delijk". „Ben je al in Ilpendam geweest?" „Zondag." Hij lachte even. „Haar moeder keek me aan, of ze me wil de verscheuren. M'n aanstaande schoonvader was niet ongeschikt. Trui is nogal bij de hand. Op een gegeven moment zei ze tegen haar moeder: Hou nou maar eens op met dat zure gezicht. Wees blij, dat hij me niet in de steek laat." „Dus je houdt niet van haar?" „Ach, wat geeft 'dat nou? Ik zit er nu eenmaal aan vast." „Maar beste jongen, een huwe lijk zonder liefde.vergeet je. (Wordt vervolgd) NEW YORK. De Amerikaanse schrijver van politieke commenta ren Walter Lippman (77) heeft be kendgemaakt dat hij - na 36 jaar - stopt met het schrijven van zijn 'dag bladrubriek. ADVERTENTIE i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 3