IliïBlir JlJÖSfh! HET L IDTEKEN anders dan andere Een vaste verbinding van 7 72 cm constante kwaliteit Dodelijke ongelukken met bromfietsen Bestand in Vietnam ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 22 mei 1967 Nr. 19796 Tussen Engeland en Frankrijk: ADVERTENTIE caball troepen, zullen met ingang van maandag-middernacht, een bestand van 24 uur in acht nemen in ver band met de viering van de geboorte van Boeddha. Dit bestand geldt voor alle troepen, ook die welke thans in gevechten zijn gewikkeld in de ge demilitariseerde zone. Fossiele vondsten SALERNO, 21-5. In een grot, on geveer 125 km. ten zuiden van Sa lerno, zijn de resten gevonden van ilofanten, neushoorns en andere die ren, die reeds meer dan 60.000 jaar uit Italië verdwenen zijn. Ook zijn menselijke kiezen gevonden uit het tijdperk van de neanderthaler Film- en TV-acteur Wies Andersen KERKNIEUWS Ds. H. J. Groenewegen nam afscheid van Hervormde Gemeente te Oosterland OOSTERLAND, 21-5. Na een diensttijd van 5Vz jaar heeft ds. H. J. Groenewegen jr. zondagmiddag j.l. afscheid genomen als predikant van de Ned. Herv. kerk te Oosterland. Er was grote belangstelling; behalve ve- DEN HAAG, 21-5. Bij ongelukken met bromfietsen zijn zaterdagavond in de nacht van zaterdag cp zondag drie jcnge mensen om het leven ge komen. In Hoevelaken wi'lde de 18-jarige verpleegster G. Doornekamp zater dagavond omstreeks halfnagen dn de Gosterdorpstraat linksaf slaan. Zij had voorgesorteerd, maar ging weer naar rechts toen zij achter zich een auto hoorde. Zij werd door een an dere achteropkomende auto aange reden. Zwaar gewond werd zij maar het stads- en academisch ziekenhuis te Utreoht gebracht, waar zij later overleed. Derksen uit 'sHeerenberg 's nachts om een uur tegen de neergelaten slagboom van de grenspost in zijn woonplaats. Hij was op slag dood. De 18-jarige timmerman Th. L. A. A. Ketelaars uit Veghel is verdron ken in een diepe sloot naast de weg Veghel-Vorstenbosch. Zijn stoffelijk overschot werd opgehaald nadat zijn bromfiets in de berm bij de sloot was gevonden. Vermoedelijk is hij van de rechter- naar de linkerzijde van de weg gereden, tegen een boom ge schampt en daarna in de sloot te rechtgekomen Ie predikanten van Schouwen-Duive- land waren ook aanwezig burge meester v. Eeten met echtgenote, de gemeente-secretaris van Duiveland, en wethouder Stoutjesdijk. Na de ge wone inleiding bepaalde de scheiden de predikant zijn talrijk gehoor bij de woorden uitRichteren 8 veds 22: „Toen zeiden de mannen Israels tot Gideon: „Heers over ons, zo gij als Uw zoon en uw kleinzoon, dewijl gij ons van de Midianieten hand hebt verlost". Na de prediking waarin ge wezen werd op de Enige Heerser Je zus Christus, waarop Gideon de kin deren Israels wees, volgde dankzeg ging. Als eerste spreker trad burgemees ter V?tl Eeten naar voren, die dank te voor de samenwerking met de burgerlijke gemeente. Hij wenste de scheidende predikant alle goeds toe in zijn nieuwe werkkring, onder Gods onmisbare zegen. Ds. Van Liere uit Renesse herinnerde aan het vele dat ds. Groenewegen had verricht voor Classis en Convent van pre dikanten. „We zien U node vertrek- In al die eeuwen dat Engeland en Frankrijk van elkaar gescheiden zijn 'kor het Nauw van Calais is er zeer vaak sprake geweest van plannen cm een tunnel cf een dijk aan te leg gen tussen deze twee landen. Van Franse zijde stond men er sinds 1856 gunstig tegenover, maar steeds wer den deze plannen getorpedeerd door Engelse regeringen. Toch heeft er van juni 1944 af tussen de haven Cherbourg in Frankrijk en het En gelse eiland Wight jarenlang een vaste verbinding bestaan, die lYi centimeter breed was, een pijoleiding vcor benzine om de geallieerde troe pen ir Frankrijk tijdens de tweede wereldoorlog te bevoorraden. Met neg een andere leiding werd er to taal in minder dan 1 jaar 540 miljoen liter benzine doorheen gepompt. Luisterposten Tijdens de oorlog waren zowel Duitsland als Engeland bevreesd dat een van de twee in het geheim het KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND SCHIPHOL De eerste SAS DC-8- 62 Super Fan die de naam Anund Viking heeft gekregen, is op 4 mei jl. afgeleverd na een non-stopvlucht van Long Beach, Californië, naar Stockholm in de recordtijd van 10 uur en 31 minuten over een afstand van 8800 km. LEIDEN. Van 22 mei tot en met 5 juni zullen 25 jonge Russen een be zoek brengen aan ons land in het ka der van een uitwisselingsovereen- ■komst tussen het jeugdreisbureau „Sputnik" te Moskou en het Neder landse bureau voor buitenlandse stu dentenbetrekkingen (N.B.B.S.) te Leiden. ARNHEM. De 31-jarige koopman Carl P., die gedetineerd was, heeft kans gezien uit het Arnhemse ge meenteziekenhuis te ontsnappen. De vluchteling is weer gegrepen in de bossen bij Lievelde tussen Groenlo en Borculo. ZAANDIJK. Op de Guisweg te Zaandijk werd de 74-jarige mevrouw E. W. Kamberg-Koldijk, die de druk ke verkeersweg op een onbescherm de voetgangersoversteek overstak, gegrepen 'door een uit Maassluis af komstige trailer. De vrouw, die over een afstand van tien meter werd meegesleurd, was op slag dood. DEN HAAG. Verschenen is het jaarverslag van de Algemene Ver eniging voor Vreemdelingenverkeer over 1966 in welk jaar het buiten lands bezoek in ongeveer dezelfde mate is gestegen als in 1965. BODEGRAVEN De 27-jarige ver tegenwoordiger P. M. Korver uit Bodegraven is 'bij een verkeersonge val op rijksweg 11 nabij Bodegraven om het leven gekomen. De man kwam met zijn auto op de kruising bij de Goudseweg in botsing met een vrachtwagen. Hij overleed ter plaat se. UTRECHT. De nationale beroepen- manifestatie die dit jaar van 30 mei tot 2 juni in de Marij'kehal van de Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs te Utrecht wordt gehouden, is de vijfde in successie. DEN HAAG. De oud-president van de Nederlandse Bank, dr. M. W. Holtr-'p, heeft uit handen van de voorzitter van de sociaal-economi sche raad, drs. J. W. de Pous, bij zijn heengaan als kroonlid van die raad de zilveren legpenning van het be drijfsleven ontvangen. DORDRECHT. Uit de Oude Maas bij de buitenkalkhaven te Dordrecht is het stoffelijk overschot geborgen van een vrouw van ongeveer 50 jaar. Men heeft nog getracht met mond op mondbeademing de levensgees ten op te wekken. iDt lukte echter niet. DEN HAAG. De 38-jarige los- werkman J. G. B. uit Leiden wordt ervan verdacht de afgelopen ander half jaar uit de Haagse binnenstad 120 fietsen te hebben gestolen. De man heeft de diefstal van 50 fietsen bekend. ROTTERDAM. De 19-jarige Por tugees Mnueal dos Reis Lopez, is na een verkeersongeluk in de Rotter damse binnenstad in het Dijkzigtzie- kenhuis aan zijn verwondingen over leden. Hij reed met een bromfiets te gen een vrachtauto. Een duopassa gier. een 24-jarige landgenoot van het slachtoffer, kreeg een shock. GORSSEL. De 80-jarige me vrouw Floors uit Gorssel is op een door automatische knipperlichten beveiligde overweg in haar woon plaats onder de trein Deventer-Arn- hem gekomen. De vrouw werd daar bij ernstig gewond. De beveiligings installatie van de overweg werkte normaal. GRONINGEN. De twee grootste veilingen in de provincie Groningen, de Veilingsvereniging Eendracht te Groningen en de Veilingsvereniging Hoogezand-Sappemeer hebben beslo ten tot fusie. DEN HAAG. Te Den Haag zijn besprekingen gevoerd tussen een Ne derlandse en een Poolse delegatie, die geleid hebben tot de parafering van een overeenkomst inzake econo mische, industriële en technische sa menwerking tussen Nederland en Polen. DEN HAAG. De voorlopige resul taten van de Kennedy-ronde en het EE.G.-beleid waren de eerste onder werpen die in de jongste maandelijk se besprekingen tussen de minister van landbouw en het Landbouw schap werden behandeld. ROERMOND. Op de onbewaakte overweg van de lijn Roermond-Vcn- lo onder de gemeente Beesel-Reuver is mej. M. Storp, onderwijzeres uit Roermond, door een trein gegrepen en op slag gedood. oude plan een tunnel onder het Nauw van Calais aan te leggen zou uitvoeren. Aan weerszijden had men dan ook in de oude proeftunnels die ooit het begin van de verbinding waren geweest, luisterposten inge steld. De Engelsen waren voor de bezet ting van Frankrijk nog bezig geweest met een plan de tunnel alsnog te graven, waarbij de kosten op zeshon derd miljoen gulden waren geraamd. Bedenkende dat de defensie van En geland en Frankrijk samen dat zelf de bedrag per dag kostte zou de aan leg verantwoord zijn als zo'n tunnel de oorlog twee of drie weken zou kunnen bekorten. Vooral de evacu atie van Duinkerken had veel min der verlies aan materiaal gekost wanneer de tunnel er was gekomen. Maar Hitler's oorlog drong het wes ten veel sneller binnen dun men tijd had er aan te beginnen. Toen Engelse piloten in de oorlog rapporteerden dat de Duitsers bij de Franse kust druk bezig waren iets geheimzinnigs te construeren dacht men onmiddelijk aan een tunnel, die best vanuit Calais gegraven zou kun nen worden. Het was wat dat betrof loos alarmde Duitsers waren bezig met de lanceerplaatsen van de V-I en de V-2. Benzine Pas tijdens de voorbereidingen van de invasie begint er een plan te ont staan dat aan een tunnel herinnert: een pijpleiding tussen de twee lan den. Iemand had tijdig bedacht dat het niet voldoende zou zijn slechts auto's en tanks enz. naar Europa te verschepen, want dat deze voertui gen ook benzine, veel benzine nodig zouden hebben om verder te kun nenMen behoefde niet te verwach ten dat de Duitsers, als ze terug zou den moeten trekken, ook maar een druppel achter zouden laten wanneer ze daar kans voor zagen. Zo ontstond het plan Pluto afge kort van „Pipe Lines Under The Ocean". Men wist dat zo'n plan technisch uitvoerbaar was, maar sterk bemoeilijkt zou kunnen wor den door de aanwezigheid van Duit se vliegtuigen, onderzeeërs en andere marine-eenheden in het gebied. Toch begonnen twee firma's met de ver vaardiging van een 7Vz cm. dikke leiding. Een gedeelte, 225 kilometer werd in de Verenigde Staten ver vaardigd, een ander gedeelte, onge veer 560 km. in EngelandNatuurlijk was men niet van plan het bij een enkele leiding te laten. Tussen Cher bourg en Wight kwam een vierdub bele, tussen Dungeness en Boulogne een zestienvoudige. Klossen Dat men een leiding van niet bre der dan 7l/> cm. gebruikte had zo zijn reden. Het was namelijk moge lijk deze leiding om een grote trom mel te winden, als die trommel of klos maar groot genoeg zou zijn. Ze kregen behoorlijke afmetingen, 27 meter lang18 meter in doorsnee en randen van 180 cm. hoog. Leeg wogen ze al 270 ton per stuk. Er kon 112 km. pijp op, zodat het gewicht toenam tot 1600 ton. Er werden in Engeland zes van deze zogenaamde conundrums vervaardigd. Tenslotte ging men over tot het leggen van de leidingen. Voor elke klos umren drie sleepboten nodig, twee om. te trekken en nog een om het gevaarte niet uit zijn koers te laten raken. En zo werd de operatie „Pluto" uitgevoerd onder de ogen van de Duitsers, Die het vreemde gedoe wel gezien hebben, en zich zullen heb ben afgevraagd wat of zoiets toch wel mocht beduiden. Toch hebben ze geen poging ondernomen er iets te gen te doen. Niemand weet waarom. De pijpleiding is inmiddels wel ver geten, maar een tunnel tussen Frank rijk en Engeland is ook twintig jaar na de oorlog nog steeds niet geko men, hoewel men nu met de plan nen daarvoor wel in een vergevor derd stadium is gekomen. Het is niet te hopen dat er als ze er eenmaal is, troepentransporten door behoeven plaats te vinden. A. C. J. Flantua. n Een DC-8 straalverkeersvliegtuig van „Air Canada" is zaterdag bij het vliegveld van Ottawa neergestort toen het na een oefenvlucht ging landen. De zes bemanningsleden kwamen om het leven. Er zaten geen passagiers in het vliegtuig. UTRECHT. De voorzitter van de katholieke werkende jongeren, de heer W. Verhoeven, heeft een drin gend beroep gedaan op de overheid om maatregelen te nemen tegen de grote werkloosheid onder de jonge ren. Volgens de gegevens van eind januari waren 9400 jongens en meis jes werkloos. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Bedankt voor Katwijk aan Zee (8e pred.pl.) (toez.): G. van Estrik, Ge- nemuiden; voor Wittewierum (toez.): Jhr. F. W. Teding van Berkhout, Koekange Ger. Kerken Beroepen te Varsseveld: G. D. Ha- nemaaijer, Haarlemmermeer-Oost zijde. Ger. Kerken (vrijgemaakt) Aangenomen naar Daarlerveen: E. Koop, Enumatil. Beroepbaar verklaard: de heren R. Keesenberg en W. J. v. d. Linde, bei den te Zwolle. Ger. Gemeenten Beroepen te Rijssen (2e pred.pl.): P. Blok, Dirksland, die bedankte voor Rotlerdam-Zuidwijk. Bedankt voor Vlissingen: M. G. Mouw, Middelharnis; voor Hilver sum: J. van Haaren, Amersfoort. Vrije Evang. Gemeenten Beroepen te Groningen: L. Oost, Vccndam. SPORTBERICHTEN KORFBAL De vereniging „Allready" Naar wij vernemen is de Schou- wen-Duivelandse Korfbal Bond te rug gekomen op een gedane toezeg ging met betrekking tot het spelen voor twee verenigingen gedurende het thans lopende korfbalseizoen. Door een functionaris van de S.D.K. B. was destijds toegezegd, dat leden van de Zierikzecse korfbalvereniging „Allready", welke momenteel nog voor andere clubs op Sehouwen-Dui- velanri aan wedstrijden deel nemen, tevens voor hun nieuwe vereniging zouden mogen spelen. Ofschoon dit aanvankelijk een aardige geste van de zijde van de S.D.K.B. scheen te zijn, blijkt dit echter bij nader in zien toch op te veel moeilijkheden in de praktijk te zuilen stuitea zodat men op deze toezegging is teruggeko men. Spelers en speelsters, welke momenteel voor een andere vereni ging in wedstrijden uitkomen, zullen dit seizoen dus niet meer gerechtigd zijn om voor de Zierikzeese vereni ging te spelen. Het Lidmaatschap van twee verenigingen houdt a4. niet te vens in dat men ook voor twee ver enigingen aan wedstrijden mag deel nemen. Alleen lid kan men namelijk van meerdere verenigingen zijn. DUIVENSPORT P.V. „De Reisduif, Brouwershaven Wedvlucht P.V. „De Reisduif" te Brouwershaven op 13 mei 1967, van af Noyon. Afstand 247 km. W. Blom 1. 8, 13; G. Flikweert 2, 20; L J. Fonteine 3; J. M. Kloet 4, 5, 18; J. Quist 6, 7, 11, 22; G. Vos 10, 12; C. Wesdorp 9; Joh. Flikweert 14, 16, 19; A. J. Flikweert 15; J. de Jonge 17, 21, 23. P.V. „Zierick", Zierikzee Wedvlucht uit Noyon. Afstand 239 km. In concours 165 duiven. C. Seijbel 1, 2, 6, 26, 28, 30, 33, 35; Fr. Maijs 3, 11, 31, 34, 38. 40; P. Flik weert 4, 9, 12, 18, 21, 27, 42; A. M. Berrevoets 5, 13, 17; Jac. Verwijs 7, 10, 16, 20, 24, 25; A. J. Stoutjesdijk 8, 15, 32; W. Dalebout 14, 39; Jac. Stoutjesdijk 19, 41; C. Krijger 22; L. L. de Hooge 23; B. Visser 29, 37; J. v. d. Linde 36. Snelheid eerste duif 1465,83 meter per minuut. SAIGON, 21-5. Zuidvietnamese, Amerikaanse en andere verbonden Ov de weg Emmerik-'s Heerenberg reed de 19-jarige stratenmaker B. G. DODELIJKE ONGELUKKEN NEER. In Neer is de 20-jarige P. H. J. Bongers uit Neer met zijn bromfiets in zijn woonplaats veron gelukt. Het slachtoffer kreeg op een gegeven moment 'kennelijk iets dn de ogen, wreef er in en reed daardoor met zijn bromfiets de stoep op, waar na hij met zijn hoofd tegen een be tonnen paal terecht kwam. Enige uren later is hij in het ziekenhuis te Roermond aan de verwondingen overleden. W ARMENHUIZEN. In Warmen- huizen in het 5-jarig jongetje A. Borst door een auto overreden. Het kind was op slag dood. Het jongetje stond met een stepje op de stoep bij zijn moeder en tante. Voordat de twee vrouwen hem konden tegen houden ging hij plotseling de weg op. UTRECHT Op een met automati sche knipperlichten beveiligde over weg tussen Ede en De Klomp is de 25-jarige Marokkaanse gastarbeider Mohammed Lhadi om het leven ge komen. Hij passeerde per bromfiets én werd gegrepen door de trein. BREDA. In het Laurensziekenhuis in Breda is de 47-jarige mevrouw Leemans overleden. Zij raakte ge wond toen de auto van haar man onder Baarle Nassau na een slip te gen een boom botste. De heer Lee mans liep bij het ongeluk alleen wat schaafwonden op. COEVORDEN. De 28-jarige A. G. A. Weerin'k te Steenwij kswoer is met zijn auto dodelijk verongelukt. De man raakte in zijn woonplaats ter hoogte van de weg naar Nieuwe Krim van de weg af, sloeg over de kop en botste tegen een boom. De auto werd daarbij totaal vernield. Feuilleton door Maartje Zeldenrijk Ze veegde voor de laatste maal haar gezicht 'droog. De sigaret, die ze half opgerookt had, kneep ze uit en legde de peuk in de asbak. Toen hij niet verder ging, vroeg ze met zachte stem; „Waarom heb je me in dertijd nooit gewaarschuwd, Bram? Waarom vertelde je me toen niet van dat kind van hem in Jamaica? En van zijn andere escapades, zijn drin ken aan de wal, het uitgaan met vrouwen Hij kwam overeind en liep door de kamer. Vrijwel onhoorbaar zette hij zijn in 'dikke sokken gestoken voe ten op het vloerkleed, zoef, zoef, zoef. Maar na enkele stappen draai de hij zich om. Terwijl hij de vrouw in de stoel aankeek, antwoordde hij Wat zou het voor zin gehad hebben, Map? Om te beginnen was het niet reëel, niet eerlijk. Op mijn manier hield ik ook van je, maar ik wist toen, 'dat er voor mij geen enkele kans zou zijn. Wat zou je gedacht hebben, als ik een boekje over hem had opengedaan? Zal ik het je zeg gen? Je zoudt het beschouwen als een laffe wraakneming." „Nee!" „Jawel. Je zou nooit objectief kun nen reageren, het niet eens willen geloven. En in mij een laaghartig sujet 'gezien, die zijn broer zwart maakt, omdat Bram Lakeman aan het kortste eind had getrokken." „Jullie hadden me in ieder geval op de hoogte moeten stellen van het feit, 'dat 'hij in Jamaica een kind had. Bram knikte. „Daar hebben we het genoeg over gehad thuis. Maar Wieg wilde het niet, wat niet weet, wat niet deert, was'zijn standpunt. Moe der was het tenslotte met hem eens. En hij wilde immers zijn leven be teren? Dat verzekerde hij immers met dure beloften? En moet je zo iemand dan geen eerlijke kans ge ven?" Map schudde haar hoofd. „Dat be doel ik niet. Natuurlijk moest hij die kans hebben. Maar van dat kind had ik moeten weten. Al 'had je me maar een bepaalde hint of zo gegeven.." „Zus, luister nu eens Ik stond in die dagen helemaal niet zo best bij jou aangeschreven. Nu ja, dat was m'n eilgen schuld, dat weet ik wel. Je was nog niet eens zo lang ge trouwd, toen ik hier binnenwipte. Dat was stom. Ik was toen, in die dagen, nog een dwaas. Ik weet het zelf wel. Je zette me netjes op m'n nummer. Dat was al na je trouwen. Stel je nu voor, dat ik vóór je trou wen had laten doorschemeren, dat Wieg indertijd op Jamaica een vrouw had, met wie hij net zo omging als hij na zijn trouwen met jou deed? Wat zou je geantwoord hebben? Hoe zouden je reacties zijn geweest?" Hij keek haar knikkend aan. „Ik denk, dat je me een klap had gegeven. En me had uitgescholden Hij heeft gelijk, wist ze, want ze zou in die dagen en weken voor haar huwelijk nimmer een kwaad woord over Wieg hebben geaccepteerd. Laat staan geloofd. Map haalde haar schouders op. „Ach, wat helpt al dat nakaaiien. De feiten weet je nu. Uit óén haven stad. Over een periode van nog geen vier en twintig uur. In hoeveel ha vensteden is hij sinds hij mij plech tig trouw beloofde op een dergelijke manier aan de gang geweest? Ik moot, het maar gissen, maar ik kan 25 STUKS fljO - EEN LAURENS PRODUKT ken". Ook hij wenste de scheidende herder en leraar 's Heren zegen toe in Schiedam. Pres.-keikvoogd H. J. van, de Zande dankte de. Groenewe gen namens het college van kerk voogden en notabelen voor de pret tige samenwerking. Gij hebt ons ge leerd dat de stoffelijke belangen van de kerk niet met de geestelijke ge scheiden kunnen worden, aldus de pres.-kerkvoogd. We weten dat U nog dikwijls aan Uw eerste gemeente zult terug denken. Wij danken U voor alles heel hartelijk. Ds. Jagers- ma uit Bruinisse sprak een af scheidswoord namens de Ring Schou- wen-Duiveland, terwijl ouderling H. van der Werf een dankwoord sprak namens kerkeraad en gemeente. U wist vaak onder alle omstandigheden de juiste snaar te treffen. Wij wensen U en Uw gezin in Uw nieuwe ge meente hèt allerbeste -toe onder Gods zegen, en we mogen hopen dat de vacature in de gemeente weer spoe dig vervuld moge zijn. Tenslotte dankte ds. Groenewegen alle spre kers hartelijk voor de vriendelijke woorden en wensen en werd deze laatste dienst, waarin hij voorging besloten. Van de gelegenheid om met een handdruk afscheid te nemen van ds. en mevr. Groenewegen bij de uit gang werd een druk gebruik ge maakt. 44 het nu wel raden. De volle, harde waarheid ligt nu voor me, onmee dogenloos. Weet je wat die inhoudt, Bram? Dit: hij zal in alle toonaar den beterschap beloven, zodra hij met verlof hier is, dure eden zwe ren en verzekeren, dat het nu be slist, maar dan ook absoluut zeker de allerlaatste keer is geweest. Om de eerste de beste volgende keer over te gaan tot de orde van alle dagen en alle nachten. Stuurman Lakeman zal nooit meer genoeg hebben aan één vrouw, in casu zijn eigen, waar mee hij wettig getrouwd is. Dat weet ik nu. Het dringt volkomen tot me door. Enik zal er mijn con sequenties uit trekken." De man keek haar bezorgd aan. „Neem geen overijlde beslissing. Map Over een of twee weken zie je het misschien heel anders." Ze blikte naar hem op met harde trekken om haar mond. „Over twee weken of twee maanden zal ik pre cies hetzelfde weten, wat ik nu weet, Bram. Dit: Ik heb een echtgenoot, die me op de meest erge manier heeft bedrogen, willens en wetens, die me daardoor heeft beledigd en op m'n hart getrapt. Meer niet. Maar mij dunkt, dat het meer dan vol doende is, om al die grote liefde, die ik hem vanaf het eerste uur. dat we samen waren, heb gegeven, in één slag te doden." Later op de middag liet ze hem uit en zag hem op de stoep zijn klompen aantrekken en weglopen. Ik weet het nu, knikte ze in zich zelf, ik heb de verkeerde broer ge trouwd. (Wordt vervolgd) I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 3