PINKSTEREN 1967 WERD VOOR DE WESTHOEK EEN TOP STREEKNIEUWS Groep stadgenoten streeft naar een ..cultureel centrum" voor Zierikzee Jggt 579 ste STAATSLOTERIJ eerste klasse GROTE ZAAL „JACOB CATS" OFFICIEEL HEROPEND WESTHOEK, 13-5. Met een zomer se moe<l hebben zich duizenden ste delingen in de schoot van de West- hoekse recreatie geworpen, en het is hun goed bekomen, want behalve een stofverdryvend buitje op de middag van maandag Ls het goed weer ge weest. Naast het gros Nederlanders waren het dit keer niet de Duitsers, doch de Belgen die de top der bui tenlanders vormden. Reeds in de loop van vrijdag be gon de intocht van de velen en het werd allengs duidelijk dat de cara- ZIERIKZEE, 12-5. In het voorjaar verscheen in deze krant een uitge breid in gezonden artikel onder het hoofd: „Komt er een cultureel cen trum te Zierikzee?" Het was van de hand van de heer A. P. den Rcijer te Zierikzee, die bepaalde opvattingen heeft op dit punt en wensen, die - zo werd gesteld - op het punt van rea liseerbaarheid zouden moeten wor den onderzocht. Het artikel kreeg een redaktionele ondersteuning en bovendien werd in het „ingezonden" vervatte globale plan aangestipt in één der vergaderingen van de ge meenteraad. Intussen heeft betrokkene een soort „werking paper" ontworpen en met dit stuk als uitgangspunt heeft op een vrijdagavond belegde vergade ring een groep stadgenoten zich met de onderhavige problematiek bezig gehouden. Meer dan een eerste ver kenning kon het uiteraard niet zyn, maar dit gaf toch al interessante aan knopingspunten over de in de toe- kemst eventueel te vo'gen weg. Uitdrukkkelijk werd onderlijnd dat het heel vaak niet - en ook in dit ge val - niet aangaat zonder meer een beroep op de overheid te doen. Eerst zullen eigen creatieve krachten die nen te worden gestimuleerd, waarbij rekening dient gehouden dat gedu rende een derde van het jaar de be volking op Schouwen-Duiveland ver veelvoudigd wordt. Het begrip cul tureel, als hanteerbaar in het onder havige geval, werd nader gepreci seerd. Het werd duidelijk dat bij de te voeren actie het accent op de jeugd dient te vallen. Aan een eigen onder komen is zo zonder meer nog niet te denken. Ruimten Wel besloot men tot een voorlopige inventarisatie van ruimten, die voor het beoogde doel zouden kunnen wor den gebruikt. Gedacht wordt in eer ste instantie aan een ontmoetings punt voor de jeugd, waarbij be paalde aktiviteiten wellicht tot zijn i*echt zouden kunnen komen. Ander zijds wil men iets gaan doen aan het stimuleren van activiteiten op cultu reel gebied, die door andere stichtin gen, verenigingen en instanties wor den georganiseerd. Belangrijk punt is ook regelend te werken bij het voorkómen van cumulaties van cul turele gebeurtenissen. Duizenden Amerikanen hebben zaterdag - een maand na de „vredes mars" tegen de oorlog in Vietnam - in New York een „solidariteitspara- de" gehouden als morele steun voor de rond 400.000 Amerikaanse militai ren in Vietnam. De chr. vrouwenvereniging „Mar tha", presidente mevr. Groenewegen -Krans, "hield vorige week haar jaar lijkse reis. ditmaal naar de streek rond Eindhoven. Met een reiswagen van de fa. van Oeveren uit Zierikzee startte om on geveer half acht chauffeur Willemse met een veertig deelnemende vrou wen van het Marktplein, om via het veer Zijpe-A. J. Polder over Steen bergen te koersen naar Baarle-Nas- sau. de eerste pleisterplaats waar gezellig koffie werd gedronken in hotel „De Engel". Hierna reed men naar het zg. „Eurostrand", onder de rook van Eindhoven, waar men ge noot vèn de schitterende natuur en waar ook de warme maaltijd werd genuttigd. Verder ging het op de lichtstad Eindhoven aan waar de dames anderhalf uur tijd kregen om vans in vergelijking met het voor gaande jaar weer in aantal waren toegenomen. Tot ver in de nacht ging de toeloop door en veel cam pinghouders deden nauwelijks een oog toe. Zaterdag in de vroege mor gen arriveerden de eerste buitenlan ders die in de nacht hun woonplaat sen verlieten. Deze vroege aankomst is nu mogelijk door brug en dam. In de middag verschenen de eerste bordjes „vol", hetgeen er op wees dat de Pinksterdagen voor de West hoek zeer druk zouden worden. De hotels konden weldra niemand meer Opinie jeugd Een eerste benadering van de jeugd via de scholen werd als mogelijkheid genoemd. Met name zal de mening van jonge mensen moeten worden gepeild om te zien in welke richting de verlangens uitgaan. Nadat in de zomermaanden op ver schillende punten de nodige werk zaamheden zullen zijn verricht, komt het voorlopig comité - dat nog met enkele personen zal worden uitge breid - in september opnieuw bij een. o In Mexico zijn zeventig kinderen door de huidige uitzonderlijke warm te om het leven gekemen. In het noorden en zuidoosten van het land worden temperaturen tussen 42 en 50 graden celsius gemeten. De 54-jarige Franse chauffeur Jean Challier moet voortaan eenar mig door het leven. Hij verloor za terdag zijn linkerarm toen hij dit li chaamsdeel uit het raam zijn zijn auto liet 'hangen .Een passerende vrachtauto rukte de arm af. SPORTBERICHTEN SCHAKEN Schaakclub T.O.G. - Bruinisse In de onderlinge competitie van de schaakclub T.O.G. te Bruinisse wer den vorige week de volgende wed strijden gespeeld: P. van de Velde-W. Geluk 1-0; A. de Ruiter-A. van den Berge 1-0; J. van den Berge-L Houkamp 0-1; P. van de Velde-H. van den Berge 1-0; W. Geluk-T. Muller 0-1; L. Hou- kamp-J. van den Berge 0-1; A. de Ruiter-M. Houkamp 0-1. Donderdag 11 mei gaf de'heer Enz- lin uit Zierikzee weer theorie-avond. Een simultaan seance na afloop van de theorie werd door de Bruënaren met 7-4 verloren. Er is een bevredi gende groei in ledental, het seizoen werd begonnen met 11 leden, nu zijn er totaal 16 leden. DUIVENSPORT P.V. „Zierick", Zierikzee Wedvlucht vanuit Quiévrain op 6 mei 1967. Afstand 139 km. In con cours 145 duiven. C. Seij'bel 1, 9, 18, 22, 28, 37; Jac. Verwijs 2, 8 27, 31; Jac. Stoutjesdijk 4, 5, 26, 35; A. M. Berrevoets 6, 29, 32; P. Flikweert 7, 10, 13, 17, 19, 20, 23. 25, 30, 33. 34; Fr. Maijs 3, 15, 24; J v. d. Sande 12; L. L. de Hooge 11, 14. 36; H. Slagboom 16, 21 Snelste 'duif 1637,74 meter per mi nuut. te winkelen, waar uiteraard een druk gebruik van werd gemaakt. Door prachtige bospartijen en een schitterende omgeving ging het ver volgens naar de Oisiterwijkse vennen waar men geruime tijd verbleef, ge nietend van zon, water en groen. Het werd toen weer tijd om in de bus te stappen en naar huis te rijden. Om streeks half negen arriveerde men weer op het dorp, boordevol indruk ken van het moois dat gezien en genoten was op deze, door prachtig weer begunstigde dag. Eén der deel neemsters, mevr. Fondse-de Bil, heeft namens de gehele bus een dankwoord gesproken tot chauffeur Willemse voor de keurige wijze waarop hij deze reis heeft verzorgd. De presidente, mevr. Groenewegen- Krans sloot zich bij deze woorden aan. Al met al een goed geslaagde reis van de chr. vrouwenvereniging. hebben doch via het V.V.V.-kantoor dat op topsnelheid werkie kon ieder een een slaapplaats bemachtigen. De grootste camping, de Duinhoeve was slechts voor de helft vol en had een goede 2500 personen. Het gemis van de katholieke strandkerk in Renesse deed zich zondagmorgen terdege voelen in Haamstede waar de toeloop zo groot was naar de R.k. strandkerk dat er tijdens één der missen 550 auto's ge parkeerd waren langs de Seroos- kerkse weg. Een tweede mis bracht weer 300 auto's voor de kerk. Om het gemis van Renesse te compen seren werd nu de Ned. Herv. kerk te Burgh ingeschakeld waar voor de R. K. gelovigen een avondmis werd op gedragen. Ook de andere kerken in Haamstede en Burgh kregen hun portie van de drukte. Grootste trekpleister was het strand en er is enorm geprofiteerd van de zo weldadig aandoende zon en het (nog koude) Noordzeewater. Gaan we vergelijken met andere ja ren, dan kunnen we rustig vaststel- ,en dat deze Pinksteren een even beeld was van de bouwvakvakantie 1966. Jammer was het dat de aftocht op maandagmiddag grote moeilijk heden ondervond bij de verkeers lichtensituatie bij Moriaanshoofd, zo dat af en toe kilometerslange files ontstonden. De korte regenbui op maandagmiddag kon ge enafbreuk doen aan de recreatiepret, want wel dra klaarde het weer op en was er geen vuiltje aan de lucht. De vuur toren trok maandag 400 bezoekers terwijl de zweefvlieg club het erg druk had en reeds om 5.01 in' de morgen begon te vliegen. Het ver keer werd door de rijkspolitie in de juiste banen geleid. ZIERIKZEE „Eten voor India" Mei de actie „Eten voor India", die ook hier zaterdag werd gehouden, heeft Zierikzee het niet zo geweldig gedaan. De opbrengst bedroeg f 1494,64. Een groot verschil met de vorige ikeer, 'toen niet minder dan f 14.938 werd geofferd. De verdeling over de verschillen de bussen was als volgt: collectebus stadhuis f 517,20; Gasthuiskerk f 515,58; R.K. kerlc f 182,36; Chr. Ger. kerk f 150; Ger. kerk f 129,50. Bestuursmutatie Scheidsrechtersvereniging Door het aftreden als secretaris van de scheidsrechtersvereniging „Schouwen-Duiveland" heeft de heer L. Verloo zijn ambt thans over gedragen aan de heer D. v. d. Wek ken te Zierikzee. Herstel weg Kapelle-Goes Door de Provinciale Waterstaat Zeeland werd het verbeteren van een gedeelte van de weg tussen Ka- pelle en Goes -gegund aan het aanne mingsbedrijf M. C. v. d. Dries te Zierikzee voor f 253.200. De aanbe steding von'd plaats op 25 april jl. Afscheid aan Vrijz. Hervormde Zondagsschool De hoogste klasse van de Vrijz. Hervormde zondagsschool nam vrij dagavond in het Hervormd Vereni gingsgebouw afscheid van het onder wijzend personeel en hun vriendjes en vriendinnetjes. Loes Peene, A. Kristelijn, Jellv Pomper, Marlies Assendorp, Johan en Wim Meerdink, Jan Kleppe, Bas de Vos en Gertjan Ensing ontvingen uit handen van ds. J. B. A'ssendorp een bijbeltje of gezangenboekje ter herinnering aan de zondagsschool en ter begeleiding voor hun verdere le venspad. In het begin van deze avond heette mej. M. Anker de kinderen en ouders welkom. Na het zingen van een lied voerden een aantal kinderen het Pinksterspelletje „Kleine Sjang en de Pinksterwei" van mevr. N. M. Twijnstra-Brands op, dat bij de 'aan wezigen bijzonder in de smaak viel. Aan het slot van deze avond nam ds. Assendorp van een aantal dames afscheid wegens hun vertrek naar elders. Hij dankte hen zeer voor hun gegeven beste krachten aan de zon dagsschool, vaak gedurende vele ja ren, en sprak de hoop uit dat de opengevallen plaatsen spoedig weer aangevuld zouden worden. Na afloop van deze bijeenkomst brachten de kinderen die de zon dagsschool verlieten mandjes met vruchten aan zieken en ouden van dagen. HAAMSTEDE Bromfietser botste op auto Vrijdagavond reed de heer G. K. uit Haamstede met zijn auto over de Hogezoom toen een jongeman, C. v D. met zijn bromfiets plotseling het erf van zijn vader verliet zodner op het verkeer te letten .Hij reed tegen de 'linkervoorzijde van de auto waar door de wagen licht en de brommer deerlijk werden gehavend. Het onge luk dat door de rijkspolitie wordt onderzocht liep verder goed af want niemand liep lichamelijk letsel op. Hagelbui Vrijdagavond omstreeks half zeven trok een flinke bui over de West hoek van Schouwen. Donkere wol ken maakten een beangstigende in druk doch het viel erg mee. Slechts een paar milimeler regen zorgde voor wat welkom vocht voor de ge wassen. Toch zijn er hagelstenen ge vallen en niet zulke kleintjes ook. Ter grootte van een duivenei kwa men de hagelstenen omlaag in de omgeving van de Vertonsweg waar veel jong blad der bomen het moest ontgelden. Een uur later lagen de resten nog her en der over het land verspreid. Schade werd praktisch niet aangericht omdat de hagelste nen vrijwel rond waren en bij wind stil weer omlaag kwamen, zodat de nog heel kleine vruchtjes van appel en peer er goed vanaf kwamen. Inzameling bejaardenreis Een dezer dagen zal de bevolking een offer gevraagd worden via een lijstcollecte voor de op 15 juni te houden reis voor de bejaarden uit Haamstede. Zij gaan dit jaar via de Zeelandbrug even de grens over België in. Het comité hoopt op gulle gaven opdat de reis weer een succes zal mogen worden. WESTERSCHOUWEN De actie „Eten voor India" De actie „Eten voor India" heeft in de Westhoek het fraaie bedrag opgebracht van f 3846,95. SCHARENDIJKE „Eten voor India" De inzamelingsactie „Eten voor In dia" heeft voor de gemeente Mid- denschouwen opgebracht f 2 093,16, gesplitst als volgt: Seharendijke-El- kerzee - Duivendijkse (gemeentehuis, Ger. kerk en Ned. Herv. kerk) f 993; Ellemeet (noodschool) f330,40; Kerk- werve (voorm. gemeentehuis, Chr. Ger. kerk en Ned. Herv. kerk) f 769,76. BROUWERSHAVEN Slotbijeenkomst bejaarden sociëteit De bejaardensociëteit te Brouwers haven heeft zijn poorten tot septem ber a.s. weer gesloten. De laatste bijeenkomst werd gepresideerd door mevr. Clarisse-Klaasse, die allen hartelijk verwelkomde. Meegedeeld werd dat de kleine reis over Schou wen-Duiveland dit jaar zal worden gehouden op 25 mei a.s. Men kan zich hiervoor opgeven bij mevrouw C. Jonker-de Moor in de Nieuwstad. Op een vraag van de heer J. Koop man of de bijeenkomsten in het vol gend seizoen niet om de 14 dagen gehouden kunnen worden i.p.v. om de maand zei het bestuur hier wel iets voor te voelen, mits de collecten blijven zo ze nu zijn. Nadat de be jaarden zich nog enige tijd hadden geamuseerd met diverse spelen werd het seizoen afgesloten met een har telijk tot weerziens op de kleine en grote reis DREISCHOR Travalje voorlopig hersteld Ofschoon de definitieve restaura tie van de eeuwenoude travalje aan de Ring in Dreischor nog wel enige tijd op zich zal laten wachten, heeft de vereniging „Stad en Lande van Schouwen-Duiveland", welke de tra valje destijds heeft aangekocht via aannemer N. C. Padmos aan de tra valje nu een eenvoudige restauratie laten verrichten. De eerste jaren be staat er geen gevaar meer dat dit monument door instorting verloren zal gaan. Zelfbedieningszaak op komst Aan de Ring in Dreischor is men dezer dagen begonnen met het ver bouwen van de kruidenierswinkel van de heer J. Blaas. Het ligt in de bedoeling van de eigenaar om er na de verbouwing een zelfbedienings- bedrijf van te maken. Heit wordt dan tevens de eerste zelfbedieningswin kel ter plaatse. Crescendo bracht serenade Op tweede Pinksterdag bracht de harmonie „Crescendo" te Dreischor een serenade aan het zilveren bruids paar 'de Vlieger-Suurland aan de Kapteinsweg in Dreischor. De heer C. de Vlieger is al jarenlang wer kend lid van. Dreischors harmonie. De voorzitter van „Crescenido", de heer A. J. de Bil sprak het bruidspaar toe en overhandigde het een fraai cadeau. De heer de Vlieger wilde zich op zijn beurt ook. niet onbetuigd laten en schonk de harmonie een mars getiteld „De mars der medici". BROUWERSHAVEN, 12-5. Met het ontsluiten van het buffet heeft burgemeester mr. J. P. Boersma vrijdagavond de geheel vernieuwde grote bovenzaal van café-restaurant „Jacob Cats" te Brouwershaven of ficieel heropend. In zijn toespraak tct de heer en mevrouw Zoeter com plimenteerde de burgemeester de ex ploitant met deze vernieuwde zaal. Het ziet er momenteel heel anders uit dan de laatste keer toen we hier waren met de uitvoering van het Nut en de verbouwing nog in volle gang was". Ik meen te mogen conclude ren, dat we het moeten hebben van een goede accomcdatie, welke we hier beslist vinden waarbij service en de vakbekwaamheid het geheel afronden", aldus de burgemeester. Met een hartelijke gelukwens ver klaarde de heer Boersma daarop de zaal voor geopend. Namens het V.V.V.-bestuur bood de hoer J. C. A. Koster zijn geluk wensen aan. De heer J. C. Hanse deed dit namens de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen, waarbij hij de hoop uitsprak dat de heer Zoeter in zijn voornemen za.l slagen. Voor zijn vereniging vond de heer Hansa het wel wat twijfelachtig of er zoals in het verleden nog gelegenheid zal zijn om toneelavonden le organiseren. Misschien met enigerlei improvisatie is clit wel te realiseren. In zijn dank woord betrok de heer Zoeter alle aanwezigen die van hun belangstel ling blijk gaven. Ook voer ds vele ontvangen geschenken en bloem stukken (46 stuks). Een bijzonder woord van dank bracht hij aan de muziekvereniging ..Apollo", die o.l.v. heer E. A. dc Looff eerst een se renade voor het oafé-restaurant had gebracht en later in de bovenhaal nog vrolijke muziek ten gehore bracht. Bij zender Vverccr^ was 'iccr Zoeter met het cadeau in de vorm van een prachtige miniatuurkruis- bcldcr, welke hij van een 5-tal za kenlieden uit Brouwershaven had ontvangen. Tweede prijs voor „Crescendo" Het liarmoniegezelschap „Crescen do" uit Dreischor heeft op tweede Pinksterdag met succes deelgenomen aan het muziekconcours te Kapelle- Biezelinge. dat door „Ons Genoegen" in de veilinghallen weid gehouden. „Crescendo" behaalde in de 3e af deling een tweede prijs met 80 pun ten. Als dirigent trad op de heer J. van der Weijde. Baracuda bracht leven in de brouwerij Het traditionele pinksterkamp dat de Nederlandse Vereniging voor On derwatersport „Baracuda" gedurende de pinksterdagen weer in Di^eischor heeft gehouden, bracht in het rusti ge Dreischor heel wat leven in de brouwerij. Het werd dan ook met recht weer een ware duikersinvasie. Op het sportveld in Dreischor had den de duikers, mét aanhang een heel leger, hun bivak ingelicht. Za terdagmorgen werd het kamp dooi de heer H. F. v. d. Meulen geopend, waarna men reeds om half 11 naar de duikersplaatsen bij het water ge maal aan Dreischoris Noorddijk ver trok terwijl anderen hun geluk bij Flaauwei-s gingen beproqven. De 3e klassei*s vertrokken rond 11 uur naar het Diepe Gat bij Ouwerkerk en om 5 uur werd gesnorkeld bij de vroe- jgere lcxswal van Dreischor. 'sAvonds was er in hotel „De Drie Schapen" een grote feestavond. Zondagmorgen om 10.00 uur vertrokken do aan staande derde klassers en hoger ge- brevetteerden naar het Goese Sas en Wemeldinge terwijl op maandag op nieuw weid gedoken bij het gemaal Dreischor. het Diepe Gat en Plaau- wers. Niet minder dan 180 duiksters en duikers namen aan het kamp deel OUWERKERK Dodelijk verkeersongeluk Op het ontmoetingspunt van de op rit naar het Stelletje en de grote Val- weg is vrijdagavond omstreeks negen uur de 22-jarige heer J. L. Kuyper te Amsterdam, voorheen te Ouwer kerk, bij een botsing om het leven gekomen. De heer K. was met zijn 2 C.V. op weg naar Zierikzee en wilde ter plaat se de grote weg oprijden, juist op het moment dat een grote personenauto (Plymouth) bezig was aan een in haalmanoeuvre en daarbij op de lin kerweghelft reed in de richting van de Zeelandbrug. Een botsing was het gevolg, waarbij de heer K. zeer ern stig werd gewond. De Zierikzeese Daar hij zijn bedrijf symboliseert met de watersport, o.a. door da aan gebrachte patrijspoorten en scheeps- bel in de benedenzaal is dit een wel kom geschenk, wat het cachet nog verhoogt. Een hartelijk dankwoord werd ook gesproken tot burgemeester Boersma. die de opening heeft ver richt. De heer Zoeter overhandigde de burgemeester een fraaie fles Franse cognac wat de heer Boers ma deed opmerken „hem gaarne op uw gezondheid en succes te zullen nuttigen". De grote bovenzaal De bovenzaal is thans geschikt ge maakt voor meerdere doeleinden zo als b.v. dansparty's, bruiloftfeesten, grote vergaderingen restaurant-ge zelschappen enz. De capaciteit is thans opgevoerd tot 150 personen. automobilist C. zag het ongeluk vlak voor zich gebeuren en nam de no dige maatregelen. Na snel ingeroe pen eerste geneeskundige hulp werd het slachtoffer overgebracht naar het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis, waar hij korte tijd later overleed. Tragische bijzonderheid is dat en kele jaren geleden ook de vader van het slachtoffer bij een auto-ongeval het leven verloor. De verslagenheid over het gebeurde en liet medeleven mei de getroffen familie is te Ouwer kerk groot. NIEUWERKERK Prijs voor „Oefening en Uitspanning" De muziekvereniging „Oefening en Uitspanning" onder leiding van de dirigent de heer A. Radewalt, be haalde 2e Pinksterdag op het Natio nale Federatief Muziekconcours te Kapelle een 2e prijs in haar afde ling. Het verplichte werk dat ge speeld werd was Bellatrice ouver ture van M. Caldero. arr .P. de Rooy. Merel als „huisvogel" Schreven we vorige week over een merel die nestelde in een garage, bij de familie Bossers in de Nieuwstraat heeft een merel zijn legsel uitge broed tussen de goot, vlak bij de achterdeur. Feitelijk is deze vogel een echte „huisvogel" van de fami lie Bcssers geworden, want het dier weet de gehele winter door de tafel- afvallen van het gezin te vinden en daarvan mee te eten. Het dier is uiterst tam geworden, door de hu mane behandeling die hij in de Nieuwstraat. ondervindt. Prachtig resultaat actie voor India Met burgemeester C. H. van de Linde persoonlijk aan het stuur reed zaterdagmiddag, onder klokgelui, de brandweerauto door het doi*p Brui nisse, om te collecteren voor honge rend India. Dit bracht via de brand weerlieden f 1864 op. Daarnaast kon ook in de kerkgebouwen en op het gemeentehuis een gift worden afge geven. Het 'totaal van de aktle was ruim f 3200. Gunning heibestrating Door de centrale dienst „Noord- Zeeland" te Tholen werd namens de gemeente Bruinisse het herstraten van de rijbaan en de trottoirs in de Accacialaan, Prins Bernhardstraat, Van Hertsbekestraat, de Deltastraat en de Noordstraat te Bruinisse ge gund aan de firma M .v. d Velde Zn., te Bruinisse voor f 22.800. Het voormalig toneel bestaat thans uit de helft hiervan, waar eventueel een .'ansband ksn zitten, en anders geschikt is voor garderobe. Er naast is een nieuw buffet met electrische Jift naar de keuken. De wandbekle- ding, welke er keurig uitziet, bestaat uit decoratief gemetaliseerd venyl, waartegen fraaie schemerlampjes. Het plafond bestaat uit geplakt ra- dicvenyl. Waar voorheen het buffet w: s zijn nu uitgebreide dames en he it'n toiletten. Al met al een mooi stuk werk, wat de zaak maakt tot één der modernste op Schouwen-Duiveland. Het wand en plafondwerk werd uitgevoerd door de heer S. v. d. Velde, elektrici teit en wandverlichting, fa. A. v. d. Hoek en Zn plafondverlichting, fa. Quartel, timmerwerk, gebr. Schil- peroort en liftconstructie fa. de Bie te Zonnemaire. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Grootste trekpleister van hel strand. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Voortzetting van initiatief OOSTERLAND Chr. vrouwenvereniging maakte jaarlijks reisje ADVERTENTIE jjJLj, Dinsdag 16 mei 1967 Prijzen van: f 5 zijn gevallen op nummers eindigend op: 8 f 50 zijn gevallen op nummers eindigend op: 024 f 100 zijn gevallen op nummers eindigend op: 702 f 200 zijn gevallen op nummers eindigend op: 547 f 400 zijn gevallen op nummers eindigend op: 702') f 1.000 zijn gevallen op nummers eindigend op: 7955 Een prijs van: 2.000 is gevallen op het nummer 061959 f 2.000 is gevallen op het nummer 087260 f 2.000 is gevallen op het nummer 034755 f 2.000 is gevallen op het nummer 053600 f 2.000 is gevallen op het nummer 071969 f 5.000 is gevallen op het nummer 061618') De prijs van: f 20.000 is gevallen op het nummer 086396 Let wel: op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. Aanwinst voor Brouwershaven

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 5