KERKDIENSTEN 4 Heerlijk luchtig in de zomerse warmte. Fijne sandalen van Bata. Daar hebt u lang plezier van. En u profiteert meteen van de lage prijs. Dus: vandaag kopen! Art 44 Voetbedsan- daal van soepel lichtbruin leer. In elkaar gevlochten kruisbanden en hiel- wreefband met gesp- sluitmg 14,95 Art. 55 Mandi Slip per van lichtbruin leer. Zool met dub bele kruisbanden Art 36 Voetbedslip- per met zwart leren kruisbanden 14,95 Het architectonisch fraaie zakenpanel van de heer Krïjnse Lokker te Re- nesse, dut kort geleden voor het publiek werd opengesteld. Met gevoel voor hetgeen kan in een toeristenplaats als Renesse en begrip voor verantwoorde vormgeving, is hier met de mogelijkheden gewoekerd. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Artikel 05 Stevige voetbedsandaal van donkerbruin leer. Brede kruisbanden en wreefband. Ge sloten hielpartij 17,95 Art. 43 Kindersandaal van sterk bruin rundleer. Brede voorbanden en hiel-wreef- band met gespsluiting. Maat 24 8,95, 25-27 MM 9,95,28-31 10,95, v. 3 32-35 11,95 Xjfi 36-38 12,95 yffltov 8,95 HET SYMBOOL VOOR De volledige uitslagen zijn als volgt: Hardlopen zestig meter, meisjes, vijfde klas: 1. Jannie Snijders, 8,6 sec.; 2. Marijke Schaap, 9,1 sec.; 3. Cobie Kooiman, 9,5 sec. Jongens, vijfde klas: 1. Cor v. d. Hoek, 8.7; 2. Ko Berrevoets, 8,9; 3. Anton Muste 9,1. Art. 17 Sportsandaal van donkerbruin rundleer. Vierkante leest. Haaks gekruiste voorbanden en hiel-wreefband met gespsluiting. j Maat 28-31 10,95 32-35 11,95, NM 36-38 12,95 y/%, GOEDE SCHOENEN. Zes doden bij autorace Art. 13 Voetbedsan daal van donkerbruin leer. Brede voorband en brede kruisban den, die tevens de hielband vormen 17,95 Art 61 Stevige jongens sandaal van bruin leer. Brede gevlochten kruis banden en hiel-wreef- band met gespsluiting. Maat 32-35 12,95 N 36-38 13,95 X LIMA, 1-5. Zes personen zijn ge dood toen zich tijdens een autorace te Supe, 170 km. ten noorden van Lima gelegen, een wagen van de weg raakte en op het. publiek inreed. Zeker 35 toeschouwers liepen, vol gens eerste berichten, min of meer ernstige verwondingen op. DEN HAAG, 1-5. Ten vermake van een duizendkoppig publiek hebben leden van het Haagse provotariaat en van de Haagse politie maandag middag omstreeks twee uur slag ge leverd in de hofvijverEen zevental provo's was vanaf de Lange Vijver berg in zwembroek te water gegaan om rode en witte vlaggen te planten op het eilandje. Zij hadden er echter niet op gerekend, dat de politie op hoogtijdagen met een motorbootje gereed ligt bij het gebouw van de Eerste Kamer voor het geval er feestgangers in de hofvijver raken. Deze politiemacht kon de landing op het eilandje verhinderen. De vlaggen werden in beslag genomen, de pro vo's werden zwemmend terugge stuurd. Overstromingen in Syrië DAMASCUS, 1-5 In Opper-Syrië zijn dertig dorpen onder water ko men te staan doordat de Eufraat buiten haar oevers is getreden. Er zijn, volgens de president van het Syrische Rode Kruis, zeker 20.000 daklozen. ER IS 'N FILIAAL VLAKBIJ! 7/4/312 Dokumenten bleken vals WENEN, 1-5. Het Oostenrijkse dag blad „Arbeiterszeitung" heeft een storm in de diplomatieke wereld ver oorzaakt met de publikatie van „zeer 'geheime" Britse en Amerikaanse do kumenten over de gevolgen van een kemaanval op China. Het blad had bij de publikatie v.ermeld twijfels te hebben omtrent de autenticiteit van de dokumenten. Dit bleek juist ge zien te zijn, want later bleek dat Arbeiterszeitung het slachtoffer was geworden van een publiciteitsstunt van de Britse uitgeverij Jonathan Cape, die de „dokumenten" had ver spreid in verband met de uitgave van een boek. (Van onze redakteur) OUWERKERK, 2-5. Er is meer te herdenken dan het feit dat vijftig jaar geleden bommen op Zierikzee vielen, de eerste waarmede Neder land „überhaupt" kennis maakte. Er zijn „jubilea" van edeler orde en daarvoor gaat de heer M. Mol te Nieuwerkerk (Meidoornstraat 16) zorgen. Vrijdag 5 mei a.s. zal het vijftig jaar geleden zijn dat de heer Mol - als 13-jarige knaap - in dienst trad van de heer Van der Stolpe sr. te Ouwerkerk, hetgeen zijn voortzet ting vond bij diens zoon de heer J. van der Stolpe, die op de „Middelste Hofstede" een na. de ramp nieuw ge bouwd en ingericht landbouwbedrijf. ter plaatse exploiteert. Een halve eeuw in dienstbetrek king op hetzelfde landbouwbedrijf. Dat gaat in Nederland tot de unieke gebeurtenissen behoren en het is dan ook geen wonder dat de „baas van Marien" die dag voor betrokkene feestelijk gaat versieren, om een ex tra aceentje te geven aan dit lang durig dienstverband, waarvan trouw en toewijding de duidelijke pijlers zijn geweest. De familie Van der Stólpe biedt de jubilaris en enkele familieleden een gezellige avond aan en dan is er een passende omlijsting ook het jubi leumgeschenk aan te bieden. Veel veranderd De heer Mol is op de oude „Mid delste Hofstede" - die verdween als Het comité, die de feestelijke ope ningen organiseerde, had zich op de hoogste sport van een klimhek opge steld om letterlijk en figuurlijk bo ven de kinderen uit te kunnen ko men. De heer G. H. Breetveld liet hen allereerst een driewerf „hoera" uitroepen voor onze jarige Koningin. Vervolgens vertelde hij het verde- De Indonesische rnarie heeft on langs met succes een tweetrapsraket gelanceerd met een lading van der tig kilogram, aldus meldt het Indo nesische persbureau Antara. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 10 uur ds. Lam. Kerkwerve: S.30 uur ds. Hem stede, Vlissingen. Serooskerke: 11 uur ds. Hemstede. Burgh: 10 uur ds. Flink. Haamstede: 10 uur ds. Hui zing. Renesse: 10 uur ds. Van Lier'j. Scharendijke: 10 uur ds. Rocdenburg Zcnnemairc: 9.30 uur ds. Feunekc Nccrdgouwe: 9.30 uui ds. Schonere]d Dreischor: 11 uur ds. Schor."veld. Nieuwerkerk: 9.30 uur ds. Wc -terhof. Oosterland: 10 uur ds. Groen ew gen. Sirjansland: 10 uur lersdienst. Brui nisse: 10 uur ds. Jagersma. Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 9 uur ds. J. H. Nmvijn. Haamstede: 10 uur ds. G. Warn ink. Slikkerveer. Brouwershaven: 10 uur (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 2