Werkgelegenheid afhankelijk van bouwrijpe Westhoekgrond SMILLEGANGE Betere zonnebrillen BERGMANS HET PORSELEINEN MASKER Oogstverbetering door asfaltlaagje onder zandgrond STREEKNIEUWS Pres. Johnson in Bonn 1911 Afdeling Renesse A.N.B.B. i t J van Geen geloop ambtenaren N ijftijijurij; huwelijksfeest RENESSE, 21-1. In h.jtel „Het wapen van Zeeland" hield de afde ling Renesse e.o. van de Algemene Nederlandse Bouwbedrijfsbcnd onder voorzitterschap van de heer J. de Wit de algemene jaarvergadering. In zijn openingswoord richtte de voorzitter een speciaal wcord van welkom tct de districtsbestuurder de heer B. Wink te Middelburg. „Dank zij de recreatie in dit gebied", zei de heer De Wit, „is er in tegenstelling met andere streken van ons land een bij zonder grote bouwactiviteit waar te nemen waardoor zelfs nog arbeids krachten van elders moesten worden aangetrokken". Hij stelde hierbij evenwel de vraag of deze werkgelegenheid op lange termijn gezien gehandhaafd zal kun nen worden. Ais een der belang rijkste faktoren zal hierbij de be schikbare bouwrijpe grond gaan spe len. Hij dacht in dit verband aan de bungalowbouw, waarna momenteel grote vraag is. een woningtype dat als eenheid in een bepaalde gecre- eerde omgeving het best tot zijn recht komt. Bepaalde mogelijkheden hiervoor zag hij in het mettertijd doortrekken van de Van Klocsterweg, een plan waarvoor door de toenmalige raad van Renesse reeds gronden zijn aan gekocht. Werk is er te Renesse nog genoeg aan de winkel als de benodigde ver gunningen op tafel worden gebracht en de gemeente Westerschouwen over de financiën beschikt om tct woningbouw over te gaan. De tijd dat de Oostenrijkse woningen na 14 jaar permanent te zijn bewoond nu eindelijk eens ontruimd kunnen wor den is zo langzamerhand wel aange broken. De bouw van 50 a 60 wonin gen zou voor Renesse geen enkel pro bleem met zich mee brengen op het punt van bezetting. Ook voor de we genbouwers valt er te Renesse nog wel het een en ander te verrichten. De voorzitter bepaalde zich hierbij alleen nog maar tot de Hoogenboom- laan waar in het seizoen 15 tot 20.000 vakantiegangers hun weg over moe ten zoeken. Dit is een B-weg, totaal ongeschikt om deze stroom van men sen te verwerken. Met het heden daagse gemotoriseerde vervoer is het als voetganger levensgevaarlijk in de zomermaanden zich hierop te bege ven. Financiële problemen De financiële problemen waarmee de gemeente Westerschouwen heeft te kampen zijn voldoende bekend, met een bijdrage van goed 4000 per sonen is het ten ene male onmogelijk voorzieningen voor 50 tot 60.000 men sen te treffen. „Wij behoeven hier bij", aldus de voorzitter, „nog maar alleen te denken aan hopeloze situa ties rond het verwezenlijken van het rioioringsplan, wat voor de kampeer terreinen met hun duizenden bewo ners onontbeerlijk is. Er is werkge legenheid te over als de overheid er maar voor zorgt het benodigde geld op tafel te brengen". Na de jongste onderhandelingen bij het totstand komen van de nieuwe CAO nog even onder de loep te hebben genomen, en de taak die de hedendaagse vakbe weging vervult verklaarde de voor zitter de vergadering voor geopend. Kindervakantieweek Bij het behandelen \*an de ingeko men stukken vestigde de secretaris de heer J. C. Hendrikse nog eens de aandacht op de mogelijkheid om kin- ADVERTENTIE En gewone onderjurk me- X vrouw, kunt u overal kopen. v Maar stelt u hogere eisen, X komt u dan onze kollektie *j* uit le klas binnenen bui- X *J* tenlandse huizen eens zien en passenU zult versteld staan en de prijzen zullen u meevallen. Het domein voor de Vrouw deren die dit jaar 13 jaar worden te laten deelnemen aan een geheel gra tis kindervakantieweek. Verder wek te hij de jongere leden op eens deel te nemen aan een jongerenweekend. Verder vestigde hij er de aandacht op dat ten aanzien van het bureau Arbeidsrecht een centralisatie heeft plaats gevonden. Voor wat Schou- wen-Duiveland betreft is één per soon aangewezen die de betreffen de zaken doorgeeft. Uit het jaarverslag van de secre taris bleek dat het voor de afdeling een gunstig jaar is geweest. Er was werkgelegenheid voldoende waar door er in de bouw geen werkeloos heid viel te noteren. In verband met het 20-jarig bestaan hield de afde ling in het Dorpshuis te Renesse een geslaagde feestavond waarop een groot aantal leden aanwezig waren. Het aantal lecien bleef met 60 on veranderd. Daar de penningmeester de heer A. J. Goossens wegens ziek te verhinderd was, werd het finan cieel jaarverslag door de voorzitter, die hem een spoedig herstel toewen ste, behandeld. De belangrijkste pos ten hierop waren de uitkeringen aan vakantiebons 1 47.388,03, uitbeta ling W.W. f 7.216,27 en ontvangsten contributie f 4.637, 20. Van N.V.V.- fondsen werd aan de leden f 293, 75 uitgekeerd. Daar wegens de ziekte van de penningmeester de kascon trole niet had kunnen plaatsvinden werd de rekening aangehouden tot de volgende vergadering. Hierna vond door de districtsbe- stuurdcr de heer B. Wink de uitrei king plaats van het zilveren bonds- speldje en een uit kristal geslepen blcemvaasje aan een tweetal jubila rissen uit de afdeling de heren C. Bevelander en J. de Wit in verband met hun 25-jarig lidmaatschap. De heer Wink die beiden met dit gebeuren van harte feliciteerde, wees op de veranderingen welke zich Ln de maatschappij de afgelopen 25 jaar hebben voltrokken. Het meest tot uitdrukking komt dit ais men nog eens een oude CAO naast de tegen woordige legt. Tal van voorzieningen welke nu zijn getroffen zal men te vergeefs in deze oude CAO's zoeken. Voor een niet onbelangrijk deel is dit te danken geweest aan het. werk dat hierbij door de vakbeweging werd verricht. Namens de jubilaris sen sprak de heer J. de Wit woorden van erkentelijkheid voor de verleen de onderscheiding tot de heer Wink. Namens de afdeling feliciteerde de heer J. G. Hendrikse de beide jubi larissen, waarbij hij wees op de ver diensten weLke zij beiden in de af gelopen 25 jaar voor de afdeling htbben gihad. Als blijk van waar- ei :ing ztw'e hij hen namens de af- dt.ing een gasaansteker met inscrip tie toe. Bestuursverkiezing Bij de bestuursverkiezing werd de heer A. Bodbijl, die zich niet her- kit ibaar stelde, vervangen door de heer A. de Blende. Bij de rondvraag wees de heer J. C. Hendrikse nog eens op het probleem rond de Oos tenrijkse woningen. Deze zijn door de Oostenrijkse vakbeweging geschon ken waarbij er van werd uitgegaan dat deze woningen 10 jaar perma nent bewoond konden worden waar- ra zij nog 5 jaar dienst zouden kun nen doen als zomerwoning. Deze woningen kosten de gemeente mo menteel ieder jaar nog eens even veel als zij aan huur opbrengen Dit cm deze woningen nog enigermate bewoonbaar te houden. Zolang de gemeente geen behoorlijke toewij zing van woningen krijgt vreesde hij dat dit probleem onopgelost zal blij ven. Ten aanzien van de recreatie moet er te Westerschouwen veel werk worden verricht, waarvan helaas dcor gebrek aan financiën maar een beperkt gedeelte van kan worden verwezenlijkt. De heer Hendrikse gaf de verzeke ring dat er dcor de gemeente plan nen te over worden gemaakt welke evenwel door het gebrek aan finan ciën sterk worden afgeremd Afwij zend stond de secretaris tegenover procentuele loonsverhogingen bij het vaststellen van nieuwe CAO's daar cc laagst betaalden hierbij altijd aan het kortste eind trekken. Wanneer dit konsckwent wordt doorgevoerd geraakt deze groep steeds verder achterop", aldus de heer Hendrikse. De districtsbestuuraer deelde hier op mee dat deze gang van zaken wel eens in het verleden heeft plaats ge had. maar zeker niet bij het vaststel len van de jongste CAO. De groepen 1. 2 en 3 hebben hier bij een verho ging gehad van 2 cent en de groepen 4 en 5 van 12 cent. Per 1 juli is er voor de groep 1 en 2, waarin prak- ties niemand is ondergebracht, een vorheging van 4 cent en voor ove rige drie groepen van 5 cent. De heer Wink gaf hierna nog een beeld vam de wijze waarop de aanvullende wer ken momenteel worden uitgevoerd. Dat dit op sommige plaatsen nog ge beurt op een wijze zoals er 50 jaar geleden werd gewerkt vond hij in deze atoom-eeuw belachelijk en ver ontrustend. Nadat nog een ajantal gereedschappen onder de aanwezi gen waren verloot sloot de voorzit ter de vergadering. Flitsen uit het buitenland MADRID. Het spaanse kabinet 'heeft besloten voor de provincie Biscaje in het noordoosten van het land voor drie maanden een gedeel telijke noodtoestand af te kondigen. In dit gebied heerst arbeidsonrust die zich uit in een reeks stakingen, in Bilbao en omgeving. De autori teiten zouden verergering van de toe stand op 1 mei vrezen. SAN FRANCISCO. Agenten van de Amerikaanse federale recherche heb ben in een 1 uxueuze villa in San Francisco een grote hoeveelheid wa pens gevonden. De 20 ton wegende hoeveelheid bevatte allerlei soorten wapens waaronder een anti-tankka non, een mortier, verscheidere mi trailleurs en kisten granaten. BONN. Besprekingen in Bonn om te komen tot hervatting van de di plomatieke betrekkingen tussen West-Duitsland' en negen Arabische landen zijn mislukt, zo is in welin gelichte kringen meegedeeld. BRUSSEL. De Koninklijke Vlaam se Academie v. wetenschap, letteren en schone kunsten acht de voorge stelde nieuwe spelling voor bastaard woorden din. het Nederlands onaan vaardbaar. ROME. In Rome is een nieuwe po litieke beweging opgericht, die de naam „Democratie 1967" heeft aan genomen. Oprichters zijn oud-leden van de Italiaanse liberale partij, die de advocaat Casellati, een gemeen teraadslid van Venetie tot voorzitter hebben gekozen. KOPENHAGEN. In Denemarken wonende Grieken hebben een ver zetsbeweging opgericht ter bestrij ding van „de nieuwe fascistische i-e- gering in Athene", zo meldt het Deense dagblad „Politikenn". ADVERTENTIE Zeiss - Rodenstock e.a. Aparte brilmonturen Verrekijkers met vijf jaar garantie Ziet de etalages Brillen op advies van de oog arts vlug klaar vakopticiën Zierikzee - Telef. (01110) 20 29 J. Kloet - Kerkstr. 2 - Burgh SPORTBERICHTEN DUIVENSPORT P.V. „Gevleugelde Vrienden" Wedvlucht uit Albert, afstand 204 km; gelost om 12 uur met n.o.-wind. Aankomst 1ste duif 15.45 uur. Felius-van Westenbrugge 1, 4, 13, 18, 32, 35; J. Snijders 2, 8; C. Stout- jesdijk 3, 5, 26; J. C. Wesdorp 6, 31; Gebr. Dekker 7, 10, 20; Hoek Hagen- steyn 9, 11, 17, 23, 29; J. Kaaisteker 12; W. d. Boer 14; J. Krijger 15, 33; H. Merle 16, 27; C. Bonman 19, 21; Gebr. Wesdorp 22, 25; L. Noordijk 24; L. Heyboer 28, 34; N. Scherpendsse 30 ARNHEM, 24-4. De in hei nog in afbouw zijnde nieuwe Arn hemse stadhuis dat vele mil joenen guldens kost, thans ook reeds ondergebrachte afdeling bevolking kan er zich op be roemen de modernste van het Europese continent te zijn. Ook Amerika legt er belangstelling voor aan de dag. De adminis tratie is vrijwel geheel ge automatiseerd oolgens een ver nuftig systeem waardoor aan alle geloop van de ambtenaren een einde is gekomen. Hoewel het systeem „een eigen vin ding" nog in een experimen teel stadium verkeert wordt verwacht dat het in de prak tijk zal voldoenDe ruim 130 duizend Arnhemmers staan nu geregistreerd in drie roterende archiefkasten. Door middel van een elektro-trausporteur (van 42 meter langt kunnen de ambtenaren de gegevens a Ia minute voorgeschoteld krij gen. In de vanuit de kelder op gebouwde vier meter hoge ro terende kluis kunnen voorts in de kortst mogelijke tijd alle persoonsgegevens worden be trokken, vanaf de invoering van de burgerlijke stand in 1811. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. De Pacifistisch So cialistische Jongeren Werkgroepen (P.S.J.W.) hebben in Den Haag de ambassadeur van Griekenland in ons land van hun grote verontwaardi ging over de recente staatsgreep in Griekenland lat enblijken. MAARSSEN. Op rijksweg 2, de autoweg van Amsterdam-Utrecht, heeft in de gemeente Maarssen een ongeluk plaats gehad, dat aan de 18- jarige Petrus Lalic uit de Duitse stad Bielefeld het leven kostte. DEN HAAG. Denemarken, dat tot nu toe jaarlijks zo'n 60 000 toeristen trekt, verwacht dat dit jaar dit aan tal zal stijgen tot 70.000 80.000. DEN HAAG. De 24.245 ton meten de Zweedse ertstanker Mertainen is in aanvaring gekomen met de Ne derlandse kustvaarder Nelly, die is gekapseisd. DEN HAAG, De extra bewaking bij de Indonesische ambassade aan de Tobias Asserlaan in Den Haag duurt nog voort. De straat blijft met dranghekken aan weerszijden afge- sloten voor ,alle .verkeer. Een, pele- ton politiemannen houdt er met. twee overvalwagens de wacht. MAASTRICHT. In Maastricht is het zestiende nationale congres voor elektrowarmte en elektrochemie ge opend door de voorzitter van de raad van bestuur vap de stichting Nederlands Instituut voor Elektro warmte en Elektrochemie (N.I.V.E.E.) UTRECHT. In het afgelopen week einde heeft de politie in Utrecht zes jongelui die aan een optocht meede den om te protesteren tegen „de luxe en eventueel tegen de monarchie" meegenomen naar het bureau ter kalmering. RENSWOUDE. In een schuur van boer A. J. de Vee uit Renswoude is tijdens het weekeinde brand uitge broken Alle kuikens duizend in getal - kwamen in de vlammen om. De brand is vermoedelijk ontstaan, door een defect in de verwarmings installatie. De eigenaar was niet ver zekerd. UTRECHT. Begin volgende maand zullen 22 studenten uit Utrecht, le den van de studentenvereniging „Unitas" 'een bezoek brengen aan Rusland. DEN HAAG. De 83-jarige P. Wit- zier uit Den Haag is in het zieken huis Zuidwal bezweken aan de ver wondingen die hij bij een verkeers ongeluk ihad opgelopen. De bejaarde man werd in zijn .invalidenwagentje op 17 april aangereden door een auto •toen hij linksaf sloeg. Met ernstige verwondingen werd hij opgenomen. AMSTERDAM. De Franse vice- admiraal C. E. Lahaye, commandant van het Atlantische smaldeel van de Franse vloot, brengt van 27 april tot 2 mei een bezoek aan Amsterdam met de twee fregatten „Chevalier Paul" en „Bouvet" 73. Donker en stil lag de nacht over het paleis. Slechts achter een enkel venster brandde nog licht. Rusteloos liep de jonge keizer Lu Nan in zijn slaapvertrek op en neer. Hoe lang nog zou hij zijn gezicht moeten verbergen achter het porseleinen masker? Wanneer zou hij het kunnen af werpen en de verraders straffen? Het was hem een troost Aram in de buurt te weten. Als soldaat van zijn lijfwacht kon hij ten minste ieder ogenblik over hem beschik ken. Doch wat moesten zij samen beginnen tegen deze kliek van samenzweerders, die nergens voor terugdeinsden? En op hetzelfde ogenblik lag Aram op zijn bank in het wachtlokaal. Ook hij kon de slaap niet vatten. Hij had niet verwacht dat Wang zo spoedig ontdekt zou zijn, doch nu de schurk eenmaal terug was, begreep Aram dat er spoedig gehandeld moest wor den. Als Pi Tai slechts genoeg getrouwen bij elkaar kon krijgen! Plotseling klonken er naderende schre den. De deur werd opengeworpen en het licht van een paar fakkels scheen over de soldaten, waarvan de meesten vast in slaap waren. „Hé daar, opstaan en direct aan treden! Ik moet twintig man hebben!" klonk de ruwe stem van een aanvoerder. Slapeiig kwamen de mannen overeind en begonnen hun wapenrusting aan te trek ken. „Kan dat niet wat vlugger, luie hon den!" schreeuwde de aanvoerder ongedul dig. „Of denkt ge soms dat ik de hele nacht de tijd heb! We gaan die vuurwerkmakers in de steeg der Lachende Mandarijnen eens verrassen en als we niet gauw zijn, zijn die schurken verdwenen!" BURGH, 24-4. Op 4 mei 1917 verbond de toenmalige ambtenaar van de bur gerlijke stuud W. Boor Wc. twee inwoners in de echt. Ze waren toen nog met hun jonge namen bekend als Ko Krijger en Janncko Meganck. Midden in een oorlogsperiode van 1914-1918 ging dit paar gezamenlijk het leven in en- het kreeg het direct bijzonder moeilijk omdat er bijna niets te krijgen was. Er was geen olie voor de petroleumlamp, geen kolen voor de kachel en alleen omdat ze pas getrouwd waren mochten ze op het gemeentehuis 2 kilo aardappels halen. Behalve een paar kopjes en schoteltjes bestond hun ge hele bezit uit een ijzeren pot. Een oude sleekachel kon voor wat warmte zorgen door ze te stoken mei gesprokkeld hout. De ijzeren pot paste precies in hel grote vulgat van de kachel en op deze manier begon het echtpaar het huwelijksleven, dat in vergelijking met nu, bijna onvoorstelbaar is. Zaterdag vierden de heer en mevrouw Krijger-Meganck hun huwelijksfeest onder zeer grote belangstelling in de Koebel te Burgh, waar ze in de ver sierde zaal de gelukwensen in ontvangst namen. In hun woning aan de Hogeweg hopen ze er nog vele jaren op dezelfde tevreden wijze aan toe te voegen LAND- EN TUINBOUW AMSTERDAM, 24-4. Twee geleer den van de universiteit van de staat Michigan hebben ontdekt dat de oogst op zandgronden aanzienlijk kan worden verbeterd door een dun laag asfalt, ter dikte van ongeveer 3 mm, een halve meter onder de oppervlakte le leggen. Dit verhindert dat de or ganische stof wegspoelt en dat de re gen wegzakt buiten het bereik van de plantenwortels. Het gevolg is dat de oogst vaak kan worden verdubbeld. Proeven op een boerderij in Michigan deden de oogst van kool en komkommer vol doende toenemen om er in een jaar de asfaltlaag mee te betalen. In som mige omstandigheden maakt een der gelijke laag zelfs irrigatie overbodig. Voor Nederland lijkt er in de uit vinding van de beide Amerikanen niet zoveel muziek te zitten. Dat vindt dr. Peerlkamp, hoofd van de afdelingen natuurkunde van de grond en grondbewerking van het Instituut voor Bodemvruchtbaarheid in Gro ningen. In Amerika gaat het om heel diepe zandgronden met lage grond waterstanden. De grond houdt zelf te weinig water vast; door het asfalt laagje wordt nu een kunstmatige hoge grondwaterstand geschapen. Hier in Nederland kennen we ho gere grondwaterstanden en zo'n vloertje in de bodem heeft de natuur op verschillende plaatsen zelf al ver schaft in de vorm van een leem- of keileemlaag die geen water door laat. De extra-hoge grondwaterstand die daardoor ontstaat geeft vaak, vooral in de winter, meer last dan ongemak. ENKHUIZEN. Een felle brand heeft het volledige, drie verdiepin gen tellende, laboratorium van Gebr. Sluis zaadhandel te Enkhuizen in de as gelegd. GRONINGEN. Op het terrein van de coöperatieve strokartonfabriek De Hallen te Hoogkerk is een felle brand uitgebroken. BONN, 24-4. President Johnson van de V.S. heeft maandagochtend in gezelschap van zijn minister van bui tenlandse zaken Dean Rusk en de ambassadeur in Bonn McGhee een beleefdheidsbezoek gebracht aan president Heinrioh Lübke van West- Duitsland. ADVERTENTIE SPECIALE AANBIEDING: LEUK WOLLEN BRETEL BROEKJE EN FLEURIG GESTREEPTE TINO. VOOR LEEFTIJD 1 Vz-4 JAAR. DEZE VOORDELIGE COMBINATIE REEDS v.a. 9,75. Grole beurs te Steenbergen De Brabantse Noord-Westhoek Beui*s te Steenbergen is sedert dins dagmiddag in vo-lle gang. De beurs werd officieel geopend door burge meester mi*, v. d. Meer en is onder gebracht in demontabele hallen met een totaal oppervlak van plm. 2.500 m-. Bij deze beurs behoort een amu sementshal, waarin een showpro gramma wordt gebracht waarvoor o. a. geëngageerd zijn Gert en Hermien Timmerman, de Zangeres Zonder Naam, het Trio Hellenique en Dave Berry, de bekende Engelse teener ster. Op deze beurs die duurt tot en met zondag 30 april aanstaande wor den minstens 35.000 bezoekers ver wacht. Er worden verschillende prij zen voor het publiek in het vooruit zicht gesteld. Zo krijgt de tiendui zendste bezoeker een bromfiets, de twintigduizendste een „droomkeu- ken" en de dertigduizendste een auto. Kleinere prijsjes zijn er voor elke r vijfhonderdste bezoeker. Donderdag avond wordt er een „nieuw-talent show" gegeven ten overstaan van een deskundige jury. Op de beurs wordt het nieuwste getoond op huis houdelijk gebied, zoals naaimachines, koelkasten, gouden en zilveren arti kelen en mode-artikelen. Op tal van terreinen worden demonsti'aties ge houden en wordt' voorlichting gege ven, o.a. over aardgas, bank- en kre dietwezen. Wat speelt er zich 's avonds af in een donkere polder? Of liever wat kan er zich afspelen? Dat (alweer) kan een heleboel zijn. Op één van (ons aller) boerderijen in het Schouwse was moeder de vrouw ja rig. Ze is om volledig te zijn van 1911 en dit jaar is wel geschikt uit gangspunt voor een lange en gezel lige kout, want 1911 was „me het zomertje wel". Land, mensen en die ren dorstten om het hardst. Enfin er werd veel gepraat en volgens de ijzerharde stelling dat gezelligheid geen lijd kent, was het laat, heel laat geworden. Of de eerste „wegwil- lers" hebben gezegd: „Kwa ik gae mun patje opkorte" (dat is nog echt Schouws voor „ik ga maar eens op stappen"), is onbekend, maar het bleef (en daar gaat het om voorlopig) bij willen, want de chauffeur poogde de auto te starten en de onwilligheid van het mechaniek was een onge zegde kreet: „doe het zelf". Waf te doen? Heel de visite er bij halen en daar trok men duwend en steunend tegen die ellendige auto aan, die het maar niet wilde doen. Als een deux ex machina trad een jonge boer naar voren (berucht om zijn uitlaatlawaai van de tractor), maar hij zou zijn mechanisch paard wel even halenDat monster werd voor de auto gespannen. De „famcu" zat er al in en er werd gewuifd naar de achterblijvers. Maar de nacht kent zijn mysteries, die ditmaal pech baarden, want de tractor trok aan en het touw brak stuk. Overnieuw dus maar beginnen 'en jaivel het ging een keer lukken. On der enerverend clarronkabaa! ging het er vandoor, maar de tractor bleef maar gekoppeld aan de auto „Geen risiko's meer'' moet de chauffeur van het bakbeest hebben gedacht en hij sleurde zijn autovrachtje door de o zo stille nacht, naar de o zo eenza me hoeve, waar de inzittenden van de auto moesten zijn. En kijk, dat is nu hel opbeurende van alles. Niemand van de achter blijvers snapte het allemaal goed, maar na een heel lange tijd is ieder een weer op zijn basis teruggekeerd. „El, el, 't is toch wat", heeft de jarige wel tien keer gezegd. „Als je ook over 1911 komt te praten". De baas teas het er helemaal mee eens, maar zijn slaap tvas te geweldig om er nog dieper op in te gaan. „Ze bin toch wè tuusgekomme" was zijn bescheid. SCHIEREILANDMAN.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 2