HET LIDTEKEN jj Jurriaan 1 wille een stuk I kaas I uit het vuistje EXPORT VAN CHARME a s Firma W. Gilijamse Gemeentelijke sportwisselbeker voor mevrouw Goedhart-Schot to Ventilerende folie met vele mogelijkheden 'Dure' auto? Voordelige auto? maagtabletten ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE »UiiodaS 3 wii 19e: Nr. 1977» BLIK DOOR HET WEREIJD VENSTER Sportvrouw van het jaar" werd gehuldigd Het ia een beetje een ongelukkige zaak met de reis van Hubert Hum- phrey langs de Europese hoofdsteden De vice-president der V.S. is er op uit gestuurd om vooral in Bonn, maar ook elders, de onlustgevoelens wat te temperen die als maar toene men naarmate minder komt van Johnsons bezoek. Het vice-presidentschap maakt Humphrey dan wel formeel tot de tweede man in Washington, maar overbekend is ook dat hij in feite een zeer loze post bezet, zeker onder een zelfdoenerige president als Johnson is. Die wetenschap bederft veel van het effect dat Johnson had bedoeld: ik stuur mijn hoogste man om te tonen dat Europa nog wel de gelijk in de belangstelling staat. Het is buiten kijf dat op het lijstje van belangrijke zaken van president ADVERTENTIE «JR VOEDZAAM MAKtf^ tr» w ^HVW WVmSOA Johnson eerst Vietnam komt en dan nog eens een paar maal Vietnam, vervolgens wat interne zaken en dan pas Europa. Dat is ook wel lopisch, want grote Europese problemen zijn er maar weinig en dan zijn het nog zaken die de Europeanen zelf beho ren uit te zoeken. De weinige keren dat Washington zich inliet met een Europese zaak, bijvoorbeeld het be pleiten van Engelands lidmaatschap van de E.E.G., werkte die belangstel ling waarschijnlijk alleen maar aver echts. Vooral in Par ijs vroeg men zich af waarmee de Amerikanen zich eigenlijk bemoeiden. Puzzels Een puzzelzaak blijft ook de N.A. V.O. Daarin is voor de Amerikanen weinig eer te behalenAls ze een ini. tiatief willen nemen, wordt dat zeker door de Gaulle opgevat als een po ging om de Europeanen de wet voor te schrijven. Trouwens voor een ver nieuwing van de N.A.V.O. zal men toch wel moeten wachten tot er een andere baas in Parijs zetelt. Het meest ongerust is men in Bonn waar men vaak vreest dat Johnson zo streeft naar goede relaties met Moskou dat hij daarvoor wel eèns een offer in Europa kon brengen dat de Duitsers onaangenaam is. Goede gronden voor die angst zijn er niet veel. De kwestie van de Amerikaan se troepen (die de V.S. komen te staan op een grote dollarexport die ze graag gecompenseerd zagen door Duitse aankopen in de V.S.) is soepel opgelost, zeer soepel zelfs. En onder tussen is minister Brandt al druk bezig tot betere betrekkingen over het ijzeren gordijn te geraken. Hij kan dan de V.S. niet licht verwijten dat ze dit zelfde doen. Zo wordt het bezoek van Hum phrey meer een offensief van char me, een onderneming die minder za kelijke oogmerken heeft dan wel de bedoeling om de V.S. in Europese ogen een wat vriendelijker gezicht te geven. En dan is de keuze om lie ver hem te sturen dan een ernstige minister waarschijnlijk nog niet eens zo dwaas geweest. Plechtige verto gen en verklaringen helpen weinig tegen onberedeneerde onlustgevoe lens; een beetje charme vaak wel. LAND- EN TUINBOUW Plastic is een waardevol materiaal voor land- en tuinbouw, maar dat zal het steeds meer worden. Vooral wanneer nieuwe vindingen en verbeterde methoden voor be scherming tegen schadelijke invloe den zich aanmelden. Dit is thans het geval met VENTIFOL, welke bestaat uit stroken folie, die elkaar overlap pen en op regelmatige plaatsen aan elkaar gelast zijn, zodat een afwisse lend en gegolfd „dakpaneffect" wordt verkregen. Na het inzaaien aangebracht biedt deze folie bescherming tegen scha delijke invloeden van buiten af, ter wijl door de openingen voldoende ventilatie blijft bestaan. Is het zaad eenmaal ontkiemd, dan moet de folie worden verwijderd en kan het eventueel opgeborgen wor den voor een volgend gebruik. De bevestiging van folie over het zaaigoed kan geschieden door kleine houten haringen of stokjes langs de randen in de grond te steken. Er zijn vele toepassingen mogelijk en het is dan ook voor vele doeleinden ge- Verzilvering vakantie bonnen '66-67 Alle nog in het bezit zijnde dan wel nog te ontvangen vakanitebon- nen boekjaar '66- 67 (met opdruk geldig tot en met 30 april '67) dienen tc worden ingeleverd in de periode van zaterdag 6 mei tot en met zater dag 13 mei. Dat wordt de laatste ge legenheid om vakantiebonnen boek jaar '66-'67 in te leveren. Uitbetaling zal plaats vinden in de periode 16-6 tot en met 24-6 daarop volgend. schikt. De voordelen zijn zeer groot, de grond slaat niet dicht door regen, terwijl het begieten (over de folie heen) mogelijk is. Ook zal geen uit droging en korstvorming in de toe gedekte grond ontstaan. Een betere opkomst, voorspoediger groei kan worden verkregen, maar ook be scherming tegen vogels, wind, hagel en vorst is zeer belangrijk. Vooral ook de particuliere tuinlief- hebber zal door toepassing van VEN TIFOL ventilerende folie meer suc ces hebben; hoe dikwijls ziet deze zijn duurgekochte zaden mislukken door verschillende oorzaken van bui- werkelijke grote mogelijkheden van tenaf. Het is onmogelijk op de vele deze folie uitvoerig in te gaan, wij komen hierop nog eens terug. MARKTBERICHTEN De eierveilingen Coöperatieve Veluwse Eierveiling Ede. Aanvoer 498.035 stuks, handel rusbig. Prijzen in guldens per 100 stuks: eieren van 52-53 gram f 9,33 -9,64; 57-58 gram f 11.59-11,76; 60-61 gram f 12,16-12,53; 64-65 gram f 12,56 -13,12. Eierveliing Barneveld. Aanvoer 470.026 stuks, handel rustig. Eieren van 37-42 gram f 6,51-8,05; 47-53 gram f 8,75-9,81; 57-64 gram f 11,60- 13,01; 65-72 gram f 13,18-14,44. Eendeeieren 65-71 gram f 12,31- 12,82. Eiermarkt Barneveld. Aanvoer ca. 1.900.000 stuks, handel redelijk. Eie ren van 45-50 gram f 8,00-9,40, kg- prijs f 1,78-1,88; 51-58 gram f 9,60- 12,00, kg-prijs f 1,88-2,07; 59-65 gram f 12,30-13,25, kg-prijs f 2,08-2,04. Er werden ca. 1950 kievitseieren aangevoerd die 25 tot 50 cent per stuk opbrachten. ADVERTENTIE (Waarom niet allebei tegelijk?!) Waarom niet een Simca 1301/1501? Dan hebt u de nieuwste Simca, auto-couture uit Parijs. De wagen met de dure snit en met het dure zitcomfort. En alles wat u verder zoekt. Bagageruimte? Makkelijk zicht? Makkelijk sturen? Makkelijk schakelen? Makkelijk optrekken en remmen? Stuk voor stuk karaktertrek ken! En voor de caravanbezitter: ook de trekkracht is geweldig! Daarom een auto die technisch en praktisch duidelijk 'duurder' is dan hij kost. Proefrit kost u niets en verplicht u tot niets. SIMCA 1301/1501 VANAF f 7755.— SIMCA WÊ& NEDERLAND N V. va 7.0 Automobielbedrijf ZIERIKZEE, 1-4. I11 de persoon vac mevrouw Esther Goedhart-Schot heeft Zierikzee sedert vrüdag j.l. z'n „sportvrouw van het jaar". Tijdens een bijeenkomst in de trouwzaal van het stadhuis reikte burgemeester D. W. Kastelein haar de grote wissel beker over, die volgens een besluit van b. en w. van november 1965 jaarlijks beschikbaar wordt gesteld voor de beste sportprestatie in dat jaar behaald door een Zierikzeeënaar cf een Zierikzeese club. De beker was het eerste jaar in het bezit ge weest van wielrenner Wim Evertse, die in 1965 winnaar werd van de Zeeuwse wielerccmpetitie voor nieu welingen. Bij het afstaan van de ge meentelijke wisselbeker kreeg Evert se een kleinere blijvende herinne ringsbeker overhandigd. Mevr. Goedhart-Schot bezet reeds vele jaren een zeer hoge tree op de sportladder by het discuswerpen. In 1966 slaagde zy er in de tweede plaats by de nationale kampioen schappen te behalen. Namens het gemeentebestuur over handigde burgemeester Kastelein de wisselbeker ais blijk van waardering veer de r.oor mevrouw Goedhart- Schot geleverde prestaties en spor tiviteit en de esr welke zij daarmee ook Zierikzee heeft gegeven. „Ik wens u voor de toekomst van harte vele grote prestaties toe en heep u de wisselbeker in de toekomst nog eens te mogen uitreiken", aldus de burgemeester, die ook vele toe komstige successen toewenste aan de heer Evertse. Er was nóg een beker die door burgemeester Kastelein in deze dcor de beide wethouders, bestuur van Delta-Soort en sportraad bijgewoon de bijeenkomst werd uitgereikt, n.l. de wisselbeker welke in 64 door de fa. Kort bij de ooening van de nieu we gebouwen op het sportpark ge schonken werd aan de gemeente om jaarlijks toegekend te worden aan een vereniging of onderdeel daarvan f 'an een sportbeoefenaar die zich bi ironder heeft onderscheiden in een t k van sport. Over '64 en '65 werd der wisselbeker toegekend aan het bestuur van de sportvereniging Del- 'a-Sr rt en ook voor 1966 besloten b. en w. overeenkomstig het advies 'n de Scortraad, de fraaie wissel'- beker aan deze vereniging toe te ken nen als blijk van waardering voor het vele werk op sportgebied en in het bijzonder voor de wijze waarop de atletiekafdeling prestaties levert. Vele leden van de afd. atletiek beha len immers hoge prestaties, zoals bijvoorbeeld de bij deze beker-uit reiking aanwezige Jopie Stoutjesdijk. De Kort-beker werd in ontvangst genomen door de secretaris van Delta Sport, de heer H. Mouthaan. Burge meester Kastelein, deed de overhan diging van de beker door de fa. Kort aan- de gemeente geschonken verge zeld gaan met de wens dat het be stuur met enthousiasme en dezelfde aktiviteit ook in de toekomst in het belang van de jeugd werkzaam zal zijn. Mr. K. A. Keuning sprak als voor zitter van de Sportraad en wethou der van sportzaken woorden van hulde voor de individuele prestaties die dcor leden van Delta-Sport wor-> den geleverd. De wethouder wees op het buitengewone feit dat Zierikzee een vereniging heeft met leden die behoren tot de top van de nationale dames-atletiek. Deze prestaties konden mede wor den geleverd door de leiding die van het bestuur van de atletiekvereni ging uitgaat. Mr. Keuning wees ver der op de moed en het doorzettings vermogen nodig om tot prestaties te komen, want sport is toch altijd een een tamelijk harde zaak. Van de at letes wordt veel gevergd. Intussen vormt het bedrijven van topsport een voorbeeld voor de jeugd. Na de woorden van mr. Keuning spraken mevrouw Goedhart-Schot en de heer Mouthaan een kort dank woord- Mevr. Goedhart dankte voor de grote eer haar te beurt gevallen en voor het gebruik van de gemeen telijke sportterreinen bij de training. De heer Mouthaan hoopte op verdere goede samenwerking met het ge meentebestuur en wees daarbij op het feit dat zonder noeste training geen prestaties te leveren zijn. al wordt door een verenigingsbestuur de sport nog zo goed geregeld. Hier mee kwam een eind aan deze bij zondere en geanimeerde bijeenkomst. Mevr. Esther Goedhart-Schot werd vrijdagmiddag de trotse bezitster van de wisselbeker van de gemeente Zierikzee voor de door haar geleverde opval lende prestaties bij het discuswerpen damse. Vorig jaar werd zij tweede in de nationale top. Burgemeester Kastelein overhandigde de beker aan de Zierikzeese atlete tijdens een geanimeerde bijeenkomst in het stadhuis. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Partij hennep gevonden Sneeuw in Beieren LONDEN, 3-4. De douane van Lon don Airport heeft het afgelopen weekeinde 43 kilo Indische hennep in beslag genomen die met een Pa- kistaans vliegtuig naar Engeland was vervoerd. De hasjiesj, die een verkoopwaarde van ongeveer één miljoen gulden vertegenwoordigde, was verstopt in sinaasappelkisten. In Opper-Beieren is in de nacht van vrij'dag op zaterdag tot in de vlakte sneeuw gevallen zodat de berghellingen weer tot beneden toe witgedekt waren. Oberstdorf in All- gau meldde 14 centimeter nieuwe sneeuw, Garmisch-Partenkircheen twintig en Bad Toelz tien centimeter, maar in Berchtesgaden regende het. Shape in België BRUSSEL, 1-4. Het militaire NA VO-hoofdkwartier in Europa, Shape, heeft zijn nieuwe basis te Casteau (bij Bergen in zuid-België) officieel in bezit genomen. Tijdens een korte plechtigheid heeft de Belgische vice-premier De Clercq het terrein en de gebouwen, die in de afgelopen winter in ijltem po zijn opgetrokken, overgedragen aan generaal Lemnitzer, de NAVO- bevelhebber in Europa. DODELIJKE ONGELUKKEN GRONINGEN. Op de rijkswes 39 tussen de Heereweg in Aduard en Nieuwklap over het Aduarderdiep heeft zich een dodelijk ongeluk voor gedaan. Een auto bestuurd door de 26-jarige P. H. van der Laan uit Grootegast raakte van de weg, waar schijnlijk door oververmoeidheid van de bestuurder. Dc* wagen reed dertig meter door de linkerberm en botste tegen een boom. AMSTERDAM. Een meisje van 1 Vz jaar is toen zij in de slaapkamer van haar in Amsterdam-West wonende ouders een onder stroom staande niet voldoende afgeschermde stekker beetpakte geëlcktrocuteerd. De stek ker zat aan een provisorisch ver- lengsnoertje van een bedlampje. AMSTERDAM. Op het Olympia- plein in Amsterdam is de 49-jarige mevr. W. Smits, echtgenote van de directeur van het Belforthotel, bij een botsing met een auto, die haar geen voorrang verleende, uit haar auto geslingerd. Zij overleed aan de opgelopen verwondingen. GRONINGEN. Op de Sappemeer- sterweg te Stootshorn, gemeente Oostbroek, is de 72-jarige heer G. de Wit uit Stootshorn door een auto aangereden en op slag gedood. De automobilist is doorgereden. De heer de Wit, die van een bezoek op weg was naar huis, liep langs de weg. AMSTERDAM. In de Amsterdam se tuinstad Osdorp is op de Lord Ba den Powellweg de 66-jarige brom fietser A A. de Vos uit Badhoeve dorp door een auto aangereden en aan de opgelopen verwondingen overleden. De auto die linksaf wilde slaan verleende geen voorrang aan de hem itegemoet rijdende recht- doorgaande bromfietser. DOORNSPIJK. Op rijksweg 28 in Doorspijk is een personenauto ge slipt en over de kop geslagen, nadat de bestuurder door de sterke zijwind de macht over het stuur had verlo ren. Een van de inzittenden, de tien jarige Frank Wapenaar uit Vlaardin- gen, kwam hierbij om het leven. Van de overige inzittenden werd er een, de moeder van het slachtoffer, zwaar gewond. ALKMAAR. Zondagmorgen is de 78-jarige J. H. Heis, bewoner van het bejaardenhuis Noorderlicht te Hip- polytushoef, toen hij aldaar op zijn fiets de rijksweg overstak, aangere den door een personenauto, die be stuurd werd door de heer A. J. van Ommeren uit Hengelo. Zwaarge wond werd de heer Heis naar het St. Liduinaziekenhuis te Den Helder overgebracht, waar hij in de loop van de dag aan zijn verwondingen is bezweken. Lange Reke 2 Tel. (01116) 370 Renesse Flitsen uit het buitenland KINSJASA. De diplomatieke betrekkingen tussen Kongo en Egyp te, die in 1964 werden verbroken om de toenmalige premeir Tsjombe, zijn onlangs officieel hersteld, zo blijkt uit de Kongolese pers. HAMBURG. De laatste passagier is gevonden van het vliegtuig waar mee de Westduitse arts Fischer, die in India een pokkenbesmetting had opgelopen, vorige week in Hannover aankwam. 123 personen bevinden zich thans in afzondering omdat zij met de patiënt in contact zijn ge weest. WENEN. De daders van de twee de postdiefstal in Wenen binnen 24 uur zjjn gevat. Buren zagen vier jon gelieden bezig met het tellen van ge bundelde bankbiljetten. De buit be droeg enkele tienduizenden guldens. WENEN. 67 supporters uit Oost- europese landen, die de vorige we ken gsëindigde wereldkampioen schappen ijshockey in Wenen hebben bijgewoond, hebben de Oostenrijkse autoriteiten om politiek asiel ver zocht, aldus is in Wenen officieel be kendgemaakt. NEW YORK. Agenten van de Amerikaanse geheime dienst hebben vier mannen gearresteerd en een drukpers en vals geld tot een bedrag van een half miljoen dollar in beslag genomen bij een overval in New Jersey en in New York. HONGKONG. De Chinese mili tairen die tezamen met de regionale militie het kustgebied van de provin cie Sjantoeng moeten bewaken, zijn in staat van alarm gebracht om elke invasie te voorkomen, zo heeft ra dio-Peking bekendgemaakt. PARIJS. Het eerste geallieerd hoofdkwartier dat in vredestijd ont stond - het Europees hoofdkwartier van de NAVO (Shape) te Rocqen- court, ten westen van Parijs - is of ficieel gesloten. Vrijdag zett het hoofdkwartier zijn werk voort vanuit de nieuwe vesti ging in Casteau (België). ATHENE. De Griekse interim regering van Ioannis Paraskevopou- los is afgetreden. Premier Paraske- vopoulos bood koning Konstantijn het ontslag van zijn regering aan tij dens een audiëntie. WEST-BERLIJN. Het Oostduitse bureau dat in West-Berlijn dagpasjes verstrekt voor bezoeken aan Oost- Duitsla nd en dat vandaag zou slui ten. blijft voorlopig open, zo meldt hot Oostduitse persbureau. KINSJASA. De Belgische maat schappij Sooiéte Generale des Mine rals heeft aan de Generale Congo- laise des Minerais (Gecomin) een be drag van 1.264.500.000 Belgische frank betaald voor gedurende de af gelopen zes weken geëxporteerd ko per en andere mineralen uit Katan ga, zo luidt een verklaring van de Kongolese mijnbouwmaatschappij. LONDEN. Vrijdag begon in Cam bridge onder voorzitterschap van prins Bernhard een Bdlderberg-con- ferentie, die drie dagen heeft ge duurd. Staatslieden, militairen en za kenlieden bespraken in het grootste geheim actuele vraagstukken. WASHINGTON. President John son heeft generaal James H. Polk benoemd tot opperbevelhebber van het Amerikaanse leger in Europa met ingang van 1 juni. Hij volgt ge neraal Andrew P, OMeara op, die sinds maart 1965 het opperbevelheb berschap bekleedt. LONDEN. Engeland heeft Span je voorgesteld de besprekingen over Gibraltar te hervatten op 18 april cf op een andere dag in de naaste toekomst, in overeenstemming met de resolutie van de V.N.-assemblee van 20 december '66. zo deelt het Britse ministerie van buitenlandse zaken mee. DEN HAAG. De Centrale Kamer van Handelsbevordering heeft beslo ten een economische missie van het Nederlandse bedrijfsleven naar In donesië te zenden. ADVERTENTIE -u De echte Amerikaanse, In het rode busi® W iii'U met gele opdruk. 'n blijvende uitkomst! Importeur Rietbergen c.v. Rotterdam Tel. 010-2311 62 Feuilleton door Maartje Zeldenrijk Begin maart stond Wiechert Lake- man plotseling voor de deur. Ze uit te een kreet van blijdschap, toen ze hem door het raam zag. Uit de scheepsberidhten wist ze, dat hij niet ver van Nederland was, maar dat hij gelegenheid zou hebben om over te wippen, met die mogelijk heid had ze geen rekening gehou den. Ze rende naar de gang en ont sloot de deur. Het volgende ogen blik lagen ze in eikaars armen. „Wieg, lieve jongen, mijn fijne schat wat is dat een prachtige ver rassing! O, lieverd van me, wat vind ik dit heerlijk Ze stikte bijna onder zijn hevige omhelzing en zijn wilde kussen op haar half geopende lippen. Tot hij haar losliet en met beide handen de hare greep, „Nog mooier als de vo rige keer," riep hij verrukt uit. „Meid, ik vreet, je nog eens een keer met huid en haar op." Ze legde haar hoofd tegen hem aan. „Dan heb jc niets meer. dwaze man." „Dat is waar ook. Dan zullen we het voorlopig nog maar niet doen." Met de armen om elkaar heen lie pen ze de kamer binnen. „Hoe kom je zo onverwacht hier? Blijf je lang? Heb je verlof gekregen?" We liggen-in Southampton. De ouwe vond het goed, dat ik anderhalve dag naar huis ging. Nou, ik ben met een op het vliegtuig gestapt en naar Schiphol gevlogen. En daar ben ik." Ze keek hem verrukt aan. „Je zult wel honger hebben he? Zal ik gauw wat klaarmaken?" Hij trok haar omhoog naar zich toe en fluisterde in haar oor: „Hon ger heb ik, mijn godinnetje, maar niet in brood. Alleen in jou." Ze wrong zich los en wees waar- schuwend naar het raam. „Kijk uit Aan de overkant kunnen ze al les zien. Het zijn toch al zulke gluurders. Gelijk trok hij haar mee de gang in en opnieuw vonden hun lippen elkaar. Dan voelde Map zich van de grond getild en wist ze zich blij en tevreden. Ze sloot haar ogen, toen hij haar de trap opdroeg. De volgende morgen werd hij wak ker en keek naar de lege plek naast zich. Even luisterde hij, toen hoorde hij haar beneden in de keuken. Hij vouwde zijn handen onder 't 'hoofd. Weer heerlijk thuis, dacht hij, bij d'at fijne wijfje van me. Jammer, dat ik vanavond alweer weg moet. Maar ja, we zullen profiteren van iedere minuut. Enkele minuten later kwam ze bo ven. In haar Japanse kimono, een uitgebreid ontbijt op een groot blad. „Wakker?" Hij wilde haar grijpen, maar ze week terug „Nee, eerst eten. Anders krijg ik op m'n ziel van je kapitein. Eerst maar weer wat krachten ver zamelen, meneer Lakeman." Hij trok een vies gezicht, maar hees zich toch weer overeind. „Wan neer bedenk je eens een leuk troe telnaampje voor me?" „Ik zal m'n best doen," beloofde ze, even op de rand van het bed zittend. Maar toen hij haar opnieuw wilde grijpen, sprong ze kwiek over eind. „Ik wil je wat laten zien. Eet nu eerst, dan Jieb 'ik er gelegenheid voor." Hij keek haar gespannen aan. „Ben je somsbe^on hij. doch Map stond met haar rug naar hem toe en schudde het hoofd. Toen hij niets zei, draaide ze zich om on keek naar hem. „Ben jc nu boos?" „Boos?" Hij schoot in een lach. „Welnee, heerlijkheid, dat komt wel een keer, hoor. Maak je maar geen zorgen. Aan mij zal het niet liggen." Ze voelde een kleur krijgen. „Nu kun je merken, dat je een zeeman bent. Altijd een tikkeltje ruw, he?" „Ben ik ruw?" „Banaal dan. Ik houd niet van zulke dubbelzinigheden." „Allright, mijn godinnetje, je man heeft al berouw. Maar wat wil je me dan laten zien?" „O ja, dat is waar ook Eet nu eerst en laat je ei niet koud wor den. Ik ben zo terug". Tien minuten later kwam ze weer in deslaapkamer, gekleed in de avondjapon, die ze op 't Rotterdam se feest had gedragen. Een beetje bevreesd voor zijn afkeuring, draai de ze zich een paar maal om en vroeg toen: „Hoe vind je "m?" Wiechert liet van verbazing zijn vork vallen en plantte zijn handen in de zijde. „Allemachtig, Map, wat staat dat ding je goed. Wat een fi guurtje heb je eigenlijk, dat komt nu pas goed tot zijn recht. Blijf een eind bij me vandaan. Map, want ik sta op ontploffen." Ze draaide nog een paar keer, ge vleid door zijn lof en blij, dat hij er niet kwaad om was. „Dus je vindt hem echt mooi?" „Fantastisch, in één woord. In dit opzicht heb je echt smaak. Dat heb ik altijd al in je bewonderd." „Ik ben met Rinie naar het rede rij feest geweest in januari. Rinie zei, dat ik als vrouw van een officier niet zonder avondjurk kon gaan. We hebben hem samen gekocht. Vind je het echt niet te gewaagd?" (Wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 3