0*0 c THIEN De eerstelingen van de lente na zeer zachte wintermaanden ONZE PUZZELRUBRIEK Bedden Dekens tegen alle parkeerzorgen THANT BLUFT POGEN De kabinetsformatie Uit de vogelwereld ADVERTENTIE VVESTERSCHOUWEN, 30-3. Men zal het er over eens zijn, dat de win ter 1966-1967 tct één der zachtste van de laatste jaren behoort. Het cntbreken van grote concentraties overwinterende vogels op Schouwen- Duiveland, wees er op, dat ook in het noorden geen al te streng winter weer heerste. Wet waren by tyd en wijle troepen wilde ganzen te zien, om. in de buurt van Duivendyke (rietganzen) en Moriaanshoofd (brandganzen), maar we misten toch de grote troepen die in andere ja ren cp Schouwen-Duiveland te zien waren. Ook andere w in tergasten tie ten verstek gaan. Zo zagen we geen nonnetjes, grcte zaagbok ken, topper eenden en maar heel weinig kuit- en tafeleenden. Wel zagen we regelma tig veel smienten en in het late na jaar veel wintertalingen in de Kou dekerks e-inlaag. De gehele winter waren daar cck te zien een honderd tal rotganzen. Deze vogels verblij ven daar elke winter en zijn mees tal neg in april aanwezig". Zo schrijft „Sterna" het orgaan van de Vogel wacht. Uit het vorenstaande kan worden afgeleid, dat vogelvoedering op gro te schaal niet nodig is geweest. Er viel vrijwel geen sneeuw en het aan tal vorstdagen was gering. Op 3 oktober werden to Westen- schouwen 4 bef lijsters gezien en op 4 oktober een „rode wouw". Een bij zondere waarneming was ook een zeearend die op 22 januari en vol gende dagen in het duingebied ver bleef. In november waren de pest vogels o.m. te Costerland. Het was in die plaats dat een jongen met een windbuks een pestvogel doodschoot. Gelukkig kon de politie hem achter halen en een geldboete van f 60,- en verbeurdverklaring van de buks wa ren de nare gevolgen voor deze jon geman die zijn buks wel op een heel verkeerde manier gebruikte. Het verkeer eiste ook onder de vo gels weer veel slachtoffers. Dikwijls waren het kokmeeuwen die het slachtoffer werden, maar ook min der talrijke soorten werden gedood. Zo werd melding gemaakt van een groene specht (6 februari) en een to renvalk (7 februari). Een van de eerste vogels die bij het oude nest terugkeert is de blau we reiger. Te Schuddebeurs keerde deze vogel op 4 februari terug. Het aantal broedende reigers is aldaar gering in verhouding tot vroegere ja ren. Elders op Schouwen-Duiveland zijn geen broedplaatsen meer van de blauwe reiger. De grote lijster, ook een vroege broeder, keerde terug op 16 februari. Op 26 februari diende de witte kwik staart zich aan. 13 februari werd te Sirjanslanö al het eerste legsel van de wilde eend gezien. Een zeer vroe ge (overblijver?) tjiftjaf werd op 31 januari te Schuddebeurs waargeno men. Kieviten waren in de eerste week van maart overal op de broedterrei- nen aanwezig. De eerste kluten wer den waargenomen ia de Koudekerk- se-inlaag op 8 maart. Op de Vroongronden waar zij broeden, waren op 7 maart de eer ste grutto's. Binnenkort zullen meerdere broed- vogeis terugkeren of zijn inmiddels al teruggekeerd, zo schrijft „Sterna". Het is dus zaak voor thans ogen en oren goed de kost te geven. Op prijs wordt gesteld te vernemen waar en wanneer voor het eerst werden ge zien: boeren-, huis- en gierzwaluw, geelgors, gele kwikstaart, koekoek, wielewaal, tortel, grote stern en vis- diefje. Meldingen kunnen worden ge daan aan „Sterna", Capelweg 16, Re- nesse. SPORTBERICHTEN VOETBAL Afdeling Zeeland Zondagcompetitie: Het programma voor zondag 2 april a.s. luidt: le klas: Renesse I-Hoofdplaat I (14.30 uur, aanst. scheidsr. volgt); Noormannen I-Dreischor I (14.30 uur, scheidsr. J. van Belzen). Reserve 1 klas: Vogelwaarde II- Zierikzee II (12.15 uur, scheidsr. R. Saradrini). 2e klas B: Domburg II-Renesse II (14.30 uur, scheidsr. J. v. d. Velde); DFS II-Cortgene I (14.30 uur, scheidsr. J. P. van Wel); SVOWK I- Kwadendamme I (14.30 uur, scheidsr. J. Thclenaar); Zcnnemaire I-Zierik- zee II (14.30 uur. scheidsr. L. Raas). Juniorencompetitie Groep A I: Serooskerke A I-Zie- rikzee A I (14.30 uur). Groep B IX: WIK B T-DFS B T (15.00 uur). Groep B X: Bruse Boys B I-SKN WK B I (15.00 uur); Dreischor B I- SVOWK B I (14.30 uur); Zierikzee B II-Mevo B I (14.00 uur). Zaterdagcompetitie: Ie klas: Mevo I-Amemuiden H (16.15 uur, scheidsr. C. Westerweel); VCK I-B ruse Boys I (16.15 uur, scheidsr. P. Harinck). 2e klas A: Bruse Boys II-Yerseke II (16.15 uur, scheidsr-. N. Speelman); Cclijnspl. Bcys I-Duiveland I (16.15 uur, scheidsr. J. Eive); Krabbendijke Isotherniyl spreien Chenille spreien Slaapkanierkleedjes en Didas dekens bij TUINMAN ZOON Zierikzee De Paaspuzzel van vorige week was eens iets heel anders. De „'twee auto's-puzzel" kreeg heel wat be langstelling, maar bleek voor som migen toch nog al wat moeilijkheden te hebben opgeleverd. Vele anderen kwamen er uit en lieten de auto's niet „botsen". De eerste prijs is bestemd voor: mevr. G. C. Heyboer-Slegt, Nassaulaan 33, Middelburg De tweede prijs gaat naar: mej. W. P. Bos, Kapelleweg 17, (post) Scharendyke De oplossing van de puzzel is de vol gende: Oplossing puzzel 1: Horizontaal: 1. auto; 4. Rai; 5. vol; 7. optrek; 9. L.G.; 10. Eire; 11. Sir; slijk; 21. pasta; 24. sla; 25. tik; 26. 12. ark; 14. ka; 15. lol; 17. vel; 19. later; 27. smal; 29. oor; 30. tas; 31. slaan; 33. ei; 35. Psalm. Verticaal: 1. aap; 2. uiterlijk; 3. overal; 4. roos; 6. oker; 8. R.I.; 13. krat; 14. klas; 16. o.k.; 17. V.S.; 18. el; 19 stal; 20. lila; 21. parel; 22. set; 23. tra; 26. L.O.; 28. m.s29. ons; 32. A.P.; 34. I.M. Oplossing puzzel 2: Horizontaal: 1. Tiel; 4. urn; 5. I.S. O; 7. dansen; 9. de; 10. ergo; 11. nor; 12. era; 14. we; 15. lijn; 17. sla; 19. stijl; 21. vrees; 24. tol; 25. (tik; 26. Drent; 27. snoe; 29. ere; 30. Est; 31. alles; 33. de; 35. stoeL Verticaal: 1. tra; 2. innerlijk; 3. lie gen; 4. Uden; 6. snor; 8. Sr.; 13. aire; 14. wais; 16. ijl; 17. St.; 18. L.O.; 19. stel; 20. tiel; 21. vrede; 22. ene; 23. ets; 26. Dr.; 28. na; 29. Est; 32. es; 34. el. De nieuwe puzzel De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. wapen; 6N geeste lijke; 11. dierengeluid; 12. reeks; 14. goud (Fr.); 15. naaigerei; 18. soort lijm; 19. soort stof; 21. waterstand (afk.); 22. huisdier; 24. pen; 25. jon gensnaam 27. van het heilige roomse rijk (afk.): 28. zangstem; 29. aanzien; 30. voorzetsel; 33. plotselinge aan doening; 34. Frans pers. voornaamw.; 35. deel vxl. dag; 38. van het lopen de jaar (Lat.): 39. geogr. aanduiding (afk.); 40. naam!, vennootschap (afk.); 41. landbouwwerktuig; 42. inhouds maat (afk.); 43. Frans lidwoord; 45. eens; 49. Duits pers. voornaamw.; 50. hekeldicht 51. hoofdbedekking; 53. groente; 54. drinkgerei; 56. kleur; 57. het Romeins imperium (afk.); 59. posterijen (afk.); 61. godheid; 63. dus (Eng.); 64. armzalige toestand; 66. ontkenning; 68. keurkorps; 70. slot maat; 71. dans; 73. dubbelklank; 74. hoor; 75. aanbieding. Verticaal: 1. klein Europees staat je; 2. meisjesnaam; 3. soort vet; 4. muzieknoot; 5. elasticiteit; 6. kern; 7. als eerder (afk.); 8. losse naad; 9. vreemde munt 10. vreemde munt; 13. gebogen been 16. waterstand (afk) 17. kledingstuk; 19. verster king; 20. valschermspringer; 23. foef je; 24. opzet; 26. huid; 29. schortje; 31. buitenhuis; 32. heilige (afk.); 35. rang in het leger; 36. vogel; 37. eer ste vrouw; 44. wandversiering; 46. verharde huid; 47. zangnoot; 48. plant; 49. por 50. lichtbundel; 52. ste vige. sterke; 55. herkauwter; 58. titel; 59. deel tussen arm en hand; 60. onbep. voornaamw.; 62. water in Zeeland; 65. rlecl van het jaar; 66. dwaas; 67. ik (Lal.); 69. Europeaan; 71. voorzetsel; 72. voegwoord. II-Brouwershaven I (16.15 uur. scheidsr. J. van Dalen); Kioetinge III-WIK I (14.30 uur. scheidsr. L. Baayens, terrein Kioetinge). 3e klas: Brouwershaven II-SKN WK T (15.00 uur, scheidsr. L. Raas); WIK II-DFS III (16.15 uur, scheidsr. J. D. v. d. Linde); ZSC I-Mevo II (15.30 uur, scheidsr. D. v. d. Wekken). Wat biedt de BEELDBUIS? ZATERDAG 1 APRIL. NED. I: De tijd tot acht uur is voornamelijk voor de jongelui. Na Pipo, de reclame en het eerste jour naal volgt Swiebertje. Veel oudere kijkers missen trouwens Bromsnor, Saartje en al die anderen ook niet graag. Na het journaal volgt dan eerst „Attentie'', dan een avontuur van Lucy en vervolgens een afleve ring van het toch wel succesvolle ,,'t Blijft Hollands'', waarin de vaste cast van solisten en ensemble weer acte de présence geeftIn „Close- Up" een gesprek van een kleuter leidster met een verzorger van apen uit Artis. Tot slot van de avond het actuele cabaret „Farce Majeure'' en de dagsluiting. NED. II: De VARA begint het tweede net programma met nieuwe problemen van de rijk geworden Mrs. Thursday, die zo graag nog eens op een ouderwetse manier op vakantie .zou willen gaan. Na „Ach ter het Nieuws" een half uurtje met de 30-jarige Franse zanger Jean Ferrat. Hij is een minder grote per soonlijkheid dan Aznavour, Brassens e.a. maar hij beheerst het vak tot in de vingertoppen. Het einde van de avond: 20 minuten met de zingende dichteres Henny Vonk .Theo Loe- vendie scheef voor haar een aantal stukken, waarvan ze enkele van avond ten gehore brengt. Bovendien leest ze een paar gedichten voor. Voor de begeleiding zorgt een mo dern combo tegen een decor bestaan de uit collages van Sam Middleton. ZONDAG 2 APRIL. NED. I: In Den Bosch komen van morgen de deelnemers aan de tiende Pax-Christie voettocht aan. Ter ge legenheid daarvan zal kardinaal Al- frink een mis opdragen waarvan een directe reportage, in de middag „Mo nitor" met de bekende rubrieken en gasten. Het avondprogramma begint met het tweede deel van de repor tage over de kinderbescherming in het algemeen en de confessionele verzuiling daarin in het bijzonder. „Woord voor Woord" wordt gevolgd door de elfde aflevering van „Thier ry la Fronde". Zullen de helden hun vrijheid terugwinnen? Extra veel sport vandaag, want na de gebruike lijke „Sport in Beeld" en het jour naal komt de AVRO nog met een korte reportage van de bekende AVRO cross. Johnny Kraaykamp en Rijk de Gooyer treden toch weer sa men op in de Weekend show. Als gasten ontvangt dit aparte paar o.m. Mieke Télkamp en een West Indisch orkestje .De TROS komt dan aan bod met een aflevering van „Mijn oom van Mars" waarin het er even op gaat lijken, dat oom Martian te rug zal gaan nar zijn eigen planeet. Het tweede TROS progrmma is „Hee jij daar", een muzikaal programma voor jonge mensen. Tot slot van de avond een Chaplin-festival, waarin gedeelten van de grote kleine man op het witte doek. NED. II: Direct na het korte jour naal een stukje Dr. Kildare. Het tweede deel van „De man die God zag". De ongelovige Justin Post heeft zich in een gesprek met een evange list zo opgewonden dat hij met een hartaanvl in het ziekenhuis terecht kwam. Hel is een verhaal in meer dere afleveringen. Het tweede NTS programmaonderdeel bestaat uit een avontuur in de serie „The Villians". Een klein kleding fabriek je krijgt een grote order, die van hem een man in bonus kan maken mits er geen misdadige elementen in het spel zouden zijn. In de serie „Wie zijn toch did Amerikanen" tenslotte de vraag vrijheid of tirannie. Peter von Zahn en Dieter Fxanck sluiten van avond hun serie af. ZATERDAG 1 APRIL. NED. I: 15.30 Nieuws: 15.31 Ster; 15.34 W eek jour naai; 15.57 Ster16.00 Onder de loep. 16.20 Trois etoiles; 16.45 Kijk op de wereld; 16.55 Kin- derprogrmma; 18.45 Pipo; 18.50 Journaal; 18.55 Ster; 19.00 Aap, snor, swiep; 19.45 Onderweg; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ser; 20.20 At tentie; 20.40 De Lucy-shaw; 21.05 Het blijft Hollands; 21.55 Close-up; 22.15 Farce Majeure; 22.35 Dr. Okke Jager; 22.45 Journaal, NED. II: 20.00 Nieuws; 20.01 Ster; 20.05 Mrs. Thursday; 20.55 Achter het nieuws; 21.20 Jean Ferrat. 21.50 Stem22.10 Ster; 22.15 Journaal. ZONDAG 2 APRIL. NED. I: 10.40 Eucharistieviering; 15,30 Monitor; 18.40 Kinderbescher ming; 19.05 Woord voor woord; 19.10 Thierry la Fronde19.35 NTS-sport; 20.25 Journaal; 20.30 Sporlpanorama 20.40 De weekend-show; 21.25 Mijn oom van Mars; 21.50 Hee, jij daar; 22.14 Charley Chaplin; 22.25 Jour naal. NED. II: 20.00 Journaal20.05 Dok ter Kildare; 20.30 The VÜlians: 21.15 Wie zijn toch die Amerikanen; 22.15 Journaal. Jeugdige kampioenen voor en OVERDENKING In Adam sterven - ln Christus leven Met het geloof in de Here Jezus, die onze zonde vergeeft, die ons lief de en genade schenkt, weten we naar ons gevoel wel raad. Met de opstanding der doden is het anders. Het heeft immers betrekking op een zaak waar we niet over kunnen praten. Ligt dat nu voor een man als de apostel Paulus net zo? Neen. Voor hem is het geloof in de opstanding der doden het belangrijkste van alles Hij kan niet geloven in de vergeving der zonde, niet de genade en liefde van Christus ontvangen als hij aan de opstanding der doden als iets ongrijpbaars voorbij zou moeten gaan. „Gij zijt nog in uw zonde en wij zijn valse getuigen en allen, die in Christus ontslapen zijn, zijn ver loren als Christus niet is opgewekt* en er geen opstanding der doden is". Dit grijpt 'diep in onze gedachten- gang. Voor Paulus lijkt het bijna vanzelfsprekend. Evenals in Adam allen sterven, zo zullen ook in Christus allen levend gemaakt wor den. Sterven in Adam en leven in Christus. Sterven doen we allemaal een keer en zullen we zo ook alle maal een keer opstaan? Is dat niiet al te simpel om te ge loven? Voor velen wel. Maar niet voor hen die hebben gehoord' dat God hen in Christus vurig lief heeft. Staande in deze liefde klaren de moeilijkheden op. De liefde die ster ker is dan de dood, weerhield Jezus niet zich zelf te geven als een los prijs voor velen. Wanneer de mens deze liefde van God ontvangt weer houdt dit hem niet om de Opgestane ondanks alle onbegrijpelijke dingen ook Heer over de dood en zijn eigen sterven te laten zijn. Paulus weet zich zelf door zijn geloof in de her rezen Christus bestemd voor het eeuwige leven. Voor ,wie die liefde niet ontvangt zijn de moeilijkheden om zich zelf ook bestemd te weten voor het le ven der toekomende eeuw onover komelijk groot. Want heeft niet ieder mens er weet van dat de liefde onweerhoudbaar is. Laat staan dan de liefde van God die zuiver is! K. G. Z. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Dordrecht (wijkgem. 2): A. Korevaar, Rotterdam; te Vrie- scheloo: J. D. H. Dijk, Veerhuize- Zouükamp; te Leiden (vac. D J. Vos- sers)dr. L. G. Waagenaar, Leeuwar den; te Heemse (2e pred.pl.) (toez.): C. J. Roosa, Wanneperveen; te Op- heusden (toez.): S. de Jong, Houten; te Valburg-Homoet: D. B. Lokhorst, Eemnes-Buiten. Aangenomen naar Tricht: kand. H. W. v. d. Toorn, Gouda; het be roep door de Gen. Synode, als leger- predikant: kand. P. Talsma, 's-Gra- venhage; naar Schiedam (wijkgem. Kethel) (2e pred.pl.)E. Verwaal, Lith en Oyen (N.B.). Bedankt voor Maastricht (vac. J. v. Oyen) (toez.)L. Sdhelvis, Gouda. Ger. Kerken Beroepen te Hoogeveen (vac. A. Adema), Hoorn en te Monnikendam: G. Manenschijn, Broeksterwoud'e; te Marrum: P. v. Loo, Nieuwolda (Old.) te Geldermalsen en te Vreeswij k- Jutphaas: J. A. C. Rullman, Schoon oord. Aangenomen naar Middelstum: C. G. Mak, legerpredikant te Zuidla ren, wonende te Vries (Dr.). Chr. Ger. Kerken Aangenomen naar Leiden: J. H. Carlier, Kampen. Bedankt voor Amsterdam-Zuid: D. Biesma jr., Aalsmeer. Ger. Gemeenten Bedankt voor Oostkapelle: L. Huisman, Vlaardingen. President Johnson heeft de cen trale inlichtingendienst C.I.A. gelast een eind te maken aan de onder handse financiering vn Amerikaan se onderwijs- en privérorganisaties in binnen- en buitenland. ADVERTENTIE De jeugd heeft weer stevig de bal laten rollen. Foto I toont het elftal van de L.T.S., dat bij de jongste school-voetbalwedstrijden kampioen werd in de afdeling B. De tweede foto toont de junioren (B t) van de voetbalvereniging Zierikzee, die in hun groep in de competitie kampioen werden. Het derde elftal is er weer een van de schoolvoetballers. Het is het elftal van de openbare u.l.o., dat in de afdeling C eveneens beslag wist te leggen op het kampioenschap. (Foto's: Zierikzeesche Nieuwsbode). BLIK DOOR HET WERELD Secretaris-generaal Oe Thant van de Verenigde Naties blijft proberen vrede te stichten in Vietnam. Een bezigheid waarbij hij al zoveel mo rele opdoffers heeft gekregen dat het verbazingwekkend is dat hij nog steeds nieuwe pogingen waagt. Het is ook wel een bewijs hoe grote ge varen hij onderkent in de strijd die voortdurend grotere vormen gaan aannemen. De Vietcong bijvoorbeeld heejt de laatste tijd gebruik gemaakt van zwaardere houwitsers dan ooit tevo ren en er zijn rapporten dat de Sowjet-Unie naar Noord-Vietnam een groot aantal, raketten heeft ge stuurd van klein formaat. Veroude rend materiaal, dat echter in handen van de guerilla's nog ernstige ver nielingen kan aanrichten en de V.S. er weer toe kan bewegen nu ook maar wat grover materiaal naar het front te verschepen. Het voorstel dat Oe Thant twee weken geleden aan beide partijen deed, was om een wapenstilstand in acht te nemen die de sfeer zou vrij maken om tot een gesprek te komen. Een voorstel waarvan Oe Thant zei dat het door de V.S. met bereidwil ligheid was ontvangen, maar dat in het noorden minder gretig werd aanvaard. Uitzichtloos Daar schijnt de heer Thant zelfs verweten te zijn dat hij zich bemoei de met zaken die hem of de V.N. niet aangingen een formeel nie onjuis te bewering die echter niet van veel vredeswil getuigt. Oe Thant lichtte zelf toe dat deze nieuwe vorm niet betekent dat zijn opinie ten aanzien van de bombar dementen is veranderd. Pas als die gestaakt zijn, zo is zijn overtuiging, zal Noord-Vietnam willen onder- handelen. Daar de Amerikanen bezwaar hebben iels op te geven zonder dat DEN HAAG. De Stichting Vak opleiding Bouwbedinjf heeft de minister-president, tevens minister van financiën, een telegram ge zonden, waarin zij „met de groot ste klem" vraagt ten spoedigste maatregelen te treffen opdat de plusminus 1300 werkloze leerlingen hun vakopleiding in de verschillende bouwberoepen kunnen hervatten. DEN HAAG. 30-3. De kabinets formateur, P. J. S. de Jong, heeft donderdagmiddag zijn intensief tele fonisch overleg met kandidaatminis ters en fractievoorzitters voortgezet. In het huidige stadium van de for matie, dus de afronding van het pro bleem van de personele bezetting, is een gesprek tussen de formateur en de fractievoorzitters niet voor de hand liggend, aldus hoeft die woord voerder van de formateur meege deeld. de andere partij ook iets offert, lijkt dit principe zo uitzichtloos dat hij het heeft ondergebracht in een gro ter complex: een algemeen staakt het vuren. De moeilijkheid hierbij is echter aldoor geweest dat bij wapen stilstanden ter gelegenheid van christelijke en boeddhistische hoog tijdagen de ene schending na de an dere werd gepleegd. En de vraag is nu of het met het door Thant voor gestelde bestand anders zou gaan. Het was dus weer een nieuw couplet in hel lange lied Vietnam, dat ech ter nog lang niet het laatste kan zijn. Oost-west In Italië is een over vele landen vertakt spionagenel opgeruimd, dat voor de Sowjet-Unie nog al wat werk verzet schijnt te hebben. Een kleine herinnering dat Washington en Moskou weliswaar toenadering zoeken, maar intussen hun spionage voortzetten voor het geval dat. Voor de Russen het zuurst in deze affaire is dat de onmiddellijke aan leiding tot de onthulling was gele gen in het vreemde gedrag van Sta- lins dochter Swetlana. Toen zij on der nogal mysterieuze omstandig heden van India via Italië naar Zwitserland reisde, gaf een der Ita liaanse leden van hel komplot zich teveel bloot met rampzalige resul taten. Op zichzelf is deze affaire wellicht aanleiding voor Moskou om naar het westen wat verwijten ie slingeren over in elkaar gezette beschuldigin gen en dergelijke (misschien ook houden de Sowjets net zo lief hun mond erover) maar wezenlijke ver slechtering in de relaties kan dit op gerolde spionagenel niet geven, ieder iveet nu eenmaal dat er gespioneerd wordt door beide zijden en dan val len er aan weerszijden wel eens spaanders. Swetlana Maar de affaire Swetlana is veel pijnlijker. Toen gy in India was en niet terug wilde kerenhadden de V.S. er kennelijk niet veel trek in haar naar de V.S. te laten reizeji. Een dergelijk overlopen zou weer de sfeer opwekken van die heel kou de, onverzoenlijke oorlog en dat wil len de V.S. noch Rusland nu graag. Vandaar dat Swetlana naar het neutrale Zwitserland werd geloodst. Wanneer ze daar een tijdje, is en niet veel voor de Russen onaangename onthullingen doel, raakt ze snel ver geten en valt het minder op als ze haar emigratie verder voortzet. Het kan goed zijn dat in hel Kremlin met angst en vreze dc krant wordt ge raadpleegd om tc zien of Swetlana haar mond niet voorbijpraat. Dc angst voor het zelfde zal in het Wit te Iluis niet minder zijn. En dan te bedenken dal nog maar een paar jaar geleden Swctlana's weigering naar huis terug tc keren in het wes ten beschouwd zou zijn als een ge weldig moreel succes in dc strijd- tussen oost en west. i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 4