QUIST lentiade AUTO EN AUTO IS TWEE! SUCCESJES M.C. „Sparta" heeft programma '67 klaar STREEKNIEUWS ONZE PUZZELRUBRIEK Onae puzzelrubriek Een gezellige tweelingkruiswoord DAT SMAAKT HEERLIJK Die dood geweest is en hij leeft BEIDE PAASDAGEN GEOPEND ZIERIKZEE. 23-3. De M.C. „Spar ta" heeft het programma, voor 1967 vastgesteld. Er worden zes ritten verreden. Vijf ervan gelden vcor het kampioenschap Schouwen-Duiveland, waarvoor de drie beste worden ge kozen. Aan de ritten kan worden deelge nomen met auto's, motoren en scoo ters. Zij worden verreden onder het nieuwe K.N.M.V.-reglement 1965, met een gemiddelde snelheid van 30 km. per uur. Goede wegen zijn uit gekozen, door de mooiste delen van Schouwen-Duiveland. De voertuigen dienen tegen W.A. (wettelijke aansprakelijkheid) ver zekerd te zijn Het bewijs hiervan moet bij de inschrijving worden overgelegd. De eerste rit vindt plaats op 2 april a.s. Het betreft hier de tra ditionele eierzoek-oriënteringsrit. - Hieraan is een attractie voor de kin deren verbonden, nl. het zoeken naar gekleurde eieren, op een afgepijld terrein. Ook de ouderen mogen mee doen. Bij het vinden mogen de eieren worden behouden. De start vindt plaats vanaf spuiterij Kort aan de Banniniklaan. De volgende data der ritten zijn: 4 mei (hemelvaartsdag), start Dorps huis Nieuwerkerk; 3 juni, 2 juli en 6 augustus, start vanaf spuiterij Kort te Zierikzee. Op 23 september vindt een avondrit plaats, die niet meetelt voor het kampioenschap. Voor iedere rit worden behalve de kampioensprijzen, fraaie dagprijzen beschikbaar gesteld. Veel verslaving aan verdovende middelen in Engeland LONDEN. 23-3. De Britse regering heelt donderdag een wetsontwerp ingediend om de verslaving aan ver dovende middelen beter te kunnen bestrijden. De regering had hiertoe besloten nadat bij razzia's in cafe's, nachtclubs e.d. was gebleken dat het aantal verslaafden veel groter was dan werd verondersteld. Het wets ontwerp stelt het voorschrijven door artsen van te grote hoeveelheden verdoven 'e middelen als heroïne en cocaïne strafbaar. Bovendien zullen aanstaritsziekerrhuizen centra voor vrijwillige behandeling tegen versla ving worden verbonden. Scheepvaartbericliten Calamares, 23-3 van Bremerhaven naar Rotterdam. Geeststar, 23-3 van Dominica naar Preston. Attis, 23-3 van Port of Spam naar Grenada. Kelletia, 24-3 te Limhamn. Slamat, 24-3 te Duinkerken. Abida, 24-3 te Bangkok. Maasdam, 22-3 van New York naar Cobh. Skadi, pass. 23-3 Algiers naar Bey routh. SPORTBERICHTEN VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I 4e klasse G: Het programma voor a.s. maandag 27 maart "(2e Paasdag) luidt: DFS- Zierikzee (half 3). KERKNIEUWS Chr. Gercf. Kerk Goede Vrijdag Zierikzee: 7.30 uur ds. Op den Velde. Nieuwerkerk: 6 uur ds. Op den Vel de. ADVERTENTIE ZIERIKZEE Citaat „In verband met het al dan niet moderniseren van winkelpuien staat de lunaparkachtige verlichting van de Dam, Melkmarkt en Visstraat te Zierikzee. Get roost door de gedach te dat ook dit soort illuminatie, die in de dertiger jaren up-to-date was, hier zijn tijd eens gehad zal hebben hopen wij in de toekomst zover te komen, dat de middenstand, die zo veel fleur door zijn activiteiten aan de stad geeft, Stad en Lande weder om tot een samenspreking op dit punt wil uitnodigen. Het moet o.i. worden voorkomen, dat Zierikzee onaantrekkelijk wordt gemaakt voor toeristen, die niet meer dan de rust en sfeer van een oud stadje op een aan natuurschoon rijk eiland zoeken. Wordt deze misstap begaan, dan kan het gevolg zijn, dat op den duur het eiland door bepaalde groepen vakan tiegangers, die overigens altijd zeer welkom zijn, wordt gemeden. De wens het stadscentrum aantrekkelij ker te maken door het verkeer daar uit te bannen zoals de gemeenten Den Haag en Haarlem dit reeds ten dele hebben gedaan zal ook te Zie rikzee vroeg of laat worden uitge sproken". (Uit het jaarverslag van de Ver eniging „Stad en Lande van Schou wen Duiveland"). Vereniging „Stad en Lande" Op vrijdag 31 maart wordt in de „Mondragon"-foyer de jaarvergade ring gehouden van de Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Dui veland. Op deze vergadering komen de jaarstukken in behandeling. Be stuursverkiezing is nodig i.vm. af treden van de heren L. Kouwen te Renesse en J. Romeijn te Ouwer- kerk. Als 'tegenkandidaten zijn ge steld de heren: mr. A. Gast te Brou wershaven en D. W. Kastelein te Zierikzee. Aftredend zijn verder de heren A. A. van Eeten te Nieuwer kerk en S. P. Moelijker te ScQiud- debeurs. Vastgesteld wordt datum en doel van de excursie 1967. Het woord zal worden gevoerd' door drs. G. W. Nooter, conservator aan het museum voor het onderwijs der ge meente 's-Gravenhage, die zal spre ken over het onderwerp: „Waar kwam Zierikzee vandaan?" Het ge sprokene wordt toegelicht met dia's. Geslaagd Aan de opleidingsschool voor Chr. Kleuteronderwijs te Middelburg, slaag 'en voor de akte C.K O. vde da mes: A. Hagesteijn en C. Kleemans te Zierikzee, N. v. d. Graaf te Haam stede en L. de Reus te Nieuwerkerk. KERKWERVK Interkerkelijke Paaszangdienst Wij maken er op attent dat de ge meenschappelijke Paaszangdienst, zondagmorgen in de ned. herv. kerk, aanvangt om 9.30 en dus niet om 10 uur. HAAMSTEDE Vergadering N.C.V.B.-afdeling Onder leiding van mevr. den Boer- S teen land vergaderde deze week de afdeling van de N.C.V B. Begonnen werd met voorlezing van het ge dicht „Wie durft geloven" en het zingen van Gez. 43 1 en 2. De pre sidente las hierna voor uit het boek „Gesprekken met God". „Een nieuwe tijd, een nieuwe jeugd", was de titel van het onderwerp, dat hierna weid ingeleid door mej. Bos te Middel burg. Met het zingen van het Bondslied en dankgebed weid de avond besloten. De volgende bijeenkomst vindt plaats op 18 april. Dan spreekt de heer Schuitman te Bergen op Zoom over het onderwerp „Gezondheid en ziekte". BROUWERSHAVEN Jeugd maakte Paasversieringen De kinderen van de leden van de afd. Ned. Plattelandsvrouwenbond, werden uitgenodigd om Paasversie ringen te komen maken. Hiervan werd een druk gebruik gemaakt. De kleintjes beijverden zich in het maken van Paashaasjes, terwijl de iets ouderen eierwarmers van vilt maakten. Niet minder dan vier en twintig kinderen genoten van deze gezellige middag. Een woord van dank aan de dames, die behulpzaam waren, is zeker op zijn plaats. OOSTERLAND Afsluiting en diplomauitreiking verkeerscursus Op woensdagavond 29 maart a.s. vindt in de Conferentiekamer alhier een bijeenkomst plaats ter afsluiting van de verkeerscursus die gegeven werd onder auspiciën van de afde ling Duiveland van het Verbond voor Veilig Verkeer. De avond begint om 7.30 uur. Uitgereikt worden de di ploma's en verder worden drie films vertoond waarvan één over de alge hele 'bouw van de Oosterscheldebrug Op deze avond is iedere belangstel lende welkom, ook niet-leden en niet-deeinemers aan de cursus. Fotograaf verongelukt BERGEN, 23-3 Een personenauto met vijf inzittenden is donderdag avond om ongeveer kwart voor tien in Bergen uit een bocht gevlogen en tegen een boom gebotst. De bestuur der, de 30-jarige fotojournalist San ne Sannes, werkzaam voor 't week blad Panorama, kwam hierbij om het leven. De vier passagiers, een jongeman en drie jonge vrouwen, mannequins, werden zeer ernstig ge wond overgebracht naar het centraal ziekenhuis te Alkmaar. Het gezel-, schap had in 'de middag een mode reportage in de duinen verzorgd. GARDISETTES VITRAGES met garantie bij TUINMAN ZOON Zierikzee Ondanks het incidentje van vorige week, dat maandag weer werd recht •getrokken, bestond er voor deze puzzel toch goede belangstelling. Er is weer serieus gepiekerd, zij het dat men er niet altijd is uitgekomen. De eerste prijs is bestemd voor: de heer J. L. v. d. Have, Unastraat 23, Nieuwerkerk De tweede prijs gaat naar: mevr. W. Deurlco-Nouwen, Kraanplein 8, Zierikzee De oplossing van de puzzel is de volgende. Horizontaal: 1. rots; 4. paard; 8. egel; 12. ora; 13 pad; 14. oom; 16. eira; 17. nto; 19. ego; 21. ems; 23. sago; 25. slede; 27. atap 29. romeo; 31. lager; 33. ik; 34. belasting; 37. ge; 39. pen; 40. ate; 41. ais; 43. ore; 44. ver; 45. gal; 46. iel; 47. k.r.o.; 49. die; 51. oor; 53. r.o.; 55. ouderloos; 58. a.e.; 59. pinda; 61. egaal; 63. rand; 64. tenor; 67. koel; 69. zet; 71. leb; 72. dar; 73. une; 75. tea; 77. els; 79. tin; 81. sate; 82. snert; 83. raat. Verticaal: 1. roos; 2. or; 3. tango; 4. pa; 5. adel; 6. rood; 7. do; 9. geste; 10. er; 11. lamp; 13. po; 15. me; 18. tombe; 20. geest; 22. maggi; 24 ark; 25. sol; 26. eli; 28. arg; 30. eenvoud; 32. analoog; 33. ivoor; 35. aarde; 36. tegel; 38. eelde; 39. pök; 42. sir; 48. ronde; 50. irene; 52. osaka; 54. opa; 56. dat; 57. oer; 58 ale; 60. inzet; 62. aorta; 63. reus; 65. elan; 66. ober; 68. lint; 70. 'Ut.; 72. ds; 74. na; 76. es; 78. l>t; 80. ia. Het voorjaar brengt weer veel op geknapte oude auto's op de weg. Voor de puzzelaars een aardige op gave, nu twee gelijk uitziende beest jes elkaar ontmoeten. Twee diagram men van dezelfde vorm. In elk moet steeds de oplossing van één der on derstaande twee opgaven worden gegeven. Hoe dat nu precies moet, links of rechts, dat moet de puzze laar zelf uitzoeken! Horizontaal: 1. voertuig - plaats in Gelderland; 4. tentoonstellingsge bouw in Amsterdam - vaas; 5. ge vuld - Instituut voor Schriftelijke Opleidingen; 7. rytmisch bewegen - klein vertrekje; 9. lidwoord - soort onderwijs; 10. Europees land - der halve; 11. cel - Engelse titel; 12. tijd maat - vaartuig; 14. vogel - per soonlijk voornaamwoord; 15. streep - pret; 17. groente - huid; 19. modder. - schrijfwijze; 21. angst - gladde massa; 24. groente - speelgoed; 25. mep - lichte klap; 26. bewoner van Ned. provincie - verder in de tijd; 27 niet breed - wond; 29. roem - orgaan; 30. stapel hout - Europeaan; 31. meppen - niets uitgezonderd; 33. lidwoord - voedsel; 35. religieuze zang - zitplaats. Verticaal: 1. open plek in 't bos - zoogdier; 2. het uitwendige - het in wendige; 3. op alle plaatsen - jokken 4. plaats in Brabant - 'bloem; 6. haargroei - kleur; 8. Romeinse rijk - de oudere; 13. voertuig - kist; 14. lokaal - werktuig in gebruik bij as falteren; 16. in orde - hoge lucht; 17. heilige - Verenigde Staten; 18. oude lengtemaat - soort onderwijs; 19. paar - veeverblijf; 20. kleur - plaats in Gelderland; 21. rust - oes- terprodukt; 22. sportterm - telwoord 23. plaat - open plaats in bos; 26. titel - soort onderwijs; 28. vaartuig - achter; 29. Europeaan - gewicht; 32. waterpeil - boom; 34. lengtemaat - tergedachenis. 1927 1967 J Op maandag 27 maart is r jj het 40 jaar geleden dat j de weled. heer M. C. M. GAST r Vriezeweg 2, Bruinisse 1 en de weled. heer F. v. d. BERG Molenweg 5, Bruinisse vrienden werden. J Dat ze nog vele jaren f trouwe vrienden mogen i zijn is de wens van een J dienstcollega van 2-1-24 f N.I. reg. Jagers. 5 Receptie bij Lien in het i „Witte Zwaantje" op een nader te bepalen daturn. Mede namens onze kinderen danken wij u hartelijk voor uw -bewijs van belangstelling, die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50- jarig huwelijk op 9 maart j.l. Uit aller naam: K. J. v. d. VELDE Dreischor, maart 1967 Daar het ons onmogelijk is allen persoonlijk of per brief te bedanken willen wij langs deze weg, mede namens onze kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen, onze hartelijke dank betuigen aan familie, vrienden en beken den, die voor en op 18 maart j.l. onze 60-jarige echtvere niging tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt docr de vele cadeaux, attenties en fe licitaties, die wij van heinde en ver hebben mogen ont vangen. Tevens onze hartelijke dank aan het muziekgezelschap „Con Amore" van Noordgou- we en de toneelgroep „Op Drift" van Renesse. M. HART B. HART-FONTEINE Moriaanshoofd-Kerkwerve, 24 maart 1967 Oude Hoofdweg 5. Voor de bewijzen van deel neming, ons betoond na net plotseling overlijden van mijn lieve man JAN BOOT Nzn zeg ik, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, hartelijk dank. C. A. BOOT-DALEBOLT Kerkwerve, maart 1967 WERKSTER gevraagd F. JANSEN Haven Zuidzijde 8. Brouwershaven Te koop: Diverse gebruikte televisie's door inruil verkregen WELTEVREDEN Voor de vele bewijzen van medeleven na het zo plotse ling overlijden van mijn ge liefde man en onze zorgzame vader, behuwd- en grootva der ELIZA SAMAN heeft ons diep getroffen. Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank. Namens de familie; J. G. SAMAN-DE WITTE Zierikzee, maart 1967 Cude Haven 8 Hierbij betuigen wij onze dank voor de vele bewijzen van deelneming tijdens do ziekte en na het overlijden van onze zeer beminde, zorg zame man en vader, de heer JAN DEKKER ontvangen. A. DEKKER-DUINHOUWER en kinderen Brouwershaven, maart 1967 Appelmarkt 8 - Zierikzee Telefoon 01110-2805 Zaterdag: Ulricli mingebak1,59 Oriënt krentebrood1,85 rijk gevuld met zongerijpte krenten en ge snipperde zuidvruchten. Supermarkt - ZIERIKZEE Keurslagerij -Voedingsmarkt NOORDGOUWE Te koop: Opel Rekord, Nieuwe Haven 75, Zierikzee. Z.g.a.n. bromfiets, merk: Honda sport. Kleur: rood grijs. Prijs: f 550,- A de Brui ne, Esdoornstraat 9, Nieu- werkrek. Een i.g.st.z. kinderwagen, merk: Koelstra. Te bevr.: Agent C. Stout jesdijk, Schoolstraat, Nieuwerkerk. Box, rotan wieg (bekleed). Te bevragen: Lange Nobel - straat 4, Zierikzee. Auto-rek voor middelklasse wagen: J. K. Dalebout, Re nesse, Laöne 2. Tuin- en bloemzaden en be strijdingsmiddelen. J. C. Ber- revoets, Frederikstraat 1, Se- rooskerke. In z.g.st. V.W., bouwjaar 1962 Te bevr.: Acacialaan 26 Bruinisse. Sierduiven, pauwstaarten, krielkippen en -hanen. T. C. van Damme, Dapperweg 17, Haamstede. Z.g.a.n. kinderwagen voor tweeling. C. Legemaate, Cau- straat 51, Zierikzee. In depót: Bintjes, K. blau we, Meerlanders, uienzaad en plantuitjes. P. L. Quist, tel. 443, Dreischor. Fiat 1100 - 1962. Zeer góed ook ruilen voor Opel of gro tere. P. Hijman, Karei Door manstraat 17, Goes. Dagelijks verse kippe-eieren. Steenland, Dreischor, telef. (01112)-496-474. Draineerbuizen en turfstrooi- sel, geer. palen en prikkel draad. P. L. Quist, tel. 443, Dreischor. Restant (2 kilo) „Proderijn" uienzaad. Wessel de Wilde, tel. (01117)-368, Brijdorpe. Z.g.a.n. jongens-costuum, blauw, leeftijd 11 jaar, 1 paar j jongens-schoenen, maat 35, als nieuw. Na 4 uur: W. den Boer, Molenstraat 36, Zierik zee. Te koop gevraagd: Zomerhuisje, dicht bij strand, eventueel na seizoen te aan vaarden. Brieven met om schrijving en prijs aan: J. C. Roodbol, Willem van Oranje laan 1, Zwijndrecht, telefoon (01850)-25272. Personeel gevraagd: Een werkster voor 1 ochtend in de week. Brieven onder no 2630 a, h bureau van dit blad. Personeel aangeboden: Gedipl. coupeuse vraagt naaiwerk: ook voor knippen, passen, naailes enz. Inlich tingen: Caustraat 49, Zierik zee. Diversen: Een betere bromfiets én vol automatisch, reeds vanaf 399 gulden, in verschillende mo dellen uit voorraad leverbaar. Betaling desgewenst in over leg bij P. Bezuijen, Zierikzee, telef. 2164. Uit voorraad te leyeren: allerlei soorten zetpoters, zo als: Eigenheimer, Bintje, Fu rore, Irene, Alpha, enz. Firma D. van Tuijl, tel. (01113)465, Bruinisse. Nieuwe sportrij wielen, pracht uitvoering, compl. reeds van af f 159,50 én een „Union"- produkt! Komt u ze eens be kijken bij P. Bezuijen, Zie rikzee, telef. 2164. Doe als velen: Ga óók over op: „Shell'-produkten! De Braai, Nieuwerkerk, telefoon (01114)—377. Neemt nu een wijs besluit, kies bij ons uw rijwiel uit... en kies 'n „Union" en u rijdt als vanzelf.' De grootste keuze vindt u bij P. Bezuijen, Zie rikzee, telef. 2164. Leuke tasjes met aanste- kertje (gebloemd) bij siga renmagazijnen D. C. Vier gever, hoek Weststr., Haam stede en hoek Kraanplein, Zierikzee. Een nieuw gazon? Koop bij ons uw gazonzaad! Het beste wat er is! Ook voor onkruid- bestrijding in uw gazon is het aangewezen adres: Sluijs Zn., telef. 437, Haamstede. Wij leveren uit voorraad: Groente- en bloemzaden als mede diverse bestrijdings middelen. Sluijs Zn., telef. 437, Haamstede. Op de vloer en aan de muur, sanitair van Henk Verschuur. Loodgieters-, gasfitters- en waterfittersbedrijf, Koraal straat 3, Zierikzee, tel. 2223. RAMING VERLIES POSTDIENST: f 40 MILJOEN DEN HAAG, 23-3. Het verlies van de postdienst in 1967 tengevolge van het uitstel van de verhoging van het nieuwsbladtarief tot 1 juli a.s., aan vankelijk geraamd op 37 miljoen gulden, zal ca 40 miljoen bedragen, aldus heeft de minister van verkeer en waterstaat, dr. J. E. de Quay, in een nota aan de Tweede Kamer mee gedeeld. Uit het feit dat de verzending van briefpost een positief van 18 mil joen gulden oplevert, doch de ver zending van drukwerken en nieuws bladen resulteert in verliezen van respectievelijk 13 en 30 miljoen, ter wijl de verliezen van pakketpost en het geldbedrijf op 6 en 9 miljoen worden geraamd, blijkt dat van. „een belangrijke onzichtbare subsidie" sprake is bij de verzending van stuk ken tegen nieuwsbladtarief. Als gevolg van de ontspanning op de arbeidsmarkt is de personeelsbe zetting verbeterd, hoewel het tekort bij de posterijen in het westen des lands diit jaar gemiddeld nog 500 man zal bedragen. Het proces Ben Baika zal in Pa rijs op 17 april worden voortgezet. KERKNIEUWS Ned. Hei-v. Kerk Beroepen te Scheveniaigen (vac. H. Stolk): dr. C. Bezemer te Hattem; te Winterswijk (vac. dr. J. v. Ros sen): K. G. de Noord te Blijham. Aangenomen naar Renkum (vac. J. C. v. Hunnik): R. Holwerda te 's-Heerenhoek-Nieuwdorp, die be dankte voor Hendrik Ido Ambacht (vac. J. M. Kalvenhaar) (toez.). Geref. Kerken Beroepen te B er gum: A. Borman te Witmarsum; te Rotterdami-IJssei- monde (vac. P. v. d. Spek): D. H. Bor- gers te NijvercM. Chr. Geref. Kei-ken Bedankt voor Deventer: A. Hilbers te Zwolle. Geref. Gemeenten Beroepen te Tricht: G Schipaan- boord te Apeldoorn, die bedankte voor Hardinxveld-Giessendam; te Leiden: J. v. Haaren te Amersfoort. Bedankt voor An'dijk-Enkhuizen en voor Hoofddorp'- D. Hakkenberg te Dordrecht. Oud-Gca-ef. Gemeenten Beroep te Scheveningen: L. Ge braad te St. Philipsland, Cy^Q}sf>^>SG>Q>^>SQ{^>^2'SQQ>iOSG „Ik ben dood geweest en zie, Ik ben levend tot in alle eeuwigheid". Openb. 1 18. In de woorden, waarmee de verheerlijkte Heiland Zichzelf bekend maakt aan Johannes op het eiland Patmos, blijkt heel duidelijk het onlosmakelijk verband tussen Christus' sterven en opstanding, tussen Gcede Vrijdag en Pasen, tussen Golgctha en Jozefs hof. Golgotha, dat is de plaats van de kruisinging, de plaats waar God de Vader Zijn Zoon heeft vervloekt en verdoemd. Daar heeft Gods toorn zich ontladen boven het kruis. Daar stierf Gods Zoon om alle gerechtigheid te vervullen. Hij stierf, kwam in de staat des doods. Daarom kan Jezus op Patmos zeggen: Ik ben DOOD geweest. Kunt u dat begrijpen? Jezus, Die het leven is, dood geweest. Zo groot was ónze zonde en vervloeking, dat God die, eer Hij ze ongestraft liet blijven, aan Zijn eigen .Zoon met de bittere en smadelijke dood des kruises gestraft heeft. Ik ben dood gewéest, Zo diep en zwaar heb ben onze zonden Hem vernederd. Verstaat u de verschrikking en het oordeel, dat in deze woorden over ONS gaat? Maar dat is geluk kig »niet het enige. Op Goede V2-jjdag volgt Pasen. Ik ben dood GE WEEST en zie, Ik ben LEVEND in alle eeuwigheid. Ik ben levend. Daarin klinkt de vrijspraak, die Jezus verdiend heeft met Zijn lijden en sterven; vrijspraak van schuld en straf en recht op het eeuwige leven. Jezus is het leven en geeft het leven, on verwoestbaar, niet te houden, niet te weerstaan. Waai- Jezus de Le- vensvorst komt, kan de dood geen heerschappij meer voeren. Nee, Hem jaagt de dood geen angst meer aan, want Hij is dood GEWEEST, en alles is voldaan. Levend tot in alle eeuwigheid is Jezus nu de oorzaak van eeuwige zaligheid voor al de Zijnen. Hij geeft ze zaligheid NU, want deze woorden spreken van vergeven schuld voor allen, die tegenover Hem hun zonden belijden. En Hij geeft EEUWIGE zaligheid, want de op standing geeft uitzicht op de volkomen heerlijkheid die wacht. Ik ben dood geweest en zie Ik ben lévend in alle eeuwigheid. Om dat Jezus dit zegt, daarom mag Zijn volk met deze woorden instem men op de grote opstandingsdag: wij zijn dood geweest en zie WIJ LEVEN. „Een leven, door Zijn dood bereid, een leven tot in eeuwig heid". WESTERINK. ADVERTENTIE W. bloemen-en vakantie tentoonstelling in Ahoy' Rotterdam op Heliport bij Hofplein t/m 27 maart van 13.00-22.30 uur Toegangsprijs f 2.- Kinderen f 1.25

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 4