vla-flii maak 'n w m m VOLKSVERZEKERING ZWARE CENEESKUNDICE RISICO'S maagtabletten Noodlanding in zee ONZE PUZZELRUBRIEK 1 1 1 1 w - 1 Reimerswaalprojekt Water en slangen in Queensland Damp°bevrijctt DEN HAAG, 16-3. Het object van de volksverzekering zware genees kundige risico's wordt in beginsel uitgebreid met de ziekenhuisverple- ging gedurende het eerste jaar en de klinisch-specialistische hulp, het wetsontwerp tot invoering van een verplichte volksverzekering zal wor den ingetrokken evenals dat tot fi nanciering vai: de algemene kinder - bijslagverzekering en de A.O.VV. uit de algemene middelen. Dit schrijft minister Veldkamp (so ciale zaken en volksgezondheid) in een nota naar aanleiding van het verslag over het mondeling overleg inzake de algemene wet zware ge neeskundige risico's. De ziekenhuis- verpleging gedurende het eerste jaar en de klinisch-specialistische hulp is een van de twee mogelijkheden, welke thans nog resteren om de ter beschikking staande problematiek van de geneeskundige verzorging van anderen dan loontrekkenden op een bevredigende wijze tot een oplossing te brengen. De oplossing, die het eerst is aanbevolen door de raad voor het midden- en kleinbedrijf, heeft volgens de bewindsman het bij komende voordeel dat zij voor wat de werknemers - en met name voor de werknemers boven de loongrens ingevolge de ziekenfondswet - be treft aansluit bij de wet op de ar beidsongeschiktheidsverzekering, die geen loon- of inkomensgrens kent en die er van uitgaat dat de revalidatie zal behoren tot de verplichte verze kering voor geneeskundige verzor ging, waarbij andere re validatie voor zieningen op basis van de arbeids ongeschiktheidsverzekering kunnen aansluiten. Bij invoering op 1 juli 1967 van de A.W.Z. - indien ook uitbreiding van het object zou plaats hebben - zou de premie stijgen met naar schatting 2,8 3 procent. Daarbij is rekening gehouden met het over brengen van de algemene middelen naar de A.W.Z. dusdanig dat daaruit geen additionele lastenstijging voor het Rijk ontstaat en met betrekking tot het oorspronkelijke voorgestelde pakket in beginsel geen premielast ontstaat in 1967. Op jaarbasis wordt daarvoor gerekend met een bedrag van f 600 nüljoen, waarin begrepen ADVERTENTIE de wegvallende lasten van de over heid uit hoofde van o.m. de Algeme ne Bijstandswet. In een toelichtend gesprek met de pers deelde minister Veldkamp mee dat de ziekenhuisverpleging geduren de het eerste jaar in beginsel onder de A.W.Z. is gebracht. Het kabinet wil dit punt nog met verscheidene belanghebbenden bespreken. De be paling wordt dan ook in de wet op genomen met ingang van bij alge mene maatregel van bestuur te be palen tijdstip. Het nieuwe kabinet kan dit doer, wanneer het maar wil. De positie van de ziektekostenverze keraars wordt niet bemoeilijkt, aldus de bewindsman. Een stuk van de particulier? polis is herverzekerd bij de algemene wet zware geneeskun dige risico's. LAND- EN TUINBOUW De koe en hoor Mg-behoefte Magnesium is, zoals men weet, no dig voor de plant. Het bladgroen wordt ermee gevormd en zonder dat kan de plant niet leven. Sommige grasland planten zijn rijk aan mag nesium, klavers en kruiden bijvoor beeld. De grassen, en speciaal het hoogwaardige Engels raaigras, zijn er veel minder rijk aan. Het gevaar bestaat, op snel gegroeid, jong gras, dat het vee daaruit zijn Mg-behoefte niet kan dekken. Stap naar de vrijheid OVIEDO, 16-3. Een Spanjaard, die in* de burgeroorlog aan de zijde van de republikeinen had gestreden en zich na het einde van de strijd 29 jaar lang verborgen heeft gehou den, is woensdag te voorschijn gekomen. Bleek en met grijze haren wankelde de 54-jarige José Fidel Blanco uit een stal bij Oviedo in noord-Spanje. Hij had een schuilplaats ge zocht toen Franco's troepen het noorden van het land be zetten. Hij hoopt nu, dat hij niet vervolgd zal worden en kan blijven wonen bij de men sen, aan wie de stal toebehoort Dit gevaar is het grootst in het vroege voorjaar, direct na de over gang van stal naar weide. Bij guur en nat weer heeft de koe het dan dubbel moeilijk. Kopziekte kan aan stonds het gevolg zijn. Gelukkig kent men nu het middel om dit gevaar zoveel mogelijk te keren: de grasmat extra magnesium te geven. In deze tijd moet dat gebeuren. Menigeen kiest daarom als eerste stikstofgift het Mg-rijke magnesa- mon. Maar op percelen die verdacht zijn, d.w.z. op bedrijven waar kop ziekte regelmatig voorkwam, strooit men extra Kieseriet, een vroege voorjaarsgift van 300-400 kg -ha. En daarmee komt men heel aardig tege moet aan de Mg-behoefte van de koe! ADVERTENTIE De echte Amerikaanse, In het rode busje met gele opdruk. 'n blijvende uitkomst] Importeur Rietbergen C.v. Rotterdam Tel. 010-2311 62 Vier mannen vermist BONN, 16-3. Een Sikorsky heli kopter van de Westduitse Bundes- wehr heeft donderdag bij het Noord- zee-eiland Amrum een noodlanding in zee gemaakt. De vier bemannings leden worden vermist, aldus een verklaring van het ministerie van defensie in Bonn. Vliegtuigen, helikopters en een reddingsboot, die deelnamen aaneen opsporingsactie, moesten bij het val len van de nacht hun werk staken, maar schepen van de Westduitse marine bleven zoeken. Bijzonder veel inzendingen kregen we van de puzzel van vorige week. En het mag gezegd worden: het aan tal fouten was heel klein. Er bleven dus vele inzenders over die voor een prijs in aanmerking kwamen, zodat zoals gebruikelijk weer werd geloot. De eerste prijs gaat naar: de heer J. Visser, Zanddijk 84, Rozenburg De tweede prijs is bestemd voor: mej. N. v. d. Berge, bakkerij, Ouwerkerk. De oplossing van de puzzel is de volgende: Horizontaal: 1. gas: 4. kapel; 8. Oslo; 11. panter; 13. leiden; 15. o.l.; 16. orakel; 18. uit; 20. rail; 22. s.r.i.; 23. lengte; 25. dans; 27. neo*; 29. eg; 30. une; 32. oef; 34. striem; 36. geert; 38. rept; 40. grof; 42. a.g.; 43. aas; 45. ore; 47. nr; 48. lens; 50. lama; 53. aneta; 55. Rottum; 56. aga; 58. ren; 60. oe; 61. i.p.v.; 63. eton; 65. terras; 68. aan; 70. daar; 72. eed; 73. manege; 75. zij; 76. eerder; 79. vrolijk; 81. tong; 82. geste; 83. non. Verticaal: 1. gala; 2. an; 3. stola; 4. krasse; 5. plein; 6. eel; 7. li; 8. oe;s 9. snugger; 10. otter; 11. Portugal; 12. er; 14. die; 17. kr; 19. it; 21. idee; 23. lotto; 24. neigen; 26. nota; 28. esp; 31. neger; 33. fr; 35. monte; 37. raster; 39. eenv, 41. Frankrijk; 44. sluis; 46. raat; 49. noorden; 51. amp; 52. aa; 54. erna; 57. Geneve; 59. stelt; 62. vaars; 64. odeon 66. ee; 67. aar; 69. an; 71. azijn; 73. mee; 74. gr; 77 eg; 78. dg; 80. I.o. De nieuwe puzzel J a 4 V 6 f 9 4t At yy /i ■4> 4o JI /f **- V AP *9 JL> jy JJ. M -V /r J6 JT Va VJ «V ■v sx> f/ SJ sv sJ <0 i W A <fia 6/ De nieuwe puzzel luidt als volgt: Hcrizontaal: 1. wapen; 6. geeste lijke; 11. dierengeluid; 12. reeks; 14. goud (Fr.); 15. naaigerei; 18. soort lijm; 19. soort stof; 21. waterstand (afk.); 22. huisdier; 24. pen; 25. jon gensnaam; 27. van het heilige roomse rijk (afk.); 28. zangstem; 29. aanzien; 30. voorzetsel; 33. plotselinge aan doening; 34. Frans pers. voornaamw.; 35. deel v. d. dag; 38. van het lopen de jaar (Lat.); 39. geogr. aanduiding (afk.); 40. naaml. vennootschap (afk.); 41. langbouwwerktuig; 42. inhouds maat (afk.); 43. Frans lidwoord; 45. eens; 49. Duits pers. voornaamw.; 50. hekeldicht; 51. hoofdbedekking; 53. groente; 54. drinkgerei; 56. kieur; 57. het Romeins imperium (afk.); 59. posterijen (afk.); 61. godheid; 63. dus (Eng.); 64. armzalige toestand; 66. ontkenning; 68. keurkorps; 70. stof- maat; 71. dans; 73. dubbelklank; 74. hoor; 75. aanbieding. Verticaal: 1. klein Europees staat je; 2. meisjesnaam; 3. soort vet; 4. muzieknoot; 5. elasticiteit; 6. kern; 7. als eerder (afk.); 8. losse naad; 9. vreemde munt; 10. vreemde munt; 13. gebogen been; 16. waterstand (afk.); 17. kledingstuk; 19. verster king; 20. valschermspringer; 23. foef je; 24. opzet; 26. huid; 29. schortje; 31. buitenhuis; 32. heilige (afk.); 35. rang in het leger; 36. vogel; 37. eer ste vrouw; 44. wandversiering; 46. verharde huid; 47. zangnoot; 48. plant; 49. por; 50. lichtbundel; 52. ste vige, sterke; 55. herkauwer; 58. titel; 59. deel tussen arm en hand; 60. onbep. voornaamw.; 62. water in Zeeland; 65. deel van het jaar; 66. dwaas; 67. ik (Lat.); 69, Europeaan; 71. voorzetsel; 72. voegwoord. DEN BOSCH, 16-3. Een Brabants- Zeeuwse werkgroep, gevormd uit de colleges van gedeputeerde staten van berdev provincies heeft donder dag in het Provinciehuis in Den Bosch een bespreking gevoerd ter voorbereiding van een nota over de beheersvorm van het Reimerswaal- project. In deze nota, bestemd voor de staten van beide provincies, zul len de grondlijnen worden beschre ven voor de oprichting van een ha venschap. Over de uitgangspunten van de nota werd overeenstemming bereikt. Aan de bespreking werd ook deelgenomen door de beide com missarissen der koningin en de bei de griffiers. Rotterdam belangrijkste containershaven Europa ROTTERDAM, 16-3 „Rotterdam kan de belangrijkste containerhaven van Europa worden", zo meent, de directeur van de Holland Amerika Lijn, de heer P. C. van Houten .Hij heeft deze week prominenten uit de Rotterdamse haven van de nieuwste ontwikkelingen in de vaart met containers (laadkisten) op de hoogte gesteld. „Ik ben het niet eens met degenen die beweren dat Rotterdam voor het continent van West-Europa de enige containerhaven zal worden. Alleen al uit nationale overwegingen zullen Antwerpen, Hamburg en Bremen een grote rol spelen. Wanneer wij echter de handen ineen slaan, kan Rotterdam wel de belangrijkste con tainerhaven in Europa worden", zo zei de heer van Houten. Deze direc teur van de Holland Amerika Lijn speelt een rol in de Atlantic Contai ner Line, die in 1969 over tien „roll - on/roll -of container schepen zal beschikken. De Holland Amerika Lijn brengt twee schepen iin deze combi natie, die wordt gevormd door drie Zweedse, een Franse, een Britse en een Nederlandse rederij voor de vaart tussen West-Europa en de Amerikaanse oostkust. Blikseminslag in laiidbouwschuur GARSTHUIZEN, 16-3. Om onge- veer ihalf elf donderdagmorgen is door blikseminslag brand uitgebro ken in een grote schuur naast de kapitale 'boerderij van de familie Wieringa te. Garsthuizen. In de schuur was vee onderge bracht dat echter tijdig in veilig heid kon worden gebracht. De brandweer van Kantens slaag de er in het voorhuis en de aange bouwde schuur van de boerderij zelf te behouden. LEIDEN. Het Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volkenkunde heeft donderdagmiddag zijn nieuwe behuizing aan het Stationsplein in Leiden officieel in gebruik genomen. Avonturiers in Stille Oceaan door schip gered GUAYAQUIL, 16-3. Een Duits schip heeft de zes opvarenden van het vlot „Pacifica" gered, die met hun reis wilden aantonen dat Huan- cavilca-Indianen van Ecuador 2000 jaar geleden de Zuidzee-eilanden mogelijk hebben bevolkt. Hel Balsa houten vlot werd ongeveer 800 mijl van Guayaquil half overspoeld aan getroffen. De redding betekende het einde van een reis vol moeilijkheden. De bemanning had, onder leiding van de Spaanse professor Vital Alzar, om hulp geseind. De Pacificawas de afgelopen kerst uit Guayaquil vertrokken en reeds een week later was de enige vrouw van de expeditie tijdens een storm overboord geslagen en ver dronken. De naam van het Duitse schip aan boord waarvan de avonturiers zijn gegaan, is niet bekend. BRISBANE, 16-3 In het noord oostelijke kustgebied van de Au stralische staat Queensland, waar door de zwaarste overstromingen sinds 40 jaar honderden mensen dakloos zijn geworden, begint het water te zakken. Een groot gevaar vormen echter de talrijke gifslangen die zich op alle hoger gelegen pun ten hebben teruggetrokken. Een on derwijzer is er als gevolg van een slangebeet ernstig aan toe. Het zwaarst getroffen gebied om vat o.a. de steden Ingham, Tully en Innisfail. Een man wordt vermist. Incident in Nederlandse bank te Dar Es Salaam DAR ES SALAAM, 16-3. In Dar es Salaam heeft donderdag een groep jongeren in het gebouw van de Al gemene Bank Nederland een por tret van koningin Juliana vernield. De daders waren leden van de jeugd -organisatie van de „Afrikaanse Na tionale Unie van Tanganyika". de partij van president Julius Nyerere. Het staatshoofd kwam 's avonds per soonlijk zijn verontschuldigingen aanbieden bij de Nederlandse zaak gelastigde, mr. R. H. Graaf van Limburg Stirum. Bejarde Rotterdammer demonstreert in gele pij ROTTERDAM, 16-3. Rotterdams „provo nummer één", de heer An ton Koeleman (61), is donderdag de tweede dag van zijn privédemon- stratie tegen de in Nederland opge slagen atoomkoppen begonnen. In de Staalduinse bossen bij Hoek van Holland heeft de heer Koeleman, ge kleed in een opzichtig gele pij, post gevat bij de hoofdingang van de daar liggende militaire terreinen. Overdag zit hij op een klapstoeltje voor het hek, 's nachts slaapt hij in één van de Westlandse kassen. Hij voedt zich met fruit en honing. Tot zaterdag denkt de heer Koeleman zijn actie vol te houden. Die dag is hij van plan naar Rotterdam terug te lopen, waar hij tater in het Dijk- zigtziekenhuis, het Rutgershuis (N. V.S.H.) en aan boord van het studen tenschip „Seven Seas" zal proberen steun te krijgen voor zijn actie Kleuter verdronken HEEMSTEDE, 16-3. Donderdag- middag omstreeks half drie is door onbekende oorzaak de anderhalfja- rige Harmke Harthoorn uit de Tal- mastraat in Heemstede in het water van de Glippervaart gevallen en verdronken. Het ongeluk gebeurde ongeveer vijftig meter van het ouderlijk huis. Elf militairen gewond bij botsing op overweg EEFDE, 17-3. Op een onbewaakte overweg op de Boedelhofweg in Eef- de is donderdagavond een alleenrij- dende diesellocomotief tegen een vrachtwagen gebotst, die vijftien militairen vervoerde. De militairen die zich in de laadruimte bevonden, werden allen uit de auto geslingerd. Elf militairen liepen verwondingen op, van wie één zeer ernstige. Zij zijn opgenomen in twee ziekenhui zen te Zutphen. 32ste Bossche Paasveetentoonstelling DE NBOSCH, 16-3. In de Brabant- hallen te 's-Hertogenbosch is don derdag <de 32ste iBossche paasveeten toonstelling gehouden, die tevens als finale gezien mocht worden van de reeks van paasveetentoonstellingen die in de afgelopen weken in het land zijn gehouden. Aan het alge meen kampioenschap was tevens 'de titel „Miss Rund 1967" verbonden. Die titel werd door de jry toegekend aan een vaars van de gebr. A. en M. de Lint uit Zevenbergen CIJFERS VAN DE ROMANTIEK Subsidie kosten restauratie Slot Haamstede WÉSTEN SCHOUWEN. 16-3. Al enige jaren ligt het verzoek van de n.v. Landgoed Slet Haamstede om een gemeentelijke subsidie in de res tauratiekosten. Destijds is op ver- zoek der n.v. een behandeling in de raad achterwege gelaten, doch nu verzocht de n.v. het alsnog in de raad te brengen. Het college heeft hiertegen geen enkel bezwaar. Aan restauratiekos ten gaf de n.v. in november 1964 op: a. restauratie brug. poort en gracht- muren (oorlogsschade) f 355.000,-. b. restauratie gebouw f 560.000,-. Op 4 november werd een nieuw begroting overlegd waarbij het on der b. bedoelde object nu geraamd wordt op f 597.000.-. Voor de kosten van object u. zal het Rijk 90%> bij dragen. Voor de gemeente zit hier geen tegemoetkoming meer in. Wol voor b., het slotgebouw zelf. Het is gebruikelijk dat de gemeente monu mentenrestauratie steunt. Voor dit grote bedrag nu zal het Rijk 50° u be talen, de provincie Zeeland 10" o van d eerste f 30.000.- en 5U van de meerdere kosten. Ten laste van de n.v. blijft na deze subsidie van Rijk en provincie f 267.150.-. Het college van b. en w. stellen de raad nu voor om Westenschouwen 10" u te laten bijdragen in het totale restauratiebe drag van object b. of f 59.700,-. ZIERIKZEE Ouderavond openbare kleuterschool 'De Woelwaters' (Van een bijzondere medewerker). Woensdagavond werd een zeer ge slaagde ouderavond gehouden van de openbare kleuterschool de „Woel waters" (in Malta). Ruim 40 ouders en belangstellenden, waaronder de heer en mevrouw Kastelein, waren onder voorzitterschap van de heer B. v. d Lelie (oudercommissie) bij eengekomen om: le. het werk van hun kinderen te bewonderen 2e. naar eer, zeer spontane en gast vrije hoofdleidster mej. Frank huizen te luisteren; 3e. naar dia's van hel pannekoek- feest en het St. Nicolaasfeest te kijken. Men kan wel zeggen dat vele ouders een beetje „sprakeloos" wa ren toen ze het lokaal binnenkwa men en het daar aanwezige werk van hun 'kind zagen. Zo kon men o.a. maskers, Pipo's, vlechtwerk, knip werk, verf tekeningen in diverse uit drukkingstechnieken, bewonderen. Na het openingswoord van de voor zitter der oudercommissie en het jaarverslag van de secretaresse, me vrouw Huneman, werd een nieuwe oudercommissie gekozen. Geen kinderbewaarplaats In de nu volgende causerie vertel de hoofdleidster mej. Frankhuizen, dat men nog te gauw denkt dat een kleuterschool een soort kinderbe waarplaats is waar de kindertjes door een juf ,mooi zoet" gehouden worden. Ze 'bestreed deze misvatting heftig en omschreef in een kort SPORTBERICHTEN VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Het programma voor a.s. zondag 19 maart luidt: 4e klasse G: DIVO-DFS; Halste ren- Nieuw Borgvliet; Oude Molen- Vosmeer; BSC-De Schutters; Goes- RKFC. KERKNIEUWS Oud Ger. Gemeente BRUINISSE. Donderdag 23 maart, 7.15 uur, ds. L. Gebraad, St. Philips- land. GOUDKLOMP GEVONDEN JAKOETSK, 16-3. In een oud goudveld bij Aldan in de Sow- jet-Unie is een goudklomp met een gewicht van twee ki logram gevonden. Het brok heeft de naam Jubileege kregen. LANDBOUW EN VEETEELT Kampioen vaars (600 kg) DEN BOSCH, 16-3. Cp de 32ste Bossche paasveetentoonstelling, die heden in de Brabanthallen gehouden wordt, met een aanvoer van rond ■50 dieren, is tot algemeen kampioen '67 van Nederland uitgeroepen de vaars van de gebroeders A. M. de Lint te Zevenbergen. Het beest weegt |c.nd de 600 kg. Amerikaanse vliegtuigen hebben in de afgelopen maand bij acties in Noord- en Zuid-Vietnam in totaal 68 000 ton bommen laten vallen, of viermaal zoveel als het gemiddelde tijdens dé Koreaanse oorlog, zo heb ben Amerikaanse functionarissen donderdag meegedeeld. KERKNIEUWS Zendelingen vertrekken naar hun posten UTRECHT, 16-3, Ds. J. C. Lange- veld is met zijn gezin naar Ai^gen- tinië vertrokken. In dienst van de Argentinië-commissie van de gere formeerde zending en in samenwer king met de Iglesias Reformadas en Argentina zal hij als Missionair pre dikant gaan werken in Quilmes Op eerste paasdag vertrekt de heer T. van Hemert' met zijn gezin in dienst van de Gereformeerde zen ding naar Ruanda. De heer van He mert volgt als bouwkundige Jan Iiylkema op, die onlangs in ons land terugkeerde. In Ruanda zal hij leiding geven aan de diverse bouw- projekten voor kerk en zending, zo als het lectuurcentrum te Kigali en de middelbare meisjesschool te Re- mera. overzicht de taak van het kleuter onderwijs: nl. bij te dragen aan de muzikale, intellectuele, esthetische, lichamelijke en emotionele vorming van het kind. Een voorbeeld: de pop penkast blijkt een bijzonder expres siemiddel te zijn en komt de taal- ontwikkeling ten goede, maar geeft ook een emotionele ontlading bij de kinderen en de spelers. Van grote waarde blijkt ook de kleutergymnastiek: ritmische oefe ningen, met blokjes, touwtjes en stokken en veel fantasie. Tenslotte hoopte de inleidster dat er meer con tact tot stand zou komen tussen kleuterschool en lagere school Dit omdat nog steeds tal van kinderen de aansluiting met de lagere school missen. Diverse ouders stelden daarna vragen omtrent hun kinde ren. Tenslotte werd na de pauze een aantal dia's geprojecteerd van op school gehouden feestjes. Een twee tal ouders, nl. de heren Pronk en Daamen hadden hiervan een kleur rijk verslag gemaakt, wat door de ouders zeer op prijs werd gesteld. De voorzitter sloot tenslotte deze vergadering, die door zijn onge dwongen sfeer zeer geslaagd was. ADVERTENTIE neus,keel en borst van vastzittend slijm In grote verwaring is donderdag een bijeenkomst van de grondwet gevende vergadering van Ecuador geëindigd nadat een afgevaardigde gedreigd had het parlementsgebouw met dynamiet te zuilen opblazen. Lijk van meisje gevonden in Albertkanaal BRUSSEL, 17-3. In het Albertka naal bij Antwerpen is donderdag avond het deerlijk verminkte lijk opgehaald van een 17-jarig meisje uit Antwerpen, dat sedert een maand werd vermist. Het stoffelijk overschot was in een jutezak genaaid. Het werd op minder dan honderd meter van haar woning aangetroffen. Een eerste onderzoek heeft uitgewezen, dat ze door wur ging om het leven is gebracht. Het slachtoffer verliet op 17 febr. het kantoor waar ze werkte in cde Antwerpse binnenstad, nadat ze was opgebeld. Nadien heeft men niets meer van haar vernomen. Naspeu ringen in binnen- en buitenland ble ven zonder resultaat, tot een opva rende van een Duits schip donderdag de zak met het lijk in het Albert kanaal te Merksem ontdekte. Te Zierikzee werd zaterdag jl. een bandopname gemaakt voor het NCRV- radioprogramma „Opsporing verzocht", een onderdeel van de „Steravond", een vaste tiitzending op donderdagavonden. In het spel gaat het er om dat een bepaald beroep geraden wordt dat door een deelnemer ergens in Ne derland" wordt „uitgeoefend". In het laatste spel ging het om het beroep van demonstralrice en daarvoor had de NCRV de zaak uitgekozen van een Zierikzeese naaimachine-handel Daar bevond zich de speldeelneemster me vrouw van Breukelen-van Zanten uit Den Haag om een aantal vragen te beantwoorden die haar vanuit de studio in Hilversum werden gesteld. Zij werd daarbij geholpen door een echte demonstratrice. namelijk mej. de Vlieger, links op de foto, uit Zierikzee. (Foto: Zierikzeeschc Nieuwsbode).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 4