I A. L. Bakker en Zonen I ^KINDERKLEDING^ Geslaagde uitvoering sportver. „Duiveland" te Oosterland SÏREEKNIEIJWS Raad van Brouwershaven herdacht overleden wethouder Dekker Opheffing van 't gemeentelijk gymnasium MELK- EN RUNDVEEPRIJSBELEID IN KOMENDE JAAR OOSTERLAND. 27-2. Jl. vrijdag avond gaf de s.v. „Duiveland" haar jaarlijkse gymnastiekuitvoering in dc- Conferentiekamer. Door afwezig heid van de voorzitter de heer J. van der Maas, opende het bestuurslid: de heer H. A. van der Werf, deze goed bezochte avond met een openings- en welkomstwoord, waarbij hij de activiteiten in het afgelopen vereni gingsjaar de revue liet passeren. Hoogtepunten bij de gymnastiek wa ren de veren igingswedstrijden te Zierikzee, de jeugddag te Oostkapel- le en de deelname aan het kamp in het recreatieoord van het K.N.G.V. te Beekbergen. De afdeling voetbal organiseerde een nederlaagtoernooi en nam zelf deel aan nederlaagtoer- nooien te Bruinisse en Herkingen, waarbij in beide gevallen een prijs behaald werd; ook in de lopende competitie staat het elftal op een zeer goede plaats in de ranglijst. Met de nieuwe competitie zal getracht worden weer een juniorenelftal te organiseren Na deze inleidende woorden werd de aanwezigen een gevarieerd ryt- misch en gymnastisch programma aangeboden. Voor de pauze kwamen hoofdzakelijk de kleuter- en jeugd leden voor het voetlicht. Hoewel de verschillende nummers prima ver liepen. viel de openbare les wellicht het meest in de smaak. Een mooie prestatie van de leidsters van deze afdelingen; mej. Ista en mej. Stou ten. De rytmische knotsoefeningen van de meisjes, de lange-mat-serie van de jongens, zomede de Griekse sLingerdans van de jeugdleden en de rytmische baloefening (voor de eer ste maal in het programma opgeno men), oogstten veel succes. In de pauze kwam een verloting met vele mooie prijzen (70). die veel al door plaatselijke middenstanders aangeboden waren. Ook deze ver loting bracht een groot succes en kan als alleszins geslaagd worden beschouwd. Na de pauze kwam het turnwerk aan de orde in respectie velijk: laagrek (jeugd- en adspirant- leden), brug ongelijk (meisjes-adspi- ranten en dames) en hoogrek (jon gens-junioren). Zonder aan enig on derdeel ook maar iets te kort te willen doen, was het nummer: brug- ongelijk, van een zeer goed gehalte, waarbij nog wel even een woord van lof aan het adres van de leidster, mevr. R. Beije-Plug zeker op zijn plaats is. Zij gaf zelf een demonstra tie ten beste. De meisjes aan de lage brug leverden goed werk, terwijl de „boerendans uitgevoerd door enige leden, zomede het „bokspringen" door de jongens-adspirunten een prettige afwisseling brachten. Tot besluit werd een drietal rytmische dansen, onder de benaming: „Een blik in het oosten" ten tonele ge voerd. Naast het vele werk van de costumering, werd in dit nummer - waaraan bijna alle adspiranten en dames medewerkten - een reeks af wisselende dansen gebracht. Aller eerst op het rytme van een tango werd door de jongens en meisjes ad- spiranten een gecombineerde dans gebracht, vervolgens in ragtime een dans uit het Stille Zuidzeegebied en tot slot een Japanse dans door de dames. Een en ander werd door een viertal jeugdleden op de tam-tam begeleid, terwijl het decor op het toneel in stijl was aangepast Na af loop van dit mooie en goed gebrach te programma sprak de heer van der Werf een dankwoord aan pu bliek en leiding voor deze geslaagde uitvoering. Namens de gemeente Duiveland sprak de heer A. Stoutjesdijk een dankwoord voor het gebodene en wenste de vereniging alles goeds toe in het komende verenigingsjaar. Hierna volgde een gezellig bal dat nog geruime tijd voortduurde. BROUWERSHAVEN, 27-2. Bij de aanvang van de vergadering van de raad der gemeente Brouwershaven heeft burgemeester mr. J. P. Boers- ma maandagavond in zijn openings woord wethouder J. Dekker herdacht welke zondag j.!. is overleden. De burgemeester zeide het heen gaan van wethouder Dekker diep te betreuren en noemde hem een gaaf en wijs mens. Zijn liefde voor de mens en de gemeenschap was waar achtig en zuiver. Spreker sprak de hoop uit dat vooral zijn vrouw en zoon de nodige kracht zullen vinden om dit zware verlies te dragen. Voorzitter Boersma releveerde de loopbaan van wijlen de heer Dekker welke reeds in 1946 in de noodraad een aanvang nam. 17 jaar was hij wethouder voor de Partij van de Ar beid. Van 1954 tot 1961 bekleedde hij de functie van voorzitter van de Burgerlijke Instelling voor Maat schappelijke Zorg, waarna tot 1965 in de subcommissie. De heer Dekker was gemeentelijk vertegenwoordiger in de Schoolartsendienst. Centrale Werkplaats en het Rode Kruis zie kenhuis. Tevens was hij lid van de vereniging van burgemeesters, wet houders en secretarissen. Burgemeester Boersma verzocht de raad hierna enige ogenblikken stilte in acht te willen nemen ter herden king aan de ontvallen wethouder. Wegens familieomstandigheden was met kennisgeving afwezig de heer J. J. Klaasse. Ingekomen was een schrijven van het actiecomité „Een koe voor Grosetto". Het colle ge was van mening dat van gemeen tewege hiervoor geen bedrag gevo teerd moet worden, maar zegde des gevraagd wel alle steun en medewer king toe bij de geldinzamelingsactie op 4 maart a.s. Besloten werd om in de kem Brouwershaven een 15-tal bejaardenwoningen te bouwen waar voor de gemeente voor 100 °/o garant moet staan. Van G. S. was bericht ontvangen dat de post van f 135.000,- voor de bouw van een ambtswoning voor de burgemeester niet is goedgekeurd. Wanneer het bedrag gesteld kan worden op f 100.000,- of desnoods iets hoger zal goedkeuring verkregen worden, mits de dekking van het fi nanciële gedeeLte op de juiste wijze geschiedt. Het Hoofd van Gemeente werken heeft inmiddels een plan op gesteld tot een bedrag van f 106.000,- Met G. S. zal nader overleg worden gepleegd inzake de bedoelde dekking. Richtlijnen inzake het belastingpeil zijn ontvangen waaruit blijkt, dat de rioleringsbelasting (met zuiverings installatie) zal moeten gaan bedragen f 100,- en zonder installatie f 50,-. De reinigingsrechten zullen gesteld moe ten worden op f 24,- en de opcenten personele belasting op 200. We zul len ons hierop moeten voorbereiden, aldus de voorzitter dat deze verho gingen in 1968 in zullen gaan. Wat de rioleringbelasting betreft is gedacht om dit te doen in fasen omdat er overal geen zuiveringsinstallaties zijn. Het plan om te geraken tot con centratie van scholen in de gemeen te is voorlopig van de baan omdat tijdens vergaderingen met de ouders een ruime meerderheid hier tegen was. Vastgesteld werden een aantal verordeningen o.a. voor het plaatsen van benzinepompen, rioolbelasting en woon forensenbelasting. Eervol ontslag werd verleend aan de heer H. P. de Munck, hoofd der o.l.-school te Brouwershaven wegens zijn benoeming in gelijke functie te Maasdijk, gemeente Naaldwijk. Z.h.s. ging de raad akkoord met een drietal begrotingswijzigingen betr. aanschaf vuilnisemmers, reali sering bestemmingsplan Dreischor (west) herstel zoutschade gymna stieklokaal te Brouwershaven, huur houten kleuterschool te Dreischor, aanLeg plantsoen te Noordgouwe en realisering uitbreidingsplan Noord- gouwe. Tenslotte ging de raad z.h.s. ak koord met het aangaan van een vaste geldlening bij de N.V. Bank voor Ned. Gemeenten tot een bedrag groot f 165.000.- voor de financiering van de kosten van de aanleg van het kampeerterrein „De Bulke" te Brou wershaven. Burgemeester Boersma deelde nog mede dat de beginarbeid van dusda nig gehalte was. dat het college heeft besloten een gedeelte machinaal te doen uitvoeren. KERKNIEUWS I Ned. Herv. Kerk Beroepen te Surhuisterveen-Boe- lenslaan: P. J. Mulders, Herwen, Aard en Lobith; te Renkum (vac. J. Cv. Hunn/ik): R Hohverda, 's Hee- renhoek c.a. (Zld.). Aangenomen naar Didam (toez.): vicaris D. v. Loo, 's-Gravenhage. Bedankt voor IJmuiden: dr. C. Be- zemer, Hattem. Aangenomen naar Rijperkerk c.a.: S. Ypma, kand. te Groningen; naar Dries um: M. Bergsma te Nieuw Beijerland. Ger. Kerken Beroepen te Beekbergen: H. J. Zwarts, 's-Gravenhage-West; te Zandvoort: H. Lijesen, Schoonebeek; te Koog a.d Zaan: kand. H. Len- ters, Geldermalsen; te Groningen- N. H. A. v. Bottenburg, Noordwijk aan Zee; te Sneek (vac. J. M. Stier): G. J. Brinkman, Bakkeveen, die geen beroepen meer in overweging kan nemen. Voorstel aan gemeenteraad Zierikzee: ZIERIKZEE, 27-2. In een aanvul lend schrijven van b. en w. aan de raad in verband met de heden (dins dagavond te houden vergadering van de gemeenteraad, waarop o.a. de toekomstige status van het prof. Zeeman-lyceum aan de orde komt, wordt medegedeeld dat het college over deze voor Zierikzee zo uiter mate belangrijke aangelegenheid nogmaals contact heeft opgenomen met het betreffende ministerie. Bij dit onderhoud is het college op niet mis te verstane wijze te kennen gegeven dat het in Zierikzee ver krijgen van een school voor hoger algemeen voortgezet onderwijs (h.a. v.o.) naast een atheneum, gezien het aantal leerlingen geenszins een van zelfsprekende zaak is, doch dat dit veeleer als een gunst moet worden beschouwd. Een door de gemeente raad genomen besluit tot handha ving van het gymnasium, zal er zon der enige twijfel toe leiden, dat één van de beide nieuwe onderwijstypen, h.a.v.o. of atheneum, te Zierikzee niet zal worden gevestigd, aldus b. en w. In dit verband is een besluit tot handhaving van het gymnasium dan ook volstrekt zinloos. Gelet op het voorgaande en op het feit, dat met een opleidingsmogelijk heid voor h.a.v.o. en atheneum een aanzienlijk groter aantal leerlingen van Schouwen-Duiveland zal zijn gediend dan met een opleidingsmo- gelijkherd voor atheneum (of h.a.v.o.) en een gymnasium .alsmede op de aan zekerheid grenzende waarschijn lijkheid. dat een gymnasium, we gens een groot tekort aan leerlin gen. na enige jaren toch zal worden opgeheven, moeten b. en w. tot hun spijt de raad dan ook voorstellen te besluiten tot opheffing van het ge meentelijk gymnasium onder voor waarde, dat de rijks h.b.s. te Zie rikzee zal worden omgezet in een school voor h.av.o. en een atheneum. Met betrekking tot het stichten van een scholengemeenschap m.a v.o. (thans u.l.o.) - h.a.v.o. - atheneum delen b. en w. in aansluiting op het eerder voorstel nog mede, dat een verzoek om een gemeentelijke scho lengemeenschap wel kan worden gedaan, doch dat niet met zeker heid kan worden gesteld dat een dergelijk verzoek zal worden inge willigd. Het college adviseert toch een der gelijk verzoek te doen, doch tevens reeds thans uit te spreken, dat de raad bij afwijzing van een dergelijk verzoek in principe bereid is, de ge meentelijke u.l.o.-school op te hef fen en de toekomstige m.a.v.o - school in te brengen in een scholen gemeenschap onder beheer van het rijk. Aangenomen naar Wemeldinge, te vens voor de arbeid onder de schip pers: J. Noordhof, Den Bommel. Bedankt voor Hilversum (vac. dr. G. P. Hartveld): G. W. Peddemors te Nieuw-Vennep; voor Ierseke: M. de Regt te Nieuwendijk (N.B.). Chr. Ger. Kerken Bedankt voor Vlaardingen: M. W. Nieuwenhuijze, Delft; voor Zaan dam: D. Biesma jrAalsmeer. Geref. Gemeenten Bedankt voor St. Annaland: D. Hakkenberg te Dordrecht. Geref. Gemeenten in Nederland RENESSE. Donderdag 2 maart, 10 uur leesdienst, 2.30 en 7 uur ds. Pan- nekoek (biddag). DODELIJKE ONGELUKKEN DOETINCHEM. De 73-jarige G. H. Derksen uit Kilder (Gld.) is toen hij naast zijn fiets liep, aangereden door eer. personenauto. Kort na aankomst in het ziekenhuis in Doetinchem is hij aan zijn verwondingen bezwe ken. SLOCHTEREN. De 33-jarige met selaar O. Boelens uit Kolham is op de Hoofdweg in Slochteren aange reden door een personenauto. De man werd zo ernstig gewond, dat hij 'kort na aankomst in het academisch ziekenhuis in Groningen is overle den. UBACH OVER WORMS. De 49-ja rige P. B. Wolters uit Ubach over Worms is aangereden door een per sonenauto en zo ernstig gewond, dat hij korte tijd later in het St Jozef ziekenhuis in Heerlen is overleden. ZIERIKZEE Volksonderwijs zamelde geld in De actie die de vereniging Volks onderwijs vorig jaar ter gelegenheid van haar honderdjarig bestaan heeft gevoerd om geiden bijeen te krijgen voor financiering van een nieuw buitencentrum heeft een bedrag van f 700.000 opgeleverd. Ondermeer werden giften ontvangen van het Nederlands comité voor kinderpost zegels en de Stichting Madurodam. Het nieuwe tehuis, in Noordgouwe, werd gelijk bekend in juni 1966 ge opend en is door speciale voorzie ningen geschikt voor het verblijf van zowel gezonde als gehandicapte kin deren. De vereniging heeft voorts een centrum in D rouwen (Drente) en een op Vlieland. BRUINISSE De heer Joh. Reijnhoudt, gebo ren te Bruinisse, thans gemeente secretaris te Eemnes is in gelijke betrekking benoemd te Dedems- vaart (gem. Avereest), een plaats van 12000 inwoners. Ook te Bruinisse zal de Leeuwen zegel margarine een film- en amu sementsavond organiseren en wel op donderdag 2 februari (Ned. Herv. Ver.gebouw). Flitsen uit het buitenland DANANG (Zuid-Vietnam). Naar schatting 10 huizen van Vietnamese burgers zijn in vlammen opgegaan bij een brand die ontstond bij een Vietcongaanval op de Amerikaanse militaire basis Danang, 610 kilome ter ten noorden van Saigon. BOSTON. Albert Desalvo, die be weert de wurger van Boston te zijn, is zaterdag gegrepen te Lynn in de Amerikaanse staat Massachusetts. NEW YORK. De voormalige Ame rikaanse vice-president Richard Ni xon zal volgende week beginnen aan een bezoek aan de Europese NAVO- landen en aan oost-Europa, zo is door zijn secretariaat meegedeeld. ADDIS ABEBA Door het ontspo ren van de exprestrein Addis Abeba -Djibouti zijn zondag tenminste vijf mensen om het leven gekomen en 90 gewond. Het ongeluk deed zich voor bij Nazaret. op 100 km. van de Ethi opische hoofdstad. TOKIO. Zeventig studenten en politiemannen zijn zondag gewond bij een betoging in Tasjikawa, een voorstad van Tokio, tijdens een de monstratie tegen uitbreiding van de landingsbanen van de Amerikaanse vliegbasis. Aan de betoging namen ongeveer tweeduizend mensen deel. UPPSALA (Zweden), De Sowjet- Unie heeft zondag in het gebied van Semipalatinsk in centraal Azië een grote ondergrondse kernproef geno men, heeft het seismologisch insti tuut in Uppsala meegedeeld. CATANIE. Zowel uit veiligheids oogpunt als voor wetenschappelijk doel zal rond de vulkaan Etna op Si cilië een gordel van waarnemings posten worden gebouwd om de cen trale „schoorsteen" in het oog te houden. WASHINGTON. In Washington meent men dat de strijd in Vietnam op het slagveld en niet aan de con ferentietafel beslecht zal moeten worden nu Hanoi Johnsons al of niet bedekte vredesvoorstellen maar blijft verwerpen. WEST POINT (New York). De mi litaire academie van West Point heeft kardinaal Speilman, de aarts bisschop van New York, de Sylvanus -prijs toegekend die jaarlijks wordt toegewezen aan een Amerikaans burger die zich bijzonder verdien stelijk heeft gemaakt en wiens op treden voor het nationaal belang een persoonlijke toewijding aantonen aan de leuze van West-Poin.t: „Plicht, eer, vaderland". ADEN. In Aden is een voormalige minister, Sajed Mohammed Hasson, door een onbekende doodgeschoten, toen hij van zijn huis naar zijn auto liep. Richtprijs voor melk: f 35,— per 100 lig melk DEN HAAG, 27-2. De minister van landbouw en visserij, mr. B. W. Bies heuvel, heeft in een brief aan de Tweede Kamer een nadere uiteen zetting gegeven van de beslissingen omtrent het melkprijsbeleid en het rundveeprysbeleid in de periode april 1967-april 1968. Het markt- en prijsbeleid is vast gesteld tegen de achtergrond van de voltooiing van het gemeenschappe lijke E.E.G.-beleid per 1 april 1968. Gm een geleidelijke overgang naar het beleid in de eindfase te bereiken, heeft de regering er naar gestreefd per 1 april van dit jaar ongeveer de helft van de aanpassingen, die op grond van reeds genomen beslissin gen noodzakelijk zijn, door te voe ren. Voor het jaar april 1967-april 1968 is het volgende beleid vastge steld: A. De richtprijs voor melk is vast gesteld op f 35,per 100 kg melk met 3.7 procent vet, hetgeen een ver hoging van f 1,50 inhoudt ten op zichte van het melkprijsjaar 1966/67. Deze richtprijs resulteert uit de vol gende beslissingen met betrekking tot de verrekenprijs voor consump- tiemelk, de industriemelktoestag en het interventieniveau voor boter. B. De verrekenprijs voor melk die voor consumptiedoeleinden'wordt be stemd is ongewijzigd vastgesteld op f 36,10 per 100 kg melk met 3.7 pro cent vet. Op basis van deze verre kenprijs zal het mogelijk zijn de ver- bruikersprijzen voor .eonsumptiemelk en aanverwante produkten op het thans bestaande peil te handhaven. C. De toeslag per 100 kg industrieel verwerkte melk - exclusief de melk verwerkt tot gecondenseerde melk - is vastgesteld op f 1,77 per 100 kg, hetgeen een verlaging inhoudt van f 1,78 per 100 kg ten opzichte van het voor het melkprijsjaar 1966/67 vast gestelde toeslagbedrag. D. De interventieprijs voor boter zal per april 1967 met f 60,25 worden verhoogd tot f 577,75 per 100 kg, welke verhoging tevens zal doorwer ken in "Re prijzen van de overige in dustriële zuiveJprodukten. E. De oriëntatieprijs voor slachtrun- deren is vastgesteld op f 226,per 100 kg levend gewicht, hetgeen eon verhoging betekent van f 4,ten opzichte van het jaar 1966/67. F. De interventieprijs voor slacht- runderen is vastgesteld op 93 pro cent van de nieuwe oriëntatieprijs, n.l. op f 210,per 100 kg levend ge wicht. G. De oriëntatieprijs voor slacht- kalveren is vastgesteld op f 307,— per 100 kg levend gewicht, hetgeen een verhoging van f 17,betekent ten opzichte van het jaar 1966/67. De boterprijs In zijn toelichting zegt minister Biesheuvel dat de inleveringsprijs voor boter is verhoogd van f 517,50 per 100 kg tot f 638,per 1 april 1968. De helft van de prijsverhoging i.e. f 60,25, zal per 1 april van dit jaar ingaan. Dit houdt tevens in dat de regering er onder de huidige om standigheden geen aanleiding toe ziet gebruik te maken van de mogelijk heid om in Nederland tot uiterlijk 1969 een aflopende consumentensub sidie op boter te verstrekken. De consumptiemelkprijs Over de prijs van eonsumptiemelk zegt minister Biesheuvel dat in het melkprijsjaar 1966/67 voor de melk. die voor consumptiedoeleinden werd bestemd, een vaste verrekenprijs gold, waarin boven de richtprijs een mai'ge van f 2,60 per 100 kg melk met 3.7 procent vet was opgenomen. De E.E.G.-ministerraad heeft enkele regels vastgesteld, teneinde te voor komen dat de nationale consumptie- melkstelsels na 1 april 1968 de con currentieverhoudingen in de indu- striemelksector verstoren. In ver band met deze regels is het gewenst voor het melkprijsjaar 1967/68 het bestaande verrekenprijsstelscl voor melk die voor consumptiedoeleinden wordt bestemd te handhaven en de marge in de verrekenprijs boven de richtprijs - thans f 2,60 per 100 kg - wat te verlagen. Na een smartelijk lijden riep God tot Zich in Zijn Heer lijkheid, mijn innig geliefde man en onze zorgzame va der, behuwd- en grootvader KOKNEL1S BARTEL BIJ DE VA ATE op de leeftijd van 80 jaar (Psalm 23 onberijmd) Nieuwerkerk, 27 februari 1967 Kerkring 19 M. P. L. BIJ DE VAATE-BIENEFELT J. C. BIJ DE VA ATE Rotterdam: K. M. BIJ DE VA ATE R. BIJ DE VAATE-BOITEN MARLEEN - REMY - KEES Zierikzee: M. J. BIJ DE VAATE J. BIJ DE VAATE-ECKHARDT RIA - KEES Oss: M. G. J. BIJ DE VAATE K. BIJ DE VAATE-VAN SPLUNDER KARIN - MENNO De teraardebestelling zal plaats hebben DV. vrijdag 3 maart a.s., 's namiddags 2.00 uur, vanaf de Gerefor meerde kerk aan de Ooststraat te Nieuwerkerk. Aan de begrafenis gaat om 1.30 uur voor alle belang stellenden een rouwdienst vooraf. Gelegenheid tot condoleren op donderdagavond 2 maart, van 7.00 tot 8.00 uur, in het bijgebouw van de Gerefor meerde kerk. Heden overleed mijn ge liefde broeder, de heer K. B. BIJ DE VAATE in de ouderdom van ruim 80 jaar G. M. BIJ DE VAATE Zierikzee, 27 febr. 1967 Rusthuis „Irene" Huwelijks- kaarten en ■circulaires Wij drukken ze graag voor U k i Drukkerij L 01 Jannewekken 11 Zierikzee 'OFFICIËLE PUBLIKATIE Ministerie van Defensie Koninklijke Landmacht Militaire oefening In de maand maart 1967 zal een militaire oefening wor den gehouden voor het re serve- en dienstplichtig per soneel van de Koninklijke Landmacht dat met klein verlof is en in het bezit is van een X-lastgeving met een nog niet verstreken da tum. Een gedeelte van dit perso neel zal op een nog bekend te maken datum in maart '67 voor enkele dagen voor oefe ning onder de wapenen wor den geroepen De oefening wordt niet gehouden op of gedurende een weekeinde. De daadwerkelijke oproep om voor oefening onder de wapenen te komen zal pas uitgaan op de dag van op komst aan het personeel van een pas op die dag aan te wijzen bataljon of afdeling. Op de dag van opkomst zal de oproeping worden be kendgemaakt onder meer via de radiozenders Hilversum 1, 2 en 3. Het personeel van het op de dag van opkomst te noemen onderdeel dient te reizen met openbare middelen van ver voer en wel: voor wat betreft de Neder landse Spoorwegen: op ver toon van de X-lastgeving; voor wat betreft andere open bare middelen yan vervoer: teg'en contante betaling. Deze onkosten worden bij het on derdeel tegen overlegging van bus-, tram- of pontveer- kaartje vergoed. In zijn Heer en Heiland is heiden ontslapen, onze geliefde zwager KORNELIS BARTEL BIJ DE VAATE echtgenoot van M. P. L. Bienefelt op de leeftijd van ruim 80 jaar J. M. RABOUW- BIENEFELT CHR. RABOUW Haamstede, 27 febr. 1967 Met leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden van ons geacht personeelslid, mej. A. VAN DER HAVE oud 56 jaar Bestuur en directie van de Centrale Werkplaats Schouwen-Duiveland Zierikzee, 28 febr. 1967 Met ontroering geven wij kennis dat plotseling uil ons midden is weggeno men, mej. A. VAN DER HAVE op de leeftijd van 56 jaar Het personeel van de Centrale Werkplaats Schouwen-Duiveland Zierikzee, 28 febr. 1967 Heden overleed, tot onze diepe droefheid, nog vrij onverwacht, in de Corne- Iiastichting te Zierikzee, onze geliefde broeder, zwager en oom PIETER DE GRAAF weduwnaar van M. de Graaf in de ouderdom van 85 jaar en 9 maanden Zierikzee: JAC.S DE GRAAF Rottei"dam: A. MORGENTHAL- DE GRAAF J. A. MORGENTHAL Zierikzee: C. M. OOLE-DE GRAAF J. OOLE Haarlem: JOH.S DE GRAAF M. DE GRAAF- MATTHIJSSE Zierikzee: H. DE GRAAF- BOOGERD Amsterdam: P. WILLEMSE DE GRAAF D. C. WILLEMSE Neven en nichten 27 februari 1967 Onze voorjaarscollectie nu reeds voor tweederde binnen Komt, kiest en koopt nu er nog volop keus is firma J Weeldeweg 1 Telefoon (01115)-580 ^000000000000000000000000000000000*000000000000000000000000$ BURGH

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 5