Directeur van de Algemene Bank Nederland N.V. nam afscheid Zangvereniging „Nu met Hope" gaf een geslaagde uitvoering „Zeelandia"-chauffeur L. J. Willemse hartelijk gehuldigd Een geanimeerde receptie Ondanks grote moeilijkheden bedrijven, bracht. Tevoren gaf mevr. Hattenbach een korte uiteenzet fclng van het stuk. Het omvat de afstand tussen stad en platteland, waarin de verantwoording der ouders die hun kind naar de stad zien gaan, zeer groot is. Gaat het dan eens een keer fout dan wordt dit voorval in het dorp een kwestie waar iedereen zien mee gaat bemoeien en het vaak moeilijk wordt om in het dorp te blijven. In de rolverdeling werd mej. N. v d. Linde door familie-om standigheden vervangen door mej. A. Hattenbach die slechts één avond had om het rolletje te leren. Met hun optreden hebben de dames en heren uit Bruinisse weer een groot succes geboekt en zij werden na af loop beloond met een welgemeend applaus en een dankwoord plus elk een enveloppe met inhoud van de „heer Visser. De heer Krijger zorgde nadien met zijn band voor de dans muziek. dankwoord aan de milde gevers en geefsters en niet minder aan de beide collectanten, Kees Lems en Henk van der Maas, die zich be schikbaar stelden om voor dit nut tige doel rond te gaan, zeker op z'n plaats is. FORT LAMY. Bij Timan in de midden-Afrikaanse republiek Tsjaad heeft zich een hevig gevecht afge speeld tussen ordetroepen en opstan dige elementen, waarbij een zestig tal doden is gevallen. ZIERIKZEE Uitvoering muziekschool De afdeling Zierikzee van. de Zeeuwse Muziekschool-directeur de heer Jac. M. Luykenaar - heeft vrij dagavond een redelijk volle Concert zaal verrast met een zeer gevarieerd vokaal en instrumentaal programma, dat men gerust het sublimaat van een jaar hard werken mag noemen. Moeilijk bij een uitvoering als de onderhavige is noodzakelijkerwijs altijd het grote interval tussen de prestaties van de beginnelingen en die van de gevorderde top, maar het is begrijpleijk dat directie en leraren zoveel mogelijk kinderen op een der gelijke glorieuze avond „een kans willen geven". Een verrassing vormde het optre den van de koorklas, die met een drietal liedjes van de directeur, op tekst van Annie M. G. Schmidt, een welluidend visitekaartje afgaven. Zo ergens dan wordt in die kring de ba sis gelegd voor het beoefenen van koorzang op latere leeftijd. Het zal mede de bedoeling zijn van deze klas Vioolspel, akkordeon en piano wisselden elkaar af met wel iets di vergerende recitatieve kwaliteiten, maar toch aangenaam om aan te ho ren. Fris werk deed het blokfluit- ensemble met werkjes van James Arden. Ditzelfde mag ook gezegd van het begin-ensemble vioolklas, die met werkjes van Sullivan en Haydn reeds aansprekende dingen deed. Lftf1* liet de - vee] grotere - blok- lluitklas, onder leiding van de di recteur zich overtuigend horen en toen was het reeds tijd voor de „cracks", de meer-gevorderden, die vaak veelbelovend werk verrichtten. Leerlingen als Maria Swenne (oia- no), Peter Dogger (altfluit), Hans Vorstheuvel Labrand (piano), Benno Wiebols (viool), Ineke van Geesber gen (piano) en Loes van Geesbergen (viool), zijn siei'aden voor de school. Zij hebben ieder voor zich reeds een flink stuk muzikale ontwikkeling achter de rug en kunnen op die ba sis nu en straks vooruit. Tot slot speelde, eveneens onder leiding van de directeur, de orkest klas een niet eenvoudig werkje van Bernard van Beurden; het was de sloltepofcheose van een welluidende muziekavond, die werd ingeleid dooi de directeur van de Zeeuwse Mu ziekschool de heer G. W. Bergman, die o.m. verwelkomde het lid van G.S. de heer Van Geesbergen, mr. K. A. Keuning en burgemeester Everwijn van Westerscbouwen. Hij deelde mede dat in de toe komst voortaan eenvoudige examens zullen worden afgenomen, om de fa sen in de opleiding te markeren en ook in de gelegenheid te zijn den leerlingen diploma's uit te reiken. De ouders hunnerzijds kunnen uit de studieresultaten de conclusie trekken of hun kinderen hot geld voor de opleiding waard zijn Be langrijk is en blijft het regelmatig studeren. Een goede muzikale her innering rijker verliet - na afloop - het publiek de zaal. B.d.V, ZIERIKZEE, 24-2. JJet ook wel misbruikte woord „ge-animeerd" in dit verband, is volledig van toepassing op de receptie, die vrijdagavond in de foyer van „Mondragon" werd gehouden ter gelegenheid van het afscheid van de heer C. van der Vliet A.C.zn., directeur van het kantoor van de Algemene Bank Nederland N.V., die zijn funktie neerlegt in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Een onafgebroken stroom van teiicitanten, bestaande uit de cliëntèlekring van de bank, collega's uit de bankwereld, hoofden van dienst en officiële persoonlijkheden, hebben de heer Van der Vliet - met zijn echtgenote aanwezig - de hand ten afscheid gedrukt en hem gefeliciteerd met het feit dat hij deze mijlpaal in goede gezondheid mocht bereiken, hem vele gelukkige jaren toewensend voor de toekomst. Woordvoerder van de districtsdi rectie van de Algemene Bank Neder land N.V. was de heer P. Loof, di recteur van het kantoor te Terneu zen, die mede namens de centrale directie en de collega's in het district het woord voerde. De heer Loof typeerde de scheidende heer Van der Vliet als een bankdirecteur van de oude stempel, wiens afscheid een verlies betekent voor het bankwe- Het was voor deze woordvoerder het moment uitdrukking te geven aan zijn spijt, dat zoveel persoonlijke dingen en zaken opgaan in 't groot bankwezen. Dit is jammer, want juist het provinciale contact met de cliëntèle is bijzonder nuttig. „Niette min is het noodzakelijk dat fusies tot stand komen en anderzijds is het toch ook weer zo dat de moderne ten afwerpt aldus de heer Loof, die de talrijke - door de heer Van der Vliet bezochte - rayonvergade ringen in herinnering bracht, waar op een sfeer van collegialiteit heer ste Namens de collega's in de dis trictsdirectie wenste hij de heer Van der Vliet en diens echtgenote nog vele gezonde en gelukkige dagen toe. Als stoffelijk huldeblijk bood hij een fraai Perzisch kleedje aan. Als herinnering aan deze dag over handigde hij verder een boek met de ingeplakte naamkaartjes van alle collega's uit het district. Overgangen Replicerend memoreerde ook de scheidende directeur de prettige sa menwerking in het district. Hij bracht verder yi herinnering de overgang eerst naar de Twentsche Bank en daarna naar de Algemene Bank Nederland N.V. De heer Van der Vliet had alle lof voor de wijze waarop de respektievelijke directies hem altijd zijn tegemoet getreden. „Het is feitelijk van dien aard ge weest, dat ik het niet heb gemerkt", aldus de heer Van der Vliet, die met een „hartelijk dank" afscheid nam van de mensen, met wie hij in de bankwereld heeft samengewerkt. De opvolger Een lange rij receptie-bezoekers en bezoeksters drukten hierna het echt paar Van der Vliet de hand ten af scheid en kregen tevens gelegenheid kennis te maken met de opvolger van de heer Van der Vliet de heer J. J. van de Sand.e, voorheen te Oost burg. met zijn echtgenote aanwezig. Onder de velen die de receptie be zochten merkten wij o.m. op, burge meester D. W. Kastelein van Zierik zee en de directeur van de AMRO- bank te Vlissingen de heer D. C. A. Lugt. voorheen te Zierikzee. Vele bezoekers lieten hun goede wensen voor de toekomst vergezeld gaan van een presentie. Rijk verte genwoordigd waren de afgevaardig den uit de Ziertkzeese visser ij wereld, waarmede - gelijk bekend - de schei dende directeur altijd nauwe banden heeft onderhouden. SPORT VOETBAL Nieuw Borgvliet wint van sterker DFS (5—1) Ogenschijnlijk een vorstelijke over winning voor de thuisclub, doch toe schouwers hebben hun hart vastge houden toen de bezoekers met goed voetbal reeds in de zevende minuut de leiding namen (0-1) en deze tot vlak voor de rust behielden. Toen pas kon de thuisclub uit een plotse linge uitval gelijkmaken (1-1). Ge zien het aantal om zeep gebrachte kansen had DFS toen al een 1-4 voorsprong moeten hebben, hetgeen de veldmeerderheid geheel recht vaardigde. Met nieuwe moed en een goede hoop op winst startte DFS in de tweede helft. Doch als een donder slag bij heldere hemel sloeg het lot toe, want binnen vijf minuten was de stand 4-1 in het voordeel van de thuisclub. Alle doelpunten ontston den door grove blunders. Vlak voor tijd greep keeper Schoonaard, in deze overigens sportief gespeelde wedstrijd, een tegenstander bij de benen, hetgeen hem een strafschop kostte, die in een doelpunt werd om gezet (5-1). Met deze stand kwam het einde waarbij de thuisclub - niet de sterkste - de meeste doelpunten maakte tegen een DFS dat in zijn achterhoede grof blunderde en dat een voorhoede had dat vele, vele kansen onbenut liet. Zondag de returnwedstrijd DFS- Nieuw Borgvliet. Verliest DFS weer, dan is het pleit beslist en verhuist de Westhoekse ploeg naar de afde ling. MARKTBERICHTEN Veemarkt Rotterdam ROTTERDAM, 27-2. Aangevoerd 1194 runderen. Prijzen per kg; slachtrunderen: extra kwaliteit f 4,50-4,80, le f 4,05- 4,40, 2e f 3,75-3,95, 3e f 3,30-3,60; stie ren f 4,05-4,55; worst koeien f 3,20- 3,45. Runderen: aanvoer iets meer; han del redelijk; prijzen even hoger. VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I 4e klas G: Zierikzee-DIVO 2-2; Nw. Borgvliet-DFS 5-1; RKFC- Vosmeer 4-2; Goes-BSC 3-3; Halste- ren-Oude Molen 6-2. Afdeling Zeeland Zondagcompetitie le klas: Renesse-Jong Ambon 7-2; Dreischor-Robur 3-6; Lewed. Boys- Groede 1-3; Patrijzen-Koewacht 2-1; Hoofdplaat-Noormannen 5-4; Dom- burg-Luctor 2-2. Res, le klas: Walcheren II-Zie- rikzee II 2-2; Hontenisse li-Zeeland Sport H 1-0; Vogelwaarde II-Zee- landia II 1-4; RCS II-Middelburg IV 6-2; Vlissingen IV-Terneuzen III 2-2 2e klas B: DFS II-Hansw. Boys II 2-3; Kwadendamme-Renesse II 0-0; Luctor II-Zonnemaire 4-3; Kruinin- gen-Zierikzee III 7-1; Lewed. Boys II-SVOWK 3-1. 3e klas D: Dreischor II-Robur III 2-7; Kruiningen II-Patrijzen II 4-2; 's H. Arendskerke III-Kwadendam- me II 10-0; Volharding-Volharding II 0-0. Zaterdagcompetitie le klas: MEVO-Middelburg V 2-3; BURGII, 24-2. De zangvereniging „Nu met Hope" uit Burgh gaf vrij dagavond op de haar eigen manier de jaarlijkse uitvoering. Tot in de kleinste details voorbereid, werd de ze uitvoering weer een zangfeest op zich zeJf en de vereniging zal dit op treden weer met gulden letters in de beoken kunnen neerschrijven. We schreven „weer" doch bü het aan schouwen van dit koor moet het ons van het hart dat er iets mis gaat De voorzitter heeft er al enige jaren achtc-reen tijdens zijn openingswoord cp gehamerd cm toch nieuwe leden aan te brengen en vooral jeugd. Be keken we het koor goed dan zagen we slechts 2 meisjes rond de 20 jaar en de rest ligt in leeftijd veel hoger. Met bewondering hebben we dit koor beluisterd dat onder leiding van de directeur, de heer M, Hogenstein een beste uitvoering gaf. Slechts één te nor en 3 bassen vormden het man-4 nelijke aandeel van deze uit maar 16 werkende leden meer bestaande" vereniging die zich tot de cudste van Schcuwen-Duiveland mag rekenen. Over de toestand van het koor sprak de voorzitter, de heer M. C. Visser, in zijn openingswoord. „Ma laise met 'het koor en malaise met het bezoek", zo formuleerde de voor zitter de toestand bij het begin van de uitvoering. Gelukkig kwamen in de loop van de avond nog wat latere bezoekers het zeer geringe aantal donateurs en belangstellenden ver hogen, doch het is duidelijk dat een goede zanguitvoering niet meer ge waardeerd wordt. De voorzitter - dankte de directeur voor hetgeen hij onder deze moeilijke omstandig heden nog met het koor voor het voetlicht kon brengen. Een nieuw geluid was de begeleiding van het koor op het elektronisch orgel dooi de 'heer Ad. Deuiioo die de pianiste, mevr. Vos-Simons tijdelijk vervangt Als een bredere ondersteuning van de zang is dit orgel in de huidige zvvak'ke bezetting zeker op zijn plaats Achttal nummers Een acht-tal zangnummers werd door het koor ten gehore gebracht in het wat lichtere genre. Whispering hope en Zacht zingt de zee, deden het weer voortreffelijk. Na afloop ontvingen directeur en organist een aandenken. Burgemeester Everwijn zeide dat er moed voor nodig is om een der gelijke uitvoering met dit gering aantal leden voor het voetlicht te brengen. „Ik bewonder uw enthou siasme" en de manier waarop u deze avond zong mag er nog zijn ook. Het gemeentebestuur zou u dolgraag het dubbele aantal leden geven, doch dit moet de burgerij van Haamstede en Burgh doen". Toch hoopte de burgemeester op een op de been blij ven. opdat dit mooie koor niet ver loren zal gaan. De voorzitter dankte de burge meester voor de verleende gemeen te-subsidie en voor zijn gesproken woorden. Hij wees vervolgens op de twee tafels met artikelen voor de verloting, die meer dan 200 prijzen omvatten. De verloting werd een succes. Toneelspel De afdeling toneel werd verzorgd door het toneelgezelschap „Nu met Hope" uit Bruinisse, die „Het onver woestbare", een toneelspel in drie Bevelanders-Bruse Boys 6-2; Kats- Kloetinge 3-3; VCK-Beren 1-2; Ar- nemuiden li-Spui 5-0; Zaamslag- Wissenkerke 2-7. 2e klas A: Brouwershaven-Hein- kenszand 2-1; WIK-Wolfaartsdijk II 2-3; Colpl. Boys-Bruse Boys II 4-0; Krabbendijke II-Rillandia II 2-3; Yerseke II-Kloetinge III 3-3. Junioren Groep A III: Zierikzee A II- Nieuwdorp A I 2-2; Wolfaartsdijk A I-DFS A I 3-2. Groep B IX; Brouwershaven B I- DFS B I 1-3 Groep B X: MEVO B I-Zierikzee B II 2-2; Bruse Boys B I-Dreischor B I 2-4; SKNWK B I-SVOWK B I 13-0. HOKEY Junioren Middelburg-HSD 5-0 Zaterdagmiddag moesten de junio- x-en van de hockeyclub Schouwen- Duiveland in Middelburg spelen te gen de koploper Middelburg III. In het begin van de eerste speelhelft wist HSD behoorlijk stand te houden en maakte zij het Middelburg met enkele gevaarlijke uitvallen nog al eens lastig. Met forse slagen vanuit de achterhoede werd de voorhoede steeds aan het werk gezet. Middel burg bleef het antwoord hierop niet schuldig. Uit één van de vele aan vallen wisten zij nog voor de rust het eerste doelpunt te scoren. Na de rust was het Middelburg die het spel geheel beheerste. De spelers van HSD kwamen adem en uithou dingsvermogen tekort om een tegen- punt te scoren. Dank zij het goede keepen van P. Berman en flink spel van de backs F. van Slooten en K. Postma kon de nederlaag tot 5-0 be perkt blijven. Collecte NVV-t.b.e.-tonds De collecte welke hier ter plaatse werd gehouden ten bate van het N.V.V.-t.b.c.-fonds bracht het mooie bedrag op van' f 166,14, waarvoor een Feestelijke bijeenkomst in foyer „Mondragon" Schouwen-Duivelandse sportspiegel Zierikzee met gelijk spel tegen DIVO een goed resultaat DFS verloor bij Nieuw Borgvliet Renesse kwam tegen Jong Ambon „ouderwets" voor de dag Zierikzee II kwam tot gelijk spel tegen Walcheren ZIERIKZEE, 25-2. „De jaren met veel korte en lange reizen zijn snel voorbij gegaan. Het is dan ook bij zonder gelukkig cm op deze dag te kunnen constateren dat u en ik hier beiden onbeschadigd aanwezig kun nen zijn". Deze woorden sprak zaterdagmid dag de directeur van de N.V. Kon. „Zeelandia", de heer M. Doelcman Hjzn., tot de bedrijfsjubilaris van het jaar, de chauffeur de heer L. J. Willemse, die met echtgenote en fa milie op hartelijke wijze werd ge huldigd in de foyer van „Mondra gon", waar behalve de directieleden met hun dames ook zeer velen van het personeel bijeen waren gekomen. De heer Willemse herdacht deze dag het feit dat hij vijf en twintig jaar geleden in dienst trad bij „Zee landia", nadat hij, aldus de heer Doeleman, op Schouwen-Duiveland „al een leventje achter de rug had". Immers, de heer Willemse begon zijn loopbaan als chauffeur van de K.L. M.-bus, die gedurende de bloeiperio de van het vliegveld „Haamstede" dagelijks over de toen nog lang niet beste wegen van Zierikzee (start punt Kraanplein) reed naar het vliegveld. Aan het stuur van die bus zat toen de hr rr L. J. Willemse. en hij reed messcherp - op de centime ter aldus de heer Doeleman - over de smalle dijken. En dat speelde zich allemaal af in een tijd toen de bus bijna nog een groter technisch won der was dan de vliegmachine. De oorlog maakte een eind aan de vliegerij en daarmee aan het K.L.M.- dienstverband van de heer Willemse, Hij kwam vervolgens via garage gebrs. De Jonge, in dienst bij „Zee landia". Na aanvankelijk zijn beste krachten gegeven te hebben aan de expeditie werd de jubilaris chauf feur. „Een chauffeur van bijzondere bekwaamheid", aldus de directeur, die met veel genoegen herinneringen ophaalde aan tal van reisjes met de heer Willemse die de auto altijd als een bijzonder werktuig en met veel gevoel voor het vak heeft bediend". De heer Doeleman was vooral te spreken over de wijze waarop de ju bilaris altijd zorg had gedragen voor zijn passagiers en altijd klaar stond, ook geen kans om Robur de puntjes te ontfutselen (3-6), waardoor de si tuatie onder aan de ranglijst voor hen er niet heter op werd. Patrijzen, dat op gelijke hoogte stond met Dreischor, zorgde voor een daveren de verrassing door Koewacht met een 2-1 nederlaag naar huis te stu ren. Ook Groede kwam verrassend goed voor de dag met een 3-1 over winning bij Lewedorpse Boys. Dom burg en Luctor deelden de puntjes broederlijk (2-2), terwijl Hoofdplaat in de thuiswedstrijd tegen Noorman nen maar net met de hakken over de sloot kwam. Hoofdplaat 14 9 2 3 48-31 20 Koewacht 15 8 3 4 39-18 19 Renesse 14 8 1 5 40-25 17 Noormannen 15 7 3 5 47-30 17 Luctor 13 6 4 3 45-27 16 Domburg 14 6 4 5 34-28 16 Lewed. Boys 14 7 1 6 33-29 15 Jong Ambon 15 5 4 6 34-50 14 Groede 15 5 2 8 33-43 12 Robur 13 5 0 8 32-51 10 Patrijzen 15 3 2 10 28-56 8 Dreischor 14 2 2 10 35-59 6 In de reserve le klas kwam. Zie rikzee II te Vlissingen in de ontmoe ting tegen Walcheren tot een 2-2 ge lijk spel. RCS II kon dank zij een 6-2 overwinning op Middelburg IV haar leiderspositie nog wat verbeteren. Hontenisse II had aan één doelpunt genoeg om thuis de baas te blijven over Zeeland Sport IV (1-0), terwijl Zeelandia II door een 4-1 overwin ning bij Vogelwaarde II de rode lan taarn kon overdoen aan het niet spelende Goes III. Vlissingen IV en Terneuzen II kwamen op het terrein ban eerstgenoemde tot een 2-2 gelijk spel. RCS II 15 11 2 2 55-20 24 Zierikzee II 15 10 2 3 51-27 22 Hontenisse II IS 10 2 3 39-22 22 Terneuzen III 14 S 3 3 51-22 19 Zeel. Sport IV 15 9 1 5 34-30 19 Middelburg IV 15 4 3 8 28-41 11 Vlissingen IV 15 4 3 8 27-42 11 Vogelwaarde II 14 3 4 7 24-30 10 Walcheren 11 14 4 2 8 26-39 10 Oost burg 11 4 1 6 22-30 9 Zeelandia II 15 3 2 10 29-43 8 Goes III 14 2 3 9 17-57 7 VOETBAL K.N.V.B. Met het gelij ke spel dat Zierikzee, in dë 4e klas G, in de thuiswedstrijd tegen DIVO kon behalen, mochten de rood-zwar- ten dik tevreden zijn. Technisch speelde de thuisclub, weer niet on aardig maar in taktisch opzicht schoten zij toch wel aanmerkelijk te kort. Zo opereerde men in het centrum van de aanval tegen de trapvaste en goed in grijpende DIVO verdediging met veel te weinig man krachtIn de meeste gevallen stond midvoor Klink eenzaam in de aan- valspits volkomen machteloos. Het feit dat Zierikzee zijn beide doel punten uit strafschoppen moest sco ren zegt al genoeg voor zichzelf. DFS verloor bij Nieuw Borgvliet met 5-1 waardoor het doek voor de club uit de Westhoek nu xvel definitief is ge vallen. Ondanks het kostbaar punt je dat Zierikzee verspeelde had het de wind toch in de zeilen daar de naaste concurrenten alle een steek lieten vallen. Momenteel zijn er nu vier clubs, De SchuttersVosmeer, RKFS en Goes, die drie verliespun- ten meer hebben dan Zierikzee. Met nog uitwedstrijden tegen Vosmeer, BSC en DFS en thuis tegen Oude Mo len hebben de jongens van Zierikzee de kans volledig in eigen hand. RK- FC, een paar maanden geleden nog een ernstige kandidaat voor de on derste plaats, gaf ook Vosmeer in Bergen op Zoom geen kans (4-2). Goes bracht het thuis tegen BSC niet verder dan een 3-3 gelijk spel, terioijl Halsteren een 6-2 zege kon boeken op Oude Molen. Zierikzee 16 10 3 3 39-28 23 De Schutters 15 8 2 5 37-21 IS RKFC 15 8 2 5 26-27 18 Vosmeer 14 8 0 6 22-15 16 Goes 14 6 4 4 40-31 16 DIVO 16 6 4 6 30-29 16 Halsteren 15 7 1 7 32-23 15 BSC 15 6 3 6 34-36 15 Oude Molen 15 5 2 8 33-40 12 Nw. Borgvliet 15 4 3 7 29-40 11 DFS 14 1 2 11 17-49 4 AFD. ZEELAND. ZONDAGCOM PETITIE. In de le klas kwam Re- nesse weer eens ouderwets voor de dag tegen Jong Ambon, waarvan met 7-2 werd gewonnen. Dreischor zag op welk uur van de dag of nacht ook, om te gaan rijden. Het deed de directeur verder ook veel genoegen dat zovelen waren gekomen om deze huldiging persoonlijk bij te wonen. De heer Doeleman dankte de heer Willemse tenslotte voor de veie be wezen diensten en zijn grote toewij ding aan bedrijf en gezin. „Wij de den nooit vergeefs een beroep op u". Hij gaf aan zijn gevoelens van dank baarheid vervolgens uiting met de overhandiging van een presentje aan de echtgenote van de jubilaris, me vrouw N. Willemse-Schouls, waar op hij de heer Willemse een ge schenk onder couvert aanbood. Ver volgens speldde hij de jubilaris het gouden bedrijfsinsigne op de borst. Namens de bedrijfsvereniging ty peerde vervolgens de voorzitter, de heer J. Willemse, de jubilaris als een man die in het bedrijf niet aan een stoel of machine gebonden is. De jubilaris volbrengt zijn werkzaam heden op grotere afstand maar niet temin bent u onze collega en we waarderen u", aldus de heer Wil lemse, die herinnerde aan een uit spraak uit de „vliegveldtij d" over de rijskwaliteiten van de jubilaris: „hij rijdt niet hard maar thij vliegt laag". Namens het personeel bood spr. de heer Willemse vervolgens een tele visie-tafel aan die „kan rijden over eenkomstig uw functie". Namens de kinderen Doeleman werd het echtpaar Willemse vervol gens op meer intieme wijze toege sproken door de heer H. J. Doeleman jr., die zijn dank bracht in een wel gemeend toespraakje voor de talloze bewezen diensten. Mej. J. Doeleman bood de jubilaris vervolgens een fraaie huiskamerklok aan, waarna alle aanwezigen de familie Willemse de hand drukten en men nog enige tijd gezellig bijeen bleef. (Foto' Berrevoets).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 2