M II I&, „Kiekjes'1 van prinses Margriet en nu*. P. van Vollenhoven ONZE PUZZEL-RUBRIEK Of schakelen? Of automatisch?, Firma W. Gilijamse De Europese vluchtelingenactie 1966 Ongeregeldheden in India Ere-penning koninklijk paar BEELDBUIS? Hel bruidspaar van het jaar ADVERTENTIE Wat biedt de DEN HAAG, 5-1. Sedert hun ver loving op 10 maart 1965 heeft prin ses Margriet haar studie aan de Leid- se universiteit afgerond. Zij heef» van september 1965 tot juni 1966 een cursus gevolgd aan het prot. Chr. ziekenhuis „De Lichtenberg' te Amersfoort, waar zjj in mei het di ploma behaalde van Roodc Kruis- helpster 1ste klasse. De heer Pieter van Vollenhoven voltooide zijn studie aan de Leidse universiteit. Op 30 november van het vorig jaar slaagde hij voor het doc toraal examen Nederlands recht. De prinses hoopt ook na haar hu welijk haar werk als Roode Kruis- helpster te kunnen voortzetten, daar anders ook haar diploma komt te vervallen. Zij stelt met nadruk vast dat zij geen gekwalificeerde ver pleegster is. Hiervoor is een langdu rige opleiding nodig, die zij niet heeft gevolgd. Graag koken Koken doet de prinses zeer graag. Gok in Leiden tijdens haar studie heeft zij veel gokookt. Als huisvrouw hoopt zij straks daarvan proeven te kunnen afleggen. De favoriete sport van prinses Margriet is skiën. Zij heeft het van jongsaf 's winters tijdens de vakan ties beoefend, 's Zomers is het vooral waterskiën. Prinses Margriet houdt veel van zeilen. Zij heeft het in Nederland ge leerd, maar door omstandigheden veel in het buitenland gedaan. Zij hoopt in de toekomst hier wat meer tijd voor te hebben. De prinses zwemt graag, zij doet aan tennissen en paardrijden, zuiver als liefheb berij. Ze is niet van plan ooit aan wedstrijdsport mee te doen. Mr. P. van Vollenhoven Wat literatuur betreft heeft het jonge paar geen uitgesproken voor keur. Zij lezen wat op een gegeven ogenblik hun aandacht trekt. Prin ses Margriet leest graag historische romans. Prinses Margriet houdt veel van barokmuziek. Favoriete componisten zijn Corelii, Vivaldi en Bach. Na het volgen van de opleiding in Breda werd mr Pieter van Vollen- hoven als vaandrig geplaatst bij de luchtmachtstaf te Den Haag. sedert korte tijd is hij geplaatst bij het commando Luchtverdediging te Zeist. Hij wordt hier geconfronteerd met alle juridische problemen die zich bij de diverse onderdelen van het com mando luchtverdediging voordoen. Het genezingsproces van de enkel breuk die de heer P. van Vollenho- ven kort voor zijn verloving met prinses Margriet tijdens een skiva kantie in Zwitserland opliep, verliep aanvankelijk niet bevredigend. Be gin december van het vorig jaar lag hij in de Anna-kliniek te Leiden, waar de enkel opnieuw werd gebro ken en gezet. Hoewel de enkelbreuk thans is hersteld, blijft het ene been wat stijver en minder goed te buigen dan het andere been. Of het been ooit voor de volle honderd procent zal genezen, kan thans nog niet wor den vastgesteld. In verband met zijn huwelijk ge niet de heer Van Vallenhoven thans een buitengewoon verlof van drie maanden, welke tijd hij echter zal moeten nadienen. In de lente van 1968 zal zijn militaire diensttijd zijn beëindigd. De heer Van Voillenhoven betreurt het dat hij in zijn huidige functie weinig te maken heeft met het echte vliegbedrijf, waarnaar zijn belang stelling in het bijzonder uitgaat. Tij dens zijn diensttijd hoopt hij in ieder geval het zweefvliegbrevet te kun nen halen. Zoals bekend heeft de heer Van Vollenhoven tijdens zijn studenten tijd veel aan de rallysport gedaan. In het afgelopen jaar heeft hij met een DAF de Scheveningen-Luxem- burg-Scheveningen gereden. In de superklasse eindigde hij op de vijfde plaats. Een favoriete sport van de heer Van Vollenhoven is het pistoolschie ten Tijdens garnizoenswedstrijden won hij met het team van de lucht machtstaf de eerste prijs op de 25- meter baan. Thans golf Met andere sporten waarbij vooral de benen een belangrijke rol! spelen moet hij op het ogenblik nog voor zichtig zijn. Dit is ook de reden waarom hij de judosport heeft moe ten laten vallen. Voor hem ds golf thans de meest aangewezen sport. Misschien zal hij zich later weer aan de skisport kunnen wijden. Aan wa terskiën, de favoriete sport van prin ses Margriet, kan de heer Van Vol lenhoven zonder bezwaar meedoen. De heer Van Vollenhoven is muzi kaal. Toen hij op het gymnasium zat had hij een eigen orkestje. Hij speelt zelf piano. Hij bezit op het gebied van klassieke jazz veel oude gram mofoonplaten. Ook bezit hij een uitgebreide ver zameling van negro-spirituals. Van het regelmatig pianospelen komt op iet ogenblik weinig terecht. Hij hoopt dat echter straks weer te gaan doen. Na zijn diensttijd volbracht te hebben, hoopt de heer Van Vollen hoven zich in Nederland op een breed vlak te kunnen oriënteren, alvorens een definitieve keuze voor een werk kring te maken. Het paar is niet van plan zich in het buitenland te vestigen. Ook de heer Van Vollenhoven, is, geheel in overeenstemming met prinses Mar griet niet van plan in het buitenland een werkkring te aanvaarden. Naar de West Als de gelegenheid zich voordoet hopen prinses Margriet en de heer P. van VoM.enhoven na hun huwelijk een bezoek aan Suriname en de Ne- Nauwelijks is het nieuwe jaar be gonnen of onze puzzelrubriek draait alweer op volle toeren. Met de jaar wisseling moet er nog' ijverig zijn gepuzzeld, want de stapel inzendin gen was al dadelijk op peil. De eerst prijs is bestemd voor: mcj. G. Meier, Mol 15, Zierikzee De tweede prijs gaat naar: mej. zr. B. M, Berman, Urkerweg 3, Emmeloord (N.O.P.) De oplossing van de puzzel is de volgende. Horizontaal: 1. lepe; 5. pro; 7. agio; 11. gilde; 13. renet; 16. stek; 17. ok sel; 19. zeep; 20. lang; 22. stom; 24. r.o.; 26. neet; 28. tarn; 29. v.s.; 30. rots; 32. oke; 34. idee; 36. age; 37. tornado; 40. tri; 42. aard; 43. ruwe; 44. ina; 45. bedaren; 49. dal; 50. elbe; 52. opa; 53. ober; 55. on; 56. eelt; 58. pril; 60. ds; 62. anna; 64. ares; 66. sela; 67. arena; 70. kist; 71. irene; 73. emmer 75. rede; 76. keg; 77. sneb. Verticaal: 2. egel; 3. pikant; 4. el; 5. pek; 6. ore; 7. an; 8. gezond; 9. item; 10. isar; 12. doge; 14. elsa; 15. epos; 18. st.; 21. nest; 23. trio; 25. or ganen; 27. tor; 28. tea; 29. verward; 31. oeral; 33. knkap; 35. etude; 36. aai; 38. ore; 39. die; 41. iel; 45. been; 46. dot; 47. rap; 48. noir; 51. benard; 54. bleken; 55. olst; 57. laan; 59. raam; 61. sate; 62. alie; 63. de; 65. sire; 68. rek; 69. neg; 72. ee; 74. m.s. DE NIEUWE PUZZEL De nieuwe puzzel luidt als volgt. Horizontaal: 1. tochtje; 5. niet ge sloten; 9. onderkoning; 11. vorm van roken; 12. omroepvereniging; 14. meisjesnaam; 15. vogel; 16. lofdicht; 29. vogelprodukt; 20. verlaagde toon 21. meisjesnaam; 23. voorzetsel; 25. geogr. aanduiding (afk.); 26. steek wapen; 28. rijwiel; 30. tijdperk; 32. moesplant; 34. vogel; 36. de dato (afk.); 37. sierlijk; 40. voorzetsel; 41. boom; 42. voorzetsel; 43. nummer (afk.); 44. zelfzuchtigheid; 48. pers. voornaamw.; 50. dunne; 52. jongens naam; 55. gast; 57. duivel; 60. Euro pese hoofdstad; 62. goud (Fr.); 63. pers. voornaam w.; 65. luchtstrijd krachten; 66. de onbekende (afk.); 67. verlaagde toon; 68. meisjesnaam; 70. gek, dwaas; 72. plaats o.d. Velu- we; 74. gesloten; 75. inhoudsmaat; 77. nog niel gezien; 79. oorlogswa pen; 80. gedroogde halmen. Verticaal: l. Techn. Natuurweten schappelijk Onderzoek (afk.); 2. rondhout; 3. vogel; 4. kledingstuk; 5. vrouwelijk zoogdier; 6. sport; 7. maanstand (afk.); 8. netto (afk.); 10. zee-inham; 11. venster; 12. deel v. e. bloem; 13. meisjesnaam; 17. on vruchtbaar; 18. geestdrift; 20. boom; 22. ongevuld; 24. keukengerei; 27. be scheiden; 28. hevig; 29. vreemde munt; 31. uitgaven; 33. zout water; 35. wondvocht; 38. ik (Lat.); 39. lok- spijs; 45. verlaagde toon; 46. klein beetje; 47. mens; 49. uurwerk; 51. water in Utrecht; 53. elektrisch ge laden deeltje; 54. kleur; 56. vreemde munt; 58. geen uitgezonderd; 59. plaats in Duitsland; 61. jongensnaam 64. paradijs; 66. luizenei; 69. Euro peaan; 71. zwaardvis; 73. diner; 74. Engels telwoord; 76. kindegroet; 78. plaats der oudheid. derLandse Antillen te kunnen bren gen. Prinses Margriet maakte des tijds samen met prinses Irene een reis naar deze landen. Ook hopen zi? een bezoek te kunnen brengen aan Canada, waar prinses Margriet in 1S43 werd geboren. Zoals bekend zal het paar tijde lijk enige kamers betrekken in pa leis Het Loo te Apeldoorn. Wat de inrichting van hun huis betreft kan worden gezegd dat zij dit niet in een speciale stijl zullen doen. Wel heb ben zij een voorkeur voor antiek meubilair. Ondanks het feit dat Het Loo nu weer gedeeltelijk zal worden be woond, blijft het park van het paleis op woensdag en zaterdag geopend voor het publiek. De onmiddellijke omgeving echter van het paleis is evenals vroeger niet toegankelijk voor het publiek. Als jonge mensen ondergaat het jonge paar als de meesten van hun leeftijdgenoten de enorme proble men, waarvoor de huidige generatie zich ziet gesteld en waarvan de op lossing van invloed zal zijn ook op hun toekomst. Eveneens ondergaan de prinses en de heer Van Vollenho- ven het gevoel zich geen beeld te kunnen maken van hun eigen toe komst en daarop thans ook weinik of geen invloed te kunnen uitoefenen Zij hopen oprecht zich in de toe komst in eigen land op velerlei ter rein dienstbaar te kunnen maken. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ARNHEM. Onder overweldigende belangstelling heeft in Arnhem de begrafenis plaats gehad van de op 71-jarige leeftijd in Dieren overleden zigeunermusicus Tata Mirando. Dui zenden belangstellenden waren op de begraafplaats „Moscowa" aanwezig. ESHIPHOL. In het komende zo merseizoen zal Pan American World Airways per week 288 vluchten over de oceaan gaan uitvoeren, 22 meer dan vorige zomer en het hoogste aan tal ooit in geregelde lijndienst door welke maatschappij dan ook boven de oceaan uitgevoerd. DEN HAAG. Tijdens werkzaam heden aan het dak van de nieuwe vuilverbrandingsinstallatie in Den Haag is de 46-jarige monteur J. Hoekstra uit Papendrecht gevallen en om het leven gekomen. De man viel van een hoogte van 27 meter. HARDENBERG. In de Zuid-In- diase stad Madras is een fabriek van plastic buizen geopend, dochter van de plasticbuizenfabriek Wavin N.V. in Hardenberg. In Wavin India Ltd is totnutoe 1,8 miljoen gulden ge ïnvesteerd, er werken 70 arbeiders. HEEMSTEDE. De politie in Heem stede heeft vijf Amsterdammers aan gehouden die in het bezit waren van inbrekerswerktuigen. DEN HAAG. In november 1966 zijn volgens gegevens van het Cen traal Bureau voor de Statistiek 12.365 woningen gereedgekomen. AMSTERDAM. December is een behoorlijke afsluiting geworden van een over het algemeen niet onbe vredigend spaar jaar, zo blijkt uit de door de spaarbanken gelanceerde cij fers. DEN HAAG. De Nederlandse mi nister van buitenlandse zaken., mr. J. M. A. H. Luns, zaïl' van 11 tot 16 januari, op uitnodiging van de re gering van de Roemeense volksrepu bliek, een bezoek aan Roemenië brengen. APELDOORN. Personeel van de provinciale Gelderse elektriciteits maatschappij in Apeldoorn heeft in een transformatorhuisje op het ter rein van het schakelstation van de P.G.E.M. aan de oude Beekberger- weg in Apeldoorn het ontzielde li chaam gevonden van de 13-jarige J. Pater. DEN HAAG. Het jaar 1966 als geheel heeft in het teken gestaan van overbesteding, aldus het ministerie van economische zaken in een jaar overzicht. DEN HAAG. In het districtspost kantoor te Rotterdam zal de P.T.T. in het tweede kwartaal 1967 ten be hoeve van een proefneming een zg. opzet-stempelmachine installeren. DEN HAAG. De raad van State behandelde 42 beroepen bij de Kroon van inwoners van Deventer en voorts tegen het besluit van Gedeputeerde Staten van Overijssel waarbij goed keuring is verleend aan een herzien uitbreidingsplan ,'linker IJsseloever 1962" van de gemeente Deventer. AMSTERDAM. In 1966 is voor de eerste keer in de moderne mone taire geschiedenis alle geproduceerde goud in particuliere handen geko men, zodat er een tekort aan goud voor monetaire doeleinden is ont staan, aldus First National City Bank. ROTTERDAM. De R.E.T.. het ge meentelijk vervoerbedrijf in Rotter dam, heeft in 1966 een verlies gele den van 22,7 miljoen (vorig jaar 21,6 miljoen). De trams en bussen ver voerden 144 miljoen passagiers10 miljoen minder dan in 1965. AMSTERDAM. Het Eerste Ka merlid de heer A. G. van der Spek (PSP) heeft bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland een rekwest in gediend, waarin hij verzoekt de be sluiten van de gemeenteraad van Amsterdam terzake van een te stich ten bankgebouw aan de Vijzelstraat niet goed te keuren, omdat deze be sluiten z.i. iin strijd zijn met de wet en met het algemeen belang. GRONINGEN. De politie van Groningen heeft zes minderjarige Groningse jongens, drie van vijftien en drie van zestien jaar, aangehou den en ingesloten, verdacht van openlijke geweldpleging met vcreen- dc krachten. (Waarom, niet allebei tegelijk?!) Waarom niet een Simca 1000 sémi-automatisch? Dan kiest u even, onderweg! In de drukke binnen stad rijdt u rustig automatisch. Maar als u wilt scha kelen schakelt u: hanteert u een selectiehandle als een gewone vloerversnelling: beschikt u over het maximale acceleratievermogen, en spaart u de rem men in de bergen! En de 4-deurs Simca 1000 sémi- automatisch is bijzonder voordelig, in nieuw- en kilometerprijs! Proefrit kost u niets en verplicht u tot niets. SIMCA 1000 AUTOMATISCH VANAF f 6095.— SIMCA NEDERLAND N.V. Automobielbedrijf Lange Reke 2 - Tel. (01116) 370 - Renesse Opbrengst reeds meer dan f 50 miljoen DEN HAAG, 5-1. Onder leiding van Z.K.H. prins der Nederlanden vond gisteren op paleis Soestdyk de slotvergadering plaats van de werk groep voor de Europese vluchtelin genactie 1966. Deze vergadering werd bijgewoond door afgevaardigden van een groot aantal Europese landen en van internationale hulporganisaties. Tijdens de vergadering sprak prins Sadruddin Aga Khan, hoge commis saris der Verenigde Naties voor Meer snoep voor Russen MOSKOU, 5-1. De Russische mi nister van voedselvoorziening, Vasily Zotov, heeft in een vraaggesprek met het communistische partijblad Prawda beloofd, dat er dit jaar meer chocola, suikergoed en allerlei gebak beschikbaar zal zijn. Ook zal er vol gens de minister meer variatie ko mmen in levensmiddelen en dranken in de eerste helft van het jaar, waar onder nieuwe soorten brood, marga rine en een soort „jubileumbier". Dit alles houdt verband met de viering dit jaar van de vijftigste verjaardag van de bolsjewistische revolutie. Ter gelegenheid van deze herden king, op 7 november, worden ook speciale sorteringen snoep, wijnen en parfums klaargemaakt. VOORBEELDIGE JONGEN DUNEDIN, 5-1. Als de wereld in haar geheel een voorbeeld zou nemen aan de elfjarige Ronnie van Geuns in hel Nw. Zeelandse Oamaru zou het met heel wat mensen in de ontwik kelingsgebieden veel beter ge steld zijn, aldus W. A. Lawry, de leider van de anti-hoger- actie in Nieuw-Zeeland. Ron nie staat 's ochtends om half zes op om zijn krantenwijk te verzorgen en van de ongeveer zeven gulden welke hij daar mee per week verdient legt hij de helft voor zijn hongerende mede-wereldburgers opzij. De extraatjes die hij met kerst mis van zijn klanten ontving droeg hij geheel aan de anti hongeractie af. vluchtelingen woorden van bijzon dere dank namens alle deelnemers van de actie tot Z.K.H. de prins der Nederlanden voor de wijze waarop hij de Europese actie heeft geleid. Dë Europese actie bracht tot dus verre een bedrag van meer dan 50 miljoen gulden op. De actie duurt nog voort in een aantal landen. In Zweden wordt de actie in april van dti jaar gehouden. Tijdens de slotvergadering werd onze langenoot, mr. C. Brouwers, se cretaris van de Europese werkgroep benoemd tot coördinator voor de hulpverlening aan Tibetaanse vluch telingen. Niet minder dan dertien Europese landen hebben besloten aan de hulp voor Tibetaanse vluchtelingen bij te dragen. UTRECHT. Het echtpaar van Elde" ren uit Boxtel heeft een spoorweg ongeluk voorkomen door zwaaiend met kledingstukken de machinisten te~ waarschuwen van twee treinen die een overwèg naderden waarop een auto was blijven steken. PATNA, 5-1. In Patna, de hoofd plaats van de staat Bihar in noord- oost-India, hebben zich donderdag heftige botsingen voorgedaan tussen de politie en betogers, die protes teerden tegen het huns inziens te krachtdadig optreden van de politie by vorige gelegenheden. Tweemaal schoot de politie op de demonstranten, waarbij acht doden vielen en 25 mensen werden gewond. Tegen de avond waren de autoritei ten de toestand meester. Er is een uitgaansverbod afgekondigd voor de periode tussen zonsondergang en zonsopgang. Alle openbare bijeen komsten zijn voor een week verbo den. De betogers vernielden auto bussen en staken winkels en het bureau van de regerende congres partij in brand. Intussen hield het Indische over heidspersoneel een staking - van 24 uur als protest tegen de stijging van de kosten van levensonderhoud. Vooral in de straten Kerala, Oetar Pradesj, Mysore en Andhra Pradesj werd op grote schaal gehoor gege ven aan het stakingsparool. VOORSCHOTEN, 4-1. Ter gelegenheid van het 30-jarig huwelijk, 7 januari 1967, van HM. Koningin Juliana en Z.K.H. Prins Bcrnhard slaat de Konink lijke Beheer Iq Voorschoten een nieuwe penning. Op de voorzijde staan de naar links gewende portretten, met als randschrift: Juliana en Bcrnhard. Koningin en Prins der Nederlanden. De wapens van het paar z\jn tussen de telcst geplaatst. De keerzijde toont in het midden de koningskroon, waarom heen de U provinciewapens zijn geplaatst. De ontwerpen zijn van de Utrechtse beeldhouwer Joop Hekman. De penningen zullen binnenkort op verschillende formaten in muntgoud, le gehalte zilver en brons loorden ge slagen. De eerste penning :al het koninklijk paar worden aangeboden. ZONDAG 8 JANUARI. NED. I: Aansluitend aan de we kelijkse zondagmiddaguitzending „Monitor" een documentaire over de Grote of Sint Jacobskerk in Den Haag, waar op de tiende januari het huwelijk zal worden voltrokken tus sen prinses Margriet en de heer van Vollenhoven. Het avondprogramma begint met twee kerkelijke uitzen dingen. Eerst „Woord voor Woord", de bijbelvertelling voor de kinderen en vervolgens „Dwarsbomen", waar in ds. Kroon uit Amsterdam en pa ter Nico van Hees als iedere week spreken met een aantal jongelui die het niet helemaal meer kunnen vin den met een aantal gevestigde me ningen binnen de kerk. De sport krijgt ook op deze zondag zijn volle uur, waarna Pierre Jansen weer en kele kunstgrepen doet. Om neQen uur is het dan tijd voor het nieuwe parodistische toneelstuk van Walter van der Kamp. We zien daarin de belevenissen van de gefantaseerde Nederlandse meesterspion Joost Koekoek, die met de echte James Bond alleen maar de gekke trekjes gemeen heeft. Alvorens we naar het laatste nieuws gaan kijken laat Ilse Wessel eerst nog enkele dichters aan het woord. In de serie „Dichters Dichterbij" zijn het deze zondag Cla ra Eggink en Cees Buddingh, die uit eigen werk voorlezen. NED. II: De jeugdfeuilleton Jo- han en de Alverman" opent zoals gebruikelijk het NTS-programma. Er is ook in deze vijftiende aflevering nog volop spanning. De Alverman wordt zelfs ontvoerd. Nog voor het nieuws van acht uur de tweede af levering van „India, mijn India", waarin de cineast Yavar Abbas een blik werpt op zijn geboorteland. Dr. Kildare ontbreekt niet op de NTS- avond. Er doen zich weer vele pro blemen voor in het Blair-ziekenhuis en de jonge dokter heeft weer de handen vol om alles in het reine te brengen met zijn patiënten. Hoofd schotel van de avond is een afleve ring van de serie „The Villians", een reeks die bij de kijkers zeer in de smaak blijkt te vallen. Het laat ste uur van de zondagavond is gere serveerd voor dr. L. de Jong, die zijn reeks „De Bezettingonder breekt om voor de tweede maal met een aantal deskundigen te gaan dis- kussiëren over de voorgaande afle veringen. MAANDAG 9 JANUARI. NED. I: Voorafgegaan en onder broken door de reclame bestaat het vooravondprogramma uit Pipo de Clown, „Kenmerk" (de actualiteiten rubriek van de kerken) en „Tel uit je winst". Na het journaal een pro gramma ter ere van het bruidspaar, dat morgen in Den Haag trouwt en dat vandaag zijn intrede deed in de residentie. In het Scheveningse cir cus biedt het gemeentebestuur van de hofstad het paar een bonte avond aan, waaraan door een groot aantal artiesten wordt meegewerkt. Deze „Bruidsspiegel" wordt gevolgd door een half uurtje „Achter het Nieuws" waarna de VARA een programma herhaalt, nl. een portretvan Jaspe- rina de Jong. Ze zingt en aantal Franse chansons in Nederlandse ver talingen en maakt daar een heel fij ne uitzending van. NED. II: De NCRV zendt vanavond weer een kwartiertje liit van het op treden van de Amerikaanse neger zanger Josh White. Vervolgens „Ni- pothese". Na de P.v.d.A., de K.V.P. en de V.V.D .komt nu de A.R.P. aan bod. De cijfers zoals die uit het NI- PO-onderzoek naar voren kwamen zullen aan de critische beschouwing worden onderworpen, waarbij de stem van de A.R.P. zal worden inge bracht door de fractievoorzitter B. Roolvink. De TROS gooit het op een wat luchtiger toer en start met een spannende nieuwe serie getiteld „Voyage to the bottom of the sea". Deze eerste aflevering heet „Village of the guilt". In de wateren rond Noorwegen is een enorme octopus gesignaleerd, die al aan enkele vis sers het leven heeft gekost. Men be sluit een onderzoek in te stellen. Om van de spanning te bekomen kunnen we tien minuten kijken naar de avonturen van de heren Stan Laurel en Oliver Hardy. Hel laatste nieuws en de veertiende Teleacles over ge programmeerde instructie sluiten de maandagavond op het tweede net af. ZONDAG 8 JANUARI. NED. I: 11.00 Eucharistieviering; 15.30 Monitor17.00 De St. Jacobs kerk, Den Haag; 19.00 Woord voor woord; 19.05 Dwars-bomen; 19.30 NTS-sport; 20.35 Journaal20.30 Kunstgrepen; 21.00 De man van Te heran; 22.15 Dichters dichterbij; 22.30 Journaal. NED. II: 19.00 Johan en de Alver man; 19.30 India, mijn India; 20.00 Journaal; 20.05 Dokter Kildare; 20.30 The Villians; 21.15 Discussie over de bezetting; 22.15 Journaal. MAANDAG 9 JANUARI. NED. I: 18.45 Pipo: 18.50 Journaal; 19.05 Kenmerk; 19.30 Tel uit je winst 20.00 Journaal; 20.20 Bruidsspiegel; 21.30 Achter het nieuws; 22.00 Por tretten; 22.30 Journaal. NED. II: 20.05 Josh White; 20.20 NlPO-these; 20.56 Voyage tot the bottom of the sea21.46 Laurel and Hardy; 22.00 Journaal; 22.30 Teleac. DEN HAAG. Woensdagmiddag is de elfjarige Femmigje de Vries uit Schoonebeek bij het oversteken van de nieuwe Amsterdamseweg in haar woonplaats door een auto aangere den. Tijdens het transport naar het ziekenhuis is zij aan de verwondin gen overleden. DEN HAAG. De herdenkingsten toonstelling 150 jaar Mauritshuis, Koninklijk Penningkabinet, Konin klijke bibliotheek in het Mauritshuis tc 's-Gravenhage zal op maandag 9 januari a.s. te 13.00 uur voor het pu bliek worden gesloten.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 5