bestel tochallesbijl i de slijter! Vergadering afd. Schouwen-Duiveland Kon. Ver. „Schuttevaer" Aantal Amerikanen mag Cuba verlaten De bewoners van bejaardentehuizen Het gebruik van de gevarendriehoek STREEKNIEUWS BRUINISSE, 28-12. In de in ho tel Storm te Bruinisse gehouden ver gadering van de afdeling Schouwen- Luivelund van de Ken. Ned. Schip persvereniging Schuttevaer, waren 21 leden aanwezig benevens de heer M. Keir.pe, die zich zeer verdienste lijk heeft gemaakt bij de werkzaam heden voer het organiseren van het congres te Zierikzee in het afgelo pen jaar. Be vergadering stend on der leiding van de tijdelijke voorzit ter, de heer W. van der Klippe. Do voorzitter opende de vergade ring en herdacht allereerst de in het afgelopen jaar overleden heren Jan Schot te Zierikzee en Jan Bout te Bruinisse. Tevens ging zijn deelne ming uit naar de zo zwaar getroffen familie Schot van de Th. 20. waar van vcrige week de schipper en zijn zoon verdronken. De overledenen werden met een minuut stilte herdacht. Komend tot het overzicht over het afgelopen jaar. zeide de voorzitter geen opwekkende geluiden te kun nen laten horen, wat betreft de gang van zaken. In de mo.ssclvisserjj is deze niet bevredigend, in de beurtvaart zeer zwak en in de Rijnvaart ronduit slecht. Er is ook weinig perspectief cp verbetering. Wat het onderwijs in de binnen vaart betreft, deze oude kwestie is nog steeds niet bevredigend opgelost. Met moer genoegen dacht spreker terug aan. het Sehuttevaer-eongres te Zierikzee, waarvoor wei veel moei lijkheden moesten worden overwon nen, maar dat toch uitstekend slaag de. De penningmeester de heer S. Beekman te Bruinisse kon zijn jaar dan ook mede dank zij dat congres afsluiten met het voor de vereniging hoge kassaldo van f 320.36. Vervolgens werd gesproken over de deer de afdeling vorig jaar inge diende voorstellen, waarvan sommi ge op de jaarvergadering werden be handeld, andere door direct schrifte lijk contact konden worden opgelost. Niet aan alle verlangens volaan Aan alle verlangens kon evenwel niet worden voldaan. Geen gehoor vond het verzcek de misthorens van de veerhavens De Val en Kats te verplaatsen naar de Oosterschei de- brug. Wel werd toegezegd de lichten aan die brug beter zichtbaar te ma ken, maar voor extra peilerverlich- ting voelde men niets. Het voorstel belboei Kurkenol werd aangehouden, de Amerverlichting werd wel gedeel telijk verbeterd, met de wensen be treffende glimmende waarschu wingsborden in het Amsterdam Rijn kanaal zou rekening worden gehou den. Nog geen verbetering kwam in de moeilijke trappen aan de sluis muur noordoostzijde dok te Harlin- gen. Schout bij nacht J. F. Drijfhout van Hooff veelde niets voor het leg gen van een lichtboei tussen Marken en De Leek alsmede om het licht van Marken te versterken. De mossel- kwekers die geregeld deze route be varen hadden er om verzocht, maar genoemde schout bij nacht had in een uitvoerig betoog gewezen op het verschil tussen een vaarwater en een binnenzee. LANDBOUW EN VEETEELT Voorkomen beter dan genezen In een vorig artikel hebben wij ge zien, dat als gevolg van slecht mel ken, uierontsteking belangrijk toe nam. De melktechniek zo schreven wij, zal verbeterd moeten worden. Dat is niet zo eenvoudig. Melkma chines zijn prachtige dingen, maar het blijven machines en koeien zijn dat nu eenmaal niet. Dit weten de boer en zijn vrouw maar al te goed. Ook al hebben de koeien namen, ook zonder deze kent de boer zijn dieren. Hij weet precies hoe zijn dieren zich gedragen, de één trapt als hij begint te melken, de ander als hij bijna leeg is en weer een ander is steeds mak. Eigenlijk zou iedere koe zijn eigen machine moeten hebben, welke dan speciaal afgesteld moet zijn. Dat is natuurlijk onmogelijk. Mechanisatie heeft ook bij het melken de arbeid van de handen verplaatst naar het hoofd. Maar let wel! Een melkma chine kan nu eenmaal niet denken. Dat moet de boer blijven doen! ADVERTENTIE Gedistilleerd, wijn, bier of frisdranken? I Hij alleen is de vakman, Idie u het juiste advies lkan geven, Daarom is vergeleken met hand- melken, het risico voor het optreden van bepaalde uiergebreken belang rijk toegenomen. Dit risico dient zo veel mogelijk beperkt te worden. In de eerste plaats: verstand gebruiken, d.w.z. de boer moet aandacht aan zijn vee besteden. In de tweede plaats: nauwlettend de instructies welke bij de melkmachine behoren opvolgen. Het zou niet overbodig zijn wanneer iedere veehouder op dit terrein nog eens een cursus zou vol gen, Ten derde: tijdens de droog- stand de uiers in prima conditie brengen, dit is van groot belang voor de volgende lactatieperiode. Vooral dit laatste is van zeer groot belang, gebruik bij de droogstand goede produkten, het beste kan men te ra de gaan bij de dierenarts. Hij is toch de man die veel van het bedrijf weet en met kennis van zaken kan advi seren. Vrij algemeen wordt tijdens de droogstand de uier met penicilline behandeld. Uit vergelijkende proe ven bleek, dat de dieren in de na volgende lactatieperiode gemiddeld 0.5 liter melk per dag méér gaven ten aanzien van vergelijkbare onbe handelde dieren, dus een financieel voordeel. Bezorgdheid over het openbaar onderwijs ROTTERDAM, 28-12. 500 afgevaar- digden van de Algemene Bond van Onderwijzend personeel hebben op hun algemene vergadering in Rot terdam hun bezorgdheid uitgespro ken over de van jaar tot jaar slech ter wordende positie van het open baar onderwijs. Een commisie zal zich onder meer bezig houden met voorstellen om tot een betere be stuursvorming van dit onderwijs te komen. De Algemene Bond van Onderwij zend Personeel (29.000 leden) - die dit jaar werd gevormd uit de Ne derlandse Onderwijzersvereniging en de Nederlandse Bond van Leer krachten bij het nijverheidsoderwijs - vergadert drie dagen in Rotterdam. De afgevaardigden behandelen on der meer 80 voorstellen, ingediend door de afdelingen. De heren B. W. Schot, Zierikzee en J- de Waal van Engelen zijn aan de buurt van aftreden. Eerstgenoem de geeft te kennen gezien zijn leef tijd niet meer voor herkiezing in aanmerking te willen komen. In zijn plaats werd benoemd de heer David Schot Jz., Zierikzee. Ook de voorzitter achtte, nu het congres te Zierikzee achter de rug is, zijn tijd gekomen, als waarnemend voor zitter af te treden. De heer L. de Waal werd door de vergadering als zijn opvolger aangewezen, maar deze bedankte, evenals de heren A. H. Hoogerheide en J. Jumelet. Besloten werd daarop dat de heer Van der Klippe nogmaals een jaar als waar nemend voorzitter zal fungeren. De heer B. W. Schot, stelde op nieuw het onderwerp betere belboei voor de Kurkenol aan de orde. De heer D. de Koning kwam nog eens terug cp de moeilijke trappen in de sluis van Kornwederzand. De heer Van Duivendijk, Zierikzee vroeg of er een sluis komt in de Oos- terscheldedam. De heer J. Jumelet zou graag spotlights zien op alle ton nen of boeien. Het hinderlijk rijden met volle liohien langs vaarten en kanalen is met ingang van 1 januari 1967 bij het nieuwe Wegenverkeersreglement verboden. Auto's zijn verplicht te dimmen en hiermede wordt een ou de wens van de binnenschippers ver vuld. De heer W. van der Klippe, voorzitter, gaf daarna enkele aan wijzingen ever de toekomst van de verlichting van schepen en aan wel ke eisen de te voeren verlichting in de nabije toekomst zal moeten vol doen, zulks naar aanleiding van een klacht van de heer Joh. de Koning over hinderlijke verlichting. Voor zo ver het besprokene aanleiding geeft tot het indienen van nieuwe voor stellen, zullen deze worden gedaan. Naar de op 12 en 13 aprii te hou den aleemene vergadering te Gor- kum werden afgevaardigd de heren S. Beekman. Bruinisse en Van Dui vendijk te Zierikzee. Prinses Beatrix haalde haar man af SCHIPHOL, 28-12. Gehuld in een wijde lila mantel heeft prinses Bea trix woensdagmiddag haar echtge noot, die per K.L.M.-Iijnvliegtuig uit Hamburg terugkeerde, afgehaald van Schiphol. Prins Claus, gewoonte getrouw zonder jas, was op tweede kerstdag naar Hamburg vertrokken om tijdens de feestdagen ook bij zijn familie in Duitsland acte de presence te geven. Na een hartelijke omhelzing stap te het paar in de hofauto en reed met de kwispelende jachthond Joris in het midden op de bank naar Baarn. Gewonden bij bedrijfsongeluk ROTTERDAM, 28-12. Twee inwo- ners van Vlaardingen zijn woensdag middag in het Rotterdamse Botlek- gebied zwaar gewond geraakt toen zij van een acht meter hoge stelling op een betonnen plateau vielen. De 27-jarige plaatwerker E. Breddels liep ernstig schedelletsel op, d.e 50- jarige constructiewerker G. Kruithof kreeg een rugwervelfractuur. Beide mannen werden in ambulances, die een politiebegeleiding kregen, naar het Dijkzigtziekenhuis overgebracht. Kwestie van lastechnici loopt af DEN HAAG, 28-12. Minister Luns (buitenlandse zaken) heeft in de Tweede Kamer gezegd dat het voor uitzicht bestaat dat het diplomatiek conflict met China op korte of zelfs zeer korte termijn kan worden be ëindigd. De huidige situatie met betrekking tot de Chinese lastechnici die in de Haagse kanselarij verblijven zou dan in overeenstemming met het Neder lands recht kunnen worden opgelost. WASHINGTON, 28-12. De Cubaan se regering heeft bij verrassing goed gevonden dat 205 Amerikanen via Mexico uit Cuba naar hun land te rugkeren, zo wordt van welingelichte zijde in Washington vernomen. Er zijn in totaal 3.600 Amerikanen in Cuba. Van de meesten is niet be kend of zij repatriëring willen. Wel verwacht men in Amerika dat Cuba er nog meer zal laten gaan in de toe- UTRECHT, 28-12. Vooral de gezelligheid, die men er vindt, wordt algemeen gewaardeerd dcor nieuwe bewoners van bejaardentehui zen. Slechts betrekkelijk weinigen onder de nieuwe bewoners oorde len negatief. Meestal zijn dat mensen, die een kamer met een ander moeten delen. Dit is een conclusie, die men kan trekken uit een rapport „Nieuwe bewoners van bejaardentehuizen", dat is uitgegeven door het lan delijk orgaan vcor Gereformeerde bejaardenzorg. De studie is gemaakt door de heer J. Matse. Hij gaat de levens omstandigheden en verzergingsbehoevendheid ten tijde van de opna me van nieuwe bewoners na. Daarbij zocht hli onder andere een antwoord op de vraag of het waar is, dat cr betrekkelijk veel „jonge bejaarden", dat wil zeggen mensen, die nog geen verzorging nodig hebben, in bejaardentehuizen worden opgenomen. De heer Matse ontdekte onder de nieuwe bewoners verhoudings gewijs weinig alleenstaande mannen, die voor hun zeventigste jaar hun vrouw al verloren. Deze „jongere" weduwnaars zoeken blijkbaar een andere oplossing dan het bejaardentehuis: ze hertrouwen, nemen een huishoudster of gaan in een pension om het gemis van huiselijk heid en verzorging te compenseren. Bijzonder vliegtuigcontact SCHIPHOL. 28-12. Pan Ame rican World Airways heeft de ze week getoond hoe een radio grondstation met een aan de andere kant van de aardbol vliegend straalvliegtuig een radio-verbinding kan onder houden. Gebruik makend van een speciale kunstmaan, die op een vast punt 35.680 km. bo ven de Stille Oceaan met de aarde meedraait, bracht Pan Am een radioverbinding tot stand tussen New York en een pan Am straalvliegtuig dat boven de Aleoeten eilanden in de Bering zee tussen Alas ka en Siberië vloog. Het vlieg tuig, de Jet Clipper Caribbean dat een gewone lijndienst uit voerde vanaf Saigon via Tokio maakte direct radio-contact met het grondstation in New York over een afstand van 9600 km. komst. Het eerste vliegtuig met Ame rikanen zou al op weg naar de Ver. Staten zijn. Het afgelopen jaar heeft Amerika via de Zwitserse ambassadeur in Havanna tevergeefs getracht toe stemming voor Amerikanen te krij gen Cuba te verlaten. Toen heeft Washington het geprobeerd via Me xico, het enige land in het inter- amerikaanse stelsel dat diplomatieke betrekkingen met Cuba onderhoudt. Die poging slaagde. Met de lijntoe- stellen van de dienst die Mexico op Cuba onderhoudt, mogen de 205 Amerikanen het land verlaten. In Washington zegt men, dat Ame rika geen tegenprestatie behoeft te leveren. Veel van de Amerikanen in Cuba zijn met Cubaanse staatsbur gers getrouwd of hebben er het grootste deel van hun leven ge woond. Kind zwaar gewond door luchtbuks SOHAGERBRUG, 28-12. Woensdag is de 6-jarige Arno Bruin, wonende aan de Ruigeweg te Schagerbrug, door oen 8 mm kogeltje uit een zware luchtbuks in het hoofd vlak naast dé slaap getroffen en levensgevaarlijk gewond. Een 17-jarige buurjongen had de zware luchtbuks van de heer Bruin in handen en wilde op een mus schieten. Door nog niet opgehelderde oorzaak trof hij echter de vlak bij de ouderlijke woning lopende Arno in het hoofd. Het kogeltje bleef op 2 mm .van het. hersenweefsel zitten. Na eerste medische hulp van een plaatselijk geneesheer werd het knaapje in levensgevaarlijke toe stand naar het St. Elisabeth zieken huis te Alkmaar vervoerd. Brand in oude molen BERGUM, 28-12. Woensdagmor gen tegen twaalf uur is bij een brand in de historische, pas gerestaureerde korenmolen in Suameer voor enkele duizenden guldens schade ontstaan. De brand ontstond doordat kinderen bij het erf van de molen met carbid- bussen speelden. De brandweer uit Bergum bestreed het vuur met verscheidene stralen. Na drie kwartier was men het vuur meester. De kosten van de restaura tie, die een jaar geleden is begonnen en bijna voltooid was, hebben 54.000 gulden bedragen. De schade wordt door verzekering gedekt. Gezin van 4 personen gewond bij autobotsing ERP, 23-12. Het gehele, uit man, vrouw, zoon en dochter bestaande gezin Conijn uit Bakel is ernstig ge wond in een ziekenhuis opgenomen, na een frontale botsing met een te genligger op de weg langs de Zuid- Willemsvaart in Erp. Op deze weg stopte een vrachtwa gencombinatie voor een stilstaande vrachtauto, de bestuurder van een achter de combinatie rijdende per sonenauto, de heer C. C. G. uit Den Bosch, dacht nog tijdig te kunnen in halen, doch kwam op de linker weg helft in frontale botsing met de auto van de familie Conijn. De heer G. werd slechts licht ge wond. BRUINISSE Teraardebestelling stoffelijk overschot M. van de Velde Onder bijzonder grote belangstel ling (het Ned. Herv. verenigingsge bouw was bijna te klein om alle be langstellenden en genodigden te be vatten), had te Bruinisse dinsdag middag de begrafenis plaats van de heer M. van de Velde, dn leven aan nemer te Bruinisse, die na een korte ziekte vorige week in het ziekenhuis Bergzicht te Goes op 66-jarige leef tijd overleed. De rouwdienst werd gel'eid door ds. H. Jagersma, die eerst las Psallm 23 en daarna een gedeelte van Jesaja 41, naar aanleiding waarvan hij woorden van troost richtte tot de familie. Ofp de begraafplaats werd de kist grafwaarts gedragen door het per soneel en namens het personeel sprak de heer C. Kwaak woorden van waardering voor de overleden pa troon. Namens de afdeling Schouwen- Duiveland van de Nederlandse Aan nemerspa troonsbond sprak de voor zitter van de afdeling de heer J. Kloote uit Zierikzee, die de over ledene kenschetste als een man, waarop men aan kon als hij eenmaal, zijn woord gegeven had en het bui tengewoon groot aantal aannemers en leden van Polderbesturen dat de baai* volgde, was wel een bewijs hoe men dat heeft gewaardeerd. Nadat ds. Jagersma het Onze Vader had gebeden, dankte de heer J. Huibers, zwager van de overledene, voor de belangstelling, die in zo bijzonder ruime mate was ondervonden en voor de woorden van troost in het Ned. Herv. verenigingsgebouw ge sproken. Drijfjacht Niet ontmoedigd door het matige succes van veertien dagen geleden hebben de jagers in Bruinisse het laatste weekend opnieuw een klop jacht op wild in de polder Bruinisse georganiseerd. Resultaat 31 hazen en 1 fazant. Met ingang van 1 januari a.s. zij" bestuurders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen verplicht cm buiten de bebouwde kom een geva rendriehoek in hun voertuig mee te voeren. Deze gevarendriehoek dient men te gebruiken in de volgende gevallen: Bjj duisternis: a. Indien van een stilstaand voer tuig de achterverlichting defect is. De driehoek moet dan goed zicht baar op de weg worden geplaatst op ongeveer 30 meter van het voertuig in de richting van het achteropko mende verkeer, indien het voertuig rechts van de weg staat. b. Indien van een stilstaand voer tuig de voorverlichting defect is. De driehoek moet dan goed zichtbaar op de weg worden geplaatst op onge veer 30 meter van het voertuig in de richting van het tegemoetkomende verkeer, indien het voertuig links van de weg staat. Overdag Indien uw voertuig op een zodani ge plaats stilstaat buiten de bebouw de kem, dat het niet tijdig door an der.? bestuurders kan worden opge merkt. bijvoorbeeld na een bocht of vlak over een viaduct. Het verdient aanbeveling in dat geval de voorgeschreven afstand van ongeveer 30 meter ruim te ne men en de driehoek zodanig voor dc bocht of op de top van het viadukt te plaatsen, dat het achteropkomen de verkeer tijdig wordt gewaar schuwd. Plaats de driehoek zo mogelijk niet de rijbaan. Want het plaatsen op de rijbaan kan gevaar opleveren voor andere weggebruikers. Is dit onvermijdelijk, omdat het voertuig od de rijbaan staat, plaats dan de driehoek niet verder op de weg dan noodzakelijk is om het voertuig te markeren. VAN ODD OP NIEUW Trekgegevens Vogelwacht Schouwen-Duiveland WESTERSCHOUWEN, 28-12. Het blad van de Vogelwacht Schouwen- Duiveland, „Sterna", publiceert in het jongste nummer weer verschil lende vogeltrekgegevens. In het af gelopen jaar werden vele waarne mingen gedaan. Op 19 september werd in de Kou- dekerkse inlaag een ijsvogel gezien. Te Ren esse werden op 28 septem ber zwarte mezen waargenomen. De eerste koperwieken in dit sei zoen werden op 5 oktober in de duin streek gezien. De eerste kramsvogels waren op 11 oktober present. 20 oktober een zingende tjiftjaf te Burgh. 21 oktober ransuilen in Armhoek te Haamstede. 26 oktober le bonte kraaien in de duinstreek. Late zomergasten waren een di'ie- tal boerenzwaluwen die op 28 okto ber en 1 november nog te Renesse wax*en te zien. Op het einde van oktober werden te Renesse kruisbekken waargeno men. Pestvogels werden op 22 novem ber en 28 november te Burgh gezien. Te Burgh op 7 november manne lijke en vrouwelijke goudvink. Een klapekster werd te Haamstede gezien op 19 november. Een vleugellamme en licht met stookolie besmeurde Jan van Gent Kerstbomen-oorlog in enige steden DELFT, 28-12. Zowel in Utrecht als in Delft woedt een kertbomen- oorlog. Met stokken, kettingen en stenen gewapend jagen grote groe pen jongelui op kerstbomen en ma ken daarmee de Delftse binnenstad onveilig. Woensdagavond ontstond een vechtpartij tussen twee groepen. Daarbij werd de 24-jarige J. M. uit De Lier ernstig aan het hoofd ge wond. Met een hersenschudding, een neusfractuur en een gapende hoofd wond werd hij in een ziekenhuis op genomen. In verband hiermede heeft de politie de 18-jarige R. S. uit Delft aangehoudenHij is vermoedelijk de dader. Of de Lierenaar bij de vecht partij betrokken is geweest is niet duidelijk, aangezien hij nog niet kon worden gehoord. Weer geval van grafschennis GELEEN, 28-12. Woensdagmiddag ontdekte een bezoeker aan de R.K. begraafplaats van de parochie van de H.H. Marcelinus en Petrus te Ge leen dat een groot aantal houten grafkruisen was omgeduwd en dat een aantal andere grafzerken met opschriften was besmeurd. De poli tie zet een diepgaand onderzoek in, waarbij ook de officier van justitie te Maastricht, mr. W. Moors, betrok ken is. Men vermoedt namelijk, ge zien de aard der opschriften, dat men hier te doen heeft met dezelfde ma niak die in Limburg, Brabant en Gelderland reeds meerdere graf schendingen en het bekladden van kerkgebouwen op zijn geweten heeft. werd op 18 november nabij Haam stede gevonden. Pestvogels zijn alsnog gezien op 27 november en 7 december te Burgh De eerste kleine wilde zwanen za gen wij op 14 december in de kreken bij Schelphoek. Een spreeuw, welke op de Vinke- baan te Westenschouwen op 20 nov. 1965 was geringd, werd op 17 jan. 1966 te Philippine dood aangetroffen. Op 20 nov. 1965 werd te Westen- schouwen een spreeuw gevangen, die in Denemarken was geringd. Een op 26 okt. 1963 te Westen- schouwen geringde meeuw werd op 16 okt. 1965 te Zeebrugge gevangen en weer los gelaten. Een vink, die op 14 nov. 1965 le Westenschouwen was geringd, werd op 11 maart 1966 te Voorburg gevan gen en weer in vrijheid gesteld. Een zelfde soort vogel, op 17 okt. 1964 te Westenschouwen geringd, werd op 2 maart 1966 te Maldon in Groot-Brittannië dood gevonden. Te Westenschouwen werd op 19 sept. 1965 een kneu gering. Deze vo gel werd op 4 okt. d.a.v. te Rumbeke in België gevangen en gekooid. Een frater op 7 nov. 1964 even eens te Westenschouwen geringd, werd op 4 nov. 1965 te Wenduine in België gevangen en weer in vrijheid gesteld. Te Julianadorp in Noord-Holland, werd op 7 april 1966 een dode gras pieper gevonden. Deze vogel was op 26 september 1964 te Westenschou wen geringd. Het lid van de Vogelwacht, de heer J. v. d. Berge te Bruinisse, heeft in het afgelopen jaar de ondervolgende soorten en aantallen vogels geringd: graspieper 9, boerenzwaluw 26, me rel 21, kokmeeuw 140, kluut 16, scholekster 4, veldleeuwerik 12, kie vit 5, strandplevier 2, kneu 3, ture luur 2, zanglijster 2, bontbekplevier 7, kauw 1 en waterhoen 3. DODELIJKE ONGELUKKEN MAARHEEZE. Op de rijksweg E 9, Maarheeze-Weert, zijn in de ge meente Maarheeze twee vrachtwa gens tijdens een inhaalmanoeuvre frontaal tegen elkaar gebotst. De be stuurder van een van de wagens, de 32-jarige G. M. Meuwissen uit Echt, kwam daarbij om het leven. De be stuurder en een inzittende van de andere vrachtwagen liepen verwon dingen op. DEN HELDER. Op de Balgveldweg te Den Helder is de vijfentwintigja rige Johan Rust uit Den Helder ver ongelukt. Hij reed in een kleine personenwagen die in frontale bot sing kwam met een tegemoetkomen de grote personenauto. BEEK EN DONK. Een personen auto met als inzittenden vijf R.K. geestelijken van de verpleeginrich ting Huize Padua in de Brabantse gemeente Boekei, is in een flauwe bocht van de weg van Beek en Donk naar Gemert door de gladheid van de weg geslipt en in frontale botsing gekomen met een tegemoetkomende personenauto. Eén der inzittenden werd gedood. VANAF 1 JANUARI IS HET VERBODEN UITZONDERLIJK LANGZAAM TE RIJDEN. DE VEILIGHEID EN DE VLOTHEID VAN HET VERKEER EISEN NU EENMAAL DAT MEN ZICH AANPAST AAN DE GEMIDDELDE SNELHEID VAN DE OVERIGE WEGGEBRUIKERS

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 4