vil je een stok kaas uit het vuistje 1 Tuinman en Zn. SUCCESJES De ingebruikneming van de Chr. Geref. kerk te Kerkwerve Wat biedt de BEELDBUIS? „Huwelijksdag" geen nationale De schadeclaim op Indonesië De Vietnamese kinderen VERLAGING BENZINEPRIJS De Chinese lastechnici Zuid-Afrika en Rhodesië HET PORSELEINEN MASKER Diversen: Sterke ruimtelijke werking van interieur (Van onze redakteur) KfVtKWERVE, 21-12. Tijdens de plechtige ingebruikneming van de nieuw, gebouwde Chr. Gereformeer de Kerk te Kerkwerve, hebben nog verschillende sprekers het woord ge voerd, die ieder voor zich hun in breng hadden in deze feestelijke sa menkomst, maar wier oordeel over eenstemde cp het punt van de waar dering voor het nieuwe kerkgebouw. Belangrijk in deze aanwinst voor Kerkwerve, is de duidelijke ruimte lijke werking, die van het geheel uit gaat. Vooral is dit verkregen door het ontbreken van een afscheiding tussen het royale portaal en de fei telijke kerkruimte. De verbonden heid van de kerk met de buitenwe reld, wordt duidelijk gesuggereerd dcor de glazen buiten-,,muur", een vondst die het ook in deze nieuwe kerk gced doet. De gevoelens van de burgerlijke gemeente werden vertolkt door bur gemeester S. Francke van Midden- sahouwen, die met betrekking tot de Chr. Geref. Kerk ter plaatse zeide van een levende gemeenschap te mo gen spreken, gezien de offer9 die door deze kerkelijke gemeenschap werden gebracht. Hij zag een duide lijke progressie in de ontwikkeling van de gemeente. In 1958 werd een fraaie pastorie gebouwd, waardoor het mogelijk werd met succes een predikant te beroepen. In het alge meen ontplooide het kerkelijk leven zich gunstig. De burgerlijke over heid verheugt zich daarover, want indirect is het werk in de eredienst en in hert kader van het verenigings leven van invloed voor het leven: hiervan gaat een invloed ten goede uit op de samenleving. Pijn ever gedeeldheid Ds. G Zonneveld, Ned. Hervormd predikant te Kerkwerve, bracht de gelukwensen over van kerkeraad en kerkvoogdij van zijn gemeente. „Bij de vreugde die er thans bij u is, moet er toch ook pijn zijn over de Bronbeek's oudste (96) overleden BRONBEEK, 22-12. Bronbeek's oudste inwoner, sergeant Karei Rooy, is op 96-jarige leeftijd over leden. Sinds 1946 verbleef deze pa triarchale figuur met lange baard in het buiten op de landsgrenzen be kende koninklijke militaire invali- dentehuis in Arnhem. De heer Rooy werd op 22 oktober 1870 te Haarlem geboren. Toen hij 22 was vertrok hij naar het voormalig Nederlandsch Indië. Twaalf jaar later keerde hij naar Nederland terug, maar al gauw reisde hij weer af naar de oost, waar hij nog een aantal jaren verbleef en verschillende keren onderscheiden werd. In 1913 ging hij in de titulaire rang van onderofficier met pensioen. Meer dan een halve eeuw dus heeft sergeant Rooy van zijn pensioen ge noten. ADVERTENTIE gedeeldheid der kerken gedachtig aan Jezus' woord: „opdat zij allen één zijn", aldus de predikant, die de Chr. Geref. gemeente een prettige behuizing toewenste en waardering bleek te hebben voor de goede sa menwerking in het verleden. Namens Deputaten Kerkbouwactie sprak de heer Kiljan, die de bouw van deze kerk een voorbeeld noemde van een goed en ordelijk verloop. Hij vond het wel goed als het Deputaat- schap nog meer gaat leven in de kerken. Kanselbijbel De gemeente zong hierna enkele verzen van Ps. 119. Tijdens het zin- Vervoer stoffelijke overschotten Griekse zeelieden SCHIPHOL, 22-12. Een vliegtuig van een Nederlandse chartermaat schappij (Schreiner Airways) is naar de Zweedse havenplaats Umea ge vlogen om daar de tien geborgen lijken van de bemanningsleden van het zondagavond tijdens een zware storm in de Botnische Golf vergane Griekse vrachtschip „Sinergasia" op te halen en naar Athene te vliegen, waar zij zullen worden begraven. Ontslagen bij Oldenzaals bedrijf UTRECHT, 22-12. Bij het textiel- bedrijf H. P. Gelderman en zoon in Oldenzaal zullen op korte termijn 250 werknemers worden ontslagen, onder wie veertig staffunctionaris sen. Delen van de oude spinnerij en de weverij zullen worden gesloten. Reden van de afvloeiing: liquiditeits moeilijkheden, mede tengevolge van de verminderde afzet. Dit jaar ver wacht Gelderman volgens ingewij den een verlies van ongeveer drie miljoen gulden. Enige tijd geleden werd reeds ver lof gegeven voor een werktijdver korting voor 750 werknemers, onder wie 150 buitenlanders, in de spinne rij en weverij. Honderd andere per soneelsleden werden reeds ontslagen en opgenomen in de G.S.W.-regeling. SPORTBERICHTEN DAMMEN Ouddorp I-Zierikzee I 14-6 De van de competitie le klasse Zeeuwse Dambond te Ouddorp ge speelde wedstrijd bracht als uitslag een 14-6 overwinning voor Ouddorp. De uitslagen zijn: J. Westhoeve-C. Verton 2-0; D. Sperling-J. M. Kostense 1-1; P. W. van Dam-A. Wesdorp 1-1; K. Tanis- J. Huigens 1-1; G. Tanis-P. C. Ver poorten 2-0; J. Visbeen-J. L. Smal- heer 0-2; M. Alleman-W. Stoutjes- dijk 2-0; C. van IJsseldijk-K. West hoeve 1-1; A. Koese-M. de Wild 2-0; A. Meijer-C. P. Flikweert 2-0. Eind uitslag 14-6. gen van het 65ste vers, werd door een tweetal catechisanten de zware kanselbijbel binnengebracht en op de lessenaar van de preekstoel neer gelegd. Na de indringende woordbediening door ds. Westerink, zong de gemeen te tot slot Gezang 3 vers 4 en 5. Na de dienst werden de genodigden Ln het vergaderlokaal een kop koffie aangeboden, waarna het kerkgebouw nauwkeurig werd bezichtigd. Ver melden wij tenslotte nog dat de Bouwcommissie bestond uit de he ren: ds. J. Westerink, C. Quist, S. v. d. Houten, J. v. d. Hoek en J. Stou ten. In de loop van de week kreeg de burgerij gelegenheid de nieuwe kerk in ogenschouw te nemen. Ghana heeft met zijn schuldei sers, waaronder Nederland, overeen stemming bereikt over de voorwaar den van terugbetaling van leningen ter grootte van 155 miljoen pond sterling op middellange termijn. DODELIJKE ONGELUKKEN DEN HAAG. Bij een auto-onge luk op de Gotthardstrasse in Zwit serland is de zevenjarige Jacqueline Poelman om het leven gekomen. Zij zat in de auto van haar vader, die werkzaam is bij het euratom onder zoekcentrum in Ispra in noord-Ita- lië. HAPERT, (gem. Hoogeloon). De achtjarige Peter Thijssen uit Hapert is om het leven gekomen bij een aanrijding. Het jongetje stak de Nieuwstraat, niet ver van de ouder lijke woning, over. UTRECHT. De 78-jarige heer B. van Cuyk uit Harmeien is in de Voorvliet in zijn woonplaats ver dronken. De man was daar aan het werk. Omtrent de oorzaak van het ongeluk is niets bekend. Een uur voor de ontdekking heeft mevrouw van Cuyk haar man nog aan het werk gezien. MAARHEZE. Een personenauto bestuurd door de 34-jarige heer J. W. H. uit Amsterdam is door onbe kende oorzaak op de weg Maarheze- Weert op de linkerweghelft geraakt en daar in botsing gekomen met een tankwagen van de firma Lange uit Geleen. Bij deze botsing werd de heer H. op slag gedood. BOXTEL. Op een met automa tische halve overwegbomen bevei ligde overweg in Boxtel is de 75-ja- rige heer J. van Esch door een uit Tilburg komende trein gegrepen en om bet leven gekomen. De heer van Esch was, terwijl de bomen reeds gesloten waren, met de fiets aan de hand de overweg opgelopen. KRABBENDIJKE. Op de Oost- weg te Krabbendijke is de 64-jarige mevrouw J. Boone-Wagenaar door een val van haar fiets dermate ern stig aan het hoofd gewond geraakt, dat zij ter plaatse overleed. DEN HAAG, 22-12. De Rijksvoor lichtingsdienst deelt mede dat de dag van het huwelijk van prinses Margriet en de heer Pieter van Vol- lenhcven voor de rijksdienst niet als nationale feestdag zal worden be schouwd. Het rijkspersoneel dat in Den Haag en directe omgeving werkzaam is, krijgt - voor zover de dienst het toe laat - op deze dag gelegenheid de trouwstoet te gaan zien. De minister van onderwijs en we tenschappen heeft de directeuren en rectoren van de rijksscholen mede gedeeld, dat hij er geen bezwaar te gen heeft indien zij de leerlingen van hun school (en ook het personeel, voor zover de dienst toelaat) op de huwelijksdag vrij te geven. Aan de belanghebbende gemeen tebesturen en aan de besturen van bijzondere scholen heeft hij doen we ten, dat indien zij dezelfde gedrags lijn willen volgen als bij de rijks scholen, daar tegen van de zijde van de minister geen bezwaren bestaan. Naar wij van de gemeente Den Haag vernemen zullen de scholen op 10 ja nuari de gehele gesloten zijn; de ge meente-ambtenaren krijgen vrijaf tct 14.00 uur. Eerste A.B.O.P.-vergadering DEN HAAG, 22-12. De Algemene Bond van Onderwijzend Personeel houdt de eerste algemene vergade ring op 27, 28 en 29 december in „De Doelen" in Rotterdam. De A.B.O.P. werd dit jaar gevormd door fusie van de Nederlandse Onderwijzers Ver eniging (N.O.V.) en de Nederlandse Bond van Leerkrachten bij het Nij verheidsonderwijs (N.B.V.L.N.O.). De eerste algemene vergadering zal be halve door ongeveer 500 afgevaar digden van de rond 29.000 leden ook worden bezocht door de minister van onderwijs en wetenschappen, prof. stuursleden van buitenlandse orga- dr. I. A. Diepenhorst en door be- nisaties met name uit België, Frank rijk, Duitsland, Engeland, Schotland en Luxemburg. Dode en gewonden bij autobotsing ETTEN-LEUH, 22-12. Donderdag- middag is bij een frontale botsing tussen twee personenauto's op de rijksweg van Etten naar Breda, een driebaansweg, de 20-jarige dienst plichtige militair K. A. Keur uit Loosdrecht om het leven gekomen. De drie mede-inzittenden, onder wie de moeder en de verloofde van de verongelukte, alsmede de twee uit Bergen op Zoom afkomstige inzit tenden van de andere auto zijn ern stig gewond opgenomen in het dia- conessenhuis te Breda. DEN HAAG, 22-12. Het ligt in het voornemen van de regering om zo spoedig mogelijk een ontwerp van wet aanhangig te maken betreffen de de verdeling van de 36 miljoen gulden die ter beschikking komen als gevolg van de Nederlands-Indo nesische financiële overeenkomst van zeven september jl. Minister Luns heeft dit in een nota aan de Tweede Kamer meegedeeld. Hieruit blijkt dat het de bedoe ling van de regering is uit deze gel den allereerst aan die categorieën van belanghebbenden die het zwaarst zijn getroffen het hun toe komende uit te keren. KERKNIEUWS Evangelisch Lutherse kerk Zierikzee: Zondag 25 december (eer ste kerstdag) 10 uur mej. K. Hage, Rotterdam. SPORTBERICHTEN District Zuid I Het programma voor a.s. maandag 26 december luidt: 4 eklasse G: Vosmeer-DIVO; BSC- Nieuw Borgvliet; Goes-De Schutters. Afdeling Zeeland Geen wedstrijden vastgesteld voor 24, 25 en 26 december. ZONDAG 25 DECEMBER. NED. I: Het middagprogramma van de NTS begim met een Ameri kaanse musical-comedy „Roodkapje en de wolf". Dan volgt de jaarlijkse Eurovisie-uitzending van het circus Billy Smart. Tot slot van de middag zingen een mannen- en jongenskoor kerstliederen in Cambridge. In de avonduren eerst Woord voor Woord' en de vierde in de reeks documen taires over Mississippi en wel in het bijzonder over het werk van gees telijke negerleiders, die stijden voor de gelijkberechtiging der rassen. Na het journaal een Zioitserse jeugd film over een jongetje dat veel van z'n poesje houdt. De VPRO brengt voorts enkele ernstige programma's en twee shows. De eerste daarvan is getiteld „Van goeden wille". Rob Touber maakte deze kerstshow, waar verschilende bekende artiesten aan meewerken. Een half uur vervolgens „De dag is nabij", een gefilmde me ditatie over het thema van de drie koningen. „Millicent and Roy" is een tweede amusementsprogramma, dat afkomstig is van de Britse televisie. Een echt Engelse show met veel dans en muziek. Alvorens ds. van Leeu wen de dagsluiting verzorgt nog een merkwaardig programma: „De rose wereld van George de Wilde". Twee alcoholisten, die dapper proberen met vallen en opstaan van hun ver slaving af te komen vertellen hun ervaringen. NED. II: Het NTS programma op het tweede net gaat van start met de tiende aflevering van het jeugdfeuil- leton „Johan en de Alverman", waarna Dr. Kildare weer een nieuw avontuur beleeft. Hoofdschotel van de avond is een door de Belgische televisie gemaakte musical „Mijn ge weten en Ik". Dit, naar het gelijkna mige boek van Staf Knap gemaakte verhaal gaat over een artiestenhu welijk en de conflicten, die zich daar in voordoen. Het laatste programma van deze eerste kerstdag op hel tweede net is „Een verguld leven", een door Ed van der Elsken gefilm de documentaire van Jan Vrijman, waarin de figuur van de fotograaf Joop Colson wordt belicht. MAANDAG 26 DECEMBER. NED. I: Het programma „Monitor" wordt voor deze ene keer uitgezon den op maandag en wel van half vier tot vijf uur. Het avondprogramma begint na „Pipo de Clown" en de ac tualiteitenrubriek van de kerken „Kenmerk", met een aflevering van de „Lucy show". „Onder water'» heet dit' verhaal, waarin meneer Mooney wil bewijzen dat hij vroeger eens een dappere marinier is geweest. Na het journaal vijf minuutjes kerst meditatie door ds. J. Langestraat. De rest van de avond besteedt de NCRV aan de eigen produktie van een tele visiespel naar de beroemde roman „Wuthering Heights" (Woeste Hoog te) van Emely Brontë. Het heeft geen zin, al te zeer uit te wijden óver het verhaal dat tot een der meest gele zen boeken ter wereld behoort. NED. II: Een VARA programma op het tweede net. Na het journaal van een minuut alweer een musical. Een sprookjesopera noemt de VARA dit „Zwarte Piet". Deze opera voor kleine en grote mensen heeft van daag de dag nog dezelfde aantrek kingskracht als dertig jaar geleden toen hij zijn eerste opvoering kreeg. Tot slot van de tweede kerstdag op Nederland II een aflevering van Z- cars. De bemanning van de Liver- poolse politie-patrouille-auto pro beert een man op te sporen. DINSDAG 27 DECEMBER. NED. I: Pipo wordt gevolgd door het weekjournaal voor gehoorge stoorden en de AVRO-rubriek „Zoo Zoo". Antoon van Hoof laat zien welk wild er in ons land leeft en doet uit de doeken, wat er wordt ge daan om de wildstand te bescher men. Na het journaal volgt de tele visieserie „Klankomrankte levens". Hoofdschotel is een aflevering van The Fugitive". De nog altyd voort vluchtige dokter Richard Kimble wordt opnieuw geconfronteerd met een stukje menselijk leed en onrecht Na „Televizier" en 't laatste nieuws de dertiende les van Teleac in de reeks kernfysica. NED. II: In het NTS-programma gaan we voor de twaalfde maal kij ken naar de avonturen van Don Quichotte. Dan is het tijd voor de hoofdrol. Het is een van de beroemd ste documentaires die ooit zijn ge maakt, nl. „Het Grote Avontuur". Het is een onopgesmukt verhaal van het leven van dier en plant in het Zweedse land. Kwart voor tien volgt dan nog een programma van een half uur, waarin de reclametelevisie zal worden geïntroduceerd. Tot slot van de avond nog een kerkelijke uit zending. „Preken is menselijk" is de titel van het programma, waarin geestelijken en kerkgangers praten over „de preek". ZONDAG 25 DECEMBER. NED .1: 11.55 Zegen Urbi et Orbi; 14.30 Roodkapje en de wolf; 15.20 Circus Billy Smart; 16.20 Kerstliede ren; 19.00 Woord voor woord; 19.05 Mississippi Kyrieleis; 20.00 journaal; 20.05 De droom van Guus; 20.25 Van goeden wille; 21.05 De dag is nabij; 21.35 Milly en Roy; 22.20 De rose wereld van George de Wilde; 23.00 Avondoverdenking; 23.10 Journaal. NED. II: 19.30 JohaD en de Alver- mail; 20.00 Journaal; 20.05 Dr. Kil dare; 20.30 Mijn geweten en ik; 22.10 Een vervuld leven; 22.55 Journaal. MAANDAG 26 DECEMBER. NED. 1: 15.30 Monitor; 19.00 Nieuws 19.01 Pipo; 19.05 Kenmerk; 19.35 De Lucy-show; 20.00 Journaal20.20 Overdenking; 20.25 De woeste hoog te; 22.40 Journaal. DINSDAG 27 DECEMBER. NED. I: 19.00 Nieuws; 19.01 Pipo; 19.05 Journaal voor gehoorgestoor den; 19.35 Zoo Zoo; 20.00 Journaal; 20.20 Klankomrankte levens; 21.00 De vluchteling; 21.50 Televizier; 22.25 Journaal; 23.00 Teleac. NED. II: 20.00 Nieuws; 20.01 Don Quichotte20.30 Het grote avontuur: 21.45 TV-reclame; 22.15 Preken is menselijk; 22.45 Journaal. Onderhoud van al uw chroom. Tectyl in spuitbus sen. Garage C. v. d. Bout, Mol 11, Zierikzee, tel. 2464. Wij zijn zaterdag a.s na 5 uur gesloten en dinsdag en woensdag de gehele dag. Fiere, groentehandel, Zierik zee. Wat U óók verlangt, U kunt ons niet voor problemen stel len, omdat wij het vak meer dan gewoon beheersen. Kap salon Bal, Nieuwerkerk. Voor de automobilist, hand- cleaner. Zonder water en zonder doek. Garage C v. d. Bout, Mol 11, Zierikzee, tel. 2464. Kent u de mooie 1 meter lange wite gotische kaars met 144 branduren? In voor raad bij: Mol, Nieuwe Boo- gerdstraat 27, Zierikzee. Ook kistje miskleur, kleine sigaartjes van bekende fa brieken vanaf f 4,50 per 50 st. bij sigarenmagazijn D. C. Viergever, hoek Kraanplein, Zierikzee en Weststraat, Haamstede. Wij hebben prima winterar- tikelen o.a. Anti condens tu ben. Garage C. v. d. Bout, Mol 11, tel. 2464, Zierikzee. Persone°l gevraagd: Een knecht. Firma C. Jan sen, Brouwershaven, telef. (01119) 282. Verloren: Damespolshorloge (doublé). Dierbaar aandenken. Tegen beloning terug te bezorgen bij J. C. Koster, Dorpsring 19 Noordwelle. NEW YORK, 22-12. Dr. Benjamin Spock, de bekende Amerikaanse des kundige op het gebied van de kleu ter- en kinderverzorging, heeft de Amerikaanse autoriteiten beschul digd van huichelarij door te weige ren Vietnamese kinderen, die slacht offer zijn geworden van de oorlog voering in Vietnam, naar de V.S. te laten overbrengen ter behandeling, omdat deze kinderen zich niet geluk kig zouden voelen, zo ver weg van hun ouders. Maar dr. Spock heeft op een pers conferentie meegedeeld, dat een der de van alle Vietnamese kinderen in instellingen reeds hun ouders op een of andere manier verloren hebben. De Amerikaanse verwerping van zijn voorstel, deze kinderen naar de V.S. te laten overkomen voor behan deling noemt Spock „uiterst onop rechte en walgelijke krokodillentra nen". Op de persconferentie van dr Spock was ook de New Yorkse func tionaris William Pepper aanwezig, die dit jaar zes weken in Vietnam heeft doorgebracht. Hij verdedigde een artikel van hem in een tijd schrift, volgens hetwelk door militai re acties van de V.S. en Zuid-Viet- nam sinds 1961 250.000 kinderen in Vietnam zijn omgekomen. DEN HAAG, 22-12. De Esso Ne derland N.V. heeft medegedeeld, dat zij wegens de huidige marktverhou dingen haar prijzen voor gewone en extra benzine met ingang van 23 december in nagenoeg het gehele land gedifferentieerd verlaagt, de maximale prijsverlaging zal 3,9 cent per liter bedragen. De Mobil Oil N.V. liet weten, dat zij deze prijsverla ging volgt. Bij navraag bij Caltex werd aan het A.N.P. medegedeeld, dat deze maatschappij zich om con- currentieredenen bij de prijsverla ging aansluit. De Shell deelde mede dat zij van haar kant niet van plan was geweest tot prijsverlaging over te gaan, maar dat zij snel op deze maatregel zal reageren. Een belangrijke ooi-zaak van de achteruitgang van de marktsituatie in ons land, die nu opnieuw tot prijs verlaging noodzaakt, is de concur rentie, die van de witte pompen wordt ondervonden, zo deelde de Esso mede. DEN HAAG, 22-12. Minister Luns (buitenlandse zaken) heeft de Twee de Kamer meegedeeld dat inlichtin gen erop wijzen dat de Chinese las technici zich inderdaad nog in de kanselarij van de vertegenwoordi ging van de Chinese volksrepubliek in Den Haag bevinden. Vanuit de kamer was de minister gevraagd of de betrokken Chinezen nog steeds verblijven in de kanselarij. KAAPSTAD. 22-12. Het invloed rijke regeringsgezinde Zuidafrikaan- se blad „Die Burger" heeft donder dag gesuggereerd dat Rhodesië zijn onafhankelijkheid opgeeft en terug keert naar zijn voormalige koloniale status. Het blad vraagt zich af of de eenzijdige afkondiging van de onaf hankelijkheid niet eerder een be lemmering dan een bijdrage tot Rho- desië's ontwikkeling betekent en een situatie welke de beste vrienden van het land in verlegenheid brengt (Met ..beste vrienden" worden ongetwij feld Zuid-Afrika en Portugal be doeld). De politieke correspondent van het engclstalige blad „The Star" schrijft dat „Die Burger" een mening weer geeft welke in Zuidafrikaanse rege ringskringen veld wint. 4. Aram trachtte zijn aanvallers van zich af te schudden. Hij vocht als een bezetene, doch de ontberingen van de laatste dagen deden thans hun invloed gelden en binnen enkele ogenblikken was de jonge krijger overmeesterd. De drie mannen sleurden hem mee naar de opening in de grot en bij het flakkerende schijnsel van de fak kels zag Aram dat van de ingang een ste nen trap steil naar beneden voerde. Ruw duwden zijn overweldigers hem de uitge sleten trap af, zodat hij uitgleed en met een smak terecht kwam op de harde rots bodem, waar hij, half verdoofd door de val, bewegingloos bleef liggen. Doch vóór hij de tijd had zijn omgeving op te nemen, waren de kerels alweer bij hem, trokken hem onder hoongelach over eind en sleurden hem mee, dieper het ge welf in. Daar, bij het licht van twee tus sen de rotsblokken gestoken fakkels,, zag Aram een aantal mannen, die rond een stenen verhoging in het midden van de grot geschaard stonden. Eén van hen, wiens rijk met gouddraad bestikte mantel hem tot een man van hoge afkomst stempelde, riep, toen hij de naderende voetstappen hoorde, zonder om te zien: „Wat doet gij hier? Heb ik u niet gezegd buiten te wach ten". „Vergeving, heer", antwoordde één van Aram's bewakers, „doch wij betrapten een spion, die bij de ingang rondsloop". Met een ruk wendde de man die het eerst gesproken had, zich thans om en Aram staarde in een van woede vertrokken ge laat, waarin een paar donkere, scheef staande ogen hem onheilspellend opnamen. ADVERTENTIE llllllllflllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllljl In onze nieuwe showroom hebben wij vele modellen in alle prijsklassen E Woninginrichters, Mol 19, tel. 2887, Zierikzee E rriiiiiiiifiifitiiriiiiiiiiiifiifiiiiiiiiiriififiiiviiiiifKiitiiiifiiiiiiiifffiiifiiiiifiiiKiiiiifiiiicifT

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 4