S3 Verbouwings - uitverkoop deurloo WINTERJASSEN 25 procent korting H. LBax De Candy S-75 Zwitserse merkhorloges Olma - Enicar - Zenith A. P. WALHOUT VOORNLEUK CADEAU NAAR:! Borgmeijer Kodak SUCCESJES HUIS tot en met 3 december a.s. „Elegant" kleding mSË Mooier I Beter M. BOOT trouwpartijen J. Steenland Toiletspiegels Borstel garnituur Gangspiegels Keukenspiegels X „HET KLEUTERHUIS" In ons nieuwe bedrijf te Nieuwerkerk, draaien de modernste machines op volle toeren aan de meest uiteenlopende opdrachten, waarin ons prachtige en duurzame materiaal wordt toegepast. TJ C J3 Voor Bankgebouwen, Kerken, Scholen, Winkels maar ook y Graf werken in natuursteen of marmer ter 2 verfraaiing, het materiaal c bij uitstek, e <a •p Laat ons U eens adviseren, vele reeds uitgevoerde voorbeelden •g en een inzicht van prijs en materiaal, kunnen wij U 3) vrijblijvend geven. FA. CHR. C. TIMMERMAN Stolpweg. Nieuwerkerk (gemeente Duiveland) Telefoon (01114) 637 's Heer Arendstr. 6, Zierikzee, Telefoon (01110) 2704 Wij hebben steeds het allernieuwste in voorraad Overtuigt U en bekijk de bijzonder mooie wijzerplaten van onze uitgebreide kollektie. Wat de kwaliteit betreft, daar hoeven wij niet meer over te praten. Die is goed. Dat weet iedereen! Daarom naar: HAAMSTEDE Telef. 532 Erkend horlog er-ju weiier 1N.B. Jongenshorloges vanaf 37,50 Notaris HERING te Zierik zee zal op vrydag 9 decem ber 1966, des namiddags 2.00 uur, in hotel „Concordia" te Zierikzee publick verkopen: Het op eerste zakenstand te Zierikzee, aan de Dam 8 ge- Fotohandel Renesse Tel. (01116)-331 Voor leuke, feestelijk verpakte Kodak ca deaus. Cadeaus van klein tot groot! Van welkome Kodak Kleu renfilms, Kodak Insta- matic Camera's (ook in complete gcschenkvcr- pakking) tot de mooiste g) Kodak Dia- en Film- projectoren toe. Diversen: Alles voor uw auto! Olie ver versen, klaar terwijl u wacht! Shell benz.-station „De Val", Zierikzee. Grote sortering Sint Nico- laasgeschenken, als: rokken, truitjes, baby-artikelen, leuk verpakte baddoeken, lakens, zakdoeken, enz Bij aankoop voor f 2,50, f 5,—, f 10,— enz. grabbelen in de grabbelton! Textiel, kruidenierswaren, drogisterij-artikelen, klom pen: Wed. J. C. de Oude, Nieuwstraat 23, telefoon 289. Brouwershaven. legen met afzonderlijk achterhuis, erf, tuin en vrije uitgang naar de Mol, groot 2.14 are. (Vrije vestiging). Voor bezichtiging is de sleu tel verkrijgbaar bij het ma kelaarskantoor A. Vermaat, Schuithaven 2 te Zierikzee. Nadere inlichtingen ver krijgbaar ten kantore van genoemde notaris en bij ge noemde makelaar. Zo juist ontvangen: Een grote partij schotten voor hang- en legkasten. Speciaal iets voor „doe het zeivers". Magazijn Hoomick, Engelse kade, Zie rikzee. - Vertegenwoordiger: M. W. Janse, Karnemelks- vaart 3, telef. 2158. Wat u nodig hebt op drogis- terijgebied: geneesmiddelen, cosmetica, baby-verzorging, parfumeriën, enz., u vindt het bij het beste adres: Dro gisterij „De Honingkorf", M. J. v. d. Boogaart, gedipl. dro gist A.N.D.B., Poststraat (t/o postkantoor), Zierikzee Een nuttig geschenk voor St. Nicolaas is altijd een mooie kop en schotel! Volop keus in porcelein en keramiek. Ge schenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee, tel. 2174. Bijverdienste/thuiswerk. Zend f 3,25 in postzegels aan of gireer dit bedrag op nr. 54 43 33 van Z. N. Click, Post box 3052, Voorburg, en u ont vangt Informatie- en In structieset met Big Mail. Verpleegster worden? En dan liefst in een moderne, gezel lige stad? Onze eerstvolgende cursus vangt begin januari aan. Inlichtingen: Directrice Diaeoncssenhuis, Eindhoven. zuiver scheerwol Kostuums met het Wolmerk. Jong en elegant. Maar dat is niet alles. Want dank zij voortdurend wetenschappelijke controle door het Internationaal Wol Secretariaat bent u er zeker van dat zo'n kostuum voldoet aan hoge internationale kwaliteitsnormen. Dus? Juist. Het Wolmerk garandeert u de beste wol: zuiver scheerwol. Voor mannen met weinig tijd: een Tilbury kostuum Kijk naar de moderne man. Hij is druk bezet. Komt overal en beweegt zich gemakkelijk. In Tilbury. Het perfect afgewerkte, elegante kostuum. Sterk en slank van snit. Materiaal: zuiver scheerwol. Heerlijk soepel en berekend op inspannende non stop activiteiten. Onthoud de naam. Tilbury. Misschien heeft u morgen een half uurtje over Havenplein 11 Zierikzee Telefoon 2890 Loodgieters- gasfitters- en waterfittersbedrijf H. Ver schuur en Zn., Koraalstraat 3, tel. 2223, Zierikzee. Onze collectie byouterieën is weer aangevuld, juist voor St. Nicolaas! O.a.: hangers, oorbellen, armbanden, man chetknopen, enz. Geschen kenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee, telefoon 2174. Zo'n keus in tafel-gasaan- stekers is er nooit geweest! In alle prijzen vanaf f 16,50 bij Sigarenmagazijn D. C. Viergever, hoek Kraanplein Zierikzee en Weststraat te Haamstede. Sigaren, in tasverpakking, in trommel m. slot, mooie trom meltjes en verpakt in houten tonnetjes. - Sigarenmagazijn D. C. Viergever, hoek Kraan plein, Zierikzee en Weststr., Haamstede. Onze ruime collectie zien is al een genoegen: oorhangers, armbanden, kettingen, han gers waarbij een aparte col lectie in edelmetaal en O zo fijn van vorm. Kunst handel Mol. Nwe. Boogerd- straat 27, Zierikzee. Heeft u lelijk geworden kra nen op wastafel of gootsteen? Zolang de voorraad strekt hebben wij nog zeer voorde lige aanbieding. Halve prij zen. Anker, Havenplein, Zie rikzee. Zwitserse geborduurde en handbedrukle servetten, zak doekjes, placemats, leuk ver pakt, Juist zo'n apart artis tiek cadeau. Kunsthandel Mol. Nieuwe Boogerdstraat 27, Zierikzee. In weer en wind met „Shell" produkten. De Braai, Nieu werkerk, tel. (01114) 377. Een goede reproduktie is steeds welkom. Kijk even in onze reproductiemap, zeker is er voor u ook een mooie bij. Ja, ook modern in.... kunsthandel Mol, Nieuwe Boogerdstraat 27, Zierikzee. Schilderkisten met tuben olieverf gevuld; dozen plak kaatverf, aquarelverf enz. Ook losse tuben. Alles voor de kunstschilder. Kunsthan del Mol, Nieuwe Boogerdstr. 27, Zierikzee. Gevulde staven Gevuld speculaas cn gesuikerd speculaas Chocoladelet ters eu -figuren Prima kwaliteit en niet duur! Dat alles vindt U bij Brood- en banketbakkerij Varrcmarkt 18 - Zierikzee Telefoon 2814 Assortiment- en andere kis ten sigaren, in alle prijzen bij sigarenmagazijnen D. C. Viergever, Weststraat Haam stede en hoek Kraanplein Zierikzee. H.H. veehouders, - Wij ver zorgen de klauwen van uw melkvee. J. Flikweert, telef. (01114) 442, Nieuwerkerk. Kunstgebittenreparaties. Gouden tand f 20,Zitdag donderdags van 9-2 uur, Korte St. Janstraat 2, Zierik zee. Endaar kunt u op wachten! Dat is leuk met de St. Nico laas: rokende poppetjes, ook losse sigaretjes er voor ver krijgbaar, bij Sigarenmaga zijn D. C. Viergever, hoek Kraanplein Zierikzee en Weststraat Haamstede. Wij verzorgen uw taxiritten @7 enz. vanaf heden met dc nieuwste OPEL 1967 (kleur zwart) Beleefd aanbevelend Slotstraat 17 Drclschor Telefoon (01112) 496 Chr. Contact Bureau (C.C.B.) voor Nederland, Lindelaan 32, Krommenie (N.H.). Huwe- lijksbemidd. en briefw. Voor inl. postz. bijsluiten. 1 9,25 - 13,75 22,25 - 26,75 met spiegel 16,75-9,95-12,75 1 3,95 - 5,35 - 5,95 7,45 13,25 18,95 1 1,25 - 1,95 - 2,35 2,50 - 2,75 - 3,75 Havenpark 2 Zierikzee Telefoon no. 2778 Grooi nieuws van Candy Thans een wasautomaat d tijd 10 jaar vooruit is: ie zijn J Prijs slechts f 898,- zien bij: Geef uw baby met St, Nicolaas: een leuke Kinderstoel Box Kindertroon, enz. Lange Nobelstraat Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 14