IVOROL OMEGA In 1965 waren er 74.000 gasten met 807.000 overnachtingen Muizeninvasie in Chili Zwaar weer in Cairo STREEKNIEUWS Sportvereniging Watergebruik in zomerseizoen toegenomen BeüTuiaalf RpofiteUn Uastenstutistiek Westerschouwen DE KWALITEITS TANDPASTA ADVERTENTIE HET BEHOUD VAN UW TANDEN WESTERSCHOUWEN, 8-11 Het vakantiebezoek aan Westerschouwen is de laatste jaren steeds sneller Ln omvang toegenomen. In 1965 heeft het overnachtend bezoek een omvang bereikt van ruim 74.000 gasten en ruim 807.000 overnachtingen. Deze sprekende cijfers blijken uit een overzicht van de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten, een overzicht gemaakt naar aanleiding van de ge meentelijke gastenstatistiek van Westerschouwen over het seizoen 1965. Geconstateerd werd dat de belang rijkste logiesvorm in de gemeente zijn de huisjesterreinen. De grootste toeneming van het aantal overnach tingen is echter ten deel gevallen aan de kampeerterreinen. Het aan tal overnachtingen in de zomerwonin gen en de vakantie-oorden is in de jaren 1961 t.m. 1963 zeer sterk in om vang teruggelopen. De andere logies- vormen hebben zich redelijk - zij het met van tijd tot tijd enige stag natie - ontwikkeld. In het hoogseizoen van 1965 is de logiescapaciteit als geheel voor 51 pet. benut. De hoogste bezettings graad is berekend voor de kampeer en huisjesterreinen. In de overige logiesvormen wordt de logiescapaci teit minder intensief benut. Nederlands bezoek Het Nederlandse bezoek aan Wes terschouwen, dat de overgrote meer derheid van alle overnachtingen voor zijn rekening neemt, is in de periode 1961 t.m. 1965 aanmerkelijk sterker SANTIAGO, 9-11. Muizen, steeds meer muizen komen deze hele week al Chili binnen uit de heuvels aan de voet van de Andes. De voorhoede is al 20 km. van Santiago. Niemand weet waarom zij gekomen zijn. De een zegt dat ze uit hun nesten opge jaagd zijn door een aardbeving, zon dag, een ander dat de trek door over bevolking is veroorzaakt, maar nie mand kan zich herinneren dit al eens eerder meegemaakt te hebben. Wel weet iedereen wat ze doen op hun weg door de grazige valleien - kort- vreten. De horde heeft zich al een weg geknaagd door 1.300 hectare ko ren .De boeren trachten de muizen met stokken, hooivorken, honden en rattevallen uit te roeien, er zijn mu ren van vuur aangelegd om de inva sie tegen te houden. Maar de muizen rukken op. CAIRO, 9-11. Boven de Egyptische hoofdstad heeft een zwaar onweer met hagel een einde gemaakt aan een zeer hete periode. Onweer komt daar bijna nooit voor, de mensen gingen de straat op en raapten de hagelstenen op om die eens goed te bekijken - de meesten hadden nog nooit zoiets gezien. In november is het in Cairo het mooiste weer van het jaar, vorige week echter liep de temperatuur op tot 37 graden Cel sius. Het noodweer had eerder op de dag straten in Alexandrië blank ge zet. Spanje en het Spaanse eiland Te- nerife, werden dinsdag door storm geteisterd. Drie mensen verloren daarbij het leven, aan de oogst werd schade toegebracht. in omvang toegenomen dan het bui tenlandse bezoek. De belangrijkste groep Nederlandse bezoekers naar aantal overnachtingen is uit Zuid- Holland afkomstig. Het aandeel dei- overnachtingen van Brabantse gas ten stijgt de laatste vier jaar echter gestaag ten gevolge van een snellere toeneming. In Renesse werden in 1965 aan merkelijk meer overnachtingen ge registreerd dan in Burgh-Haamste de. In Renesse i«. het aantal over nachtingen de afgelopen vier jaar sneller toegenomen dan in Burgh- Haamstede. In Renesse tenslotte is het aandeel van de buitenlandse ga. ten in het totaal aantal overnach tingen aanmerkelijk groter dan in Burgh-Haamstede. Het merendeel van de gasten heeft in 1965 voor het vakantievervoer naai' Westerschouwen van de auto gebruik gemaakt. Hun aandeel is in dat jaar weer belangrijk groter dan in 1962. Het sociaal-toerisme is in dit gebied de laatste vier jaar sterk in betekenis toegenomen. Brouwershaven" in ander clubhuis WATERLEIDING-MAATSCHAPPIJ „SCHOUWEN-DUIVELAND" ZIERIKZEE, 9-11. Verschenen is het directieverslag over het derde kwartaal 1966, van de Waterleiding Maatschappij Sohouwen-Duivetand. Het onderstaande is hieraan ont leend. Het waterverbruik nam ook dit kwartaal weer aanzienlijk toe. Het grote aantal bezoekers aan ons voor malig eiland veroorzaakte een stij ging van 10 pet. (vorig jaar 7 pet.). Indien het mooie weer van de voor zomer later was gevallen zou dit licht tot moeilijkheden hebben ge leid. Met spoed werden de nodige uitbreidingswerken ter hand geno men dan wel verder voorbereid. Na het boren van 8 nieuwe putten in de duinen ten zuiden van het vliegveld kwam de transportleiding reeds ge reed van deze putten naar het pomp station. Opdracht werd verleend tot het maken van een afzonderlijke hoogspanningsaansluiting voor deze putten en voor het maken van put- schachten. Besloten werd tot uit breiding van de filtercapaciteit bin nen de bestaande reeds bijna 40 jaar oude gebouwen. Daartoe zal tot één malige snelfiltratie worden overge gaan, met als voorzorg de opstelling van een chloordoseringsinstallatie voor eventualiteiten. De nafilterbak- ken worden van een moderne bo demconstructie voorzien, geschikt voor schoonspoelen met water en lucht. Voor genoemde werken dient uiteraard ook de elektrische instal latie te worden uitgebreid. De voor bereiding van e.e.a. geschiedt zoveel mogelijk in eigen beheer. Door de grote regenval bleven de waterstanden in de duinen ondanks de grotere onttrekking behoorlijk op peil, ca. 10 cm. hoger dan verleden jaar. Er zijn verscheidene natuurlij ke duinmeertjes. Welmoei worden opgemerkt dat de regenval nu al sinds 1959 aanzienlijk boven het ge middelde van de voorafgaande de cennia ligt. Bij komende drogere ja ren zullen deze meertjes wel weer verdwijnen. In verband met de watervoorzie ning in de toekomst werd contact opgenomen met Goeree-verflakkee, ook van belang voor de reci-ea tie in de Grevelingen t.z.t. en voor het al daar te vormen spaarbekken. Con tact met de provincie over deelname in een maatschappij speciaal voor de industrie-watervoorziening, waartoe in februari werd besloten, vond nog geen vervolg. Als opvolger van mr. dr. Mes werd door het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland in de raad van- beheer benoemd de heer A. J. Ka- land. Tot voorzitter van de raad van beheer werd door deze raad be noemd de burgemeester van Zierik- zee. Leidingen voor woningbouw Behalve de uitgevoerde werken in het duingebied kunnen nog worden genoemd de leidingwerkzaamheden ten behoeve van de woningbouw. Deze betroffen uitbreidingen in Burgh aan de J. M. Beijelaan, Re nesse in plan West en Zierikzee aan de Caustraat. Verder werd in Zie rikzee de aan sterke corrosie onder hevige leiding in de Platteweg ver nieuwd. Ook werden de nodige dienstleidingen naar nieuwe perce len gelegd. Het aantal te verrichten reparaties was in dit kwartaal min der dan geruime tijd het geval was, wellicht door de iets geringere lei- dingdruk. Doordat meer water moest worden doorgepompt nam met name het stroomverbruik door het aan- jaagstation bij Zierikzee toe. Overi gens werd met de PZEM een nieuw contract afgesloten dat wegens mo gelijkheden tot beperking van pieken tot een voordeliger tarief leidt. De bouw van het nieuwe kantoor met magazijnen e.d. aan het Janne- wekken vorderde goed. De restaura tie van het oude hoekpand voor de administratie werd opgedragen, of schoon geen bindende subsidietoe zeggingen van overheidswege kon den worden verkregen. Woensdagochtend is in Abidjan de vierde regionale conferentie voor Afrika van de voedsel- en landbouw organisatie (FAO) begonnen. Een tuinscliaakspel UTRECHT, 9-11. De Utrechtse wethouder van culturele za ken, de heer H. van der Vlist, zal zaterdagmiddag in 't park Transwijk de openingszet ver richten in een tuinschaakspel, dat wordt gespeeld tussen de kampioen van de schaakver eniging Kanaleneilanden de kampioen van de schaakver eniging „Oog in Al". Het 6.40 bij 6.40 meter metende tuin- schaakbord (waarschijnlijk het eerste van Nederland) is aan gelegd door de Utrechtse dienst van openbare werken. Het bestaat uit 80 bij 80 cm. grote vakken van beton, die afwisselend lüit en zwart ge kleurd zijn. Daarop wordt ge speeld met levensgrote schaak stukken. De definitieve stuk ken, die worden vervaardigd uit weerbestendig polyester, zijn eerst medio volgend jaar gereed. Zij worden vervaar digd door de Amsterdamse beeldhouwer Jacq van Rijn. De provisorisch van spaander- plaat gemaakte schaakstuk kenwaarmee zaterdagmiddag wordt gespeeld, zijn ontwor pen door de heer R. Gardien, leraar handenarbeid aan de openbare schoolgemeenschap in Utrecht. Liefhebbers van de schaaksport zijn na zaterdag middag welkom in het park Transwijkom een partijtje te schaken. ADVERTENTIE 5«/2% ligt voor u op tafel. Dat is nu de spaarvorm met de dominerende' rente; opzegtermijn tot 10.000,slechts 6 maanden, daarboven 12 maanden. Ook wanneer deze ter mijn u minder goed past, hoeft u nog niet te „passen". U kunt doorgaan met 4'/2% of 3'/2% rente met korte tot zeer korte opzegtermijn. De NMB heeft altijd de juiste spaarvorm voor u, Dc bank waar u zich thuis voelt Zierikzee: Visstraat 13. NEDERLANDSCHE M1DDENSTANDSBANK ZIERIKZEE Mr. F. Th. Dijckmeester herbenoemd als hoofdingeland In de dinsdagmiddag gehouden algemene vergadering van het be stuur van het Waterschap Schouwen -Duiveland heeft de beëdiging en installatie plaats gehad van de heer mr. F. Th. Dijckmeester, burgemees ter van Haarlemmermeer, als her benoemd hoofd-ingeland, vertegen woordigend het ongeb. eigendom in district IV van het Waterschap. Mr. Dijckmeester werd door dijk graaf A. M. Geluk in de vergade ring welkom geheten. In 's Lands- kamer heerste gedurende deze ver gadering een ongewone entourage, niet in de eerste plaats door het aan wezige nieuwe meubilair, maar voor al ook door de fraaie geheel geres taureerde grote kaart van de vroe gere polder Schouwen, in 1673 ver vaardigd door Dan. Verburgt, Sche pen en Raad van Zierikzee. Dijk graaf Geluk prees zich gelukkig Ie kunnen mededelen dat alle oude kaarten van het Waterschap dankzij een overheidssubsidie konden wor den gerestaureerd. De dijkgraaf sprak zijn deelneming uit met de slachtoffers van de watersnood in Italië. College van b. en w. naar Hatfield Ingaande op een ontvangen uitno diging zal het college van b. en w. aanwezig zijn bij de opening van het nieuwe zwembad in de Engelse adoptie-gemeente Hatfield op don derdag 17 november a.s. De opening vindt plaats door de markies van Exeter. „Nimmer nacht" Heden (donderdag)-avond treedt voor de Vereniging van Vrijzinnig Hervormden op het echtpaar G. A. Olff, dat vertelt over reiservaringen in het Scandinavisch gebied boven de Poolcirkel, het land van de Lap pen. Het gesprokene wordt met dia's gehouden in het hervormd vereni gingsgebouw en is voor ieder gratis toegankelijk. Titel van de causerie is ..Nimmer nacht". CJ.V.-iaarfeest Op vrijdagavond 18 november a.s. houden de junioren-leden van de C. J.V.-afdeling alhier hun 77ste jaar feest in het Ned. Herv. Verenigings gebouw alhier. Aan het uitgebreide programma wordt door vele leden medegewerkt. Opgevoerd wordt het toneelstuk in 3 bedrijven „Schot in de roos", een spel van ernst en op gewektheid. Verder: zang, muziek en een quiz. Ringdag van de Herv. Vrouwenverenigingen De jaarlijkse ringdag van de Her vormde Vrouwenverenigingen op Schouwen-Duiveland zal gehouden worden op dinsdag 22 november a.s. in het Huis van Nassau te Zierikzee. Tijdens de ochtendvergadering zal het onderwerp „Hoe beleven wij het ouder worden" ingeleid worden door mevrouw J. van Grootveld-Timmer- man uit Ermelo. In de middagver gadering volgt een optreden door de declamatrice Nel Kars uit Amster dam met „Toneel door de eeuwen heen". Micro-korfbal in nieuwe zaal Heden (donderdag)avond wordt door de S.D.K.B. in de nieuwe gym nastiekzaal aan de Raamstraat te Zierikzee een aanvang gemaakt met de microkorfbalcompetitie. Een vijftal wedstrijden staat op deze openingsavond op het program ma dat om 7 uur een aanvang neemt met de ontmoeting tussen Brouwers haven en SKNWK. Hierna komen DOSKO en NO AD tegen elkaar bin nen de lijnen waarna DFS het gaat opnemen tegen Brouwershaven. Als vierde wedstrijd staat op het pro gramma vermeld het treffen tussen SKNWK en DOSKO waarna de avond wordt besloten met de wed strijd NOAD-DFS. Naar wij nog ver nemen ligt het in het voornemen van het bestuur van de SDKB om op 17 december, 7 januari en 14 januari, de periode waarin de junioren voetbal competitie wordt stil gelegd, te Haamstede een toernooi te organise ren voor adspiranten en pupillen. Bridgedrive „Mondragon" De eerstvolgende drive wordt niet gehouden op 12 november maar op zaterdag 19 novembera.s. WESTENSCHOUWEN Vergadering gemeenteraad De raad van Westerschouwen ver gadert op a.s. maandag 14 november, des avonds te 19.30 uur in het ge meentehuis. De agenda omvat slechts een gering aantal punten. OUWERKERK Biljartvereniging D.O.S. organiseert toernooi Door de biljartvereniging D.O.S. te Ouwerkerk zal in haar clublokaal café Vijverberg op a.s. vrijdag, za terdag en zondag 11, 12 en 13 novem ber het toernooi algemeen kader 38- 2 om het kampioenschap van het dis trict Schouwen-Duiveland der K.N. B.B. worden georganiseerd. In dit toernooi zullen de spelers tweemaal tegen elkaar moeten uit komen. De volgende spelers zullen het hierbij tegen elkaar moeten op nemen om uiteindelijk uit te maken wie er op de kampioenstitel beslag gaat leggen: F. C. Hanse, Concordia, Zierikzee; P. D. Vijverberg, D.O.S., Ouwerkerk; J. Berevoets, B.V. Re nesse; L. Kosters en W. Kramer, beide V.O.G., Zierikzee. Gezien de kwaliteit van de deelnemers mogen er een aantal spannende en aantrek kelijke wedstrijden verwacht wor den waarbij de biljart liefhebbers zeker aan hun trekken kunnen ko men. BROUWERSHAVEN, 8-11. De Atg. Sportvereniging „Brouwersha ven" hield de najaarsvergadering in hotel „Graaf Floris V" waarvoor een gcede belangstelling bestend. In z(jn openingswoord noemde de voorzitter, de heer P. de Moor de vele interne moeilijkheden, welke er heersten in het vorige clubhuis (hotel Ringelberg (red.) welke na de verbouwing nog steeds groter werden. Diverse malen is door het bestuur getracht tot een vergelijk te kernen, wat echter geen resultaat opleverde. Na 38 jaar is thans een eind gekomen aan de sa menwerking tussen onze vereniging en het clubhuis zodat de vereniging genoodzaakt was ergens anders on derdak te zoeken. Gelukkig werden we in hotel „Graaf Floris V" met open armen ontvangen, aldus de voorzitter, die aan het in gebruik nemen van het nieuwe clubhuis een officieel tintje gaf door de verenigingsvlag, gedra peerd voor een nieuwe medaillekast', te verwijderen. Met applaus werd deze nieuwe aanwinst, vervaardigd door de heren S. v. d. Velde en N. v, d. Schelde in ontvangst genomen. De voorzitter dankte beide heren hartelijk voor dit mooie stukje werk, waarna hij hun een attentie aanbood. Alvorens werd overgegaan tot af werking der huishoudelijke agenda nam de vereniging enige ogenblikken stille in acht zulks ter nagedachte nis van de heer C. Besterveld, die veel voor de sportvereniging heeft gedaan. De voorzitter deelde mede, dat een drietal dames t.w. A. Lieven- se, I. Beeke'en T. Jonker zich heb ben opgegeven voor de cursus scheidsrechter der SDKB. Een dank woord namens het bestuur sprak de heer De Moor tot de leden die spon taan hebben gecollecteerd enige we ken geleden t.b.v. de Tibetaanse Vluchtelingen, wat het mooje be drag opleverde van ruim f 916,-. Financieel verslag Uit het financieel verslag bleek dat de kas met een batig saldo sloot, waarvoor dank werd gebracht aan de penningmeesteresse mevrouw J. Bokelaar-v. d. Velde. De bescheiden werden in orde bevonden door de he ren A. Gunst en J. Hanse. Tot leden der twaalftalcommissie werden ge kozen mejuffrouw T. van Beveren en de heren A. Lievense, J. de Jon- ADVERTENTIE Herenhorloges vanaf f135.- Dameshorloges vanaf f 150,- In goud vanaf f 275,- JUWELIERSHUIS SINDS 182S FIRMA C. VAN TILBURG DEN BOER HAVENPLEIN 6 - ZIERIKZEE - TEL.- 2738 KON. JULIAN ASTRAAT 35 - BRUINISSE Komend voorjaar zal in Parijs een internationale conferentie over de apartheid word engehouden, wel ke wordt georganiseerd door hel overkoepelend lichaam van een der tigtal anti-apartheidsbewegingen. Te vroeg ontploft PASSAU, 9-11. Om een paar ka nonsalvo's te kunnen lossen bij de begrafenis van een bloedverwant, en oudstrijder uit de wereldoorlog van 1914-1918 had een 26-jarige timmer man uit het Beierse dorpje Tiefen- bach bij Passau een kilo buskruit op het keukenfornuis te drogen gelegd. Een hevige knal maakte een einde aan de verwachting van de timmer man. Het huis, waar hij met zijn moeder woonde, vioog de lucht in. Moeder en zoon werden zwaar ge wond. Aam-ander gepakt HAARLEM, 9-11. Een bewoner uit Haarlem-Noord heeft de 16-jarige leerling-fotomonteur L. J. B. betrapt toen deze in een achtertuin door een kier van het gordijn gluurde, en hem aan de politie overgeleverd. Inmiddels was aangifte gedaan van aanranding van een 23-jarige inpak- ster in het oostelijk deel der stad. Het bleek toen dat de jongeman de verdachte was. Hij verklaarde het meisje van achteren bij de keel te hebben gegrepen en op de grond ge worpen. Het meisje slaagde er even wel in zich los te rukken. De politie onderzoekt nog of de jongeman be trokken is geweest bij een andere aanranding in Haarlem-Zuid waar bij een 22-jarige mannequin van achteren zou zijn aangegrepen en op de grond geworpen. ge, C. Slager, H. v. d. WeeJe en C. Duin houwer. Besloten werd om half januari een feestavond te organise ren, bestaande uit zang en toneel. Desgevraagd deelde de heer Ph. van Ast mede gaarne deze avond te wil len verzorgen. Met de gebruikelijke rondvraag sloot de voorzitter deze geanimeerde vergadering. Flitsen uit het buitenland MOSKOU. De Canadese minister van buitenlandse zaken, Paul Mar tin, is voor een bezoek van drie da gen in Moskou aangekomen. ROME. Als gevolg van de over stromingen in Italië zijn, voor zover tot nog toe bekend is, 85 mensen om het leven gekomen. Er worden 22 personen vermist. Dit heeft het mi nisterie van binnenlandse zaken in Rome meegedeeld. MESSINA. Te Messina op Sicilië is een olijfolie-raffinaderij ter waar de van vijftig miljoen gulden, nadat zich een ontploffing had voorgedaan, -tot de grond toe afgebrand. Twee arbeiders worden vermist en fnen vreest dal zij zijn omgekomen. NEW YORK. De kiezers van de staal Massachusetts hebben Edward Brooke (rep.) gekozen als afgevaar digde voor de senaat. Brooke is hier mee de eerste neger in de senaat sinds de Amerikaanse bui-geroorlog. Hij versloeg de democraat Endicott Peabody, een warm voorstander van gelijke burgerrechten. KAAPSTAD. Het motorvracht schip „S.A. Weltevreden" (12.000 ton) zal vrijdag a.s. op de Verolme - werf te Rozenburg worden overge dragen aan de opdrachtgever, de South African Marine Corporation Ltd. in Kaapstad. WENEN. Twee voormalige Gesla- poleden die in Wenen terechtstaan wegens moord op Joden tijdens de tweede wereldoorlog, Wilhelm en zijn broer Johann Mauer, zijn tot respectievelijk twaalf en acht jaar gevangenisstraf veroordeeld. SAIGON. De Vietcong heeft de ge hele bevolking, vrouwen en kinderen inbegrepen, van een dorp in de Me kong-delta ontvoerd, zo heeft een Amerikaanse woordvoerder meege deeld. Hij zei dat de 100 inwoners van het dorp van de ene op de an dere dag op geheimzinnige wijze zijn verdwenen. BONN. Het minderheidskabinet van premier Erhard wil het tekort op de Westduitse begroting voor 1967 aanvullen door een verhoging van de accijnzen op tabak, gedistilleerd en aardolie. HAMBURG. Hitiers vroegere mi nister van bewapening, Albert Speer, gaat zijn memoires schrijven. Dit heeft de 61-jarige Speer, die 1 okto ber na twintig jaar gevangenisstraf werd vrijgelaten gezegd in een on derhoud met het weekblad „Der Spiegel". KARLSRUHE. In Karlsruhe is een proces begonnen tegen een Ameri kaanse telefoonmonteur en een Duit se opperman die worden beschuldigd van het smeden van een komplot om dr. Frits Bauer, de openbare aan klager van Frankrfort, die verant woordelijk is voor veel processen te gen nazi-misdadigers, te vermoor den. SEOEL. De „Liga van anti-com munistische Aziatische volkeren", die twaalf jaar geleden onder aus piciën van generalissimo Tsjang Kai Sjek van nationalistisch China en de toenmalige Zuidkoreaanse president 'Sungman Rhee werd opgericht, heeft op een vergadering in Seoel besloten een „anti-communistische wereld liga" op te richten voor de strijd te gen het internationale communisme. WASHINGTON. De Amerikaanse dienst voor de volksgezondheid heeft bekend gemaakt dat in verscheidene delen van de V.S. zeer kleine hoe veelheden radioactieve neerslag zijn waargenomen als gevolg van de Chi nese kernproef van 27 oktober. NIEUW DELHI. De politic van Nieuw Delhi heeft dinsdag 67 hindoe -monniken gearresteerd die een mars hielden naar het parlement uit protest tegen het feit dat de politie het vuur opende op een menigte de monstranten die beëindiging van het slachten van koeien eisten. NIEUW DELHI. De 70-jarige Fran se schilder en beeldhouwer André Bloc is bij het beklimmen van een ruïne in de omgeving van Nieuw Delhi, waar hij met zijn echtgenote vakantie hield, gevallen en wat latei- in een ziekenhuis overleden. DAKAR. President Sekoe Toere van Guinea heeft besloten de leden van het Amerikaanse „vredeskorps" uit te wijzen, zo heeft de Guinesc radio bekend gemaakt. JERUZALEM. Israël heeft de dienstplicht voor mannen weer van 26 maanden op 30 maanden gebracht. In december 1963 was de diensttijd juist van 30 tot 26 maanden ver minderd. BRUSSEL. Naar uit welingelichte kringen in Brussel is vernomen, heb ben Tanzania, Oeganda en Kenya bij de E.E.G. officieel hun wens ken baar gemaakt een associatie-over eenkomst met de E.E.G. aan te gaan. ROME. Het Italiaanse kabinet heeft op een vergadering die tot diep in de nacht voortduurde, besloten dc belasting op benzine te verhogen om de komende twee jaar ruim een mil jard gulden vrij te maken voor hel horstel van do overslromingsschade.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 4