Prijsverlaging C. van der Welle L 0 Ze kunnen me g meer vertellen: de echte zware shag is van Van Nelle!" Fijne Dessert Rood-Merk 112 Paars-Merk 1 8 MOCCONA Tieners! GUITAREN Als speciale reclame Controleer uw gezondheid met een PERSONEN WEEGSCHAAL Merken.: Brabantia, Salter, Stube. Prijzen: 17.95, 18.95, 19,75 29,25, 33,75, 39,75 Uw adres met de grootste keus: telefoon 227 De gehele week: 500 gram worst 500 gram gehakt samen 3,75 Woensdag: 500 gram gehakt 1,98 Slagerij St. Domusstraat 96 telef. 2927 - Zierikzee SUCCESJES Te koop? flout, asbestplaten, plastic-, hard- en zachtboard platen, keukens, ijzeren kasten (lang 2 m). - Magazijn Hoornick, Engelse Kade, Zierikzee. - Vertegcnw.: M. W. Janse, Karnemelksvaart 3, tel. 2158 Biggen. N. L. Boot, Heuvels- weg 15 Kerkwerve. Een mooi beklede poppen wieg. Te bevragen bijAgent van Leeuwen, tel. 2883, Schuddebeurs. Prima onderhouden brommer (Zündapp) wegens aanschaf auto. Weinig gel, nw. banden, dubbele achterveren. J.Goed- hart, Nw. Haven 121, Zierik zee, telefoon (01110)-3346. Philips pick-up met verster ker, zeer goede staat. Bo gaardstraat 20, Zierikzee. Z.g.a.n. Rotanwieg, reiswieg en kinderwagen Wilgenmeet 14, Renesse. 2 ponywagens, 2 ponytuigen. M. Kristelijn, Krepelstraat 23, tel. (011101-3197, Zierikzee Electrische wasmachine met wringer (Miele) .Lodewijk Unastraat, Nieuwerkerk, tel. 418. Deze week weer volop snij bloemen en planten. Zater dag in de Beurs. J. Ravia, Schuttershofstraat 17, Zierik zee, tel. 3131. Cpel bestelw. Bouwjaar 1957. Te bevr. Balie 9, Zierikzee. Diversen: Voor de grootste sortering en exclusieve behangpapie ren: Mol, Nieuwe Boogerd- Zierikzee. Voor Pfaff naaimachines naar A. C. Bastiaanse, Pape gaaistraat 4, tel. (01100)-7476, Goes. Enkele nieuwe dames- en heren sportfietsen voor f 160,-, compleet met licht, enz. A, van Hese, Weststraat 9, Zierikzee. Leerdam drinkserviezen in kristal of glas, nu ook „Gil de" in geschenksverpakking. Geschenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee. De nieuwste collectie oor bellen, colliers en lange ket tingen: Mol, Nieuwe Boo- gerdstraat 27, Zierikzee. V.v. „Zierikzee". Woensdag avond (morgen) inlevering van totoformulier nr. 19 (Ajax-Feijenoord enzovoort!). Nieuwe deelnemers kunnen zich aanmelden op ons toto adres. Wilt u een pijp gaan roken? Komt vrijblijvend binnen! Vele modellen en prijzen bij sigm. D. C. Viergever, West straat, Haamstede en hoek Kraanplein, Zierikzee. Rijdt veilig in de winter, maar dan goede banden. Alle maten en uitvoeringen voor fiets en bromfiets. A. van Hese, Weststraat 9, Zierikzee. Moet uw huisdier weg? Geeft ons bericht! Laat het geen zwerfdier worden! So phia, Ver. tot Bescherming van Dieren, Esdoornstraat 33, Telefoon 583, Nieuwerkerk. Bezoekt vrijblijvend onze showroom voor woningin richting met meer meubelen voor uw geld! Woningim-ich- ting J. C. Paauwe, telef. 469, Zonnemaire. Ratten en muizen zijn het beste te bestrijden met „To- morin"! C. Fasol, Renesse - Sluijs Zn., Haamstede. Parapluibak, asstandaard, si garen- en sigarettendozen, byouteriedozen, nu volop keus. Geschenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee, te lefoon 2174. Verpleegster worden? En dan liefst in een moderne, gezel lige stad? Onze eerstvolgende cursus vangt begin januari aan. Inlichtingen: Directrice Diaconessenhuis, Eindhoven. Personeel gevraagd: Werkster voor één ochtend per week. Weststraat 31 (na half zes), Zierikzee. Verloren: Een herenpolshorloge Tegen beloning terug te bezorgen bij: A. Bevelander, Frederik- straat 8, Scharendijke. VMMMmMMMaMatMMajÊWWKatBMMMMMM'irM- uw drukker 5 voor S huwelijkskaarten J en -circulaires s Standaard potje 100 grams pot 3.^5 Grote voorraadpot 7 GEMEENTE BROUWERSHAVEN Burgerlijke stand en loop der bevolking over oktober 1966 Geboren: 1 oktober: Jan Anthonie, zoon van D. C. v. d. Velde en A. Vis ser (Ncordgouwe); 7 oktober: Nico- laas Cornelis J., zoon van J. M. N. van Steijn en E. C. Kristalijn (Brou wershaven10 oktober: Geertruida, dochter van C. J. Braai en M. P. Ro- mijn (Dreischor); 15 oktober: Stoffel Andries, zoon van C. J. Nelisse en P. Jumelet (Noordgcuwe; 18 oktober: Annemarie. dochter van J. van Dijk en J. A. Vis (Zonnemaire): 18 okto ber: Marco, zoon van W. A. Duin houwer en J. Hillebrand (Zonne maire): 20 oktober: Peter Gerrit, zoon van C. Biemond en W. J. Plantenga (Dreischor); 22 oktober: Johan.ia Ja- coba, dochter van J. J. de Wilde en C. P. Boot (Dreischor); 26 oktober: Eric Leendert, zoon van W. C. Schou- wenaar en L. W. Korstanje (Drei schor), Overlijden: 7 oktober: Leendert M. Schouwenaar, 16 jaar (Dreischor): 7 oktober: Tannetje Duinhouwer (te Zierikzee), 43 jaar, echtgenote van A. Janse (Brouwershaven)22 oktober: Komelis Wagemaker (te Zierikzee), bi iuur (Dreiscnor). Huwelijk: 25 oktober: Cornelis Be- suijen, 24 jaar (Middelburg) en Jo hanna Zegerina Klaasse, 20 jaar (Dreischor); 28 oktober: Johannes Jan van 'tVeer, 23 jaar (Wester- schouwen) en Engelina v. d. Kasstee- le, 21 jaar (Noordgouwe). Ingekomen: 3 oktober: W. J. Bruins Slot en echtgenote (Dreischor) van Rotterdam; 3 oktober: L. G. de Munnik en gezin (Zonnemaire) van Zierikzee; 3 oktober: D. de Reus en gezin (Zonnemaire) van Duiveland; 12 oktober: D. A. Jansen en gezin (Brouwershaven) van Delfzijl; 27 ok tober: M. Bakker-Loozcn (Dreischor) van Rotterdam. Vertrokken: 6 oktober: N. Keizer (Brouwershaven) naar Vlaardingen; 10 oktober: M. C. van Ast (Zonne maire) naar Vlissingen; 18 oktober: J. C. Geluk (Ncordgouwe) naar Wa teringen; 18 oktober: C. M. v. d. Hou ten (Zonnemaire) naar Rotterdam; 25 oktober: J. Z. Besuijen-Klaasse (Dreischor) naar Wissenkerke; 26 ok tober: F. Rijnberg (Brouwershaven) naar Schiedam; 26 oktober: D. H. van Rhee (Zonnemaire) naar Amers foort; 28 oktober: E. van 'tVeer-v. d. Kassteele (Noordgouwe) naar Wes- terschouwen. DODELIJKE ONGELUKKEN WILDERVANK. De 54-jarige H. Groenhof uit Nieuwe Pekela is in Wildervank-Stadskanaal om het le ven gekomen. De man werd, met de bromfiets aan de hand aan de rech terzijde van de Unenkenstraat lo pend, door een hem achteropko mende personenauto geschept en op slag gedood. MEPPEL. In het Sofia-ziekenhuis te Zwolle is de tienjarige Hendrik Kip uit De Wijk overleden aan de verwondingen, die hij opliep bij een ongeluk. Het jongetje stak, gezeten op een ponypaardje, de weg over in zijn woonplaats De Wijk, toen hij werd aangereden door een autobus van de Drenthse vervoersmaatschap pij. OOTMARSUM. In het ziekenhuis te Enschedé is de 43-jarige mevrouw M. P. uit Rossum, moeder van zes minderjarige kinderen - overleden aan de ernstige verwondingen waar mee zij was opgenomen, nadat zij en haar man, op de weg Ootmarsum- Oldenzaal, door een personenauto van achter waren anagereden en op het wegdek gesmakt. ORDE in leer gebonden: dat is de „Succes" agenda, 't Ideale agenda-systeem. Losbladig, dus hooit over dreven dik in uw zak Maar ook nooit gebrek aan notitieruimte, doordat u steeds losse blaadjes kunt tussenvoegen. Vele modellen en uitvoe ringen van de portefeuilles hebben wij voorradig. In houd 1967 is thans ver schenen. Zoals steeds, ruime keus bij Zojuist ontvingen wij een grote partij Prijzen vanaf I 35,- Electrische guitaren vanaf 111 2,50 Vraagt dus met St. Nicolaas een GUITAAR! krijgt iedereen die vanaf heden tot 5 december een GUITAAR koopt, gratis, door iemand van onze zaak, de beginselen van het guitaarspel uiteengezrt (op nader af te spreken avonden) Kom, kijk en kies dus bij muziekhandel WELTEVREDEN Appelmarkt 8 - Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 9