)verduiii r Hierop heeft U gewacht leerling- ziekenverzorgster Raad van Bestuur Bouwbedrijf wijst op euvel beunhazerij Eerste praktijkschool voor pluimveeteelt/varkenshouderij geopend Ernstige waarschuwing tot de huisartsen Brief aan «emeeiüebestureu RENESSE, 3-11. De Raad van Bestuur Bouwbedrijf heeft in een brief aan de gemeentebesturen de aandacht gevraagd voor de beunha zerij in deze bedrijfstak, die de laatste tijd ernstige vormen heeft aangenomen. Dit kwaad wordt veel al beoefend door bouwvakkers in hun vrije tijd. Behalve ernstige na delen voor de werkgever die lonen en hoge sociale belasting betaalt, vormt dit een belemmering voor de vlotte gereedkoming van woningen en an dere urgente bouwprojecten. Voorts wordt op deze manier bij een ver minderde spanning op de arbeids markt de arbeidsvoorziening verder in gevaar gebracht. De beunhazerij is in strijd met zowel het vestigings- besluit als met de C.A.O. De brief wijst op het gevaar van het laten stopzetten van werken waarvoor geen vestigingsvergunning is afgegeven en vraagt van de ge meente besturen de volle aandacht voor deze materie. De tekst van de brief luidt als volgt: „Het zij ons vergund uw aandacht te vragen voor het verschijnsel van de beunhazerij in het bouwbedrijf. Hieronder ver staan wij het uitvoeren van bouw werkzaamheden zonder dat men daartoe bevoegd is. Veelal geschiedt ADVERTENTIE deze onrechtmatige bedrijfsuitoefe- Commentaar vakbond Sunsilk haarversteviger daarmee windt u ze om uw vingert De 5-jarige Middelbare Handelsavondschool te Middelharnis (Ingezonden). Zoals reeds bekend uit een vorige publicatie in ons blad, zal de 3-ja- rige Middelbare Handelsavondschool te Middelharnis in 1967 worden om gezet in een school met 5-jarige cur sus. Daar deze publicatie aanleiding heeft gegeven tot verwarring betref fende de 3-jarige school, wordt hier nog nadrukkelijk vermeld dat de 3-jarige school natuurlijk blijft be staan, maar de leerlingen die het drie-jarige diploma behaald hebben kunnen nu verder studeren en na 2 jaar het 5-jarige diploma behalen. Tot de 4e klasse van de Handels avondschool kunnen eveneens toege laten worden leerlingen in het bezit van een U.L.O. diploma, zij doen na twee jaar eindexamen in de vakken: boekhouden, handelsrekenen, Neder landse, Engelse en Duitse handels correspondentie, en bij voldoende belangstelling in stenografie, zodat het 5-jarige diploma behalve een goede voorbereiding voor de prak tij kdiploma's in bovengenoemde vakken (in 3 tot 6 maanden te beha len) eveneens een goede secretaresse opleiding is. In verband met de betreffende maatregelen voor de komende 5-ja rige cursus is het voor de leiding van de school van groot belang nu reeds te weten hoe groot de belang stelling voor de 4e klasse zal zijn. Alhoewel de x-eeds gebleken belang stelling de verwachtingen overtrof en voldoende is om een 4e klasse te starten is het toch van groot belang ten einde een zo juist mogelijk in zicht in deze belangstelling te krij gen, dat al diegenen die in principe van plan zijn de lessen in de 4e klasse te volgen zich voorlopig mel den bij de administratie van de school, schriftelijk of telefonisch (01870 - 2777) Burgem. Mijslaan te Middelharnis, gebouw Rijks H.B.S. ning door bouwvakarbeiders in hun vrije tijd. Dit is door het overtreden van het Vestigingsbesluit Bouwnij- verheidsbedrijven 1958 niet alleen in strijd met de Vestigingswet Bedrij ven 1954, ook de collectieve arbeids overeenkomst voor het bouwbedrijf wordt hierdoor met voeten getreden. Behalve dat algemeen vex-bindende regels worden overtreden, kleven aan deze beunhazerij nog een aantal aan zienlijke bezwaren, waarvan wij de volgende onder uw aandacht bi-en- gen: Aan de financiële waarborgen en aan de eisen van vakbekwaam heid, zoals het vestigingsbesluit ver eist, is niet voldaan. Uiteraard ver hoogt dit de financiële en technische risico's bij het uitvoeren van wer ken. Met name zij ook gewezen op de risico's als gevolg van het niet in acht nemen van de veiligheidsvoor schriften. De vrUetUdswerkzaamheden van bouwvakarbeiders in de avonduren en op zaterdagen gaan ten koste van de produktiviteit op de bouwwerken waarop tijdens de normale werkuren wordt gewerkt. Afgezien nog van de ernstige na delen voor de werkgever die de lonen en de hoge sociale lasten betaalt, vormt dit aldus een belemmering van de vlotte gereedkoming van wo ningbouw- en andere urgente bouw- objecten. De bestedingsbeperkende maatregelen van de overheid en de kapitaalkrapte vei*minderen reeds de spanning op de arbeidsmarkt. Het gevaar van toekomstige werkloos heid in de bouwnijverheid wordt nog verder in de hand gewerkt door de onrechtmatige bedrijf uitvoering door bouwvakarbeiders in avonduren en op zaterdagen. De arbeidsvoorziening in de bouwnijverheid wordt aldus - ook voor de -toekomst - in gevaar ge bracht. Het is ons bekend dat een aantal gemeentebesturen de mening is toegedaan dat bij het verlenen van een bouwvergunning niet de voor waarde kan worden gesteld dat het werk door een rechtmatig gevestigd bedrijf wordt uitgevoerd. Wij drin gen er evenwel bij u op aan zoveel mogelijk te bevoi'deren dat zulkt in de praktijk wel geschiedt, het behoeft ons inziens geen verder betoog dat daarmede een algemeen maatschap pelijk belang wordt gediend. Wij me nen dat u uw medewerking in deze belangrijke aangelegenheid gestalte kunt geven door bij voorbeeld bij het afgeven van een bouwvergunning een mededeling van de volgende in houd te verstrekken: „Uw aandacht wordt er op gevestigd dat het werk waarvoor deze vergunning wordt af gegeven, slechts mag worden uitge voerd door een bedrijf dat in het be zit is van een vestigingsvergunning ingevolge het Vestigingsbesluit Bouwriijverheidsbedïijven 1958. In dien deze vestigingsvergunning niet aanwezig is, kan stopzetting van het werk gevorderd worden of het in uitvoering nemen ervan worden ver hinderd". Ziekenfondsen beraden zich maandag UTRECHT, 3-11. Het gemeen- schappelijk overleg ziekenfondsorga- nisaties zal zich maandag in Utrecht beraden over de brief van de lan delijke huisartsenvereniging, die de^- zer dagen heeft laten weten, dat zij alleen bereid is het overleg met de ziekenfondsen voort te zetten als de eerder vastgestelde agenda normaal wordt afgewerkt. Dit betekent eerst overleg over de voorstellen van de artsen en pas daarna een gesprek over de tegenvoorstellen van de zie kenfondsen. Van ziekenfondszijde deelde men ons desgevraagd mede, dat het \v!ei- nig zin heeft over de voorstellen van de artsen verder te praten, aangezien de uitgangspunten zo fundamenteel verschillen, dat een gesprek uitzicht loos is. Dit hebben de ziekenfondsen trouwens in een brief van zeven bladzijden reeds aan de artsen dui delijk gemaakt v«oor de onderhan delingen op 25 oktober vastliepen. „Het was is te diep om elkaar te be reiken", zo zei de woordvoerder van de ziekenfondsen. Dour de Algemene Nederlandse Bouwbedrijfsbond, aangesloten bij het N.V.V., werd op dit schrijven het volgende commentaar geleverd: In het midden latend of de conclusie van de Raad van Bestuur juist is, namelijk: „dat de beunhazerij de laatste tijd ernstige vormen heeft aangenomen", zijn we met de x*aad van mening dat alle ten dienste staande middelen benut moeten wor den om dit euvel de kop in te druk ken. Het past noch werkgevers, noch werknemers om via beunhazerij - we hebben dit meermalen betoogd - aan het produktieproces deel te ne men. Zij onttrekken zich daardoor aan verschillende wettelijke regels en normen, met alle mogelijke gevol gen van dien. Wij vertrouwen dat onze leden in het bijzonder zich van beunhazerij zullen onthouden en eventueel andere werknemers op het a-sociale daarvan zullen wijzen. Tuinman viel personeelschef aan WAGENINGEN, 3-11. In het hoofdgebouw van de landbouw hoge school heeft donderdag de 26-jarige tuinman F. de H. de chef van perso neelszaken de heer L. van Drunen met een mes aangevallen. De heer Van Drunen werd ernstig gewond aan de pols. Dii'ecte overbrenging naar het ziekenhuis te Wageningen was noodzakelijk. Inmiddels is hij vervoerd naar het gemeentezieken huis te Arnhem. De tuinman, die zes 'jaar in dienst is van de landbouw hogeschool, verzette zich steeds tegen doorlichting, waarna de heer Van Drunen hem uitnodigde daarover te komen praten. De tuinman zei dat hij zich had gemeld bij de controle rend ai'ts van de hogeschool, maai- terwijl de personeelschef zich met deze arts telefonisch in verbinding wilde stellen, viel de man hem aan en trok een mes. Tijdens de worste ling liep de ambtenaar waarschijnlijk een slagaderlijke bloeding 'aan de pols op. Collega's ontzetten de heer Van Drunen, die veel bloed had ver loren. Inmiddels arresteerde de po litie de tuinman. ADVERTENTIE Gaat aardappelmeelfabriek in Smilde sluiten HOOGEZAND-SAPPEMEER, 5-11. De president-commissaris van het koninklijke Scholten-Honig concern, de heer G. F. Dalenoord, meent dat er in de Nederlandse aardappclmeel- industrie geleidelijk enkele bedrijven gesloten zullen worden. Hij acht het in dit verband niet uitgesloten dat ook de aardappel meelfabriek van W. A. Scholten in het Drentse Smilde gaat sluiten. Dit bedrijf is een nevenvestiging van de aardappelmeelfabriek, die het con- SPORTBERICHTEN VOETBAL K.N.V.B. Zierikzee A I-Vlissingen A II 7-2 In een uitstekend gespeelde wed strijd is het de A-junioren van Zie rikzee met duidelijke cijfers gelukt revanche te nemen voor de te Vlis- singen geleden nedex-laag. Met goed open spel trokken de rood-zwarten al direct na de aftrap ten aanval waax-bij zij er in slaagden de rood witte defensie stevig onder druk te zetten. De voorhoede toonde zich hierbij ook schotvaardig waardoor zij bij het ingaan van de rust reeds een 4-1 voorsprong hadden welke nog in de 2e helft werd opgevoerd tot 7-2. De doelpunten werden ge scoord door Timmer (4), Stoutjesdijk (1), v. d. Salm (1) en Struik (1). Zonnemaire-Kwadendamme 1-0 In een spannende wedstrijd is het de rood-gelen op de valreep nog ge lukt beslag op de volle winst te leg gen. Technisch speelden de bezoe kers wel iets beter dan de thuisclub maar hun voorhoede bleek niet in staat te zijn de verdediging van Zonnemaire voor werkelijk moeilijke problemen te stellen. Ook in de voor hoede van de thuisclub wilde het de ze middag niet erg best vlotten waardoor zij steeds weer hun meer dere in de verdedigers moest erken nen. Toen een iéder zich reeds met een doelpuntloos gelijk spel verzoend had gelukte het Adrie Geelhoed in de allerlaatste minuut met een goed schot de overwinning voor zijn club uit het vuur te slepen (1-0). Afsluiting binnenstad Utrecht UTRECHT, 3-11. Eind vorig jaar werd bij wijze van proef een aantal straten in de binnenstad van Utrecht voor al het rij verkeer zaterdagmid dag afgesloten. Deze maatregel is een succes gebleken, waarover zowel de winkeliers als het publiek zich enthousiast hebben getoond. Deze af sluiting zal nu definitief worden, na melijk iedere zaterdagmiddag van 14 tot 18 uur. Het voetgangersgebied in Utrecht zal het volgend jaar nog be langrijk worden uitgebreid. Ook op woensdagmiddag van 14 tot 18 uur zal dan een deel van de Utrechtse binnenstad voor'al het verkeer wor den gesloten. HORST, 3-11. Donderdagmiddag vond in Horst (L.) de opening plaats van de eerste praktijkschool voor de pluimveeteelt en varkenshouderij. In Barneveld en Almelo zijn soortgelij ke scholen in voorbereiding. h'èt Centraal Museum der gemeente Utrecht, dat in '63 zijn 125-jarige be staan herdacht i? het oudste gemeentelijke museum in ons land. Tot de rijk gevarieerde colectie, ondergebracht in het voormalige Agnietenklooster (een kloostergebouw van vim. 1500), behoort dit fraaie bronzen nijlpaard van Lambertus Zijl (1866-1947), daterend uit omstreeks 1930. De demissionair minister Biesheu vel, moest, zoals voorzitter Smulders het uitdx*ukte, om bekende ï'edenen verstek laten gaan. Naniens hem opende ir. J. W. Wellen, directeur- generaal van de landbouw, de nieu we school. In zijn toespraak memo reerde ir. Wellen dat de land- en tuinbouwbedrijven in Limburg in ze ven jaar tijd waren afgenomen met achttien procent, terwijl het leerlin genaantal op de landbouwscholen dn vijf jaar afnam met dertig procent. Hij wees er verder op, dat de op richting van een champignon-px-ak- t ij k school te Horst in overweging is ten aanzien van de toekomst in de pluimveeteelt en varkenshouderij dacht hij dat de afgetkansen op de E.E.G.-markt niet ongunstig zijn. Sedert 1963 steeg de varkensproduk- tii'e van 5,1 miljoen stuks tot 6.3 mil joen in de pexriode van 1965-1966. Dc export van vers vlees ging vaxx 48.000 ton naar 83.000 ton in 1965. De eier- produktie, aldus de heer Wellen, on dervindt grote concurrentie van West-Duisland, maar de px-oduktie steeg van 8,9 miljard in 1962 tot 11,9 miljard in 1965. Hij was daarom over de ontwikkeling van de legproduktie ook niet zo gerust. De slachtpluim- veehouderij vertoont echter een stij ging. Op de E.E.G.-mai'kt, aldus de difecteur-generaa 1met 180 miljoen inwoners, illggen aantx'ekkelijke kan sen, mits de kwaliteit iets beter is dan die der aangesloten landen. Het landbouwondex-wijs kan hierbij een gunstige factor zijn. cern in Foxhol (Gron.) bezit. Volgens de heer Dalenoox-d gaat de ontwikke ling van de aardappelrneelindustrie naar een verdere mechanisatie en automatisering in het produktiepro ces, waardoor o.m. een snellere ver werking van de oogst kan worden bereikt, Verdere concentratie in de ze bedrijfstak zal niet kunnen uit blijven, zo heeft de heer Dalenoord verklaard tegenover journalisten, die deelnamen aan een door de Vereni ging Nedex'lands Fabrikaat georgani seerde pex'sexcursie naar de provin cie Groningen. Parijs in de sneeuw PARIJS, 3-11. In Parijs is dondex"- dag veel sneeuw gevallen. In korte tijd waren de straten met een flinke laag sneeuw bedekt. Het verkeer on dervond er veel hinder van. Hevige sneeuwstormen woedden er op het vliegveld Ox-ly, waardoor het lucht verkeer in de war werd gebracht. ADVERTENTIE U zoekt een werkkring die U veel voldoening kan schenken? In ons geheel nieuwe psychiatrische ziekenhuis voor bejaarden „OVERDUIN" te Katwijk aan Zee kunt U per 1 januari a.s. in dienst treden als Voorwaarden: 3 jaar Huishoudschool of VGLO; Leeftijd op 1 mei 1967 17 jaar of ouder. Wij bieden U: een prima salaris-een gezellige sfeer-goede vooruitzich ten - gratis opleiding voor het waardevolle diploma Ziekenverzorgster. Bovendien is er plaats voor enkele eerste verpleegsters verpleegsters nachthoofden verpleeghulpen bejaardenhelpsters Wij nemen graag PERSOONLIJK contact met U op indien U ons om nadere inlichtingen vraagt. Ons telefoonnummer is (01718) 5441. Nederlands Hervormd psychiatrisch ziekenhuis „Overduin", Nachtegaallaan 5, Katwijk aan Zee, f ••SS"»* Flitsen uit het buitenland LONDEN. De Bxritse luchtmacht heeft in de afgelopen week een tiental Russische verkenningsvlieg tuigen, die boven de Noordzee pa trouilleren onderschept eng eëscör- teerd tot boven de internationale wateren, zo is vannacht in Londen vernomen. 1 ISTANBOEL. Een Sowjetrussische vrachtvaardex*, de Tayphon, en een veerboot zijn met elkaar in de Eng te Canakkale in de Dardanellen in aanvaring gekomen. De veerboot zonk na een half uur, waardoor de meeste opvarenden konden worden gered. Vijf personen worden nog vermist. TOKIO. Noordkoreaanse soldaten hebben ten zuiden van de gedemili tariseerde zone tussen Noord- en Zuid-Korea zes Amei-ikaanse en een Zuidkoreaanse militairen gedood, heeft het V.N.-commando in Tokio bekendgemaakt. PEKING. Ongeveer 500 Chinese handelsfunctionarissen en technici hebben in Sjanghai de opening bij gewoond van de derde Franse in- dustrietentooristélling. Deze duurt twee weken. WENEN. Een Roemeense afvaar diging is uit Boekarest naar Alba nië vertrokken om het vijfde con gres van de 'Albanese communisti sche partij bij te wonen, aldus radio Boekarest. De delegatie staat onder leiding van Constantin Dragan, lid van het partijbestuur. LONDEN. De 47-jarige William Cecil Mulvena, makelaar in West- cliff-On-Sea (Essex), is in de nacht door de speciale afdeling van Scot land Yard gearx'esteerd en zal voor de x-echter in Southend gebracht worden onder verdenking Van spio nage. MOSKOU. Pi'esident Podgorny van de Sowjet-Unie zal in januari tezamen met de Russische minister van binnenlandse zaken Gromiko, een tegenbezoek brengen aan Rome. Px-esident Gronchi van Italië reisde in 1961 naar Moskou. OOSTBERLIJN. Het Roemeense staatshoofd, president Stoica, is woensdag in Oostbexdijn aangeko men voor, wat genoemd wox-dt, een vakantiebezoek. Zijn Oostduitsc ambtgenoot Ulbricht was met px*e- mier Stoph en de tweede man in de communistische partij, Honecker, naar het vliegveld gekomen om hem te begroeten. SAIGON. In Saigon zijn twee Zuid Vietnamese militaix-en om het leven gekomen en vijf burgei's gewond, doordat iemand een handgranaat op straat gooide. PARIJS. De Franse componist Ro land Manuel, één van de bekendste leerlingen van Maurice Ravel, is aan een hartaanval overleden. Hij was 75 jaar. TOKIO. Het aantal slachtoffers als gevolg van een ontploffing in een kolenmijn qp het Japanse ei land Hokkaido is tot zestien geste gen. Vier mijnwerkers worden nog vermist. De explosie vond plaats op een diepte van 600 meter. SITTARD. In het ziekenhuis te Sittai'd is ovexdeden de 20-jarige J. Ehlen uit Sittard die maandagavond op zijn bromfiets werd aangex'eden door een bestelauto. De jongeman liep daarbij een schedelbasisfrac- tuur op. Scheepvaartberichten Esso Rottex'dam, 3-11 van Khax*g eil. naar Durban. Tjipanas, 2-11 van Kaapstad naar Luanda. Caltex Nederland, 3-11 van Inno- shima naar Bombay. Esso Amstex'dam, 4-11 te Aruba. Vrachtwagen tegen sneltrein A'dain-Hagen DUSSELDORF, 3-11. De sneltrein Amsterdam-Hagen heeft vandaag op een bewaakte spoorwegovergang in Wesel (Noordrijn-Westfalen) de aan hanger van een vrachtwagen aange reden, waarbij de wagenvoerder en zes passagiers van de trein werden gewond. De botsing geschiedde met zo'n kracht dat de aanhanger in de lucht werd geslingerd. Naar de politie meedeelt had de 62-jarige overwegwachter vergeten de spoorbomen te sluiten hoewel de komst van de trein was aangekon- Het draina te Milliiigen AMSTERDAM, 3-11. Thans Is gebleken, dat dc 35-jarige moeder J. A. O.-K. uit Millingen, die haar vijf kinderen om het leven bracht, zes enkele reizen had besteld bij de Zuidafrikaanse luchtvaartmaatschap pij Trek Airways. 14 januari aanstaande zou zij met haar kinderen per vliegtuig naar Jo hannesburg vertrekken, om zich bij haar man te voegen, die eind vorig jaar met dezelfde maatschappij naar Zuid-Afi-ika was gegaan, om alvast werk te zoeken. Aanvankelijk zou mevrouw O. vo rige week zijn vertrokken. Enkele dagen daarvoor belde zij het kantoor van de luchtvaartmaatschappij in Amstex'dam op. om de plaatsbewijzen over te laten boeken op het toestel dat op 14 januari naar Johannesburg vertrekt. LAND- EN TUINBOUW Begroting van het Landbouwschap Het dagelijks bestuur van het Landbouwschap heeft de ontwerp- begx-oting voor 1967 aan het bestuur aangeboden. Dit ontwex-p zal behan deld worden in de openbare verga dering van het bestuur op 2 novem ber a.s. De ontwei-p-begroting wijst voor de gewone dienst een bedx-ag aan van 8.670.550,- aan uitgaven en een bedx-ag van 9.088.500,- aan inkom sten. Deze inkomsten worden in hoofdzaak verkregen uit de algemene heffingen. Het basisbedrag voor de algemene heffing is onveranderd gebleven en bedraagt vijf gulden per ha bouw- of grasland. Zoals bekend wordt de aanslag niet opgelegd indien deze minder bedraagt dan 12,50. HAARLEM. Tussen Halfweg en Haarlem zijn van een goedex*entrein drie wagons uit de rails gelopen. Persoonlijke ongevallen hebben zich niet voorgedaan, doch er werd gro- te x'avage aangericht. Indonesië koopt schepen in Nederland DJAKARTA, 4-11. De scheep- vaartmaatschappij P.P.S.S. van Zuid-Celebes heeft in Nedexiand drie schepen gekocht voor iets meer dan 5,5 miljoen gulden per stuk, heeft de directeur van de ontwikke lingsbank voor Zuid-Celebes, Sjam- soeddin Daeng Mangawing, meege deeld. Mangawing is vx'ijdag terug gekeerd van een reis naar vex'schei- dene Eux'opese landen en de V.S. In Nederland ondertekende hij het koopcontract van de schepen, elk 2500 ton groot. Hij heeft tevens ma chinerieën voor de oliemaatschappij Gowa gekocht. UTRECHT. De dix'eclie van Wex'k- spoor Utrecht N.V. meent mogelijk heden te hebben gevonden om in de toekomst tot een pex-soneelsbezetting te komen welke leidt tot betei'e eco nomische vei'houdingen, texwijl de wijze waarop het personeelspro bleem wordt behandeld sociaal ver antwoord is. UTRECHT, 3-11. De lieer C. L. van Licnden, die donderdagmiddag in Utrecht na een dertigjarig voor zitterschap afscheid nam van de cen trale bond van onderling beheerde ziekenfondsen, heeft op zijn af scheidsreceptie een ernstige waar schuwing gericht aan het adres van dc huisartsen. Hij is gedurende zijn loopbaan met talloze problemen geconfronteerd ge weest, maar de moeilijkheden van dit ogenblik noemde hij wel heel erg groot. Degenen die daax*voor de ver antwoordelijkheid dragen, zo zei hij, moeten heel goed weten wat ze doen. Hij betoogde, dat het ziekenfondsbe- S'tcl dat na dc oorlog is opgebouwd een stuk sociale zekerheid is gewor den. Dit komt nu in gevaar. „Wees verstandig", zo vroeg de heer Van Lienden, „en maak van de zaken die nu aan de orde zijn geen prestige kwesties". De gToepcn die honorarium verho gingen vragen die ver boven de mo gelijkheden uitgaan, moeten volgens hem heel goed weten dat zij iets aan het glijden brengen dat in de toe komst moeilijk tegen te houden zal zijn. terts, dat veel verder gaal dan de verhouding huisartsen-zieken fondsen: een stuk sociale zekerheid dat in goed overleg is opgebouwd di*eigt verloren te gaan. De heer Van Lienden sprak de hoop uit, dat er spoedig mensen zullen komen die, het dreigend onheil kunnen afwen den. D.e belangen van miljoenen ver zekerden staan op het spel, zo voeg de hij hieraan toe. ADVERTENTIE

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 4