sport+carnera BURGEMEESTER A. H. VERMEULEN NAM AFSCHEID IN BIJZONDERE RAADSVERGADERING BROUWERSHAVEN STREEKNIEUWS ADVERTENTIE Laatste „officiële daad": aanleg van groot kampeerterrein in „De Bulke" DRE2SC1IOR, 28-10. - „Zo is dan thans een einde gekomen aan mijn ambt van burgemeester dezer gemeente en u zuit begrijpen dat dit voor mij een ingrijpende stap is. Het is dan ook met enige moeite dat ik afscheid neem van het vak dat mij lief is en dat ik meer dan een halve eeuw, name lijk bijna 51 jaar, heb mogen vervullen". Dit zei vrijdagmiddag burgemeester A. H. Vermeulen van Brouwershaven tijdens de bij gelegenheid van zijn afscheid gehcuden bijzondere raadsver gadering, welke plaats vond in het voor deze bijeenkomst we! wat kleine maar toch altijd weer intieme oude raadhuis van Dreischor. Het was vrijdagmiddag een hele drukte in Dreischor: de bijzondere raads vergadering werd voorafgegaan door een trouwpartij, en daarna volgden enige druk bezochte recepties, waarbij velen persocr.lijk afscheid namen van de heer en mevrouw Vermeulen. De scheidende burgemeester her innerde in zijn toespraak aan het vele dat in zijn lange ambtsperiode is geschied. De eerste schrede van zijn ambtelijke loopbaan zette de heer Vermeulen overigens niet in de gemeente Brouwershaven, doch in het stadhuis van Gouda en vervol gens was hij een twaalftal jaren werkzaam ter secretarie van Schoon hoven. In 1932 werd de heer Ver meulen secretaris en ontvanger van Brouwershaven, waarbij hij in de moeilijke jaren van de tweede we reldoorlog - na gepleegd overleg met de illegaliteit - het ambt van burge meester en secretaris van Duiven- dij ke moest aannemen en vervulde tot een maand na de bevrijding. In 1948 volgde zijn benoeming tot bur gemeester en secretaris van Drei schor. Op 31 december 1960 eindigde de gemeentelijke zelfstandigheid van Dreischor; in 1961 vond de samen voeging van gemeenten plaats en werd de heer Vermeulen benoemd tot burgemeester van Brouwersha ven. „Dat zijn moeilijke jaren ge weest, maar niettemin kon veel en belangrijk werk worden verricht", aldus spreker, die in dit verband o.a. herinnerde aan de vernieuwing van de haven, die in totaal een half mil joen gulden gaat kosten en waar voor de burgemeester twee dagen voor zijn afscheid - zoals gemeld - de eerste damwandplank heeft ge slagen. De scheidende burgervader had voor deze laatste onder zjjn leiding staande raadsvergadering nog een prettig bericht in petto: het plan tot aanleg van een groot kampeerter rein in de polder „De Bulke" heeft rijksgcedkeuring gekregen, met een subsidietoezegging van 120 procent in de arbeidslonen. Dit werk zal het aanzien van Brouwershaven in de toekomst mede gaan bepalen en ge schikt maken voor de watersport- recreatie van het Grevelingenbek- ken. De heer Vermeulen meende intus sen wel dat de gemeente nog enkele moeilijke jaren voor de boeg heeft, maar dat de verwachtingen voor de toekomst hoopvol mogen zijn, temeer ook omdat de „corridor" van Schou- wen-Duiveland streks open komt te liggen als woongebied voor de indu striecentra var de randstad Holland en het Scheldebekken. De burgemeester besloot zijn af scheidsspeech met dank te zeggen aan alle ambtenaren der gemeente, van hoog tot laag, waarbij hij aller eerst dacht aan de secretarie, met aan het hoofd daarvan de secretaris, het hoofd van gemeentewerken met zijn personeel, het onderwijzend per soneel, de vrijwillige brandweer korpsen en de politie. Voor het in hem gestelde vertrouwen dankte de heer Vermeulen voorts ook de ver schillende gemeentelijke organen, waarin hij gedurende vele jaren zijn gemeente vertegenwoordigde, en in het bijzonder ook zijn echtgenote. „Zij was de stille kracht achter de schermen, die op mijn leven en wer ken de grootste invloed heeft uitge oefend". Bij de aanvang van deze bijeen komst, met een druk bezette pu blieke tribune en in aanwezigheid van o.a. de burgemeesters van de vijf overige gemeenten op Schou- wen-Duiveland, dankte loco-burge meester J. Dekker de burgemeester voor alles wat hij in en buiten de gemeente gedaan had. De heer Dek ker releveerde ook de loopbaan van de heer Vermeulen, waarbij hij her innerde aan de crisisjaren, oorlog en bevrijding, de watersnood, met de daarna volgende vernieuwing van Dreischor, welke o.a. gestalte kreeg in de Mr. Pieter Moggestraat. „Was het niet altijd even gemakkelijk en zal er nog veel zijn dat u graag had zien verbeteren, op deze dag kunt u omzien naar het verleden en naar ik hoop met voldoening", aldus de heer Dekker, die in zijn woorden van dank ook mevrouw Vermeulen be trok. VVcthcudcr L. M. Mcermond sprak namens de fractie van de V.V.D. en herinnerde er aan dat hü bijna der tien jaar met burgemeester Vermeu len in het college heeft samenge werkt. „We hebben elkaar goed leren kennen en vinden", aldus de wet houder, die de laatste zes jaren voor de scheidende burgemeester bepaald niet de prettigste noemde, omdat er na de samenvoeging van de gemeen ten veel onbegrip en wantrouwen ontstond bij de bevolking. „Wellicht is dat de schuld van hogerhand en had men deze samenvoeging anders aan moeten pakken", meende de heer Moermond. Hij stelde vest dat burgemeester Vermeulen altijd het goede voor de gemeente heeft gewenst en sprak de wens uit dat de nieuwe gemeente- ?n -»euwa vaste k-- s zal we ten te varen ..Er moet gezamenlijk aangepakt worden om iets goeds van de gemeente te maken", aldus de wethouder. Hij herinnerde aan het feit dat onder leiding van de heer Vermeulen in Dreischor veel is be reikt en aar de hem bij zijn veertig jarige ambtsvervulling toegekende koninklijke onderscheiding. Namens de Prot.-christelijke frac tie werden woerden van dank ge sproken door de heer J. A. van der Bijl. „De laatste zes jaren waren als een zeereis, begonnen in kalm wa ter, maar door storm overvallen", al dus het prot.-chr. raadslid: „en daar bij zijn wel enkele deuken opgetre den". De heer v. d. Bijl hoopte dat de gemeente weer in rustig vaar water zal terecht komen, maar dan stroomopwaarts". Namens de fractie van de P.v.d.A. werd de heer Vermeulen vervolgens dank gebracht door de heer M. Mat- thijsse. Gemeentesecretaris A. A. Gunst dankte vervolgens namens het ge hele gemeentepersoneel. Hij herin nerde daarbij aan de vele grote ver anderingen op administratief gebied die na de herindeling werd doorge- voerd, b.v. de rechtspositieregeling voor de werknemers van de ge meente. In het bijzonder dankte de secretaris voor de wijze waarop de heer Vermeulen de belangen van het personeel heeft behartigd en voor de ondervonden goede samenwerking. Namens de raad bood wethouder Moermond de burgemeester hierna een transistor-radio aan. Er volgden meer geschenken: een reistas, een toneelkijker en een imperiaal, aan geboden door burgemeester A. A. van Eeten van Buiveland, namens de gemeenschappelijke regelingen Bea- trixschool. Reinigingsdienst. Centrale Werkplaats en Waterleidingmaat schappij. De heer Van Eeten sprak namens de collega-burgemeesters van Schou- wen-Duiveland woorden van dank en waardering voor de gedurende vele jaren ondervonden samenwer king. „In de gemeenschappelijke re gelingen was u een geïnteresseerd en goed bestuurder", aldus de heer Van Eeten. Na deze bijzondere raadsvergade ring nam het gemeentepersoneel af scheid van de heer en mevrouw Ver meulen en daai-na was er voor de be volking gelegenheid de familie Ver- meulen persoonlijk de hand te druk ken. Wethouder Moermond hood de scheidende heer Vermeulen een transistor-radio aan. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). zierikzee Boogschieten In het kader van de vrienden- schieting welke zaterdagmiddag op de banen in het „Huis van Nassau" te Zierikzee werd gehouden, namen schutters deel van dc schietvereni gingen „St. Sebastiaan" uit Yerseke. „Juliana" uit Kwadendamme en uit Zierikzee „Het Huis van Nassau" en „St. Jan". Ook op deze ontmoeting bleken de leden van „St. Sebasti aan" over het beste schot te be schikken. Met 235 punten uit 30 schoten st-lden de heren B. Glerum en P. de Kocyer zich op de eerste en tweede plaats. Ook Zerikzee bleek een goede schutter in zijn gelederen te hebben. De heer Th. v. d. List van de schietverenigng „Huis van Nas sau" veroverde met slechts 2 pun ten verschil (233) de derde plaats. De opkomst voor deze schieting bleef helaas beneden de verwachting. De omvergereden flambouw Ter zake van het omverrijden yan een flambouwenmast op het Ilaven- plein, heeft de politie proces-verbaal opgemaakt tegen M. te Kerkwerve. Autobotsing Op de hoek St. Domusstraat-Korte Groendal verleende een bestelauto, bestuurd door M. J. F. S. te Zierik zee, geen voorrang aan een personen auto. bestuurd door J. J. C. de B. te Nieuwerkerk. Beide auto's kwamen mcl elkaar in botsing en liepen blik schade op. De politie maakte proces verbaal op. OVWERKERK Afscheid hoofd kleuterschool Op vrijdag 4 november a.s. /.al in het „Dorpshuis" te Ouwerkevk af scheid worden genomen van mej. E. M. Slager, als hoofd van dc kleuter school. NIEUWERKERK Reisje sportvereniging Daar de belangstelling voor een uitvoering steeds nog dalende is, heeft het bestuur van de sportver- enging SKNWK besloten, deze in de toekomst niet meer te geven. Mede in verband met de behaalde korfbal- kampioenschappen wordt er dit jaar een reisje georganiseerd naar de ijs- revue in Rotterdam, op zaterdag 10 december. De kosten h'ervoor zijn, inclusief een toegangshc-. ijs vo >r de ijsrevue f 11 per pi:- rJl een reductie van f 7 vo o oren cn van f 5 voor senioren g geven. Liefhebbers kunnen zich tot no vember opgeven' bij de penning meester der vereniging, dc heer W. A. Stouljc.' dijk l\Iz. grandioze \N€ ^riedeieen beschikbaar van deze Medewerking verlenen. Stichting lei Bevordering v Neder jnd&e Sport Federatie. Nederlandse Vereniging van Fotojournalisten Auto reed door berm in de sloot Zaterdagmiddag reed mevr. F.-S. uit Nieuwerkerk, komende van de richting Zierikzee, nabij de oude ci- choreifabriek door de rechterberm en kwam vervolgens in do sloot tot stilstand. Ooi-zaak van het ongeval is vermoedelijk, dat de bestuurster van -de auto onwel werd. Zowel me vrouw F.-S. als een kind, dat mede in de auto i-eed, wei-den naar het ziekenhuis vervoerd. Na behandeling kon de bestuurster haar weg naar huis vervolgen, echter het kind. dat een hersenschudding had opgelopen werd opgenomen. De auto werd on herstelbaar beschadigd. ge' ZJ DRIKZEE A scheid a< ri Chr. U.L.O.-school Jp een bijeenkomst van onderwij zend personeel en leerlingen van de Chr. U.L.O.-school is op hartelijke wijze afscheid gencmen van de do cent d.e heer J. Bankers, die Zierik zee verlaat i.v.m. een benoeming te Gcuda. Sinds 28 oktober 1955 - zijn komst naar hier was cp da datum af precies elf jaar geleden - heeft de heer Dan- kers de school op voortreffelijke wij ze gediend. Hem werd daarvoor dank gebracht door de voorzitter van het chr. schoolbestuur de heer J. W. v. d. Doel, die namens het be stuur een geschenk aanbood in de vorm van de Sesam Wereldgeschie denis-serie. Het verdere programma werd voor een deel door de leerlingen verzorgd. Joline van Hoorn droeg een gedicht vari de leerlingen voor, dat bleek opgenomen in een speciaal samen gesteld herinneringsboek, met de complete handtekeningenverzame ling van leerlingen en personeel en foto's van de diverse klassen. Namens de collega's sprak de heer K. F. Postma, die zijn dank woorden voor een goede samenwer king vergezeld deed gaan van een boekenbon en een aantal foto's. Het hoofd der school de heer J, C. Spaans getuigde in hooggestemde bewoordingen van zijn waardering voor het werk van de heer Dankers. Het (vokale) woord was hierna weer aan de leerlingen, die op „meester"-lijke wijze alle vakken bezongen, waarin de populaire do cent les gaf. Zij boden daarop een platenspeler met twee platen aan. Na een hartelijk dankwoord van de heer Dankers sloot de heer J. de Bruyne de gezellige bijeenkomst, die verder werd opgevuld met zangnummers en schetsjes door leerlingen gebracht. ZIERIKZEE Vereniging Delta-Foto Artistiek spelen met kleur „De allerindividueelste expressie van de allerindividueelste emotie", die slogan uit de tijd van de Tach tigers kwam vrijdagavond onwille keurig in de gedachten bij het be kijken van de kleurendia's, gemaakt en geprojecteerd door de kleuren fotograaf Robert Broere te Ridder kerk. die slide-making" beoefent als een vierde of vijfde kunst, zo men dat noemen wil. De heer Broere beschikt over een zeer merkwaardige collectie, waarin wel ongeveer afstand genomen is van alles, wat zo normaliter eigen wordt acht aan dc kleurenfotogra- f„mooie prentje", de brille, b j plaatje e.d. I I. i Broere toonde zijn collec te vo i en flink aantal leden van Delia ""'o in de „Mondragon"- foyer i liet de veri- lg. op een technisch praatje, waaruil viel Ie concluderen dal hij niei al leen op dc hoogte is van de ,know HOCKEY Dames en heren van H.S.D. verliezen van Hulst OOSTERLAND Bekerverkoop voor Suriname De bekerverkoop, die door de leer lingen van de christelijke school al hier, hoofd de heer Cromwijk, werd gehouden ten bate van de Suriname- zending der Hernhutter Broederge meente, bracht de mooie som van f 478 op. Een woord van dank aan alle milde gevers(sters) of liever ko- pers(sters), is wel op zijn plaats voor dit mooie resultaat. Drie maal brandalarm in één week Het zal nog wel niet vaak zijn voorgevallen dat de plaatselijke brandweer in nog geen week tijcis driemaal moest uitrukken, zij het dan voor de eerste maal voor een loos alarm. Was het hierna voor de tweede maal op donderdag jl. toen een auto in brand stond, vrijdagmid dag omstreeks twaalf uur ging weel de alarmschei omdat cr een brand melding was van de landbouwer H. van de Zande aan de Hoge Maire- waar een landbouwtractor in vterlaai stond. Men had het voer- juist getankt en men vreesde aar voor de in de nabijheid orde landbouwschuur, indien de brandstoftank. De brand- tank vlam zou vatten. Gelukkig - men kans gezien de trekker nog te verslepen uit de nabijheid de barandstoftank. De brand- t was spoedig ter plaatse en het ikte de manschappen de vloei- stoprand spoedig meester te worden door gebruik te maken van een blus- po^der. De landbouwtrekker liep z\\ are schade op. Zondagmiddag moesten beide elf tallen in een thuiswedstrijd hun meerdere aan Hulst erkennen. Het herenelttal begon al zeer onfortuin lijk. Doordat oe keeper een kwartier to laat verscheen moesten zij met tien man spelen. Dit kwartiertje kostte HSD drie doelpunten. Overi gens beschikten de heren van Hulst over een betere sticktechniek, wa ren sneller in hun aanval, plaatsten de bal beter hetgeen allemaal leid de tot oen beter samenspel. Een 5-1 overwinni. c voor Hulst was zeer zeker verri'c De cijfers bij de dames spreken ook duidelijke taal, 4-1 in het voordeel van Hulst. In het begin van de wed strijd wisten de dames van HSD vrij aardig stand te houden, doen door te zachte slagen van HSD wist Hulst het initiatief over te nemen en verscheen zij keer op keer in de slagcirkel. De keepster van HSD ruimde vaak goed op, maar de druk op haar doel was te groot om de stand blanco te kunnen houden. Verdienstelijk gelijkspel van Dreiselior (3—3) in uitwedstrijd tegen Patrijzen Het heeft er zondagmiddag voor Dieirchcr geruime tijd naar uitge zien, dat de blauw-witten in 's-Hee- renhoek een kleine overwinning zouden gaan behalen want kort voor het einde was de stand nog steeds 2-3 voor de gasten. Omdat J. Slager en J. v. d. Bos niet van de partij konden zijn traden de gasten weer wat gewijzigd aan en zodoende wa ren Kees Vis en Jan Natte nu van de partij. Het eerste kwartier was voor Patrijzen en doelman Dooge moest in deze periode al zijn talen ten te hulp roepen om onheil te voor komen. Er waren ongeveer 10 mi nuten gespeeld toen de thuisclub de leiding nam maar kort hierna maak te Jan Natte weer gelijk (1-1). Bij een schermutseling voor het doel van de thuisclub zag Lodewijk kans om Dreischor de leiding te geven (1-2). Na deze treffer vlotte het alle maal veel beter bij de gasten. Flink gesteund door het werk van spil C. van Ham werd de voorhoede aan het werk gezet, maar tegen alle ver wachtingen in slaagden de blauw- witten er in de eerste helft niet meer in cm te doelpunten. De kansen wa ren legio, maar de rust brak aan met 1-2. In de tweede helft was eerst Patrijzen weer aan bod en dat le verde de gelijkmaker op (2-2). Na twintig minuten spelen was het ech ter weer Dreischor, dat de leiding nam. Fokko Pinkster schoot van grote afstand op het Patrijzen-doel en de doelman liet het schot glippen (2-3). Doelman Dooge onderscheidde zich daarna door een strafschop op fraaie wijze te stoppen, doch kort voor het einde moest hij toch nog eenmaal kapituleren voor een tref fer van de rechtsbinnen (3-3). Zondagmiddag (12 uur!) speelt Dreischor een thuiswedstrijd tegen Renesse I. VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I 4e klas G: Zierikzee-BSC 3-1; RKFC-De Schutters 4-2; Halsteren- Vosmeer 1-0; Goes-Oude Molen 4-1; Nw. Borgvliet-DIVO 2-2. Afdeling Zeeland Zondagcompetitie le klas: Renesse-Domburg 3-2; Patrijzen-Dreischor 3-3; Koewacht- Lewedorpse Boys 1-2; Noormannen- Robur 3-1; Groede-Hoofdplaat 1-1; Luctor-Jong Ambon ll-l. Res. le klas: Oostburg II-Zierik- zee II 1-3; Zeeland Sport IV-Vogel- waarde 11 3-2; RCS II-Hontenisse II 1-1; Goes III-Vlissingen IV 4-4; Walcheren II-Middelburg IV 2-2. 2e klas B: DFS II-Domburg II 4-0 Zonnemaire-Kwadendamme 1-0; SVOWK-Luctor II 0-4; Cortgene- Zierikzee III 4-3Kruiningen-Re- nesse II 5-2; Lewedorpse Boys II- Hansw. Boys II 0-0. 3e klas D: Robur III-Dreischor II 13-3; Kruiningen III-'s H. Arendsk. III 2-6; Kruiningen Il-Volharding 1-2; Volharding II-Kwadendamme II 2-3. Zaterdagmiddagcompetitie le klas: Wissenkerke-Bruse Boys 2-2; Beren-Spui 3-1. 3e klas A: WIK II-MEVO II 6-3. Junioren Groep A I: Zierikzee A I-Vlissin- gen A II 7-2. Groep B IX: Brouwershaven B I- DFS B I 2-3. Groep B X: SVOWK B I-Zierik- zee B II 0-6. how" van de snel zeer populair ge werden kleurenfotografie, maar bo vendien een persoonlijke, kunstzin nige benadering nastreeft bij het dia maken met als artistiek credo heel bijzondere aandacht voor het detail en het werken met atmosferische randtoestanden (bedekte lucht, re genweer, grens tussen licht en don ker). Als gegevens kiest de heer Broere het alledaagse, het toevallig.e het de tail, met een zeer bijzondere voor keur voor wat versluierde land schapsfragmenten en ijle, warrige grondbegroeiingen (pluimen, riet e. d.) met in het algemeen een duide lijk vertikalisme in de opname-me thodiek. Resultaaat is vaak een naar het abstracte neigende interpretatie van het fotografisch motief met als technisch uitgangspunt: „de foto graaf is de baas over het (kleuren) materiaal". De heer Broere liet zijn vertoning voorafgaan door een technische - hier te ver voerende - uiteenzetting en maakte na de pauze waar wat hij zijn auditorium eerder voorhield. Niet onmiddellijk een stemming van laaiend enthousiasme in de zaal, maar wel een goed begrepen verwij zing naar fotografische mogelijkhe den, die duizenden dia-makers een voudig links laten liggen, gevangen als ze zijn in een traditionalisme, dat gemakkelijk kan leiden tot een ver moeiende uniformiteit en on-artis- tiek gebruik van kleurenmateriaal, de kwaliteit waarvan de fabrikanten do laatste jaren hoog hebben weten op te voeren. Zo gezien een nuttige en ontdek kende avond. De -spreker werd op vlotte en sympathieke wijze inge leid door de voorzitter de heer A. v. d. Welle, die hem na afloop dankte cn hem het fotoboek van Zierikzee aanbood. AKMARIJP. In het ziekenhuis te Heerenveen is vanmorgen aan zijn verwondingen overleden de 62-jarige heer G. H. van der Meulen, uit Ak- rrvarijp gemeente Utingeradeel. Hij reed zondagmorgen op een bromfiets door zijn woonplaats, ontweek enige kinderen en kwam daardoor in aan rijding met een personenauto. Schrepvaartberichtcn Den Maag, 30-10 te Banias. •e? lal', 31-10 le Barbados. Marnolloyd, 29-10 van New York naar Christobal. PREDIKBEURTEN DANKDAG (2 november) Ned. Herv. Kerk Ze"ikzee: Gasthuiskerk: 7.30 uur ds. Lom. Kerkwerve: 8 uur ds. Zonne veld. Strcoskerke: 6.30 uur ds. Zon neveld. Haamstede: 10 uur ds. Hui zing, 7.30 uur gemeenteavond. Renes- re: 7.30 uur ds. Van Liere. Zonne- maire: 7.30 uur ds. Feunekes. Oos terland: 10 uur ds. Greenewegen, 7 uur dr. Bakker. Middelburg. Sirjans- land: donderdag 3 november: 7 uur ds. De Raad, St. Annaland. Bruinisse: IC en 5 uur ds. B. A. van Donkers- focd, St. Philipsland. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 uur ds. G. den Heeten. IJsselmonde, 7.30 uur ds. Nawijn. Haamstede: 10 en 7.30 uur ds. H. J. van DuL.ien, Voorburg. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Nawijn, 5 uur dr. Becker. Oosterland; 10 en 3 uur ds. S. Wou ters, Dordrecht. Bruinisse: 10 uur dr. Eecker, 5 uur ds. G. den Heeten, IJsselmonde. Grref. Kerken (Vrijgemaakt) Brouwershaven: 10 en 7 uur ds. Kei zer. Chr. Gcref. Kerken Zierikzee: 10 cn 7 uur ds. Op den Velde. Kerkwerve: 10 uur ds. Wes terink, 3 uur ds. P. den Butter, Go- rinchem. Haamstede: 10 uur ds. Den Butter, 7.30 uur ds. Westerink. Nieu werkerk: Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10. 2.30 en 7 uur ds. A. F. Honkoop. Goes. Nieuwerkerk: 10, 3 en 7.30 uur ds. Karens. Oosterland: 10. 2.30 en 6.30 uur ds. W. Hage, Krrbbendijke. Gcref. Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10 uur ieesdienst, 2.30 en 6.30 uur ds. Pannekoek, Terncuzen. Nieuwerkerk: 9.45 uur ds. Pannekoek 2.30 uur ds. Mallan, 6.30 uur Iees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. F. Mallan, Veencndaal. Oud-Gcreformccrdc Kerken Oosterland: 9.30. 2 en 6 uur ds. M. A. Mieras, Krimpen aan den IJssel. r-"'iilssc: 10 en 5 uur ds. L. Gebraad Philipsland. Pf>r,itis-kaUiolickc Kerk Zierikzee: 7.30, 9 en 19 uur Eucha ristieviering. Haamstede: 9 uur Eu- ch ar isti ev iering.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 6