Blo-lex maakt 1 wassen bijna overbodig,, MEDINOS Alléén moor inweken of voorwnsseri Juist! U kiest voor uw tanden Medinos Medinos Duo tandenborstel H. J. Bax A Helaas kennen veel mensen f| alleen Bulgaarse yoghurt metaardbeien V van de Melk Unie... Daarom hebben we er 15centvoorover om u te laten kennismaken metonze andere verschrikkelijk lekkere Bulgaarse vruchten yog hurts Haal ze nu in huis, anders eten we ze zelf op. BRABANTIA TRAPPEN vndelijk de tandenborstel die aan al uw wensen voldoet 150 voor ideale tandverzorging Tof en met 5 november 1966 geeff de Melk Unie 15 ct. terug bij: yoghurt met abrikozen yoghurt met aardbeien yoghurt met ananas yoghurt met rozijnen met rumsmaak Alleen verkrijgbaar bij de melkhandel. 4 x 44 cent - terug 176 cent 15 cent in iekkerbekkenpak! 161 cent Zaterdag 22 oktober van 9.00—3.00 I Grote Black en Decker Doe 8 het zelf'-demonstratie! Komt het vrijblijvend zien wat U allemaal zelf kunt doen! Boren Zagen Slijpen Houtdraaien Heg knippen Oudestraat 14 Telefoon 227 BRUINISSE 4 treden I 33,50 5 treden f 39,50 6 treden f 47,50 Trapstoeltjes f 33,50 Keukenkrukjes f 16,75 26,50 Strijktafels I 35,00 f 42,50 Mouwplankje f 7,90 Havenpark 2 Zierikzee Telefoon no. 2778 SUCCESJES Diversen: „Witte van Haemstede" haalt zaterdag weer oud pa pier op! Zet u het klaar? Philips Philishave 1000S Verende scheerhoofden met scheer-uit-cirkels voor sneller en gladder scheren. In fraaie cas- setle 59.50 Philips ventilatorkachel. Meenemen, neerzetten en In een oogwenk is de kamer warm door ver snelde warmelucht-clr- culatie.- ^g 95 Waar de was ter sprake komt is Bio-tex favoriet. Wie Bio-tex kent is enthousiast over dit fantas tische inweek/voorwasmiddel. Met verbluffend gemak verdwijnen hardnekkige eiwit-, bloed-, melk-, vet- en luiervlekken. Spoorloos! Even in weken of voorwassen en 't meeste goed kan zo aan de lijn. Bio-tex is ook enorm zuinig. Het 47 ets. pak is ruim voldoende voor liefst 35 liter water. Bloedvlekken, melkvlekken, vet vlekken, alle eiwitvlekken - dus ook luiervlekken - verdwijnen als sneeuw voor de zon. Om de zuiverheid... om de frisse smaak. Om de stralend witte en... zo gezonde tanden. Want Medinos tandcream is bovendien capillair-actief en reinigt ook daar waar geen borstel kan komen. Daarom is het zo goed met Medinos te poetsen. Uw tanden zijn stralend wit, uw mond is heerlijk fris. Verkrijgbaar in de gele doos met 't hondje. a 4 40 grote tube f. I.- familie tube f. I A. Zacht haar van buiten om het tandvlees een heilzame massage te gevenzonder dat het gaat bloeden. B. rtard haar van binnen voor volmaakte reiniging van tanden en kiez; r. Werkelijk ideaal, voldoet aan ai uw wensen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 6