GEMEENTE BRUINISSE HEEFT TEKORT VAN f 26.000 „Scheherazade" sprak over haar werk Prins Claus gaat zich wijden aan de ruimtelijke ordening ONZE PUZZEL-RUBRIEK BEGROTING 1966 BRUINISSE, 6-10. In de bege leidingsbrief bU de gemeentebegro ting 1966, die deze week aan de raadsleden ter kennisneming is toe gezonden stellen b. en w. reeds in de eerste alinea de zorgelijke positie van de gemeentefinanciën aan de or de. Het tekort over 1966 bedraagt f 25.000.- (f 20.000 plus f 5.000,-) voor onvoorziene uitgaven. Het restant van de Gemeente fondsreserve 1948-1950 bedraagt nog f 27.973,68 te verminderen met een bedrag voor extra onderhoud haven glooiing. Uit deze reserve kan (zoals tot dusver gebruikelijk was), het te kort dus niet meer worden wegge werkt, uit de verkoop van woningen kan nog over plm. f 12.000,- aan re serve middelen worden beschikt. Er kan op deze wijze natuurlijk niet worden doorgegaan en daarom wordt gehoopt dat de minister van binnenlandse zaken het reeds her haaldelijk ingediende verzoek om een aanvullende bijdrage daadwer kelijk in behandeling zal nemen. Voor het verhogen van de plaat selijke belastingen is in het alge meen geen ruimte aanwezig. De di verse tarieven zijn reeds tot een hoog peil opgevoerd. De financieringspositie Ook de financieringspositie vraagt bijzondere aandacht. Per 1 januari 1967 zal de kapitaalsbehoefte bedra gen f 350.000,-, een gevolg van aan koop van grond (industrieterrein) bouwterrein West II, bouw gymna stieklokaal en verandering ligplaat- s envaartuigen aan de lange loopstei- •ger in de gemeentehaven. Verder moet een tekort van f 33.000,- over 1966 worden gefinancierd. Tegenover deze uitgaven staat aan inkomsten: grondverkopen ad een bedrag van f 150.000,- en door afi schrijving vrijkomende middelen een bedrag van f 50.000,-. Een verhoogd krediet kort lopend in rekeningcou rant moet hier al uitkomst brengen. Er worden aldus de begeleidings brief weinig veranderingen in het personeelsbestand verwacht. De on derbezetting bij de Centrale Dienst voor Bouw en Woningtoezicht en ge meentewerken Noord-Zeeland blijft bepaald remmend werken met be trekking tot de voortgang van diver se kapitaalswerken. In verband met de op handen zijnde samenvoeging van gemeenten op Tholen zal wel licht in de nabije toekomst opnieuw moeten worden bezien in hoeverre deze dienst in haar huidige vorm ge handhaafd kan blijven. De archiefkluis zal moeten worden vergroot; het archief dient brandvrij te zijn opgeborgen. Voor de jeugdbrandweer bleek geen animo te bestaan. Nog dit jaar zal worden gestart met een cursus voor het behalen van het diploma brandwacht. Terwijl voor openbare verlichting weinig voorzieningen zullen worden getroffen (de verlichting voldoet aan redelijke eisen), zal wel aandacht worden besteed aan de verkeersbor den en het scheppen van nieuwe par keerruimten voor auto's. Het gemeentelijk badhuis zal per 1 januari 1967 definitief gesloten worden. Het bezoek is teruggelopen tot ongeveer 13 gezinnen per week. Structuurjlan bebouwde kom In 1967 zal het struktuurplan in zake de bebouwde kom moeten wor den vastgesteld. Nagegaan zal wor den of het noodzakelijk is om ook eenzelfde schets te ontwikkelen voor het overblijvende gebied. Ook het bestemmingsplan in hoofd zaak en het Wederopbouwplan zijn aan herziening toe. Bestemmingsplan Oost I moet worden herzien in ver band met de bebouwing langs de jhr. mr. A. F. C. de Casembrootstraat. Tevens zullen aan de raad het vast stellen van een nieuwe bouwverorde ning en een verordening op het on juist bestemmen van goed bewoon bare woonhuizen voor zomerwonin gen, worden voorgelegd. De capaciteit van de bestemmings plannen is in ruime mate voldoende om de bouwbehoefte voor de komen de jaren op te vangen. In het be stemmingsplan Oost I is nog bouw grond beschikbaar voor 4 kleine bun galows. In West I kunnen nog 11 wo ningen (in blokken van 2) worden gebouwd, in het plan West II 55 wo ningwetwoningen, 17 middenstands woningen, 4 bungalows en 26 auto garages. Bestemmingsplan West II zal bouwrijp moeten worden ge maakt. PERMANENT KUNSTHART INDIANAPOLIS, 6-10. On- derzoekers van de Indiana universiteit in Indianapolis hebben donderdag bekendge maakt, dat zié een compleet mechanisch hart hebben ver vaardigd dat in de borstkas van een patiënt zou kunnen worden geplaatst, die anders zeker zou sterven. Het appa raat verschilt van andere kunstharten of pompen omdat het bestemd is om een hope loos beschadigd natuurlijk hart zonodig permanent te vervangen. Het mechanische hart, niet groter dan een nor maal hart wordt aangedreven door een elektromotortje, dat de afmetingen van een luci fersdoosje heeft. Draden door het lichaam van de patiënt zijn verbonden met een ener gieleverende batterij, die in een aktentas kan worden ge dragen. Het kunsthart zou bij proeven op dieren uitstekend hebben gewerkt. Doorbraakplan Gedacht wordt ook het doorbraak plan Bergstraat- Kerkstraat in 1967 definitief .te verwezenlijken. Het aan kopen van krotwoningen blijft bij zondere aandacht vragen. Er is be hoefte om in 60 gevallen nieuwe woonruimte te creëren. Het college van b. en w. staat po sitief tegen de doorstromingsgedach te, zoals die is ontwikkeld in het schrijven van het ministerie van volkshuisvesting, waarbij personen die qua inkomen of qua gezinsgroot te niet in een woningwetwoning thuis horen, naar een andere woning zullen moeten verwezen. De vuilnisbelt, zal nu de Weel van Mol is gedempt, van een deklaag worden voorzien, nadat deze vuilnis belt eerst zal zijn geëgaliseerd. Het gemiddeld aantal leerlingen van de openbare lagere school is ge steld op 105. Het bedrag per leer ling is voor 1967 geraamd op f 82,84. Door ziekte van de betrokken ar chitect kon nog niet worden over gegaan tot het bouwen van een hoof- denkamer met leermiddelenberging aan de bijzondere lagere school. Een 5e leslokaal aan die school heeft de aandacht. Voorzieningen zullen worden ge troffen bij de ijsbaan, om het kam peerterrein aldaar van een betere ae- comodatie te voorzien. Nieuwe nijverheidsschool Gestreefd wordt de bouw van de nieuwe school voor nijverheidsonder wijs zo spoedig mogelijk gerealiseerd te krijgen. Voor de in 1968 te vieren feesten ter herdenking van het 500 jarig be staan van de gemeente Bruinisse wordt een bedrag van f 2500,- gere serveerd. De kosten wegens sociale zorg en maatschappelijk werk bewegen zich in stijgende lijn. Bedroeg het na delig slot in 1965 f 107.000,-, voor 1966 wordt het graamd op f 120.000,-, terwijl in de begroting 1967 daarvoor f 135.000,- vermeld staat. Ned. Vereniging van Huisvrouwen HAAMSTEDE, 5-10. De Ned. Ver. van Huisvrouwen, afdeling Wester- schouwen hield een geanimeerde middagbü eenkomst in Grand hotel „Witte van Haemstede". Nadat de presidente, mevrouw J. de Vlieger- Pino de talrijke leden en introducees hartelijk welkom had geheten op deze eerste „binnen"-vergadering van dit seizoen, verleende zij het woord aan mevrouw W. Racké-Noor- djjk uit Den Haag. Deze spreekster is bij de dames beter bekend als Scheherezade van Libelle Cocktail. Op een levendige manier vertelde zij o.a. over haar voorbereidingen en belevenissen tijdens buitenlandse reizen. Dit was haar 159ste middag die zij verzorg de. In 1946 begon zij met het schrij ven van diverse artikelen. Dit ge beurde met potlood in een schrift en na enige tijd had zij de vermetelheid dit schrift aan een uitgever te stu ren. Een paar weken later kreeg zij bericht dat haar geschrift voor f 10 was aangenomen. Nu weet zij wel dat er geen schrift en potlood meer aan te pas komt, doch aan één kant getypte velletjes. Na de publikatie van wat stukjes van haar hand, ver zocht een redakteur, uit Haarlem haar de Libelle Cocktail te verzor gen met een proeftijd van drie maanden. Inmmels verzorgd zij de ze rubriek al 16 jaar. Zij moet hier voor minstens 1600 woorden per week schrijven. De naam Scheherazade stamt uit de tijd dat zij haar kinderen voor las uit de sprookjes van „Duizend en één nacht" en de eerste opdracht was de belevenissen van 300 Engel sen die per trein door ons land reis den, te verslaan. Men moet dan ogen en oren wijd open houden en daarna pas notities maken. Haar verdere taak bestond uit een stukje schrijven over bezoeken aan kin dertehuizen, fabrieken, jaarbeurzen, scheepswerven en proefvaarten. Het geschevene moet voor de dames goed leesbaar zijn, dus met weinig technische uiteenzettingen. De redaktie houdt wel rekening met de belangen van haar gezin. Zij kan minstens drie weken vooruit met haar rubriek zonder dat zij het huis uit moet. Scheherazade als wer kende vrouw vestigde de aandacht op de kritiek welke op de werkende vrouw in het algemeen gemaakt wordt. Dit leest zij uit de duizenden brieven die zij krijgt. Men weet im mers niet hoe de geldelijke omstan digheden van een gezin zijn en waarom een vrouw werkt. Het ge zamenlijke inkomen komt het gezin ten goede. Spreekster vond het ergste de voorbereidingen voor buitenlandse reizen. In vier dagen moet zij bijv. klaar zijn voor een reis naar Athene. Het pakken van de bagage is op deze manier dan maar lapwerk. Haar le ven wordt op deze manier zeer druk en op een buitenlandse reis moet zij gemiddeld tien gesprekken per dag voeren met mensen uit allerlei ran gen en standen. In 14 dagen dus minstens 140 gesprekken.' Het ge volg hiervan is dat je een bepaalde lijn in het hoofd krijgt over toestan den en problemen. Doch het is ver der maar al te gemakkelijk om iemand te kwetsen zonder dat je het zelf weet. Naast vele onverdiende beschuldigingen doen heel veel lieve Vlucht naar het Westen BERLIJN, 7-10. Vier Oostduit sers van 17 en 18 jaar zijn de afge lopen nacht naar West-Berlijn uit geweken om, naar zij zeiden, zich te onttrekken aan de militaire dienstplicht. Zij hebben gebruik ge maakt van de omstandigheid dat de schijnwerpers langs de muur korte tijd niet werkten wegens herstel werkzaamheden. LAATSTE NIEUWS De toestand in Djakarta DJAKARTA, 7-10. Meer dan dui zend militairen hebben het presi dentspaleis in de Indonesische hoofdstad vanmorgen gedurende vier uur nagenoeg binnen een straal van twee kilometer geïsoleerd. Zij bezetten vanmorgen het grote Mer- dekaplein. De militairen vroegen iedereen naar hun identiteitspapieren en hun redenen voor de aanwezigheid op of in de buurt van het plein. Het Indonesische studentenver bond K.A.M.I. heeft meegedeeld, dat er geen plan bestaat om vandaag be togingen te houden. Zeeroverij brieven je dan weer goed. Dit geeft spreekster de moed om met Cock tail verder te gaan. Een dergelijk compleet verhaal wordt 4 a 5 weken van te voren bij het damesblad in gestuurd en het komt vaak voor dat zij bij de publikatie ervan de inhoud reeds vergeten heeft. Na deze sprankelende lezing, waar nog al eens bij gelachen werd, dank te de presidente mevr. Raké voor de gezellige middag en bood haar voor de „droge keel" een Zeeuwse trak tatie aan. SINGAPORE, 7-10. Indonesië heeft aan Singapore verzocht te helpen bij de bestrijding van zeeroverij in de internationale wateren tussen beide landen, hebben Indonesiërs in Singapore gezegd. Verscheidene Indonesische ruilhan delaars en vissers uit Singapore zijn de afgelopen weken door piraten leeg geschud. Men neemt aan dat de zee rovers Indonesiërs zijn. Bij het jongste incident, vorige week, werd op tien handelaars ge schoten door een vermoedelijk In donesisch schip. Drie mensen wer den gewond. Twee weken geleden werd een groep vissers in interna tionale wateren ontvoerd. Er werd een losprijs van 900 Maleisische dol lar (f 1250) geëist. Demannen werden vrij gelaten nadat de losprijs was betaald. De piraten begonnen hun overval len even nadat begin vorige inaand de handel tussen beide landen offi cieel was hervat. Proces tegen ex-S.S.-er KEULEN, 6-10. In Keulen be gint op 21 november het proces te gen de voormalige S.S.-ers Karl Schulze en Anton Streitwieser, die beschuldigd zijn van „moord, po ging tot moord en medeplichtigheid aan de moord op een groot aantal gevangenen in het concentratiekamp Mauthausen. De 64-jarige Schulze had destijds de leiding van de politieke afdeling van dit concentratiekamp en de 50- jarige Streitwieser had daar ook een belangrijke funktie bekleed. Mexicaanse gevoeligheid ELPASO (Texas), 7-10. Een trein goederen, die geschonken zijn door de bevolking van Lafayette in Loui siana aan een groep Tarahoemara- indianen, mag Mexico niet binnen komen. Dit heeft de Mexicaanse consul-generaal in El Paso meege deeld. Volgens de consul-generaal zou niet voldaan zijn aan de Mexicaan se invoerbepalingen en heeft de pu bliciteit over de Amerikaanse gift de gevoeligheid van het Mexicaan se volk getroffen. De uit 10 wagons bestaande trein heeft levensmiddelen, kleren en me- i dicamenten aangevoerd en wacht! reeds sinds 24 september op toegang tot Mexico. (De gouverneur van de Mexicaan se staat Chihuahua, waar de India nen wonen, heeft de berichten te gengesproken, dat de Tarahumara's honger lijden en de Mexicaanse re gering heeft de schenking een bele diging voor het land genoemd. De bevolking van Lafayette zond de goederen nadat een Rooms katho lieke priester had gezegd, dat de sterfte onder de Indianen in de be wuste streek zeer groot was. Gemid deld zouden 200 Indianen per dag bezwijken). Gemeente zonder geld TRAPANI (Sicilië), 7-10. Acht honderd werknemers in dienst van de Siciliaanse gemeente Trapani zijn in staking gegaan omdat zij de afge lopen drie maanden geen salaris hebben ontvangen. Een delegatie van de stakers, die gesteund worden door de burge meester, heeft een beroep gedaan op de prefect om gewag te maken van het feit, dat Trapani schulden heeft ten bedrage van 20 miljard lire (ongeveer 120 miljoen gulden) en geen middelen. KERKNIEUWS Ger. Gemeente BRUINISSE. Zondag 9 oktober a.s. 10 en 5 uur ds. Pannekoek te Ter- neuzen. DEN HAAG, 7-10. Prins Claus gaat zich In het bijzonder wijden aan de problematiek van de ruimte lijke ordening. Hij zal aan de dis cussies op dit terrein deelnemen in de raad van advies voor de ruimte lijke ordening en de rijksplanologi sche commissie en voorts zal hij deelnemen aan bijeenkomsten van het Nederlands Instituut voor Ruim telijke Ordening en Volkshuisves ting. Hij zal echter geen functies in deze organisaties aanvaarden. Verder stelt de prins zich voor in het kader van de studie in deze pro blematiek vele werkbezoeken in al le delen van het land te onderne men. De Rijksvoorlichtingsdienst heeft vrijdagochtend het volgende meege deeld over plannen van prins Claus: Zijne Koninklijke Hoogheid prins Claus der Nederlanden heeft na af loop van de vakanties zijn activitei ten hervat en een aantal bezoeken afgelegd en besprekingen gevoerd die gedeeltelijk nog een voortzetting betekenden van zijn oriënterings- en werkprogramma in het vorige jaar. Dit programma was, zoals bekend, gericht op het zich vertrouwd ma ken met het maatschappelijk leven in Nederland in de ruime zin, zowel op economisch en staatsrechtelijk gebied maar evenzeer op het ge bied van wetenschap, cultuur en geestelijk leven. Prins Claus heeft ook het overleg voortgezet over de keuze van een werkgebied, waarop hij zijn activi teiten bij uitstek zou willen concen treren. De keuze is daarbij gevallen op de problemen van ruimtelijke orde ning en de daaraan ten grondslag ligende planologische studies. Deze keuze valt samen met de LONDEN. Radio-Moskou heeft donderdagavond verklaard dat het jongste Britse plan voor een vredes regeling in Vietnam onaanvaardbaar is. De voorstellen zjjn in de loop van de dag door minister van buitenland se zaken George Brown uiteengezet cp het congres van de Labourpartij in Brighton. BOXTEL. Op het kerkhof van de Ned. Hervormde Gemeente te Box tel zijn bijna vijftig grafzerken en ornamenten stuk getrapt of omver getrokken. BOLSWARD. Tusen Bolsward en Tjerkwerd is vanavond de ongeveer 60-jarige K. Weistra uit Tjerkwerd met zijn bromfiets door een vracht auto aangereden en op slag gedood. 'INGEZONDEN STUKKEN Mijnheer de redakteur. %In het nummer van donderdag jl. las ik van de voorgenomen aanko pen door de gemeente van de be drijfspanden Handelsonderneming M.C.D. Voox-opgesteld zij dat ik geen kritiek wil uitoefenen op de voor stellen zelf, maar wel op de wijze waarop zij worden gelanceerd. Juist in het onderhavige geval - het be treft hier een raadslid zou een zo groot mogelijke openheid moeten worden betracht, want zoals de za ken nu liggen is het wel zo goed als zeker dat er van tevoren met be_ trokkene overleg is gepleegd, dus voordat de heer D. overging tot aan koop van het pand te Nieuwerkerk. Het is eigenaardig dat er in het ex- erpt van de raadsstukken van geen koopprijs wordt gerept. Dit mag het publiek wellicht eei'st weten als de kogel door de kerk is. Ik kan maar moeilijk aannemen dat de krant de prijs eigener beweging heeft wegge laten. Een andere vraag is of (en hoeveel) taxatiei'appoi'ten zijn opge maakt m.b.t. deze koop. Minstens twee lijkt mij geboden, want juist in deze koop moet spi'ake zijn van een reële zaak. Abonné. (Naam bekend. Red.) (Informatie onzerzijds bij de ge meente wees uit dat men hier met een i*eële zaak te doen heeft. Er zijn twee taxatiei'apporten uitgebracht en de prijs ligt geheel in het rede lijke vlak. Wat betreft de open- baai-making volgt de gemeente de gedi-agslijn, dat cijfers worden ge_ noemd op de aan de raadsvergade ring voorafgaande persconferentie. Geen geheimhouding dus. - Red.). grote pei'soonlijke belangstelling van de prins voor deze materie. De prins is voornemens vooi^s- hands als zijn hoofdtaak te beschou wen om zich geheel in te wei'ken in deze voor Nederland zo bij uitstek belangi-ijke problematiek. Over deze keuze en over opzet en samenstel ling van zijn werkprogi-amma is ook met leden van de regering van ge dachten gewisseld; waarbij voor de opzet en uitvoering van deze taak volledig medewerking werd toege zegd. De prins beschikt voor zijn wei*k over een eigen bureau in Den Haag" De internationale controlecom missie heeft vandaag in een commu nique in de Zuidvietnamese hoofd stad doen weten, dat als gevolg van onvoldoende veiligheid in zekere de len van de gedemilitariseerde zóne tussen Noord- en Zuidvietnam, zij geen normale en volledige contro le" in die zóne kan uitoefenen. De herfst is weer in het land en overal ontdekt met e<*n fragiele schoonheid, die sterk aan het gevoel appèleert. Voordat de echte herfst stormen komen, is het bos van een broze schoonheiddie vooral tegen de avond aan innigheid wint. (Fot: Zierikzeesche Nieuwsbode). Bromfietser reed in op groep verpleegden DEN HAAG, 7-10. Op de Oude weg Leentjer-Siddeburen in de ge meente Siddeburen (Gr.) is gister avond een bromfietser ingereden op een gi-oep verpleegden onder gelei de. Daarbij is een verpleger zo ern stig gewond, dat hij ter plaatse over leed. De groep, afkomstig uit de rich ting Groot Bronswijk te Wagenbor gen, liep met voorop een verpleeg ster en achteraan de 54-jarige ver pleger Kloosterhuis uit Wagenbor gen op de slecht verlichte weg, waarover bovendien een lichte grondmist hing. Slechts een van de verpleegden voerde een (zwakke) zaklantaarn. Toen de bromfietser de groep bemerkte was een botsing met de verpleger al niet meer te vermijden. Deze liep een schedel- basisfractuur op bij zijn val en over leed neg vóór een ambulance was gearriveerd. Zeer groot was de belangstelling voor de puzzel van vorige week. Een „winterse" stapel inzendingen kwam op ons bureau ter-echt en al viel daar wat aan uit te zoeken, zo'n pakket is toch altijd prettig. De eerste prijs is ditmaal bestemd voor: de heer J. Murre, Rijksweg 23, Eede (Z.-Vl.) De tweede prijs gaat naar: de heer A. Jaspers, Ark 11, Sint Maartensdijk De oplossing van de puzzel is de vol gende: Horizontaal: 1. trek; 4. aorta; 8. olie; 11. wij; 12. rank; 14. tien; 16. st; 17. nn; 18. dl; 19. eg; 21. stap; 23. kaas; 25. li; 26. anti; 28. olm; 30. no ta, 32. klei; 33. kraan; 35. daar; 37. la; 38. pel; 40. Eva; 42. ge; 43. lak; 44. sta; 45. es; 47. Ria; 49. elk; 51. me; 52. dato; 54. spoel; 57. waal; 59. toen; 61. Eern; 62. Vara; 63. ne; 64. teen; 66. stel; 68. ga; 70. or; 71. el; 72. uk; 74. enge; 76. rups; 78. se; 79. sago; 80. Ommen; 81. gros. Verticaal: 1. twee; 2. rij3. kr; 4. Anna; 5. ok; 6. TT; 7. Aida; 8. on; 9. is; 10. etui; 13. anti; 15. elan; 20. gala; 21. stip; 22. por; 23. KMA; 24. soda; 25. laag; 27. ne; 29. laf; 31. t.a.; 32. kleed; 33. Klaas; 34. netel; 36. re gel; 39. Eli; 41. val; 46. sate; 47. roet; 48. toe; 50. kwal; 51. maag; 53. to; 55. pen; 56. ems; 58. ar; 60 neon; 62. velp; 63. neus; 65. ergo; 67. Teun; 69. ares; 73. ka; 74. eo; 75. em; 76. re; 77. sg; 78. so. DE NIEUWE PUZZEL De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. uitroep; 3. Chinese maat; 5. bestaat; 7. vooi'zetsel; 9. vaartuig; 10. water in Brabant; 12. 11. bekende motorraces (afk.). bos; 14. ondei'ste deel van boom of plant; 15. elke; 17. bedorven; 18. boe te; 21. vallei; 22. uitroep; 23. eenh. van druk (afk.); 25. neerslag; 28. aan zien; 29. gebergte in Rusland; 33. pers. voórnaamw.; 34. verlichting; 36. dubbelzang; 38. zangnoot; 39. lid woord; 41. het zijn; 44. meer in Zuid- Holland; 46. goud (Fr.); 48. larve; 50. deel van een kippehok; 51. gebaar; 53. liefkozing; 55. meisjesnaami; 58. meisjesnaam; 60. scheepsbevestiging; 61. filmmaatschappij; 64. vaartuig; 66. erge storm; 68. koor; 69. de da to (afk.); 71. vervoermaatschappij (afk.); 72. jong dier; 73. godsdienst (afk.); 74. water in Friesland; 75. grondtöon; 76. inhoudsmaat (afk.); Verticaal: 1. gekruid; 2. kranten jongen; 3. trage; 4. dierengeluid; 5. Engels lidwoord; 6. staafje; 7. oud (Eng.); 8. familielid; 9. vervoei'son- dei-neming; 13. vreemde munt; 14. de oudere (afk.); 16. stofmaat; 19. telwoord; 20. karakter; 22. Engels telwoord; 24. afgemat; 25. Romeins imperium (afk.); 26. maanstand (afk.); 27. deel van het been; 30. ver dieping; 31. klaar; 32. zangnoot; 35. gewicht; 37. deol van Amerika (afk.); 39. lidwoord; 40. titol (afk.); 42. bevel; 43. land in Eui^opa; 44. deel van het been; 45. Oosterse titel; 46. deel van de bijbel (afk.); 47. zangnoot; 49. vo gel; 52. lichtbundel; 54. planeet; 57. gebiedsheer; 58. getij; 59. vod; 62. toiletgei^ei; 63. Frans onb. voornaam woord; 65. klap; 67. luchtvaartmaat schappij; 70. lidwoord; 71. op dit mo ment.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 4