J0PPE [T intermeubel deurioo IREVIRA MEISJESC0N Barna sokken KOOPT BIJ ONZE ADVERTEERDERS Superbenzine shawls en handschoenen m.w.drehsen-poell een net meisje Firma Koevoets Koopt bij onze adverteerders intermeubeli 79.- (U kunt Tilbury-Trevira regenjassen kiezen van 59.- tot 119.-) Tilbury in mr Trevira wordt door méér dan 140 vooraanstaan de kledingmagazijnen gegarandeerd. JEAN BART was een Franse zeeheld, de beroemdste van de Duinker ker kapers. Eerst in Neder landse, later in Franse dienst bracht hij aan de vijandelijke zeevloten grote verliezen toe. Jean Bart stierf, 52 jaar oud, in 1702. In een rol AUTO-DROP vindt u op elke tabletverpakking een interessant verhaal. Vraag naar AUTO-DROP Per rol 25 cent Rubber laarzen voor warme voeten Rubber klompen Schoenklompen Cliebestendige schipperssclioenen met en zonder bont Ruime sortering bij fa. J. D. de Korte telefoon 227 Bruinisse Nu wordt autorijden goedkoper Tank aan de witte pomp voor 49 cent Let op uw voordeel H. L .KESTELOO Bruinisse SUCCESJES Te koop: Hout, asbestplaten, plastic-, hard- en zachtboard platen, keukens, ijzeren kasten (lang 2 m). - Magazijn Hoornick, Engelse Kade, Zierikzee. - Vertegenw.: M. W. Janse, Kamemelksvaart 3, tel. 2158. Gebruikte brommers, vanaf f 50,U rijdt er zó op weg! Garage C. v. d. Bout, Mol 11, Zierikzee. -Wegens overcompleet: een zo goed als nieuwe kachel. Te bevr.: agent L. Hagesteijn, tel. (01110) 2761, Kerkwerve. Wegens overcompleet: zéér goede wasmachine met prima centrifuge. Te bevr.: Mogge- straat 4, Zierikzee. In goede staat zijnde Opel 1200 (1960). J. J. van Aken, Rodedorp 2, Zierikzee. Wiegje, commode, doopjurk (éénmaal gedragen). Zuid hoek 33, Zierikzee. Verschillende soorten kana ries. - C. J. Jonker, Nieuw- stad 26, Brouwershaven. I.g.st.z. Davolita kolenhaard. K. Lodewijk, Esdoornstr. 17, Nieuwerkerk. Te koop gevraagd: Cirkelzaagmachine,' met cir ca 214-3 p.k. benzine- of die selmotor. S. Landman, Sluis- pad 1, Haamstede. Olversen: Alles wat van de tijd afhan kelijk is, is veranderlijk. Uw kamers veranderen en ver nieuwen door toepassing van een nieuw behang, gekozen uit de vele mooie dessins die wij steeds in voorraad heb ben. - Mol, alles op behang en verfgebied, Nieuwe Boo- gerdstraat 27, Zierikzee. De laatste week kunt u uw foto van de kermis zien en kopen bij sigarenmagazijn D. C. Viergever, hoek Kraan plein, Zierikzee. Bij verwarming! Gas, olie en elektrisch. Gaskachel met re gelaar f 129,m. gratis fles. Geen statiegeld op fles. „De Warmtebron", M. Mulle r, Lammermarkt 24, telef. 2296, Zierikzee. 4 Oktober 1966. Wereld Die rendag! Gedenk de dieren! „Sophia", Ver. tot Bescher ming van Dieren, Esdoorn straat 33, tel. 583, Nieuwer kerk. Zoekt u een pand of zaak in Zierikzee of omgeving? Wij kunnen u interessante aan biedingen doen. Makelaars kantoor A. Vermaat, lid N. B.M., Schuithaven, Zierikzee, tel. 2173, b.g.g. 2257. Wilt u uw pand of zaak ver kopen? Wij verlenen gaarne onze bemiddeling. Makelaars kantoor A. Vermaat, lid N. B.M., Schuithaven, Zierikzee, tel. 2173, b.g.g. 2257. Voor prima tabakswaar en een goede sigaar naar D. C. Viergever, Kraanplein. Zie rikzee en Weststraat, Haam stede. Wilt u een pijp gaan roken? Komt vrijblijvend binnen! Vele modellen en prijzen bij sigm. D. C. Viergever, West straat, Haamstede en hoek Kraanplein, Zierikzee. De speciaie afdeling In donker bruin, bruin en taupe-kleurig fluweel-hunting. 3*4.90 Verton 's Schoenen Havenplein 13 Telefoon 2488 Zierikzee U zeer grote keuze in kleuren en kwaliteiten! passend bij uw garderobe! dam 1 0 zierikzee Voor onze kinderen en enige lichte huishoudelijke werk zaamheden vragen wij J. P. WEBER, Nieuwe Haven nr. 3, Zierikzee, tel. 2156. Wegens omstandigheden is mijn bedrijf opgeheven. Mijn dank voor het genoten vertrouwen. K. HOGERHEIJDE Zierikzee AFWEZIG van 8 oktober tot 15 oktober G. A. M. STENGER arts te Haamstede Waarneming: H. J. SIMONS, arts te Renesse. Spreekuur van 10.00-10.30 u. Zwart Simili leren jacks 42,50 Echt zwart leren jacks 145, Bruin naturel suèdc Lumberjacks 98, Bruin sucdine Lumberjacks 49,75 Nylcn - Foamback - Diolcn jacks Havenpark 5 Kleding en Sport Zierikzee Delicatessen- en Reforniliuis Poststraat 31, Zierikzee Ontvangen, van de nieuwe oogst: Bruine bonen Blikken doperwten Spliterwten extra fijn en zeer fijn Sperciebouen Verkade's speculaas Fordant borstplaat Amandel speculaas Roem fondant Dik speculaas Ch< coladebeestjes (2 Gesuikerd speculaas lift Geknipt voor uw woning: moderne palissander eethoek. Tafel heeft geruisloos uitrekbaar blad. Prachtige palissander stoelen bekleed met kunstleer in de kleur die u wenst; per stuk Zeer fraai palissander bergmeubel; Intermeuhel hetehent service en garantie Intcrmeubcl-slaat algemeeih bekend om z"n grote service. En om z"n 1U0% garantie. Waul voordat xncubcleu bij Intcrmeubel iu dc zaak komen zijn zc op vitale punten gecontroleerd, zoals kwaliteit cn exclusiviteit. Daarom 100% gegarandeerd. Q meubel toonzalen Appelmarkt lOZlcrikzeo Tol: 01110-2948 Nieuwe Intermeubel-catalogus gratis verkrijgbaar

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 11