Ifemina Algemene Bank Nederland Vergadering aandeelhouders Waterliedingmij. „Sch.-Duiveland" Woningwetwoning naar f 300 per maand? Kantongerecht hield verkeerszaak (dodelijke afloop) aan Femina is gezellig en verruimt uw blik... ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 29 september 1966 \'r. 19666 In de toekomst kan nieuwe tariefsverhoging worden verwacht In de oude verliezen nu volledige klaarheid ZIERIKZEE, 27-9. Ten aanzien van de oude verliezen als gevolg van oorlog en watersnood kon, nadat in 1964 renteloze voorschotten van rük en provincie waren ontvangen, in 1965 volledige klaarheid worden ge schapen. Het verlies groot ca. een be drag van f 860.000,- per 31 december '64 kon als gevolg van diverse correc ties worden gereduceerd tot rond f 70.060,-. Uitgaande van de gesa neerde balansen per 31 december 1960 tot en met 1964 ken over 1965 een winst worden berekend van f 32.584,-. Uiteindelijk resteert dan nog een verlies van nagenoeg een be drag van f 37.000,- per 31 december 1965. Deze positieve mededelingen over het herstel van. de financiële situatie der N.V. Waterleiding Maatschappij „Schouwen-Duiveland" konden de aandeelhouders dinsdagmiddag bij de aanvang van de algemene vergade ring in „Mondragon" optekenen uit de mond van de waar nemend-voor zitter van de Raad van Beheer, bur gemeester S. Franeke van Midden- schouwen. Er is thans nog geen in zicht, aldus de voorzitter, of het res terende verlies dit jaar zal kunnen worden gedekt. Het waterverbruik neemt wel toe, maar ook de kosten blijven in stijgende 'lijn. In de nabije toekomst zullen bovendien kostbare voorzieningen moeten worden getrof fen om de capaciteit van de installa- Flitsen uit het buitenland BERLIJN. Een oostduitse grens wacht en zijn twee vrienden zijn er in geslaagd in het noordwesten van Berlijn door de prikkeldraadver sperring naar het westen te vluch ten. KATMANDOE. Te Boelboela, 70 km. ten noordoosten van de Nepa- lese hoofdstad, Katmandoe, zijn 16 mensen door een aardverschuiving levend begraven. Een 30-tal huizen werd verwoest. ATHErvfE. Ongeveer 4000 ambte naren van het Griekse ministerie van financien zijn een staking van achtenveertig uur begonnen ter on dersteuning van eisen voor hogere overwerkuitkering. DUSSELDORF. Bij het aanbreken van de dag zijn bij Deuren in de Westfalen militaire oefeningen be gonnen waaraan wordt deelgenomen door Nederlandse, Britse, Westduitse, Belgische en Deense troepen. SAIGON. Amerikaanse bommen werpers hebben zware aanvallen uitgevoerd op een belangrijke spoor lijn tussen Hanoi en China. Twee bruggen werden vernield en een beschadigd. China stuurt over deze lijn oorlogsmateriaal naar Noord- Vietnam. BELGRADO. Een speciale commis sie van de Zuidslavische communis tische partij heeft besloten drie ho ge functionarissen van de veilig heidsdienst in Belgrado het partijlid maatschap te ontnemen. DJAKARTA. Soekarnapoera, het voormalige Hollandia, zal in de toe komst niet langer hoofdstad van West-Irian zijn omdat het ongunstig is gelegen, zo heeft het indonesische persbureau Antara gemeld. SAN FRANCISCO. Een explosie op een tankschip, dat in de baai van San Francisco aan de grond was ge lopen, heeft twee mannen het leven gekost. Vier opvarenden liepen ver wondingen op. 'Drie vermisten zijn vermoedelijk eveneens omgekomen. STOCKHOLM. De Zweedse pre mier, Tage Erlander, heeft zich op nieuw categorisch uitgesproken te gen het idee voor een iniatief van de skandinavische landen voor toe nadering tot de E.E.G. zonder de andere leden van de E.V.A. en in het bijzonder Groot-Brittanië. SALISBURY/RH. In het grensge bied tussen Rhodesie en Zambia hebben zich gevechten voorgedaan waarbij twee mannen, volgens de Rhodesische autoriteiten Zambiase terroristen, door Rhodesische grens troepen zijn gedood. KEHL. Vier jongens van 8 tot 13. jaar hebben de afgelopen dagen op het Joodse kerkhof te Freistett bij Kehl (Baden-Württemberg) ongeveer 50 oude grafstenen omvergeworpen. KOPENHAGEN. Een Deens con sortium, onder leiding van de Deen se reder A. P. Moeller, heeft be kendgemaakt, dat het aan de rand van de Doggersbank in de Noordzee waarschijnlijk aardgas en olie heeft aangeboord. HAYNEVILLE .Een uit acht ne gers en vier blanken bestaande jury heeft te Hayneville (Alabama) een lid van de Ku Klux Klan vrijge sproken van moord met voorbe dachte rade op mevrouw Viola Li- uzzo, een ijveraarster voor rassen- gelijkheid uit Detroit. ROME. In Italië begint een staking van het autobus en trampersoneel, dat aan eisen voor een nieuwe ar beidsovereenkomst kracht wil bij zetten. De actie waartoe alle vak organisaties hebben opgeroepen, duurt twee dagen en heeft betrek king op ongeveer 150.000 werkne mers. DORTMUND. De sinds maandag verdwenen zeven maanden oude Frank Landermann uit Dortmund- Wickede is op een afgelegen braak liggend stuk grond dood aangetrof fen. De politie acht het mogelijk, dat de ouders van het kind een ont voering hebben gefingeerd. ties op te voeren, zodat toppen in het verbruik op drukke dagen in de zo mer kunnen worden opgevangen. Zo zal over 5 jaar al moeten worden gerekend op een verdubbeling van het dagmaximum en er zal gezocht moeten worden naar middelen om de kosten te bestrijden. In dit verband zei de heer Franeke van mening te zijn dat een nieuwe verhoging van de tarieven niet voor komen zal kunnen worden. De laat ste verhoging van de tarieven dateert uti 1956, terwijl in 1962 besloten werd tot de invoering van een nieuw ta rievenstelsel. Ondanks de stijging van het wa terverbruik kon de goede kwaliteit van het leidingwater worden ge handhaafd. Ten zuiden van het vliegveld te Haamstede kwamen acht nieuwe putten gereed, maar hieruit werd deze zomer nog geen water be trokken wegens het ontbreken van de nodige leidingen naar het pomp station. De bouw van het kantoorgebouw aan het Jannewekken vordert goed en verwacht wordt dat de nieuw bouw op 15 november a.s. glas- en waterdicht 2al zijn. Inmiddels is de restauratie van het oude kantoorge bouw hoek Lange Nobelstraat ge gund voor de som van f 106.400,-. In het kader van samenwerking met andere waterleiding-maatschap pijen heeft onlangs een gedachten- wisseling plaats gevonden, en wel in 't bijzonder over de kwestie water voorziening voor de industrie. Door het bedrijf te Zierikzee is medewer king toegezegd aan een N.V. voor de industriewatervoorziening, waar voor inmiddels een werkcommissie is ingesteld. In het afgelopen jaar vertrok de administrateur, de heer Gillissen, naar Leadschendam. Hij werd inmid dels opgevolgd door de heer J. Hoo- gerwerf uit Vlaardingen. Na het overzicht van de voorzitter over de gang van zaken van de maatschappij werden enige kontrole- verslagen van het verificatiebureau en de kwartaalverslagen van de di recteur door de aandeelhouder voor kennisgeving aangenomen. Aan de orde kwam vervolgens be noeming van twee leden van de Raad van Beheer wegens periodieke aftre ding van de heer H. Koevoets en M. C. Verheijen. De heer Koevoets had zitting in de R. van B. als loco-bur gemeester van Zierikzee. In zijn plaats werd benoemd burgemeester D. W. Kastelein. Deze benoeming vond plaats met algemene stemjnen. De aftredende heer Verheijen werd herkozen. De heer Franeke bracht de heer Koevoets dank voor het werk door hem in het belang van het be drijf verricht en sprak woorden van welkom tot de heer Kastelein. De vergadering besloot voorts na hoofdstuksgewijze behandeling, waarbij de heer S. A. Jumélet uit Bruinisse antwoord kreeg op enige vragen, tot vaststelling van de gesa neerde belansen 1960 tot en met 1964. Behandeld werd ook het rapport ve rificatiebureau kontrole jaarrekening 1965. Investeringen De vergadering ging akkoord met hei voorstel tot het machtigen van de Raad van Beheer voor het aan gaan van een rekening-courant over eenkomst tot een bedrag van max. f 150.000,- voor 1967. Tot 1 april van dat jaar staan de volgende investe ringen op stapel: f 242.380,- voor bouw kantoor, f 116.700,- voor nieu we putten, f 32.700 voor filters en machinebouw en f 36.000,- voor hoofd- en dienstleidingen. Totaal dus een bedrag groot f 427.780,-. De vergadering besloot tenslotte een extra vergoeding toe te kennen aan de heer S. Franeke. Dit als blijk van erkentelijkheid voor het vele werk door de heer Franeke als waar nemend-voorzitter van de Raad van Beheer, na het vertrek van mr. F. Th. Dijckmeester, voor de maat schappij gedaan. Op-art geen top-art UTRECHT, 28-9. De op-art mode, die het vorig jaar op grootscheepse wijze in ons land werd gelanceerd, blijkt maar van zeer korte duur te zijn geweest. Het werd een rage van slechts enkele maan den. De modehuizen en ook de schoen, en lederwarenindu- strie hebben goed verkocht, maar een enkele is toch met de op-art-brokken blijven zit ten. Eén van de gedupeerden is de N.V. Schoenen- en Le der war enjab riek Bata «it Best waar men van de 5.000 paar vervaardigde op-art schoenen nu met 1.000 paar is blijven zitten. Overigens blijken de grote modehuizen hun voorra den op-art kleding bijna ge heel aan de man te hebben gebracht met xiitzondering van een aantal kleinere zaken. De op-art mode heeft zich ge openbaard in drie verschijn selen: de grillige zwart-witte patronen, de mondriaanstijl met de zwart-witte vlakver deling en de courrege-stijl, die een zwart-witte blokverdeling heeft. ADVERTENTIE veilig sparen, vertrouwd sparen (Neder!and8che Handel-MaatschapplJ De Twentsche Bank) gaarne verstrekken wij u alle Inlichtingen BI) do Algernon# Bank Nederland kunt u ook deelnemen aan het Premie Spaarplan „Jawarharlal-Nehroe- prijs" voor 0e Thant NIEUW DELHI, 28-9. De Indiase raad voor culturele betrekkingen heeft secretaris-generaal Oe Thant van de Verenigde Naties de „Jawar- harlal Nehroe-prijs" toegekend voor diens werk voor de bevordering van internationaal begrip, zo is in Nieuw Delhi bekend gemaakt. De prijs, ruim 47.000 gulden, wordt jaarlijks toegewezen aan personen die zich hebben ingespannen voor de bevordering van de internationale verstandhouding en vriendschap tussen de volkeren van verschillende landen. Hij werd in 1964 ingesteld. ROTTERDAM, 28-9. „Een wo ningwetwoning van f 300,- per maand zal straks geen uitzondering meer zvjn", zo meent de voorzitter van de Nederlandse Christelijke Aan nemers- en Patroonsbond (N.C.A.B.), de heer D. Versloot. Hij zei op de jaarvergadering van zijn bond in Rotterdam, dat de wo ningwetwoningen onvermijdelijk duurder zullen worden, doordat - tengevolge van de financiële moei lijkheden bij de bouw in de vrije sec tor - een deel van de kosten van de woningwetwoning niet meer op de particuliere woningen worden afge wenteld. Ook spelen mee de beten? en meerdere voorzieningen in. de wo ningwetwoningen. „Straks wordt voor de woningwetwoning acceptabel, wat tot nu toe voor een vrije woning veel te duur werd geacht". Het is voor de heer Versloot een raadsel hoe de minister in die situ atie tot uitstel van de huurverhoging kon besluiten en tegelijkertijd in de» doorstroming kan blijven geloven. In hot licht van de ontwikkeling vindt Tarief „niet-Zeeuwen" voor Rotterdamse wormenspitter ZIERIKZEE, 28-9. Voor het kan tongerecht alhier diende gisteren (woensdag)morgen de nasleep van het ernstige verkeersongeval met do delijke afloop dat zich op 12 mei j.l. heeft voorgedaan cp de kruising Weelweg-Kryn Karelsweg te Elle- meet. De kantonrechter, mr. J. Moo- lenburgh kwam overigens niet tot een uitspraak, maar besloot tot aan houding van de zaak tot de volgen de zitting in november a.s. Terecht stond de Leraar J. C. de F. uit Re- nesse, die vanaf de Weelweg de krui sing met de Kr. Karelsweg „onop lettend en met te grote snelheid" op gereden zou z\jn. Op de kruising ont stond een botsing met een kleine personenwagen waarbij de 75-jarige mej. M. P. v. d. W. het leven verloor. De auto waarin het slachtoffer geze ten was had verzuimd voorrang te verlenen aan de van rechts komende auto bestuurd door de F. De officier van justitie, mr. J. L. Andreae was van mening dat deze zaak één van die gevallen is waarin iemand formeel gezien „kan doen wat hij wil" maar waarbij dan tóch een dodelijk ongeval is voorgekomen. De verdachte de F. had recht op voor rang, maar daarom wilde mr. An dreae nog geen genoegen nemen met zijn verklaring „ik reed 80 km en zag niets aankomen". Het ongeluk is gebeurd op een moeilijke kruising waar men voor verrassingen kan ko men te staan, aldus de officier, die tot de slotsom kwam dat de F, met te hoge snelheid en onoplettend de kruising was opgereden. Hij requi- reerde een geldboete van f 75,- of 15 dagen hechtenis. De verdachte gaf niet toe te hard te hebben gereden. Zijn raadsvrouwe mr. Fokkema-Van Gent, meende in haar pleidooi het verwijt van de of ficier wat betreft onoplettendheid en te hoge snelheid vah de hand te moe ten wijzen. Zij wees op een onvol ledigheid in het proces-verbaal om dat darain niet is vermeld dat de F. bij het naderen van de kruising vaart had geminderd en' dus niet met de snelheid waarmee hij op de Weel- weg had gereden de kruising kon hebben genaderd. De kantonrechter besloot tot aan houding van de zaak, zodat ook de betrokken politiefunctionarissen na der kunnen worden gehoord. B. K. uit Nieuwe Tonge verscheen ter zitting omdat hij op 11 april j.l. te Kerkwerve met een- personenauto rijdend van de Ring naar de Weel- weg niet voldoende rechts zou heb ben gehouden. Er was een botsing ontstaan met een auto bestuurd door mej. S. A. S., die als getuige was op geroepen. Naar haar mening had K. meer rechts kunnen rijden maar eer dér was gebleken - het betrof hier een aangehouden zaak - dat de auto mobiliste zélf geen voorrang had verleend. Er was in dit geval sprake van een ongelukkige samenloop van van omstandigheden meende de kan tonrechter, die conform het requisi toir van de officier en na de ver klaring van getuige decharche C. T. uit Middel harnis K. vrijsprak van het tenlaste gelegde. De handelaar A. S. K. uit Zierik zee werd veroordeeld tot een boete van f 50,- subs. 10 dagen omdat hy de regel „opletten is ue boodschap" niet had toegepast toen hy op 18 april van dit jaar met een bestelwa gen van de Provinciale weg te Zie rikzee naar links de Oudcweg wilde inrijden en daarbij de doorgang niet vrijliet voor ccn achterop komende bromfiets. De officier noemde dit een gcvaarlyke maneeuvre en requireer- dc een boete van f 60,- of 12 dagen maar de kantonrechter wilde met een tientje minder volstaan. De- landbouwer C. L. uit Ouddorp was op 31 juli met een snelheid van 90 km per uur over de Oosterschel- debrug gereden terwijl het maximum is bepaald op 70 km. Dit kwam hem conform de eis van de officier te staan op een boete van f 75,- of 15 dagen. Student F. van B. uit Gouda was, eveneens op 31 juli, te Renesse in Laone aangehouden toen hij daar reed met een auto waarvan de ver lichting niet in orde was. De eis was f 25,- of 5 dagen maar de kanton rechter hield er rekening mee dat de ze verdachte uit Gouda was gekomen en veroordeelde hem tot f 15,- of 3 dagen. Volgens het „tarief voor nict-Zeeu- wen" (niet het tarief voor Rotter dammers", aldus de kantonrechter) werd de Rotterdamse gemeente-sto ker H. de W. veroordeeld tot f 25,- subs. 5 dagen omdat hy op 14 augus tus zonder vergunning wormen had gespit op de drooggevallen slikken langs de Grevelingendam. „Vyf cent per worm is me anders ook wat", aldus de W., die gelet op de eis van f 30,- toch nog een goede dag had. Voor 55 jaar.... OP 16 juni siloeg te Serooskerke op de kruising Provinciale weg Stolp- weg een personenauto drie maal over de kop waarbij de inzittenden -toch nog grotendeels met de schrik vrij kwamen. De auto werd bestuurd! door de monteur G. van A. uit Breda, die een uitvoerige lezing van het onge val gaf. Het kwam hierop neer dat van A. misleid zou zijn door een voor hem rijdende bestelwagen. Deze au to zou aanvankelijk naar rechts zijn uitgeweken maar later onverwacht links af gegaan zijn, de Stolpweg in, „Ik vvas juist aan het passeren en kon alleen nog proberen er heelhuids voorbij te komen", aldus van A. Het voorbijkomen lukte maar door de snelheid' ramde de auto een bermpaal waarna de wagen over de kop sloeg. Tot driemaal -toe. Overigens kwam vast te staan dat de bestelwagen tijdig richting had aangegeven en dat ook het voorsorte ren was toegepast. Dit werd ver klaard door een getuige uit Rotter dam die achter Van A. had gere den. De officier constateerde dat de monteur niet goed had gereageerd: hij had achter de bestelwagen moe ten blijven. De eis luidde f 60,- of 12 dagen. Uitspraak f 45,- of 9 da gen (De kantonrechter nam in aan merking dat de verkeersfout niet was begaan op een kruising maar bij een splitsing). Bejaarde tweeling SOFIA, 28-9. De Bulgaarse tweeling Vassilka en Vassila Dermendjhieva, die in het Bourgas-district wonen, heeft zijn 104de verjaardag gevierd. Vassilka heeft tien kinderen gehad, van wie er zeven nog in leven zijn, en heeft 16 klein kinderen en 21 achterklein kinderen. Van de vier kinde ren van Vassila leven er nog twee. de N.C.A.B.-voorzitter de prijzen van koophuizen nog niet zo irreëel als men soms wil doen geloven. Hij be pleitte het stimuleren van het eigen woningbezit. DODELIJKE ONGELUKKEN RAALTE. Op de Schoonhetense- weg in Raalte, bijna voor zijn wo ning, is de 82-jarige H. Vloetgraven door een ongeval om het leven ge komen. ALKMAAR. Terwijl de moeder even weg was is te Egmond aan Zee het 1 Vz jarige meisje Janette Prins in een put achter de ouderlijke wo ning terecht gekomen en verdron ken. ST. OEDENRODE. De 17-jarige G. Jansen uit St. Oedenrode is om het leven gekomen, toen hij, met zijn bromfiets op de linker weghelft rijdend, met een tegemoetkomende bestelauto in botsing kwam. HAARLEMMERMEER. In het St. Eiisabeth-Gasthuis in Haarlem is overleden de 18-jarige fabrieksar beider A. Willemse uit Haarlemmer meer. Hij kwam met zijn motor in botsing met een vrachtwagen, be stuurd door de 25-jarige J. P. uit Haarlem, die een afrit aan de Ben- nebroekerdijk in Haarlemmermeer kwam afrijden. GELEEN. In de vorige nacht is op de mijn weg te Geleen een personen auto gegrepen door een treinstel van de staatsmijnen dat de weg over reed. De bestuurder, de vierender- tigjarige verwarmings monteur H. Hardy, vader van twee kinderen, werd daarbij op slag gedood. ZIERIKZEE. Het Nederlands Ope rette Ensemble voerde in de Con certzaal de kluchtige operette „De dochter van de Tamboer-Majoor" op. RENESSE. Na restauratiewerk zaamheden is het slot „Moermond" thans weer bewoond door de eige naar, de ambachtsheer van Renesse. Het fanfarekorps „Luctor et Emer- go'' bracht de familie een serenade. NIEUWERKERK. Volgens beslis sing van de minister van oorlog zal er aan de vrouw van de militie- plichtige M. v. G. tijdens zijn ver blijf onder de wapenen per dag 30 ets. vergoeding worden utgekeerd. SEROOSKERKE. Door schipper P. C. L. is een nieuwe motoraak in de vaart gebracht, met een 30 p.k. motor. De reis Dordt-Schelphoek, die anders 7 uur duurde, werd nu in 5Vi uur afgelegd. RENESSE. In de zitting van de ge meenteraad werd het voorstel tot het doen inrichten van een publieke te lefooncel verworpen. WESTENSCHOUWEN. Op het Nieuwe Zand" is gestrand het En gelse tweemast-stoomschip „Wooda" geladen met stukgoederen, komend van Odessa met bestemming Rotter dam. BURGH. In de duinen nabij Wes- tenschouwen ontstond brand. Hoe wel men de brand spoedig meester was, werd toch nog een gedeelte van het natuurschoon verwoest. ZONNEMAIRE. Doordat alle slo ten en grachten in deze gemeente zijn opgedroogd, is zeewater in de polder gelaten, om bij een eventueel voorkomende brand van bluswater voorzien ie zijn. ZIERIKZEE. Naar wij vernemen hebben 86 echtparen gesolliciteerd naar de betrekking van vader en moeder van het Burgerweeshtiis. ZIERIKZEE. Bij aankomst van de spoorboot staan 's avonds honderden mei hun emmers gereed om deze met het duinwater dat uit Middel burg dagelijks wordt aangevoerd, gevuld te krijgen. Het watergebrek in deze gemeente wordt met de dag nijpender. ADVERTENTIE Langspeelfles De Kuyper Al spelende met een fles Citroen brandewijn De Kuyper en de fris dranken naar uw keuze, maakt u ettelijke heerlijke longdrinks. En let wel: Citroenbrandewijn De Kuy per wordt nog steeds verkocht in de hele-literfles. U doet er dus lekker lang mee.' DEN HAAG. De 86ste damesbeurs is in de Houtrusthallen in Den Haag geopend door burgemeester mr. H. A. M. T. Kolfschoten, in tegenwoordig heid van tal van buitenlandse gasten, en Nederlandse autoriteiten. De beurs duurt tot en met 7 oktober. GRONINGEN. De 72-jarige heer J. Heizenberg uit Groningen is op een zebrapad aan de Verlengde Hereweg in zijn woonplaats aangereden door een bromfietser, de 17-jarige scholier H. J. K. uit Assen. De voetganger werd zodanig gewond, dat hij later in het academisch ziekenhuis in Groningen is overleden. HENGELO. Tijdens het verslepen van balen lompen is de 31-jarige Turk P. A. IJesilijuit in een tex tielbedrijf in Hengelo om het leven gekomen; toen hij door een 200 ki logram zware baal werd getroffen. ZWOLLE. De 71-jarige mej. L. H. Kutterik uit Zwolle, is op het kruis punt Ter Pelkwijkstraat - Wilhelmi- nasingel te Zwolle, doordat zij geen voorrang verleende, aangereden door een vrachtauto en zo ernstig ge wond dat zij kort na aankomst in het ziekenhuis overleed. KAATSHEUVEL. Op de Capelse- straat in Kaatsheuvel is de 34-ja- rige heer Vos uit Sprang Capelle verongelukt. De man werd door een auto aangereden en was vrijwel op slag dood. ALKMAAR. De 53-jarige mevrouw G. Appel-de Beurs uit Hoogwoud is bij een verkeersongeluk om het leven gekomen. MEERSSEN. De 86-jarige P. H. van de Wall uit Meerssen is door een personenauto aangereden en op slag gedood. Het ongeluk gebeurde kort na acht uur. Bejaarde man stond op de oude rijksweg in zijn woonplaats naar iets te kijken, zon der op hel verkeer te letten. ADVERTENTIE INTERNATIONALE CONSUMENTENBEURS Morgen 10 uur opent de 19e Femina in AHOY' op Heliport bij het Hofplein, midden in het centrum van Rotterdam. f- Op de vakbeurs voor 't gezin - gezellig met z'n allen er naar toe - wordt voorlichting gegeven voor de huishouding van vandaag en... morgen. door o.a. de Londense Ideal Home "Blue Ribbon" expositie "Verwarming" door het Bouwcentrum "Wonen" door het B.N.G. (met een doorsnee compleet ingerichte woning) een rustieke oase (een verrukkelijk arrangement van bloemen en planten) de nieuwste keukens doe-het-zelf-meubelen ver- keersvoorlichting electrisohe huishoudelijke apparaten de laatste nouveauté's voor de woninginrichting en duizend-en-één nuttige zaken. ■55 De eerste honderd bezoeksters worden extra verwelkomd met het traditionele Femina-lepeltje. Van 30 september t/m 13 oktober behalve zondags geopend van 10-17 en van 19-22.30 uur. Entréet2.-Kindaren 11.25

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 7