Chefarine .4 ZSSBSH EN HET AVONTUUR Toenemend perenaanbod ]\egen drenkelingen werden uit zee gered Kerkelijke hulpactie voor Turkije Studenten met huifkar zijn in Leningrad Consternatie in nachtelijk Amsterdam Acht doden bij helikopter-ongeluk 4 beroemde middelen doen wonderen! Turkije: 70.000 mensen dakloos na ramp dodelijke Anneke Techuisch meisje ADVERTENTIE De Technische School te Zierikzee telt sinds het pas begonnen cursusjaar voor het eerst een meisje onder haar leerlingen. Het is de 16-jarige Marjo Stuik uit Zierikzee. Na een 3-jarige u.l.o. cursus volgt zij nu een opleiding tot automonteuse, die ook drie jaar duurt. Het was de eerste dagen wel een beetje wennen om alleen maar jongens om je heen te zien", geeft ze toe. Maar nu zij en ook haar medeleerlingen aan de situatie vetrouwd, zijn ge raakt beginnen de jongens de aanwezigheid van een meisje in hun klas al gewoon te vinden. Op de foto zien we Marjo bezig tijdens de les metaal bewerking. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). DEN HAAG, 22-8. De „Stichting Oecumenische Hulp aan Kerken en Vluchtelingen" te Utrecht heeft zich maandag op verzcek van de Wereld raad van Kerken in Genève, tot de protestantse kerken in Nederland ge richt met het verzoek fondsen be schikbaar te stellen in verband met de aardbevingsramp in Turkije, zo deelt het persbureau van de Neder landse Hervormde Kerk meè. De eerste Nederlandse kerk, die op eigen initiatief aan de „Stichting Oe cumenische Hulp" geld aanbood was de Doopsgezinde Broederschap, die maandagochtend f 2.500,- toezegde. De „Stichting Oecumenische Hulp" die de kerkelijke hulpverlening bun delt, heeft ook haar eigen gironum mer (5261) opengesteld voor bijdra gen. De Wereldraad van Kerken in Ge nève vraagt van alle aangesloten kerken in de wereld gelden voor de hulpverlening. Als voorlopig streef- oedrag is 100.000 dollar genoemd. Inmiddels i9 de functionaris van de wereldraad in Turkije vanuit Istan- boel naar het rampgebied vertrokken Deze functionaris, de heer Bazalgette Johnson's populariteit WASHINGTON, 22-8. Men acht het waarschijnlijk dat president Johnson de komende weekeinden zijn poli tieke veldtocht door de Verenigde Staten zal voortzetten, nu uit een opiniepeiling is gebleken dat hij in populariteit door senator Robert Kennedy is gepasseerd. Volgens de uitkomst van deze pei ling geeft 40 procent van de demo craten de voorkeur aan Robert Ken nedy als kandidaat voor de in 1968 te houden presidentsverkiezingen. 38 procent houdt het nog op John son. Machinist voorkwam spoorwegramp KILMBACH (Beieren), 22-8 Aan de tegenwoordigheid van geest van. enkele spoorwegmannen is het te danken, dat vandaag te Harsdorf, bij Kulmbach in Beieren, een spoorweg ongeluk van ernstige aard is voor komen. De sneltrein Coburg-Bay- reuth zou met een snelheid van 100 km per uur tegen een rangerende goederentrein gereden zijn als niet de bestuurder van de goederentrein zijn collega van de aanstormende passagierstrein niet had gewaar schuwd. Deze laatste remde uit alle macht, terwijl zijn assistent door de r ij tuigen snelde en de inzittenden aanried zich plat op de grond te werpen. Niettemin is de botsing nog zo he vig geweest, dat negen personen ern stig gewond zijn en 15 licht. hoopt binnen enkele dagen aan de wereldraad een rapport te kunnen zenden voor herbouwde projecten in het rampgebied, die door de We reldraad van Kerken met gelden uit de aangesloten kerken kunnen wor den gefinancierd. Opnieuw arrestatie van jeugdige Ambomiezen GOUDA, 23-8. De politie te Gouda heeft maandagavond laat drie Am bonnezen gearresteerd in verband met de brandstichting in de Indone sische ambassade. Het zijn een 19- jarige bankwerker en een 25-jarige en een 16-jarige los-werkman allen uit Moordrecht. In totaal zijn nu 10 Ambonnezen in het politiebureau voor verhoor in gesloten terwijl tw.ee Ambonnezen reeds in voorarrest zitten in het huis van bewaring. DJAKARTA. De militaire bevel hebber van Djakarta, generaal Machmoed, heeft maandag gezegd dat de in vrijheid gestelde militan te communisten zullen worden gefu- sileerd als zij zouden pogen de com munistische partij te doen herleven. Luchtmacht vervoert Rode-Kruishulp Turkije DEN HAAG, 22-8. In het kader van de hulpverleningsactie voor de slachtoffers van dc aardbeving in Turkye heeft het „Nederlandsche Koode Kruis" steun gekregen van de Kon. Luchtmacht. De luchtmacht heeft op verzoek di rect een „friendship" ter beschikking "gesteld. Dit vliegtuig werd maandag middag geladen met 20.000 blikjes babyvoeding met een gewicht van 3,5 ton, ter waarde van een kleine tienduizend gulden. Het vliegtuig vertrok heden (dinsdag)ochtend om acht uur van de vliegbasis Valken burg. Het is een rechtstreekse vlucht naar het NAVO-vliegveld Elazig in Oost-Turkije, dat nog geheel intact het dichtst bij het rampgebied ligt. De luchtmacht heeft verder reeds de toezegging gedaan voor een twee de vlucht a.s. donderdag. op de veilingen DEN HAAG. 23-8. Het aanbod van peren op de Nederlandse fruitveilin gen gaat groter worden. Steeds meer rassen worden plukrijp. Het aanbod van het vroege ras Precose de Tre- voux is reeds van geen betekenis meer maar het is nu de bekende Ciapps Favorite die in flinke hoe veelheden wordt aangeboden op de veilingen. In Zeeland is het aanbod van deze goede handpeer overigens ook reeds over het hoogtepunt heen. Clupps Favorite is een grote en sappige handpeer die reeds vele ja- ren in ons Jand wordt geteeld. De oogst is dit jaar niet groot. De prij zen zijn de laatste dagen wat aan getrokken maar zijn toch nog be langrijk lager dan het vorig jaar. Goede kwaliteiten Clapps worden op het ogenblik op de veilingen ver kocht tegen prijzen van 40 tot even boven 50 cent per kg. Het vorig jaar toen de oogst ongeveer even groot was, werden deze kwaliteiten ver kocht tegen prijzen van 60 tot 75 cent per kg. De export van peren is tot nu toe gering geweest maar gaat thans wel wat groter worden. Volgens de ge gevens van het uitvoer controle bu reau voor tuinbouwprodukten be droeg de Nederlandse perenexport in de tweede week van augustus 294 ton waarvan 247 toh naar België ging. 44 ton naar west-Duitsland en 3 ton naar Engeland. Wraak per slang REGENSBURG, 23-8. Op niet al ledaagse wüze heeft een 46-jarige vrcuw uit Regensburg een „vete" met een tien jaar oudere vrouw in Furth im Wald (Noord-Beieren) tot een hoogtepunt gevoerd: zy zond laatstgenoemde over de post een le vende slang. Toen de geadresseerde op het post kantoor haar postbus opende en het bewuste pakje vond, maakte zij het ter plaatse open. Terstond siste het reptiel - een niet-giftige ringslang - de vrouw woendend tegemoet, die gilde van angst. Twee toegesnelde mannen maakten het dier onschade lijk. De spoedig opgespoorde anonieme afzendster, verklaarde tegenover de politie, dat de ontvangster van de slang zich met haar huwelijk had be moeid. Dr. Visser 't Hooft wordt adviseur Wereldraad van Kerken GENEVE, 22-8. De scheidende secretaris-generaal van de Wereld raad van Kerken, dr. W. Visser 't Hooft, zal ook na zijn aftreden eind van dit jaar zijn ervaring in dienst blijven stellen van de raad. Het bestuur van dè raad heeft vo rige week op voorstel van dr. Eu gene Carson Blake, die de Neder lander zal opvolgen, besloten om dr. Visser 't Hooft aan te stellen als ad viseur van het secretariaat-generaal. Ministerraad hervat werkzaamheden DEN HAAG, 22-8. De minister- raad heeft maandag na de vakanties van de bewindslieden, zijn werk zaamheden hervat met beraad over de memories van toelichting op de begroting van de verschillende mi nisteries. Dat beraad was het hoofd onderwerp op de ochtend- en mid dag vergaderingen, aldus heeft mi nister-president, mr. J. M. L. Th. Cals, na de middagvergadering mee gedeeld. Een Vietcongstrijder heeft maan dag even buiten Saigon een handgra naat geworpen in een militaire jeep. Vijf Amerikaanse militairen en een Zuidvietnamese vrouw werden ge wond. Dit was de jongste aanslag in een reeks die mogelijk gericht is te gen de algemene verkiezingen van elf september a.s. SCHIEDAM. In de woning van dc ingenieur K. J. Aarsen in de wijk Kethel in Schiedam-Noord heeft zich een ontploffing door aardgas voorgedaan als gevolg waarvan de heer Aarsen met een shock, derde graads brandwonden aan zijn armen en met afgeschroeid hoofdhaar in een ziekenhuis moest worden opge nomen. Hij zal daar enkele weken moeten verblijven. LENINGRAD, 22-8. Dc vijf Utrechtse studenten die met hun huifkar een tocht door Rusland heb ben gemaakt, zyn maandag aangeko men in Leningrad, vanwaar zij per schip naar Nederland zullen terugke ren. AMSTERDAM, 23-8. Rond het middernachtelijk uur is op last van een ingenieur van bouw- en woningtoezicht een blok huizen in Amsterdam-noord ontruimd, omdat het dreigde verpletterd te wor den onder een 28 meter hoge, 25 ton wegende bouwkraan die van het rechte spoor was afgeweken. Vijftien gezinnen die de nieuwe huizen aan het Kcedijkpad juist hadden betrokken, werden overgebracht naar het restaurant Poolhuis met bussen van het gemeentelijk vervoersbedrijf om zo goed en zo kwaad ais het gaat er de nacht door te brengen. Slaapplaatsen waren er niet zodat het in alle opzichten een kwestie van behelpen werd. Enige gezinnen konden een plaatsje voor dc nacht vinden by fami lie of by vrienden maar het merendeel, bij elkaar 50 mensen, moest de ochtend in een stoel zittend afwachten. Dc kraan, een gevaarte dat gebruikt wordt voor het ophijsen van bouwmateriaal en dat eigendom is van de A.S.N., bleek met de voor wielen uit de rails te zijn gelopen en in de zandbodem langzaam weg te zakken zodat ernstig gevaar voor kapseizen ontstond. Veel meer dan de 20 meter lange giek strekken kon men In de nacht niet doen. Ook dc brandweer die er bij gehaald was kon niets uitrichten. Naar het Russische persbureau „Tass" meldt, werd de studenten een hartelijk welkom bereid. Eén van hen, die Russisch spreekt, heeft mee gedeeld dat zij tijdens het laatste deel van de reis moeilijkheden met de wielen van de huifkar hebben ge had. De tractor had hen echter niet in de steek gelaten. De Utrechtse studenten hebben de route gevolgd die vroeger werd ge bruikt door Nederlandse kooplui. Ze hebben gezegd van plan le zijn vol gend jaar weer naar de Sowjetunie te komen maar dan per schip. Ze willen dan een vaartuig gebruiken van het type dat handelaren uit het oude Novgorod gebruikten om hun handelswaar naar Nederland te bren gen. De studenten blijven nog enkele dagen in Leningrad. Meisjes liepen weg DEN HAAG, 22-8. De Haagse politie heeft maandag twee minder jarige meisjes aangehouden die uit 'n tehuis voor werkende meisjes in Am sterdam en uit een observatiehuis in Brabant waren weggelopen. Het ene meisjes, 17 jaar oud had met een 18-jarige vriend de nacht doorge bracht in een bunker in Schevenin- gen. Het andere meisje, 16 lentes oud had gelogeerd in een hotel in de Haagse binnenstad. DEN HAAG, 22-8. Politiemensen, leden van de reddingsbrigade en bur gers hebben zaterdag en zondag ne gen drenkelingen by Scheveningen uit de Noordzee gered. Vrydag waren drie badgasten verdronken en kon den acht personen worden gered. Zaterdag kwamen twee Haagse jongens van zeventien jaar in grote moeilijkheden. Een 26-jarige man uit Utrecht kon wegens vermoeidheid en een muistroom niet terugkeren. Hij sloeg op een golfbreker en werd licht gewond. Een 17-jarig meisje uit Es sen en haar 20-jarige vriend uit de zelfde stad raakten ook in een mui- stroom en werden op de keien ge slagen. vanwaar de redders hen in veiligheid brachten. Ook een 27-jari- ge in wo.ier van Voorburg, die niet kon zwemmen, raakte in zee de grond onder de voeten kwyt en zou zijn omgekomen als anderen hem niet hadden opgevist. MINI-BEELD LONDEN23-8. In Londen is een televisietoestel getoond dat weinig groter is dan een pakje sigaretten. Het heefteen beeldscherm van slechts vijf cm. Het zal volgend jaar voor ongeveer vijftig pond (500 gidden) in de handel worden gebracht. „Wankelroulette" geen toeristische attractie DEN HAAG, 22-8. De wankelrou lette, die sedert 14 juli in Bouwes- Palace in Zandvoort draaide, is geen toeristische attractie. De proefperi ode van negen weken bleek nog te lang. Bouwes heeft de exploitatie van het behendigheidsspel na ruim vier weken gestopt. In de onschul dige toerist zagende behendigste spe lers niet anders dan buit, aldus de heer B. Schuitemaker, adjunct-di recteur van Bouwes-Exploitatie Maatschappij. Bouwes heeft om verschillende re denen besloten de exploitatie te stoppen. De eerste ervan is, dat de toeristen moesten worden beschermd tegen uitbuiten. Bovendien wil Bou wes niet het odium op zich laden doorgestoken kaart te spelen. Trou wens, de belangstelling voor het spel liep ook sterk terug. Zondag moest een 16-jarige Hage naar, die te ver in zee was gegaan, worden gered. Een 16-jarig meisje uit Leidschendam en haar 18-jarige vriendin uit Stompwijk. danken hun leven aan de bemanning van de po- litieboot „Ciska". De meisjes waren zover in zee gegaan, dat zij niet moer op eigen kracht het strand konden bereiken. Koninklijke gift voor orgelrestauratie DELFT, 22-8. De koningin en prins Bernhard hebben een gift ge schonken aan het fonds dat gesticht is om te komen tot de restauratie van de orgels in de twee historische kerken van Delft, de Oude Kerk en de Nieuwe Kerk. De kerkvoogdij van de Nederlandse Hervormde Ge meente in Delft heeft hiervan be richt ontvangen van het secretariaat van het Koninklijk Huis. MARSEILLE, 22-8. Bij een on geluk met een helikopter van de Franse luchtmacht zyn maandag acht militairen om het leven geko men. De helikopter vloog volgens oog getuigen in brand voor hij in een bos bij Pourcieux, in het de parle ment Var, neerstortte en explodeer de. Doordat het bos vlam vatte kon den de toegesnelde omwonenden niet eerder hulp verlenen dan nadat de brandweer was gearriveerd. Alle in zittenden van het toestel waren toen echter al omgekomen. Vier middelen in één tablet helpen elkaar endoen wonderen! De vier middelen, verenigd in één tablet Chefarine „4", zijn elk afzon derlijk in de hele wereld beroemd en hebben miljoenen mensen baat ge bracht. Tezamen werken zij nóg beter en doen werkelijk wonderen. Eén der bestanddelen is het betrouw bare maagmiddel Chefarox, dat een teveel aan maagzuur neutraliseert. De combinatie is ideaal om pijn of griep doeltreffend te bestrijden. SPORT WUVENSPOR'I P.V. „Zierick" te Zierikzee Wedvlucht uit Orleans (440 km.). De uitslagen zijn: J. Dalebout 1, 3, 5, 10; A. Berrevoets 2, 6, 7; C. Seijbel 4, 9, 19; Jac. Verwijs 8; Fr. Maijs 11, 13, 15; B. Visser 12, 18; A. J. Stout- jesdijk 14, 17; J. v. d. Sande 16; H. Slagboom 20. Donderdag a.s. inkorven voor Par- kestone (Eng.) nationaal lokaal Meel- straat van 7 tot 8 uur. Oók voor Zonnemaire! legram aan de Turkse minister van buitenlandse Üak'en de hulp van de wereldorganisatie voor de slachtof fers van de aardbevingen aangebo den. De secretaris-generaal heeft de beschikking over fondsen voor hulp aan landen welke van natuurrampen te lijden hebben. LONDEN, 22-8. De aardbevingen in Oost-Turkye hebben, volgens een schatting van de „Rode Halve Maan" (het Turkse Rode Kruis) 70.000 men sen dakloos gemaakt. Secretaris-generaal Oe Thant van de Verenigde Naties heeft in een te- 1 rijöagmiddag is het oosten van Turkije getroffen door een krachtige aard beving, welke naar men vreest aan meer dan vierduizend mensen het leven heeft gekost. De materiële schade is zeer groot. De plaats Varto is nagenoeg met de grond gelijk gemaakt. ONGELUKKEN NIJMEGEN. In het ziekenhuis te Nijmegen is overleden de 28-jarige mevrouw M. L. Dausel-Rolde uit Keulen, die op weg naar haar vakan tieverblijf te Texel betrokken werd bij een auto-ongeluk op de autobaan Emmerich-Arnhem ,op de grens van de gemeente Duiven. DEN HAAG. Bij een frontale bot sing tussen twee personenauto's is op de Haagweg bij Monster de 22- jarige mej. A. W. M. Z. omgekomen en zijn de bestuurders van de beide auto's respectievelijk de 26-jarige M. A. R. R. en de 33-jarige C. v. d. K. ernstig gewond. 's-GRAVELAND. In het Hilver- sums kanaal in Gravel and is de 21- jarige Mohammed Ajdir uit Aujda (Marokko) verdronken. De man, die tijdelijk in Graveland verbleef, was gehuwd en vader van 1 kind. BARNEVELD. In het Julianazie- kenhuis te Ede is een bewoner van het Ambonezen-woonoord „De Bie zen" te Bai-neveld overleden aan bij een verkeersongeval opgelopen ver wondingen. Het was de 21-jarige J. Patty, die met zijn bromfiets op de Achterveldseweg een voor hem rij dende vrachtauto wilde inhalen. Ver moedelijk heeft hij hierbij de laad bak van de wagen geraakt, waar door hij kwam te vallen. HEELSUM. In het streekziekenhuis in Bennekom is de negenjarige Mag- da Geelkerken uit Heelsum overle den. Het meisje, dat vrijdagavond in Wolfheze aan het bramen pluk ken was, stak de weg over en werd door een personenauto, bestuurd door de heer M. S. uit Renkum, aan gereden. ZUTPHEN. In het algemeen zie kenhuis te Zutphen is de 19-jarige W. Groot Roesinc uit Voorst overle den aan de gevolgen van een onge val dat hem vrijdagavond tijdens een trainingsrit is overkomen. BEVERWIJK. Dc 41-jarige bank werker G. J. Felix uit Beverwijk is bij een arbeidsongeval in de walserij voor dunne plaat van Hoogovens IJmuiden zo ernstig gewond geraakt dat hij enige uren later in het Rode Kruis ziekenhuis in zijn woonplaats is overleden. Het slachtoffer raakte tijdens werkzaamheden aan een trekstang van een walsentransport- wagen bekneld tussen een gereed schapswagen en genoemcle wagon. DEN HAAG. In Haaksbergen is maandagavond tegen half acht de 19- jarige G. M. Blanken om het leven gekomen. Op een kruising van twee wegen verleende hij geen voorrang aan een vrachtauto. Hij glimlachte. „Tegen die tijd heb ik wel weer een ander object gevonden. Ik ben nooit voor één gat te vargen. Zelfs niet voor tien." „Tja, dat zal wel moeten als za kenman." „Hebt u uw monsters bij zich?" informeerde het meisje. „Needie zijn thuis. Ik ben hier maar zijdelings voor zaken. Uw broer koopt bij mij de souvenirs, die hij zomers aan de bezoekers van het kasteel verkoopt, begrijpt u?" Ze kende de kitsprullen, de loden afgietsels van het kasteel, de wand- bordjes, thermometers en fotostan daardjes. Alsmede de prentbrief kaarten. De laatsten waren nog het aardigst. „Leuk," zei ze. „Dat staat nu weer een pousje stil, niet? In de winter zal Aürie er niet veel van verkopen." „Nee, maar hij heeft zijn bestel ling alweer opgegeven voor volgend jaar. Dat gaat zo in deze branche." Er werd nog wat gebabbeld. In tussen dacht Anneke: Waarom vraagt Adrie hem niet om te blij ven eten? Maar de vrij stugge hou ding van haar broer jegens de be- zoeker weerhield haar zelf die vraag te stellen. Tenslotte kwam de man overeind en verklaarde, dat hij nu nodig verder moest. Ze drukte el kaar de hand. „Ik zal u nog wel eens zien, juffrouw Graal. Uw broei is namelijk erg gastvrij en ik mag hier altijd te hooi en te gras bin nenvallen. Wat dit betreft is Adric een iedeale man." Toen hij weg was gereden, zei ze bij zichzelf: Dat is een knappe man. Daar vallen Bob en Tiemen bij in hel niet. Terwijl ze Adrie hielp ta fel aekken, zei zc: „Nooit geweten. door FRANK VAN FALCKENOORT dat „e zo'n interessante vriend hebt." Hij draaide zich nijdig naar haar toe, „Hij is helemaal geen vriend van me, integendeel. IkPlot seling beheerste hij zich en keek schichtig naar het raam. Och, we doen al een paar jaar zaken. Hij is alken erg vrijpostig. Ik zeg nooit, dat hij kan komen, wanneer hij wil, dal doet hij uit zichzelf. In dit op zicht heeft hij een plank voor z'n harses." Anneke keek verwonderd naar hem. Ze vond die Tendelo juist zo belangwekkend. „Maar als je dan een hekel aan hem hebt, waarom blijf je dan bij hem inkopen? Mij dunkt, er zullen wel meer grossiers zijn in dat spul." „Ja, natuurlijk. Maar hij is goed koper dan de anderen. En ik ver ander niet graag. Je went ook aan iemand." Tijdens het eten liet Anneke zich ontvallen: „Ik vind hem knap. Ik hoop. dat hij gauw eens terugkomt." Adrie liep rood aan. „Kijk maar uit voor hem, Anneke, hij is een schooier! Een schobbejak!" „Maar Adrie - ze legde haar lepel neer - waarom laat je hem dan binnen? Als je zo over hem denkt, is het eerlijker hem te verzoeken niet meer terug te komen." „Ach, als zakenmannu ja.. dan neem je het niet zo nauw. Per soonlijk moet ik niets van hem heb ben. Ik heb het een en ander over hem gehoord, wat betreft zijn avon tuurtjes met vrouwen. Die man is voor een vrouw als bijvoorbeeld jij levensgevaarlijk. Blijf maar zoveel mogelijk bij hem uil de buurt. Hij is 'erger als een Don Juan. Eerst maakt hij ze het hoofd op hol en als hij genoeg van ze krijgt, laal-ie ze in de steek en zien ze hem nooit meer." „Hoe weel je dat allemaal?" vroeg ze ongelovig. „Jij komt niet van hier. Hij is in deze streek berucht alsals Vraag het maar eens aan de men- sunOf nee.vraag ook maar niks, dat is veel beter. Wat heb je aan die narigheid? Hij heeft over al zijn vrienden zitten, die met hem meedoen. Ikop het gebied van zakendoen, kan hij me niet voor de gek houden, dat weet-ie. Al pro beert hij het af en toe nog wel eens. Maar bij mij heeft hij al ijd louw kans." 's Avonds op haar kamer dacht ze: Wat is er met die Tendelo? Zouden zc soms samen smokkelen? Gebeurt dat ook in deze streek? De grens was hier enkele kilometers vandaan. Ze wist wel, dat het gebeurde aan de bclgische grens, maar hier daar had ze nooit van gelezen. In ieder geval waren ze vrij intiem met elkaar. Die zondagmiddag had ze hen beiden bij de keukendeur ge zien. En vorige week in de avond in dat zijvertrekje van hel kasteel, waar al die witte nummerborden la gen. Gek eigenlijk, de volgende avond waren ze ineens allemaal ver dwenen. Wonderlijk allemaal. Maar zc- vond de lange man ondanks al- tes "iet onsympathiek. Hoe oud zou hij zijn? Niet zo heel jong meer. Ze- kei wel een jaar of dertig. Maar wat gaf dat? Oudere mannen wa- r.-n sems veel interssanter dan jon- Maandagsmorgens, op weg naar haar werk, zag ze plotseling Tiemen Scholstra in militair uniform in de bus stappen. Er waren nog maar een paar plaatsen vrij, ondermeer naasl Anneke en toen hij haar vra gend aankeek, knikte ze. Na de ru zie, die ze gehad hadden, bestond er een soort gewapende vrede tus sen hen beiden. Zaterdagsmorgens gaf zij hem de bestelling en was het onvermijdelijk, dat zc een paar woorden met elkaar spraken. Dool. ze was nadien niet meer naar liet hotel geweest om tc dansen. (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 4