Schouwse Westhoek Wordt communisme verboden? zat al aan de top Man (35) na ruzie met buks doodgschoten BEELDBUIS? PRINSELIJK PAAR MAAKT RIJTOER DOOR PARAMARIBO Schoolsporldag op „Van Zuijen" sloot seizoen at STREEKNIEUWS BURGH, 1-7. Als -afsluiting van het schoobeizoen 1965-1966 werd vrijdag de schoolsportdag gehouden op het sportpark „Van Zujjen" in Burgh. Sommige scholen hebben nog een weekje voor de boeg doch er zijn er die de leerstof voor de laatste dag reeds vergaten en zich op de sport wierpen. De belangrijkste werkster was de zon dlie zich weer van haar allerbeste zijde liet zien. Het gehele sportpark was om streeks 9 uur al bespikkeld met de vele jongens en meisjes gekleed in de dorpskleuren van hun korfbal- of voetbalclub. In de cantine van het kleedlokaal had de staf plaatsgeno men met de heer J. H. Biom als al gemeen leider. Al spoedig waren de vele groepen Ingespannen bezig met het afwerken van de verschillende onderdelen. De onderwijzers hadden hun handen vol om de punten en tijden te verwerken doch alles liep van een leien dakje. Inmiddels werd de temperatuur heer lijk en de eerste koele limonade liet zich heerlijk smaken. Er is sportief gestreden op de verschillende onder delen die bestonden uit hardlopen, balwerpen, hindernislopen en ver springen. Na afloop van het sportgedeelte kon de heer Blom de totale uitslag bekend maken. Er werden 16 A-di ploma's uitgereikt, 39 B_, 81 C-, 60 D- en 15 E-diploma's, Een resul taat dat er zijn mag. In de middag kregen de verschil lende groepen een speurtocht te ver werken die weer heel aardig in el kaar was gezet en enige venijnige- uitkijkopdrachten had. De route voerde door een stuk duin, wat bos sen en over een vlak terrein-gedeel te. Het was een welgeslaagde dag, waarvoor ook van de zijde van het publiek nogal belangstelling bestond. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Zomers weekeinde WESTHOEK, 3-7. Nimmer te vo ren hebben zoveel badgasten en an dere toeristen zondag op het strand te Westenschouwen vertoefd. Bjj hoog water was het niet mogelijk met opgeheven hoofd te lopen want men liep gevaar op een zonnebader (baadster) te trappen of te blijven hangen in een lijn van de in massa verschenen windschermpjes. Duizenden en duizenden hadden zich te goed gedaan aan de heerlijke zon, en over kilometers lang lagen de mensen in massa op het strand. Dit had tot gevolg dat het pas gereed gekomen en verharde perkeerterrein weldra vol was. Op het parkeerter rein aan de Punt stonden ongeveer 150 auto's doch hier was nog ruimte voor eens zo veel wagens. De vakan ties zijn voor een groot aantal men- Indonesië: DJAKARTA, 4-7. Generaal Ab- doel Haris Nasoetion, voorzitter van het raadgevende Indonesische volks congres heeft in een radio-vraagge sprek gezegd, dat de commissie van het congres voor politieke en staats zaken overeenstemming heeft be reikt over een verbod op het com munisme en over maatregelen om generaal Soeharto te machtigen tot de vorming van een nieuwe rege ring. Over een mogelijk permanent ver bod op het communisme zei Nasoe tion, dat partijen, organisaties en ac tiviteiten ter ondersteuning van het communisme verboden zouden wor den. Hij acht het nagenoeg zeker dat het voltallige congres de onder havige ontwerpresoluties van ge noemde commissie zonder wijzigin gen van belang zaL goedkeuren. SPORT KORFBAL THOR I-DOSKO I 1-6 Dosko keerde uit Dirksland terug met een grote overwinning, beide partijen verschenen met invallers. Dosko zonder de gebr. D. en M. Hart, H. den Boer, A. Jonker en mej. Jan- ny Boot en Thor met vier reserves. Dosko trok direkt ten aanval en ve le schoten van F. de Vrieze kwamen uit de korf of van de rand terug na een kwartier doelpuntte F. de Vrieze feilloos maar dit doelpunt kon geen genade vinden in de ogen van scheidsrechter Hartog. Na 25 minu ten is het toch raak als mej. Janny de Vrieze een doorloopbal benut 0-1. 5 minuten voor de rust heeft F. de Vrieze zijn tegenstander geheel kwijt gespeeld en uit vrije positie raak 0-2. 1 minuut na rust schiet Joh. Hof (Thor) van ver en raak. 1-2. Na 9 minuten weet Joh. v. d. Vaate die dit seizoen voor de tweede keer van de partij was het genoegen te sma ken. een doorloopbal te benutten. 1-3. Het volgende aanvalsvak van Dosko schept zich legio kansen maar M. Moermond wordt door veel pech geplaagd, terwijl zijn tegenstander L. Verolme totaal overspeeld wordt, na 24 minuten heeft M. Moermond succes, van onder de paal. 1-4. Met nog tien minuten te spelen gooit eerst mej. D. Hart in vrije positie op de mand waarbij Jaap Plant soen hem opvangt en rustig doel punt. 1-5. Vijf minuten voor het ein de schiet F. de Vrieze van ver nog maals raak. 1-6. Dat Dosko deze mid dag zeer produktief was, bewijst wel er werden drie doelpunten afge keurd. Scheidsrechter A. Hartog had een rustige middag bij deze zeer sportief gespeelde wedstrijd. sen begonnen. De metaalarbeiders uit de grote steden beten de spits af en een gedeelte trok naar de West hoek waar de campings er van profi teerden. Zo te zien zat Westenschou wen zondagmiddag al aan een top, maar tellingen werden niet gemaakt. Wel ramingen en die behelsden onge veer 1000 mensen per 100 meter strand. Over een tweetal kilometers komen we dan al aan de 20.000 per sonen. Het zijn slechts ramingen doch het zegt veel en Westenschou wen deed deze eerste zondag in juli niet onder voor Scheveningen of Zandvoort. Scheepvaartberickten Siberoet, 4-7 te Penang. Esso Rotterdam, 3-7 te Bombay. Straat Singapore, 4-7 rede Tanga. ZIEK1KZEE Koorzang In Chr. Gerei kerk In de Chr. Geref. kerk te Zierik- zee is vrijdagavond 1 juli een koor zangavond gehouden. Het koor was samengesteld uit de Chr. Gem. Zang vereniging te Nieuwer kerk, Ned. Herv. Kerkkoor te Zierikzee, Ned. Herv. Kerkkoor te Renesse en de Chr. Geref. Zangvereniging te Zie rikzee. Verder werkten mee de organist de heer C. J. Groenleer en de trom pettist de heer P. C. Verpoorten. Het geheel stond onder leiding van de heer J. Schouls. De belangstelling was niet erg groot maar de aanwezi gen hebben kunnen genieten van een goed verzorgd programma. De samenvoeging van de koren bleek een vondst, die vooral het vo lume van het samengestelde koor ten goede kwam. Over het algemeen rea geerden zangeressen en zangers nauwkeurig op de intenties van de dirigent. Deze zangavond mag dan ook zeker geslaagd worden genoemd. De avond werd ingeleid door ds. P. op den Velde, die ook de verbindende teksten sprak. HAAMSTEDE Onverwachte ballonoptocht Geheel onverwacht werd zaterdag verwittigd van een ballonoptocht die a.s. dinsdag 5 juli wordt gehouden. Deze bailonoptocht, zoals gewoonlijk georganiseerd door V.V.V. Burgh- Haamstede wordt voorafgegaan dooi de Kon. Harmonie „Witte van Haem- slede". De harmonie begint in Burgh om 19.45 uur en marcheert dan richting Haamstede waar ze om streeks 20.00 uur de deelnemers ver wacht. Zoals gewoonlijk zijn de ge vulde balonnen tegen betaling af te halen in garage Dijkman en de verst komende exemplaren worden be loond met een prijs. Jammer dat deze optocht niet eer der bekend werd gemaakt, want dan had via de Badcourant een nog gro ter aantal badgasten bereikt kunnen worden. Na afloop van de tocht om streeks 21.00 uur assisteert de har monie de terugkerende bussen met Haamsteedse ouden van dagen en voor het gemeentehuis zal het er stellig enige tijd vrolijk toegaan. De harmonie is schijnbaar uit op eco nomisch werken en slaat nu twee vliegen in één klap. Verkoopmiddag „Priscilla" een succes De in de winterkerk gehouden verkoopmiddag van door leden der Herv. Vrouwenvereniging „Priscilla" vervaardigde handwerken is een groot succes geworden. In totaal kan aan de Hervormde kerk een bedrag van ongeveer f 600,- worden over handigd als bijdrage in de restaura tiekosten der kerk. Naast de vele be zoekers uit het dorp kwamen ook veel vreemdelingen iets kopen het geen ten zeerste op prijs werd ge steld. In de avond bleek weldra dat er artikelen tekort waren en daarom maakte de Welfare-afdeling van het Rode Kruis van de gelegenheid ge bruik om wat van haar artikelen Zeer zeldzame vogel vloog zich dood tegen de Haamsteedse vuurtoren ZIERIKZEE, 2-7. Nu pas is ge bleken dat een zeer bijzondere vogel zich enige tjjd geleden heeft dood- gevlogcn tegen een vuurtoren op Schouwen-Duiveland. Het dier werd voor determinatie aan het zoölogisch museum te Amsterdam gezonden door het hoofd van de kustlichtwacht te Haamstede, de heer R. Saman. De determinatie is geschied door het hoofd van de vogeldienst van het zo ologisch museum te Amsterdam, drs. J. Wattel. De heer Wattel deelde desgevraagd mede, dat het hier een zeer zeldza me vogel betrof, een franjepoot uit Amerika, die tot nu toe alleen in Engeland is waargenomen. De waar neming op de Schouwse vuurtoren is echter de eerste op het Europese vas teland, Siberië en Rusland inbegre pen. De vogel heeft nog geen Neder landse naam. Drs. Wattel meent, dat hij Wilson's franjepoot of grote fran jepoot zou kunnen worden genoemd. Deze franjepoot broedt in het prai riegebied van noord-Amerika en TIEL. Een tolbrug over de Waal by Tiel is een mogelijkheid die bin nen afzienbare tijd, men denkt aan een periode van vijf tot tien jaar, gerealiseerd kan worden Dit is de conclusie van een rapport dat op verzcek van de provinciale commis sie „Geldese Oeververbindingen" is opgesteld trekt in de herfst naar zuid-Amerika, waar hij in het Andesgebergte op grote hoogte op waterplassen over wintert en in de Pampas van Argen tinië. De zeer bijzondere franjepoot was nog in uitstekende lichamelijke conditie, volgens de heer Wattel. Hij vermoedt dan ook. dat de vogel op eigen kracht de oceaan is overgevlo gen naar Afrika en vandaar via zuid west-Europa noordwaarts, waar hij tenslotte tegen de Schouwse vuur toren is gevlogen. aan de man te brengen hetgeen nog f 66,- opleverde. In september ko men de dames weer bijeen om in verenigingsverband de wekelijkse verenigingsavonden weer tot een goed einde te brengen en het zit er weer in dat een aantal artikelen vervaardigd worden voor een goed doel. De verkoop werd met een toe passelijk woord geopend door ds Huizing. WESTENSCHOUWEN Hardleerse autobezitters Vrijdagmiddag zijn in Westen- schouwen een groot aantal autobe zitters bekeurd, omdat ze hun wa gens - ondanks de duidelijke bor den - opnieuw in de berm van de Hogeweg hadden geparkeerd. Toch is het de autobezitters heel duide lijk gemaakt, want aan het begin van de bocht van deze weg worden de bestuurders attent gemaakt op het grote parkeerterrein, dat tot nu toe ruimte genoeg bood. Dan staan er de overduidelijke borden met het te ken wachtverbod, doch het schijnt dat de eerste die hier de overtreding begaat op anderen aanstekelijk werkt en zo ontstaat de rij die op deze dag heerlijk in. de schaduw stonden. Toch blijkt er in het gezegde van burgemeester Everwijn, geuit in de laatste raadsvergadering, dat men liever f 7,50 betaalt voor een scha- duwplaats dan een dag in de zon te staan, een zekere waarheid te schuilen. Deze middag moesten de autobezitters f 10,boete betalen, een bedrag dat volkomen overbodig betaald werd, omdat men niet had opgelet. BURGH Voor het te Goes gehouden examen van het kappersbediende-diploma theorie en praktijk, slaagde de heer J. A. C. Kik, alhier. BRUINISSE Zilver voor jubilerende J. M. de Waal BRUINISSE, 1-7. In aanwezig hei van het voltallige gemeenteper- soneel en familie van de jubilaris, werd de heer J. M. de Waal, ont vanger der gemeente Bruinisse, ge huldigd in verband met het feit dat hü veertig jaar het ontvangerschap heeft bekleed. Eerst van de toemalige gemeente Oosterland, daarna van de gemeen ten Oosterland en Bruinisse en sinds de samenvoeging van gemeenten in 1962, van de gemeente Bruinisse. De jubilaris werd toegesproken door burgemeester C, H. van de Linde, die mededeling deed dat de heer De Waal is onderscheiden met de ere medaille in zilver, behorend bij de Orde van Oranje Nassau. Nadat de burgemeester de heer De Waal het ere-metaal op de borst had gespeld, feliciteerde hij hem - namens de ge meente - met het jubileum. Op het verdere verloop van de huldigings- plechtigheid komen wij nog nader terug. i i HAAMSTEDE M. den Boer overleden Bij het ter perse gaan van dit nummer, vernamen wij van het over lijden van de heer M. den Boer, oud- Statenlid en oud-lcco-burgemeesler en wethouder van da voormalige ge meente Haamstede. Bij autorennen te Arrevifes in de Argentijnse provincie Buenos Airos zijn zondag vier mensen om het leven gekomen en vier gewond. In een bocht slipte een wagen en kwam tussen de toeschouwers te recht. De bestuurder bleef onge deerd. Het Noordvietnamese persbure au meldt, dat bij een aanval van de Vietcong van 5 juni op een Ameri kaanse basis van hefschroefvlieg- tuigen 70 Amerikaanse militairen sneuvelden en 12 toestellen vernield werden. ASSEN, 3-7. In Hollandscheveld heeft de 38-jarige ongehuwde J. T. in de nacht van zaterdag op zondag zijn zwager, de 35-jarige chauffeur F. van der Weide uit Geesbrug, ge meente Oosterhesselen tijdens ruzie met een vuurbuks doodgeschoten. Het slachtoffer was de woning van de ouders van zijn gewezen vrouw binnengedrongen. Terwijl de vrouw bij de buren de politie waar schuwde, riep haar 16-jarige stief dochter de hulp in van de inwonen de T., die bij de erop volgende ruzie met de vuurbuks Van der W. dood schoot. Hij is in arrest gesteld en zal donderdag worden voorgeleid aan de officier van justitie in Assen. Het wapen is in beslag genomen. De vrouw was vorig jaar mei met het slachtoffer in het huwelijk ge treden, maar er ontstonden als ge volg van het feit dat zij geen woon ruimte konden vinden spanningen en ruzies. Van der W. moest bij zijn ou ders blijven inwonen en zijn vrouw bij de hare. De ruzie liep tenslotte in november uit op een scheiding. Van der W. werd de toegang tot de woning van zijn nu gewezen vrouw en haar ouders ontzegd, maar hij trok zich hiervan weinig aan. En kele malen moest hij er met hulp van de politie worden uitgezet. Za terdagavond verschafte hij zich weer toegang tot de woning, waarop de ruzie volgde, die tot zijn dood leidde. Bezoek aan (le West PARAMARIBO, 4-7. Vijftien mi nuten later dan het officiële pro gramma aangaf is zondagmiddag de rijtoer van het prinselijk paar door Paramaribo gestart. Deze vertraging werd veroorzaakt doordat de auto, waarin de prinses en de prins had den plaats genomen weigerde te star ten. Ondanks alle vertwijfelde po gingen van de chauffeur was het voertuig niet op gang te krijgen. Prins Claus slapte uit en klopte de chauffeur, die inmiddels de mo torkap had geopend, bemoedigend op de schouder „een paar minuten niets doen en dan starten zonder te choken" was het advies van prins Claus. Toen dat ook niet hielp, stapte het hoge gezelschap over in één dei- gesloten volksauto's en de stoet ver trok, de arme chauffeur met tranen in de ogen achterlatend bii hot gou verneurspaleis. „Ik heb mijn wagen de hele och tend nauwkeurig nagekeken, er kon gewoonweg niets gebeuren en nu dit. Dit zou de dag van mijn leven zijn geweest, maar het is voor mij een vreselijk ogenblik geweest en ook mijn vrouw zal dit iets ellendigs vinden", zo zuchtte dc heer Moham-, med Saliem, chauffeur van de nieu we open wagen, die op het kritieke moment de eigenaar zo smadelijk in de steek liet. Bjjzondcr druk Het was bijzonder druk langs de route, die leidde door de buitenwij ken en het oude stadscentrum van Surinames hoofdstad. Overal zwaaiende en wuivende mensen en vooral vrouwelijke tie ners kon men steeds weer „Claus, Claus" horen roepen. In con der kinderrijke buurten van Paramaribo was de belangstel ling zo groot, dat de auto waarin het prinselijk paar zat nauwelijks voor uit kon. Kinderen en volwassenen omringden de wagen en van alle kanten werden bloemen aangeboden. De Nederlandse paleisrechercheurs renden uit hun auto's maar hoefden niet in te grijpen. Motorkap en dak van de auto waren inmiddels bedekt met kleurrijke bloemen. Ook bij bet, museum was het ont stellend druk. Het gedrang was zo hevig, dat het pad dat met veel moei te was vrijgehouden als het ware dichtklapte waardoor prinses en prins nauwelijks de ingang van het museum konden bereiken. Ook bij het vertrek was het enthousiasme bij het publiek weer bijzonder groot. Gelukkig lachend en armzwaaiend dankton prinses on prins voor dozo wanne en zo hartelijke ontvangst. KERKNIEUWS Ger. Gemeente Oude Tonge Dinsdag 5 juli: 7 uur ds. G. Mouw. AMSTERDAM. B. en w. van Amsterdam stellen de gemeenteraad voor bij de N.V. Bank voor Neder landse Gemeenten in Den Haag drie leningen aan te gaan van ieder 10 miljoen gulden. Over de voorwaar den van deze leningen wordt in het voorstel niet gesproken. Op 8 juli arriveert met de dagboot in Hoek van Holland een gezelschap van tachtig Engelse oorlogsnabe staanden, die in ons land de gasten zijn van het Nederlands Oorlogs graven Comité, het zogenaamde „Klaprcoscomité", dat de gelden voor dit werk verkrijgt uit de tel- kenjare in november te houden „klaprooscollecte". MARKTBERICHTEN Veemarkt Rotterdam ROTTERDAM, 4-7. Aangevoerd 1S82 stuks vee, t.w.: 1269 runderen en 613 varkens. Prijzen per kg: slachtrunderen extra kwaliteit f 4,40-4,70, le f 3,90- 4,30, 2e f 3,35-3,80, 3e f 3,30-3,45; stieren f 3,80-4,40; worstkoeien f3,20- 3,35; varkens: extra kwaliteit f 2,10- 2,15, le f 2,00-2,10, 2e f 1,90-2,00, 3e f 1,85-1,95; slachtzeugen f 1,65-1,70; zware varkens f 1,65-,70. Runderen: aanvoer groter; handel kalm, afloop stroef; prijzen lager. Varkens: aanvoer iets ruimer; han del kalm; prijshoudend. DODELIJKE ONGELUKKEN DEN HAAG. Op Rijksweg 26 na bij Waardenburg kreeg de berijder van een scooter, de heer De Jong uit Overschie, een -°kke band. ten gevolge waarvan zijn voertuig be gon te slingeren. Daardoor viel zijn echtgenote, dc 62-jarige mevr. Ge- rarda Johanna de Jong, van de duo af en kwam met het hoofd tegen de iniddenberm-beveiliging terecht. Zij overleed in het ziekenhuis. APELDOORN. In het Julianazie- kenhuis in haar woonplaats is de 54-jarige mevr. J. Ganzevles-Grut- ten uit Apeldoorn overleden. Zater dag werd zij ernstig gewond bij een aanrijding op de Deventerstraat. BOXTEL. In het Sint Liduinazie- kenhuis te Boxtel is het 3-jarige meisje Jolanda Stand overleden. Het kind was eerder door een auto aan gereden, toen het tijdens een be zoek van haar ouders en familie leden onverhoeds overstak. J1SP. In het NoordhoTlands ka naal te Jisp is het 4-jarige jongetje Cor Nap uit IJmuiden verdronken. Het kind is in een onbewaakt ogen blik uit het bootje gevallen, waar mee het met zijn ouders een plezier tochtje maakte. HAARLEM. De 30-jarige K.N.S.M.-employe Th. Emanuels uit Haarlerp is in het Wilhelmina-gast- huis te Amsterdam overleden aan de verwondingen die hij opliep toen hij 15 juni op een zebrapad door een vrachtwagen werd aangereden. Het ongeluk gebeurde op de Delft laan ter hoogte van de Stuyvesant- straat in Haarlem. EIBERGEN. Op de weg van Groenlo naar Eibergen heeft een ernstig verkeersongeluk plaats ge had, waarbij de 20-jarige G. H. Odink te Eibergen om het leven kwam. NOORDSCHARWOUDE. De 23- jarige P. G. A. Ligthart uit Heerhu- gowaard is op een met automatische knipperlichten beveiligde overweg bij Noordscharwoude met zijn scoo ter tegen de trein van Den Helder naar Alkmaar gereden. Hij was op slag dood. WIERINGERWERF. Op de Oos- terterpweg in Wieringerwerf is de zestienjarige Douwe Herder uit Kreileroord om het leven gekomen bij een verkeersongeluk. WERVERSHOOF. In Wervers- hoof (N.H.) is het 2-jarig meisje In geborg Koter te water geraakt en verdronken. Het meisje is in een on bewaakt ogenblik in de sloot ge raakt achter het woonhuis van haar ouders, van wie zij enig kind was. Een buurvrouw vond het kind. ingezonden mededeling UIGARE. - Wat biedt de DINSDAG 5 JULI. Ned. I. Om streeks vier uur krijgen we beelden te zien van de Tour de France. Het avondprogramma begint met avon turen van Klaas Vaak, die worden gevolgd door het journaal voor ge hoorgestoorden en de laatste Engelse les voor gevorderden. Na het jour naal en Achter het nieuws volgt een aflevering van Z-cars. Onder de ti tel Peter Schat, componist" be steedt Henk de By's Signalement vanavond voornamelijk aandacht aan het Kunstwerk Labyrinth. Ned. II. Patrouillewagen 54 vormt de start van de VPRO-programma op het 2e net. Vervolgens een stuk je muziek van Het Boedapester Zi geunerorkest. Daarna een film van Dick Verkijk over het Protestantis me in Hongarije. Dan een aflevering van de Engelse filmserie Chantage. Pastoor in Oostenrijk is de uitzen ding die deze avond afsluit. WOENSDAG 6 JULI. Ned. I. Van middag zien we de aankomst van de vijftiende rit van de Tour de France. Na Klaas Vaak en de laatste Franse les een avontuur van de Flinstones. Na het journaal Piste vanuit Tres long. Voordat de epiloog de aandacht vraagt een documentaire van Simon van Adelberg over Piet Mondriaan onder de titel „Lijn van een leven leven van een lijn". £K Ned. II. Meneer Magoo opent het AVRO-programma, waarna Jan Brusse zijn Franse magazine „Van de voorpagina" presenteert. Voor een kort intermezzo zorgt het Strijps Mannenkoor. Daarna een reportage van de match om de wereldtitel vlieggewicht vanuit de Empire Hall in Londen. Tot slot van de avond een nieuwe aflevering van de Bava- ria-serie De Onbekende Wereld. DINSDAG 5 JULI. Ned. 1:16.00 Tour de France; 19.00 Nieuws; 19.01 Klaas Vaak; 19.05 Gehoorgestoor denjournaal; 19.32 Walter and Con nie; 19.46 Het Wiener Wald; 19.55 Socutera; 20.00 journaal20.20 Ach ter het nieuws; 20.45 Z-cars; 21.35 Koning Klant; 21.55 Signalement; 22.30 journaal; 22.35 Tour de Fran ce. Ned. 11: 20.00 Nieuws20.01 Pa trouillewagen '54.. antwoordt; 20.25 Zigeunerorkest; 20.47 Protestantisme in Hongarije; 21.12 Chantage; 22.10 Pastoor in Oostenrijk; 22.30 jour naal. WOENSDAG 6 JUNI. Ned. I: 16.00 Tour de France17.00 Kajak; 18.30 Teleac; 19.00 Nieuws; 19.01 Klaas Vaak; 19.05 Franse les; 19.35 De Flintslones; 20.00 journaal- 20.20 Brandpunt; 20.50 Piste; 21-35 De lijn van een leven; 22.15 Epiloog; 22.25 journaal; 22.30 Tour de France. Ned. II: 20.00 Nieuws; 20.01 Mr. Magoo; 20.05 Strijps kamerkoor; 20.25 Jan Brusse: voorpagina; 20.45 Wereldkampioenschappen boksen; 21.55 De onbekende wereld; 22.15 journaal. Een. overzichtsfoto ran het werk aan dc ctraaikom tc Zierikzee, nabij het Sas. Hel werk neemt nu al geruime tijd in beslag, maar er begint nu toch duidelijker tekening in le komen. Gelijk bekend schept de zwaaikom dc mogelijkheid schepen, die tot hier doorvaren tc draaien en rechtuit de haven weer uit tc varen. (Foto: Zicrikzocschc Nieuwsbode)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 2