MEDINOS Juist! U kiest voor uw tanden Medinos ^rvetm Handig voor weekend of vakantie theezakjes GESLOTEN t/erf Wan Ifettewinkel profiteer! ct voordeel Douwe Egberts Diversen: De nieuwste oorhangers en -knoppen. Mol, Nieuwe Bo- gerdstraat, Zierikzee. Voor snelle levering van „SheU"-produkten: De Braai, Nieuwerkerk, tel. (01114)377. Nu tijd voor buiten-schilder werk. Grondverf, plamuur, lakverf, buitenbeits, stop messen en plamuurmessen, kwasten, enz. Alles verkrijg baar bij Mol, Nieuwe Boo- gerdstraat, Zicrikzee. Voor bladderende verf aan uw buiten-schilderwerk eerst nathout-grondverf Inlichtin gen: Mol, Nieuwe Boogerd- straat, Zierikzee. Te koop gevraagd: Tweedehands meubelen en antiquiteiten. Overal te ont bieden. Telef. 471. G. Heij- boer, Bogerdweg 47 te Drei- schor. Te koop: Hout - Asbest - Board - Plastiek - Keukens - Golf platen - Plastiek goten - te gelboard enz. Magazijn Hoornick, Engelsekade 12, Zierikzee. Vert. M. W. Janse, tel 2158. Grote partij Waalsteen van sloop Chr. Geref. kerk te Zierikzee. Overdag aanwezig op het werk. 's Avonds telef. (01105)510. - Gebr. de Jonge, Lewedorp. p-T"" Waar de was ter sprake komt is Bio-tex favoriet. Wie Bio-tex kent is enthousiast over dit fantas tische inweek/voorwasmiddel. Met verbluffend gemak verdwijnen hardnekkige eiwit-, bloed-, melk-, vet- en luiervlekken. Spoorloos! Even in weken of voorwassen en 't meeste goed kan zo aan de lijn. Bio-tex is ook enorm zuinig. Het 47 ets. pak is ruim voldoende voor liefst 35 liter water. biologisch inweek - en voorwasmiddel Bloedvlekkeu, melkvlekken, vet vlekken, alle eiwitvlekken - dus ook luiervlekken - verdwijnen als sneeuw voor de zon. Om de zuiverheid, om de frisse aparte smaak. Om de stralend witte en... zo gezonde tanden. Want medicinale Medinos tandcream is bovendien capillair-actief en reinigt ook daar waar geen borstel kan komen. Daaromishetzo goed om te poetsen met Medinos! Die gele doos met 't hondje voor stralend witte tanden. Wegens verbouwing van onze winkel zijn wij vanaf 13 juni tot nadere datum Wij hopen U zo spoedig mogelijk weer van dienst te zijn. C. A. v. d. HAVE-DOOGE TEXTIELHANDEL Groenendaal 15 - OOSTERLAND SUCCESJES Huwelijk: Verhuur van gelegenheids kleding. Tijdige bestelling - „Elegant" kleding, Deuiioo, Zierikzee, telefoon 2890 Nieuwe hang- en legkaster., vanaf f 15,- per kast. Keu kens, compleet m. kastjes vanaf f 275,-. Magazijn Hoor nick, Engelsekade 12, Zierik zee. Vert. M. W. Janse, tele foon 2158. Geen vlieg meer met de „Va- pona"-strip! J. de Oude, Wa termolen-Hem, Zierikzee. Plafond-, wand- en staande verlichting. - J. den Haan, Baanstr. 3, Brouwershaven, telef. (01119)216 De bekende verse varkens worst f 1.75 per 500 gram. f 3,25 per kg. Slagerij R. Or- née, St. Domusstr., Zierikzee. Goed verzorgde huid door Cosmetica Dokter v. d. Hoog Kapsalon Murk, t 'o de Beurs, Zierikzee. Wilt u dat uw bezittingen op de juiste wijze worden ver zekerd? Wendt u dan tot: Assurantiekantoor J. L. Edel- schaap, Molenweg 63, Ooster- land. Telefoon 01114-578. Wij vertegenwoordigen meer dan 30 verzekeringsmaatschap- Zierikzee - Verf en Kleur, Meelstraat 40 Ouwerkerk - J. P. Dekker, Zuidstraat 9 Haamstede - „De Kleurenwaaier", Noordstraat 39 Zonnemaire - S. v. d. Houten, Ring 95 Oosterland - M. Dane, Groenendaal 9 Serooskerke - P. van Popering, Dorpsplein t Bruinisse - P. Deurloo, Weststraat 1 I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 10