i De toevloed van kiezers naar de Boerenpartij onder de loep Aanbeveling voor vakantiespreiding 1967 Indonesië en Maleisië besluiten tot vrede De bestrijding van het inflatiegevaar Brand verwoest historische kapel Verschuivingen te Westerscliouwen, Brouwershaven en Bruinisse Berging aangespoelde palen is begonnen Verminderen de Verenigde Staten hun strijdkrachten in Europa? Commentaren op verkiezingsuitslag Koningin op Jubeldag DEN HAAG, 1-6. Volgens de heer Koekoek, voorzitter van de Boeren partij heeft het blijven zitten van het kabinet Cals de doorslag gegeven bij de gemeenteraadsverkiezingen, die voor zijn partij een belangrijke winst opleverden. li(j uitte de me ning dat het kabinet zo spoedig mo gelijk moet aftreden en dat de Twee de Kamer ontbonden moet worden, zcdat de gewijzigde opvatting van de kiezer in regering en parlement kan gaan meespelen. Minister-president Cals zag in de uitslag eenzelfde ontwikkeling als bij de statenverkiezingen, namelijk een verschuiving naar uiterst rechts en naar uiterst links. Hij had ook niet verwacht, dat in de afgelopen maanden een grote verandering zou zijn ingetreden. Wel zag hij een ken tering in de publieke belangstelling voor de politiek, die hij verheugend noemde. Ook het feit dat er waar schijnlijk een aantal mensen in de gemeenteraden en later ook in de ka mer zal komen die niet weten wat er daar omgaat vond hij heel goed. Een zelfde geluid liet burgemeester Van Hall horen, die behalve vier boeren ook een provo in zijn gemeenteraad krijgt. Het zijn mensen die zullen moeten leren wat het besturen van een gemeente betekent, zo zei hij. De heer Schmelzer, fractieleider van de KVP in de Tweede Kamer vond de toevloed van kiezers naar de Boerenpartij teleurstellend. Hij zag hier een doorbraakverschijnsel, waar PvdA en PSP tevergeefs naar hadden gestreefd. De heer Neder- horst zag geen enkele aanleiding voor een aftreden van het huidige kabinet. Zijn partij zal hard moeten werken om de opgang, die al in enkele ge meenten valt waar te nemen bij de kamerverkiezingen van volgend jaar voor het gehele land te realiseren, zo vond hij. Nog sterker dan thans zal de nadruk moeten worden gelegd op de verdeling van de welvaart en het zorgen dat bepaalde groepen niet de dupe worden, aldus de PvdA- fractieleider. Oppositie: kabinetscrisis De suggestie van de heer Koekoek, dat het kabinet-Cals na deze ver kiezingsuitslag dient af te treden werd ook niet onbesproken gelaten door andere politici, te weten de he ren Toxopeus (WD), Tilanus (CH) en Aalberse (KVP). De heer Toxopeus noemde het „heel raar om te zeggen, dat het ka binet zou moeten heengaan. Naar zijn opvatting evenwel „zit een ka binetscrisis er dik in". Hij voegde aan deze stelling toe, niet te weten „of het er uit komt". De heer Tilanus noemde het „op stappen" van het huidige kabinet „een uiterste maatregel". Hij wees er op, dat de regering er zich wel bewust van moet zijn. dat thans op nieuw gebleken is dat het gehele Ne derlandse volk zich achter de opvat-» tingen van de regering blijkt op te stellen. „De regering zal rekening moeten houden met een vrij strenge oppositie", aldus de heer Tilanus. De heer Aalberse stelde o.m., dat het geven van een exacte verkla ring over de verkiezingsuitslag op dit moment niet mogelijk is. Hij wees er op. dat ondanks verschillen, de KVP het kabinet-Cals blijft steunen omdat „het positieve uitgangspunt gehandhaafd blijft". DEN HAAG, 1-6. Het bestuur van de Stichting van de Arbeid heeft aan de minister van sociale zaken en volksgezondheid een schema voor gelegd met een aanbevelirg voor de vakantiespreiding 1967. Volgens dit schema, opgesteld na overleg met de betrokken bedrijfs takken, zouden de vakanties in het noorden en oosten van het land, en in de bouw- en nevenbedrijven en in de textielindustrie, vallen in de pe riode 3 tot en met 15 juli. Voor Ne derland bezuiden de grote rivieren wordt voorgesteld de periode 17 tot en met 29 juli en voor het westen van het land en de metaalindustrie van 31 juli tot en met 12 augustus. Zoals bekend is een dergelijk ad vies voor collectief sluitende bedrij ven ook reeds voor 1966 gedaan. In verband daarmee is de aanvangsda tum voor vele schoolvakanties reeds nu naar begin juli verschoven. Ver wacht wordt dat in 1967 de school vakanties in het algemeen op 3 juli zullen beginnen. Aangezien de bedrijven die collec tief sluiten over het algemeen de voorkeur geven aan regionale sprei ding, is deze in het schema voorop gesteld. Dat tevens in dit schema naast het bouwbedrijf - dat zoals be kend een algehele collectieve sluiting kent - een aantal bedrijfstakken is opgenomen, dient gezien te worden als een aanbeveling voor die onder nemingen uit deze bedrijfstakken, die toch collectief wensen te sluiten bin nen het door het schema bestreken Lichtpuntje in Azië BANGKOK. 1-6. Indonesië en Maleisië zijn het erover eens gewor den in vrede met elkaar te gaan le ven en normale vriendschappelijke betrekkingen aan te knepen na drie endertig maanden onverklaard in staat van oorlog te hebben verkeerd, zo is officieel in de Thailandse hoofdstad bekendgemaakt. Patiënten uit inrichting stennlen DRUTEN, 1-6. Bijna 300 patiën ten van huize „Boldershof' in Dru- ten, een inrichting voor zwakzinnige meisjes en vrouwen, hebben toch hun stem uitgebracht voor de ge meenteraad. Zij gingen, wat onop vallend in groepjes naar het stem bureau. Vorige week schreven ne gen van de twaalf Drutense raads leden een brief aan de directie van „Boldershof" waarin zij verzochten de patiënten niet aan de gemeente raadsverkiezingen deel te laten ne men. Zij stuurden afschriften van deze brief aan de minister van jus titie, de minister van binnenlandse zaken, de commissaris der koningin in Gelderland en de leden van Gede puteerde Staten. De directie van de inrichting heeft dus geen gehoor ge geven aan het verzoek. Het aantal stemgerechtigde patiënten van „Bol dershof" maakt ruim 3 °/o van het aantal Drutense kiezers uit. Amsterdamse politie slaags met provo's AMSTERDAM. 1-6. Tegen midder nacht zijn in de omgeving van het Amsterdamse huis van bewaring aan de Amstelveenseweg ernstige onge regeldheden ontstaan tussen de po litic en een grote groep provo's die naar het gebouw optrokken. In het gebouw ondergaat provoleider Hans Tu> nman een gevangenisstraf. Bij hec treffen werd door de politie ge bruik gemaakt van de wapenstok, waarbij ook enkele voorbijgangers werden geraakt. De politie heeft twee jongelui aan gehouden en meegenomen naar het politiebureau omdat zij geen gevolg hadden gegeven aan het bevel door te lopen. Na onderhandelingen die drie da gen duurden, deelden woordvoerders van beide delegaties dit resultaat mee. Zij verklaarden dat het slot communiqué, dat later op de dag wordt ondertekend, geen melding maakt van de erkenning van Malei sië door Indonesië. Controversiële kwesties zijn eruit weggelaten. Zo wordt ook niet gesproken over een eventuele raadpleging van de bevol king van Noord-Bomeo. In de gemeenschappelijke verkla ring wordt de wens uitgesproken tot samenwerking op politiek, econo misch en cultureel terrein, aldus de woordvoerders. De ondertekening van het commu niqué werd vertraagd doordat de In donesische minister van buitenland se zaken, Malik, naar het vliegveld van Bangkok reed om zijn collega van financiën en economische zaken, sultan Hamengkoe Boewono, die daar op doorreis was gearriveerd, de tekst van het akkoord te tonen, zo is uit goede bron vernomen. De premier van Maleisië. Toenkoe Abdoel Rachman, sprak in Koeala Loempoer zijn voldoening uit over het bereikte akkoord en verklaarde dat de twee landen nu moeten trach ten een duurzame vrede tot stand te brengen. Als gevolg van dit akkoord mag men rekenen op spoedige her vatting van de normale betrekkin gen tussen Indonesië en Maleisië en een opleving van de handel op grote schaal, zei hij. tijdvak van 1 juli tot 16 augustus, maar geen aanleiding hebben de re gionale indeling te volgen. Vcorzcver het in bedrijven moge lijk is om zonder tct collectieve slui ting over te gaan dcor interne rege lingen hun werknemers naar eigen keuze vakantie te laten nemen, zal AU. vccral warneer dit buiten het tiidvak van begin juli tot medio au gustus kan geschieden, alleen maar werden toegejuicht. Inmiddels wordt het beraad voort gezet om te komen tot een beleid op langere termijn, van bijv. 3 jaren, waardoor de wenselijkheid van rou lering - waartoe alle betrokken be drijfstakken hun medewerking heb- Poosje wonen in een grot NICE, 1-6. De 25-jarige Fransman Jean Pierre Mairetet is woensdag in een 70 meter diepe grot afgedaald om te trachten daar zes maanden in eenzaamheid door te brengen. Mai- Tetet, restaurant-eigenaar, heeft een ruimtepak aan en een tent bij zich. Tijdens zijn verblijf in de grot, dat 182 dagen moet duren, zal hij niet op de hoogte gehouden worden van de tijd. Hij heeft wel de beschikking over een telefoon. Mairetet is een kundig grotonder- zoeker en geoefend bergbeklimmer. Hij heeft al enige maanden geoefend in de Maritieme Alpen, 60 km. ten noordoosten van Nice. Zijn ruimte- pak is voorzien van elf elektroden die aan diverse delen van zijn li chaam zyn vastgemaakt om bv. zijn polrslag te meten en zelfs de bewe gingen van zijn gezicht terwijl hij droomt. H.M. de Koningin bracht een bezoek aan de Jubeldag, die in Ommen ge houden werd ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van hel Nederlandse Padvindstersgilde. Op de foto wordt H.M. begroet door de Chief Guide, lady Baden Powell. ROTTERDAM, 1-6. Economisten mcetcn cp grotere schaal deelnemen aan de politieke discussie in ons land. Hun taak daarbij is het zo hel der mogelijk belichten van de eco nomische processen, duidelijk maken waar de keuzeproblemen liggen en de gevolgen van de keuze aangeven. Aldus conoludeerde dr. H. M. de Lange, lid der directie van het uni versitair instituut vormingswerk be drijfsleven te Utrecht en voorheen verbonden aan het planbureau, op de in de Nederlandse economische hogeschool te Rotterdam gehouden economistendag. Deze bijeenkomst was georgani seerd door de vereniging van afge studeerden van deze hogeschool. Wij zullen, teneinde de inflatie- tendenties in ons bestel weg te ne men, naast de conjuncturele instru menten die krachtens hun aard slechts tijdelijk kunnen werken, een meer structurele anti-inflatie poli tiek moeten ontwikkelen. Een aantal lijnen zal zo moeten worden omge bogen dat eigen oorzaken van infla tie verdwijnen. Hetzij in de uitga- venpolitiek van de overheid, hetzij in haar belastingpolitiek zullen lij nen moeten worden omgebogen en, hoewel geen van beide erg aantrek kelijk is, er zal een duidelijke keuze moeten worden gedaan. Aldus een conclusie van prof. dr. H. J. Witte- veen, buitengewoon hoogleraar in de staathuishoudkunde aan de Neder landse economische hogeschool, lid van de Tweede Kamer en oud-minis ter van financiën, op deze econo mistendag. De twee en twintigste BIRMINGHAM, 1-6. In Birming ham heeft de 45-jarige mevr. Marga ret McNought maandag het leven ge schonken aan haar 22ste kind. Haar man, een 50-jarige lasser, vindt het nu tijd om uit te zien naar een gro tere woning. Het gezin huist nu in een achtkamerwoning. SPORT RUITERSPORT „De Schouwse Ruiters" boekten successen te Axel OP tweede Pinksterdag werd in Derde werd hier J. W. H. Klompe van „De Schouwse Ruiters" met „Victor de Bruijn", 95% punt. Bij het individueel springconcours voor pony's werd in afdeling M en Z J. van Oeveren van „D'e Schouwse Ruiters" met Jupiter" winnaar. Axel een internationaal concours- hippique gehouden, waaraan ook werd deelgenomen door de landelij ke rij vereniging „De Schouwse Rui ters" uit Dreischor. De wedstrijden begonnen met een dressuurproef voor achttallen, waar voor door de gemeente Axel een wis selbeker beschikbaar was gesteld. „De Oranjeruiters" uit Willemstad hadden de beker reeds tweed maal gewonnen, doch deze ging nu naar „Walcheren" uit Nieuw- en Sint- Joostland, welke vereniging op dit nummer 93% punt veroverde. „De Schouwse Ruiters" werden hier goe-_ de 2e met 92 punten. 3e „Oranjezon'' uit Vrouwenpolder. De individuele drussuurproeven klas L werden in twee gedeelten afgelegd. In het eer ste gedeelte won S. R. den Exter van „Oranjeruiters" (Axel) met het paard „Icare". Hij behaalde 106% punt. Tweede werd mej. Gr. Steendijk van „De Schouwse Ruiters" met „Mi- co". 106 punten. Bij het tweede ge deelte werd winnaar mej. A. A. Steendijk van „Walcheren" met „Charmeur". Zij behaalde 98% punt voor nummer twee, G. Quist van „Walcheren" met „Baron", 96% punt. AMSTERDAM. 1-6. Een felle uit slaande brand heeft woensdagavond de gehele kap van de uit het begin van de vijftiende eeuw stammende St. Olofskapcl in de oude binnen stad van Amsterdam vrjjwel geheel verwoest. Met vijftig man personeel ging de brandweer het vuur in dit cultuur monument te lijf en slaagde er in na ruim een uur de vlammen meester ie worden. Daarbij waren zestien stra len en vier straat-water-kanonnen, die ondermeer werden gevoed door de in het lopen havenfront gelegen „Jan van der Heyden". de bekende Amsterdamse brandblusboot. Omdat al spoedig groot alarm was gegeven, voerde de commandant van de Am sterdamse brandweer P. A. Riedel zelf het commando. Over de oorzaak van de brand in deze kapel, die het laatste jaar leeg stond, tast men in het duister. Het vuur is ontstaan in een gedeelte van de kap. recht boven een worksteiger, die opgericht was in verband met restauratiewerkzaamheden. Vei kiezing gemeenteraad Bekendmaking uitslag stemming De voorzitter van het centraal stem bureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad maakt ingevolge artikel N 21, lid 2 dei- kieswet bekend, dat op vrijdag 3 juni a.s., te 10.15 uur, in een voor de kiezers toegankelijke zitting van dat bureau in het stadhuis, de uit slag van de op 1 juni 1966 gehouden stemming ter verkiezing van de le den van de gemeenteraad zal wor den bekendgemaakt. Zierikzee, 2 juni 1966. De voorzitter voornoemd, H. KOEVOETS. De raadsverkiezingen op Schouwen-Duiveland Herkomst blijft raadsel Over het hek HAARLEM, 1-6. De kiezers die woensdagmorgen om acht uur bij het stembureau aan de Luxemburgstraat in Haarlem hun slem wilden uitbrengen, zouden, wanneer zij haast had den gehad, over het hek heb ben moeien klimmen. Toen de voorzitter verscheen dacht hij, dat voor het hek een andere sleutel nodig zou zijn dan voor hel gebouw. Daarom klommen de leden van het stembureau over het hek en namen hun plaatsen in. Nadat de gemeen tesecretarie was ingelicht, bleek dat de sleutel van het gebouw ook op het hek paste. Een kwartier na de officiële tijd van opening kon het stem bureau met zijn werk begin nen. Geen van de kiezers bleek zoveel haast te hebben, dal hij ij li weg vaar het stemlokaal over hel hele koos. WESTERSCHOUVVEN, 1-6. Na het aanspoelen van de zware masten in de nacht van maandag op dinsdag dreven nog verscheidene exemplaren rond. Vooral in het Krabbegat was het bepaald druk met masten. Regel matig waarschuwden de vissersche pen elkaar voor de gevaarlijke dwarsbomers. Op dinsdag stelde de strandvonder de heer L. J. Blom een eerste onder zoek in en hieruit bleek dat de mas ten over het gehele strand verspreid lagen. Tussen Renesse en de Oude Hoeve waren de meeste aangespoeld, terwijl te Westenschouwen het aan tal zich beperkte tot enkelen. De noordenwind was de oorzaak van het aanspoelen der masten, die van een of andere houtboot als deklast zijn afgeslagen. Woensdag begon het opruimings- werk. Een vrachtauto van de fa. de Voogd uit Haamstede werd van een bok voorzien, zodat ook over de ca bine geladen kon worden. Verder reed een rijdende kraan mee die de masten op de vrachtauto laadde. Ze waren voor mankracht onhandelbaar met hun gewicht van 200-400 kg. Woensdagavond waren 35 palen ge borgen die bij „Kijkduin" in Renesse over de duinen heen werden gereden en aldaar gelost. Vanaf Scharendijke tol aan Renes se is het strand van pal ij gezuiverd terwijl vandaag (donderdag) aan het stuk lot aan de Oude Tlocve, waar de meeste liggen, wordt begonnen. Deze worden bij de overgang „het Watergat" achter de duinen gedepo neerd. De heer de Voogd, aannemer, noemde de palen van uitstekende kwaliteit. Ze zijn dermate gecreoso- teerd dat de teer er uitloopt. Waar ze echter voor dienen is voor hem ook een raadsel daar telefoonpalen uit de mode zijn en houten lichtmas ten niet meer gebruikt worden. Mo gelijk waren ze voor het buitenland bestemd. De mogelijkheid bestaat dat het heipalen zijn, doch dan zijn het wel bijzonder dure. De heer de Voogd noemde een waarde van ongeveer f 18 per meter, zodat er palen bij zijn die een waarde vertegenwoordi gen van ongeveer f 234. Inmiddels is de wind naar het westen gedraaid. Mochten er nog pa len ronddrijven dan zullen ze meer naar binnen drijven het Brouwers- havense Gat en de Oosterschelde in. ZIERIKZEE, 1-6. In een rustige sfeer heeft Schcuwen-Duiveland woensdag de nieuwe kandidaten veer de gemeenteraden gekozen. Van directe sensaties mag niet worden gesproken, al zijn er enkele verschui vingen gekomen, die wel opmerkens waard zijn. Bij elkaar - de staatjes wijzen het uit - is er toch wel spra ke van een wat minder duidelijke keuze - stabiliteit van het elektoraat. Daar voor de Boerenpartij in deze streek geen kandidatenlijsten waren ingediend, leest men de landelijke winst voor deze partij niet af uit.de cijfers voor Schcuwen-Duiveland. Hier en daar wat zetels - en wat personen betreft - komen er overi gens nog al wat veranderingen. Over de veranderingen straks, maar opvallend is in eerste instan tie het „precies 'eendere" wat betreft de raadssamenstelling" van Zierikzee betreft, zowel wat betreft de zetel verdeling als de kandidaten. Opvallend is de stemmenwinst voor de Prot. Chr. Fed. De P.v.d.A. bleef stabiel evenals (vrijwel) de K. V.P. De V.V.D. boekte stemmenwinst maar niet voldoende voor zetelwinst. Ook Algemeen Belang en de Vrije lijst wierven niet genoeg stemmen om in zetels te resulteren. In Mid- denschouwen bleef de zetelverdeling gelijk, maar in Brouwershaven deed zich een opmerkelijke verschuiving voor. De Prot. Chr. Gr. verloor een zetel en de P.v.d.A. won er één bij. Tegengesteld dus aan het landelijke beeld. Westerschouwcn In Westerschouwen was het juist andersom. De P.v.d.A. verloor daar een zetel, maar de Prot. Chr. Gr. kreeg er een zetel bij en is met vijf zetels in de raad vertegenwoordigd. Duiveland bleef (traditioneel) stabiel, maar in Bruinisse moest de A.R. een zetel afstaan aan Algemeen Belang. Bij" de beoordeling van de cijfers moet men uiteraard rekening houden met de kwantitatieve wijzigingen in de stemmentotalen. Het hieronder volgend overzicht geeft hiervan eveneens een duidelijk beeld. Zierikzee Matthijsse, A. C. Visser; Prot. Chr. Gr.: J. A. v. d. Bijl, J. J. Klaasse, A. C. Dalebout; V.V.D.L. M. Moer mand, mi'. A. Gast, P. C. S van Hat- tem. In de raad keren niet terug: F. J. Dooge (P.v.d.A.); R. J. v. d. Wekker, A. Viergever (Pr. Chr. Gr.) en mevr. E. P. Mctmans-v. d. Feen en M. Lu- kaart (V.V.D.). Westerscliouwen Pr. Chr. Fed. 1600 5 1491 P.v.d.A. 1312 4 1311 V.V.D. 659 2 588 K.V.P. 422 2 433 Alg. Belang 123 0 124 Vrije lijst 159 0 P.v.d.A. 744 3 1) 775 A.R.-S.G.P.- C.H.U. 1025 5 1) 916 V.V.D. 702 3 615 Totaal 2471 11 2306 Totaal 4275 13 3947 Gekozen werden: Prot. Chr. Fed.: H. Koevoets, C. Bij de Vaate, J. R. de Boer, A. Jonker, J. Dankers; P.v. d.A.: K. A. Keuning, M. de Moor, M. C. Verheijen, mevr. J. P. v. d. Werve- Schouls; V.V.D.: M. C. Doeleman, C. J. Coumou; K.V.P.: J. G. L. Simmers, B. Leijdekker. Middenschou wen A.R.P. 470 3 429 Lijst Hanse (V.V.D.) 165 1 149 Lijst Hoogenboom (P.v.d.A.) 295 2 264 C.H.U. 234 1 215 Lijst v. Gelder 0 90 Gekozen zyn: P.v.d.A.: L. v. d. Klooster, J. C. Hendrikse, A. J. Goossens; A.R.-S.G.P.-C.H.U.: A. Da lebout, J. van Waveren, J. J. Pad mos, J. Westhoeve, L. C. Hooger- huis; V.V.D.: M. J. Steur, B. J. Kloos terman, W. A M. Kalkman. In de raad keren niet terug: M. Geluk (P.v.d.A.) en N. A. Krijnse Locker en R. Blom (V.V.D.). Duiveland P.v.d.A. C.H.U. A.R.P. S.G.P. V.V.D. 563 370 305 616 284 541 323 328 575 304 Totaal 2138 11 2071 Totaal 1164 1147 Gekozen zyn: A.R.P.: I. W. Pad mos, M. Boot, J. Boot Pzn.; V.V.D.: D. Hanse; P.v.d.A.: L. M. Hoogen boom, mevr. J. Kloet-Schellingcr- hout; C.H.U.: L. W. van Kooten. In de raad keren niet terug: J. v. d. Wekken, J, N. Viergever (A.R.P.) en J. H. de Jonge (P.v.d.A.). Gekozen zjjn: P.v.d.A.: C. P. Kuij- per, A. L. Bakker, J. L. van 't Hof; CH.U.: A. Stoutjesdijk, A. R. I. v. d. Hoek; A.R.P.: S. Overbeeke, J. op 't Hof; S.G.P.L. M. Bolle, S. van Klinken, M. Boogert; V.V.D.: M. K. Romeijn. LONDEN, 1-6. Volgens een cor respondent in Washington van de Londense Times zou men in de Ver enigde Staten plannen overwegen om de Amerikaanse strijdkrachten in Europa tegen het begin van de jaren zeventig tot nog slechts een divisie tc verminderen. Dat zou de grote reorganisatie vol tooien waaraan door minister Mc- Namara begonnen is. Er zou dan een in de Ver. Staten gebaseerde en met grotere mogelijkheden voor lucht transport toegeruste strategische re serve zijn. Met de nieuwe mogelijk heden voor vervoer door de lucht, waaraan thans gewerkt werd, zou den hele divisies naar elke plaats ter wereld gebracht kunnen worden. I-Icl thans in Duitsland aanwezige zevende Amerikaanse leger bestaat uit vijf divisies en drie gepantserde verkenningsregimenten, die tezamen mot nog een divisie te vergelijken zijn. Brouwershaven Bruinisse S.G.P. C.H.U. P.v.d.A. A.R.P. Alg. Belang 318 261 316 145 327 0 1) 2 (+1) 333 220 302 169 297 Pr. Chr. P.v.d.A. V.V.D. 548 937 556 3 1) 5( l) 3 681 860 555 Totaal 1367 1321 Totaal 2041 11 2096 'Gekozen zijn: Pv.d.A.: P. de Moor (voorkeurstemmen), L. C. Brabcr (voorkeurstemmen), G. Dekker, M. Gekozen zijn: S.G.P.: W. van Gilst, C. Kik (S.G.P.); C.H.U.: S. A. Jumc- lct; P.v.d.A.: M. J. v. d. Velde cn L. Bal; Algemeen Belang: D. dc Ko ning. T.. Bccu. In de raad keert niet terug: L. J. Hogerheijde (A.R.P.).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 6