„DE JACHT IS ALTIJD OPEN" Vijftienjarige maakte een solovlucht E.T.I.-advies gevraagd over eventueel nut verlengen loswal 't Mooiste bruin Pigmaderm.Tube f 2.95 Uit Califomië!" Mogelijk scholierencursus zweefvliegen te Haamstede Begroting 1966 goedgekeurd Er viel iets... TAMPA (Florida), 16-5. Henry Palmer vloog rustig viel zijn 37 jaar oude eenmotorige dub- beldekkertje boven zee, over de Tampa-baai bij Florida. Totdat op een gegeven ogen blik een hij groot ding in zee zag vallen. Dat bleek zijn mo- tor te zijn. Onbewogen liet Palmer het vliegtuigje in glij vlucht naar een ondiep ge deelte van de baai zakken. Hij kwam er zonder kleerscheuren af, het vliegtuigje werd slechts licht beschadigd. De motor werd wat later uit de baai op gevist BRUINISSE, 13-5. In de vrijdag avond gehouden vergadering van de gemeenteraad van Bruinisse deelde de voorzitter. loco-burgemeester VV. van Gilst, mede, dat de begroting 1966 alsmede de le tot en met de 3e wijziging daarop door Ged. Staten was goedgekeurd. Enkele opmerkin gen door Ged. Staten daarop ge maakt, werden voorgelezen. Door b. en w. is aan het Econo misch Technologisch Instituut voor Zeeland advies gevraagd of het eco nomisch verantwoord zou zijn, de loswal van de haven te verlengen. Het antwoord van het E.T.I. werd aan de leden uitgereikt ter nadere bestudering. In dit antwoord wordt het niet verantwoord geacht de ver lenging aan te besteden. Bij het ingekomen stuk over de bezoldiging van de wethouders ver klaarde de heer De Koning in princi pe tegen salarisverhoging voor de wethouders te zijn. Ook de locobur gemeester verklaarde op verhoging geen prijs te stellen, maar daar een en ander toch van hogerhand is voorgeschreven moet de verhoging toch doorgaan. B. en w. stellen de raad voor aan de aan- en verkoopvereniging in nauwere samenwerking met de olie- bond een trrein aan de z.g. Lange Dam in erfpacht te geven ter groot te van 234 m-, genoemde firma wil op dit terrein een tank plaatsen ten behoeve van de olievoorziening voor de vissersvloot. Het terrein dat ge vraagd wordt ligt tussen grond dat reeds in erfpacht is gegeven aan de firma Maaskant en de heer Van Dui- vendijk. Aan de hand van een tekening wordt een en ander nader toegelicht. Door middel van een ondergrondse leiding wordt de olie gevoerd naar de eerste zate aan de z.g. korte loop steiger. Deze zate is toegewezen aan de oliebond. Genoemde zate is tot dusver in ge bruik geweest als ligplaats van Bru 19. De ligplaatsen zullen nu ieder een plaats worden opgeschoven tot aan de ligplaats van Bru 14. Bru 14 is de ligplaats toegewezen, van het voormalige tankscheepje van de Gulf De heren De Koning en Hoogerhei- de protesteerden tegen dit laatste. Ze zouden terwille van de eigenaar van Bru 14 gaarne een andere oplossing' zien van het ligplaatsenprobleem, dat deze zaak oproept, maar de adviezen van genoemde raadsleden zijn niet eenstemmig. De voorzitter zei dat de zatenver- deling een kwestie is die door b. en w. wordt geregeld. Hij gaf een uit eenzetting van wat in deze met de eigenaar van Bru 14 en met enkele anderen is besproken en zei toe, de suggesties van de heren De Koning en Hoogerheide in welwillende over weging te zullen nemen. De uitgifte van een gedeelte van het haventer rein in erfpacht aan de Cebeco, voor tankopslag van gasolie, nadat De Ko ning nog heeft gevraagd of de plaat sing van de ank dichter bij de zate om te tanken, niet eenvoudiger was geweest. Gemeentewerkman In verband met de langdurige ziek te van één van de gemeentewerklie den achten b. en w. het noodzakelijk dat een gemeentewerkman in dienst wordt genomen op arbeidscontract. In verband daarmee zal echter her- et rating van een bepaalde straat in 1966 moeten vervallen. Putten in bestrating De heren De Koning en Hooger heide betreurden dit. Zij wezen op putten in de bestrating, die nodig zullen moeten worden gelicht. De voorzitter zei dat dit gedeeltelijk reeds is gebeurd en er wordt nog mee voort gegaan. De heren A. Bal eü yf, J. Jansen, door b. en w. op de voordracht voor een benoeming tot gemeentewerkman geplaatst hebben schriftelijk bericht op benoeming geen prijs te stellen. Van de voordracht bleef alleen nog over de heer P. J. Willemse, de an deren die naar deze betrekking de den zijn H. J. Capelle, P. van Gilst en A. van den Ouden. De heer P. J. Willemse werd daarna met 5 stem men benoemd. Eén stem werd uitge bracht op P. van Gilst en één op A. van den Ouden. B. en w. hebben een vergadering te Zierikzee bezocht, waarin door Ged. Staten een uiteenzetting is gegeven over de verruiming van het bouw-, huur- en huurbeschermingsbeleid. Het door b. en w. daar ingenomen standpunt waarbij adhesie werd be tuigd aan de plannen om de bouw in de particuliere sector vrij te geven de nijverheidsbouw te verruimen, de woningwetsector voorlopig aan ban den te laten en het huurprijs- en huurbeschermingsbeleid zoveel mo gelijk te handhaven, werd door de raad goedgekeurd. Van de Inspectie der Domeinen is bericht ontvangen dat zij een strook je grond aan de Nooiddijk gratis aan de gemeente wil over geven, dit wordt in dank aanvaard. Zoutschade-herstel Goedgekeurd werd dat aan 21 wo ningen in de Kon. Julianastraat en de Beatrixstraat zoutschade herstel zal worden uitgevoerd. De heer Ju- melet meende dat het merendeel der bewoners van genoemde panden geen prijs stelt op zoutschadeherstel. Hij zou het willen laten vervallen. Dit is volgens de voorzitter niet mogelijk. Overigens zal dit zoutscha deherstel veel minder ingrijpend zijn, dan vorige jaren aan andere huizen Het werk zal onderhands bij uitno diging worden aanbesteed. Er zal een boetebepaling worden toegepast, om te voorkomen dat het werk langer duurt dan in het bestek is aangegeven. Naar aanleiding van het voorstel om aan de fa. P. Maaskant en Zonen te Bruinisse 15 m- grond in erfpacht te geven a f 0,50 per m- waarop een kantoorruimte is gebouwd, merkte Ide 'heer Hogerheijde <op, dat laan Maaskant enkele brieven zijn ge schreven, die onnodig scherp waren gesteld. Ook met de salonwagen aan de Dorpsweg is niet juist gehandeld. Ten slotte bracht de voorzitter in bespreking een schrijven dat is in gekomen van de raadsleden D. de Koning en S. A. Jumeïet Az., waarin zij verzoeken alsnog op de agenda te plaatsen: a. In te trekken het besluit van de gemeenteraad d.d. 23 juli 1966 waarbij aan de firma .Van Dijk en Co. grond in erfpacht wordt gege ven voor het stichten van een beton- mortelcentrale aan de gemeenteha ven te Bruinisse. b. definitief uit te spreken dat aan de gemeentehaven te Bruinisse geen betonmortelcentrale zal worden ge plaatst, c. te bevorderen dat de be tonmortelcentrale wordt opgericht op een plaats waar geen overlast ver oorzaakt aan omwonenden binnen de gemeente Bruinisse. Het punt betonmortelcentrale stond oorspronkelijk wel op de raads- agenda, maar was door b. en w. af gevoerd. Haven en havengeld De heer De Koning wees nog eens op het prachtige terrein dat de ge- menete aan de 'loswal heeft, dat straks de haven voor kustvaarders niet meer toegankelijk zal zijn, om dat men dan geen ligplaats meer kan bieden en de moeilijkheden die in de bientijd zullen ontstaan bij het la den en bij het keren van de aanvoe rende auto's. Hij pleitte ervoor nu een definitieve beslissing te nemen. Een sterk wegend argument is altijd geweest, de inkomsten die de ge meente aan havengeld zou ontvangen maar toen vorig jaar de firma Van Dijk en Co. meende van vestiging te Bpiinisse te moeten afzien, heeft men het haven- en zategeld van de mossélkotters verhoogd. Daartegen heeft toen niemand geprotesteerd, omdat men deze verhoging als com pensatie zag, voor het wegvallen van genoemde inkomsten uit de beton mortelcentrale. Men had indertijd gezegd er wel wat voor over te hebben en men hield zijn woord. Financieel lijdt de gemeente dus geen schade, want die is al gecompenseerd.. De heer Jumelet zei weinig meer te hebben toe te voegen aan wat hi) in woord en geschrift over deze zaak al heeft gepubliceerd. De voorzitter meende het in be handeling nemen van het voorstel De Koning-Jumelet sterk te moeten ont raden. De onderhandelingen met de firma Van Dyk hierover zijn nog niet rond, het is om verschillende redenen beter te wachten een uitspraak te doen over deze betonmortelcentrale en daarom hebben b. en w. het punt be tonmortelcentrale ook van de ageqda afgevoerd. Met 5-2 stemmen werd na enige discussie besloten het voorstel van De Koning en Jumelet niet in behan deling te nemen, maar daarmede te wachten tot een volgende vergade ring. De rondvraag Bij de rondvraag verzocht de heer Jumelet spoed te betrachten met het aanbrengen van vlonders voor jach ten in de werkhaven. Ook deze zaak is echter nog niet definitief geregeld. al wordt wel alles gedaan om de zaak te bespoedigen. Verder las Jumelet een gedeelte van een raadsverslag van de ge meente Goedereede, waarin aan de raad werd medegedeeld dat het zwembad te Stellendam in 1965 een tekort van f 20.000 opleverde. Die kant moet het in Bruinisse niet op. Men bedenke zich om een zwembad te bouwen achter het nieu we gymnastieklokaal. Wat Bruinisse nodig heeft is een zwembad, aan of bij het water. De voorzitter meende dat Jumelet' het verschil tussen een zwembad en een instructiebadje uit het oog ver liest. Als het achter het nieuwe gym nastieklokaal gebouwd wordt kan gebruik worden gemaakt van kleed hokjes in dat gebouw en van de douche. Het zwembad te Bruinisse wordt een kinderbadje. De heer De Koning is teleurgesteld dat de lange loopsteiger nog niet klaar is. Deze week komen de sche pen terug en dan is er geen ligplaats. Wethouder Van de Velde zei dat de aannemer heeft toegezegd vrijdag 20 mei het werk klaar te hebben. De heer De Koning vroeg de aan dacht van het college voor Vlagge tjesdag op 23 juli. „De voorbereiden de werkzaamheden daarvoor zijn reeds aan de gang", aldus de voorzit ter. De heer L. J. Hoogerheide wees er opnieuw op, dat het urinoir in het plantsoentje aan de Lange Ring nog niet verplaatst is. Hierna sluiting. Ingezonden mededeling Midden in de Posfsfraat Zierikzee KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Strijen: J. Wiieman, Nunspeet. Ger. Kerken Aangenomen naar Utrecht-Over- veoht: K Sierinik, laatstelijk predi kant te Ede; naar Haarlem-Zuid (4e pred.pl.): G. de Vrits, Capelle aan den IJssel. Gei'. Gemeenten Beroepen te Nieuw-Beijerland: A. Elshout, Scheveningen. Bedanlkt voor Tholer.: J. Karens, NieuweHkerk. Evang. Luth. Kerk Aangenomen naar Leiden: J. Hap pee, TJtreöht. MARKTBERICHTEN Veemarkt Rotterdam ROTTERDAM, 16-5. Aangevoerd totaal 1225 stuks vee, t.w. 1225 vette koeien en ossen. Prijzen- per 'kilogram: vette koeien en ossen: extra kwaliteit f 4,55-4,80, lie f 4,00-4,45, 2e f 3,60-3,95, 3e f 3,35 -3,60, stieren f 3,85-4,35, worstkoeien f 3,35-3.50. Vette 'koeien en ossen: aanvoer ruimer; handel ikalrn afloop traag; prijzen -iets 'gedrukt. Graanbcurs Rotterdam ROTTERDAM, 16-5. Op de Rotter damse igraanbeurs werden de vol gende prijzen genoteerd af boerderij Groene erwten tot f 41,00; Schok kers tot f 43,50; Capucijners tot f 51,50; Bruine 'bonen tot f 115,00. Aardappelbeurs Rotterdam ROTTERDAM, 16-5. Klei-aardap- pelen voor het 'binnenland: Bintjes 30 tot 50 mm opwaarts f 33,00-35,00; Bintjes 40 mm opwaarts f 36,00- 39,00; Furore 40 mm opwaarts f 43,00 -47,00 Voeraardappelen f 3,50-6,25. Export Bintjes 35 mm opwaarts in 2 maten gesorteerd f 35,00-37,00. Import aardappelen: Poolse f26,00 -27,00 inslusief baal; Noorse f 27,00- 37,00 inclusief 'baal. Stemming: binnenland rustig, ex port kalm. Prijzen berekend' per 100 kg. en op de handelsvoorwaarden vastgesteld voor ide verkoop van consumptie aardappelen op wagon, schip of auto. HAAMSTEDE, 16-5. Zaterdag avond omstreeks 19.45 uur heerste er een (voelbare) spanning op het vliegveld te Haamstede. Temidden van een aantal clubleden greeg de pas 15-jarige Wim Recourt, die in een zomerhuis te Haamstede de weekends doorbrengt, de laatste in structies van instructeur Vastenau. Na het „doe je best" ging de cockpit dicht en werd het startsein gegeven. Even later gleed de Rhonlerche het veld op en verhief zieb statig het luchtruim in; Wim Recourt, I.V.O.- leerling was solo. Snel werd een krans geïmprovi seerd en met spanning werd de vlucht gevolgd. Na het loskoppelen vloog Wim een stukje westwaarts door en keerde spoedig op zijn par- courslijn terug. Hoog kwam hij bin nen en maakte een perfecte landing. Met luid getoeter reden de aanwezi gen met hun auto's hem tegemoet en werd hem de krans omgehangen. Handen werden geschud en trots maakte Wim vlak daarop nog een vlucht. Weer was de V.Z.A.C. een leerling rijker die zonder instructeur de lucht in mocht. Een heel begaafde leerling dit keer, want hij mocht reeds na 12 instructievluchten „los". Een dergelijke geslaagde vlucht heeft altijd een vrolijk gevolg in het club huis, waar de prestatie nog eens na besproken werd. Leerlingen uit het hele Schouwen en Duivelandse gebied en ook reeds uit Flakkee komen tijdens de week ends hun verdere opleiding volgen op het Haamsteedse vliegveld. Flak- <ee heeft enige gebrevetteerden, doch de mogelijkheid is in de V.Z.A.C. volop aanwezig om nog meer jonge lui onder haar hoede te nemen. Het zweefvliegen is een prachtige sport en het leert de jongeman een grote verantwoordelijkheid te nemen en verder een zekere toewijding in be ginsel tot de luchtvaart. Met het zweefvliegbewijs op zak heeft men een flinke ruggesteun voor het zich verder bekwamen in motorvliegerij, o.a. in dienst. Gevaarlijk is het zweefvliegen niet, mits men het ge leerde goed navolgd. De V.Z.A.C. geeft haar volle medewerking aan het krijgen van een speciale scho lierencursus. De jongeman wordt daartoe officieel gekeurd op een vliegbasis (Soesterberg) en komt daarmee al in de sfeer der vliegerij. Diverse bevorderingen zijn mogelijk en dan komt de overlandvlucht, waartoe nu ook de V.Z.A.C. de be voegdheden heeft verkregen. Met een gunstige wind en thermiek kan een grote afstand afgelegd worden, in de richung tsrabant bijvoorbeeld. Het lidmaatschap Het lidmaatschap voor jeugdleden bedraagt tot 21 jaar f 40,- voor de vereniging en f 15,- voor de Kon. Ned. Ver. v. Luchtvaart. Per start moet f 3,- betaald worden, doch een scholierencursus miniseert dit be drag geheel zodat de jongeman gra tis vliegt. De vereniging heeft mo menteel 3 toestellen waarbij in 1966 FEUILLETON „Uit bet 'kaartje blijkt wel, dat je goed a'angesdhreven staat, Gijs. Ja, ik weet (het zelf wel: (goede ver tegenwoordigers zijn goud waard. Al leen zeg i'k 'het nooit, want ik 'heb geen 'goud weg te igeven, zie je?" Ze dronken van de 'koffie en Do- rien moest een taart aansnijden. Een speciale attentie van 'het per soneel 'der 'limonadefaibriek. „We ko men morgen wel even aan om te be danken," 'besliste Gijs. Doch na de koffie zei Laarhof: „Zo moeder, nu gaan wij er vandoor. We zullen 'het jonge paar rustig in ihun nestje alleen laten. In 'de witte broodsweken zijn wij overbodig. En als ze voorbij zijn, kinderen, dan wippen jullie maar eens 'aan op de Slotenhof Dorien protesteerde. „We wilden wat van de reis vertellen. Zijn jul lie dan niet nieuwsgierig?" Lamihof lachte breeduit. „Bran dend nieuwsgierig. Maar dat komt wel. Jullie \hebt een lange reis ach ter 'de rug: in één ruk van Bad Go- desberg (hierheen, en daarom zal 'het jonge paar wel naar rust verlangen. Er komen nog dagen genoeg...." Dorien en Gijs proberen nog een paar malen de oudjes te bewegen te blijven, maar Laarhof sloeg lachend iedere uitnodiging af. „Er komen nog genoeg 'dagen, waarop jullie ons van je ihuwelijiksreis kunt vertellen. Dank je wei voor de kaartjes en brieven. Daardoor zijn we al zo'n beetje op de 'hoogte. Wanneer ga je weer aan de slag, Gijs?" Hij dadht even na. „Morgen is 'het zaterdag", antwoordde Qiij, „dus het wordt maandag." Gijs grinnikte,.. Tja de centen zijn zo'n beetje op. l-Iet nog een 4e wordt toegevoegd. Verder uitstekend materiaal voor de veld diensten een ruime hangar voor het onderbrengen der toestellen. Niet te vergeten het clubhuis met een slaap zaal voor 20 personen. De jongelui uit Flakkee hebben momenteel nog een zekere voorrang omdat er reeds aanvragen uit Rotterdam binnenko men. Aldaar is het niet mogelijk zich op te geven omdat er een wachtlijst is ingesteld. De secretaris, de heer L. KJ om pe, Kloosterweg, Haamste de, telefoon 384 is ten alle tijde be reid om inlichtingen te verschaffen en de jongeman met interesse kan rustig een dagje de bedrijvigheid ko men aanzien en mogelijk een proef- vluchtje meemaken. Ingezonden mededeling en beschermt tegen zonnebrand SPORT HOKEY Jeugd Scli.-Duiveliind— Jong Goes 2—6 Op de eerste dag van de Zierik- zeese sportweek vind een hockey- ontmeeting plaats tussen de jeugd van de 'hockeyvereniging Schouwen- Duiveland en Jong Goc-s. Na aan vankelijk gelijk opgaande strijd waarin S.-D. zich met een 2-2 stand staande wist te houden, nam de toch •beter spelende jeugd van Jong Goes het initiatief in handen wat uitein delijk voor 'hen een 6-2 o vei winning opleverde. Op de tennisbaan werd door de 'heren v. d. Thclen en Bronk- 'horst een geslaagde tennisdemon- stratie gegeven waarbij de heer Brugman voor 'het commentaar zorg droeg. Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 10 uur ds. Lam. Burgh: 10 uur ds. Flink. Re- nesse: 10 uur ds. Van Liere. Brou wershaven: 10 uur ds. Oort. Zonne- maire: 10 uur ds. Feunekes. Noord- gouwe: 11 uur ds. Westerhof. Drei- schor: 11 uur ds. Groenewegen. Nieu- werkerk: 9.30 uur ds. Westerhof. Oosterland: 9.30 uur ds. Groenewe gen. Sirjansland: 10 uur ds. v. d. Berg, Oud-Beijerland. Bruinisse: 10 uur ds. Jagersma. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 9.00 uur ds. Nawijn. Haam stede: 10.15 uur ds. Scholing. Brui nisse: 10 uur ds. Den Heeten. Gereformeerde Kerken (Vrygemaakt) Brouwershaven: 10 uur ds. Keizer. wordt tijd, dat de kas weer aange vuld wordt." Laarihof greep naai-zijn portefeuil le. „Als i'k je soms kan helpen begon 'hij Maar Gijs 'duwde zijn hand weg. „Kom nouwe redden ons wel, 'hoor. Ik 'heb altijd nog wel een achterdeurtje." Nadat Laarhof en zijn vrouw ver trokken waren, voor ihet raam nage wuifd idoor ihet jonge paar, trok Gijs zijn kdlbert uit, maakte zijn das los en zei: „Ziezo, vrouw, dat hebben we gehad. Hoe heet (dat ook weer in de prospectussen? Na een heerlijke reis 'bereiken wij, voldaan en tevre den, met een schat van herinnerin gen weer ons uitgangspunt. Nou, de reis was fantastisch, we kunnen maanden, jaren leven op de herin neringen en we zijn voldaan en te vreden. Het klopt allemaal. Of niet, Dorien?" Ze 'knikte en opende een van de koffers. „Eerst maar eens de kle ren uithangen, voor er nog meer kreukels inkomen." Hij keök naar het geschenk van zijn 'baas. „Tjee. Dorien, wat een rook tafel, niet? Staat hij hier ■goed?" Ze keök even en knikte. „Ja, hij staat daar uitstekend. Vlak bij jouw stoel en bij 'het raam." Gijs kwam met een ruk overeind en rekte zich uit. „Tjee, Dorien, wat 'ben 'ik toch een geluksvogel, he? Een mooi huis en een pracht van een vrouwtjeik voel me de ge lukkigste man van /de wereld! En jij?" Ze 'keek glimlachend op. „Hoe kan ik me nu de gelukkigste man voe len?" BURGERLIJKE STAND Zierikzee Geboren: 9 mei Catharine Jacoba, d. van Marinus Wesdorp en Leni Adaiana Bolier (Zierikzee); 7 mei Franklin, z. van Adam Jacobus Schieman cn Elisabeth Magdalena Moes (Zierikzee); 6 mei Jurgen Jacob Joseph, z. van Jacob Heinis en Jean ne Adelaide Marie Onderdonck (Dui- veland); 11 mei Jobannds Adriaan, z. van Johan Adriaan Goudzwaard en Jacoba Fi-ansina de Rijke (Brou wershaven); 11 mei Jacob Anthonie, z. van Johannes van't Leven en Ba- rendina Timmerman (Bruinisse) Gehuwd: 6 mei Stoffel bij de Vaale, 27 jr. (Middenschouwen) en Corne lia van de Sluis (Zierikzee); 6 mei Jan Jacob de Vlieger, 25 jr. (Zierik zee) en Anna Petronella Steenwijk, 19 jr. (Zierikzee). Overleden: 12 mei Catharina Lou isa Lcgmans, 93 jr. (Zierikzee), geh. geweest met Johannes Holm; 12 mei Neeltje van Akkeren, 93 jr. (Zie rikzee), geh. geweest met Johannes Aïdrianus Platteel; 12 mei Jacobus van 't Hoff, 58 jr. (Westerschouwen), echtg. van Cornelia Fransina van Graafedland. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 uur ds. Op den Velde. Kerkwerve: 8.30 uur ds. Westerink. Haamstede: 9.45 uur ds. Westerink. Nieuwerkerk: geen dienst. Gereformeerde Gemeenten Oosterland: 10 uur leesdienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Bruinisse: 10 uur leesdienst, Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: Woensdagavond (18 mei): 7.30 uur ds. L. Gebraad, St. Philips- land (Hemelvaartsmeditatie). Brui nisse: 10 uur de heer G. Willemstein, Barendrecht. 37 door GERRIE BOS Hij 'kwam bij zijn vrouw staan en greep haar middel vast. „En is men vrouwtje gelukkig met haar siaga- renverkoper?" Ze knikte beslist cn probeerde zich los te maken uit zijn greep. „Pas op, die jurk.... laat me nu even 'los. Gijs.En toen hij haar naar zich toetrok om haar te zoenen, riep ze uit: „Wacht nu even, gekke knul, tot ik iklaar ben „Loop rond met je kleren Wees nu eens een gehoorzaam vrouw tje en kom in de aimen van je wet tige gemaal en echtgenoot, he? Ein delijk thuis. Eindelijk samen „Gijs.mesjokkene vent denk om m'n kleren. Hij trok haar me zich mee op de divan en bedekte haar gezicht mei kussen „Vrouw van me, "fluisterde hij, „waarom 'houd i'k zo krankzin nig veel van je?" Weerloos lag ze in zijn armen en eindelijk sloeg ze de hare om zijn hals. Zwijgend 'beantwoordde ze zijn kussen en dacht: ik ben ontzettend gelukkig. AI is hij soms wat on stuimig in zijn liefde en al ben ik er wel eens een beetje bang voor, ik houd van mijn man en ik van dankbaar voor alle liefde, die hij me geeft Gijs Bol voelde zich maandags morgens een beetje onwennig, toen hij om kwart over acht zijn woning eriiet. Hij keek verstolen even naar de ramen van zijn buren, maar wuif de toch naar zijn vrouw, die ih een ochtendjas voor het. grote raam stond en 'hem lachend nakeek. (Wordt vervolgd!. KERKDIENSTEN HEMELVAARTSDAG zonder prik! Ingezonden mededeling zegt Miss Green Spot Van verse Californische sinaasappelen Vol vitamine-C. En zonder prik! Fantastisch lekker!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 4