Elk jaar legt het Rijk f 100,- voor u klaar! Ordenen in Djakarta PREMIE SPAARPLAN' Nieuwe christelijke school aan de Raamstraat mag gebouwd t Eis dc ovigineh CEtaUMT buitenbijtS a De melkprijs Fatale burenruzie Succes nu lunge voorbereidingstijd Ingezonden mededeling ZIERIKZEE, 29-4. tip de vrijdag avond, in het gebouw van de Chr. Ger. Kerk gehouden vergadering van de Vereniging tot bevordering van het Christelijk Schoolonderwijs te ZieriJczee, hee/t de voorzitter, de heer J. VV. v. d. Doel, belangrijke mededelingen gedaan over de scho lenbouw. Te verwachten valt, dat binnen afzienbare tyd een nieuwe school zal worden gebouwd a$n de Raamstraat. Na half mei - zo is van departementale zijde medegedeeld - zal de bouw van deze school op de urgentieljjst worden geplaatst. Het schoolbestuur heeft ia middels reeds opdracht gegeven aan een architect tot het maken van een schetsplan, om onmiddellijk van start te kunnen gaan als de tijd rijp is. De voor zitter bracht dank aan allen, die tot dit resultaat hebben medegewerkt. Vanzelf is deze fase in de plan nen niet bereikt. De voorzitter gaf een uitvoerig exposé van de be moeiingen om te komen tot het op- gemelde resultaat. Bekend werd dat in Zeeland nogal wat scholen wer den gebouwd in ratiobouw, het ar beidsbesparende bouwsysteem, de z.g.n. bouw - „stream". Al spoedig bleek evenwel dat men een „kubus van een school" moeilijk op hon derd meter afstand kan bouwen van een architectonisch sieraad als de St. Lievensmonstertoren. Ook elders in Nederland worden dergelijke (uniforme) scholen gebouwd. Het be stuur - in tegenwoordigheid van loco burgemeester Koevoets en de directeur van Gemeentewerken de heer Louwerse - nam een kijkje in scholen te Breda en Tilburg. Met name de heer Louwerse achtte de scholen voor Zierikzee bepaald niet geschikt. Onderzocht werd daarna of dusdanige wijzigingen zouden kunnen worden aangebracht, dat de onderhavige schooltypen voor Zie rikzee zouden kunnen worden ge bruikt. De mogelijkheid daartoe bleek niet aanwezig. Contact met Den Haag Het bestuur is ook naar Leiden ge gaan, om de zgn. H.B.-80-scholen te bezichtigen. Dit zijn scholen volgens weer een ander arbeidsbesparend systeem gebouwd. Ook deze scholen bleken voor Zierikzee niet geschikt, omdat bij voorbaat vast stond dat de supervisor voor de bouw van een dergelijke school te Zierikzee nim mer toestemming zou geven. Er zijn daarna brieven uitgegaan van het college van b. en w. naar Den Haag, waarin gepleit werd voor Zierikzee een uitzondering te maken en de bouw van een traditionele school te helpen bevorderen. De aangevoerde argumenten ble ken ten departemente aan te slaan en bericht werd dat men op de zaak - na een periode van zeven weken - diende terug te komen. Het school bestuur beeft dit gedaan; er werd ook een bespreking gehouden met de inspekteur van het 1.0. Alle be moeiingen resulteerden in de - reeds genoemde - toezegging dat de bouw van een school, naar een klassiek systeem, op de urgentieljjst zal ge plaatst worden. Een succesje, dat wel op tijd komt, want de Chr. Nat. School puilt aan alle kanten uit de jas en een zesde noodiokaal is zelfs noodzakelijk. De jaarstukken De jaarstukken werden op deze vergadering uitvoerig besproken. Speciale aandacht werd gevestigd op de viering van het 100-jarig bestaan der school in 1967. Ter voorbereiding van de feestelijkheden is een com- misie gevormd, die zich met het werk zal belasten Inmiddels is reeds een bedrag van f 2195,- in het fonds gestort, waaruit de kosten van de jubileumviering zullen worden be taald. De penningmeestei-, de heer S. de Vlieger, gaf een overzicht van de nieuwe boekhoudkundige methode, die thans wordt aangewend, waar door een beter inzicht wordt verkre gen van de cijfers. Na uitgebracht (schriftelijk) rap port van de kascommissie, bestaan de uit de heren J. Quist en C. Douw, kregen de financiële jaarstukken de goedkeuringen der vergadering, evenals het jaarverslag van de sec retaris, de heer T. C. Hekman. Ken nis werd genomen van de Jaarover zichten van respektievelijk het hoofd van de Chr. U.L.O.-school en de Chr. Lagere school, de heren J. C. Spaans en C. J. Verheule. Laatstgenoemde presenteerde een lijst van 20 nieuwe leden, waardoor het totaal aantal komt op 412. De heer Verheule deelde mede dat voor het nieuwe cursusjaar zich 77 leerlingen hebben aangemeld. Deze eerste klas zal over drie lokalen worden gespreid. De heer Spaans deelde mede dat de Uniecollecte dit jaar heeft opgebracht f 1517,35. Er komt een landelijke inzame lingsactie, onder het motto:; „Samen Scholen", die ten doel heeft meer gelden te verkrijgen voor steun aan christelijk onderwijs in het buiten land. Het streefbedrag is f 5 mil joen. Een suggestie uit de vergade ring de secretaris en de penning meester enige redelijke vergoeding te geven voor het vele werk, dat zij doen, werd niet onmiddellijk over genomen. Mogelijk dat er later nog eens een kans is, iets voor deze funktionarissen te doen, al blijft het liefdewerk voorop staan. De christelijke school Ter inleiding van de vergadering sprak ds. A. Oliemans te Dordrecht over het onderwerp: „Waarom onze kinderen naar de christelijke school gaan". Bij de opvoeding gaat het er om - aldus ds. Oliemans - de jon geling te onderwijzen naar de eisen van zijn weg. Die eis blijft naar het evangelie en naar inzicht van spr. kan de openbare school hieraan niet voldoen. Spr. noemde christelijk on derwijs „volledig onderwijs". Onder wijs houdt niet alleen instruktie, maar ook edukatie in en het uit gangspunt: „ieder het zijne" is voor het laatste niet toereikend, gezien de liefde-opdracht jegens de naaste. Een christelijk schoolbestuur wil de kinderen niet in een neutrale omge ving laten groot worden; met be paalde vragen van het kind 'loopt men altijd vast Wil de jeugd later tot een eigen overtuigde keus kun nen komen, dan is het nodig hen een bepaalde inhoud mee te ieven. Uitvoerig stond ds Olieman ver der stil bij de talrijke moeilijkhe den, waarmede het godsdienstonder wijs aan de openbare school gepaard gaat. Predikanten zijn niet a priori gepredestineerd om les te geven aan scholen. Het is beter als de onder wijzer zulks doet en waar het de godsdienst betreft, kan dit alleen op de christelijke school. Temeer daar vooral in deze tijd, de ouders vaak zelf slecht onderlegd zijn, is de edu katie in christelijke zin voor het op groeiende kind van grote betekenis. De aftredende bestuursleden, de heren T C. Hekman, Joh. Schouls en L. van Sluis, werden herkozen. In de vakature van wijlen ds. M. van der Klis, werd voorzien door de ver kiezing van ds. P. op den Velde. Prijsverlaging van aardolieprodukten ROTTERDAM, 30-4. Als gevolg van gedaalde aanvoerprijzen zullen op 2 mei a.s. de verkoopprijzen hier te lande van een anatal aardoliepro dukten worden verlaagd. Autogasolie uit pompen, gasolie voor andere doeleinden en huis brandolie I worden met f 0,30 per 100 liter in prijs verlaagd. De prijs voor autogasolie uit pompen zal dan 17.8 cent per liter bedragen. De prijzen voor huisbrandolie II en dunnen stookolie zullen met f 0,20 per 100 liter worden verlaagd. BLIK DOOR HET WERELD VENSTER Ingezonden mededeling g«5H St if -H Hier is een groot nationaal plan.het Premie Spaarplan, dat u aanmoedigt om eigen, persoonlijk bezit op te bouwen. Bezit maakt u sterker, onafhankelijker. Met bezit hebt u een reserve achter de hand, die u altijd van pas kan komen. U hoeft daarvoor eigenlijk maar zo weinig te doen.u hoeft alleen maar iets van uw inkomsten opzij te leggen. Hoeveel Over een gespaard bedrag per jaar van maximaal f 500,ontvan gen u en uw vrouw1) nadat u dat bedrag vier volle kalenderjaren hebt laten staan een extra uitkering, een spaarpremie van 20 dus maximaal 100,2), belastingvrij! Een voorbeeld Als u samen in de loop van dit jaar het maximum van f 500,spaart, krijgt u begin 1971 de spaarpremie van f 100,Spaart u vol gend jaar weer, dan krijgt u begin 1972 de spaarpremie over dat be drag. Zo kunt u vanaf 1971 ieder jaar een spaarpremie van maxi maal f 100,verdienen. Per deelnemer maximaal f 250,— 2) Spaarpremie per deelnemer maximaal f 50, Hoe? Dit zijn de mogelijkheden: spaarbewijzen ter waarde van f 25, een levensverzekering of spaarkas inschrijving: obligaties of aandelen; een hypotheek of garantiekrediet. Al deze mogelijkheden leveren u na vier jaar de spaarpremie op, extra! Er is er vast wel één die juist u past. Wie? U kunt aan het Premie Spaar plan deelnemen als: 1. uw belastbaar inkomen in het voor-, gaande jaar ten hoogste f 15.000,— was; 2. u ten minste 21 en nog geen 60 jaar bent (en niet deelneemt aan de Zil vervloot). Waar? U kunt ook voor inlichtingen terecht bij de Spaarbanken, Boeren leenbanken, Raiffeisenbanken, Postkan toren, Banken, Borgstellingsfondsen, Hypotheekbanken, Bouwfond sen, Spaarkassen, Levensverze keringmaatschappijen, de Soci ale Verzekeringsbank, Leden van de Verenigingen, aangesloten bij de Nederlandse Organisatie van het Effectenbedrijf. Vraag ook de gratis brochure! BASIS VOOR PERSOONLIJK BEZIT Sultan Hamengkoe Boewono, die thans de zorg draagt voor de Indo nesische ecoiyymie, stuurt missies naar de buitenlandse hoofdsteden om een regeling te treffen voor de uitstaande schulden. Dit jaar nog zou ongeveer twee miljard gulden betaald moeten worden aan rente en aflossingen op een reeks leningen. De totale buitenlandse schuld be loopt aanzienlijk meer dan acht mil jard gulden. Indonesië is dan wel een enorm land, maar dit zijn ook wel enorme bedragen Daarbij komt dat het land een be roep moet doen op nog meer hulp uit den vreemde, ten dele omdat nogal wat oogsten zijn mislukt door overstromingen en andere natuur rampen, ten dele door de achteruit gang van vele deviezenbronnen. Bo vendien verarmt het land ook door een uitgebreide smokkel van een aantal produkten die door hun prijs op de wereldmarkt het de moeite waard maken risico's te nemen. Gezond realisme De sultan is niet alleen begonnen met hulp te vragen, hij heeft thuis ook het een en ander gedaan om eventuele hulverleners ervan te overtuigen dat ze redelijke verwach tingen mogen koesteren weer te rug te krijgen wat ze verstrekken. Zijn eigen maatregelen op econo misch gebied ademen een gezond realisme en het zelfde kan men zeg gen van de algemene politieke ui tingen van het nieuwe kabinet. Op dat laatste vooral haakt Engeland in. De Britse minister Steward heeft in het Lagerhuis verklaard dat Lon den bereid is hulp te verlenen. In Maleisië zal deze boodschap waar schijnlijk met enige wrevel worden begroet omdat men daar nog lang niet overtuigd is dat de beruchte konfrontasi inderdaad nog slechts als een afgestorvene in ere wordt gehouden. Laatste kans? Japan levert rijst en ook de V.S. hebben - ondanks verbreking van tal van betrekkingen eertijds onder Soe- karno - actief geholpen. Intussen blijven tal van problemen bestaan. De sultan gaf onverbloemd te ken nen dat de inflatie niet in enkqle maanden te niet gedaan kan wor den, maar dat daar jaren voor no- dig zouden zijn. Onmiskenbaar juist, maar wél in tegenspraak met de kant-en-klaar- oplossingen vol optimisme die Soe- karno ten beste placht te geven Voor de sultan is slechts een pro bleem of hij de rust zal krijgen zijn maatregelen inderdaad uit te voeren zonder dat demonstraties en andere politieke onrust zijn plannen tor pederen. Londen, Washington en Tokio - evenals andere hoofdsteden - zijn KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Hoogeveen (vak. J. A. Rooseboom) (toez.) J. Breeuwsma te Waalwijk; te Kinderdijk S. P. van Assenbergh te Hedel. Benoemd tot leraar godsdienston derwijs aan liet Rijksatheneum te Lochem C. van Evert te Oldemarkt. Geref. Kerken Bedankt voor Vollenhove-St. Jansklooster J. E. Brederveld te Helmond. Ger. Gcm. in Nederland. NIEUWERKERK. Dinsdag 3 mei, 7.30 uur, dr. M. van Beek te Alblas- serdam. DE SPORTTOTO DEN HAAG, 1-5. Het aantal deel- nemers aan de sporttoto van 'het af gelopen weekeinde was 618.175. De bruto inleg bedroeg f 853 416. Voor prijzen kwam 'beschikbaar: le prijs f 154,950, 2e prijs f 84.488 en 3e prijs f 42.244. Zondagavond meldden zich reeds 4 deelnemers met 13 en 20 met 12 goed voorspelde uitslagen. DJAKARTA. De militaire auto riteiten hebben de faculteiten van de universiteit van Djokjakarta (midden-Java) gesloten wegens de stijgende spanning tussen commu nistische en anti-communistische studenten, zo meldt Antara. MARKTBERICHTEN Eicrveiling Barnevcld Coöperatieve Vcluwse cierveiling Ede. Aanvoer 799.380 stuks, handel redelijk. Prijzen (in guldens per 100 stuks) Eieren van 39-51 gram 6,51-9,42; 52-56 gram f 9.20-10,27; 57-60 gram f 10,37-11,36; 60-64 gram f 10,91- 11,96; 64-69 gram f 11,70-13,02. Eendeneieren: aanvoer 1800 stuks. Eieren van 66-73 gram f 12,01- 12,61. Eiermarkt Barncveld. Aanvoer 368.936 stuks, 'handel redelijk Eie ren van 37-53 'graan f 5,78-9,55; 53-58 gram f 9,54-10,58; 59-63 gram f 10,94- 11,52; 66-72 «ram f 12,28-14,10. Eendeneieren: aanvoer 1720 stuks. Eieren van 64-72 gram f 12,00- 12,50. Eiermarkt Barncveld. Aanvoer 2.200.000 stuks, handel redelijk. Ei eren van 45-50 gram f 7,50-9.00; kg- prijs f 1,67-1,80; van 51-58 gram f 9,30-11,00, kg-prijs f 1,82-1,90; van 59-65 gram f 11,20-12,40 kg-prijs f 1,90-1,91. bereid het hunne er toe by te dra gen de sultan zijn kans te geven. Op grond van nuchtere overwegingen dat deze kans misschien wel de laat ste is om van het grote en potenti eel rijke eilandrijk weer een geor dende staat te maken, bovendien zonder een steeds dreigend gevaar voor communistische uitholling van binnenuit DEN HAAG. 28-4. Aan het begin van de maandelijkse bespreking van de minister van landbouw en het Landbouwschap is de richtprijs voor melk nog even ter sprake gebracht. De minister deelde mee dat de be sprekingen over dit onderwerp tus sen overheid en bedrijfsleven nog niet zijn geëindigd - zoals hij ook reeds in de Eerste Kamer had ge zegd - maar overigens kon hij de verzekering geven, dat het vaststel len van de detailprijs geen enkeS» verandering zou brengen in zijn standpunt ten aanzien van het halen van de richtprijs door de boer. De financiering van het tuinbouw kundig onderzoek is bij dit onder houd eveneens ter sprake gekomen. De minister verklaarde begrip te hebben voor de moeilijkheden van het bedrijfsleven maar ook het mi nisterie kampt met soortgelijke moei lijkheden. BRISBANE, 29-4. De uit Neder land afkomstige 51-jarige mevrouw Hendrina KJaziena Wildschut uit de Jolimont Street in het nabij Bris bane (Australië) gelegen Sherwood is dezer dagen na een woordenwis seling over een aan de tuin van haar woning grenzende schutting doodgeschoten toen zij in haar voor tuin stond. Haar 52-jarige echtge noot Jam Dirk Wildschut en de 15- jarige zoon Robert werden beiden in de rug geschoten toen zij naar hun huis renden. De jeugdige Robert wist naar de telefoon te kruipen en de politie op te bellen. Vader en zoon wei-den naar het ziekenhuis gebracht om een operatie te ondergaan. Een van de ruggewervels vam de vader was door een kogel verbrijzeld en zijn toe stand was ernstig. Robert, die een kogel dwars door zijn lichaam had gekregen, welke echter geen belang rijke organen had geraakt, was er beter aan toe. De politie heeft de 39-jarige ma chine-bankwerker Frank Joseph Sachar van moord beschuldigd. Het Indonesische persbureau An tara meldt dat bij dè uitbarsting van de Oost-Javaanse vulkaan de Kloet zeker dertien mensen het leven heb ben verloren. Oostduitse grenswachten hebben vrijdag een Westduitse arbeider doodgeschoten die in Berlijn in een grenskanaal tussen Oost- en West- Bef lijn was gesprongen „Eén dag politieman" DORDRECHT, 30-4. De Dordtse politie gaat een wervingsaktie voe ren, die naar zij meent uniek kan worden genoemd. Aan tweeduizend jongens in zuid-Holland, noord-Bra bant en Zeeland, die vlak voor hun eindexamen staan, heeft men een- map met folders gezonden, verze- zeld van de invitatie eens een dag politieman in Dordrecht te zijn. Van degenen, die een legitimatiekaart in gevuld en wei naar de commissaris sturen, zullen 160 jongelui in groe pen van veertig worden ontvangen. Zij zullen op alle moeilijke wijze voorlichting krijgen over de taak van de politie en worden geconfron teerd met het wezen van de functies die in het politie-apparaat moeten worden vervuld. De jongens zullen daarbij in de gelegenheid worden gesteld zelf de werkwijzen van de politie te erva ren en daarom wordt de actie dan ook genoemd „Eén dag politieman". DODELIJKE ONGELUKKEN HULSBERG. De 7-jarige Mieke Meens uit Hulsborg is zaterdag bij het oversteken van de Schoolstraat in haar woonplaats door een perso nenauto aamgereden en ter plaatse overleden. UITHOORN. De 77-jarige wielrij der K. Kniep uit Uithoorn is in de nacht van zaterdag op zondag op de Wilhelminakade vlak bij zijn woning door een hem tegemoetkomende auto gegrepen. De man was vrijwel op slag dood. SOMEREN. .De 22-jarige W. van Hoek uit Someren is zondagmorgen verongelukt, toen hij per bromfiets de provinciale weg Heeze-Asten overstak cn door een personenauto werd aangereden. Hij was op slag dood. WOLVEGA. Op rijksweg 32 Wol- vega-Heerenveen is zondag de 23- jarige W. Pit uit Steenwijk bij een verkeersongeluk om het leven geko men. Hij zat in een auto die tegen een boom reed. Hij overleed ter plaatse aan zijn verwondingen. SITTARD. In een ziekenhuis in Sittard is zondag de 16-jarige Pie- ters overleden aan de gevolgen van een verkeersongeluk in de nacht van zaterdag op zondag. DE WIJK. Op de kruising van de provinciale weg Meppel-Assen met de weg van Ruinerwold naar Koe- kange in De Wijk (Dr.) is zondag avond de 71-jarige mevr. H. Holler- man uit IJhorst (gem. Staphorst) aangereden door een personenauto en om het leven gekomen, toen zij per fiets het kruispunt overstak. 't BILDT. Tengevolge van een verkeersongeval is de 73-jarige heer P.'Wassenaar uit St. Annaparochie om het leven gekomen bij het over steken van de rijweg werd hij aange reden door een personenouto. Bij aankomst in een ziekenhuis in Leeu warden bleek hij te zijn overleden. RODEN. Op de Terheylsterweg in Roden is de zesjarige Wilhelmi- na Stuut door een verkeersongeval om het leven gekomen. Ter hoogte, van de ouderlijke woning wilde zij achter een stilstaande auto om de rijksweg oversteken. Daarbij werd zij door een auto gegrepen en werd op slag gedood. GRONINGEN. In een ziekenhuis in Groningen is de 43-jarige H. Hut uit Roden aan de gevolgen van een ogenschijnlijk licht ongeluk dat hem 's morgens in Leek was overkomen. AMSTERDAM. De 26-jarige K. Heygen uit Amsterdam, die als duo passagier op een scooter bij een on geluk in het Oranje Nassau Kwar tier zwaar werd gewond, is zaterdag ochtend in het Wilhelminagasthuis overleden. UITGEEST. Op Rijksweg 9 Haar lem-Alkmaar ter hoogte van Uit geest is ide 47-jarige G. J. P. van Reijsen, rector aan het R.K. Lyceum te Alkmaar, bij een verkeersongeluk om het leven gekomen. DEN HAAG. In het ziekenhuis Zuidwal in Den Haag is overleden de 39-jarige mevrouw H. A. M. Hat- tink-Schegler uit Den Haag. Zij werd op 16 april gewond, toen de auto van haar man, waarin zij mee reed, op het 'kruispunt van der Neer- straat-Ruysdaelstraat in de residen tie 'in botsing kwam met een andere personenauto. DRIEBERGEN. De 71-jarige mej. J. K. Warnaer in Driebergen is door gebrek aan zuurstof of door kolen dampvergiftiging om het leven ge komen. De politie trof haar dood in haar woning aan. SMiLDE. Op de verkeersweg Smilde-Beiien is de heer C. van En gelenhoven uit Smilde, die met zijn auto voor een overstekende achtja rige schooljongen uitweek tegen een boom gebotst, waarbij hij zwaar ge- boom gebotst, waarbij hij zwaar werd gewond. Hij overleed onder weg. De jongen werd zwaar gewond naar oen ziekenhuis te Groningen gebracht ROTTERDAM. In de Waalhaven in Rotterdam is vandaag het stoffe lijk overschot gevonden van de Bel gische matroos Arnold C. Vahhout, 40 jaar, uit Hasselt. Hij werd sinds 10 april vermist. GRONINGEN. Uit het van Star- kenbogh- kanaal in Zuidhom is het lijkje opgehaald van de 9-jarige Martinus Jouke van der Molen uit Noordhom. POELDIJK Het veilinggebouw aan de nieuwe weg in Poeldijk (gem. Monster) is door een felle brand in de as gelegd. LAND- EN TUINBOUW Wilt U lang van uw snijbloemen genieten In een vorig artikel hebben wij opgemerkt, dat men van snijbloe men langer plezier kan hebben, wanneer voedselhoudend water ge bruikt wordt. Enkele wenken om dit te kunnen bereiken volgen hier nog. De bloemen moeten het snijbloe- menvoedsel kunnen opzuigen, daar om is het noodzakelijk de stelen met een scherp mes schuin af te snijden, dan blijven de opzuigkanaaltjes open Zachte stelen drukt men met knip pen samen, zodat het opzuigen wordt belemmerd. Slaat men met de hamer op het onderste deel van de steel, dan wor den veel cellen verminkt cn als op- zuigkanaal uitgeschakeld.. Is tocht slecht voor bloemen? Niet wanneer deze op voedselhou dend water staan, waarin ook een bacterie-dodend middel zit. dat de snijwond-cellen open houdt, zodat het water dat via dc bladeren ver dampt, voldoende kan worden opge zogen. Wanneer de bloemen in kaal wa ter staan, vervuilt het water snel en verstoppen de opzuigkanaaltjes op het snijvlak, hierdoor wordt nieu we aanvoer van water belemmerd. Daarom raadt men wel aan de bloemen iedere dag weer uit de vaas te nemen en weer een stukjfc van de steel af te snijden Naast het vele werk dat dit geeft, blijft het toch „lapwerk". Men kan de bloemen beter in snijbloemen- voedsel-houdcnd water zetten, de bloemen blijven dan bovendien lan ger mooi. Tenslotte nog iets over bloemen die in dc zon staan. Is dat slecht voor bloemen? Niet als ze Chrysal snijbloemenvoedsel krijgen, wel als ze op kaal water staan, dus om dezelfde reden als tocht. Zon zot de groei van bloemen ook aan, en daardoor bloeien ze sneller uit. evenals in een warme kamer. Bloemen zet men natuurlijk in de warme kamer, omdat men er alleen van kan genieten als ze in dc directe omgeving staan cn dat kan, als cr maar wordt gezorgd dat er snijbloemen-voedsel „Chrysal in hot water zit en de snij wond open is. i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 5