IN BUK OPEN" „DE JACHT IS ALTIJD Leer ze jong de waarde van het geld vall huisvroulven elke dag 'n fiets voor niets! voor ouders Koninklijke reizen voor Afd. Ned. Ver. Drie doden bij voetbalwedstrijd Overstroming in Texas Er zijn vrouwen die niet tot de zomer kunnen wachten als ze de nieuwe Delana badmode zien Z1EKIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 26 april 1%6 Nr. 19979 Ingezonden mededeling Oude fietsen zijn geldverslindere Koop toch een nieuwe - nul U weet toch: Hoe? Vraag uw fietsenhandelaar inlichtingen. „Ik hoop, dal a het mij niet kwa lijk neemt, maar ik meen er toch goed aan te doen u er op attent te maken", zei de schooljuffrouw tegen de moeder, die zij even bij zich had ontboden. „Ik heb al verschillende keren gemerkt, dat uw zoontje met vrij veel g$ld in zijn zak loopt. Weet u daarvan?" De moeder trok verwonderd de wenkbrauwen op. „Wat noemt u veel geld?" informeerde zij. „Nu, voor een kind van negen jaar vind iik het bezit van zo'n gulden of vijf wel wat buitensporig". De moeder haalde de schouders op. „Och, hij moet toch wat geld in zijn zak hebben om 20 nu en dan iets te kunnen kopen als h\j dat wil", verdedigde zij zich. „Op die manier leert hij met geld om gaan!" Er trokken een paar rimpels in het voorhoofd van de schooljuffrouw. „Ja, zo kan hij met geld omgaan", zei ze langzaam. „Maar hij leert niet de waarde van het geld kennen als hy over zoveel geld beschikt". Nutteloos gesprek „Och, het hangt er maar van af wat u veel geld noemt voor een jon gen van negen jaar. U moet niet ver geten, dat de tijd van een cent snoep voorbij is en dat snoep of een stukje speelgoed tegenwoordig veei meer kost dan vroeger". De juffrouw antwoordde slechts: „Tja, ik vond het mijn plicht u op de hoogte te stellen. De andere kin deren in de klas lopen namelijk niet met zoveel geld in hun zak rond. En ik vind het ook niet leuk, wanneer er jalouzle onder de kinderen uit ontstaat". De moeder haalde de schouders op „Och, dat moet ieder voor zich toch weten hoeveel zakgeld hij zijn kind wil geven!" Het gesprek liep op niets uit. De juffrouw kon de moeder niet aan het verstand brengen, dat ze foutief handelde en dat haar kind de waarde van geld niet leerde kennen, wan neer hij reeds op zo'n jonge leeftijd en zonder er enige moeite voor te doen over zoveel geld. kon beschik ken dat hij alles wat er in zijn hoofd je opkwam kon kopen. Wat moest er later van zo'n ventje terechtkomen? Wanneer het noodlot zou willen dat hij het eens niet zo goed kreeg op fi nancieel gebied, dan konden daar nog wel eens nare gevolgen uit voort vloeien, terwijl het kind er diep on gelukkig door zou kunnen worden. [Vlet 50 cent op stap Enige weken na dit gesprek ging de klas op schoolreisje en het werd een prachtige, zonnige en gezellige dag. Ze waren naar een dierentuin gegaan en de kinderen hadden zich kostelijk geamuseerd. In het restau rant waar ze allen op een glaasje li monade werden getrakteerd, stond een grote metalen molen met an sichtkaarten. De kinderen dromden er omheen, want het waren zulke leuke plaatjes met dieren er op. Van een afstand keek de juffrouw glim lachend toe. In de circulaire, die aan de ouders was gezonden, stond dat men de kin deren maximaal een gulden mocht meegeven, waarvoor ze dan tijdens het reisje iets konden kopen. Natuurlijk waren er verschillenden met een aantal kaarten in zijn hand die kaarten' uitzochten. Bobby stond en bekeek ze aandachtig. „Vind je ze mooi Bobby?", vroeg de juffrouw. „Nou!" knikte het ventje met twin kelende ogen. „Wat kosten ze juf?" informeerde hij. „Een kwartje per stuk Bob". „Een kwartje?" Hij keek haar ver wonderd aan, keek nog eens naar de kaarten en zette ze toen weer keurig in de molen „Neen, dan doe ik het niet!" verkondigde hij met nadruk. HU leerde rekenen Waarom niet?" wilde de juffrouw weten. „Dat vind ik duur! Ik. had een gulden", rekende hij haar voor. „Ik heb een ijsje van twintig cent gekocht en iets voor mamma van twee kwartjes. Als ik nu die kaart koop, dan houd ik maar vijf cent over". Hij schudde nogmaals het hoofd. „Een kwartje is een boel geld, juf!" zei hij met een ernstig gezicht je naar omhoog. De juffrouw moest even lachen. „Hoeveei zakgeld krijg jij, Bobby?" vroeg ze. „Twee kwartjes in de week juf. Maar dan moet ik 's zaterdags middags boodschappen doen voor mamma. Als ik dat niet doe, dan gaat er voor elke boodschap een dubbeltje af. En nis ik in de week nog wel eens iets voor mamma doe, dan krijg ik er een dubbeltje bij". De juffrouw moest denken aan het gesprek dat ze een paar weken daar voor met die moeder had gehad en onwillekeurig keek ze naar dat jon getje. Ze vond hem temidden van, een groep afgunstige kinderen. De bon vivant zat achter een levens grote sorbet met enkele duur ge kochte souvenirs in zijn hand, waar van er al een was stukgevallen, en uit zijn jaszak staken wel vijf an sichtkaarten Die had natuurlijk weer tien keer zoveel van huis mee gekregen. In gedachten verdiept zat de juf frouw op een stoel. Als ouders toch eens beseften hoe belangrijk het is, kinderen al jong de waarde van geld te leren kennen. We mogen toch niet allemaal verwachten, dat ze later in het leven rijkaards zullen worden en ook dan is het zo goed, dat ze weten w<it een kwartje waard is, dat ze weten hoe er voor moet worden ge werkt en wat ze er als tegenprestatie voor mogen verwachten. GLASGOW, 25-4. Na afloop van de finale om de Schotse beker tussen Celtic en Glasgouw Rangers is het een chaos geworden. Tot aan het eindsignaal viel er van onenigheid tussen de aanhangers van de twee clubs niets te bespeu ren. De wedstrijd eindigde in een gelijk spel: 0-0 en niemand dacht meer aan een vechtpartij. Het kwam er toch van. Na afloop vielen drie doden te betreuren terwijl 40 men sen in het ziekenhuis moesten wor den opgenomen. De meeste hadden verwondingen veroorzaakt door fles sen, die in de menigte werden ge gooid -en één slachtoffer was met een mes gestoken. De politie arres teerde zes personen, die maandag voor de rechter werden geleid. En nu maar 'hopen dat er niets ernstigs zal gebeuren wanneer beide ploegen woensdag a.s. weer tegen elkaar uit komen en een van beiden zal win nen. Wakkere metselaar TURIJN, 25-4. Een 28-jarige Ita liaanse metselaar, een zékere Lusi- ano Ferro, zegt een wereldrecord gevestigd te 'hebben door 227 uur achter elkaar niet geslapen te heb ben. Het doel van deze merkwaar dige prestatie, was zich 'bekendheid te verschaffen en zodoende een goe de -betrekking te krijgen en daarmee de 'economische voorwaarden te scheppen voor 'het stichten van een gezin. „Wij leven nu eenmaal in een tijd waarin het erop aankomt, dat men ervoor zorgt van zich te doen spreken, zo men tenminste vooruit wil komen", aldus 'de filosofie van de metselaar. Een brand in een inrichting voor geesteszieken te Lapinlahti in Fin land heeft aan 29 van de 36 patiënten het leven gekost. HAAMSTEDE, 25-4. De afd. Wes- terschouwen van de Ned. Ver. van Huisvrouwen hield vorige week een heel geslaagde middagvergadering in hotel-restaurant „Witte van Haem- stede". De presidente, mevr. de Vlie ger, verwelkomde speciaal mevr. Schoneveld-Hogenwerf, kamenier in buitengewone dienst van H.M. de Koningin. Mevr. Schoneveld sprak deze middag over de voorbereidin gen van statie-reizen van het ko ninklijk paar naar Perzië en Thai land. Zij vertelde dat zij gedurende de laatste tien jaar alleen helpt bij het 'klaarmaken van de garderobe als het extra druk is Dit was het geval bij de reizen naar België, Zweden, Grie kenland, Suriname, Perzië en Thai land en de pas achter ons liggende bruiloft van prinses Beatrix. Deze reizen worden met het vlieg tuig uitgevoerd, en de langste hier van bedroeg 25.000 km. Er gaan dan ook ongeveer 36 personen in het ge volg mee, waaronder ook spreekster. De chef-kok moet voor het statie- diner in de Hollandse ambassade zorgen. De chef bloemist voor de ta felversiering en voor de bouquetten terwijl de 'kameniers voor de toilet ten moeten zorgen. Een rijksrecher cheur zorgt persoonlijk voor de mee reizende juwelen. Volgens spreekster is het heel gezellig wanneer minis ter Luns van buitenlandse zaken meereist. De reizen zijn erg vermoeiend. H. M. de Koningin is dol op bustochten. Wanneer er maar even tijd over is wordt er snel een bustochtje door de vreemde omgeving georganiseerd. H.M. is erg eenvoudig en zeer oor spronkelijk in haar opmerkingen en Rekenmachine - voor huiswerk 11 NEW YORK, 23-4. Zes leerlin- i> gen van een Newyorkse mid- (l delbare school maken liuis- (i werk met behulp van een re- 1 kenmachine, die via de tele- ,i foon gestelde vragen beant- woordt. De telefoontoestellen bij de leerlingen thuis zijn uit- ,i gerust met eendrukknopme- 1 chanisme, waarmee de compu- ter gegevens kunnen worden (i verstrekt. De antwoorden ko- (i men na enkele seconden Het (i mechanische brein kan heel 1 eenvoudige, maar ook inge- wikkelde vragen op wiskundig 1 gebied beantwoorden. Een van (i de leerlingen zei dat het appa- (i raat niet het huiswerk maakt. „Men moet nog steeds wiskun de kennen om het goed te kun nen gebruiken", luidde zijn oordeel. Bij Pasto, in de Columbiaanse provincie Narino, is een bus met ne genendertig kinderen in een ravijn gestort. Er zouden slechts zeven overlevenden zijn. Herdenking in Bergen-Belsen BERGEN, 24-4. In het 'voormalige concentratiekamp Bergen-Belsen op de Lüneburger heide is zondag door de minister van 'binnenlandse zaken van de deelstaat Nedersaksen, Otto Bennemann in het gedenkmuseum een documenten-afdeling geopend, waarin foto's, brieven en oorkonden verslag geven van de Jodenvervol ging en de manier waarop in bet kamp 50.000 mensen zijn vermoord. De afdeling beeft Nedersaksen 480 duizend mark gekost. Een aparte ereplaats is ingericht voor de Neder landse Anne Frank, die in dit con centratiekamp is vermoord. Ook de Nederlandse oud-minister van eco nomische zaken Verschuur vond in Bergen-Belsen .de dood. Bij de ope ning was onder meer aanwezig dr. A. H. de Paape van het rijksinstituut voor oorlogsdocumentatie te Amster dam. Weer drama aan „Muur" BERLIJN, 25-4. De Oo'stberlijnse grensbewakers hebben maandagoch tend een vluchteling neergeschoten, die over bet Teltow-kanaal naar west-Berlijn wilde ontkomen. Nog voor de man over de prikkeldraad versperring naar de oever van bet kanaal kon klimmen vuurden de le den van de volkspoli tie een vijftig tal sohoten op hem af. De vluchte ling zakte ineen en werd na een half uur door een ziekenhuisauto wegge voerd. De vlucht naar het westen gelukte in de nadht van zondag op maandag wel aan een vrouw van 51 jaar, die in bet zuidelijke gedeelte van d'e stad onopgemerkt naar west-Berlijn wist te 'glippen. Senator wil opinie onderzoek in Z.-Vietnam WASHINGTON. 25-4. Do Verenig- de Staten zouden zich uit Zuid-Viet- nam moeten terugtrekken als zou 'blijken :dat de meerderheid van bet volk daar anti-Amerikaans is De Amerikaanse senator Richard Rus sell heeft dit gezegd in een vraag gesprek met bet blad „United Etates News and World Report". Russell is leider van de senaatscommissie voor de strijdkrachten. Hij idrong er op aan in de Zui'd- vietnamese steden een serieus opi nie-onderzoek te 'doen naar de me ning over de Amerikanen. Als dit zou aantonen dat bet volk anti-Ame rikaans is dienen we ons direct te rug te trekken, aldus Russell. er wordt vaak heerlijk gelachen. Op de reis naar het midden-oosten kwam H M. diep onder de indruk van de ontstellende armoede in die landen. Zij zeide na deze reis: „Er is maar één Holland. Wat wonen we toch in een mooien rijk land. Laten we hiermede tevreden rijn". Na de pauze vertoonde mevrouw Schoneveld met behulp van haar echtgenoot dia's over deze reizen en als toegift nog de kleurendia's over de pas achter ons liggende bruiloft van de 'kroonprinses. De geheel ge vulde zaal ging uiterst voldaan huis waarts. O LONGVIEY, 25-4. Zware regenval heeft bet afgelopen weekeinde tot overstromingen geleid in het noord oosten van de Amerikaanse staat Texas. Ten minste tien mensen kwa men om bet leven, bruggen braken doormidden en trein- en wegverkeer werden ontwricht. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Bedankt voor Oude Tonge (toez.): J. Noltes, Slikkerveer; voor bijstand in het pastoraat te Heemse: A. H. Nijkamp, a.s. emeritus-predikant te Kampen. Ger. Kerken Beroepen le Onderdendamkand. C. van Ginkel, Ede. Aangenomen naar Gramsbergen M. N .'de Wolf, Siddeburen, die be dankte voor Aduard en voor Heer- jansdam. Ger. Kerken (vrijgemaakt) Beroepen te Blija:'J. T. Oldenhuis, kand. te Drachten. Bedankt voor Aiblasserdam-Nieuw Lekkerland: B. Wesseling, Smilde. Chr. Ger. Kerken Beroepen te Alphen aan den Rijn: M. C. Tanis, Barendrecht. In ruim een eeuw is de bevolking van Italië verdubbeld. Eind 1861 woonden er in bet land 26.328.000 mensen en eind 1965 52.931.000. Deze cijfers zijn gepubliceerd door bet centrale bureau voor de statistiek in Rome. Het 'duurde maar een ogenblik, na dat bij op 'de bel gedrukt bad, dat de deur werd geopend. Verschrikt keek bij naar de vrouw, "die voor 'hem stond. Was dat een zuster van Dorien 'ofmaar vrijwel gelijk tijdig beheerste bij zich. Ze stond nog steeds zwijgend voor hem en 'keek naar de bezoeker. Na enkele se- konden tdcdd ze een stap terug. „Kom verder, je bent mooi op tijd," nodigde ze met toonloze stem uit. Werktuiglijk stapte 'hij over de drempel, igeen oog van baar afhou dend. Kon een vrouw in 'korte tij'd zó veranderen? Was dit de aardige Dorien, met wie 'hij enkele dagen te voren in bet Lido thee gedronken 'had? Dit slonsje met ba'ar slordige piekharen? Met die vermoeide trek op haar gezicht? Hij volgde baar naar de grote zit kamer. Nog steeds zwijgend drukte bij baar 'hand. Ja, nu zag. hij, dat ze het t'oCh was Overigens 'had hij Do rien al aan baar stem herkend. Maar, waarom zag ze er zo uit? „Ga zitten," zei ze zacht en wees met haar hand naar een stoel. En toen hij ihaar bleef aankijken, ver volgde ze: „Wat staar je me aan? Is er wat bizonders aan me te zien?" Hij bleef voor baar staan en greep baar band vast. „Wat scheelt jou? Ben je ziek geweest? Je ziet er ta melijk slecht uit." Ze trok baar hand los en streek er mee door het haar. „Welnee, waarom?" Langzaam liep hij naar de stoel on ging zitten. „O. ik weet niet je ziet ei' zo anders uit, zo „Zo onverzorgd, wil je zeggen?" „Nounee, dat niet i'k weet het „Flitsen" uit het buitenland DJAKARTA. Volgens dr. AM Wardhana, directeur van het Indo nesische instituut voor economisch en sociaal onderzoek, is de buiten landse schuld van Indonesië opgelo pen tot 2.4 miljard Amerikaanse dol lar. Dat is gelijk aan de waarde van alle lijst die Indonesië de laatste 15 jaar beeft ingevoerd. CATANIA (SiciMë). Elf doofstom me kinderen van elf tot 14 jaar zijn gewond geraakt als gevolg van het ontploffen van een stuk oorlogstuig dat een van hen had gevonden. De ontploffing deed zich voor toen de kinderen naar de televisie zaten te kijken in een zaal van bet doofstóm- meninstituut van Catania. BERGEN. Het Nederlandse vis sersvaartuig KW 144 Cornelis den Duik is maandag in de Noorse ha venstad Bergen aangekomen na ge durende 'het weekeinde in aanvaring te rijn 'geweest met een Russische treiler. BANGKOK. De regering van Thai land beeft alle radio-uitzendingen in het Chinees verboden omdat zij vreest dat er via deze uitzendingen codeberichten naar China worden verzonden. AMMAN. In Jordanië is een aan tal communisten in 'hechtenis geno men wegens het drukken en ver spreiden van propagandamateriaal. Een grote voorraad drukwerk werd in beslag genomen. De gearresteer den zullen binnenkort voor de rech ter verschijnen. DJAKARTA. Het Indonesische le- gerblad Angkatan Bersendjata is een reeks artikelen 'begonnen, waarin tot uitdrukking komt dat het Chinese staatshoofd Mao Tse Toeng recht streeks verantwoordelijk is geweest voor 'de mislukte staatsgreep van vo rig jaar Oktober. DJAKARTA, In het gebied van Leilem in 'het noorden van Celebes zijn twee communistenleiders door de veiligheids strijdkrachten gevan gen genomen. Antara meldt dat de rebellen 'hier een schuilplaats had den. nietzo heel anders," aarzelde bij voorzichtig. Ze 'kwam vlak voor hem staan. „Nu zie je me, zoals ik in werke lijkheid ben, Gijs: een vrouw van van 'bijna dertig jaar. Niet veel aan trekkelijks meer, be? Te vroeg oud." Ze draaide baar hoofd een paar keer heen en weer. „Kijik zelf maar: je kunt de (grijze haren er zo uit ha len. Iedere dag weer nieuwe. Over vijf jaar zie ik er uit als een grijze duif." Hij greep haar hand weer. „W(at ben je somber? Waarom ben je zo somber?" Ik beb je gezegd, dat je met mij alleen maar teleurstellingen zou be leven. Ik ben niet somber Zo ben ik altijd. Je zult nu wel meteen ge noeg van me hebben, al zul je het niet zeggen. Daarvoor zul je wel voldoende manieren bezitten. Maar diep in je binnenste denk je nu: vreselijk, wat ziet ze er uit." Hij keek naar de haai-pieken, naar de bleke, bloedloze lippen en naar de slordige jurk die ze droeg. Naar de platte, uitgelopen pantoffels. Al leen baar nylons mankeerden niets. Nog steeds hield 'hij baar hand vast, een goed verzorgde slanke hand. Hij trok die naar zich toe en drukte er zacht een kus op. Dorien," zei 'hij zacht: „ik houd van je." Met een ruk trok ze baar hand terug en 'kéék hem verbaasd aan. „Ik snap je nietik begrijp er niets van. Zie ik er dan niet uit als een monster? Als een lelijke, oude vrouw? Ik wil, dat je van me schrikt, versta je? En ik zag aan je gezicht, toen je binnenkwam: jc bent van .me geschrokken. Wat gaat er nu nog HANNOVER. Twee voormalige SS-officieren staan in Hannover te recht op beschuldiging van moord in de oorlog op ongeveer 540.000 men sen in Rusland en Servië. HELSINKI. Jongelui, wie de toe gang tot een café was geweigerd, hebben brand gesticht in een win kelcentrum in Helsinki. Een tiental brandweerspuiten was een uur lang in de weer voordat men de brand in bedwang kon krijgen. LUDWIGSBURG. Oud-SS-gene- raal Sepp Dietrich, eens een hoog geplaatst officier in do eMte-troepen van de nazi's, is op 74-jarige leeftijd aan een 'hartaanval overleden. RIJSSEL. President de Gaulle heeft op scherpe wijze uiting gege ven aan zijn ongenoegen over het feit dat de burgemeester van Rijssel, Auguste Laurent, had geweigerd de president te ontvangen of deel te ne men aan de officiële recepties ter ge legenheid van 'het bezoek van vier dagen dat de Gaulle aan Rijssel 'brengt. BRUSSEL. De „Nationale Federa tie van Artsenkamers", de militante organisatie van Belgische doktoren, heeft op een spoedbijeenkomst te Brussel besloten tot een „nationale waarschuwingsstaking", zonder te bepalen evenwel wanneer deze actie zal 'beginnen en boelang zij zal du ren. SAIGON. De Vietcong heeft een textielfabriek op elf 'kilometer ten noordwesten van Saigon in brand geschoten. De fabriek staat aan de weg naar de grote Amerikaanse luchtbasis Bien Hoa. DARJEELING. Een geheel uit In diase vrouwen bestaande groep berg beklimmers is erin geslaagd de top van de 6.700 meter 'hoge Koktang, in bet Himalajagebergte, té beklimmen. Een arts in Parijs is wegens dood slag veroordeeld nadat een donor was overleden die voor de dertiende keer binnen een jaar bloed had af gestaan. De arts heeft een boete ge kregen van 1000 frank en moet 219 duizend frank (ongeveer 155.000 gul den) schadevergoeding betalen. In Instanbul is de Amerikaan WilHam Lane Gibson gearresteerd wegens handel in verdovende mid delen en blanke slavinnen. Men ver moedt dat hij de contactman is van een internationale bende. Er worden nog meer aanhoudingen verwacht. Zo zijn (soms) dieren CALAIS, 25-4. In een dorp in I1 de buurt van de Franse stad l' Calais heeft op een boerderij 1 een kat twee jonge ratten 1 aangenomen. Het dier had I1 enkele dagen geleden vier jon- 11 gen gekregen, waarvan er i1 twee door de boer werden i' weggenomen. De poes vulde I1 echter het nest weer aan met twee jonge ratten, die zij in de i schuur had gevonden De boer i1 wil nu het merkwaardige ge- i1 zin behouden om te zien hoe l1 de verhouding straks zal zijn. I1 In de dierentuin van Buenos l' Aires zijn uit de maag van een i1 overleden struisvogel niet min- l1 der dan 116 geldstukken ge- l' haald. Er zijn nu borden ge- i' plaatst met het verzoek om i1 geen munten te voeren. 1 26 door GERRIE BOS van me uit? Waarom houd je jezelf Voor de gek? Waarom zeg je niet eerlijk: Dorien, wat ben je nu lelijk? Hij zat voorover in zijn stoel en keek baar onafgebroken aan. Ter- wiji hij zijn hoofd schudde, herhaal de 'hij alleen maar: „Dorien, ik 'Houd van je Ze staarde 'hem hoofdschuddend aan en zuchtte diep. „Je haalt je een zee van moeilijkheden op je bals. Ik doe mijn best om je af te schrikkenach, wat geeft het ook allemaalik zal een kop koffie klaarmakenGelijk liep ze het vertrek uit.' Enkele minuten later zaten ze te genover elkaar en dronken. Hij vroeg „Waar zijn je ouders?" „Uit. Naar kennissen in het Gooi. Die 'komen vooreerst niet thuis." „Dus daarom?" Ze kikte overtuigend. „Daarom wil ik er vanavond meteen een eind aan maken." Gijs begon 'haar langzamerhand te begrijpen. „Daarom heeft Dorien zich vermomd als de legendarische Assèpoes. Geen make up, geen aar dige jurk, geen 'keurige schoentjes, geen verzorgd kapsel. Uitgaande van de gedachte: i'k zal me zo onvoorde lig mogelijk ten toon stellen. Dat schrikt hem wel af en dan ver dwijnt hij zo spoedig mogelijk als fatsoenshalve maar mogelijk is om nooit meer torug te komen. En dan zegt die gekke Gijs Boi alleen maar: ik houd van jc, Dorien. Nou, ga dat nu maar eens snappen. Is het niet zo ongeveer, Dorien?" Ze 'kreeg een 'kleur. „Drink jc kof fie nu maar." (Wordt vervolgd) Ingezonden mededeling Veroniquc - Jeugdig, fleurig en Polly - Pièd de poule, nog rondom klassiek gesloten. In steeds de grote rage.Veel ge- bleu, geel, cerise en zwart met vraagd klassiek model met witte noppen. spaghettibandjes.In wit, zwart, Maten: 36-44 f. 18,75. blauw en rood. Maten: 36-46 f. 16,50. Vraagt uw winkelier naar de Dclana-badfolder. Ingezonden mededeling GROENTEN VELDVERS VERWERKT.VOEDZAAM, GEZOND! FEUILLETON

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 5