■HU Fons wil je een stuk kaas uit het vuistje j PASEN Het verloop van de uienprijzen van januari tot op heden W aterverwoesting in Midden-Java Slachtoffers van Ridderkerkse pyromaan gelaten Halve ha weelderig en kleurig Boskoop geeft veel heet water voor weinig geld Algemene premiespaarwet in werking VOOR WIE GEZELLIG WIL FRITUREN Begin januari was de uienprijs on geveer 10 cent per kg. Daardat de uitvoer in het nieuwe jaar praktisch overal een lege markt ontmoette en bovendien vrijwel geheel Europa ir/ de greep van de winter was, liepen de prijzen al vrij spoedig op. De tweede en derde week van januari gaven prijzen van 16 a 17 cent per kg. Helaas duurde deze vreugde over de betere prijzen niet lang, wat reeds vrij spoedig bleek, dat de bovenmati ge aanvoer in de eerste week van januari een spoedige verzadiging van de markt in de hand had ge werkt en de prijs zich bijgevolg niet kon handhaven. Het uitblijven van telefonische informaties en de moeizame afzet van het klaargemaakte produkt wa ren hier van de eerste symptonen. Met de prijs ging het toen steeds maar bergafwaarts, zodat op 8 fe bruari niet meer dan 8 ct. per kg. werd besteed. Éven leek het erop, dat er een kleine opleving zou ko men, doch nog bleek het diepte punt niet te zijn bereikt. Met een prijspeil van 7 cent per kg kwam er tegelijkertijd een stilstand in de handel. Ieder, die op dat moment nog uien had, was niet bereid te verkopen, men speculeerde nu im mers alleen met de laatste kosten. In deze week werd er van Flakkee dan ook nog geen half miljoen kg verladen. De berichten, die eind fe bruari van de buitenlandse teeltge- bieden binnenkwamen, waren niet erg hoopgevend: voor onze uienafzet. Canada zat nog met een twee maal zo grote voorraad als vorig jaar en ook in Chili was de uitzaai groter geweest. Bovendien waren de eer ste scheepsladingen uit Chili naaa* Liverpool onderweg. Begin maart slecht Al met al was het begin maart nog steeds een troosteloze zaak met de uienhandel. Meerdere telers gin gen er toe over om 'hun voorraad in massa te verkopen, waarbij alle werkzaamheden vanaf het opdoen tot de verlading van het exportklare produkt voor rekening van de koper kwamen. Uiteraard ging het bij dat alles slechts om kleine bedragen, daar de te maken kosten het groot ste deei van de opbrengst opslokten. Het gevolg van deze handel was ech ter, dat de meest vrije uien in ko pers handen overgingen, niemand zag meer heil in de uienprijs en de voorjaarswerkzaamheden wachtten op uitvoering. Wat echter niemand verwacht had, is toch gebeurd. Het uitblijven van de Egyptisohe uien gaf een manco op de uienmarkt, waarvan de Hollandse uien konden profiteren. Zelfs Engeland, waar heen dit jaar uitzonderlijk weinig uien zijn verladen, werd een willige afnemer. De prijzen gingen met sprongen omhoog en kwamen eind maart zelfs boven de dertig cent per kg veilingprijs. Niet zcdra was echter bekend, dat de eerste verla dingen vanuit Egypte hadden plaats gevonden, of het was met de hoge prijzen gedaan en trad er opnieuw een daling in. De voorraad is nu echter practisch geruimd en de laat ste weken heeft de handel door de DJAKARTA, 7-4. Het Indonesische persbureau Antara meldt, dat door overstromingen als gevolg van voort durende regenval, in het gebied van Tsjiandjoer an west-Java 2200 wo ningen, 38 scholen, 19 moskeeën en een honderdtal „bedehuizen" zijn verwoest of ernstig beschadigd. 1800 ha .bouwland is ondergelopen en het aantal 'daklozen bedraagt 15.000. Er hebben zich talrijke grondverschui vingen voorgedaan. Weekeinde ARTSENDIENSTEN Eerste en tweede Paasdag Dokter C. M. van Hoorn, Zierikzee, tel. (01110) 2080, neemt waar voor de artsen Bontkes en Van der Waarden. Dokter H. J. Simons, Renesse, tel. (01116) 280, neemt waar voor de artsen Stenger en Terpstra. Dokter H. Speelman, Oosterland, tel. (01114) 280, neemt waar voor dokter Van Leeuwen. Dokter E. E. Vleugels Schutter, Zie rikzee, tel. (01110) 2180, neemt waar voor dokter L. J. v d. Zande. De weekeindedienst vangt aan op zaterdagmorgen om tien uur. DIERENARTS Dierenarts C. J. H. Scheuerman, Zie rikzee, tel. (01110) 2780, neemt waar voor dierenarts Kalkman behoorlijke prijzen mogelijk nog iets van het verlies in de laatste maan den terug kunnen verdienen. Onze verreweg grootste afnemer in dit seizoen is West-Duitsland ge weest. Op een totaJe export van 130 miljoen kg was dit 50 Ouk dit jaar bleef Engeland hier ver bij achter, de invoer van Hollandse uien was ongeveer 28 miljoen kg. Verlading als klasse II Gezien de kwaliteit van de uien werden praktisch alie uien als klas se II verladen. Het klaarmaken van uien als klasse I eiste extra zorg voor het produkt, bijgevolg lagen de kosten iets hoger en was er meer uitval. Er moest dus reeds een be hoorlijk prijsverschil zijn tussen klasse I en II alvorens men klasse I ging afleveren. Op de veiling werd op 21 januari 1966 een partij uien als klasse I geveild, het resultaat was echter teleurstellend, het prijs verschil voor de middel was niet meer dan f 0,95 per 100 kg en voor de drielingen slechts f 0,35 per 100 ks. Ook volgende veilingen gaven weinig prijsveschil te zien, zodat het animo om zijn uien als klasse I te verkopen al vlug tot nihil daalde. Na eind januari werd er dan ook geen klasse I meer geveild Wie gelegenheid heeft om de note ringen voor uien op de buitenland se markten te volgen, zal het opge vallen zijn, dat bijna steeds onze uien het laagst genoteerd staan. Spaanse uien bleken dit jaar van minder kwaliteit te zijn, tenminste uit bepaalde teeltgebieden, zodat ook deze meestal lager genoteerd ston den dan b.v. de Poolse uien. Uit dit alles volgt overduidelijk dat van Hollandse zijde alles zal moeten wor den gezet om een plaats op de bui tenlandse markten te behouden. Aan een wel zeer teleurstellend uienseizoen is thans een einde ge komen. Noch teler, noch handelaar zullen met voldoening aan dit jaar terugdenken. De teler heeft ternauwernood de kostprijs voor zijn produkt gehad en door de handel zijn zelfs behoorlijke verliezen geleden. Doch ook dit sei zoen is weer verleden tijd, opnieuw zal er gezaaid worden, ook uien, zij het dan misschien in mindere mate en opnieuw zal het nieuwe seizoen vol verwachting worden begonnen. Hopelijk zal het resultaat hieraan evenredig zijn. Schade blijkt zeer groot RIDDERKERK, 7-4. De schade die tengevolge van de beide branden in Ridderkerk is ontstaan, beloopt vele tonnen. Dat is in de loop van woensdag komen vast te staan. Wel iswaar konden tijdens de brand uit de boerderij van de gebroeders Van den Broek achttien koeien en een kalf worden gered, maar twee trac toren, hooi en stro dat was opge slagen gingen volkomen verloren. De gebroeders Van den Broek slaagden erin, zo is woensdag gebleken, de dieren in veiligheid te brengen om dat zij bijtijds wakker werden door de knallen, veroorzaakt door de val lende brokstukken. De bedrijfsruimte zal weer geheel opnieuw moeten worden opgebouwd. De gebroeders Van den Broek, die wel verzekerd zijn, toonden zich woensdag zeer gelaten onder het ge leden verlies. Zij wteten niet meer wat zij verder moeten gaan doen in deze situatie. Wij hebben geen vij anden verklaarden zij al eerdei*. Ove rigens is de hoeve voor een brand stichter via de rijksweg gemakkelijk onopgemerkt te bereiken. De schade aan de voormalige boer derij van de heer W. van der Waal aan de Lagendijk bij het centrum van Ridderkerk, is nog groter. De heer Van der Waal, die niet alleen zijn gehele huisraad verloor toen hij ternauwernood aan de vlammen ont kwam, zag ook zijn graandrogerij en graan- en kunstmesthandel uit 1777, waartegen de boerderij was geves tigd met de grond gelijk gemaakt. Er gingen 160 ton kunstmest, tachtig tot vijfentachtig ton tarwe, een zo goed als nieuwe vrachtwagen en een kip wagen verloren. De heer Van dei- Waal is eveneens verzekerd. Conferentie Woensdag is met het oog op de ernst van de situatie in Ridderkerk een vele uren durende conferentie gehouden met een vertegenwoordiger van het gemeentebestuur, burge meester C. J. van der Hoeven, enige politiefunctionarissen met de Rot terdamse officier van justtitie mr. I. H. van de Roemer en de rechterhand van prof, Vroentjes van het gei-ech- telijk laboratorium dr. Witte. Na af loop van de vergadering werden geen mededelingen verstrekt. Wei wilde men van de zijde van de poli tie verklaren, dat men zijn uiterste best zal doen om een eind aan de gevaarlijke situatie te maken. Op welke wijze werd niet vermeld. Naar wij voorts vernemen zou het onder zoek ingesteld "door de gerechtelijk deskundige dr. Witte weinig opgele verd hebben. „FLORA NOVA '66" BOSKOOP, 7-4. Een halve hec tare weelderige heesters en kleurige bloemenpracht is van heden (vrydag 8 april) tot en met zondag 17 april te zien in Boskoop in de vier hallen van de tentoonstelling „Flora Nova '66". Maai* ook is er een hoek met niets anders dan heel nietige, bloemloze plantjes: rhododendrons, coniferen en wat dies meer zij in hun aller prilste jeugdstadium. ,.Dat is nu het echte Boskoop, vindt de kweker, die deze inzending maakte. Deze gerin ge plantjes zijn nu de bomen die van Boskoop een boomkwekerijcen trum maken. Zo is het ook inder daad. Uit alle delen van de wereld Piloten van Russische jager kwamen om MOSKOU, 7-4. Het Russische pers bureau Tass meldt thans, dat de twee inzittenden van het woensdag middag in het Stoessenmeer in de Westberlijnse wijk Spand'au neerge storte Russische militaire vliegtuig toch om het leven zijn gekomen. (Aanvankelijk heette het, dat duikers hadden vastgesteld, dat niemand zich iin het verongelukte toestel be vond en men vermoedde, dat de in zittenden nog boven oost-Duitsland het toestel hadden verlaten). De verongelukte vliegers zijn vol gens Tass kapitein-vlieger Boris Ka- poewtin en luitenant-vlieger Joerie Janow. Tass voegt er aan toe, dat de be manning van het neergestorte toe stel haar leven had opgeofferd en voorkomen had, dat het vliegtuig in een dichtbevolkt deel van west-Ber- lijn terechtkwam. halen Boskoopse kwekers het uit gangsmateriaal voor steeds nieuwe variëteiten van vooral coniferen en ericaceenën, een groep, waaronder de rhododendrons, de azalea's, de erica en de kalmia thuis horen. Vijftig nieuwe coniferenrassen zijn bijvoor beeld voor deze tentoonstelling aan gemeld. En altijd is het klein be ginnen om wat nieuws te krijgen. Wat er uit dat kleine op die ene stand kan groeien, wordt royaal ge toond op de 34 andere stands op de ze tentoonstelling. Een Esperanto-monument UTRECHT, 7-4. In september zal aan de Zamenhofdreef in Utrechts nieuwe wijk Overvecht een espe- rantomonument worden onthuld. Tijdens de plechtigheid zal het Utrechtse esperanto-comité het mo nument overdragen aan het gemeen tebestuur van de domstad. Zeventigjarig klooster jubileum NIJMEGEN, 7-4. Zuster Marie Stanislas (Agnes Schlick) van de so ciëteit J.M.J, hoopt op donderdag 14 april haar 70-jarige klooster jubileum te vieren. De jubilaresse, die thans 86 jaar is, was jarenlang directrice van het meisjespensionaat „Mariaikroon" te Culemborg. Daarna was zij moeder overste van het St. Ursula-klooster in Tilburg. Momenteel is zij in ruste in het St. Louis-klooster te Nijme gen. De Indiase regering heeft donder dag plannen bekendgemaakt waarin bijzondere prioriteit aan de land bouw wordt gegeven. Ingezonden mededeling Laat u voor- rekenen hoe weinig heet water met krachtige straal zo uit de kranen U kost. a Een centenkwestie dank zij goedkope nacht- stroom f tmmmm U wordt volledig ingelicht over de mogelijkheden van nachtstroom voor heetwater voorziening na inzending van deze advertentie in open enveloppe als drukwerk aan N.V. P.Z.E.M., Afd. Voorlichting, Poclendaele 10, Middelburg, tel. 01180-5351. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND WAARLAND. Het vijftienjarig zoontje Jan van de familie J. Koe- meester. wonende in 't Zand, N. H„ is verdronken in het Noordholland- sche kanaal Het jongetje was met zijn vader mee naar hun bloemen tuin, die langs het kanaal is gele gen. Het ventje is bij het spelen te water geraakt Na ruim twee uur dreggen werd het inmiddels ver dronken ventje opgehaald. GRONINGEN. Een val van vier meter uit een raam in het Maria- pension in de Pausgang te Gronin gen heeft de 21-jarige hulp in de huishouding Karin Zantinga het le ven gekost. Zij was bezig op een lad dertje op de eerste etage een raam schoon te maken aan de buitenkant. BARNEVELD. Bij het oversteken van de Van Zuylen van Nieveltlaan in Barneveld is de landbouwer G. van Essen uit Lunteren onder een vrachtauto geraakt. De man, die per fiets de straat overstak, werd tegen het wegdek geslingerd en was op slag dood. AMSTERDAM. De 29-jarige win kelbediende P. E. heeft bekend, dat hij in de nacht van 4 op 5 april in de Reinwardtstraat brand stichtte in het trapportaal van zijn buren. Volgens zijn verklaring had hij wraak willen nemen voor en op zijn dak geplaatste t.v.-antenne en een voor zijn deur geparkeerde auto. DEN HAAG. Donderdagmorgen is de 38-jarige heer B. H. van der Louw, lijnwerker bij de Nederlandse spoorwegen, tijdens werkzaamheden aan de spoorbaan door een trein aan gereden en later overleden. EINDHOVEN. Van 7 tot 26 mei zal een studiegroep van ongeveer 20 personen uit Nederland een bezoek aan de V. S. brengen. De groep be staat uit vertegenwoordigers van het stedelijk bestuur, het grootbe drijf, de middenstand, de planologie, het vervoer en de departementale overheid. UTRECHT. Voor de „Roka '66", de internationale levensmiddelenbeurs die van 25 tot en met 29 april in de Utrechtse jaarbeursgebouwen wordt gehohden, zullen uit Californie en Florida per vliegtuig verse groenten en vers fruit worden aangevoerd. ROTTERDAM. Over de Groene- zoom in Rotterdam liep een jongetje besmeurd met bloed, in pyama en op blote voeten. Het was weggelo pen uit een ziekenhuis, omdat naar zijn zeggen een dokter lelijk tegen hem had gedaan. DEN HAAG. Op 22 april zal de jager Limburg opnieuw in dienst worden gesteld. Deze Limburg is het eerste schip dat uit de conservatie (mottenballenvloot) gebaald wordt. Zoals bekend werd vorige week be kend dat de maiüneleiding ernaar streeft om meer jagers en fregatten uit de reservevloot weer in de vaart te brenigen. VENRAY. De 53-jarige Th. A L. C. heeft getracht zijn kostjuffrouw, mevr. Dijckmans in de Frans Mi- ohelstraat te Venray, met schoten uit een geweer om het leven te bren gen of wel zwaar lichamelijk letsel toe te brengen. LANGEZWAAG. In hun woning te Langezwaag zijn de 71-jarige we duwe J. de Vries en de bij 'haar wo nende 72-jarige heer H. van Dijk dood aangetroffen als gevolg van koolmonoxydevergiftiging. Ongerus te buren hadden de politie gewaar schuwd. HOLWIERDE. In Holwierde (Gr), is de alleenwonende 61-jarige heer T. Oostenheer slachtoffer geworden van koolmonoxydevergdftiging. Een onderzoek heeft uitgewezen dat in zijn woning de schoorsteen en de kachelpijp verstopt waren. DEN HAAG. Staatssecretaris C Egas van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk zal vrijdag 15 april per.'huifkar naar de nationale kampeer- en sporttentoonstelling rij den om de „Kamp Houtrust" expo sitie te openen. NIJMEGEN. Een 82-jarige bewo ner van een logement aan de nieuwe mankt 'in Nijmegen, die juist zijn roes had uitgeslapen, struikelde bij het opstaan. Hij viel daarbij door een ruit en kwam op een vijf meter lager gelegen binnenplaats terecht. De man brak zijn nek en was op slag dood. DEN HAAG. De E.E.G.-commissie in Brussel heeft besloten 20 miljoen dollar uit het Europese ontwikke lingsfonds beschikbaar te stellen voor hulp -aan Afrika. Het grootste gedeelte - 15 miljoen dollar - is 'be stemd voor wegenbouw in Tsjaad en op Madagaskar. DEN HELDER. De 78-jarige heer H. Ufkes is in zijn woning in de Bothastraat •in Den Helder door koolmonoxydevergiftiging om het le ven gekomen. Zijn 71-jarige echtge- noote is dn zorgwekkende toestand in een ziekenhuis opgenomen. VENRAY. De driejarige Johnny van Leendert uit Wanssum, die in zijn woonplaats ernstig werd ge wond bij een aanrijding door een auto, 'is in het ziekenhuis te Venray overleden. BOXMEER. Bij een verkeersonge luk op de Beugensëweg in Boxmeer is een vrouw om het leven gekomen en een man ernstig gewond. Beiden zaten in een auto die volgens de politie geen voorrang verleende en werd aangereden door een vracht wagen. De ca. 45-jarige mevrouw Verberkt-van Berlo uit Wanroij (N. Br.) vond de dood. UTRECHT. De (niet erkende) Fe deratieve Spoorwegvakvereniging (F.S.V.) heeft in een brief aan de di rectie van de Nederlandse Spoorwe gen gedreigd „maatregelen die het onvervreemdbaar recht zijn van ie dere vakorganisatie" 10 treffen als niet voor 15 april concrete mede delingen aan het personeel zijn ge daan. Gedenk, dat Jezus Christus uit de doden is opgewekt 2 Tim. 2 8. U leest deze overdenking, naar ik vermoed, op Goede Vrijdag. Van daag vertellen wij elkaar wat er gebeurd is meer dan negentien eeu wen geleden op de heuvel Golgotha, vlak buiten de muren van Je ruzalem. We denken aan onze Heiland, die daar aan het kruis is gestorven voor de verzoening van onze zonden. Dit is belangrijk. Maar eens heeft de apostel Paulus geschreven, dat het nog méér is, dat de Here Jezus ook is opgewekt. We hebben een levende Heiland! Aan Zijn vriend Timotheüs schreef Puulus: „Gedenk, dat Jezus Christus uit de doden is opgewekt". Hij bedoelt er mee: Timotheüs, wees daar mee bezig, houd het voor ogen. Timoteüs had het moeilijk. Paulus zat gevangen en kon dus niet naar hem toe gaan. Wel kon hij hem schrijven. En dan heet het zo ongeveer: je moet je best doen, je moet volhouden, en gedenk bij alle moeilijkheden dat wij een levende Heiland hebben. Hier ligt het antwoord ook op onze dagelijkse zorgen en noden. Zoals de Here Jezus na Zijn opstanding de discipelen wilde troosten, zo roept Hij ook ons, zo gaat Hij ook met ons mee op de levensweg. De aanblik van een landschap verandert totaal als de zon doorbreekt. Zo is het eveneens in ons leven, wanneer daar de werkelijkheid komt van Jezus Christus, de levende Heer. Maar als Paulus het heeft over de levende Heiland, dan denkt hij tegelijk aan het grote feit, dat Jezus Christus de dood heeft over wonnen, voor zichzelf èn voor alien die in Hem geloven. Onze hoop op het eeuwige leven vindt daarin haar grond. Wij zullen eeuwig met Hem leven! U leest deze overdenking waarschijnlijk op Goede Vrijdag. Maar zondag is het Pasen. Dan leggen we de volle nadruk op de opstan ding van Jezus Christus; op het feit. dat we een levende Heiland hebben. Laat ons de vermaning van de apostel steeds ter harte nemen: Gedenk, dat Jezus Christus uit de doden is opgewekt. Nieuwerkerk M. G. WESTERHOF. Per 1 mei: DEN HAAG, 7-4. De algemene premiespaarwet treedt met ingang van 1 mei aanstaande in werking en werkt terug tot 1 januari j.l. iuidcns een koninklijk besluit over de tijd stip van inwerkingtreding" ,vjsn de wet. Het besluit is geplaatst in een uitgegeven staatscourant. Zoals bekend, houdt de wet lei- bevordering van de bezitsvorming in zo breed mogelijke lagen der bevol king regels in voor het verlenen van een premie op sparen. In de wet wordt onder meer be paald dat degene die onder de wet vallende besparingen verricht, een premie van 20 procent ontvangt van de besparingen die in een kalen derjaar zijn verricht, indien zijn in komen in het voorafgaande jaar niet meer dan 15.000 gulden heeft bedra gen en nadat de besparingen gedu rende ten minste vier kalenderjaren onbezwaard zijn aangehouden. De spaarpremie wordt berekend over besparingen van ten minste 25 en van ten hoogste 250 gulden per kalenderjaar. Ingezonden mededeling ZONDER SPATTEN - ZONDER WALM Schouwen - Uuiveland.se S ports [degel Voetbalwedstrijden op 2e Paasdag Zal de paashaas alle Schouwen-Duivelandse clubs met een overwinning verrassen? VOETBAL K.N.V.B. Maandag, 2e Paasdag komt Zierikzee op 't sport park Bannink binnen de lijnen tegen hekkesluiter NVS, dat zondag nog in eigen huis met 2-0 door Burgh werd geklopt. Zierikzee, dat ook de uit wedstrijd in winst wist om te zetten, moet ook voor eigen publiek in staat zijn om beslag op de volle winst te leggen. Burgh gaat op bezoek bij Nw. Borgvliet waar het voor hen moge lijk moet zijn de helft van de inzet te bemachtigen. Vosmeer gaat het in eigen omgeving opnemen tegen Dl- VO, waarbij het de beste winstkan sen heeft. Oude Molen is thuis zeker niet kansloos tegen BSC, terwijl kop loper Cluzona nog lang niet bij Hal steren heeft gewonnen, RKFC en De Schutters zullen elkaar te Bergen op Zoom niet veel ontlopen .Het terrein- voordeel zou hier uiteindelijk wel eens de doorslag kunnen geven. AFD. ZEELAND. ZONDAGCOM PETITIE. In de le klas B speelt Re- nesse maandagmiddag tegen Cort- gene haar zevende achtereenvolgen de thuiswedstrijd nadat het hiervoor zesmaal achtereen een uitwedstrijd had 'gespeeld. Als de Renessenaren de tegenpartij niet ai te veel onder schat moeten zij er in kunnen slagen om baas in eoigen huis te blijven. Dreischor, dat zondag jl. zo verras send voor de dag kioam, gaat het in eigen omgeving opnemen tegen Pa trijzen, waarbij zij zeer zekerniet kansloos zijn. De Zierikzee-reserves gaan op bezoek bij Krxiiningen waar het niet voor hen zal meevallen om er zonder kleerscheuren af te komen. Hoewei Luctor in haar laatste twee wedstrijden lelijk heeft gefaald, ge ven wij hen te Goes in het treffen met Robur toch de beste kansen om de puntjes te bemachtigen. In de 2e klas C gaat Zonnemaire het als fa voriet opnemen tegen Dreischor II. ZATERDAGCOMPETITIE. In de le klas staat MEVO morgenmiddag op het sportpark Bannink voor lang geen gemakkelijke taak in het tref fen met het in de laatste weken in opmars zijnde Kapelle .Een gelijk spei zou voor de oranjehemden al een verdienstelijk resultaat zijn. We- meldinge heeft op eigen grond de beste papieren in handen tegen Mid delburg, terwijl Zaamslag een zeker schijnende nederlaag tegemoet gaat bij het bezoek aan Wissenkerke. In de 2e klas A gaat Duiveland5 te Oos teland tegen Colijnsplaatse Boys proberen revanche te nemen voor de 2-1 nederlaag welke het in de uii- wedstrijk kreeg te slikken. Als de geel-zivarten zich allen voor de volle honderd procent inzetten moet het hen lukken mei een eervoi resultaat voor de dag te komen. Te Kerkwer- ve is WIK zeker niet geheel kansloos tegen Oostkapeile .Bevelanders kan de leiding nog iets steviger in han den nemen door Meeuwen II met lege handen naar huis te sturen. In de 3e klas A krjjgs ZSC te Scharen- dijke de handen vol aan Burgh III. Te Zierikzee zou Bruse Boys II nog wel eens op zware tegenstand kun nen stuiten tegen MEVO II. SKNWK gaat het met goede vooruitzichten opnemen tegen Burgh IV. De reser ves van Brouwershaven hebben thuis een goede kans tegen SKNWK II evenals Bruse Boys III tegen ME VO III. ZEVENAAR. Op de kleuterschool in de Didamstraat te Zevenaar is bij twee kinderen tuberculose geconsta teerd. RAWALPINDI Indische troepen hebben zich teruggetrokken uit twee van de drie grensstellingen, die zij volgens Pakistan in strijd met dc overeenkomst van Tasjkent bezet hielden. Ingezonden mededeling

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 4