ASPIRIN® Provo-probleem voor Nutsdepartement Pittig toneelstuk op C.J.V.-jaarfeest Vraag de nieuwe, kleurrijke "aankleedfolder" van Delana Jeugd contra ouderen in Indonesië SPORT EN WEDSTRIJDEN daar staat BAy&Z echter HAAMSTEDE ZIERIKZEE Waterkannelje uit 15e eeuw voor Gemeentemuseum Voor een gerir.g aantal belangstel lenden hield dr. mr. v. 't Veer, cfficier van justitie in Den Haag een lezing ever het „Provo-probleem". De aanblik van een b\jna lege zaal werd wat vergoed door de aanwe zigheid van een '20-tal jongelui van de Outward Bound School te Renes- se met een aantal dccenten waaron der de directeur, de heer J. Kanft. De voorzitter, de heer N. H. Lysen heette eveneens welkom burgemees ter H. P. Everwijn. Mr. van 't Veer begon met op te merken dat de provo's als maat schappelijk verschijnsel ai zo oud zijn als het mensdom zelf. Zelfs een Sccrates werd ter docd veroordeeld omdat hij de jeugd bedierf. Een van Gogh was volgens spreker ock een provo. Daaruit voortvloeiend werd het duidelijk dat de provo's ontston den in de kunstwereld. Een eerste greep zoekt het in de pop_ en op-art, een tweede heeft een zeker politiek karakter, zich kerende tegen de wel vaartsstaat en het innemen van een scherp negatieve houding tegenover de maatschappij. De achtergrond van dit alles is nog niet duidelijk genoeg, doch de laatste jaren ope reerden als provo's hoofdzakelijk groepen lolt rappers afkomstig uit de nozem-wereld. Onderling kennen ze elkaar niet of nauwelijks, hebben geen leiders of samenhang en zeggen alleen ,,'haL" tegen elkaar. Him zui vere protesthouding uit zich voor namelijk In 'baldadigheid, het hebben van grote monden en het prutsen aan auto's, het maken van herrie en als iemand zich er dan mee bemoeit hebben ze hun doel bereikt. Iets misdadigs zit 'hier niet in. In Am sterdam was een stichting-lang-haar en iedereen die hier wat van zei, zo als leraren enz., werd op een zwarte lijst gezet. Deze mensen voelden zich bedreigd, liepen naar de politie en de rel was er weer. Jeugdige delinquenten Een heel andere groep zijn de jeugdige delinquenten die momen teel heel gemakkelijk overgaan tot misdrijf en zedendelicten. In de der tiger jaren werd er door de crisis w»l geld gestolen, doch na 1955 toen de welvaartstijd aanbrak steeg het aantal diefstallen van geld met grote sprongen. Scholieren, waarvan de ouders volop geld hadden en het daar ook konden krijgen stalen mas sa's plaatjes van Elvis Presley in grote warenhuizen. Een enorme golf van diefstallen ziet men nu van bromfietsen en de jeugdige dieven zeggen eenvoudig dat die brommer niet van mijnheer A of B is, doch van een financieringsbureau. Een 'brommer kost 'bij hen ook geen f 800, maar f 10 per week. De moderne maatschappij-structuur maakt het hen zeer gemakkelijk want zonder eerste betaling is bijna alles al op afbetaling te krijgen. Het aantrek kelijke van iets echt verdiend te hebben is verleden tijd geworden. Spreker had pas een „gang" opge rold van jongens van 18-21 jaar die nog nooit een 'betrekking hadden ge had, onmogelijk waren in huis zodat sommigen er uit geschopt waren door hun ouders. Zij stalen voorna melijk in warenhuizen waar alles „grijpbaar" ligt. Hier is maar één oplossing: arrestatie. Bij de meesten komt dan de keer, bij anderen niet. Vroeger werden hiervoor zware straffen uitgedeeld, tegenwoordig wordt volstaan met voorwaardelijke straffen, onderdak in jeugd-gevan- genissen en een mogelijkheid tot het leren van een vak. Veel vragen Meer dan een uur lang werden vragen gesteld en vooral van de Outward B. School werd gevraagd of de maatschappij niet schuldig is aan de opkomst dezer provo's. Spre ker zei van in zeker opzicht wel, want zolang cr mensen op aarde wa ren, hebben de meesten nooit tijd gehad cm hun kinderen op de juiste manier cp te voeden. De maat schappij toent evenveel tekorten als in de 19e eeuw, doch er doen zich verschuivingen voor en het is tegen woordig zo dat iemand met een ge heel andere inbreng het anders zoekt in dezo maatschappij. De afkomst der jongelui speelt geen rol en een jongen met een diploma H.B.S. gaat samen met een analfabeet. Burgemeester Everwijn merkte op dat het verlies van normbesef toch wel de schuld kan zijn van de ouders en gaf enige voorbeelden. Hij vroeg zich af cf we niet collectief verant woordelijk zijn voor deze jongens. „Het negativisme behoort tot de menselijke ontwikkeling, alleen de excessen doen ons wat wrang aan. In onze jeugd hadden wij de huidige technische middelen niet, anders waren we misséhien precies eender geweest", aldus besloot mr. van 't Veer zijn vragenuurtje. De heer Lysen sprak een dank woord en bood spreker een aanden ken aan. Hij toonde nog een door de oud-secretaris, de heer C. A. Hartog gestuurd prachtige gecatlijgrafeerd notulenboek als geschenk voor het 40-jari'g bestaan van de afdeling. De C.J.V. „Samen Verder" vierde op opgewekte wijze het 76e jaar feest in het Ned. Herv. verenigings gebouw. Na, samenzang van lied I ken de voorzitter va r.het C.J.V., de heer B. D. Schot, in z(jn openings woord voor een volle zaal ouders, leden en andere belangstellenden gewagen van de veranderingen wel ke zich de laatste tijd op bestuurlijk gebied voltrokken hebben. Na 1 januari 1966 zijn boven- en beneden 16-jarig werk samengesmol ten, terwijl de beide besturen in één nieuw hoofdbestuur opgegaan zijn. Beide afdelingen gaan verder on der de verenigingsnaam „Samen Verder". Het welkomstwoord werd uitge sproken door de heer D. Ter Haar als nieuwe voorzitter-leider van de boven 16-jarigen (opvolger van K. van Ruiswijk). Een bezinnend woord viel te be luisteren in een inleiding van mej. M. van Urk, getiteld „Ze doen er niet meer aan", gebaseerd op Jesaja 40 12-31. Ontspanning bracht vervolgens de familiequiz „Ken elkaar". Vier echt paren uit de zaal moesten het bewijs leveren, dat man en vrouw elkaar in NED. PLATTELANDS VROUWENBOND Presidente afdeling Noordgouwe e.o. trad af Tc Noordgouwe hield vorige week de afdeling Nocrdgcuwc e.o. van de Nederlandse Plattelandsvrouwen- bend, de voorjaarsvergadering onder leiding van de presidente mevr. A. der Weduwcn-Steendjjk. Na het zin gen van het Bondslied werden de jaarverslagen van secretaresse en permingmeestcrcssc uitgebracht en goedgekeurd. Na bespreking werd besloten de zomerreis ite maken op 24 mei a.s. Bezocht zullen worden de „Johanna Hoeve" van Piet Mareé en kasteel „De Haar" te Haarzuilen. Bij de be stuursverkiezing bleek aftredend mevr. Der Weduwen-Steendijk, die zich niet meer herkiesbaar stelde. Een viertal leden bracht in rijmvorm dank aan de afgetreden presidente, voor het vele werk door haar voor de afdeling verricht. Zij onderstreep ten hun dank met een geschenk in de vorm van een corsage (orchidee). De afgetreden presidente was één van de oprichtsters van de afdeling in 1960 en nadien zes jaar actief als presidente. Als nieuw bestuurslid werd geko zen mevr. Motmans. In de pauze nam de vice-presidente mevr. A. Ja- penga-Woldekker de leiding over van mevr. Der Weduwen. Spelletjes Het verdere van de avond werd doorgebracht met verschillende spel letjes, waartoe de zaal in vijf groep jes werd verdeeld. Gespeeld werd o.a.: „Wie van de drie", naar het be kende televisie-spel, jeugdfoto's her kennen van de bestuursleden, het geen wel wat moeilijkheden oplever de. Er moest een gedichtje van vier regels op mevr. Der Weduwen ge maakt worden en tot slot moe9t ie dere groep een bruidje aankleden met kranten. Vooral het laatste gaf veel aanleiding tot hilariteit, waar- WASHJNGTON. Amerika en Rus land hebben zaterdagavond een nieu we culturele uitwisselingsovereen- kemst voor twee jaar gesloten. a Zuidvietnamese en Amerikaanse trcepen hebben dinsdag een grote overwinning op de Vietcong behaald. Zij slaagden er in een vorige week door de rebellen veroverde buiten post van de regeringstroepen bij An Hoa te 'heroveren. Ingezonden mededeling Polotrui van Dralon. Maten 92-122 v.a. f. 7,95. Brctclbrock van wol met nylon. Maten 1 - 5 v.a. f. 3,75. Bij uw winkelier. Dan kunt u meteen die vele prachtige modellen bewonderen uit Delana's nieuwe collectie gebreide kleuter- en kinderkleding! bij men lot heel leuke prestaties kwam. De bruidjes werden tot slot gefotografeerd. De dames van de groep, ciie de meeste punten behaalde, kregen elk een prijsje aangeboden. Mevr. Japenga sloot deze zeer ge animeerde vergadering en dankte al len voor de grote opkomst. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND APPINGENDAM. Inwoners van Appingendam achten het zeer waar schijnlijk dat op de hoek van de Heiliggravenweg en de oude rijks weg in die plaats nog" drie Duitse vliegtuigbommen liggen begraven. GRONINGEN. Naar aanleiding van het overlijden van prof. dr. F. Zernike, van 1920 tot 1958 hoogle raar in de wiskunde- en technische natuurkunde en theoretische werk tuigkunde aan de Rijksuniversiteit te Groningen, alsmede winnaar van de Nobelprijs 1953 voor natuurkun de, werd een herdenkingsbeeen- 'komst in de aula van het academie gebouw te Groningen gehouden. ROTTERDAM. De plaatsvervan gend voorzitter van de evangelische kerk in Duitsland, de heer D. E. Wilm, heeft in Rotterdam de eerste steen gelegd van het oecumenisch centrum aan 'de Oost-Maaslaan, dat door Duitse kerken en overheden aan de oecumenisch samenwerkende kerken in Rotterdam is aangeboden. ROTTERDAM. Uit het water van de Spoorweghaven 'heeft de Rotter damse rivierpolitie het lichaam van de 58-jarige sdhipper J. Koers op- gedregd. De politie vermoedt dat de schipper bij 'het aan boord 'gaan van zijn schip, de „Stelle Nova" te water is geraakt en verdronken. SCHIPHOL. Prof. J. E. de Quay, president-commissaris van de K.L.M olie zelf tweemaal in Tokio bijzonder hartelijk werd ontvangen, heeft op 'het zonnige Schiphol de president van Japan Air Lines, Shizuma Mat- suo, en diens echtgenote ingehaald. AMSTERDAM. De ministers van justitie en economische zaken, resp. prof. dr. I. Samkalden en drs. J. M. den Uyl, hébben een bezoek gebracht san de door Jan Wolkers geopende tentoonstelling op 10 maart. De ex positie is ondergebracht in het pand van een uitgeverij aan de Prinsen gracht 820. AMSTERDAM. Een 38-jarige huis vrouw, 'bewoonster van de derde eta ge van het pand derde Wittenbur- gerdwarsstraat in Amsterdam heeft zeer ernstige brandwonden opgelo pen door 'het omvallen van een pe troleumkachel. HAARLEM. De zestienjarige P. J. van Tiggelen uit Santpoort is op de Rijksstraatweg in Haarlem-noord, toen hij met zijn bromfiets linksaf de Eksterstraat wilde innj'den, aan gereden door een uit tegenoverge stelde richting komende auto. De jongen werd met een 'hersenletsel naar het St. Joannes de Deo zieken huis overgebracht, waar hij bij aan komst bleek 'te zijn overleden. DEN HAAG. De voorzitter van de raad van Nederlandse werkgevers verbonden, PI. J. de Koster, en dr. P. Schoenmaker, direkteur van de D.A.F., zullen eind van deze maand met een industriedelegatic van de O.E.S.O. (organisatie voor ekonomi-' sche samenwerking en ontwikke ling) een bezoek brengen aan Tur kije. UTRECPIT. Met 'het hoofdbestuur van de federatieve spoorwegvereni ging (3500 leden) voorop en 'begeleid door 'politie te paard hebben onge veer 800 leden sympathisanten van deze cathegorale spoorwegvakorga nisatie, gewapend met tientallen spandoeken, een protestmars ge maakt door dc Utrechtse plantsoe nen. DEN HAAG. Op het verkeersplein Oudenrijn bij Utrecht (Rijksweg Utrecht-Den Haag) zijn in totaal een 20-tal auto's bij aanrijdingen belrokkc n geweest. Verscheidene voertuigen werden vernield en en kele inzittenden moesten naar zie kenhuizen worden overgebracht. HEER. De rijkspolitie van Heer en Amby speurt momenteel naar drie onbekende mannon die vrijdag avond een geslaagde roofoverval hebben gepleegd op ccn benzine- I ankstation langs de E-9 tussen Maastricht en Rotcm. de meeste gevallen wel goed kennen. Voor de deelnemende echtparen was er na afloop een presentje. Vóór de pauze volgde nog het optreden van de beatband „Just we", welke drie mooie nummers ten gehore bracht. Dat dit optreden, zowel bij de jeugd ais bij de ouderen wel in de smaak viel, bleek uit een hartelijk applaus. Verloting In de pauze werd traditioneel een verloting georganiseerd, die de kas met een flinke vierhonderd gulden verstevigde. Hoogtepunt van het pro gramma was het daarna volgende to neelspel in drie bedrijven, „De nieu we veearts". Toelichting werd gege ven door de regisseur, de heer A. Muste, waarna de elf spelers(sters) zich aan de zaal voorstelden. Het stuk speelde zich af op een boerde rij, ergens in Nederland. Bram Vermeer, gespeeld door Wim Muste, wacht na een verblijf van 2 jaar in Parijs, een koele ontvangst bij zijn vriendin Hannie Verhoeve (Marja van Hove), die zich inmid dels met de waarnemend veearts (Piet Jonker) heeft verstaan. Om het voortbestaan van de boer derij te verzekeren, wil de eigenaar Dirk Verhoeve (Pim Schraver), dat zijn zoon Jaap (gespeeld door Joop Hanse) hem zal opvolgen, maar dit gaat lijnrecht tegen de plannen van Jaap in. Hij wil veearts worden. Een speelster van formaat bleek Willy Meerdink in de rol van doch ter, Miep Verhoeve, die al spoedig Bram Vermeer voor zich gewonnen heeft. Verder speelden mee: An de Vos, zuster van Verhoeves overleden vrouw (Nellie Schraver), dorpson derwijzer Meester Miei-ema (Bram Muste), die Dirk Verhoeve een hu welijksaanzoek laat opknappen, dienstbode Maart je (Sarie Roelse), postbode Jan de Post (John Schot) en Teun (Piet v. d. Schee) als arbeider. Al met al een geslaagd stuk, dat de zaal een paar gezellige uurtjes bezorgde. De heer D. Ter Haar dankte verder allen hartelijk, die aan het welsla gen van deze avond hebben meege werkt. Voordat de avond met samen zang lied III besloten werd, ging ere voorzitter A. Jonker voor in dankge bed. KERKNIEUWS Oud Ger, Gemeente OOSTERLAND. Donderdag 24 maart a.s. (7 uur): ds. J. van Prooien, predikant der Oud Ger. Gemeente te Grafhorst. ZIERIKZEE, 21-3. In één van de vitrines van het gemeentemuseum is thans het waterkannetje te zien dat onlangs bij werkzaamheden in de zwaaikom van de haven nabij het Sas gevonden werd. Het kannetje, zg. ringeloorwerk, dateert uit de vijftiende eeuw. De vinder, de heer H. P. Kloet te Noordgou we, schonk het aan het museum. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). DJAKARTA, 21-3. De jongelie den die afgelopen weekeinde de nieuwste ontwikkelingen in Indone sië vierden, deelden strooibiljetten uit die het verschil tussen hun gees- tesinstelling en die van him ouders wel duidelijk deden uitkomen, aldus waarnemers. „De jonge generatie, die over de toekomst van de Indonesische natie beslist, wil het land zuiveren van hielenlikkers en nietsnutten die al- MICROKORFBAL D.F.S. II-Z.S.C. 1-2 Van enig 'krachtsverschil tussen beide teams was in deze wedstrijd nauwelijks sprake. Arie v. d. Zande kon uit een doorpoolbal DFS de lei ding geven (1-0). ZSC kwam hierna 'gevaarlijk opzetten en het was Kees Elenbaas die uit moeilijke positie de gelijkmaker in de korf liet verdwij nen (1-1). Na de vakverwisseling bleef het spelbeeld ongewijzigd. Nog voor het verstrijken van de eerste 'helft scoorde Willy Elenbaas het be slissende doelpunt (1-2). Na de her vatting domineerden bei'de defensies volledig. D.F.S.-S.K.N.VV.K. 6-1 Een verdiende overwinning voor DFS dat zich vooral veel productie ver toonde dan de Nieuwerkerkers. In de 'beginopstelling verschafte Joep Hanse met twee treffers zijn team een 2-0 voorsprong. Mevrouw Krijnse Lokker- v. d. Weele zorgde ervoor dat DFS de eerste helft kon afsluiten met een 3-0 voorsprong. Na de hervatting werd het door Adrie v. d. Weele 4-0 waarna Willy Mooij en Rinus Kloet 'het halve dozijn vol maakten (6-Q.) Ten slotte gelukte het Chris de Braai nog de eer voor SKNWK te redden (6-1). S.K.N.W.K.-Z.S.C. 2-3 Beide teams ontliepen .eikaar in deze wedstrijd bijzonder weinig. Na enige ter rei nverkenn ing slaagde Wim van Putten erin SKNWK de leiding te geven (1-0). ZSC liet zich door deze achterstand geenszins van de wijs ■brengen en nadat Lou Lauwerse 'de stand weer in evenwicht had ge bracht (1-1) was het Daan Bezuijen die in de volgende opstelling twee maal 'de korf -wist te doorboren waarmee hij de stand op 1-3 bracht. Elly Braai bracht 'hierna nog hoop in de harten van de Nieuwerkerkers (2-3) maar verder wisten zij het niet meer te brengen. D.F.S.-D.F.S. II 12-4 In de ontmoeting 'tegen haar ei gen reserves toonde het team van DFS zich op duidelijke wijze de meerdere. Door deze overwinning legden zij tevens beslag op de kam pioenstitel van de afdeling A. Jaap Rijnberg gaf de reserves de leiding' (0-1) waarna Janny v. d. Have bei de partijen weer naast elkaar bracht (1-1). Adrie v. d. Welle zorgde hier na voor 2-1 maar nu was het mevr. leen maar belangstelling hebben voor hun eigen kliek en persoonlijke le ven". Verder lieten deze jongeren blij ken genoeg te hebben van de nau we banden tussen Indonesië en com munistisch China. Zij verkondigden dat de tijd gekomen was voor het voeren van een onafhankelijker po litiek en om de handen ineen te slaan met landen als Zuid-Slavië, de Verenigde Arabische republiek en India. Deze opvattingen zouden ge deeld worden door grote groepen jonge officieren in de strijdkrachten. Maar als „rechts" wil toch geen van deze groepen worden aangeduid. Ingezonden mededeling v. Nicuwenhuize-Visser die de lange balans weer in evenwicht bracht. DFS nam het initiatief hierna vol ledig in han'den. Joop Hanse, Willy Mooij, Adrie v. d. Weele (tweemaal) en Rinus Kloet gaven hun team een 7-2 voorsprong. Arie v. d. Zande zorgde voor 7-3, mevr. Kloet-van Nieuwer.ihuizc voor 8-3 en Adrie v.d. Weele voor 9-3. De reserves boekten hierna nog succes 'door Jaap Rijn berg (9-4), waarna Joop Hanse, Ni co Tuinman en Adrie v. d. Weele 'de eindstand op 12-4 brachten. D.F.S. II-W.I.K. 4-2 Verdiende overwinning voor DFS dat zich in de buurt van de korf veel gevaarlijker toonde dan de club uiï Kerkwerve. Adrie Verhage gaf WIK de leiding (0-1) maar Willy v.d. Weele zorgde ervoor dat er met ge lijke stand kon worden gewisseld (1-1). In de volgende opstelling bleek al spoedig dat de DFS aan vallen veel gevaarlijker van opzet waren. Maarten Hanse en Kees v. Nieuvvenhuize verschaften hun team een 3-1 voorsprong waaraan Arie v. d. Zaïide in de beginopstelling nog een vierde doelpunt toevoegde (4-1). In de eindfase gelukte het rhej. Fondse nog de eindstand op 4-2 te brengen. D.E.S.-S.K.N.W.K. II 1-2 In deze spannende wedstrijd slaag de SKNWK II erin op twee kostbare puntjes beslag te leggen. Truus Kraak gaf DES een 1-0 voorsprong welke door Cora Thiery weer teniet werd. gedaan. Na de hervatting scoor de Wim Flikweert het beslissende doelpunt (1-2) waarna beide defen sies in de resterende tijd meester van hun terrein wisten te blijven. BILJARTEN Toernooi kampioenschap le klasse libre A.s. vrijdag 25, zaterdag 26 en zon dag 27 maart, zal in het clublokaal van de biljartvereniging D.O.S., ca fé Vij verberg te Ouwerkerk, het toernooi plaats vinden om het ge westelijk kampioenschap le klasse libre. Aan dit oernooi zal worden deelgenomen door: W. v. Cromvoirt, Waalwijk; A. Nuijten, Bergen op Zoom; A. Koopman, Meer veldhoven; L. Willems, Tilburg; W. Mandema- kers, Sprang Capelle; C. de Hooge, Zierikzee; A. de Groot, Odiliapeel en M. van Zantvoord, Eindhoven. VOETBAL Dreischor moest beter spelen»! Robur <le winst toestaan: 2—3 Dreischor heeft in de thuis wedstrijd tegen het Goese Robur geen kans gezien de punten thuis te hcuden. De Blauw-witten verloren uiteindelijk met het kleinst moge lijke versdhil. Omdat Kees Lodewijk oen wedstrijd niet beschikbaar was on ook Hans Klompe niet van de partij kon zijn, was de opstelling van de thuisclub weer wat gewij zigd. Zodoende waren nu Steenland en* Slager weer present. Na do 25 minuten spelen gaf Simt.11 de Vlie ger de blauw-witten een 1-0 voor- sprong en korl voor de rust maakle Robur door Jan Huiskens gelijk (1-1). Tien minuten na de hervatting leefde Dreischor weer op toon Han Steenland zijn club de leiding gaf (2-1). maar were maakten de Goc- sennren door Van den Dries gelijk. (2-2). Hot beter spelende Robur kwam er steeds beter in. terwijl Dreischor wat verslapte. Dit bete kende uiteindelijk een nederlaag Voor clc thuisclub, want ccn kwartier voor het einde zag Van den Dries zijn kans schoon en passeerde Kom mer opnieuw (2-3). In deze stand kwam cn verandering meer. zodat Robur met de zege gins strijken. n Een instortende tunnel op een bouwwerk in de Midden japanse plaats Azoemi heeft elf arbeiders het leven gekost. UTRECHT. De zakelijke resulta ten van de gesloten voorjaarsbeurs in Utrecht waren in het algemeen matig tot redelijk goed, zo heeft de algemeen directeur van de jaarbeurs, drs. J. H. D. van der Kwast, mede gedeeld. n Bij de aardbeving van zondag in de Afrikaanse staat Oeganda zijn volgens de laatste cijfers van de po litie minstens 82 mensen omgeko men. NATIONAAL RIJTU1GENMUSEUM LEEK, 21-3. Het Nationaal Rij tuigmuseum te Leek, bij Groningen, dat elk jaar een andere expositie van koetswerk inricht, heeft voor het seizoen 1966 een belangrijke bijdrage in bruikleen gekregen van het kunst historisch museum te Wenen. Deze inzending omvat de statiecoupé van keizerin Elisabeth (bekend gewor den door 'de film „Sissi de keizerin"), de galacaleche van keizer Franz Jo- sepn, een achtspan paarden in sta- tietulgen, statielivrei, en twee schil derijen van karossen met 'bespanning en inzittenden. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Bedankt voor Leiden (vak. D J. Vossers): W. M. Kalmijn te Rotter- dam-Charlois. Geref. Kerken Beroepen te Winschoten (vak. A. Wiersinga): L. L. v. d. Vliet, laatste lijk predikant bij de Geref. Kerk (Vrijgemaakt) van Groningen-noord. Chr. Geref. Kerken Beroepen te Leiden; J. P. Versteeg te Wormerveer. Bedankt voor Bunschoten: M. C. Tanis te Bnrcndrecht: Ik. MM

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 4