Haal heerlijke rookworst in huis! ZWANENBERG Griep...? Hoeraboerenkool! Italiaanse autoriteiten in verlegenheid „Eten voor India" 23 miljoen Reeds 8.5 ton voor huwelijksgeschenk STREEKNIEÜWS 5 of 10 of 20 guldens voor een oude pan terug! Warm weer in Frankrijk belemmert mosselexport Z1ERIKZEE-BRUIXISSE, 2-3. In Frankrijk is het momenteel erg warm voor de tijd van het jaar en dat heeft tot gevolg, dat verschil lende bestellingen van mosselen door de Franse handelaars aan de Ne derlandse handel gedaan worden ge- anuleerd; die dan op hun beurt hun bestellingen aan het mosselkantoor weer intrekken. Een dieptepunt in de bestellingen is daarvan dus een gevolg. Vorige week daarentegen was nog een goede week. Er was toen duide lijk sprake van een hausse na de korte winterse periode die de maand februari bracht. Intussen was deze winterperiode voor verschillende kwekers nog een meevaller, voor zo ver zij tenminste beschikten over mosselpercelen in Zeeland. Uit Zee land werd toen druk geleverd en i\iot alleen de A en B kwaliteit, maar ook de C soort kwam toen aan bod. Ver schillende kwekers die nog niet veel geleverd hadden, omdat hun mosse len niet aan de eisen voor B mosse len voldeden konden toen met de C In 1964 zijn in Engeland 104.698 mensen aan k ankertgestorven en wel 56.247 mannen en 48.451 vrouwen. Bij de mannen vergde longkanker de meeste slachtoffers, bij de vrouwen borstkanker. Toch neemt het aantal vrouwen, dat aan longkanker over lijdt, steeds toe. De wintertarwe op Schouwen-Duiveland Als de maand maart geen compli caties meer geeft, mag worden vast gesteld, dat feitelijk tegen de ver wachting in, de wintertarwe op Schouwen-Duiveland de winter goed is doorgekomen. De ondervinding in andere jaren iheeft geleerd, dat men niet altijd re cord temperaturen van hoge vorst behoeft te hebben om de wintertar we te zien uitvriezen. Een combina tie van veel nat, met daarop gevolgd ijzel of matige vorst, gaf vorige ja ren bv. desastreuze gevolgen te zien. Hoewel door de vele regens de stand van de tarwe wel eens precair is ge weest, waren de verwachtingen over de levensvatbaarheid van bet gewas niet hoog genoteerd. Nu zon en wind de laatste dagen veel goed bebben gedaan, blijkt de stand overal rede lijk tot goed te zijn. Ingezonden mededeling Uettutuw- op Rillerig? Onprettig? Pas dan op voor griep! Neem direct 2 'ASPRO's. 'ASPRO' bevat alles om een opkomende griep snel en doeltreffend te bestrijden. UetofooMf SPORT VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Afdeling Zeeland Zaterdagmiddagcompetitie Het programma voor a.s. zaterdag 5 maart luidt. Ie klasse: MEVO I-VCK I (4 uur 15, scheidsr. A. de Nooijer); Bruse Boys I-Nieuwdorp I (4 uur 15, Th. Sies scheidsr.); Kapelle I-Wissen- kerke I; Kloetinge I-Middelburg V; Beren I-Zaamslag I; Spui I-Wemel- dinge I. 2e klasse A: WIK I-Bevelanders I (kwart over 4, scheidsr.- J. van Bel- zen); Brouwershaven I-'s Heer Hen drikskinderen I (half 3, scheidsr. J. v. d. Velde); Serooskerke I-Duive- land I (kwart over 4, scheidsr. A. de Willigen); Veere I-Colijnsplaatse Boys I; AKF I-Oostikapelle I. 3e klasse A: MEVO III-ZSC '62 I (kwart over 4, scheidsr. M. Krij ger); SKNWK II-MEVO II( kwart over 4, scheidsr. N. Speelman); Bruse Boys II-SKNWK I (half 3, scheidsr. P. A. bij de Vaate); Burgh IV- Brouwershavcn II (half 4, scheidsr. L. Verloo). J uniorencom petitie Groep A I: Arnemuiden A I-Vlis- singen A I; Middelburg A I-Walohe- ren A I; Zeeland Sport A I-Goes A I. Groep A V: Colijnsplaatse Boys A I-Zierikzec A II (3 uur, scheidsr. C. Clement): Nieuwdorp A I-Volhar- ding '32 A I. Groep B IX: Brouwershaven B I- Burgh B I (kwart over 4, scheidsr. J. D. v. d. Linde): ZSC '62 B I- Re- nesse B I (half 3, scheidsr. J. C. dc Bilde). Groep B X: Zierikzee B I-Bruse Boys B I (1 uur 40, scheidsr. A. J. Dorst); Zierikzee B II-SKNWK B I (3 uur 5. scheidsr. D. v. d. Wekken); MEVO B I-Duiveland B I (half 3, scheidsr. Th. Kramer); Dreischor B I-SVOWK B I (half 3, scheidsr. J. P. van Wel). VOLLEYBAL NeVcBo District Zuid II Afd. „Grevclingen" Het programma voor de volgende week luidt: Dinsdag 8 maart: Sparta II-ODI (9 uur. zaal Middelharnis). Zaterdag 12 maart: Delta Sport I- PTT (2 uur, zaal Zierikzee); Delta Sport II-SKNWK (3 uur, zaal Zie rikzee). kwaliteit hun leveringspercentage van standaardcapaciteitscijfer wat opvoeren. In totaal werden wel plm. 30.000 tonnen C mosselen geleverd, doch nu is er geen vraag meer naar. De totale aflevering van B mosselen tot en met 26 februari is plm. 500.000 tonnen, van mosselen van de A kwa liteit plm. 350.000 tonnen. BORN. De vierjarige Martin Rij- fers uit Alphen aan de Rijn is in het Julianakanaal in Born verdronken. De vader van het jongetje lag met zijn schip bij de sluis in Born te wachten om geschut te worden. Het kind is toen te water geraakt en ver dronken. SCHAPEN VIERLING WERKENDAM, 2-3. In de vo rige nacht heeft een schaap van landbouwer Reedijk in de Biesbosch vier lammeren ter wereld gebracht. De diertjes zijn alle vier gezond. Een en kele maal komt het voor, dat een schaap drie lammetjes krijgt, maar daarvan sterven er meestal kort na de geboor- 'te één of meer. Gewoonlijk worden bij een schaap één of twee lammeren geboren. Het geld voor India Flit sera" uit het buitenland NEW YORK. Oost-Duitsland wil lid worden van de Verenigde Naties. Walter Ulbricht, de Oosduitse par tijleider, heeft daartoe een schrifte lijke aanvrage ingediend bij secre taris-generaal Oe Thant. DJAKARTA. In Djakarta hebben woensdag ongeveer 3000 studenten betoogd tegen minister van buiten landse zaken Soebandrio en de vori ge week door president Soekarno benoemde minister voor basisonder wijs, Soemardjo. SEOEL. President Tsjoeng Hee Park van Zuid-Korea heeft besloten een legerdivisie, een regiment en aanvullende eenheden naar Zuid- Vietnam te zen'den. In totaal zijn hier 20.000 militairen mee gemoeid, waardoor de Zuidkoreaanse troepen sterkte in Zuid-Vietnam op 40.000 wordt gebracht. MOSKOU. Kadetten van een mili taire academie buiten Moskou bestu deren de werken van Stalin weer. Dit is waargenomen door buiten landse verslaggevers die op uitnodi ging van de Russische regering een bezoek aan de academie brachten. SAIGON. Bij de strijd in Vietnam zijn van 1 tot 26 februari 584 Ame rikaanse soldaten gesneuveld en ruim 2700 gewond. Zestig Amerika nen werden in die periode als ver mist opgegeven. Het zijn de hoogste Amerikaanse verliezen uit de Viet namese oorlog. SRINAGAR. Het wrak van de Fokker Friendship die drie weken geleden tijdens een vlucht boven de met sneeuw bedekte bergen van Kasjmier verdween, is in een diepe laag sneeuw gevonden. Nadere bij zonderheden zijn niet bekendge maakt. MANILLA. Twee leden van het Filippijnse congres hebben vrijdag verklaard, dat Indonesië vliegvelden laat aanleggen op enkele eilanden bij de Filippijnen. Zij drongen in dit verband op waakzaamheid aan. DJAKARTA. Het presidium van het Indonesische kabinet heeft de minister van handel, plantages, cen trale bankzaken, zeewegen en staats fondsen opgedragen de exportproce- dures te versnellen, zo meldt Antara ISLAMABAD (Pakistan). De mi nister van buitenlandse zaken van India, Sardar Swaran Singh is in Pakistan aangekomen voor bespre kingen over de hangende problemen. Hij zei dat India ook bereid is over de kwestie-Kasjmier te onderhande len. DJAKARTA. Op west-Java zal komende maand het bevloeiingssys- teem van het Djatiloehoerproject in gebruik worden gesteld waarmee 250.000 hectare vruchtbaar land zal worden bevloeid, zo heeft de direc teur van het directoraat bevloeiings werken van het ministerie van wa terwerken, ir. Rachmadi, dinsdag in Bandccng meegedeeld. SAIGON. Volgens de Amerikaan se inlichtingendienst zijn er nu' in Noord-Vietnam 91 lanceerinrichtin- gen voor luchtafweerraketten .Daar van zouden er 20 a 30 operationeel zijn. BRUSSEL. De Brusselse politie heeft besloten de stad Brussel een proces aan te doen naar aanleiding van de twee moorden die dc afgelo pen maanden op politieagenten zijn gepleegd. DAMASCUS. De nieuwe Syrische premier, dr. Youssef Zeayen, heeft oer. regering gevormd waarin voor het eerst in dc moderne geschiedenis van Syrië communistische ministers zitting hebben. ACCRA. Nu Ghana een nieuw be wind heeft probeert West-Duitsland opnieuw de uitlevering te verkrijgen van Kurt Schuman, lijfarts van de afgezette president Nkroemah, die wordt gezocht in verband met oor logsmisdaden. Onder Nkroemah werden verzoeken om uitlevering steeds afgewezen. MIAMI. In een ziekenhuis te Mia mi in Florida verblijft de 17-jarige June Clark, die al acht weken ach tereen om de vijftien seconden niest. Zij was aanvankelijk opgenomen in verband met een nierkwaal die ech ter spoedig genas. Daarna begon zij te niezen. De artsen staan machte loos. ROME, 2-3. De Italiaanse auto riteiten zijn in verlegenheid gebracht door de verklaringen dat er eigen lijk geen hongersnood in India is. Met grote edelmoedigheid hebben de Italianen gereageerd op de op roepen van paus Paul us en president Saragat, die beiden gesproken heb ben over „miljoenen mensen in India die met de hongerdood worden be dreigd". Uit alle lagen van de bevolking stroomde het geld binnen, in totaal ruim 35 miljoen gulden. Arbeiders schonken een uurloon, op alle scho len is geld ingezameld en vele kin deren leegden hun spaarpot en brachten die naar de plaats van be stemming. Zondag nog zegende paus Paulus 72 vrachtauto's waarmee DEN HAAG, 2-3. Woensdag is opnieuw een half milojen gulden aan nieuwe stortingen cp giroreke ning 100200 van de actie „Eten voor India" geteld, waarmee het totaal bedrag tct 23.000.000 gulden is geste gen. Inmiddels is besloten om met het motorschip „Jalamanjar" dat vrijdag a.s. uit Rotterdam vertrekt, 200 ton melkpoeder naar Bombay te ver schepen ten behoeve van de Indische regering. Dat werd mede mogelijk doordat de rederij, „The Scindia Steam Navi gation Cy Ltd" te Rotterdam, heeft aangeboden de partij gratis te ver voeren. Nog meer buitenlandse arbeiders naar Nederland DEN HAAG, 2-3. In de eerste twee maanden van het lopende jaar is de stroom van arbeidskrachten aan de Middellandse zee, die in ons land werk zoeken en vinden, sterk toe genomen. Dit blijkt uit de gegevens van het ministerie van sociale zaken en volksgezondheid, volgens welke er in januari en februari van dit jaar in totaal 20 a 30 procent meer eerste werkvergunningen zijn afge geven dan in dezelfde periode van het vorige jaar. Stagnatie bedreigt de wegenbouw DEN HAAG, 1-3, Naar het A.N.P. van het ministerie van verkeer en waterstaat verneemt, zijn bij de uit voering van het programma van we- genbouwweriten, die dit jaar worden aanbesteed, moeilijkheden opgetre den daar de reeds in uitvoering zijn de werken in totaal aanzienlijk meer geld vereisen -dan in vorige jaren bij het opmaken van de plannen werd aangenomen. Diverse werken zullen, afgezien van de stijgende kosten van lonen, materialen en transport, kostbaarder worden door dat aansluitingen en knooppunten tengevolge van de explosieve ont wikkeling van het verkeer ingewik kelder moeten worden uitgevoerd. Daarnaast vergt ook de grondaan koop voortdurend hogere bedragen. Claus von Auisberg iu Oirschot DEN HAAG, 2-3. De verloofde van prinses Beatrix, de heer - Claus von Amsberg, heeft een werkbezoek ge bracht aan de legerplaats Oirschot. Na ontvangst door brigade-generaal G. H. de Kleijn, commandant van de dertiende pantser-infanteriebrigade, werd hij over de taak en werkzaam heden van het onderdeel ingelicht. Ook 'bezichtigde hij een aantal tanks en voertuigen, die op de zogenaam de tankplaats stonden opgesteld. Na de lunch, die de heer von Amsberg in de officiersmess ge bruikte, ^woonde hij enkele demon straties bij op de Oirschotse hei. Meer ziekteuieldingeii AMSTERDAM, 23. In de week van 14 tot en met 19 februari 1966 vertoonde het aantal ziekmeldingen opnieuw een stijging. In deze week werden 49.300 nieuwe ziektegeval len bij het gemeenschappelijk ad ministratiekantoor gemeld. Dit brengt 'het totale aantal ziekenmel- dingen sedert begin 1966 op bijna 280.000, hetgeen 25 procent meer is dan in de overeenkomstige periode Vc.n zeven weken in 1965. Ook t.o.v. het jaar 1963 - in welk jaar als gevolg van abnormale weersomstandigheden er veel zieken waren - is een stijging te constate ren. In 1963 werden in de eerste ze ven weken 273.000 meldingen ont vangen. voedsel naar India moet worden ge bracht. Maar volgens doorgaans be trouwbare kringen zijn de Italianen, die in contact staan met de Indische autoriteiten over het beheer van de bijeengebrachte gelden, teleurgesteld over de terughouding die op dit punt door de Indiërs worden betoond. Er verschijnen steeds meer berich ten, waarin gezegd wordt dat er in feite geen hongersnood in India is. De Indische ambassade spreekt wel van een weinig bemoedigende situa tie maar rept met geen woord over hongesnood. Onder elkaar spreken de Italianen veel over deze zaak. Men is van mening dat het maar be ter is de gelden te bestemmen voor hun eigen armoedige streken in het zuiden. DEN HAAG, 1-3. Voor het natio nale huwelijksgeschenk aan prinses Beatrix en de heer Claus von Ams- beig is thans een bedrag van onge veer 850.000 gulden bijeengebracht. In een interview met de N.T.S. ver telde de tweede voorzitter van het comité, 'de tweede-kamerve orzit ter mr. F. J. F. M. van Thiel, een en an der over de mogelijkheden tot be steding van dat deel van het ge schenk dat ten goede zal komer. aan het gehandicapte kind in Suriiv me en de Nederlandse Antillen. Bij een onlangs in Suriname opgerichte mythyl-school bestaat behoefte aan een zwembad en een massage-in richting, zo zei hij. Ook op de Neder landse Antillen kan de zorg voor het gebrekkige kind nog aanzienlijk worden uitgebreid, aldus mr. Van Thiel. KERKNIEUWS Zendingsreis naar Indonesië DEN HAAG, 2-3. Ds. H. Perdok, cud-zendingspredikant in middene Celebes maar reeds tal van jaren werkzaam op het zendingsbureau te Oegstgeest, gaat een zendingsreis naar Indonsië maken. Hij zal een be zoek brengen aan Posso, waar hij vroeger gewerkt heeft, en voorts be sprekingen voeren met de Indonesi sche Raad van Kerken in Djakarta. Ook zal hij de Raad van 'de Zending van de Nederlandse Hervormde Kerk vertegenwoordigen 'bij het eeuwfeest van de evangelieverkondiging te Halmahera. Ds. Perdok blijft een half jaar weg. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Utrecht (wijkgem. Oudwij k): P. H. de Prae te H. I. Am bacht; te Brandwijk: P. v. d. Heu vel', kand. te Ede. Aangenomen naar Barneveld: P. M. Breugen te Achterberg, die be dankte voor Waddinxveen (vak. J. R. Cuperus). Geref. Kerken Beroepen ite Daarle, Giessen-Rijs- wijk (N.B.) en te Medemblik: C. Ch. Verkuyl, kand. te Kampen, die geen verdere beroepen in overweging kan nemen. Geref. Kerken (Vrijgemaakt) Bedankt voor Zaamslag: J. Stra- ting te Alkmaar c.a. Geref. Gemeenten Bedankt voor Westkapelle: W. Ha- ge te Klaaswaal. Baptisten Gemeenten Beroepen te Delfzijl: S. J. Zijistra te Eindhoven. „FRIESE KWESTIE" NOORDWOLDE, 2-3. De „Frie se kwestie", die in de afdeling Noordwolde van de Neder landse Vereniging van Platte landsvrouwen bestond, is nu opgelost. Onlangs maakten le den van deze afdeling, waarin dialect wordt gesproken dat meer op Drents dan op Fries lijkt, er bezwaar tegen, dat op de provinciale vergadering in Leeuwarden steeds Fries ge sproken wordt. „We kunneiï dat niet verstaanklaagden ze. De zaak werd voorgelegd aan het hoofdbestuur. Dit heeft nu meegedeeld, dat op de districtsvergadering in het vervolg Nederlands zal wor den gesproken. Alleen als er een bestuurslid afscheid neemt zal dit in het Fries worden toegesproken Prinses Irene in Nederland SCHIPHOL, 2-3. Ter bijwoning van het huwelijk van prinses Bea trix is woensdagavond prinses Irene met haar echtgenoot prins Charles Hugues per K.L.M.vliegtuig uit Pa lijs op Schiphol aangekomen. Het paai* vertrok regelrecht van het plat form per hofauto naar paleis Soest- dijk. LANDBOUW EN VEETEELT Mond- en klauwzeer DEN HAAG, 2-3. In de week van 6 tot 12 februari zijn er in heel Ne derland 103 gevallen van mond- en klauwzeer bijgekomen, in de week van 13 tot 19 februari nog maar 57, in de week van 20 tot 26 februari 31 en op 27 en 28 februari 4. Het aan tal nieuwe gevallen in de periode 20 tot en met 28 februari bedroeg in Gelderland 15, Overijssel 11, Drente en Utrecht elk 3, Limburg 2 en Noord-Brabant 1. In de bestuursvergadering van het Landbouwschap werd dit woensdag meegedeeld. De secretaris van de ge zondheidscommissie voor dieren van het schap, drs. J. Mol .vertelde dat er vorige week in Gelderland ,rond Ede, nog een ringentingsgebied bij is gekomen. De ringentingen van varkens in de daarvoor aangewezen gebieden verloopt vlot. z.v.u. A.B.C.-cabaret naar Zierikzee Van Z.V.U.-zij de vernemen wij dat het A.B.C.-cabarel, onder leiding van Corrie Vonk en Wim Kan, tweemaal in de Concertzaal zal optreden en wel op dinsdag 5 en woensdag 20 april. De tweede voorstelling vindt zijn oorzaak in het sterk toegenomen aantal Z.V.U.-leden, mede door aan sluiting van Goeree-Overflakkee en door het feit dat de eerste voorstel ling (van 5 april dus) valt in de „stil le week" voor Pasen, hetgeen voor een deel der Z.V.U.-leden principieel minder aantrekkelijk is. ZIERIKZEE Mosselschip wordt verlengd De firma Gebr. W. K. Schot, die behalve het vlaggeschip van de Zie- rikzeese mosselkwekersvloot de ZZ 4, ook nog eigenaar is van de schepen ZZ 7 en ZZ 9, liet op de scheepswerf van de firma D. van Duivendijk en Zonen te Bruinisse laatstgenoemd schip 3Vz meter ver lengen, door er een stuk in te zetten. Verder werd het' schip van radar voorzien en werden de boeien ver hoogd. Als het binnen enkele dagen in de thuishaven aankomt zal iedere Zierikzeeënaar zeker trots zijn op de gedaanteverwisseling van dit schip, dat 'een „mooie schuit" is geworden en een waardig vertegenwoordiger van de Zierikzeese vloot. De firma Saman zal voor de verdere uitrus ting van het visgerij zorgen. SIRJANSLAND Laatste les verkeerscursus Maandagavond had in het vereni gingsgebouw de laatste les van de verkeerscursus plaats. Na afloop van de les werden de cursisten in de gelegenheid gesteld het examen for mulier voor het diploma „De Ver- •keerssleutel" in te vullen. Wegens ziekte e.d. waren enkele deelnemers afwezig, zodat slechts 28 kandidaten aan het examen deelnamen. De uit slag wordt op de slotavond bekend gemaakt. Deze zal plaats vinden op dinsdagavond 15 maart, eveneens in het verenigingsgebouw. De avond zal gevuld worden met film, ver- keersquiz, en bezichtiging van de verkeerstafel. Een en ander wordt georganiseerd door het Verbond voor Veilig Verkeer, afdeling Duiveland. De avond is voor ieder gratis toegan kelijk. Gezien het grote belang voor een veilig verkeer in het algemeen, verwacht het bestuur een grote op komst. Deelnemers aan de verkeerscur sus te Ouwerkerk met belangstellen den, zullen eveneens aanwezig zijn. Tot besluit mocht de docent, wacht meester le klas Hoekman van de rijkspolitie, als dank uit handen van mevrouw van den Berge een platen- bon in ontvangst nemen. DREISCHOR Programma voor 10 maart De Oranjevereniging te Dreischor heeft, in navolging van de andere gemeenten op Schouwen-Duiveland, een programma opgesteld voor don derdag 10 maart. Het is hoofdzake lijk afgestemd op de schooljeugd, die een filmvoorstelling in het ge bouw van de o.l. school bijwoont. Hierna zal aan de kinderen een her inneringsbeker worden uitgereikt. Ingezonden mededeling (maandag 14 maart de allerlaatste dag) Doet er niet toe hoe oud en ver sleten: voor ejke oude kookpan, steelpan.fluitketel of melkkoker, hebt U recht op een sensatio nele inruilkorting van 20% op een echte Sola-Elite pan van Zweeds edelstaal. Onverwoest baar en blijvend mooi bij koken op gas (ook het felste aard gas!) en elektra. Kromtrekken kèn niet. Aanbranden ook niet. Roesten? Nooit! Garantie? Levenslang! Kom gauw kiezen. Na 14 maart is het afgelopen. Het programma wordt afgerond met een rondgang door het dorp van schooljeugd en het muziekgezelschap „Crescendo", dat zich, al naargelang de weersgesteldheid, in de middag uren nog enkele malen zal laten ho ren. Het vlaghijsen, waarmee de feeste lijkheden worden ingezet, vindt plaats om 8 uur. Het programma is, zo deelt men ons van de zijde der Oranjevereniging mee, zeer beschei den gehouden o.m. teneinde de ge legenheid te geven de huwelijksvol trekking via het televisiescherm te volgen. OOSTERLAND Uitvoering sportvereniging Cp vrijdagavond 4 maart a.s. hoopt de plaatselijke sportvereniging „Dui veland" een uitvoering te geven in de Conferentiekamer alhier. Na af loop zal er gelegenheid worden ge geven voor dapsen. BRUINISSE Gevonden voorwerpen Op het bureau van de groepscom mandant der rijkspolitie te Brui nisse zijn -nadere inlichtingen te be komen over de in de maand februari 1966 gevonden voorwerpen: Een kinderkruiwagentje, een rood groene sjaal, een bankbiljet, een 'halskettinkje, een wollen sjaal (veel kleurig), een plastic boodschappen tas, een muntbiljet, een paar grijze wanten, een cylinderslotsleutel. Ook het ijs bleek een uitgezochte plaats om 'het een en ander te ver liezen. gezien wat daarop allemaal werd gevonden: Een paar grijze wanten, een paar donkerblauwe wanten, een paar blauwe vingerwanten, een paar rode vingerwanten, een paar groene wan ten, een rode want, een blauwe want, een groene want, een grijze want, een want grijs met groen, een grijs handschoentje, een grijze sok, een paüvindersriem, een grijze mohair das en een paar klompen. Behalve op 'het politiebureau kun nen de op de ijsbaan gevonden voor werpen ook worden nagevraagd bij de heer J. Knop, Noorddijk 20, Brui misse. Blikschade aan auto's De automobilist S. uit Bruinisse kwam door een verkeerd begrepen manoeuvre van een voor hem rij dend 'busje van de N.V. Superdam, met dat busje in botsing. Het busje wilde bij Capelle een zijweg inrij den. maar moest eerst het passeren de verkeer voorrang verlenen en stond dus stil. De heer S. dacht dat het busje wilde gaan inhalen. Zijn auto liep 'blikschade op. De heer C. van der S. 'had pech bij het achteruit rijden, zijn mede passagier opende het portier en toen bleek de muur waar zij langs reden sterker dan 'het portier van zijn auto. De au'todeur werd vernield. Ingezonden mededeling

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 4