HET BOZE BELETSEL Indonesië's generaals voor de keuze ASPIRIN* is reeds vele jaren de meest gebruikte pijnstiller ter wereld. Waarom? BAYER AL VOOR f4990: RIJDT U IN EEN VOLKSWAGEN 1200 A het landbouwwerktuig DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag 21 januari I960 Nr. 19927 BLIK DOOR HET WERELD Ingezonden mededeling Wij allen weten: Aspirin helpt. Bayer verzekert met z'n ervaring van tientallen jaren zuiverheid en hctrouwhaarheid. Aspirin is fijn gegranuleerd en werkt dus zeer snel. De pijn verdwijnt. De koorts daalt. Snel en zeker. Miljoenen mensen vertrouwen erop. Bij hoofdpijn, verkoudheid, griep: Aspirin helpt. 0DAAR STAAT ACHTER Begrotingstekort Zierikzee ongunstig beïnvloed door toepassing kortingsregeling garantie-uitkering De populariteit en daarmee samen het gezag van president Soekarno zijn de laatste maanden zienderogen achteruitgelopen. Dat blijkt nu niet alleen uit demonstraties van stude rende jeugd in Djakarta tot de le gerleiding dit verbood - maar het valt ook te merken uit de reacties van de gewone mensen op straat, al schromen die meer dan de studenten om uiting te geven aan hun bezwa ren tegen de haast mythische grote leider. Voor een groot deel zijn het reac ties op de economische misère, die tot dusver voornamelijk de staat als geheel trof, maar waarvan nu pas goed de burgerij de gevolgen gaat voelen. In de eerste plaats door de invoering van de „zware" roepia, die de overdaad van nullen in de prijzen moet wegwerken. Maar het is niet alleen een omrekensommetje gewor dende prijzen zijn in nieuwe roe pia's aanzienlijk meer dan een dui zendste van vroeger. Bovendien zijn de goederen schaars doordat menigten de winkels be stormden om voor de oude roepia's nog gauw zoveel mogelijk in te slaan liever dan de biljetten in te wisse len! 87.000 doelen Een ander punt is de sinds de mis lukte staatsgreep gaande moordpar tij, waarvan de president nu het aan tal slachtoffers bekend maakte: 87 duizend, een getal dat volgens som migen nog aan de lage kant is. In het westen is men nogal vlot over dit verschrikkelijke getal heengelo pen, al betekent het dat de laatste maanden in Indonesië meer slacht offers zijn gevallen dan in Vietnam, zoals Soekarno berekende. Het waren tenslotte vooral com munisten en dat maakt in het wes ten kennelijk minder indruk dan bij- voorbeeld een paar honderd doden bij een overstroming in Brazilië. Het cijfer heeft overigens in Indonesië bepaald wel een diepe indruk ge maakt. Bij deze twee tekenen van gezags- en b e stuur sv er val komen er nog veel meer die gemakkelijk te verzamelen zijn uit de hele bewindsperiode van Soekarno. En zoals het voordien ge woonte was de president zelf on schuldig te achten maar de feilen te wijten aan zijn onderhorigen, zo maakt men nu een rekening op waar de naam Soekarno steeds bij terug keert. Hij was toch steeds de baas. Roer om? Wat er nu precies broeit in Dja karta is moeilijk te zeggen. Zeker is dat de generaals tot het besef zijn gekomen dat het op deze manier be slist niet langer kan doorgaan. Aan de andere kant willen ze nog zoveel mogelijk te profiteren van de het land bijeenhoudende invloed van Soekarno, die wel getaand maar nog aanzienlijk is. Dat betekent ook dat ze slechts zoveel voor elkaar krijgen als ze de president kunnen overre den te gelasten of hem meer kunnen afpersen. Tot dusver was dat wel vrij veel, maar bepaald nog niet alles. Bijvoorbeeld: een afzetten van Soebandrio hebben de generaals er niet door weten te krijgen. En even eens faalden ze tot dusver om een poging op gang te krijgen drastisch de Indonesische economie te saneren met behulp van buitenlandse steun. Dat nu is Soekarno's eer steeds te na geweest en voortdurend brouwde hij weer nieuwe slagzinnen, waarin vooral de nationale eenheid en het zelfstandigheidsgevoel werden ge schoord, maar die zelden veel ver der kwamen dan dat ze aanspraken bij de simpele zielen enige geestdrift verwekten zonder resultaat op te le veren. Zonder Soekarno? Het leger heeft nu een tijdje lang geprobeerd van twee wallen te eten: Soekarno als nationaal symbool le handhaven en intussen ook het be stuur iveer eens echt bestuur te ma ken. Het gebruikelijke gevolg van zo'n streven, twee dingen tegelijk te doen is niet uitgebleven: noch het een, noch het ander slaagde erg. j VENSTER Dus zal het leger moeten kiezen en in Djakarta verwacht men dat dit zal neerkomen op het uilrangeren van Soekarno, wellicht naar de stoel van president zonder enige invloed op het landsbestuur dat dan in feite door een eerste minister wordt ge leid. Voor die laatste functie zou dan de sterke man van het leger veel voelen: Nasoetion. Er is ook sprake van een terugkeer naar de democratische vormen. Dat lijkt minder waarschijnlijk en het is bovendien wellicht ook minder ge wenst. Als er ooit een Indonesische democratie moet groeien, dan zou dit gelijk moeten gebeuren met een groei van een geordende staat en daarop is voorlopig weinig kijk. Een sys teem als Nasser in Egypte en Ajoeb Khan in Pakistan volgen lijkt voor Indonesië de beste kans om althans voor geruime tijd een stabiel bewind te krijgen dat de kans krijgt om de straat eindelijk eens wat schoon te vegen. Ingezonden mededeling Bent u zeker van een Volkswagen tót en-mét. MET de degelijke noeste VW-lucht- gekoelde motor achterin. De motor die u nooit in de steek laat. Bij welk weer u ook start. MET de uniek beschermende, vier voudige laklaag. MET de sterke, gladde, dichte bodem plaat. MET de hoge topsnelheid, die tegelijk kruissnelheid is (voor hoge gemiddel den I). MET de altijd voor u klaar staande VW-service (goedkoop in onderhoud, reparatie en onderdelen». MET de hoge inruilwaarde. MET ruimte voor vijf. MET.maar maak even eer:afspraak met uw VW-dealer voor sen (vrij blijvende) proefrit in deze V.W. va. f 4990.-. Dan merkt u zélf dat do Volkswagen 1200 A een V.W. is met met met Tót-en-mèt! Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Lutherse Kerk: 7 uur n.m. ds. Assendorp. Gasthuis kerk: 10 uur (bed. H. D.) en 7 uur ds. Lam. Kerk- werve: 11 uur ds. Zonneveld (vie ring H. A.). Serooskcrke: 2 uur ds. Zonneveld (viering H. A.). Burgh: 10 uur ds. Flink. Haamstede: 10 en 6.45 uur ds. Huizing (bed. en dankzeg ging H. A.). Rencse: 9.30 uur ds. Van Liere. Noordwelle: 11 uur ds. Van Liere. Scharendijke: 10 uur ds. Roo- denburg. Brouwershaven: 10 uur ds. Oort. Zcnnemairc: 10 uur ds. Feu- nekes. Noordgouwe: 11 uur ds. Groe- newegen. Dreischor: 9.30 uur ds. Groenewegen. Ouwerkerk: 7 uur ds. Vellekoop. Nieuwerkerk: 10 en 6.30 ds. Westerhof (bed. en dankzegging H. A.). Oosterland: 10 en 6 uur ds. Keiling, Biervliet. Sirjansland: 10 uur leesdienst, 6.30 uur ds. Van Hensbergen (bed. H. D.). Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Jagersma. Vijfdaagse werkweek iu bakkerijen? UTRECHT, 20-1. Tussen de bü de C.A.O.-bakkerij 1966 betrokken partijen is overeenstemming bereikt over een aantal punten van het nieu we contract, dat - met terugwerken de kracht - op 1 januari 1966 ingaat. Daartoe behoren een loonsverhoging van 6,5 procent (inclusief de laatste huurcompensatie), volledige doorvoe ring van de vijfdaagse werkweek (45 uur), verhoging van de nachttoesiag van 63 tot 70 cent per uur en ver mindering van het aantal gemeente- klassen van vier tot drie. Realisering van de vijfdaagse werkweek zal betekenen, dat kleine bakkerijen die geen ploegendienst kunnen hebben, een „bakloze dag" moeten instellen of dat de bakkers in een bepaalde gemeente onderling een regeling moeten treffen voor de broodvoorziening. Over enkele andere zaken, zoals een nieuwe functie-indeling, wordt het gesprek nog voortgezet. Evenmin is al overeenstemming bereikt over de kwestie georganiseerden-ongeojgani- seerden. Als men het over deze zaak niet eens kan worden, zullen de werknemers de nieuwe C.A.O. niet aanvaarden, zo deelde een woord voerder van de Christelijke Bond ons vanmorgen mee. Overigens krijgen de werknemers een voorschot van f 7,50 per week in de bakkerijen sinds 1 januari al tussen werkgevers en werknemers op de loonsverhoging. Het gesprek wordt in februari voortgezet. Vissen hebben het moeilijk DEN HAAG, 20-1. Vooral in ver ontreinigde en ondiepe, plantenrijke wateren neemt thans de kans op vis sterfte toe. Als de vorst nog lang aanhoudt, gaat de vis in deze wate ren onherroepelijk dood, tenzij bij tijds overbrengen naar beter water mogelijk is. Aldus een mededeling van de zijde van het ministerie van landbouw en visserij. Van het inpompen van lucht en andere maatregelen kan in deze wa teren over het algemeen weinig re sultaat worden verwacht. De fietsenproduktie in Nederland AMSTERDAM, 20-1. In verhou ding tot het aantal inwoners is Ne derland de grootste fietsenproducent van de wereld. Per twintig inwoners wordt hier ieder jaar één fiets ge maakt, tegenover één fiets op 31 in woners in Japan, 36 in Engeland en 58 in Duitsland. Er worden per jaar in Nederland ruim 600.000 fietsen ge produceerd, voor het overgrote deel voor binnenlands gebruik. Volgens een publikatie van de stichting Fiets, waaraan het bovenstaande is ontleend, wedijveren op de wereld markt Joegoslavië, Frankrijk, Oos tenrijk en Nederland op het ogen blik om de eerste plaats. Het aandeel van Nederland hierbij neemt abso luut toe, maar relatief af. Over het algemeen wordt een in krimping van de positie van de Ne derlandse fiets op de buitenlandse markt geconstateerd. Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur mej. ds. M. E. Mon- sees, Amersfoort. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6.30 uur ds. Nawijn. (voorber. H. A.). Haamstede: 10 en 3 uur dr. W. v. d. Zwaan, Eindhoven (viering H. A.). Scharendjjke: 10 en 2.30 uur ds. Scholing. Brouwersha ven: 10 en 2.30 uur ds. Wentsel. Zon- nemaire: 10 en 2.30 uur de heer Jans- ma. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur dr. Becker (viering H. A.). Oosterland: 10 uur leesdienst, 3 uur ds. Nawijn. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Den Hee- ten. Gereformeerde Kerken (Vry gemaakt) Brouwershaven: 10 en 3 uur ds. Kei zer. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 uur Dienst des Woords 6 uur ds. Qp den Velde. Kerkwerve: (in de Ned. Herv. Kerk): 9.30 en6 uur ds. Westerink. Haamstede: 10 uur Dienst des Woords, 3 uur ds. Weste rink. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur ds. Op den Velde (bed. H. A.). Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur ds. Karens. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur lees dienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2 cn 6.30 uur lees dienst. Renesse: 10 en 2.30 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 2.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10 en ,5 uur leesdienst. Oud-Gercformecrdc Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 17 uur lees dienst. Remonstrants Geref. Gemeente Sommelsdyk: 10 uur ds. L. Schenck. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst; 12 uur jeugdsamenkomst en 19.30 uur verlossingssamenkomst. Rooms-katholieke Kerk Zierikzee: Eucharistievierirtgen om 7.30, 10 en 19 uur. Haamstede: Eu charistieviering om 9.30 uur. De Londense politie krijgt hulp van een elektronisch brein. Als men er een vingerafdruk in stopt, geeft het apparaat in enkele seconden de naam van de eigenaar. ZIERIKZEE, 20-1. „De commissie betreurt het dat binn enhet kader van de financiële verhouding tus sen rijk en gemeenten nog niet zo danige maatregelen konden worden genomen, waardoor een voldoende compensatie wordt verleend voor de garantieuitkering. Dit klemt temeer nu ingaande het begrotingsjaar 1966 de kortingsregeling op de garantie- uitkering een aanvang heeft geno men en het begrotingstekort daar door ongunstig wordt beïnvloed". Aldus het door de commissie tot het nazien van de gemeentebegro ting- en rekening uitgebrachte rap port, waarin verschillende punten van de Zierikzeese gemeentebegro ting over 1966 onder de loep worden genomen. Uienveiling Middelharnis Jammer genoeg hebben de pessi misten in hun voorspellingen gelijk gëkregen. Zij hebben gewaarschuwd tegen een overmatige aanvoer na de feestdagen, waardoor de mankt te spoedig verzadigd zou zijn en de prijs zich dus niet zou 'kurmen hand haven. De eerste symptomen waren zaterdag reeds merkbaar, de telefo nische informaties bleven uit en de afzet van het klaargemaakte produkt ging 'al wat moeizamer. De veiling had opnieuw een groot aanbod, doch niet alles werd geveild. Voor de klok kwamen 10 ton grove, 29 ton middel, 5 ton 'drielingen en 2 ton pioklers. De middel werd in twee partijen verkocht, de eerste ging voor f 18,37 doch bedroeg slechts 7 Vz ton, de rest ging voor f 18,00. Als middenprijs resulteerde f 18,05 tegen f 19,60 op de vorige veiling. Een prijsverlaging dus van rond f 1,50 per 100 kg. Bij de grove bedroeg dit zelfs f 2,00, want deze liepen van f 20,20 terug maar f 18,05. De drielingen moesten eveneens een veer laten en kwamen van f 21,04 op f 20,29. Tenslotte von den de picklers een koper voor f 17. De uitvoer bedroeg in de laatste verslagweek 4850 ton, zowel Enge land als Duitsland waren behoorlijke afnemers. Verder gingen er naar Afrika 738 ton, naar Frankrijk 486 ton en 'de rest naar diverse landen. De totale uitvoer bedraagt heden 90 miljoen kg. tegen 110 miljoen kg. in de overeenkomstige periode van 'het vorig jaar. FEUILLETON Willie bracht thee binnen en lachte „Kijk maar uit met 'm. Zeg maar zo min mogelijk, want 'hij zet alles in zijn krant". „Dat is niet aardig, Wil. Ik ben hier privé, dus; enfin, u hoeft Wil niet te geloven, juffrouw Wieland. Ik kan bijvoorbeeld heel goed ver geten". „Wat zo in uw 'kraam te pas komt, zeker?" „Bijvoorbeeld'? Nu u weet, dat ik in de journalistiek zit ,is het rede lijk, dat u me vertelt, wat u voor de kost doet". „O, dat is gauw gezegd". Het meis je vouwde ihaar armen over elkaar. „Pk rentenier". Hij 'knikte begrijpend. „Ook al zo'n kapital'iste als onze Wi'l?" „Was het maar waar. Kunt u soms een priivé-secretaresse gebruiken op uw krant? Ik 'ben namelijk - ze keek op ihaar horloge - precies vier en twintig uur zonder emplooi". „Ha, ihaIk zou zeggen: plaatst u een advertentie in onze krant". „Daar heb je de zakenman. Maar ik heb voorlopig geen haast. Eerst een weekje vakantie. Het 'begint er net weer voor te worden". „Bent u werkelijk zonder?" „Jazeker. Als u wat voor me hebt houd ik me aanbevolen. Ik heb m'n diploma's niet bij me, maar ik heb ze voor typen, steno en handelscor respondentie. Wel niet zo gek veel. O ja. en ik kan Duits .Dat is in deze streek gcmakkc'Lijk". Fons keok haar enige tijd aan. „Ik houd het in m'n gedachten, juffrouw Wieland. Echt als i'k wat weet, hoort Eigen belastinggebied De commissie deelt mee met het gemeentebestuur van oordeel te zijn dat de gemeentelijke belastingen momenteel tot het maximum zijn op gevoerd. Alleen verruiming van het plaatselijk belastinggebied zal een nog hogere opbrengst kunnen garan deren. In het rapport wordt voorts de vraag gesteld in hoeverre het juist is de lijst van uit te voeren kapitaal- werken te wijzigen c.q. aan te vullen naar aanleiding van een in dé raad betreffende een bruggetje over de gracht ter hoogte van de Caustraat. Naar aanleiding van deze opmer king hebben b. en w. medegedeeld dat de „bruggetjes-kwestie" is voor- ZIERIKZEE, 19-1. De afd. Zie rikzee der N.C.V.B. kwam bijeen voor de jaarvergadering, die onder leiding stond van de presidente, zr. E. C. de Ruijter. Nadat geopend was met gebed, las de presidente 1 Kro nieken 29 10 tot en met 19 en hield een meditatie. Zij heette vervolgens namens het bestuur alle leden en gasten hartelijk welkom en deed enkele mededelin gen. De secretaresse, mevrouw J. W. Hartog-IJzerman, las het jaarverslpg waaruit bleek, dat op 1 januari 1966 de afdeling bestond uit 155 leden. Het financieel jaarverslag werd uitgebracht door mevrouw M. W. Vermaat-Verdoorn. die kon medede len, dat het batig saldo was opgelo pen tot f 128,28. Namens de kascommissie bracht mevrouw Bolijn verslag uit. Kas en boeken waren in orde bevonden. Mevrouw J. Z. v. d. Kwast-van Overbeeke gaf een kort overzicht van het N.C.V.B.-bejaardenwerk. Et- werden in 1965 achttien bijeenkom sten gehouden, die gemiddeld door ruim 60 bejaarden werden bezocht. De middagen werd enop gevarieerde wijze gevuld, terwijl een twaalftal dames bij toerbeurt hulp verleenden bij het schenken van thee. De presidente dankte de dames, die de verslagen hadden uitgebracht. Hierna zong een koortje enkele lie deren met orgelbegeleiding van mej. G. M. den Boer. In de pauze vond dé stemming plaats voor twee bestuursleden, daar mevrouw N. J. v. d. Doel-Geleijnse 33 door LEIDA GRAAFLAND u het. Geeft u me uw adres maar". Het meisje keek Wil aan. „Meent- ie het, Wil?" De man sohudde zijn hoofd en wendde zioh eveneens tot de gast vrouw. „Zie ik er werkelijk zo on betrouwbaar uit, Wil?" Ze 'lachte. „Nee, hoor. Als Fons iets belooft, doet hij het". „Nou, meneer Fons, dan houd ik me aanbevolen". „Als u dat meneer er eens afliet?" Hij keek 'haar laohend aan. „Welja, waarom ook niet. Hoewel i'k vind het een rofcnaam". „Maar Dientje. De man lachte schaterend. „U bent wel spontaan, juffrouw Wieland. Maar het is wederkerig. Dientje vind ik erg kinderachtig klinken". W'iillie 'keek van een een naar de ander. „Ozo meteen krijgen jul lie ruzie!" „Welnee, een kranteman wordt niet zo gauw kwaad, is het niet, Fonsje?" „Vast niet, Dientje. Hoe heet je eigenlijk precies? Dina? Everdina? Gemifdina?" Het meisje schudde haar 'hoofd. „Niets van dit alles'gewoon Dientje. En als die naam je niet aanstaat, mag je gewoon juffrouw Wieland blijven zeggen". „Nee, Dientje klinkt dan toch aar diger". „Danik je wel, Fonsje. Jij 'kunt het ook niet helpen, dat men je zo ge noemd iheeft". „ODientjewil je er mis schien aan denken, dat Fons mijn gast is?" Willie keek zenuwachtig gestelde vraag betreffende een brug getje over de gracht ter hoogte van de Caustraat. Het vreemdelingenverkeer De commissie betreurt de gang van zaken rond de plaatselijke vereniging voor vreemdelingenverkeer, die het subsidie zag besnoeid tot het sym bolische bedrag van f 10,-. Gelet op de toeristische en recre atieve ontwikkeling wordt het op korte termyn opbouwen van een goed functionerend V.V.V.-apparaat dringend noodzakelijk geacht en de commissie verzoekt het college dan ook de raad te informeren omtrent de wyze waarop dit kan worden be reikt. B. en w. tekenen hierbij aan dat het niet tot de taak van het ge meentebestuur behoort een instelling voor vreemdelingenverkeer te orga niseren, al is de huidige situatie toch van dien aard dat niet lijdelijk kan worden toegezien. (propagandiste) en mevrouw Hartog (lste secretaresse) aftredend waren. Gekozen werden de dames L. Quist- den Boer en J. Schults-Verschoor, die de benoeming aanvaardden. De presidente heette de nieuwe be stuursleden hartelijk welkom en dankte de beide aftredende dames voor het vele werk, dat in de vierja rige periode door hen in het belang van de afdeling was verrricht, onder aanbieding van een N.C.V.B.-lepeltje. Na een korte voorfilm kregen dc aanwezigen de film ..Angotee" te zien, die handelde over het leven van een Eskimojongen. Nogmaals liet het koortje zich horen met liederen uit de bundels „Kun je nog zingen" en „Van Woensel Kooy". De presidente deelde nog mede. dat 1 nieuw lid deze avond kon worden ingeschre ven en dat de volgende vergadering zal worden gehouden op 16 februari a.s. waarvoor de Vereniging van Nederlands Fabrikaat is uitgenodigd. Hierna werd de druk bezochte sa menkomst gesloten met dankgebed. Ingezonden mededeling Vertrouw uw zaken niet toe aan een drukdoende scharre- laer, maar doe dit aan EDELSCHAAP, uw makelaar! Makelaarskantoor J. L. EDELSCHAAP Molenweg 63 - Oosterland Telefoon (01114)578 lachend van de een naar de ander. „Ik zal proberen me als een dame te gedragen. Wil. Apropos, Fonsje, lhoe krijg je nu iedere dag zo'n krant precies vol?" Hij kneep één ocg dicht. „Dat is nu het geheim van de smid. Wat zou je ervan zeggen .om zelf eens te ko men 'kijken? Je hebt toch vakantie, nietwaar?" „Lijkt me best interessant. Meen je het?" „Je bent erg wantrouwend, hé? Natuurlijk meen ik het. Wat denk je van morgen? Als je om een uur of elf op het kantoor bent, beginnen we net te draaien. Zal ik je alles la ten zien. En nodig ik je meteen uit voor de lunch". Ze dacht even na en keek naar Wilie. „Kan i'k het doen? Is het niet gek?" En omdat de ander niet ant woordde, wendde ze zich tot de jon geman en vervolgde: „Zijn er soms ook donkere 'hoekjes bij die krant van u, waar u me zeer beslist moet vasthouden?" Fons lachte breeduit. „Die Dientje" Hij keek naar 'haar benen en knikte goedkeurend. „Zo te zien is je onder stel stevig 'genoeg. Ik denk, dat je wel op je eigen benen kunt staan, hé? Zonder mijn overigens ter be schikking staande ondersteuning. En geheel vrijblijvend". Ze 'keek hem lachend aan. „Roe rend zorgzaam zijn de mannen. Nou. ik neem je uitnodiging aan, vriend Fons. Morgenochtend elf uur zie je men in Venlo verschijnen". De middag vloog om. Om half zes stond Dientje op en verklaarde, dat 'het tij"d voor 'haar was om tc ver dwijnen. „Blijf je niet eten?" „Het spijt me Wil. maar ik ben vanavond babysit bij m'n beneden buren. Die moeten naar een bruiloft. Dat heb ik weken geleden al beloofd omdat ik volgens mijn dienstrooster wist, dat. ik vroege dienst zou heb ben. Enfin, dat is ook weer van de baan. En nooit meer in continu be drijf". (Wordt vervolgd.) Ingezonden mededeling tentoonstelling mechanisatie en rationalisatie in land- en tuinbouw digoNjks gwpond vin 9.30-11 uur. vrijdifl 21 jin. ooit vin 19JO-22JO uur, ntirdig 22 jin. tol 12 uur, looging: 13.- 'goed transport-minder kosten" is het motto van de voorlichting in de Glazen Zaal. De praktische kant van dit onder werp tonen de exposanten U. "Een uurtje voor U, Mevrouw" is de naam van een speciaal programma voor de vrouw in de grote Congreszaal van het Rai-congrcscentrum. De Nederlandse spoorwegen geven op ruim 130 stations speciale gootfkope gecombineerde vervoer/toegangsbewijzen uit. Jaarvergadering N.C.V.B.-afdeling Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1966 | | pagina 5