HET BOZE BELETSEL Eerste tentoonstelling van luchtpost De woningbouw Piraten roven schip De moord in Stockholm Beste jonge duif van Nederland komt van Schouwen-Duiveland Een Zeeuws initiatief (Eigen bericht) VLISSINGEN, 6-12. Een mooie brief met interessante postzegels en stempels erop wordt door sommigen goed bewaard. Deze brieven worden achter in een postzegelalbum gelegd, soms in een leeg sigaren doosje ge daan, maar goed tot hun recht ko men ze eigenlijk nooit. „Hoe moet je brieven dan bewa ren?" zo vraagt men ons dikwijls Wel, er zijn speciale albums, waar van de bladen bestaan uit plastic, dus doorzichtige étuis. Er zijn ook verzamelaars die zelf hun album bladen snijden en de brieven daarop aanbrengen met doorzichtige foto hoekjes. Op deze losse albumbladen kan men bij elke brief een toelich tende tekst schrijven of met de schrijfmachine typen. Op deze wijze kan elke verzame- DEN HAAG, 7-12. In oktober zijn volgens gegevens van 'het Centraal Bureau voor de Statistiek 10.577 nieuwe woningen gereed gekomen. In oktober 1964 werden 10.145 nieu we woningen opgeleverd. In de jaren 1959 t.m. 1963 'kwamen in oktober ge middeld 8.267 woningen gereed. Het aantal in de eerste tien maanden van 1965 gereedgekomen woningen be draagt 89.614, tegen 76.174 in deover- eenkomstige periode van 1964. Ge middeld kwamen in de overeenkom stige periode van de jaren 1959 t.m. 1963 64,338 woningen gereed. Van de in oktober voltooide wo ningen werden er 1.832 uitgevoerd in systeembouw. In de eerste 10 maan den van 1965 kwamen 12.602 sys teemwoningen gereed. Sedert juni 1945 zijn nu in totaal 1.284.219 woningen gebouwd, waar van er 140.531 zijn uitgevoerd in systeembouw. SINGAPORE, 6-12. Rond 100 pira ten hebben zich maandag meester gemaakt van e enGrieks vrachtschip dat ergens in de Zuidchinese zee aan de grond zit. De zeerovers kwamen in zes boten, die de Philippynse vlag voerden, naar de gestrande Griek en joegen de wacht, die uit drie man bestond, weg. De drie vluchtten toen in een bergingsvaartuig dat naast de Griek lag. Circa twee maanden geleden liep de 7.300 ton metende Aeakos, die een lading kopra aan boord heeft ter waarde van ruim 3Vi miljoen gulden, aan de grond. Het schip was toen op weg van de Philippijnen naar Europa. STOCKHOLM, 6-12. De twee Ne derlanders, resp. 18 en 20 jaar, die zijn aangehouden in verband met de moord op de 20-jarige Hendrik Drost uit Harderwijk, blijven nog steeds ontkennen lets met de moord te ma ken te ihebben, maar de politie heeft bij hen thuis een dolk gevonden, waarmee demisdaad zou kunnen zijn gepleegd, alsmede touw dat gelijk is aan het touw waarmee handen en voeten van het slachtoffer waren ge bonden. Gevonden schoenafdrukken spreken ook in het nadeel van de verdachten, wier namen nog niet door de politie zijn hékend gemaakt. Over ihet motief voor de moord tast de politie in het 'duister. Wel was een van de verdachten aan het slachtoffer vijftig kronen schuldig. Het slachtoffer was vijf maanden geleden in Stockholm aangekomen en had onmiddellijk werk gevonden in een fabriek. Hij had een kamer in een buitenwijk gehuurd en leidde voor zover bekend een geregeld le ven. Dit laatste schijnt niet het geval te zijn met zijn twee gearresteerde landgenoten. Hun verhoor duurt voort. Het _is nog volop winter, maar de fa brikanten van zeilscheepjes en mo torboten prakkizeren alweer volop over het komende seizoen. Het nieuwste op het gebied van motor boten, is een bootje dat geruisloos vaart en bovendien een systeem heeft, waardoor de uitlaatgassen worden verbrand en dus niet de om geving verontreinigen. Een bootje met toekomst? laar aan zijn brieven-collectie een eigen karakter geven. Om de verzamelaars en andere ge in teresseerden eens de vele mogelijk- heden te laten zien die deze hobby biedt, organiseert de Nederlandse Vereniging van Aero-phiiateiisten „De Vliegende Hollander", in samen werking met de Int. Ver. „Philate- lica" een openbare tentoonstelling in het stadhuis van Vlissingen. Op vrijdagavond 17 december van 19.30-22.00 uur en op zaterdag 18 de cember van 10.00-17.30 uur kan men er terecht en kan men er 16 inzen dingen bewonderen, alle van parti culiere verzamelaars. Er zijn zeven inzendingen van Zeeuwse verzame laars, er zijn ook inzendingen te zien die in binnen- en buitenland de hoogste prijzen hebben gekregen. Het is voor de eerste keer dat in Nederland een provinciale luchtpost tentoonstelling wordt georganiseerd en dat Vlissingen deze „première" krijgt, is te danken aan „Philatelica" de postzegelvereniging die in Zee land 800 leden heeft. De voorzitter hiervan, de heer A. Rorije, begreep dat men ook eens iets buitengewoons moest doen en daartoe komt nu op 18 december een groep van specialis ten op luchtpostgebied naar Vlissin gen. De groep van circa 25 maakt er een „eerste Zeeland postzegel auto rally" van. Zij zullen gebruik maken van de nieuwe Oosterscheldebrug- verbinding en deelnemen aan de luchtpostlunch en postzegelbeurs op zaterdag in het stadhuis van Vlis singen. Ieder die wat meer over luchtpostzegels en K.L.M. of andere bleven wil weten kan dus op vrij dagavond of zaterdag hiervoor te recht in Vlissingen. Tentoonstelling in «le R.A.I. AMSTERDAM, 7-12. Van donder- dag 24 februari tot en met zondag 6 maart zal in het RAI-complex te Amsterdam de tweede grote inter nationale tentoonstelling borden ge houden van caravans, vouwwagens en toebehoren, onder de naam Cara van RAI '66. Gelijktijdig met de ca ravan RAI '66 zal in de andere RAI- hallen de tweewielertentoonstelling zijn ondergebracht. Russische cineast in Nederland SCHIPHOL, 6-12. Hartelijk be groet door zijn Nederlandse vakbroe der Bert Haanstra is maandagmid dag per Aeroflot-vliegtuig de 65-ja- rige Russische cineast Ilya Kopalin uit Moskou op Schiphol aangekomen. Bijgestaan door een vrouwelijke tolk zal hij woensdag- en donderdag avond op uitnodiging van de stich ting Nederlands Filmmuseum in de filmzaal van het stedelijk museum te Amsterdam zijn nieuwste histori sche documentaire inleiden: „Blad zijden van onsterfelijkheid", waarin hij de historie van de eerste 5 jaren der Russische revolutie heeft uitge beeld. Deze documentaire die 70 mi nuten duurt, toont de toeschouwer historische filmbeelden uit de bur geroorlog en is gemaakt ter ere van het 50-jarig bestaan van de Russi sche oktoberrevolutie. Minister wil draadomroep wijzigen DEN HAAG, 6-12. Minister Suur- hoff (verkeer en waterstaat) heeft de Tweede Kamer een wetsontwerp doen toekomen, waarin wordt voor gesteld om het geldende stelsel van een absoluut staatsmonopolie voor de aanleg en exploitatie van draad omroepinrichtingen te doorbreken. In het nieuwe ontwerp van wet wordt voogesteld voor de aanleg en exploitatie van deze inrichtingen (zo wel draadomroep als centraal anten ne systeem) de eis van een concessie te stellen. In de toelichting op het. wetsontwerp wordt meegedeeld, dut met betrekking lot de aanleg en ex ploitatie van een landelijk centraal antenne-systeem gestreefd wordt naar een bepaalde vorm van samen werking tussen de staat en anderen. In het ontwerp tot wijziging van de telegraaf- en telefoonwet 1904 wordt tevens een aantal voorwaarden ver meldt, die bij het verlenen van een concessie in elk geval dienen te wor den gesteld. LAND- EN TUINBOUW Goede vraag naar appels DEN HAAG, 7-12. De vraag naar appels, die tussen midden en eind november even wat minder was ge worden, heeft zich sinds begin de cember weer behoorlijk hersteld, zo wel voor de binnenlandse markt als voor export. Zeer veel vraag is er naar Cox's Orange Pippin, waarvan het aanbod gering is geworden. De veilingprijs van de grote maten van dit ras ligt tussen f 1.10 en f 1,20 per kg. De middelmaat wordt verkocht voer 80-90 cent per kg. en de kleine maten deen tussen 40 en 60 cent per kg. De grootste aanvoeren van deze fijne handappel zijn op het ogenblik bij de Noordhollandse fruitveilingen. Gcudreinette wordt regelmatig aan geveerd in hoeveelheden van bete kenis en de prijs van de grote maten ligt op de veilingen tussen 60 en 70 cent per kg., terwijl voor mooi ge kleurde partijen soms nog meer be taald wordt. De middelmaat doet tussen 50 en 60 ct. en de kleine maat ..Flitsen" uil het buitenland BRUSSEL. „Zal de uitslag van de presidentverkiezingen leiden tot een versoepeling vaoi de Franse houding in de lopende zaken van de Europese gemeenschappen?" Dit is één van de vragen, die men zich maandag .in Brussel in Europese kringen stelt. OOST-BERLIJN. De voorzitter van de Oostduitse staatsplancommissie, dr. Erich Apel, heeft in Oost-Berlijn zelfmoord gepleegd, aldus een Oost duitse regeringswoordvoerder. LINCOLN. In Lincoln (Nebraska) is de 22-jarige rugby-speler Duane E. Pope tot de elektrische stoel ver oordeeld omdat hij bij een bank overval drie employé's had doodge schoten. ADDIS ABEBA. Oeganda zal uit het Gemenebest treden als Engeland voor 15 december igeen einde heeft gemaakt aan de rebellie in Rhodesë Dit is dpor de minister van defensie van Oeganda, Felix Onama, aan de pers meegedeeld in Addis Abeba. De nieuwe Nederlandse ambassa deur in Moskou, Jhr. Beelaerts van Blokland, heeft zijn geloofsbrieven aan de president van de opperste sofjet, Aruastas Mikoyan, overhan digd. In de Russische hoofdstad is dins dag een Noordvietnamese delegatie aangekomen voor het bespreken van economische kwesties. De delegatie staat onder leiding van vice-premer Le Than Nigji, die dezer dagen in Peking een economisch verdrag met China sloot. De seismograaf van de universi teit van Californië te Berkeley heeft maandagochtend een aardbeving ge registreerd, waarvan het epicentrum zich op ongeveer 24.000 km ten zuid oosten van Los Angeles bevond. De beving had een kracht van ruim 6.5 op de schaal van Richter. Een honderdtal met zwarte vlag gen zwaaidende mijnwerkers uit de Belgische provincie Limburg hebben in Brussel geprotesteerd tegen de sluiting van de mijn, waarin zij wer ken. De Amerikaanse nationale raad van kerken, die 40 miljoen in de V.S. woonachtige protestanten en le den van Oosters-Orthodoxe kerken vertegenwoordigt, heeft er by Was hington op aangedrongen de bom bardementen op Vietnam te staken. De metaalbewerkers in Madrid en omgeving zijn 'een actie begonnen voor loonsverhoging en kortere ar beidsdagen. John Wrathall, de Rhodesische minister van financiën, heeft via de televisie Verklaard dat belastingver hoging onvermijdelijk is als gevolg van de Britse sancties. President Kenneth Kaoenda van Zambia heeft zijn verzoek om Brit se troepen ter bescherming van de Karibadam laten vallen, zo is maan dag in Britse regeringskringen ge zegd. Marokko heeft maandag besloten de diplomatieke betrekkingen met Syrië te verbreken, zo wordt offici eel in Ra'bat meegedeeld VATICAANSTAD, 7-12. In een - zoals aangekondigd - vandaag in Rome en Istanbul uitgegeven ge meenschappelijke verklaring van de oecumenische patriarch van Con- stantinopel, Athenagoras, en paus Paulus de Zesde, over opheffing van de in 1054 weedrzijds uitgesproken banvloeken, welke tot het oosterse Schisma leidden, wordt de wil tot verzoening tot uiting gebracht en de twee kerken uitgenodigd het aange vangen gesprek te vervolgen. „Thans, nu de gebeurtenissen van destijds aan een helderder en even wichtiger beoordeling zijn onder- wo2-pen", aldus de verklaring, „moe ten de excessen van toen worden er kend en worden vastgesteld dat, voorzover dat nu beoordeeld kan worden, het optreden der betrokken personen toen persoonlijk bedoeld was en niet tegen de kerken ge richt en dat men niet de bedoeling had de kerkelijke gemeenschap tus sen de zetels van Rome en Constan- tinopel te verbreken". Paus Paulus en patriarch Athena goras verklaren de beledigende woor den en ongegronde verwijten van destijds te betreuren, evenals de ban vloeken welke daarop zijn gevolgd en de andere verkeerde dingen die, gedeeltelijk als gevolg van verkeerd begrip en onderling wantrouwen, daaromheen geschied zijn. Eén keer ihad ze een proef met een banketbakker uit de Kempen geno men. Hij Ihad een vrij uitgebreide brief geschreven, die ze zo nauwkeu rig mogelijk had'geanaliseerd aan de hand van haar leerboek. Volgens dit boek moest hij een opgewekt hu meur 'hebben, behoorlijk algemeen ontwikkeld, zacht karakter, niet driftig, een «beetje slordig en in za ken een vooruitstrevend iemand. Ze 'ha'd >hem verzocht naar de stad te komen. In het restaurant hadden ze elkaar ontmoet. Maar van haar analyse klepte totaal niets. Hij deed erg zenuwachtig, was volkomen ge speend van goede manieren, mop perde, toen de ober een beetje lang wegbleef en trok om de vijf minuten zijn broekspijpen omhoog, die pijn lijk scherp in de vouw zaten. Zijn ontwikkeling was eenzijdig, want hij had alleen maar verstand van zijn vak en de rost interesseerde hem niet. Boeken las hij nooit, dat was maar flauwe-kul en de krant nau welijks. Als ze een paar centen had, wilde ihij ihaar wel trouwen, want hij wilde zelf een zaak beginnen. Toen ze hem er opmerkzaam op maakte, dat hij dan liet vakdiploma nodig had, verslikte hij zich bjjna in zijn koffie. Leren was ook maar flauwe kul. al die boekenwijsheid was alleen maar geldklopperij en in de Kem pen keken ze zo nauw niet met die vestigingswet. En de boot was bij Willie, 'helemaal aan, toen hij beken de, dat een 'dorpsonderwijzer de brief voor 'hem geschreven had. Zelf schreef hij nooit brieven. Daar ston den zijn handen verkeerd voor. En als ze geld had, moest ze er maar niet lang over denken; wat hem be- Diefstal op kerkhof DEN HAAG, 6-12. Bij de Haag- se politie is aangifte gedaan van de diefstal van zes bronzen kettingen van een grafmonument op de be graafplaats Nieuw Eykenduynen. De diefstal moet zijn gepleegd tus sen 26 november en 4 december. STOCKHOLM. De minister zon der portefeuille voor ontwikkelings hulp, mr. Th. H. Bot, brengt deze week van maandag tot donderdag op uitnodiging van zijn Zweedse collega mevrouw Ulla Lindstroem, een be zoek aan Zweden. Minister Bot wordt vergezeld door drs. J. Meijer, directeur generaal internationale sa menwerking. SASSENHEIM. Maandagmiddag is tijdens het spitsuur de 74-jarige M. Noordermeer bij het oversteken van de rijweg op de grens van d'e ge meenten Sassenhcim en Voorhout door een auto gegrepen. Later op de middag is het slachtoffer aan zijn verwondingen in het academisch ziekenhuis te Leiden overleden. 8 door LEIDA GRAAFLAND trof konden zo dan volgende maand wel trouwen. Beleefdheidshalve zei Willie, dat zè het in beraad zou houden. Met een handdruk namen ze afscheid, 's Avonds thuis boende ze een kwar tier op haar handen, want ze had ontdekt, dat hij eczeem aan de.zijne had. In 'een tweeregelig briefje deel de ze hem mede, dat ze cr van af zag. Sedertdien vertrouwde ze ook geen handschriften meer. Na de banketbakker had ze er weer een poosje genoeg van. Tot de zure, stekende blikken van haar schoonzus 'haar zuchtend deed be sluiten nieuwe pogingen in het werk te stellen om in kontket te komen met een aardige man. O. ze stelde steeds minder eisen. Als hij vijf en veertig was on hij zag er behoorlijk uit, zou ze tevreden zijn. Trok ze vroeger haar neus op voor een met selaar. die haar schreef, of een fa brieksarbeider, .die het alleen zijn moe was, zoals hij 'haar meedeelde, nu wilde ze zelfs daar genoegen mee nemen. Als ik maar wat voor hem kan voelen. De liefde met de grote L zal 'in mijn leven toch niet moer ko men. Daar ben ik le oud voor ge worden. Was ik vroeger te kieskeu rig? Alleen het gezioht van de verte genwoordiger, die aan haar tafel ge zeten 'had en met wie ze mischien twintig woorden had gewisseld, bleef in haar herinnering hangen. Dan dacht ze: Laat ik nuchter blijven. Hij kan 'getrouwd zijn, verloofd of gewoon een meisje hebben. Hij had immers nauwelijks aandacht aan haar geschonken? Alleen, toen ze vertrok, hielp hij haar in haar jas. SPORT Hockeyclub Schouwen-Duiveland Het bar slechte winterweer heeft, reeds twee hockeyloze weekenden op zijn geweten. Zondag a.s. spelen alleen de dames en wel thuis om half 3 tegen Breda IV. De heren zijn vrij. De juniorenwedstrijd op zaterdag is op verzoek van de tegenpartij Hulst en in overleg door deze met de compelitieleider van het district Zuid-Nederland van de Kon. Ned. Hockeybond (de heer Le Blauc te Eindhoven) uitgesteld. „Rapide" wil liever wat later „over de brug" ko men. Voor alle junioren en enkele jonge senioren is nu op zaterdagochtend een onderlinge oefenwedstrijd van 11 tot 12 uur uitgeschreven. Het be stuur hoopt zeer dat deze wedstrijd doorgang zal kunnen vinden, temeer daar Sinterklaas zo hier en daar wat spelregelboekjes heeft gestrooid, zo dat theorie en praktijk aan elkaar getoest kunnen worden. Si'hpppvaartberichten Goeree, 5-12 van Newcastle naar Sakai Ganymedes, 4-12 te Rotterdam. Dat was de enige attentie van zijn kant. Toch besloot ze in het begin van de komende maand naar de stad te gaan. Als de ober waarheid sprak, zou ze hem in Pomola zien. En dan? Ze zou ergens zitten. Misschien zou hij 'haar herkennen. En verder meest ze 'het dan maar aan het toe val overlaten. Doch 'in oktober .kon Willie niet weg. Marietje werd ziek, een ver waarloosde kou leverde een long ontsteking op. zodat Willie het huis houden tijdelijk waarnam, samen met de dienstbode. Dat sprak van zelf. Ondanks het feit, dat de boerin zwaar ziek was, stond -het haar maar half aan. dat Willie haar werk deed. Ze had Piet geadviseerd haar schoonzuster uit Mill te laten over komen. Die was pas getrouwd en had toch zowat niets omhanden. Maar Piet had zijn hoofd -geschud. „Je broer zal me aan zien komen om in de wittebroodsweken zijn vrouw weg te halen. En waarom zullen we het doen? We hebben Wille toch? Die stond toch dadelijk klaar voor ons?" Daar kon ze niets tegen inbren gen. O ja, ze ken het wel. maar ze wist, dat ze dan bij haar man voor dovemansoren sprak. Dus bcruslltc ze. Op Allerheiligen liep Marietje weer door het huis, nog wel zwak, maar langzamerhand deed ze haar dagelijks werk weer. Allerzielen viel op zaterdag, zodat ze de eerste drie dagen geen zin had. Maar maandags ging ze al vrij vroeg met. de bus naai de stad, omdat Marietje weer een van haar gemelijke buien had, waar- bi.) ze haar schoonzuster maar hel liefst niet om zich hoen had. Tot twaalf uur winkelde ze, waar na ze naar Pomola ging en een kof fie bestelde. „Straks bestel ik wel wat eten, ober", zei ze. De man knikte, maar liet verder niets mer ken. Die dag zat ze er tot half drie en wist toen, dat ze voor niets gegaan was. Doch dinsdags was ze or weer, kkfldke twaalf. (Wordt vervolgd). tussen 40 en 45 cent per kg. Het aan bod van de goudgele Golden Delici ous blijft ruim en de vraag groot. De prijs vna de grote en middelmaten van dit ras ligt op het ogenblik tus sen 60 en 75 cent per kg. en de klei ne maat noteert rond 50 cent. Een ander Nederlands appelras waarvan behoorlijke aanvoeren zijn is de Jo nathan. Deze rood gekleurde appel doet voor de goede kwaliteiten grote maat tussen 50 en 65 cent per kg., terwijl de kleine maat wordt ver kocht op de veilingen voor 30-40 et. per kg. In de laatste week van no vember bedroeg volgens de gegevens van het uitvoereontrolebureau voor tuinbouwprodukter. de Nederlandse appelexport 1910 ton handappels. Hiervan ging 1452 ton naar West- Duitsland, 361 ton naar België en Luxemburg, 10 ton naar Engeland en 86 ton naar Frankrijk .terwijl een ton appels naar West-Indië werd verladen. Voorts gingen er in die week 503 ton industrie-appelen de grenzen over, waarvan 448 ton naar West-Duitsland en 55 ton naar Bel gië en Luxemburg .De prijs van het industriefruit ligt op de veilingen tussen 22 en 23 ct. per kg. SPORT DUIVENSPORT Zaterdag en zondag werden in „Ti- voli" iii Utrecht de jaarlijkse Neder-* landse Internationale kampioenenda- gen gehouden. Hieraan w erd door de beste duiven van Nederland, België en Duitsland deelgenomen. De voorselectie voor deze grote ge beurtenis werd door de heer G. Win kel uit Hilversum verricht. De com binatie Feleus-Westenbrugge werd uitgenodigd hier aan deel le nemen met twee duiven en wel in de zeer zware klasse. De duiven in deze klasse werden beoordeeld naar hun vliegprestaties. Hiervoor komt maar 0,05 °/o van alle postduiven in aan merking. De eerste prijs viel de combinatie Feleus-Westenbrugge ten deel. De betrokken duif werd tevens uitge roepen tot de beste jonge duif van Nederland 1965. Met een fraaie be ker en de grote eer kwam de prijs- Winnares weer thuis. De prijs werd toegekend voor de volgende prestaties: Neufvilles 44e pr.; Feryneën 20e pr.; Noyon 7e pr.; Crei 1ste pr.; St. Denis Iste pr.; Or leans 23e pr.; Chateaurouxe 1ste pr.; Angouleme 2e pr. Afdeling concours West-Brabant 107 pr.; nationaal 2478 pr.; nationaal 363 pr.; nationaal 310 pr. Het betreft hier de duif Holland '65, no. 517194. De officiële huldiging zal plaats vinden half april 1966 in Eindhoven. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Zeist (vak. H. Harke- ma): C. den Boer, Sliedrecht; te Schore (Zld.): A. Pop, Boksmeer. Aangenomen naar Ingen: kand. W. E. Slcenbeek, Hilversum, die be dankte voor Ommelanderwijk (Gr.), Oudemirdum (toaz.) en voor Scher- penzeel (Fr.). Ger. Kerken (vrijgemaakt) Aangenomen naar Haarlem (vak. A. Boas): F. van Deursen, Baren- drecht. Tweetal te Zwaagwesteinde: G. Leendertse, Drogeham en P. van Zonneveld, Bennekom. Chr. Ger. Kei-ken Bedankt voor 's-Gravenhage-West J. H. Velema, Apeldoorn-C. Ger. Gemeenten Beroepen te Paterson (Haledon, Ave) (U.S.A.): A. Vergunst, Rotter dam-C. Bedankt voor Hoofddorp: H. Rijk- sen, Gouda. Ned. Herv. Kerk Bruinissc Tot ouderling in de Ned. Herv. Kerk te Bruinisse zijn door de ker- keraad benoemd de heren L. Ottens en J. van den Berge, tot ouderling- kerkvoogd de heer C. de Keizer. Banvloeken opgeheven Natuurlijk zijn de heren Feleus (links) en Westenbrugge bijzonder trots op hun jonge duif, in „vak"-kringen bekend als de „94". Deze postduif heeft dan ook indrukwekkende vliegprestaties geleverd. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 7