KAAS OM KAAS KORT De generaal heeft gesproken Jaarvergadering Zeeuwse Schaakbond Hart dat buiten het lichaam klopt Da's een boterham met een plak jonge plus een plak oude kaas Rennies|p Natuurzuivere .Vlinder contributie muur geen reiskostenvergoeding ZltHIKZtK, 25-10. Te Goes vond zaterdag j.l. in hotel „Ockenburg" inder voorzitterschap van drs. J. Schellens uit Middelburg de algeme ne jaarvergadering plaats van de Zeeuwse Schaakbond. De vergade ring ging accoord met het aanbren gen van enkele wijzigingen in de statuten en het huishoudelijk regle ment. Het jaarverslag van de secretaris, de heer W. Flissebaalje, werd vast gesteld. In verband met ziekte van de penningmeester moest het finan- ciële gedeelte voorlopig worden uit gesteld. De heren Hasman uit Krui- ningen en J. de Lange uit Goes wer den aangewezen als leden van de nieuwe kascommissie. Contributieverlaging De vergadering besloot voorts tot verlaging van de contributie en wel van 81 tot 60 cent per lid per maand, met dien verstande dat de reiskos tenvergoeding zal worden afgeschaft. Overigens zal het voor verenigingen die door deze nieuwe regeling in moeilijkheden komen mogelijk zijn I subsidie van de Z.S.B. te krijgen. Namens de Zeeuwse schakers werd het bestuur voor het vele werk dat weer werd verzet dank gebracht door de heer Smit uit Vlissingen. DEN HAAG. 25-10. Naar het A. N.P. verneemt is op hef. congres over cytoplasmatische therapie, dat in Stüttgart is gehouden, ook de pres tatie van een aantal Nederlandse medici ter sprake gekomen, dat er, onder leiding van prof. dr. D. Dur- rer, in geslaagd is een mensenhart buiten het lichaam nog ongeveer zes uur in werking te houden. In verband daarmee werd de me ning geopperd dat men deze bijzon dere prestatie der Nederlanders - welke kert geleden op een symposion in Amerika bekend werd gemaakt - waarschijnlijk moest zien als een verdere ontwikkeling van de cel-bi- ologie van de nobelprijswinnaar Alexis Carrel. Deze slaagde er enige decenniën geleden namelijk in om ccn kippehart na de dood van dit dier in een soorgelijke vloeistof vijf- en-twintig jaar lang kloppende te houden. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Oosterwolde (Gld.): T. Lekkerkerker, Hagestein. Beroepen te Wommcls: kand. H. H. Wind, Zwolle. Bedankt voor Slikkerveer: J. Cou- vée, Schiedam. Ger. Kerken (vrijgemaakt) Aangenomen naar Siegerswoude: kand. D. J. A. Brink, Krommenie. Bedankt voor Blija: D. Noort, Dro- geham. Chr. Ger. Kerken Beroepen te Hamilton (Ontario, Canada) (Free Chr. Reformed Church); J. Keuning, Veenendaal. Ingezonden mededeling Da's hele andere kaas! Da's een sneetje Bestuursverkiezing Bij de bestuursverkiezing werd de vicevoorzitter, drs. A. J. C. Nord- lohne uit Goes herkozen. Herbe noemd werd ook de competitieleider, dr. E. J. v. d. Waag uit Oostburg. Als bestuurslid werd verder herbenoemd de heer J. J. v. d. Ende uit Zierik- zee. De heer Hoogstrate was niet herkiesbaar als leider van het jeugd- schaken. In zijn plaats werd be noemd de heer I. J. de Bert te Vlis singen. De heer J. Jansen te Vlissin gen trad in verband met ziekte af als penningmeester. Het penningmees- Secretariaat naar Zierikzee De heer Flissebaalje te Middelburg die achttien jaar de veelomvattende taak van eerste secretaris van de Z. S.B. heeft vervuld achtte de tijd ge komen zijn functie ter beschikking te stellen. Staande de vergadering wer<^ de heer Flissebaalje benoemd tot ere-lid. In zijn plaats werd be noemd de heer M. J. Enzlin te Zie rikzee, zodat dus voortaan in deze stad het secretariaat van de Z.S.B. gevestigd zal zijn. Verder werd besloten tot instelling van een derde klas, waarin zullen uitkomen Koudekerke II, Zierikzee II en Middelburg IV. terschap zal nu worden voortgezet door de heer Brouwer uit Middel burg. Flitsen uit het buitenland STRAATSBURG. Het Europese parlement heeft een brief aan de Europese ministerraad in Brussel gezonden, waarin wordt verklaard dat de jaarlijkse samenspraak van het Europese parlement met de mi nisters ook dit jaar tijdens de no- vemberzitting dient te worden ge houden. Het enige onderwerp dat uiteraard voor discussie in aanmer king kan komen is de crisis. WENEN. De Hongaarse professor Sandor Balint is door een rechtbank te Szeged in zuid-Hongarije tot zes maanden voorwaardelijke gevange nisstraf veroordeeld wegens onder mijnende activiteit, zo meldt het Hongaarse persbureau M.T.I. TRENTON. In de Amerikaanse staat New Yersey is een geheime uiterst rechtse organisatie ontdekt, die kennelij'k over talrijke wapens beschikt. SAN DOMINGO. In San Domingo is een .gemengde „commissie" van soldaten, politie, burgers en voorma lige opstandelingen begonnen aan een huiszoeking naar verborgen wa pens van opstandelingen. SINGAPORE. Vijf hoge officieren van de Indonesische luchtmacht, 72 parlementsleden en verscheidene le den van de opperste adviesraad zijn geschorst en gearresteerd wegens medeplichtigheid aan de mislukte staatsgreep van dertig september. NEW-LONDON. Op de marine basis New-London (Connecticut) is de dertigste Amerikaase „Polaris"- duikboot in dienst gesteld. Het vaar tuig wordt met kernenergie voort gestuwd. Het is de bedoeling dat de Amerikaanse marine wanneer het bouwprogramma is afgewerkt over een-en-veertig met Polaris-raketten uitgeruste atoomonderzeeërs zal be schikken. SAIGON. De Verenigde Staten zullen 'hun artillerie in Zuid-Viet- nam aanzienlijk versterken. In totaal zullen acht batterijen, waaronder zwaar lange afstandsgesohut van 203 mm., naar Zuid-Vietnam worden ge zonden. De eerste eenheden kwamen zaterdag aan. SYDNEY. De politie in Sydney heeft een groot aantal mensen gear resteerd die deelnamen aan een de monstratie tegen de oorlog in Viet nam. Een woordvoerder van de po litie zei later dat tenminste 60 per sonen waren aangehouden. KOEALA LOEMPOER. Maleisië heeft premier Lee Koean Yew van Singapore 'gewaarschuwd tegen het voortzetten van diens plan om de ruilhandel met Indonesië te hervat ten, want volgens een desbetreffende Maleisische verklaring bedreigt dit denkbeeld het leven van Maleisië en Singapore. DJAKARTA. In nog twee gebie den van Indonesië is de activiteit van de Indonesische communistische partij en de bijbehorende organisa ties tijdelijk verboden, nl. in midden Java en in Zuid-Sumatra. MANILLA. De Philippijnse rege ringscommissie voor vulkanologie 'heeft meegedeeld, dat niet meer dan 208 mensen zijn omgekomen bij de uitbarsting van de vulkaan de Taal vorige maand. (Aanvankelijk was de vrees geuit, dat het dodencijfer tus sen de 500 en 1000 zou liggen). BRUSSEL. In de mijn Sainte Mar guerite te Peronnes-lez-Binche bij de Zuidbelgische industriestad Ber gen zijn vier mijnwerkers als gevolg van een instorting om het leven ge komen. TEHERAN. Bij een botsing tussen een autobus en een tankwagen in de buurt van Nisjaboer in noordoost- Perzië zijn negentien mensen om het leven gekomen en een-en-twintg ernstig gewond. PARIJS. De Franse Radicaal-So cialistische Partij heeft tijdens haar congres in Lyon besloten de kandi datuur van Frangois Mitteran voor de presidentsverkiezingen te steu nen. Mitterand heeft bierdoor de steun van alle linkse groeperingen. SAN DOMINGO. De spanning die er in San Domingo 'heerst na een vuurgevecht op zaterdagmorgen, waarbij drie mensen bet leven ver loren, is nog verder gestegen door de moord op een door de voorlopige re gering benoemde gouverneur voor de provincie Valverde. SPORT VOETBAL Drcischcr ll-Zcnr.emaire I 0-3 Dreischor II heeft na de fraaie overwinning op SVOWK geen kans gezien om Zcnnemaire I van de winst af te houden. Nadat de rust met 0-0 was ingegaan moesten de blauw-witten toch nog met een 0-3 nederlaag genoegen nemen. Na 10 minuten in de tweede helft opende A. Geelhoed de score (0-1) en weini ge minuten later moest keeper Wim Schouwenaar wederom zwichten voor een schot van Geelhoed. Aan de andere kant had doelman Piet Geelhoed van Zonnemaire het vrij gemakkelijk en hield zijn doel schoon. Kort voor het einde maakte Leen Verloo nog een derde doelpunt, zodat Zonnemaire uiteindelijk met 0-3 won. MEVO B I-Dreischor B I 0-6 De Dreischor-junioren doen het dit jaar voortreffelijk en ook het veel zwakkere MEVO was zaterdag middag op het sportpark Bannink niet tegen de blauw-witjes opge wassen. Voor de rust wisten de gas ten echter maar één maal het net te vinden door Winus Overweel (0-1). Na de rust was het echter alles Dreischor wat de klok sloeg en doel punten konden niet langer uitblijven Door drie doelpunten van Winus Overweel, Johan de Vrieze en Aart Goudzwaard liep Dreischor tot 0-6 uit, waarmede het einde kwam. Burgh IV-Burgli III 0-4 Het plaatselijk clubtreffen tussen het derde en vierde elftal van Burgh is geëindigd in een overwinning voor de hoogst geplaatste combinatie in de rangschikking. Toch ging de rust maar met een 0-1 stand in en dit was voornamelijk te danken aan het prima keepwerk van Arie v. d. Zan- de die vele schijnbare doelpunten neg wist te keren. Het vierde deed bijzonder zijn best en daar ze als grote handicap slechts over 9 spelers beschikten is de uitslag bijzonder eervol. Ze hadden zeker nog wel een doelpunt verdiend want Fondse ver scheen enige malen alleen voor kee per v. d. Zande doch zijn bewape ning was onvoldoende om tot resul taat te komen. Voor de rust scoorde Rinus Bliek en na de thee verhoog den P. Quaak, A. v. d. Weel en Kees Verton de eindstand tot 0-4. Burgh II-Zierikzec III 6-1 Een overwegend beter spelend Burgh, dat vooral door enthousiast spel de tegenstanders geen schijn van kans gaf, behaalde een over tuigende 6-1 overwinning en de ze ge had nog groter kunnen zijn doch de Burgh voorwaartsen hadden be slist pech door schoten tegen paal en lat en tegen de vaak op zijn plaats staande keeper Hage. Voor de rust was het een leuk partijtje voetbal met vaak goede combinaties waarbij de bal veel langs de grond werd ge speeld. Na de rust kreeg de humor de overhand en werd het een vrolij ke boel. Een der Zierikzee backs scoorde na 17 minuten het eerste doelpunt.in eigen deel (1-0). De zelfde speler kon even later slechts de bal met de hand van de doellijn slaan en de toegestane penalty werd door Han Tuinman benut (2-0). Bij de Zierikzeese voorhoede moest het vooral van Roskam kemen doch zijn schoten waren niet zuiver genoeg. Ingezonden mededeling EN KWIEK Voor wie jong is en met zijn tijd mee wil gaan. Korte kwieke jassen in caban stijl. Gezien in Londen en Parijs; nu bij ons in tweeds, ef fen mohair en flaush stoffen. Uit een voorzet van Rinus Bakker bracht Leo Dijkman de stand op 3-0 Na de thee viel een loeier van Geert Deurloo te vermelden doch Haj e weerstond deze kogel. Dezelfde speler doelpuntte even later toch (4- 0). Een groot Burgh-ovenvicht bracht geen zoden aan de dijk; een kopbal van Tuinman belandde in handen van de keeper en Frans v. Dijke kopte de bal terwijl hij gelijk met de keeper naar de bal sprong in het doei. Scheidsrechter Thiery die bij zonder zvviak was keurde deze goal af en vanaf de uittrap belandde de bal bij Henning die oerhard inschoot (4-1) v. Dijke knalde dan tegen de lat en v. Bendum schoot geheel al leen voor keeper Verton, tegen deze cp. In de laatste minuten bepaalden Leo Dijkman en Tuinman de eind stand op 6-1. SCHAKEN Snelschaukkainpioen- scliap voor Zeelaml Het snelschaakkampioenschap van de Z.S.B. is voor dit jaar vastgesteld op 6 november a.s. te Vlissingen. Naar wij vernemen zal dit jaarlijkse schaakevenement volgend jaar (no vember 1966) plaats vinden te Zie rikzee. DUIVENSPORT P.V. „Gevleugelde Vrienden" Zierikzee Kampioenschappen 1965 Hok vitesse: 1. Feleus-Westen- brugge 1975 p.; 2. A. Hagesteijn 1847 p.; 3. Gcbr. Krijger 1494 p.; 4. J. Dekker 1432 p.; 5. J. P. Ver west 1294 punten. Vitesse duif: 1. Feleus-Westen brugge, ringno. 220155, 919 p.; 2. Jan v. Weslenbrugge, ringno. 146197. 742 p.; 3. Gebr. Krijger, ringno. 373568, 624 p.; 4. H. Merle, ringno. 2132703, 620 p.; A. Hagesteijn, ringno. 259685. 604 punten. Midfond hok: 1. J. Kaaijsteker 1569 p.; 2. Feleus-Westenbrugge 1423 p.; 3. A. Hagesteijn 1159 p.; 4. Jan v. Westenbrugge 928 p.; 5. Gebr. Krijger 864 punten. Midfond duif: 1. J. Kaaijsteker, ringno. 1038944, 693 p.; 2. Jan v. Westenbrugge, ringno. 1038226, 672 p.; 3, J. Kaaijsteker, ringno. 374702, 604 p.; 4. Feleus-Westenbrugge, ring no. 220163, 529 p.; 5. Feleus-Westen brugge, ringno. 256171, 480 punten. Fond hok: 1. J. Dekker 1144 p.; 2. A. Hagesteijn, 948 p.; 3. J. Verwest 838 p.; 4. Feleus-Westenbrugge 699 p.; 5. C. Hillebrand, 384 punten. Fond duif: 1. J. Dekker, ringno. 256136, 404 p.; 2. J. Dekker, ringno. 1426803, 343 p.; 3. A. Hagesteijn, ringno. 373416, 280 p.; 4. Feleus- Westenbrugge, ringno. 373696, 275 p.; 5. Feleus - Westenbrugge, ringno. 1038233. 251 punten. JJong hok: 1. Feleus-Westenbrug- ge 2625 p.; 2. J. Dekker 2490 p.; 3. L. Noordijk 2472 p.; 4. F. Regoort 2403 p.; 5. Gebr. Krijger 2300 punten. Jong duif: 1. J. Dekker, ringno. 2000979, 1022 p.; 2. Feleus-Westen- brugge, ringno. 536520, 965 p.; 3. Fe leus-Westenbrugge, ringno. 517194, 91,1 p.; 4. Feleus-Westenbrugge, ring -no. 517171, 886 p.; 5. Gebr. Krijger, ringno. 517597, 861 punten. Twee eerstgetekende: 1. Feleus- Westenbrugge 3554 p.; 2. J. Kaaij steker 2469 p.: 3. L. v. d. Hoek 2357 p.; 4. A. Hagesteijn 2288 p.; 5. J. Ver west 2225 punten. Prestatieprijs alle vluchten: 1. Fe leus-Westenbrugge 55 p.; 2. J. Kaaij steker 47 p.; 3. L. v. d. Hoek 31 p.; 4. A. Hagesteijn 27 p.; 5. J. Dekker 27 punten. Generaal kampioen: 1. Feleus- Westen'brugge 6722 p.; 2. A. Hage steijn 6130 p.; 3. J. Dekker 5322 p.; 4. Gebr. Krijger 4906 p.; 5. J. Ver west 4519 punten. Ingezonden mededeling Ploegwedstrijden in Oostelijk Flevoland SWIFTEKBANT, 25-10. Bij Swif- terbant in Oostelijk Flevoland zul len (dinsdag) en woensdag de wed strijden worden gehouden om het landelijk kampioenschap ploegen. Op de eerste dag zullen leden van de drie plattelandsjongerenorganisa ties tegen elkaar uitkomen. Op de tweede dag zullen de best geklas- seerden van de drie organisaties om het landelijk kampioenschap strijden Op het ogenblik is J. Burgers uit Zevenbergschenhoek kampioen van Nederland. Tijdens de onlangs in Noorwegen gehouden wedstrijden om het wereldkampioenschap plaatste hij zich als tiende. BLIK DOOR IIET WERELD Onze landbouwers vergeten nogal eens, dal de Eurcmarkt méér is dan alleen maar een vorm van samen gaan cp agrarisch gebied. De E.E.G. is een economische gemeenschap met dc bedoeling uiteindelijk (c ko men tot een volledig wegvallen van dc economische (niet van de staat kundige) grenzen. Geld, goederen, personen en diensten moeten dan zender enige belemmering uitgewis seld kunnen werden vanaf Rottum tel Sicilië toe. Waarom is het nu juist de land bouw, die een spaak in het wiel dreigt te steken? Wat de industrie en de handel betreft is men al ver ge vorderd en zjjn er geen grote moei lijkheden. De crisis in de E.E.G. is een landbouwcrisis. Ja. maar toch niet helemaal. Een staatkundig sa mengaan wordt door president De Gaulle verfoeid: hij wil volkomen haas in eigen huis blijven en ook in militair opzicht dc handen vrij heb ben. Het verloren respect Tot dusver konden velen voor de Gaulle nog wel respect opbrengen, ook al was men het volstrekt niet eens met zijn opvattingen. Tenslotte was hij het, die indertijd het onbe stuurbare Frankrijk bestuurbaar maakte en weer orde op zaken stel de. Hij wist van geven en nemen. Dat laatste bleek wel in de voorma lige koloniën. Als tijdelijke oplos sing leek hij voor de plattelanders wel aanvaardbaar. We kunnen op dit ogenblik rustig vaststellen, dat hiin laatste respect voor de generaal thans nagenoeg is verdwenen. Dat zit hepi niet alleen in zijn opvattingen. Het is vooral de wijze waarop hij die wereldkundig maakt en in wat hij zegt. Op de be ruchte persconferentie verkondigde hij een mening, die dwars ingaat te gen wat de meerderheid van de meeste Franse boeren en tuinders zeggen. Want die zijn bepaald Euro pees gezind. Tijdens zijn persconferentie heeft de generaal zóveel pertinente on juistheden gezegd, dat ieder met stomheid geslagen was. Nu is dat laatste niet zo erg, want zijn woord „persconferentie" kan men het beste met „toespraak" vertalen. Een ge- dachtenwisseling is niet mogelijk: de generaal spreekt en de rest luistert. Erger is, dat niemand weet wat nu in werkelijkheid achter hem staat. Wat wil hij? Dal is in hel kort dit. Allereerst geen bovennationaal gezag. Dit ergert de Europese federalisten, maar is nog te begrijpen. En men kan op de een of andere wijze wel economisch samengaan zonder soevereiniteit prijs te geven. In feite hebben de vijf andere partnerleden al lang toe gegeven, dat er van enige controle op geldzaken van de E.E.G. (uit te oefenen door het Europese parlement in Straatsburg, dat de generaal ver foeit) niets terecht behoeft te komen. Dat behoeft trouwens ook niet, want de Europese Commissie in Brussel staat onder de Raadvan Ministers. En deze bestaat uit vertegenwoordi gers van elk land. Elke minister is ujeer verantwoording schuldig aan zijn eigen parlement. Op de tweede plaats wil de Gaulle dat ook na 1 januari a.s. de Brussel se besluiten bij eenstemmigheid ge nomen worden, want dan houdt hij liet recht van veto. Er was overeen gekomen, dal men dan bij eenvou dige meerderheid van stemmen zou beslissen. En dit is heel ernstig, irant nu kan hij voortdurend roet in het eten gaan gooien. Omdat Frankrijk in 1958 met deze bepalingen akkoord ging, staat men nu voor het voldongen feil van con tractbreuk van Fmase zijde. Het ver trouwen is daarom goeddeels weg. In Brussel zei men: „Dit is het begin van het einde". Wat zeggen dc Fransen? De Gaulle is geen dictator oude stijl. Hij onderdrukt niet en houdt er geen concentratiekampen op na. En er is een vrije meningsuiting in Frankrijk. Wal zeggen de Fransen nu zelf van het geval? Allereerst moeten wij bedenken, dat een deel van de Fransen ivel voelt voor de politiek van de gene raal. Frankrijks eer en grootheid ligt velen na aan hel hart. Zijn felste tegenstanders, de communisten, hou den zich kalm en geen wonder: zij kunnen bij regeringswisseling er al leen op achteruit gaan. De generaal wil immers uit de westerse militaire verbanden en hij wil praten met de Russen. Laat hem zijn gang maar gaan! Méér is zonder revolutie toch niet te bereiken. Vervolgens is er een groep, die sterke sympathiën heeft met de rest van Europa en van daaruit komt de kritiek, Maar deze wordt zonder veel kennis van zaken bedreven. Men vreest immers, dat de E.E.G. hogere prijzen voor landbouwprodukten zal brengen en dus hogere kosten vav. levensonderhoud en inflatie. Onder zulke omstandigheden kan de Gaulle wel afrekenen met tegenstanders in eigen land. Wat gaat cr nu gebeuren? Toegeven aan een dictator leidt, dat bewijst de geschiedenis, alleen maar tot nóg meer eisen. Hadden de vijf andere landen deze zomer een zelfde, onverzettelijk standpunt inge nomen, dan was niet gebeurd wat nu gebeurd is. Maar men gaf toe en ging ijverig naar tussenoplossingen zoe ken. Bijgevolg ging de Gaulle nóg een stapje verder. En wéér gaat men naar compromissen zoeken! Toch is er wel iets veranderd. Een hoge autoriteit kan zich veel veroor loven. Wat op den duur niet gaat is: het uitspreken van zóveel onjuisthe den, dat ieder bemerkt dal hij niet weel waar hij het over heeft. En dit is gebeurd. De Gaulle heeft zoveel onjuistheden gedebiteerd die gemak kelijk kunen worden weerlegd, dat hel waarschijnlijk niet al te lang meer zal duren voor de Fransen zelf gaan inzien dat hij niet meer te handhaven is. Ieder verwacht dan ook, dat Frankrijk zich na kortere of langere tijd wel van hem zal ont doen, waarna een nieuwe politiek mogelijk is. Maar dat kan een poos duren. Ingezonden mededeling helpen direct tegen brandend maagzuur DE LEEUW VAN BASHRA 121. „Waarom wilt ge deze stad verlaten, messire!" kraaide de dappere man, die uit verkoren was om als aanvoerder van de burgerwacht de stad tegen een aanval van de Mamelukken te verdedigen. „Weet ge niet dat de Mamelukken kunnen aanval len. Indien ge u thans buiten de muren waagt, speelt ge met uw leven". „Ik weet het, messire", zei de avonturier met moeite zijn ergernis bedwingend. „Maar dringende redenen nopen mij toch om vannacht nog Agnot te verlaten". De krijgsman, die opnieuw in een ver twijfelde worsteling met zijn helm en zijn slagzwaard was geraakt, schudde bezorgd het hoofd. „Welke reden kan dwingend ge noeg zijn om er voor te sterven, messire! De Mamelukken sparen niemand. Verspie ders hebben mij bericht, dat de mannen van de Leeuw van Bashra zich in het ge bergte verzamelen. Vermoedelijk hebben zij een'aanval in de zin". Aram beet zich op de lippen. Hij wist dat het geen zin had om deze totaal van hersens ontblote snoever uit te leggen dat de Leeuw zeker zou aanvallen indien Aram hem niet vóór zonsopgang het meisje te rug zou hebben gebracht. Het ergerde hem onuitsprekelijk dat hij hier z'n tijd moest vermorsen terwijl de tijd steeds korter werd. En bovendien kon Rassi nu elk ogen blik hun vlucht uit het huis bemerkt heb ben. „Laat mij liever passeren", zei hij kort.. „Ik zal u voor uw eigen bestwil moeten vasthouden, messire!" verklaarde de krijgs held beschermend. „Hier in de stad kan ik u met mijn vijftig uitgelezen mannen ge makkelijk tegen de Mamelukken bescher men, maar eenmaal buiten de poort bent u, zonder mijn hulp, verloren. Nee, het is beter dat ge hier blijft!".... Op hetzelfde ogenblik trapte Rassi grijn zend de kelderdeur open en daalde lang zaam de wenteltrap af die naar dc plaats voerde waar hij Aram en het meisje als gevangenen had achtergelaten frisse King Pepermunt, het beste dagelijkse middel ter opwekking en verkwikking.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 6