SINGAPORE einde van een kort huwelijk dodelijke onleiitkken Ned. Blindenbond filmt te Nieuwerkerk de complete groep aangetreden op het speelveld (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). BLIK DOOR HET WERELD «VENSTER een (vrolijke) jongensgroep van één der tenten (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). menkomst" over fraaie leeftenten, waarin de jeugd gemakkelijk ..ge borgen" kon worden. Veel belangstelling kreeg de kamp krant, die dagelijks op de wand van het waslokaal werd geprikt. Een „uitje" - met ergens toch een serieu ze achtergrond - vormde de recht bank, die uitspraak deed inzake overtredingen van de kampregels. De rechtbank was compleet met een president, een officier van jus titie en verdedigers, die voor de „verdachten" verzachtende omstan digheden wisten aan te voeren. Een verder voor. dat in het kamp alle strenge corvee-indeling zorgde ex- op rolletjes liep. De dames-kookstei-s deden hun best om de inwendige mens op peil te houden. Dit alles bij elkaar was - gelijk gezegd - vol doende voor een heerlijke week, waarop de jongelui weer een jaart je teren kunnen. De E.H.B.O.-post moest zo nu en dan wel eens in ac tie komen, maar het liep allemaal af met kleine, onschuldige verwon dingen. Ook in dit opzicht liep dus alles „gesmeerd". En het weer was mooi (Van onze redakteur). RENESSE, 14-8. Na een onver getelijke kampeerweek op het eigen terrein aan de Hoogenboomlaan, is de groep meisjes en jongens van de C.J.V. te Zierikzee weer terugge keerd, vel herinnering aan kostelijke dagen, die begunstigd werden door fraai zomerweer. Het kamp - onge veer 60 meisjes en jongens namen er aan deel -, muntte uit door een vlot verloop en een perfekte organi satie, waartoe de leiding alle maat regelen ruim tevoren had getroffen. De kampeerweek is een jaarlijkse traditie, die hel C.J.V.-werk bijzon der prettig maakt en feitelijk het hoogtepunt is van het jaar. Onder leiding van de heren B. Schot. K. van Ruiswijk en A. v. d. Schelde, ge assisteerd door verschillende dames kreeg de jeugd een aangenaam pro gramma voorgezet, dat wel ongeveer alle elementen bevatte om een kamp te doen slagen. Uiteraaid werden vei-schillende spelen gedaan. Een nachtwandeling stond op het programma en enkele keren werd uiteraard ook het strand" bezocht. Groet kampvuur Woensdagavond werd een groot kampvuur ontstoken, waarbij talrij ke ouders van het aan het kamp deelnemende jongelui tegenwoordig waren. De C.J.V. beschikt behalve ever een zeer grote „tent der sa- Groot concours-hippique te Zevenbergen Zonder dat hij er zelf iets voor hoefde te doen heeft president Soe- karno een groot succes geboekt in zijn confrontatie-politiek jegens de federatie Maleisië. Die is weliswaar niet verpletterd, zoals Djakarta zich (of liever uitstoten) van Singapore (of liever uitstoten) van Singapore betekent toch wel dat er van de aan vankelijke federatie niet veel meer over is. Soekarno dankt dat aan het ras senprobleem. Al bij de stichting wa ren de Maleiërs ongerust dat de voor tachtig procent Chinese stad de in woners van het eigenlijke Malakka geen kans meer zouden laten ook een stem in het kapittel te hebben. Vandaar dat premier tengkoe Abdoel Rachman per sé drié stukken Borneo te weten Noord-Borneo (Sabah), Se- rawak en het sultanaat Broenei, ook in de club wilde hebben: dan waren de merendeels mohammedaanse Ma- leiers in de meerderheid. Broenei bedankte voor de eer en vooral voor de financiële last die het rijke olie land te dragen zou krijgen, maar desondanks kon Maleisië goed ander half jaar geleden zijn historie begin nen met een niet-Chinese meerder heid. Toch kwam het tot rassenonlusten, vooral in Singapore, waar de Chine se meerderheid meende dat ze te vaak werd overgeslagen als de fede rale regering van de tengkoe banen met invloed en verantwoordelijkheid had te vergeven. De premier van de stadstaat Singapore, Lee Kuan Yeio, probeerde eerlijk de rassenongelijk- heid geen kans te geven en zijn par tij was er een voorbeeld van, zoals onder meer enigszins bleek bij de verkiezingen. Ambitie en economie Was de gespannen verhouding tus sen de rassen al een zware belasting voor de staat Maleisië, daarbij kwam nog dat de tengkoe een ambitieus man is en daarom met misnoegen zag dat de zeer bekwame Lee zijn licht ook niet bepaald onder de ko renmaat verborg. Deze botsing van ambities is zeker voor Rachman een voorname reden geweest om het er op aan te sturen dat de federatie haar lid Singapore feitelijk uitstootte En in de derde plaats zijn er de economische redenen. De botsing met Indonesië was voor de handels stad Singapore een ernstige strop, waarmee Rachmans kabinet in Koe- ala niet altijd veel rekening hield. Zo werd daar de Bank van China in Singapore gelast te sluiten. Een van de eerste daden van de nu onafhan kelijke Singaporese regering is ge weest dit sluitingsbevel ongedaan te maken en aan te kondigen dat de vrijhaven met iedereen zaken wil doen. Iedereen, dat houdt ook Indo nesië in. En Djakarta heeft al terstond zijn kans gegrepen om de kloof nog wat uit te diepen tussen tengkoe en Lee; het is bereid Singapore te erkennen, mits Harde wenken Rachman van zijn kant heeft weer een waarschuwing aan Lee gericht Indonesië niet te erkennen, omdat dit een verdrag zou zijn dat de vei ligheid van Maleisië schaadt. En im mers is in het afscheidingsverdrag bepaalde dat Singapore en het reste rende Maleisië geen verdragen zul len sluiten die de ander kunnen schaden. „Natuurlijk wil Maleisië de drinkwater toevoer naar het als een eiland in zee gelegen Singapore niet staken", zei de tengkoe heel vrien delijk, maar ook wel zo duidelijk dat Singapore er een dreigement in kan zien. Behalve twintig procent van zijn goede tien miljoen inwoners is Ma leisië nu vooral zijn voornaamste in dustrieel en zakelijk talent kwijt, plus de grootste inkomsten. Het in tact houden van het vooral op Bor neo onder Indonesische druk staande rest-Maleisië kon dan wel eens nog meer een zaak der Britten worden. Hun vijftigduizend man troepen mogen gebruik blijven maken van Singapore als basis, maar hoe lang nog? Lee is links, zij het bepaald geen communist, al zijn er in Singapore genoeg communisten. En het presti ge van Peking is vooral door zijn kernbom in het oosten sterk geste gen, zodat betere relaties met com munistisch China wel eens snel kon den komen. Dit vooral is voor de wereld een ernstig gevolg van de scheiding, dat een sterk bolwerk te gen het opdringende communisme van Mao onbruikbaar dreigt te wor den. Wat in direct trouwens nog eens het belang onderstreept dat Mao's plannen voor Vietnam verijdeld wor den. FINANCIËN EN ECONOMIE Grote belangstelling 6 lening Bank voor Ned. Gemeenten AMSTERDAM, 15-8. De belang- stelling voor de inschrijving op de f 100 miljoen 6 procent 25-jarige obligaties 1965 Bank voor Neder- landsche Gemeenten tegen 100 pro cent is exorbitant groot geweest, zo verneemt het A.N.P. uit beurskrin- gen. Naar het zich laat aanzien be tekent deze belangstelling een re cord t.o.v. die van de voorgaande leningen Bank voor Ned. Gemeenten De inschrijvingen kwamen van alle kanten binnenstromen en wel van de grootbanken, commissionairs in effecten, spaarbanken, beleggings maatschappijen, pensioenfondsen en van institutionele zijde. De belang stelling van buitenlandse zijde voor deze lening was eveneens enorm groot. De toewijzing wordt beslist „een gekkenhuis" aldus geldkringen. De beurs houdt reeds rekening met een uiterst geringe toewijziging. Tijdens het weekeinde zijn ze ven Oostduitsers erin geslaagd naar het Westduitse Neder-Saksen te vluchten. Daaronder zijn er twee van 15 jaar en een grenswachter. AMSTERDAM. Vier van de vijf zaterdagnacht bij de provo-rel in Amsterdam gearresteerde jongeman nen, die zondag voor twee dagen in verzekering werden gesteld, zullen woensdag voor de officier van jus titie, mr. W. Tonökens, worden ge leid. Het gébruik van sterke drank in Denemarken as in de afgelopen tien jaar gestegen van 470.000 liter im port plus 3.700.000 liter plaatselijk produkt in 1955 tot resp. 1.600.000 en 8.100.000 in 1964. MOSKOU, 14-8. Het Sowjetrus- sische ruimteschip „Zondc-3" heeft foto's gemaakt van de voor ons on zichtbare achterzijde van de maan, aldus meldde zaterdag het Russische persbureau Tass. De „Zonde-3" maakte zijn eerste opnamen op 20 juli, anderhalve dag na zijn lance ring. Het ruimteschip was toen 11.600 kilometer van de maan verwijderd. Het fotografeerde de maan geduren de een uur en 8 minuten. Het overseinen van de foto's be gon op 29 juli, toen de „Zonde" 2,2 KERKNIEUWS Ned. Hérv. Kerk Bedankt voor Woudenberg (2e pred.pl.) (toez.): J. den Besten. Hui zen (N.H.). Ger. Kerken Aangenomen naar L/isse: E. v. d. Woude, Borne, die bedankte voor Boornbergum-Kortehemmen. Bedankt voor Zuidland-Spijkenis- se: C. E. v. d. Broek, Nieuwleusen. Ohr. Ger. Kerken Aangenomen naar Zuidland-Spij- kenisse: 'kanid. C. Bos, Nunspeet, die bedankte voor Klundert. Bedankt voor Driebergen en voor Urk: H. v. Leeuwen, Rotterdam-W voor 's-Gravenzande: J. Keuning, Veenendaal. VOOR DE VROUW U kunt niet alles toeten! BLAUWE EN ZWARTE HEREN- COSTUUMS worden schoonge maakt met 1 deel ammonia en 2 delen water. Men gebruike hier voor een borsteltje. VLEKKEN VAN RODE WIJN be strooit men met wat zout. Even er op laten, liggen en daarna uit wassen. DOFFE EN/OF BESLAGEN VAZEN en glaswerk kunt u schoonmaken in wat water met azijn .Leg er in stukjes gesneden rauwe aardappe len bij en spoel de voorwerpen na enige tijd af. Daarna goed droog wrijven van een schone linnen doek. HANDEN BLIJVEN SCHOON EN REUKVRIJ als u ze vóór het schoonmaken van worteltjes en uien of aardappeleti even inwrijft met azijn. KOOPT MEN EEN ALUMINIUM- PAN, let dan op de dikte en neem er geen met omgebogen randen want dan kan men de dikte niet constateren. Voor elektrisch koken is een pan nodig met een bodem dikte van minstens 6 tot 8 milli meter. ALS NIEUWE SCHOENEN KRA KEN, kunt u de zolen insmeren met wat lijnolie, dat is bovendien goed voor het leer en het kraken verdwijnt. STALEN MEUBELS bewerkt men met een lapje, waarop enige drup pels slaolie. NIEUWE TANDENBORSTELS die nen voor het gebruik geweekt te worden in water waarin zout is opgelost. Geregeld desinfecteren is noodzakelijk. miljoen kilometer van de aarde was verwijderd. Zij zijn volgens Tass duidelijk genoeg om een groot aantal details van het maanoppervlak te kunnen waarnemen. Het gefotogra feerde oppervlak meet ongeveer 5 miljoen vierkante kilometer. De op namen zullen worden gepubliceerd. De „Zonde-3" in in een baan om de zon gekomen. Het overbrengen van de fotografische gegevens zal zo lang mogelijk worden voortgezet. Het ruimteschip bevond zich zater dagmorgen ruim 5,3 miljoen kilome ter van de aarde. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ROTTERDAM. De staking bij Si mon's Katendredht aan de Waalha ven in Rotterdam is voorbij. Het overgrote deel van de werknemers hervatte maandagmorgen het werk nadat de directie vrijdag met ontslag had gedreigd, indien men ook maan dag de actie zou voortzetten. LEIDEN. In Leiden is op 58-jarige leeftijd overleden prof. A. J. C. Rü- ter, hoogleraar in de vaderlandse ge- sohiedenis aan de rijksuniversiteit te Leiden en directeur van het Inter nationaal Instituut voor Sociale Ge schiedenis. EINDHOVEN. In goede samenwer king tussen een aantal Philipsinstan- ties is de levering tot stand gekomen van röntgenapparatuur in opdracht van het ministerie van gezondheid van Saoedi-Ara'bië. Naar de Philips Koerier meldt is deze week een klei ne karavaan, bestaande uit drie oranjegakleurde eenheden, vanuit Rotterdam sdheep gegaan naar de Arabische haven Damman. DEN HAAG. De Nederlandse fcalkr zandsteenindustrie bereikte in de maand juli een produktie van 62,3 miljoen stenen, berekend naar Waal formaat. IDt blijkt uit cijfers van het Centraal Vérkoopkantoor voor de KalkzandsteenindUstrie, waarbij de 20 Nederlandse kalkzandsteenfabrie ken zijn aangesloten. AMSTERDAM. Het Amsterdamse gemeenteraadslid D. Dooijes (P.v.d. A.) heeft n.a.v. berichten over de sluiting van het restaurant „Heek" aan het Rembrandtsplein te Amster dam en het plan van de eigenaar dit pand voorlopig te gebruiken als pak huis- en kantoorruimte, gevraagd of zij het niet, evenals hij, betreurens waardig achten dat daardoor ernstig afbreuk zal worden gedaan aan het levendige karakter van dit plein. DELDEN. Vier woonwagenbewo ners uit Borne, de 29-jarige J. J. en zijn 21-jarige broer H. J., de 19-ja rige C. H. C. en de 23-jarige H. van E., al'lfen gehuwd, zijn voor de offi cier van justitie te Almelo geleid, omdat ze zioh onder meer hebben schuldig gemaakt aan openlijke ge weldpleging jegens een wachtmees ter der rijkspolitie. AMSTERDAM. Het dagelijks be stuur van het Defence and Aid Fund Nederland1 is uitgebreid met mr. J. C. M. Kappeyne van de Coppeilo (voor zitter der Nederlandse afdeling van Internationale J uristencommissie). Het kort geleden opgeridhte fonds, de Nederlandse afdeling van het De fence and Aid Fund for Southern Africa, wil na de door de Nederland se regering toegezegde gift van een ton trachten dit bedrag te verdub belen door giften uit particuliere bron. MAASTRICHT. De 41-jarige Griek se arbeider P. A., die in het Belgi sche stadje Genk woont en in Maas- tridht in een fabriek werkt, is in zijn woonplaats gearresteerd. De man wordt ervan beschuldigd zijn 36-jarige vriendin te Genk, moeder van acht kinderen, met een zelfge maakte dolk ernstig te hebben ver wond. APPINGEDAM. De brandweer van Appingedam is zondag uitgerukt om in de omgeving een brand te blussen, 's Morgens brandde, ondanks de goe de zorgen van de brandweer een wo- ing in Jukwerd bij Appingedam in een half uur tijds tot de grond toe af. De schade bedroeg f 30.000. Door de eeuwen been Is Zeven bergen, gelegen in de vruchtbare kleistrook van Noord-West-Noord- Brabant, steeds bet centrum van de ze streek geweest en geeft, vooral cok cp landbouwgebied, nog altyd stevig de toen aan. Al laat de steeds voortschrüden- de industrialisatie ook dit oude West Brabantse eentrumstadje door de West-Brabantse ontwikkelingsplan nen niet onberoerd (en terecht) het heelt met zü" omgeving zUn agrari sche inslag behouden. Een der grote uitingen daarvan is het jaarlijks terugkerende con- cours-hippique, voorafgegaan door uitgébreide dressuurwedstrijden. Dit paaidensportfestijn woxdt steeds op 'kermis-woensdag in de maand augustus gehouden en valt dit jaar op 25 augustus a.s. Aan dit concours komen steeds vele landelijke rijverenigingen en in dividuele amazones en ruiters deel nemen, niet alleen uit Nooid Bra bant, maar oök uit Zeeland, Zuid- Holland en Gelderland. Daarnaast ger.iet het belangstelling uit bet ge hele land. De reden daarvan is, dat d'e organisatoren „De Vereniging tot Bevordering van de Wai-mbloedfok- kerij in West Brabant" sinds enige jaren aan dit concours een vijftal tuignummers hebben kunnen ver binden, die verreden worden onder auspiciën van de Nederlandse Hippi sche Sportbond. Daarmee won dit jaarlijks con cours nog meer aan kwaliteit en kwantiteit en verkreeg het zijn be kende plaats in de Nederlandse paardensport. Dit jaar zal dit traditionele con cours-hippique alle voorgaande con coursen in glans en kwaliteit neg aanmerkelijk gaan overtreffen. Jubileum De organiserende vereniging „De Veren ging tot Bevordering van de Warmbloedfokkerij in West Brabant" \l K K TBERICHTEN Centrale veiling Middelharnis Veiling van maandag 16 augustus 1965. Ontario f 66-80; Reine Claude f 94-129; Beauty of Both f 20-21; Washington f 88-100; Tomaten A f 56-64, B f 49-59, C f 33; Komkom mers f 21-23; Snijbonen f 100-105; Sla A f 15,60-16,10, B f 4-5; Dubb. Princessen f 81-91; Bloemkool A f 72-86, B f 40-59, C f 24; Andijvie f 31-36. Eigenheimers grove f 10-11, mid del f 15,60-18,20, II f 12,80-14,00; Bintje grove f 19,90-22,60, middel f 14,80-16,70; Doré middel f 15,00- 15,40; Voeraardappelen f 2,60-2,80. Aanvoer 100.000 kg. NIEUWERKERK, 16-8. In het ka der van zijn landelijke filmactie laat de Nederlandse Blindenbond in Nieu werkerk (Gem. Duiveland) een film opnemen. De te vervaardigen film wordt iets bijzonders omdat deze niet, zoals bij een documentaire al leen het karakteristieke van de plaats zal tonen, doch omdat het oog van de camera speciaal op de inwo ners gericht zal worden. Dit wordt bereikt doordat vrijdag, de 27e augustus 1965, een filmopna mewagen door de plaats rijdt om de mensen bij hun huis, op de boerderij, op straat er. bij hun werk te filmen. Het is dé bedoeling dat de film ook een beeld van het verenigings leven zal geven en wel door het hou den. van een optocht. De opstelling hiervan vindt plaats om 18.30 uur bij „Ons Dorpshuis" te Nieuwerkerk. terwijl op de dag van opname even eens geluidsopnamen worden ge maakt. In het komende winterhalfjaar zal de film vertoond worden. Men kan dan zijn familie, bekenden, kinderen enzidhzelf eens op bet Witte doek aanschouwen, hetgeen onge twijfeld zijn bekoring heeft. De Ned. Blindenbond tracht met zijn actie te bereiken, belangstelling en sympathie voor zijn werk te wek ken door hiervoor bij de voorstellin gen even de aandacht te vragen. Eén van de doelstellingen van de Ned. Blindenbond, waarbij blinden van alle gezindten zijn aangesloten, is dat blinden economisch onafhan- STAMHOOFDEN IN DJAKARTA DJAKARTA, 10-8. Veertig stamhoofden iiit West-Irian, onder wie twee radja's, zijn momenteel op uitnodiging van de centrale regering een be zoek aan Java aan het bren gen. Volgens het officiële pers bureau Antara, dat melding maakte van dit bezoek, heeft hun leider Rubay verklaard dat hij hetgeen hij op Java had gezien in West-Irian in prak tijk zou brengen. De stam hoofden zullen heden (dinsdag) ook een ereplaats krijgen tus sen de vijfhonderdduizend In donesiërs die naar verwach ting op het Merdekaplein in het hart van de Indonesische hoofdstad naar de rede van president Soekarno komen luisteren. Algemeen wordt aangenomen dat de president ditmaal korter dan in vorige jaren zal spreken, zulks op aanraden van zijn dokters. Ook de jaarlijkse parade langs het paleis zou om. deze reden in gekrompen worden, zo verluidt in doorgaans welingelichte di plomatieke kringen. viert nl. haar 25-jarig bestaan en voor dit jubileum is idles op huren en snaren gezet om van het komende concours-hippique iets groots te ma ken. De Nederlands Hippische Sport bond heeft zijn waardering voor de jubilerende vereniging willen betui gen en heeft aan het concours het Nederlandse Kampioenschap Twee- spant uig paaiden verbonden. Een mooie en zeer gewaardeerde eer voor de vereniging en ook voor Zevenber gen en zijn agrarische omgeving. De gemeente Zevenbergen is even min achtergebleven. Het gemeente bestuur heeft de beste terreinen van het gemeentelijke sportpark beschik baar gesteld en heeft verder alle mo gelijke medewerking toegezegd. Ook van andere zijden 'heeft de vereni ging toezeggingen van medewerking ontvangen. Daardoor kan ook aan de aecomodatie en opluistering extra zorg worden besteed. Vijf Vietcong-leden hebben een aanslag gepleegd op het hoofdbureau van politie in Saigon, waarbij min stens vijf mensen om 'het leven kwa men en tientallen, onder wie drie Amerikanen, wei-den gewond. DEN BOSCH. Het 12-jarig zoontje van de weduwe Verhalm uit Hintam (gemeente Rosmalen) is maandag avond bij het oversteken van de rijksweg Den Bosch-Nijmegen ter hoogte van het stadion door een vradhtauto gegrepen en een eind meegesleurd. Zwaar gewond weid het jongetje naar het ziekenhuis te 's-Hertogenbosch overgebracht, waar het aan de bekomen verwondingen is overleden. GRONINGEN. De 37-jarige T. Dijksterhuls uit Scharmer-Harkstede is maandagmiddag in het diepe deel van 'het Zuidlarenmeer tijdens het zrwemmen verdronken. Het slacht offer was gehuwd. HOOGEVEEN. Maandagmiddag is het lijk geïdentificeerd van een bromfietser, die zondagavond langs de kant van de weg was gevonden in Nieuw-Balingen. Het is de 30- jarige bouwvakker Jacob Boertien uit Elim, gemeente Hoogeveen. HEERLEN. Op de Rimburgerweg in Brunssum is een bestelauto, die met ihoge snelheid reed, uit een bocht gevlogen en op twee over het fiets pad rijdende wiélrij'dsters ingereden. De 32-jarige mevrouw M. Potma uit Oirsbeek werd meegesleurd en zwaar gewond in het Sint Gregoriuszieken huis in Brunssum opgenomen, waar zij in de loop van de middag is over leden. Zij was moeder van vier kin deren. kelijk worden. De kosten hieraan verbonden, alsmede aan de vele ta ken die de bond nog meer heeft •worden uit dé inkomsten, zoals elke vereniging van niet-blinden die oök heeft, bestreden. Een beroep op de liefdadigheid door geldinzamelingen te organise ren wordt door de Ned. Blindenbond van de hand gewezen, omdat dit lijn recht tegen zijn principes indruist. Uit het feit dat de bond sinds 1961 door heel Nederland in kleine plaat sen, dorpen en buurtschappen films van het leven van alledag laat opne men, blijkt dat de actie een groot succes is. Voor 30 jaar.... ZIERIKZEE. Door de controleur der C.C.C.D. en de politie alhier is bij een winkelier een partijtje Bel gische margarine aangetroffen. Te gen de winkelier is proces-verbaal opgemaakt, terwijl de margarine in beslag werd genomen. OOSTERLAND. Mede door de in zameling van oude rijwielplaatjes door de firma Kesteloo Capelle konden door de heer B. 1050 oude plaatjes naar de vereniging ter be hartiging van belangen van T.B.C.- patiënten worden gezonden. KERKWERVE. Tijdens een hevige storm welke gepaard ging met re genval werd een woning vernield. OOSTERLAND. De ingezetenen zal een lijst worden aangeboden ter ver betering van de muziektent. Men kan het gewenste bedrag intekenen, waarna het geld op een later tijdstip opgehaald zal worden. ZONNEMA1RE. Hier werd ten overstaan van notaris van 't Haaff te Zierikzee verkocht 4.87.60 ha. bouwland voor f 823 per 39.24 a. RENESSE. Alhier is door de bios coop-onderneming Luxemburg een bioscoopvoorstelling gegeven welke matig werd bezocht. BROUWERSHAVEN. Het Belgi sche vissersvaartuig Z 41 dat voor de hevige storm alhier in de halven wil de vluchten raakte ter hoogte van de Grevelingen aan de grond. NOORDGOUWEOnder leiding van de burgemeester heeft zich al hier een comité gevormd tot het hou den van een verloting met bazar. Het geld is bestemd voor het muziek korps „Con Amore". SIRJANSLAND. Doordat de motor vlamvatte is alhier de auto van een der ingezetenen totaal uitgebrand. Slechts een klein gedeelte van de la ding kon worden gered. NOORDWELLE. Hier werd een aantal oude slaghoedjes ingeleverd met het verzoek deze tezamen met de oude rijwielplaatjes op te zenden naar de vereniging ter behartiging van de belangen van t.b.c.-patiënfen. Russische station fotografeert achterkant van maan Een opmerkelijk initiatief

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 6