Gaat u werkelijk goed gekleed? Vechtjas leidt Britse conservatieven Verliefdheid leidde tot bankroof Exportbedrijf „IJberg Brothers N.V." vier man vast personeel BLIK DOOR HET WERELD DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Edward Heath zal de conserva tieven aanvoeren tegen labour in de verkiezingsstrijd die - naar de Brit ten aannemen - niet al te lang meer op zich kan laten wachte".. Die ver wachting is waarschijnlijk wel de voornaamste reden waarom de lager huisfractie Heath koos en niet Regi nald Maudling, d'e favor-et was in de opiniepelingen. Van Maudling is wellicht een wat bezadigder inzicht te verwachten en wellicht ook een gelijkmatiger leiding op lar.ge ter mijn. Heath is de beste vechtjas die de conservatieve partij nu heeft. In dat opzicht is hij de meerdere van Maud ling, naar het inzicht van de lager huisfractie zelfs zozeer dat ze over het bezwaar heenstapt dat hg vrij gezel is, iets wat - naar de ervaring leert - een kandidaat vrouwenstem men kost, al kan men niet al te be vredigend verklaren waarom. Voor het overige zijn Heath zowel als Maudling niet onervaren in. het rege ren en hebben beiden moderne op vattingen ook op economisch gebied. De enige kandidaat voor het lei derschap die in dit opzicht nog ne- gentiende-eeuwe denkbeelden koes tert - de staat mag zich niet met het economisch leven bemoeien - was Enoch Powell en het pleit voor de conservatieven dat hij slechts vijf tien stemmen kreeg tegen 283 voor de beide anderen. Bestedingsbeperking Maudling liet het na de eerste stemming niet aankomen op een tweede, waarin hij toch niet kon ze gevieren en zo kunnen de conserva tieven eensgezind de opvolger van sir Alec Douglas-Home inhalen. Deze is tussen haakjes op een goed mo ment heengegaan, want als premier Wilson toch nog zou besluiten dit najaar verkiezingen te houden, dan kunnen de Britten nog altijd goed kennismaken met Heath, al zal het ook deze beter uitkomen als de stem busgang niet voor volgend voorjaar plaats vindt zoals Wilson heeft laten doorschemeren. Dat zal het wel worden, want schatkistminister Callaghan heeft net weer een nieuwe reeks maatre gelen afgekondigd die het best pas sen onder het hoofd bestedingsbe- Wasserijen duurder DEN HAAG, 29-7. De minister van economische zalken heeft dezer dagen aan de witwasser ij en toestem ming gegeven de prijzen te vei^hogen De prijzen zullen 16 procent ho ger mogen zijn, dan die welke op 1 januari 1963 golden. Verleden jaar juni werd toestemming gegeven om de prijzen op 8 procent boven die van 1963 te brengen, zodat opnieuw kan worden 'gerdkend met een ver hoging van (bijna 8 procent van de prijzen, die de laatste twaalf maan den golden. DE OPENSTELLING VAN KAMPWINKELS DEN HAAG, 29-7. Staatssecretaris Bakker van economische zaken zal de aandacht van de gemeentebestu ren vestigen op het toeristisch belang van een zo soepel mogelijk beleid ten opzichte van de sluitingstijden van kamp winkels. De staatssecretaris zegt dit op schriftelijke vragen van het socialis tisch lid van de Tweede Kamer, me vrouw Brautigam. Er wordt o.m. op gewezen, dat het voor kampeerders van belang is, dat kampwinkels ook in de avonduren geopend zijn. Het bestuur van het hoofdbedrijfschap detailhandel geeft er de voorkeur aan dat de speciale regeling, die voor de openstelling van kampwinkels kan worden getroffen, ook in de toekomst wordt vastgesteld bij gemeentelijke verordening, waarbij „beter rekening zou kunnen worden gehouden met de plaatselijke omstandigheden". STOCKHOLM, 28-7. De beroving van een bank in Stockholm voor een bedrag van omstreeks 450.000 gulden is opgelost. Woensdagmiddag werd de dader, een 25-jarige Duitser, in de Zweedse hoofdstad op straat ge arresteerd, met nog het grootste deel van de buit bij zich. Dit succes is te danken geweest aan de kunstenaarstalenten van een employe van dt betrokken bank, die uit het hoofd een goedgelijkend por- ret van de jeugdige rover had gete kend, en aan de verklaringen van een kassiere van de bank, die hope loos op hem verliefd bleek te zijn geweest In plaats van, kort voor sluiting van de bank, haar kas in haar eigen vak in de kluis te deponeren, had de kassiere deze in het daarnaast gele gen vak ondergebracht, dat de Duit ser had gehuurd. Toen de berover. Jochen Zanger, dinsdagmorgen bij de bank kwam om iets uit zijn kluisloket te halen, werd hij conform de bepalingen in zake het. bewaren van het bankge heim. daar alleen gelaten. Het enige wat hij dus te doen had, was het geld van de kassiere er uit 'te ne men, in een tas te stoppen en rustig het bankgebouw uit te wandelen. Daar het slot van het loket der kassiere niet beschadigd was, vatte de politie reeds spoedig verdenking legen haar op en woensdag biechtte zij het door haar geliefde uitgedach te plan op. Enige maanden geleden had zij met de dader in een restaurant ken nis gemaakt. perking", waarbij zelfs de particu liere bouw - een troetelkind van la bour - een veer moet laten. Het wel zeer sombere verslag van de Orga nisatie voor economische samenwer king- en ontwikkeling O.E.S.O. duidt aan waarom de onpopulaire maatre gelen nodig zijn, maar daarom zal de weerzin bij publiek en vakbonden er niet minder om zijn. Bovendien bestaat het risico dat een enkele rebel in de labourgelede- ren opstaat en met zijn kale meer derheid van drie kan Wilson zich dat niet permitteren. Dat is dan weer een reden waarom wellicht toch dit najaar Heath de stembusslag moet ingaan. En in hem vindt Wilson dan een tegenstander die heel wat ge vaarlijker voor hem is dan Sir Alec ooit was. Compromis in België Met veel pijn en moeite heeft de heer Harmei in België een regering ineengetimmerd. De christelijke volkspartij C.V.P. en de socialistische B.S.P. gaan het weer samen probe ren, maar met aanzienlijk minder animo, wat wel begrijpelijk is want tenslotte hebben beide bij de verkie zingen nogal wat klappen moeten incasseren. De reden waarom ze samen zijn gebleven is waarschijnlijk meer een bitter plichtsbesef dat ze moeten vol tooien wat ze zijn begonnen en daar om moeten trachten de nieuwe wet geving om de tegenstellingen tussen Walen en Vlamingen te verzachten ook uitgevoerd te krijgen. Maar zo wel in Waalse kringen van de B.S.P. als in de rechtervleugel van de C.V. P. zijn zoveel mismoedige geluiden te horen, dat de, heer Harmei opzijn gunstigst met een vervaarlijk kra kende wagen zijn tocht aanvaardt. Die houden het soms lang uit, maar in dit geval is het risico groter dat er spoedig een wiel afloopt. Lefèvre en Spaak hebben een mas sa compromissen uitgedokterd. Deze fomatie werd weer een moeizaam samenstel van compromissen. Ze wa ren allemaal misschien wel nodig, maar de eigenschap van een compro mis is nu eenmaal dat niemand er erg bit? en tevreden over is. En de tweespalt in partijen en natie blijft daardoor voortzeuren. Nu hebben de Belgen door jarenlang er mee te le ven een zekere routine gekregen om ondanks die nationale kiespijn te blijven lachen, maar een ideale toe stand is het toch niet. Ned. Herv. Kerk. Zlerikzee: Grote Kerk: 10 uur ds. Lam. Gasthuiskerk: 10 uur ds. As sendorp. 7 uur: Eerw. Heer M. A. Jumelet uit Wedde. Kerkwerve: 9.30 uur: ds. Zonneveld (Bed. H.A.). Se- rcoskerke: 11 uur: ds Zonneveld (Bed. H.A.). Burgh: 9 uur: ds. C. den Engelse uit Pernis, (Jeugddienst), 10 uur: ds. Don. Haamstede: 10 en 7 uur uur; ds. Don. Haamstede: 10 en 7 uur: Eerw. Heer C. Bolijn uit Ter- wclde. Renesse; 9 uur: ds. van Liere, 10.15 uur: ds. C. den Engelse uit Per nis. Ncordwellt: 10.15 uur: ds van Liere. Scharendgke: 10 uur; ds. Roo- denburg, 19 uur: Interkerkelijke zangdienst in de Geref. kerk. Brou wershaven: 7 uur: ds. Oort (Bed. H.A.). Zonnemaire: 10 uur: ds. Feu- nekens. Ncordgouwe: 9.30 uur: ds. Kelling. Dreischor; 11 uur: ds. Kel- ling. Ouwerkerk: 10 uur: ds. Velle- koop. Nieuwerkerk: 10 uur: ds. Wes terhof. Ocsterland: 10 uur: Eerw. Heer M. A. Jumelet uit Wedde, 6 uur: ds. Groenewegen. Sirjansland: 10 uur. Leesdienst, 6.30 uur: ds. A. Lam uit Zierikzeè. Bruinisse: 10 uur: ds. J. F. Berkel uit Apeldoorn (Bev. ds. H. Jagersma, 2.30 uur ds. Jagers- ma intrede). Lutherse Kerk. Zierikzce: geen dienst. Gereformeerde Kerken. Zierikzee: 10 en 6.30 uur: ds. Nawijn. Haamstede: 9, 10 dn 5 uur: ds. Th. Vollenhoven uit Eindhoven. Renes se:? uur: Godsdienstoefening. Scha- rendyke: 10 en 2.30 uur: ds. T. Kam per te Zoetermeer. Brouwershaven: 10 uur: ds. J. Nieuwsma uit Apel doorn, 2.30 uur: ds. J. H. Nawijn uit Zierikzee. Zcnnemaire: 10 en 2.30 uur: ds. Huijser. Nieuwerkerk: 9 uur: ds. J. Plug uit Huis ter Heide, 7 uur; ds. G. den Heeten uit Brui nisse. Oosterland: 10 en 3 uur: ds. Jac. Plug uit Huis ter Heide. Brui nisse: 10 en 5 uur: ds. den Heeten. Gereformeerde Kerken. (Vrijgemaakt). Brouwershaven: 10 en 3 uur: ds. J. Waagmeester uit Hasselt. Haamste de; 7 uur: ds. J. Waagmeester uit Hasselt (in de Chr. Ger. Kerk). Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur: ds. L. S. den Beer uit Sassenheim. Kerkwerve: 10 uur: Leesdienst, 6 uur: ds. W. de Graaf uit Hasselt. Haamstede; 9, 10.30 en 3 uur: ds. W. de Graaf uit Hasselt. Nieuwerkerk: 10 uur: Lees dienst, 3 uur: ds. L. S. den Boer uit Sassenheim. Gereformeerde Gemeenten. Haamstede: 10 en 2.30 uur: ds .A. Vergunst, Rotterdam. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur; Leesdienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur: Leesdienst. VOOR DE VROUW Wat ons overal en altijd weer op valt is, dat er maar zo weinig wér kelijk goed geklede vrouwen rond lopen. Vrouwen, die naar de laatste mode eh elegant gekleed gaan, maar waaraan eigenlijk toch niets in het bijzonder opvalt. Zij zijn er natuur lijk wel, maar jammer genoeg vor men zij de minderheid. Hoe dat komt? Och, misschien om dat het toch moeilijker is dan het lijkt, of omdat, heel belangrijk, de accessoires verkeerd gekozen zijn. Ook kan een teveel aan kleur, een te veel aan sieraden afbreuk doen aan het geheel. Zelfs dure accessoires, vaak wel met smaak en zorg geko zen en hoogst modern, maar niet goed passend bij een pakje of een japon, hebben een averechtse uit werking. Het komt er op aan, goed te be seffen, wat precies ergens bij past. Als bijvoorbeeld de tas die we een week geleden cadeau kregen, minder mooi bij een japonnetje staat, dan de tas die we al een paar jaar ge bruikten, dan kiezen we toch de oude. De nieuwe tas zal veel beter tot zijn recht komen bij die snoezige deux-pièces'. Beperkt u Ook het weglaten is een belang rijk punt bij elegant gekleed gaan. We bedoelen hiermee, dat een over daad van accessoires schaadt. Een enkel, goed gekozen bijou, een sjaal, een handtas of een paar handschoe nen uan uitnemende kwaliteit en mooi van tint, doen meer dan een veelheid van aardige gezelligheidjes, waarmee we er meestal maar „over laden" uitzien. Ja, weinig maar mooi heeft het grootste effect! Gaan we op reis in een tweed man telpakje met daar overheen een ge makkelijke jas, al of niet van de zelfde stof, dan dragen we een een voudig, sportief hoedje op eenvou dig gekapt haar, korte leren hand schoenen In een kleur, passend bij de mantel, een tas in de zelfde tint en in sportief model, een sportieve leren schoenen met een gemakkelijke hak. Zó gekleed gaan is beter dan dat we bij het zelfde pakje en jas een hoog opgemaakt kapsel kiezen, lan ge oorbellen, lange geklede hand schoenen met hoge hakken en een geklede tas. Ook al is alles in de goede kleur gekozen, het hóórt er niet bij. Alles is te gekleed. Een sportief pak, gedragen bij sportieve gelegenheden, vraagt nu eenmaal sportieve bijkomende zaken. Kleur by kleur Zo dragen we het beeldige nieuwe zwarte middagjurkje nog niet als we er geen zwarte pumps en zwarte tas bij hebben. Iets anders zou immers het hele effect van het jurkje beder ven? Witte handschoenen en een kleurige ketting of een ander opval lend sieraad zijn het enige wat een stijlvol japonnetje verder vraagt. Een zwart strikje in het haar of een Gt reformeerde Gemeenten in Nederland. Zierikzee: 10, 2.30 en 6.30 uur: ds. Steenblok te Gouda. Renesse: 10 en 2.30 uur: Leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 2.30 uur: Leesdienst. Bruinis se: 10 en 5 uur: Leesdienst. Oud-Gereformeerde Kerken Ocsterland: 9.30, 2 en 6 uur: Lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur: Lees dienst. Remonstrant Geref. Gemeente Sommelsdyk: 10 uur: ds. Schenk. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Eucharistievieringen om 7.30, 10.00 en 19.00 uur. Haamstede: Eucharistievieringen om 7.30, 900, 10.30 en 20.00 uur. Renesse: Eucha ristievieringen om 8.00, 9.30, 10.30 en 19.00 uur. Bruinisse: Eucharistievie ringen om 9.00 uur (cantine Stoof- polder). zwarte pillbox met strik kunnen we er ook nog bij kiezen, omdat ze een voudig zijn. Juist in die eenvoud schuilt het effect. Nu is het wel zaak om van zo wei nig mogelijk accessoires een zo groot mogelijk profgt te hebben. Praktisch is het daarom, aan de hand van onze garderobe, een lijst samen te stellen van de bijkomende dingen, die we iiodig hebben .Systematisch kunnen we dan de ontbrekende accessoires aanvullen. Belangrijk is het dat we in de eer ste plaats een sportieve leren ruime handtas aanschaffen en ook goed passende pumps. Verder een eenvou dige, sportieve hoed en een mooie sjaal, die beiden goed bij onze teint passen en op de hoofdkleur van de garderobe zijn afgestemd. Leren handschoenen in de kleur van de tas of hoed en sjaal zijn onmisbaar, evenals een geklede zwarte kalfsle ren, nappa of lakleren tas. Rest nog een elegante hoed, die een afwijken de kleur mag hebben, maar die wel goed bij de zijden sjaal staat. En sieraden Sieraden staan onderaan op de lijst van accessoires. Die kleine luxe gevalletjes kopen we alleen dan zon der rekening te houden met de an dere accessoires, als we er helemaal wég van zijn. Maar we dragen die beeldige ket ting niet op een bloes met strookjes, die we bij een geruite rok aange trokken hebben. Nee, we dragen op die geruite rok liever een gezellige effen jumper en we kopen bij de ge klede bloes een effen rokje. En al zijn we nog zo verknocht aan die heerlijke ruime, gezellige geruite tas, we laten hem thuis, als we een ge ruite rok dragen. Een gebloemde sjaal past niet bij een tweed mantel of een tweed kos tuum. Ook een hoogzomerse, be werkte tas en open schoentjes storen bij zo'n pakje. Een eenvoudige vil ten hoed, een pullover met col, een leren tas en dichte wandelschoenen vormen er wel een ideaal geheel mee. Denkt hierom Nu laten we hier nog enige alge mene regels volgen: Tas en schoenen of las en hand schoenen moeten in kleur en lijn bij elkaar passen, De ceintuur van een regenjas trek ken we niet te strak aan, het maakt zeker niet slanker. BH een zwart-wit combinatie kie zen we zwarte of ivitle onderde len. Als we tas en schoenen zwart nemen, dan kunnen we ze gemak kelijker bij andere kledingstuk ken gebruiken. Wees voorzichtig met kleuren en dessins. Bloemen en ruilen kun nen niet bij elkaar, maar ook twee verschillende bloem- of ruitdessins harmoniëren niet. Betty Teeling. OVERDENKING „De Here is met mij, ik zal niet vrezen; wat zou een mens mij doen?" Ps. 118 6. Wat 'kan een mens ons allemaal aandoen! Hij kan onze carrière stuk maken: hij 'kan onze eer en «goede naam door het slijk ha'len; «hij 'kan ons huwe lijk kapot ma'ken, ons gezinverband uit elkaar rukken. Een mens 'kan ons bedriegen, ons achter onze rug om belasteren, ons zo mogelijk op elk terrein van het leven tegenwer ken. Het leven kan wat dat betreft een harde leerschool zijn. Dat wist de diohter «van psalm 118 ook uit eigen ervaring. Hij spreekt ■in «dit lied over 'haters die als bijen zwermen - van een geduchte over macht dus - op 'hem af zijn geko men. Hij 'heeft geweten (hoeveel leed de ene mens de andere kan aandoen. Dat 'blijikt wel als hij zegt: Gij, o mens, had mij duchtig gestoten, tot vallens toe. En todh durft hij hun dreigen rustig onder ogen te zien met de bijna triomfantelijke vraag Uit onze tekst: „Wat zou een mens mij doen?" Aan deze woorden ligt de overtuiging van de dichter ten grondslag 'dat zij 'hem immers niets kunnen ma'ken. Was deze diohter zich dan zo be wust van zijn eigen «kracht? Was hij zo verzekerd van eigen onaantast baarheid, 'dat 'hij «dit durfde te zeg gen? Neen, dat was niet 'het geval. De dichter van psalm 118 was niet iemand die aan zelfoverschatting leed. Aan 'de woorden: „Wat zou een méns mij doen?" gaat in onze tekst nog wat vooraf. Hij 'kende 'geen vrees omdat hij wist: „De Here «is met mij" kij wist dat «hij niet alleen ston'd. Voor ide «dichter van psalm 118 was God niet de ongenaakbare, die met een ijzige wetmatigheid het leven van een mens maakt en breekt. Hij kende Hem als 'de God van nabij en d'it kennen was meer «dan theoretisch weten. Dit kennen was het gevolg van de persoonlijke «geloofsrelatie waarin de «dichter met Göd stond. De Here is met «mij - Immanuël - God met ons - Jezus Christus. In Je zus Christus 'heeft God 'het ons ten volle laten zien 'dat Hij met ons is in nood en dood. In ai onze benauwd heden is Hij mede 'benauwd «geweest. Niemand onzer behoeft er zo «diep onder door als Jezus Christus er on der door is 'gegaan. Hij .heeft gedra gen de ilast van onze zonde. Hij heeft geboet voor onze sdhuld. Maar Jezus Christus heeft ook overwonnen. Zijn opstanding ver kondigt ons (dat Hij over alle mach ten der duisternis 'heeft «gezegevierd. Duivelse machten «kunnen mensen voor 'hun snode plannen winnen zo dat zij «het «leven voor'hun medemen sen tot „een hel" maken. Maar dat is voor de 'gelovigen dan todh een hel tussen aanhalingstelkens; dat is alleen bij wijze van spreken. Wie in het geloof op Jezus Christus ziet w.eet dat (hij 'nimmer van Göd verla ten 'is. Die weet dat 'hij van de hel is «gered en in Jezus Christus mede in 'de «hemel is gezet. Zo God vóór ons «is wie zal dan tegen ons zijn! Dan «vrezen we niet, ondanks alles wat mensen ons kunnen aandoen. „Meer dan overwinnaar blij'f i'k in de Heer". Z. A- L- ^>3DÊ>iPyo&rjPëO^PoOêPi^O( f augustus a.s. is de heer J. VOS te Zierikzee 40 jaar werk zaam bij 's Rijksbelasting- j dienst. t Er is gelegenheid de c „kommies" le feliciteren - op maandag 2 augustus 1965, van 19.00 tol 20.30 uur in het „Huis van Nas- i sau". Lange Nobelstraat 2, Zierikzee. Zierikzee, Julianastraat 14 Zijn beide zoons Uitbreidingsplannen Het 'hoofd van 'het gemeente bestuur van Westerschouwen brengt ter «algemene «kennis, dat de op 22 juni 1965 dooi de raad' der «gemeente Wes terschouwen vastgestelde plannen tot 'herziening van het uitbreidingsplan Westen- schouwen en Hogeweg, over eenkomstig artikel 37 der Woningwet vanaf 2 tot 16 augustus 1965 ter gemeente secretarie van Westerschou wen te Haamstede voor een ieder ter inzage worden nc- dergelegd. Haamstede, 27 juli 1965. Het 'hoofd van het 'gemeente bestuur voornoemd, H. P. EVERWIJN. Algemene kennisgeving Heden overleed, tot onze diepe droefheid, mijn ge liefde man en onze beste oom en oud-oom KORNELIS VAN DEN HOEK in de ouderdom van ruim 85 jaar Zierikzee, 29 juli 1695 Lange Nobelstraat 38 C. VAN DEN HOEK- BAKKER J. M. WIJSMAN VAN DEN HOEK J. SCHELL- VAN DEN HOEK TH. SCHELL Kerkwerve: E. J. P. VAN DEN HOEK- BEIJE En kinderen De teraardebestelling zal plaats vinden op maandag 2 augustus a.s., op de Al gemene begraafplaats te Zierikzee. Vertrek van het sterfhuis 13.30 uur. Algemene kennisgeving Heden nam de Heere tot Zich, voor ons geheel onverwachts, onze lieve vrouw en moeder JANNETJE DALEBOUT- geboren JUMELET op de leeftijd van ruim 41 jaar J. A. DALEBOUT NELLEKE Zierikzee, 29 juli 1965 Slabberswerf 34 De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben maan dag 2 augustus a.s., op de Algemene begraafplaats te Zierikzee. De rouwdienst zal gehou den worden in het Herv. Ver.-gebouw, 't Vrije 2 te Zierikzee. Vertrek 11.00 uur. Heden overleed te Slie- drecht, onze lieve vader en grootvader HENDRIK VERSTRAATE in de ouderdom van 84 jaar Sliedrecht: W. KOPPELAAR- VERSTRAATE Dordrecht: A. VERMEULEN- VERSTRAATE J. VERMEULEN Oosterland: A. DORST- VERSTRAATE En kleinkinderen 30 juli 1965 Condoleantie-adres Troelstralaan 45, Sliedrecht Daar 'het ons onmogelijk is, u 'allen pei-soonlijk te «bedan ken, «betuigen wij langs deze weg «onze (hartelijke dank, voor de 'blijken van medele ven «ons betoond, na 'het noodlottig ongeval ons zoon tje JOB overkomen. Onze speciale dank aan allen die hebben medegewerkt om hem terug te vinden. M. L. VAN DONGE E. M. VAN DONGE- JUMELET en kinderen. Bruinisse, juli 1965. Langs «deze weg zeggen wij hartelijk «dank voor «het me deleven na «het overlijden van orvze lieve moeder en oma ANNA SOPHIA VAN DOOREN weduwe van Petrus Jozef Hickendorff Uit aller naam: G. W. M. DEN BOER- HICKENDORFF Zierikzee, juli 1965 Driekoningenlaan 23 te Oosterland kan nog plaatsen. Zich te vervoegen bij A. J. IJZELENBERG, Oosterland C. J. H. Scheuerman dierenarts - Zierikzee AFWEZIG van 31 juli tol en mei 23 augustus Waarneming van de praktijk door W. A. M. KALKMAN, dierenarts, Renesse - (elef. (01116) 310. Taiultecknicus J. P. A. Rossel REPARATIE KUNSTGEBITTEN waar u op kunt wachten. Zitdag: donderdags van 9.00 tot 2.00 uur, Korte St. Jan straat 2, Zierikzee. Gouden tand f 17,50 Tandarts Van de Velde is van 1 tot 30 augustus AFWEZIG SUCCESJES Te koop: I.pr.st.z. kano voor 2 pers., 6 meter lang, f 125,Te be vragen: Haven Noordzijde 25, Brouwershaven. Handappels. A. J. van Leer- sum, Trambaan 21, Zonne maire. Diversen: Ruiters, losse stokjes en slok ken van 3 meter. P. L. Quist, telefoon 443, Dreischor. Alleenstaande dame zoekt kennismaking met een nette werkman, leeft. 57-65 j. Al leen serieuze brieven worden beantwoord. - Br. onder nr. 2253, bureau van dit blad. Méér profijt van uw trekker met „Shell"-produkten! De Braai, Nieuwerkerk, telefoon (01114) 377. Voor al uw meubelstoffeer- werk, modern of antiek, is de speciaal ingerichte meu- belstoffeerderjj van Goud zwaard ook uw adres! Meel- straat 24, Zierikzee, tel. 2491. Vanaf heden auto's te huur. Garage Y. T. Wandel, telef. (01114) 482, Nieuwerkerk. Zelfklevende letters, 100 °/o weerbestendig. Ideaal op re clameborden, winkelruiten, auto's, jachten, schepen, enz. Uit voorraad leverbaar. Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zie rikzee Maak er iets moois van! Ja, dat kan met houtnerf-, gras- weefsel-, steenmotieven- en tegeltjesbehang. - „Verf en Kleur", Meelstraat 40, Zie rikzee, telef. 2100. Veilig, vlug uw rijbewijs via autorijschool „Succes". Prima lesmateriaal. Gezamenlijke theorie-avonden. Taxibedrijf, tel. (01114) 518, Nieuwerkerk, (b.g.g. tel. 364). Autorijschool Lemsom, tel. (01110)2259, Kerkwerve. Er kend en gedipl. door F.N.O.P. en V.A.M.O.R.-opleiding voor rijbewijs B-E (luxe auto) en C-E/D-E (vrachtwagen en bus). Verkeersles iedere dins dag om 7.30 uur in ons theo rielokaal. Alle maten gecreosoteerde palen, prikkeldraad en riet matten. P. L. Quist, tel. 443, Dreischor. Voor uw autorijlessen naar erkende autorijschool A. J. Kort, Zeeasterstraat 8, Nieu werkerk, tel. (01114)478. Wij lessen óók in de Westhoek B-E( luxe auto), C-E/D-E (vrachtwagen-bus). Verkeers- lessen iedere donderdag om 7.30 uur, Hogezoom 6, Haam stede, tel. 381 en iedere maan dag om 7.30 uur te Nieuwer kerk. Doe het zelf! Hard, zacht, asbestiboard. C. Berrevoets, St. Domusstraat 12, tel. 3104 Zierikzee. In kwaliteit hoog, «in prijs het laagst! Zó zijn onze melkwatten. v. d. Klooster, tel. (01110)-2745, Schudde- beurs. Triplex, meubel- en spaan- derplaat. C. Berrevoets, St. Domusstraat 12, tel. (01110)- 3104, Zierikzee. Wegens vakantie gesloten van '2 t.m. 11 augustus a.s. De sohoenzaak voor uw voe ten. Fa. van Beveren. Vis- straat 6, Zierikzee. Loodgieters-, gasfitters- en waterfittersbedrijf H. Ver schuur en Zonen. Koraalstr. 3, Zierikzee. Tel. 2223. Formica, Decowal, Botop. C. Berrevoets, St. Domusstraat 12, tel. 3104, Zierikzee. Heeft uw (haar een perma nent nodig? Onze nieuwe volutis maalkt uw haai' ge zond. Kapsalon Bal. Hout-, fineer-, lijstwerk. C. Berrevoets, SI. Domusstraat 12, tel. 3104, Zierikzee. Heer zodkt zit- en slaapka mer of zitslaapkamer in Zie rikzee. Brieven onder no. 2255 aJh. «bureau van dit blad Houtlijm, bison-ikit. snelfix, Icneedbaar hout. C. Berre voets. St. Domusstraat 12, tol. 3104, Zierikzee. Reinigt al uw meMcgerccd- fidhap met ..Neomoscon M". Onze klanten zeggen: „Het is af!" Vraagt proefflacon! v. d. Klooster, tel. (01110)- 2745, Sohuddebeurs.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 7