„DELTA-SPORT" WON WEER VELE ATLETIEK-PRIJZEN Cadeau-expeditie naar Goirle GESLAAGD SPORTIEF FESTIJN Zierikzeese atlete bereikt West-Europese klasse ZIERIKZEE, 5-7. De bekende Delta Spcrt-atlete Esther Goedhart- Schot heeft in het afgelopen week einde weer nieuwe successen toege voegd aan haar reeds Indrukwek kende reeks prestaties bij het dis cuswerpen en kogelstoten. HU de te Sittard gehouden semie-interland atletiekwedstrijden tussen de Zuid- Nederlandse ploeg en de nationale Belgische damesploeg verbeterde Esther opnieuw twee Zeeuwse re cords. Het discuswerpen bracht zü namelijk op 48.38 meter en het ko gelstoten. op 13.41 meter. Deze af standen zUn dit jaar en verleden jaar zelfs in Engeland en Frankrijk riet gehaald, zodat de Ziertkzeese atlete duidelijk kan worden inge deeld in de VVest-Europa-klasse. Het vorig jaar door de Nederlandse kam- pioene Loes Bohling gevestigde nati onale record discuswerpen staat op ruim 49 meter. Inmiddels hebben ook de jongere meisjes en jongens van de atletiek- afdeling van de sportvereniging Del ta-Sport de afgelopen weken niet stil gezeten. In een tijdsbestek van slechts acht duigen werd door ver schillende groepjes deelgenomen aan wedstrijden in Putten, Terneuzen, Goes en Utrecht. Ook deze week staat er nog 'heel wat op het pro gramma, want vandaag (dinsdag) en donderdag wordt deelgenomen aan wedstrijden in Roosendaal. Zaterdag a.s. vinden de Zeeuwse kampioen schappen te Vlissamgen plaats en zondag trekt een team naar Wage- nirtgen. Intussen hebben de jongens-atleten dezer dagen meer succes geboekt dan sedert lang het geval is geweest en te Goes hebben zij zelfs meer me dailles in de wacht gesleept dan de mesijes: de jongens wonnen er 7, de meisjes 5. De beste resultaten boek ten de pupillen. Zo won Adrie Kos ter twee eerste prijzen bij het ver springen en hardlopen, terwijl Bart Mouthaan - op dezelfde nummers - twee tweede prijzen ivon. Voor Bas Binders was een goede derde plaats weggelegd bij de 600 meter jongens B en Leen Auperlé veroverde de tweede plaats hoog springen jongens B met een sprong van 1,55 meter. Erik Keuning wist met een sprong van 1,40 meter bij het hoogspringen beslag te leggen op de derde plaats. De meisjes Wat de meisjes betreft: Marjan Sies behaalde twee derde prijzen op de 60 meter en bij het verspringen terwijl ze in Putten 'bovendien nog de eerste prijs won bij het versprin gen met een sprong van 4.53 meter en een tweede prijs 60 meter. Bij wedstrijden in Utredht veroverde Marjan bovendien nog eens twee eerste prijzen, eveneens met de 60 meter en bij «het verspringen dat zij zelfs nog iets 'beter deed dan in Put ten, nl. 4,58 meter. Jenneke Mouthaan behaalde te Goes de eerste prijs horden 60 meter meisjes B, waarvoor zij de mooie tijd van 10.9 sec. 'liet noteren. Verder een derde prijs 'hardlopen 80 meter. In Putten won Jenneke met een uit stekende sprong van 1,42 meter een eerste prijs bij 'het hoogspringen, wat ze'echter in Utredht niet wist te her halen want idaar werd ze derde met 1,35 meter. Janny Sdhot won te Goes het ko gelstoten dames met 11,04 meter, te Putten werd ze tweede met 10,52 me ter. Drie kampioenschappen Jopie Verwest slaagde er in Ter- neuzen in om drie kampioenschap pen te behaten, kogelstoten, hoog springen en 100 meter meisjes A. Jopie won in Putten bovendien het kogelstoten met 10,36 meter en het verspringen in Utrecht met 4,83 me ter. Martha Koster werd derde in Put ten bij de 60 meter meisjes C en te vens haalde ze een gedeeLde derde plaats bij het verspringen met 4,21 meter, 'hetgeen een uitstekende pres tatie mag worden genoemd. Voor een andere mooie prestatie zorgde Jopie Stoutjesdijk in Putten: zij weid eerste op de 100 meter in 12,07 sec. er. ook won zij nog het verspringen met 4.92 meter. Bij de jongens wist Henk Vieira in Putten bij het kogelstoten jongens B de vierde plaats te bezetten met 11,04 meter. De reeds genoemde Bas Linders leverde ook in Utrecht nog een mooie prestatie door als vierde te eindigen op de 100 meter. Patiënten van Sch.-Duiveland varen met „H. Dunant'' BRUINISSE. 6-7. Maandagmiddag meerde aan de Rykssteiger in de Vluchthaven te Zype weer de „Hen ri Dunant" af. het prachtige schip van het Rode Kruis, waarmee weke lijks chronisch zieken een vaartocht maken. Deze week van 5 tot 12 juli is de week van de Zeeuwse patiënten. Van Schouwen-Duiveiand waren dat de heren W. van Damme, Haamstede, Joh. van den Ouden, Bruinisse en de dames G. Peijen, Zierikzee, Kwaak- v. d. Have, Oosterland, Malipaard, Brouwershaven, Moelker-v. Schen- del, Zierikzee, Viergever, Zierikzee en Hoogerwerf-Okkerse, Bruinisse. De anderen kwamen uit Tholen en St. Fhilipsland, Terneuzen en We- meldinge eveneens plaatsen waar men patiënten aan boord had ge nomen. De Chr. Nijverheidsschool voor meisjes te Bruinisse liet zich weer van haar beste zijde zien, door bak jes fruit aan te bieden. De afdeling Duiveland van de Plattelandsvrou wen bracht een grote doos vol ver rassingen. De vaarroete die deze keer wordt gekozen wijkt veel af van die van vorige jaren, maar de bedoeling is de patiënten een indruk te geven van de Deltawerken, Grevelingen- dam en kabelbaan en dit ziet men het beste door in het Krammer daar langs te koersen. De eerste over nachtingsplaats is Stellendam aan het Haringvliet, van Stellendam naar Rotterdam en vandaar naar Willemstad passeert men veel be zienswaardigheden. Van Willemstad naar Vlissingen raakt dan de Delta even op de achtergrond. Op de tocht Terneuzen-Gent is ook wel wat te zien van waterwerken en kanalen- aanleg. Na Gent vangt dan weer de terugtocht aan. Aan. boord troffen wij het bekende drietal; mevrouw Knoppers (scheepsmoeder), dr. „Grote Beer" vaart studenten ROTTERDAM, 5-7. Maandagmor gen is de „Grote Beer" weer in Rot terdam aangekomeh met aan. boord 800 Amerikaanse studenten. Deze reizen staan onder auspiciën van het Nederlandse Bureau voor Buiten landse Studentenbetrekkingen (N.B. B.S.) Aan boord wordt gedurende de overtocht onder meer een uit gebreid programma van lezingen en „panel discussions" verzorgd. Een staf van een tiental zorgvuldig gese lecteerde Amerikaanse en Europese sprekers belicht diverse aspecten van de beide continenten. Hiernaast zorgt een N.B.B.S.-staf, bestaande uit een klassieke-muziek- en een jazz- gezelschap en technici ervoor, dat de ontspanning' niet wordt vergeten. De stichting „Atlantisch Studen tenprogramma", opgericht door het ministerie van onderwijs en weten schappen en het N.B.B.S., heeft ook dit jaar weer kans gezien het s.s. „Grote Beer" voor de zomermaanden te charteren. Schouwen-Duivelandse Sportspiegel Burgh ook dit jaar aan de leiding in le klas S.D.K.B. Unitas en SKNWK II wisten zich te plaatsen voor de strijd om één plaats in de Ie klas Promotiecompetitie volop aan de gang. KORFBAL. In de le klas van de SDKB stevent Burgh ook dit seizoen weer regelrecht op de kampioensti tel af. SKNWK beleefde weinig ple zier van het reisje naar de West hoek, daar zij met een 10-2 neder laag weer huiswaarts moesten keren. De Nieuw erkerkers konden hierbij als excuus aanvoeren dat zij met niet minder dan vijf invallers binnen de lijnen moésten verschijnen. Tegen ZSC trokken de groen-witten met 5-1 aan het langste eind. Dat ook de reserves van Burgh goed in de eer ste klas mee kunnen bewezen zij weer eens door te Kerkwerve WIK met 8-6 te verslaan. WIK herstelde zich hierna keurig te Scharendijke met een 3-1 overwinning op ZSC. Brouwershaven is op weg om als goede tweede op de ranglijst te gaan eindigen. De uitwedstrijd tegen Del ta brachten de Brouwenaren met een 5-3 zege tot een goed einde terwijl in eigen omgeving een 9-1 overwin ning op Thor werd behaald. Te Nieu- werkerk slaagde SKNWK er in met 3-0 aan het langste eind te trekken tegen Zeemeeuwen. In de uitwed strijd tegen Thor behaalde Zeemeeu wen een kostbaar puntje door met 2-2 gelijk te spelen, waardoor de club uit Goeree-Overflakkee de rode lanr taarn nog steeds stevig in handen NOAD Unitas SKNWK II DES WIK II Br.haven II heeft. Burgh 14 14 0 0 126-35 28 Br.haven 13 11 0 2 76-36 22 Burgh 11 12 6 1 5 50-56 13 Delta 12 6 0 6 46-44 12 WIK 12 6 0 6 55-53 12 ZSC 12 5 0 7 51-51 10 SKNWK 12 2 2 8 36-66 6 Zeemeeuiven 12 2 2 8 22-53 6 Thor 13 1 1 11 21-89 3 Stumphius, Vlissingen (scheepsarts) en kapitein Maasbach. De tocht begon maandag onder schitterend weer, voor de omstan der wat koud, maar achter het. glas van het schip heerlijk warm. Ver schillende Roode Kruisbestuurders deden hun patiënten uitgeleide. Wat biedt de BEELDBUIS? WOENSDAG. In het voorprogram ma van Nederland 1 komt KRO- sportredacteur Jan Cottaar aan het woord. Na journaal en Brandpunt één van de oudste t.v.-programma's van Nederland, nl. Piste. Er zijn dit maal „dure" nummers bij, bijv. het Zweedse luchtnummer Les Manols, het rolschaatsact de drie Bedoni's, de Bizarro Brothers - komische acro baten - en de aap Schnacks. Na Pis te: Villa Siclonia, journaal en Tour de France. Verder een co-produktie van de Vlaamse t.v. over autowegen in Nederland en België. Op Nederland 2 woensdag o.a. het populaire ensemble Los Paraguayos en het AVRO t.v.-filmtehater. DONDERDAG. Nederland 1: Ba rend de Beer, de Verrekijker, gew. journaal en Lucille Ball. Twee t.v.- eenacters voorts deze avond, ge scheiden door een tweede aflevering van de balletserie „Beroemde dan sers". Wat de eenacters betreft: de eerste is een herhaling van „Domi nees liefhebberij", de tweede is ge titeld „De grap". Hoofdpersonen zijn twee jonge mensen die bij wijze van grap een overval in scène gaan zet ten. Het spelletje loopt hen echter uit de hand met als gevolg dat de politie eraan te pas komt. En dan moeten ze maar bewijzen dat het werkelijk een grap is. Op 't tweede net donderdagavond: o.a. de serie „Burke's Law", ditmaal over de steenrijke politiecommissaris die in een handomdraai een moord zaak oplost. Tot slot: Jan Blokker met zijn Filmvenster. SAN DOMINGO. Met de kreet „Leve Caamano" hebben een veer tigtal gewapende mannen een aan- vail igedaan op een -politiepost in Ra mon Santana. Een plaatsje op 15 km van Sah Pedro de Marcoris. Zij dron gen de politiepost binnen, schoten 2 politiemannen dood en verwond den er drie. Scheepvaartbericliten Abida, 5-7 van Rotterdam naar Stockholm. Goeree, 6-7 te Balboa verwacht. Liefdadigheidsbal DUBLIN, 5-7. Mevrouw Pierre la Blanc uit Parijs is zondag op een liefdadigheidsbal in het landhuis ran miljonair Ralph Stazenger bij Dublin haar diamanten broche kwijtge raakt, die een waarde van ongeveer honderdduizend gulden vertegen woordigde. Op het bal waren ruim achthon derd grootheden uit de internationale society aanwezig, onder wie prins Rainier en prinses Gracia i»an Mo naco. Honderd rechercheurs en een aantal geüniformeerde politieman nen bewaakten het landhuis. DELFT. D e40-jarige 'heer G. M. van Ginkel te Delft die enige weken geleden bij een verkeersongeluk ernstig werd «gewond is in 'het Gast huis te Delft overleden. SPORT KORFBAL Om kampioenschap le kl. der S.D.K.B. Morgen (woensdag) avond kan Burgh in de thuiswedstrijd tegen Brouwershaven beslag leggen op het kampioenschap van de le klas der SDKB. De green-witten, die in ei gen omgeving spelen, hebben reeds aan een gelijk spel genoeg om hun kampioenschap weer met één jaar te verlengen. De Burgh reserves ko men gelijktijdig, ook op het sportter rein van Zuijen in het veld tegen Zeemeeuwen. SKNWK ontvangt te Nieuwerkerk Thor, terwijl ZSC in eigen omgeving gaat aantreden tegen Delta. VOETBAL Zierikzee II - Bodegraven II 10-1 De wel bijzonder schotvaardige Zieri'kzee-reserves (hadden in deze wedstrijd niet de minste moeite om de overwinning te 'behalen. Reeds spoedig wist Harry van Westen 'de thuisclub de leiding te «geven (1-0), welke treffer werd «gevolgd door doelpunten van Koster (2 maal), Meijer (2 maal) en Moelker (6-0). Na de rust slaagden de gasten er in te gen te scoren (6-1), «maar hiermede bleken zij al hun kruit te hebben verschoten. Door Meijer werd het hierna 7-1, Moelker maakte er 8-1 van, Meijer 9-1, waarna ten slotte lJbuiten W«im v. d. Hodk voor een 10-1 eindstand zorgde. VOETBAL K.N.V.B. Zomeravondcompetitie rayon Zierikzee Rij-kswaterstaat-Drukkerij L. O. 3—1. Heden (dinsdag)avond wordt ge speeld: Kon. Zeelandia-Neptunus. Morgen (woensdagavond: P.T.T.- P.Z.E.M. en Zieri'kzeeveteranen-Van der Wekken. Alle wedstrijden vangen aan om kwart over 7. KERKNIEUWS Ger. Gemeenten OOSTERLAND. Beroepen kandi daat A. Hoogstraten te Werkendam. Oud Ger. Kerk BRUINISSE. Woensdag 7 juli, des avonds 7 uur ds. d!u Marchie van Voorthuizen. Snijbonen snijden zonder spatten Zieriltzeese Jeugd Rode Kruis bezocht kinderhuis haar laatste wedstrijd tegen WIK 11 met 6-0, maar het kwam net één puntje te kort om zich in de boven ste helft van de ranglijst te kunnen plaatsen. De eindstand ziet er als volgt uit: 10 7 0 3 28-24 14 10 5 2 3 35-26 12 10 5 2 3 31-26 12 10 5 1 4 46-34 11 10 3 1 6 22-35 7 10 3 0 7 22-37 6 ZIERIKZEE, 3-7. Zeven Zierik- zeese scholen hebben zaterdag j.J. deelgencmen aan het jaarlijkse be zoek onder auspiciën van het Jeugd Rode Kruis aan de Stichting „Huis in de Bocht" te Goirle. Een R.K. doorgangshuis met kinderen van on gehuwde moeders. Als gebruikelijk hadden de scho len cok nu weer gezorgd voor een flinke voorraad geschenken die in Goirle werden overhandigd aan de Eerwaarde Moeder-overste. Er waren werkstukjes als: mouw slabben, schortjes, jurkjes, over- gooiertjes, speelbroekjës, tuinbroe ken, bloesjes, cnderkleding, nacht kleding, sokjes en kousjes, luiertuig- jes, slabbetjes kruikenzakjes, wand- kleedjes, trappelzakken' en sloopjes. Feestartikelen bestonden uit: slin gers, toeters, feesthoedjes, prenten- en plakboeken, legpuzzels. Boven dien was er een prachtige schenking zandschepjes en auto's. Ook voor dit tehuis had mej. T. Feijen uit Zierikee weer twee fraai geborduurde maatlappen vervaar digd. Na overhandiging van de geschen ken maakte het gezelschap een rond gang over het terrein met bezichti ging van de diverse gebouwen. De deelnemende scholen waren: Nutskleuterschool, R.K. kleuter school, Openbare lagere school, Prof Zeemanlyceum, R.K. Modevakschool Landbouwhuishoudschool en de la gere technische school. De scholen waren vertegenwoor digd door de volgende personen en leerlingen: zr. M. Ursula, zr. Marie- Jozef, mej. L. L. E. Berrevoets, mej. M. M. v. d. Ouden, dhr. F. I. M. van Hocijdonk, Riet Bolijn, Janny Muste Nel v. d. Schelde, Jan v. d. Schelde, Marlies Steendijk, Willy Verkaart. Het Jeugd Rode Kruis werd bij dit bezoek vertegenwoordigd dooi de heer H. Uijl, sekretaris-penning- meester van de plaatselijke afdeling „Spatkap" is de simpele maar wel duidelijke naam voor een handig nieuwtje van een Nederlandse fabriek van snijbonenmolens, broodsnijmachines, koffie- en pepermolens. Deze spatkap is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit kunststof, wordt op de open zijde achterkantvan de snijbonen- molen geschoven, zodat de huisvrouw snel achter elkaar kan werken zonder kans op het zo hinderlijke wegspatten van de gesneden bonen. De foto toont de spatkap op het nieuwe model snijbonenmolen, de kap past echter ook op het oude model. In een aantrekkelijke doos verpakt kost de spatkap f 1,95 bij winkels in huishoudelijke artikelen. Alg. Sportver. „Brouwershaven" organiseerde wandeltocht BROUWERSHAVEN, 3-7. De 110e wandeltocht van de Algemene Sport vereniging „Brouwershaven" boekte zaterdag een record aantal deelne mers. Waren er vorig jaar 690 „wan- dellustigen" die inschreven, dit jaar verschenen er 855 aan de start. Het spreekt vanzelf dat het een imposant gezicht was de in sport- kleding gehulde deelnemers aan de start te zien. Dat vond oök dé (heer P. ide Moor, voorzitter van de sport vereniging, die een welkomstwoord spra'k. De stemming 'kwam er (hele maal «in toen Apollo" de lange stoet uitgeleide deed. En een lange stoet was hetVan de 13 deelnemende groepen noemen we .onder meer „Rust Roest", C.J.V., „Mar. Bakker- Groep", „Vierbannen groep", Ghr. Nationale school, „Velocitas" uit Se- rooskenke en leerlingen van de open bare lagere school in Dreischor. Voor de 25 'km. bestond ook dit jaar maar weinig animo: slechts 14 deelnemers liepen mee. Daaronder waren enkele „verterenen" die reeds voor de 10e maal aan de wandel tocht meededen. Tot deze „zeer ster ken" behoorden mej. J. van Beveren, mevr. J. Lodewij'k-de Witte en de 'heren A. den Boer en K .de Moor. IJsje voor de kleintjes De kleintjes 'di'e de 8 kilometer liepen werden door 'de A.S.V. getrak teerd op een ijsje, 'hetgeen een wel kome verfrissing betekende. De prijs De Gaulle ontving Zorin PARIJS, 5-7. President de Gaulle heeft maandag op het Elysée ruim een uur gesproken met de Russische ambassadeur in Frankrijk, Zorin. Deze verklaarde na afloop tegenover journalisten dat de Frans-Russische betrekkingen en internationale vraagstukken aan de orde waren ge weest. voor de beste groep werd toegekend aan de „Vierbannengroep", onder leiding van mevr. J. Lodewij'k-de Witte. Dit was tevens de laatste keer dat een groepsprijs werd toegekend. Het «bestuur van de A.S.V. „Brou wershaven" vond 'het zo moeilijk om tot een keuze van een bepaalde groep te komen dat zij 'het beter vond om in de toekomst 'de groepsprijs af te schaffen. Ondanks 'deze (toekomstige) tegenvaller is deze 10e tocht uitste kend geslaagd. Er waren geen uit vallers en misschien is dat ook wel te danken aan de uitstekende voetkun- dige verzorging van zuster van de Velde. Wat betreft «de vooruitzichten voor volgend jaar, deelde het be stuur mee te 'hopen 'dat dan het aan tal van 1000 .tippelaars" bereikt zal worden. Het «is echter «dan wel te ho pen dat er meer 'herin/neringslintjes worden besteld want de voorraad bleek dit jaar helaas niet toereikend. Een super supertanker ROTTERDAM, 5-7. Shell Tan- kers N.V. heeft besloten het circa 69.000 tons motortank schip, dat voor haar bij Ishi- kawajima-Harima Heavy In dustries Co. Ltd. le To/cio 2al worden gebouwd, een aanmer kelijk groter draagvermogen te geven. De tonnage van dit schip zal met circa 40.000 ton tot 106.600 ton worden ver hoogd. Een desbetreffend ad dendum op het bouwcontract, dat enkele maanden geleden in Tokio werd. afgesloten, werd heden ten kantore van de re derij te Rotterdam getekend. Dit schip zal het grootste zijn dat tot nog toe door een Ne derlandse rederij werd besteld en zal eind november 1966 op geleverd worden. Inmiddels is met de promotiecom petitie reeds op intensieve wijze een aanvang gemaakt. Tot nu toe levert Unitas hierin voortreffelijk werk. Op het sportpark Bannlnk werd van SKNWK II met 8-2 en van ZSC II met 7-4 gewonnen. Ook in de duin streek kwam Unitas voortreffelijk voor de dag door met niet minder dan 8-1 van Renesse te winnen. DOSKO won te Noordwelle van ZSC II met 8-1 en van Renesse met 4-1. Ook te Nieuwerkerk tegen SKNWK II stond DOSKO 5 min. voor tijd met een 6-3 voorsprong op het punt om de volle winst binnen te halen. Voor de Schouwenaren brak hierna een voor hen noodlottig moment aan toen één van hun spelers naar de kleedkamer werd verwezen, ivaar- aati volgens de scheidsrechter niet al le snel gevolg werd gegeven waar door hij de wedstrijd staakte. Zeer waarschijnlijk zal dit voor DOSKO nare gevolgen hebben. Renesse won by NOAD met 3-2, terwijl SKNWK II met een 4-3 overwinning van het bezoek aan Dreischor terugkeerde. NOAD liet verder nog tegen ZSC 11 verstek gaan wat ook al geen winst met zich mee brengt. DE LEEUW VAN BASHRA In de 2e klas A hebben Unitas en SKNWK II zich door het 4-4 gelijke spel te Zierikzee met NOAD zich weten te plaatsen voor de strijd om één plaatsje in de le klas. DES won Unitas DOSKO SÜNWK II Renesse ZSC II NOAD 3 3 0 0 23- 7 6 2 2 0 0 12- 2 4 2 10 1 6-11 2 3 10 2 5-14 2 2 0 0 2 6-15 0 2 0 0 2 5-7 0 „Blijf hier!" beval Aram het meisje ge smoord. Eer ze antwoord kon geven had hij zich gebukt en was geruisloos als een geest verdwenen. Zware wolken verduisterden demaan toen h)j de trap bereikte die naar het achterdek voerde. Zijn voeten maakten geen gerucht op de smalle houten treden. Hij zag de weerschijn van de aan en uit flikkerende signaallamp in een gepolijst schild, dat tegen het boveneinde van de trap leunde, en besefte dat het alleen daar door mogelijk was geweest om het schijn sel aan dek te onderscheiden. En juist toen hij zo hoog geklommen was dat hij het achterdek kon overzien, ont waarde hij in de verte vanuit zee, enkele korte lichtflitsen die het signaal beant woordden. Zijn achtervolger antwoordde. Een wilde woede jegens de verrader die thans bezig was het schip met het zwarte zeil opnieuw op hun spoor te brengen, kwam in de avonturier op. Met een paar tijgersprongen schoot hij over het dek en bereikte de schim, die daar gebogen over een kleine dievenlantaarn stond, eer hij gelegenheid kreeg opzij te springen. „Schurk", Aram's vuist sloeg uit allo macht loe. Doch door een snelle beweging wist de man de slag le ontgaan. Met een vertwijfelde uitroep richtte hij zich op en trachtte de avonturier met de scherpe kant van zijn lantaarn in het gezicht tc tref fen. Door die beweging schoof de schuif uit de lamp, en terwijl zij hijgend worstel den, herkende Aram bij het opflakkerende schijnsel het van angst vertrokken gezicht van de roerganger

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 7