HOGE BOETEN VOOR HET RIJDEN ZONDER RIJBEWIJS STREEKNIEUWS VIVO Grote droogte in Queensland In het voetspoor van Alexander de Grote Prestaties zijn bepaald indrukwekkend Joods gedenkteken bij Koblenz vernield Hittegolf in India Luchtaanvallen op Noord-Vietnam WITTE KRUIS Z1ER1KZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 24 juni 1965 Nr. 19806 Kantongerecht Zierikzee Voortaan wordt auto of motor in beslag genomen ZIERIKZEE, 23-6. De officier van justitie heeft tijdens de woens dagmorgen gehouden zitting van het kantongerecht Zierikzee flinke straf fen gerequireerd voor het rijden zon der rijbewijs en in twee voorkomen de zaken er op gewezen dat voortaan niet alleen de boeten hoog zullen zijn maar dat tevens inbeslagneming zal plaatsvinden van het motorvoertuig waarmee gereden wordt. Terecht stond de jeugdige landbouwer II.V. uit. Kerkwerve die ondanks het feit dat hij drie maal voor het rij-exa- men was gezakt in een auto was ge stapt. De officier, mr. J. Artdreae, sprak van een welbewuste overtreding en dat V. maar toevallig was gesnapt. Hij vorderde een boete van f 100, of 20 dagen hechtenis, maar de kan tonrechter, mr. Mooleniburgh, hield er rekening mee dat de Kerkwerve- naar inmiddels zijn rijbewijs op zak heeft en veroordeelde hem tot f 80 of 15 dagen. „Maar het is wel bru taal om op te treden als eigen wet gever", aldus 'hield de kantonrechter deze verdachte nog voor. De officier deelde mee hoger beroep tegen de uitspraak in 'beraad te zullen hou den, evenals in de volgende zaak, waarin de 'koopman A. S. O. uit Ber gen op Zoom, eveneens wegens het rijden zonder rijbewijs, veroordeeld werd tot f 30 of 6 dagen, terwijl ge- eist was een boete van f 100 of 20 dagen. De kantonrechter overwoog echter in dit geval dat de 'koopman met een snelheid 'had gereden van slechts 15 km. (dan is geen rijbewijs vereist) ZIERIKZEE „De Vriendenschaar" bezocht Luxemburg De reisvereniging „De Vrienden schaar" heeft een driedaagse reis achter de rug, die de eerste dag via Antwerpen leidde naar Mechelen, waar de koffie werd gebruikt in 't Jagerhuis van de radiozanger Tony Gets. Dezelfde dag nog werd een bezoek gebracht aan de citadel te Namen en aan Bastogne, bekend geworden door het Ardennenoffensief. Hier bevindt ziah het grote Amerikaanse oorlogs monument. Tenslotte 'bereikte men Wasserbillig in Luxemburg, waar de nacht werd doorgebracht. De tweede dag bezochten de leden der reisver eniging Echternaoh en Remich, in welke plaats een 'bezoek werd ge bracht aan de dhampagnekelders. Het entreebewijs voor deze kelders bleek goed te zijn voor één glas van het kostelijk vocht. Teruggekeerd te Wasserbillig overnaöhtte men hier voor de tweede maal. De derde dag stond Vlamden op het programma, waar dé reizigers het grote stuw meer - nodig voor de watervoorzie ning - in ogensdhouw namen. Een meevaller in deze plaats was een processie, waarbij veel muziek en bloemen te pas kwamen. Terugge keerd dn Nederland werd te Bergen op Zoom het slotdiner gebruikt. De bus van het garagebedrijf Van Oeve- ren werd gereden door de heer J. Willemse, die de nodige gewaardeer de explicaties gaf 'bij verschillende punten. „De Vriendenschaar" heeft een 'bijzonder fraaie reis achter de rug, waarover nog lang zal worden nagapraat. HAAMSTEDE Aan de Nederlandse Economi sche Hogeschool te Rotterdam is in de faculteit de economische weten schappen geslaagd voor het prope deutisch examen o.a, de 'heer J. L. Dekker te Haamstede. DUIVELAND Uienviieg actief Ook deze zomer hebben verschil lende uienpercelen in de polder weer duchtig te lijder, van de uienviieg. Bij verschillende landbouwers was het zo erg dat men genoodzaakt was 'het gewas om te ploegen. Er schij nen maar weinig bestrijdingsmidde len te zijn die 'het euvel van de ma den in de uien tegen kunnen gaan. OOSTERLAND Aan de Chr. Opleidingsschool voor Kleuterleidsters te Middelburg slaagde dezer dagen voor de acte kleuterleidster onze dorpsgenote mej. N. Capelle Jd. Tentconcert uitgesteld In verband met het ongunstige weer moest het tentconcert van „Oosterlands Fanfare" dat plaats zou vinden op 18 juni, worden uitgesteld tot later. Eerste woning in uitbreidingsplan Dezer dagen werd de eerste nieuw gebouwde woning in het uitbrei dingsplan in gébruik genomen. Het betreft de woning in de Van de Abeelestraat, die gebouwd werd voor de 'heer P. Vaane, vrachtvervoerder alhier. Naast de woning is voor dit transportbedrijf een autogarage ver rezen. VISSERIJ BERICHTEN Zeesterren op mosselzaadpercelen Te Bruinisse kwam bericht over het voorkomen van grote hoeveelhe den zeesterren op de pas bezaaide zaadpercelen in het z.g. Inschot. Het was bekend, dat in de nabij heid van die percelen veel zeester ren voorkwamen, maar niet op de percelen zelf. Door de harde wind van de laatste dagen worden de zeestenen ver plaatst. Wanneer zij in grote hoe veelheid op dc mosselpercelen neer komen betekent dat vernietiging van het. daarop gezaaide zaad of dc ge reed slaande consumptiemosselcn. De kwekers proberen dan door over haast opvissen van zaad en zeester ren nog te redden wat: mogelijk is. en dat hii inmiddels dit noodzake lijke papier heeft verworven. Niet temin kon de auto waarmee O. ge reden had ruimschoots de 70 km. ha len, ondanks het feit dat de wagen „afgesteld" was op 20 km Verkeersfouten Wegens het rijden met een brom fiets op een voor het verkeer afge sloten weggedeelte van de Provin ciale weg tussen Taayersweg en De- lingsdijk te Middenschouwen werd de scholier D. J. v. d. L. uit Burgh veroordeeld tot f 7,50 of 2 dagen. De eis was f 10. Mej. A. van Z. uit Dirksland was te Haamstede door het rode ver keerslicht gereden dat stond opge steld bij een opgebroken weggedeel te van de Kloosterweg. Deze ver dachte zag de gemaakte fout duide lijk in en verklaarde dat zij haar aandacht te veel bij het slecht be rijdbare wegdek had gehouden. Dat kwam haar te staan op f 12,50 of 3 dagen. De eis was f 15. J. J. K. uit Zonnemaire had te Brouwershaven op de splitsing Markt-Noorddijkstraat geen voor rang verleend aan een van rechts komende auto en conform de eis werd hem voor deze verkeersfout f 40 of 8 dagen in rekening gebracht. Overigens had niet alleen K. een fout begaan want de auto die hij voorrang 'had moeten verlenen was geheel links - en daardoor onzicht baar - door 'de bodht gekomen. De bestuurder van die wa'gen had het edhter wenselijk geleken te schikken voor een gelijk bedrag als nu ook K. zal moeten betalen. Toch verkeerd geparkeerd Een aangehouden zaak was die te gen mej. A. R. uit Zierikzee die in de Dr. Worbhmansbraat te Noord- gouwe haar auto geparkeerd zou hébben binnen de 10 meter van de kruisende Brouwerij straat. In de vo rige zitting had deze verd. pertinent verklaard zich van geen schuld be wust te zijn, maar uit de verklaring van de getuige-verbalisant bleek wel dat de auto echter inderdaad niet verder dan drie meter van de krui sing 'had gestaan. De zaak is duide lijk, aldus de officier, d'e auto heeft fout gestaan, en dat kwam de verd. te staan op f 7,50 of 2 dagen. De eis was f 10. De scholiere Y. S. uit Zierikzee werd wegens het berijden van een bromfiets waarvan de rem/inrichting niet deugdelijk werkte veroordeeld tot f 5 of 1 dag. De eis was f 10 of 2 dagen. Aanvaring Op 27 januari van dit jaar vond op de Krammer nabij Bruinisse een aanvaring plaats tussen het m.s. Jo hannes en de sleepboot Luctor'II. De kapitein van het motorschip werd bij verstek conform de eis veroor deeld tot een 'boete van f 50 of 10 dagen, omdat 'hij niet de stuur boordszijde maar bakboordszijöe had aangehouden. A. v. d. B., kapitein van de sleepboot, werd eveneens conform veroordeeld tot f 50, omdat hij met de Luctor II en een zandbak de Krammer was overgestoken vlak voor de Johannes en hij 'had hierbij de koerslijn van het motorschip ge sneden. De sleepbootkapitein ont kende schuld aan de aanvaring te hebben omdat de Johannes stuur boordzijde had gevaren en deelde mee in hoger beroep te gaan. Ingezonden mededeling Naar de speeltuin, fijn!! Uk/65-speldjes a10ct.bij ruim 4500 CENTRR levensmiddelen-bedrijven LANDBOUW EN VEETEELT De nabetalingen melk prijsjaar 1964-1965 DEN HAAG, 23-6. Over het melk prijsjaar april 1964 - april 1965 zul len de melkveehuoders nog 31 cent per honderd kg melk plus II cent per procent vet per honderd kg melk ontvangen aan nabetalingen. Omdat het gemiddelde vetgehalte van de melk 3,826 procent was zal de nabetaling op het vet gemiddeld ongeveer 42 cent per honderd kg melk komen. Van de 31 cent op de melk komt 20 cent uit het Landlbouwegalisatie- fonds en 11 cent uit het Zuivelfonds; van de 11 cent per procent vet komt 8 cent uit het L.E.F. en 3 cent uit het Zuivelfonds. Zoals gebruikelijk hebben de vee houders het grootste deel van de uit keringen, die hun uit beide fondsen toekomen, in de doop van het melk prijsjaar al 'bij wijze van voorschot ontvangen; 'de nabetalingen dienen om het bedrag vol te maken. Van de totale uitkering uit het L.E.F., groot f 2,70 per honderd kg. melk plus 70 cent per procent vet per 'honderd kg. melk, is resp. f 2,50 plus 62 cent per procent vet ai ais voorschot uitbe taald, zodat nog een na-Uitkering van 20 cent plus 8 cent per procent vet overblijft. Van de totale uitke ring uit het Zuivelfonds, groot f 1,61 per 'honderd kg. melk plus 42 cent per procent vet per 'honderd kg. melk, is resp. f 1,50 plus 39 cent per procent vet ais voorschot uitbetaald, zodat nog een ma-uitkering van 11 cent plus 3 cent per procent vet overblijft. MELBOURNE, 23-6. In het anders zo welvarende gebied Darling Downs in de Australische staat Queensland heerst zo'n ernstige droogte dat de boeren er honderden stuks melkvee doodschieten om de dieren niet de hongerdood te laten sterven. Een boer heeft er al 'driehonderd, een andere tweehonderd doodgeschoten. Er groeit nagenoeg geen gras meer in de niet ver van Brisbane gelegen streek. De prijzen d'ie voor het vee betaald worden 'bedragen nog maar een tiende van die een jaar geleden. Schapen bijvoorbeeld 'brengen nog maar enkele guldens op. In Nieuw- Zuild-Wales trad 'dinsdagavond een weersverandering op met storm, re gen en sneeuwval. Dat 'had' echter weer tot gevolg dat duizenden door de langdurige droogte verzwakte schapen omkwamen. Kampwinkels en sluitingsplicht DEN HAAG, 23-6. Het bestuur van het Hoofdbedrijfschap Detailhandel heeft besloten de directeur-generaal voor het midden- en kleinbedrijf en voor het toerisme mede te delen diat er geen algemene maatregel van be stuur moet worden uitgevaardigd waarbij de'kampwinkels zouden vrij gesteld worden van de sluitings plichten d'ie zijn neergelegd in de winkelsluitingswet 1951. Het be stuurslid mr. Knol wenste aanteke ning tegen dit 'besluit te 'hebben ge stemd ontdat een algemene vrijstel ling voor de 'kampwinkels z.i. evi dent is. WAGENINGEN. Van 28 juni tot 3 juli aanstaande wordt te Wagenin- gen. een internationaal congres ge houden over stikstof en grasland. BEKENDMAKING Flitsen uit het buitenland WENEN. Een Oostenrijkse expedi tie van zes man zal in juli een tocht van 40.000 km. door Afrika gaan ma ken om o.a. in het Oostafrikaans hooggebergte alpinistische problemen te onderzoeken. PRETORIA. Onbekenden hebben met rode verf gevulde en vervolgens met plakband aan elkaar gehechte eierdoppen tegen de muren van de Nederlandse ambassade in Pretoria gesmeten. LONDEN. De Afrikaanse en Azia tische gemenebestlanden zouden naar uit welingelichte bron vernomen wordt, besloten hebben niet deel te nemen aan de Afro-Aziatische conferentie in Algiers. LISSABON. In Lissabon staan op het ogenblik twaalf mensen, onder wie negen studenten, terecht wegens communistische, ondermijnende of terroristische activiteit. Zij hadden volgens de aanklacht ojm. grote hoe veelheden pamfletten gedrukt en verspreid ter voorbereiding van een algemene opstand. SAIGON. Luchtaanvallen zijn ge daan door vliegtuigen van de Ame rikaanse vliegdekschepen op doelen ten zuiden van Hanoi. De doelen wa ren een weg en een brug. Alle vlieg tuigen keerden terug. SEOEL. De politie iin de Zuid-Ko- reaanse hoofdstad heeft traangas ge bruikt tegen een duizendtal studen ten, die hebben betoogd tegen het in Tokio getekende verdrag tussen Zuid-Korea en Japan. DJAKARTA. Ongeveer 2.000 In donesiërs hebben onder 'het zingen van patriottische liederen en het schreeuwen van leuzen tegen Indië en „de imperialisten", een betoging gehouden voor de Indische ambas sade in Djakarta. SAIGON. Van Zuidvietnamese mi litaire zijde Is meegedeeld, dat ten noorden' van Phoeomg Dien bij ge vechten 45 man van de Vietcong zijn gesneuveld en 11 man gevangen genomen. Zuidvietnamese regerings troepen hadden een dode en 12 ge wonden. BRUSSEL. Volgens woensdag in Brussel gepubliceerde officiële cij fers nadert het Belgische bevolkings cijfer 'de 9% miljoen. Op 31 decem ber van vorig jaar 'bedroeg het aan tal inwoners 9.428.100. Dit betekent, dat het bevolkingscijfer in één jaar met 'bijna 100.000 is toegenomen. MOSKOU. In verscheidene landen hebben Algerijnen tegen de omwen teling in 'hun land geprotesteerd. In Moskou 'hielden zij een bijeenkomst voor de Algerijnse ambassade waar zij vrijlating van „kameraad Ben Bella" eisten. De nieuwe bewind voerders werden „avonturiers" ge noemd. ALGIERS. Het nieuwe bewind in Algerië zal een „witboek" uitgeven over 'het „dictatorschap" van Ben Bella, zo heeft ihet Algerijnse pers bureau gemeld. HAGEN. In september van dit jaar zal dn de Westduitse stad Hagen een proces beginnen tegen elf voormalige onderofficieren van de S.S. en een voormalige politieman. Zij worden beschuldigd van moorden op gevan genen in het tijdens de oorlog in Po len gelegen kamp Sobidor, waar een kwart miljoen Joden 'het leven lie ten. PARIJS. Enkele der zeven Franse vrouwen, die maandagavond in een grot zijn afgedaald, waar zij vijftien dagen zullen 'blijven, hebben reeds hun begrip van tijd verloren. Zij gingen dinsdagmiddag om twee uur naar bed, in d'e mening dat het reeds Iaat in de avond was. SAN FRANCISCO. Volgens de „San Francisco Chronicle" zal pre sident Johnson vrijdag in San Fran cisco een belangrijke rede uitspre ken, ter gelegenheid van de herden king 'der ondertekening van 'het 'handvest der Verenigde Naties - twintig jaar geleden. MOSKOU. De kustgebieden van Letland en Litouwen worden geties- terd door Coloradokevers. Met alle moderne middelen wordt getracht de schadelijke insecten uit te roeien. De burgemeester der gemeente Zie rikzee maakt bekend dat op zaterdag 26 juni 1965, in de schut'terszaal van het stadhuis, een bijzondere open bare raadsvergadering zal worden gehouden, aanvangende te 14.30 uur. Zierikzee, 22 juni 1965. De loco-burgemeester, H. KOEVOETS. Scheepvaartberichten Abida, 23-6 le Kopenhagen. Esso Den Haag (t.), 22-6 van Rasta- nura naar Rotterdam. AMSTERDAM, 23-6. - Tien leden van de tiende Hilvcrsumsc pad- vindersgroep „Dc Argonautcn" gaan deze zomer een autotocht van drie maanden ondernemen door dc landen van het Midden-Oosten in het voetspoor van Alexander de Grote, onder het motto „Ontmoeting met het oosten". Doel van dc tocht is het leren kennen van dc levensomstandigheden daar. Bovendien zullen in opdracht van wetenschappelijke instel lingen speciale werkzaamheden worden verricht. Dit werd woensdag bekend gemaakt tijdens een persconferentie in het Koninklijk Instituut voor de Tropen, in aanwezigheid van de beschermheer van deze expeditie, prins Peter van Griekenland en Denemarken, die zich bijzonder voor dc historische figuur van Alexander dc Grote interesseert. Dc tocht, ter lengte van circa 20.000 km, wordt gemaakt in twee stationscars en leidt, afgezien van het aanlooptraject door Europa, door soms toeristisch bekende, soms echter zeer zelden bezochte streken in Griekenland, Turkije, Syrië, Libanon, Jordanië, Irak en Iran. Ook de kleintjes kregen hun kans op de door „Rust Roest" op het Haven plein georganiseerde gymnastrade. Men ziet ze op de foto, deels in actie, deels in afwachting van hun beurt. (Foto: Zierikzeesdhe Nieuwsbode). Oe Tliaiil over 20 jaar V.N. bepaald indrukwekkend, zo zegt de secretaris-generaal. Het werk van alle V.N.-organisaties en de activi teit van de Verenigde Naties zelf op hel economische en sociale vlak, daarbij in aanmerking genomen de vele programma's op basis van vrij willigheid waaraan de Verenigde Naties en hun organisaties als part ners deelnemen, zijn universeel er kend als vruchtbaar, betekenisvol en, in sommige gevallen, zeer opmer kelijk.. Utrecht mag singels niet dempen UTRECHT, 23-6. De minister van cultuur, recreatie en maatschappe lijk werk (Crema) 'heeft 'besloten de gemeente Utrecht geen toestemming te verlenen om een deel van de sin gels te 'dempen. De minister heeft het gemeentebestuur van Utrecht la ten weten, dat hij „in het huidige stadium geenszins tot de 'konklusie kan komen, dat de voorgenomen demping noodzakelijk is". 'Hij heeft mede gelet op de be langrijkheid van het beschermde monument dit besluit genomen. KOBLENZ, 23-6. Een Joods ge denkteken in Weissenturm bij Ko blenz is in de nadht van dinsdag op woensdag door onbekenden vernield. Er werden een .veertigtal rozenstrui ken uit de grond getrokken. Het ge denkteken staat op een voormalig Joods kerkhof en 'is volgens de po litie aan slechts v/dinig mensen be kend. Het ministerie van binnen landse zaken van Rijnland-Palts heeft voor opsporing van de daders 500 mark beloning uitgeloofd. Het Kremlin zal in geen geval ideologische concessies aan China doen, hoezeer het dc verdeeldheid ook betreurt, zo meldt het Sowjet- partyblnd „Kommunlst". VER. NATIES, NEW YORK, 24-6. De secretaris-generaal van dc Ver enigde Naties, Oe Thanl, verklaart in een boodschap ter gelegenheid van dc twintigste verjaardag van de ondertekening van het V.N.-handvest dat voor een juiste beoordeling van het werk van de volkerenorganisa tie in de afgelopen twintig jaar zo wel het vredebewarende als liet vre- dc-bcuwcnde aspect van haar acti viteit in aanmerking moet worden genomen. Ei' hebben zich situaties voorge daan waarin de Verenigde Naties succesvol konden optreden en er zijn ook bepaalde situaties geweest waar in 'de Verenigde Naties minder suc cesvol waren of waarbij ze in het geheel niet betrokken werden. Een verklaring daarvoor is niet ver te zoeken. Bij 'het optreden in situaties waarbij een of meer van de grote mogendheden betrokken zijn is het vrede-bewarende mechanisme van de Verenigde Naties gewoonlijk zwak en ontoereikènd, voornamelijk als gevolg van de overheersende invloed van de koude oorlog, 'aldus Oe Thant De prestaties van de Verenigde Naties in 'het bouwen aan vrede zijn echter - als ik dat zo zeggen mag - Portugal beschuldigd van slavenhandel GENEVE,23-6. De internationale arbeidsorganisatie (ILO) heeft in een woensdag aangenomen resolutie Por tugal van slavenarbeid beschuldigd. Volgens d'e afgevaardigde van Egyp te vonden in de door Portugal be stuurde gebieden in Afrika slaven arbeid en slavenhandel met Zuid- Afri'ka plaats. De resolutie werd met tweehonderdveertig tegen elf stem men aangenomen. Er waren 79 ont houdingen. NIEUW DELHI, 23-6. In het nooi'den van India zijn meer dan 200 mensen door de langdurige hitte om het leven gekomen. In Bihar al leen kregen 130 mensen een beroer te. De cijfers zijn niet officieel. Het werkelijke aantal slachtoffers is vermoedelijk veel groter. Er zijn temperaturen gemeten van 49 gra den celsius. SAIGON, 23-6. Amerikaanse vlieg tuigen hebben woensdag vijf lucht aanvallen op Noord-Vietnam uitge voerd. Zesentwintig vliegtuigen van het vliegdekschip „Midway" bombar deerden o.a. een legerplaats te Moe Tsjaoe, 120 kilometer ten zuiden van Hanoi. Deze was maandag al het doelwit van een aanval geweest. Ook benzine-depots werden gebombar deerd. Alle toestellen keerden op de „M'iidway" terug. Mening van 104-jarige wouw PALTO ALTO (Californië, V. S.), 23-6. Johanna Backe, een patiënte van een herstellings ziekenhuis te Palto Allo, in Calif ornië, vierde woensdag aldaar haar 104-de verjaardag. In antwoord op de gebruike lijke vraag, waaraan zij haar hoge ouderdom toeschreef, ant woordde zij: „Aan het feit dat ik niet gehuwd ben. Ik houd van mannen, maar ik zou waarschijnlijk al lang dood zijn geweest, wanneer ik was getrouwd". Johanna zei ook: „De mensen zijn niet goed snik tegenwoordig. De goede God heeft bijzonder veel geduld, doch op zekere dag zou hier wel eens een einde aan kun nen komen". De Amerikaanse senator Robert Kennedy heeft woensdag verklaard dat het voorkomen van de versprei ding van kernwapens de hoogste voorrang meet hebben in de Ameri kaanse buitenlandse politiek. Hjj be pleitte verder onderhandelingen met Peking over kernwapenvraagstuk ken. DRONTEN. Op donderdag 1 juli om 15 uur zal de staatssecretaris van sociale zaken en volksgezondheid, dr. A. J. H. Bartels, in Dronten het ge zondheidscentrum voor Oost-Flevo land officieel openen. DEN HAAG. Ruim 400 polio-pa tiëntjes en spastische kinderen uit het gehele land zijn woensdag een dagje uit (geweest in Den Haag. Voor de dertiende maal werd deze toog- dag georganiseerd door de afdeling Den Haag van het Prinses Beatrix Fonds en de vishandclaarsvercniging „Vrede". Nagenoeg blinde deed h.b.s.-B DEN HAAG23-6. Marüen Bocre- fijn uit Zeist heeft, ondanks de han dicap dat hij nagenoeg blind is, woensdag het h.b.s.-B-diploma be haald. Hij is een van de zeer weini gen, dieuitsluitend met behulp van Brailleschrift, de h.b.s.-B-studie mei goed r-evolg heeft voltooid. Met hel A-diploma komt het meer voor. Martinus Boerefijn rvas leerling van het tweede chr. lyceum in Zeist. Vanaf zijn achtste jaar was hij pupil van het chr. blindeninstituut „Barti- meus" te Zeist, onder welks zorg Martien nog steeds staat. Martien, die 21 jaar is, behaalde eerst het Mulo-diploma, vervolgens typ-, ste no- en enige talendiploma's, om daarna alsnog de h.b.s. (B) studie te ondernemen. Hij is goed in wiskun de. Zijn interesse is de wereld van de automatisering en in het algemeen wil hij een positie vinden, waarbij wiskunde goed van pas komt. Ingezonden mededeling Tegen griepverkoudheid en i pijnen zijn Witte Kruis Ipoeders zéér aktief. Als het f er op aankomt neem ik Witte Kruis. Dan kijk ik weer helder uit mijn ogen. IK HOUD HET BIJ POEDERS

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 5