S. van Hessen Zn. - Sommelsdijk VOOR JONGENS, MEISJES EN VROUWEN Europese confectionnair rijdt Mercedes-Benz - ook privé! Waarom? Gebrs. De Jonge Ass. kantoor C. Bij de Vaate Rentevergoeding Deposito's Zeeuwse Brandwaarborg Maatschappij van 1824 Nieuwe en gebr. t.v.-toestellen A. van der Groef - Dirksland SUCCESJES N.V. Nederl. Industrie van dierlijke producten v/h is er regelmafig plaats in ons bedrijf Ie Sommelsdijk. Door de Grevelingendam is de afstand niet ver en bij voldoende deelname wordt er een apart busje van en naar Schouwen-Duiveland ingelegd. Hoog loon, goede sociale voorzieningen Spaarpremies voor dienstverband langer dan één jaar. Hygiënisch, gezond en af wisselend. Het gehele jaar werk in pret tige omgeving. Goede teamgeest. Vrij vervoer, werkkle ding wordt gratis verstrekt. Bedrijfschef: J. van den Driessche, Prinsesselaan 1, Sommelsdijk, telef. (01870) 2181. Assis tent fabriekschef: J. Olie, Nieuwstraat 21, Herkingen. Bezichtiging van het bedrijf kan na af spraak plaats hebben. Ons telefoonnum mer is 01870 - 2100. Aanmeldingen dagelijks aan de fabriek: Dorpsweg, Sommelsdijk of Gewestelijk Arbeidsbureau te Zierikzee. CREATIE! De heer Th.P.v. U. is directeur van een Nederlandse confectiefabriek, maar hij „haalt" zijn stoffen en modellen overal uit Europa. „Mijn Mercedes 230 SL is een sublieme wagen om in alle comfort, bij hoge snelheid lange afstanden te rijden", zegt de heer v. U., „en verder is de 230 SL een creatie, als u begrijpt wat ik bedoel". Toch laat de heer v. U. zijn „creatie" zo nu en dan thuis en stapt hij over in zijn Morane Saulnier. Waarom?, „Op die manier behoudt ook mijn vrouw haar rijvaardigheid" 230 SL tour/sportwagen; 6 cilinder; 2306" cc. benzine inspuiting; 170 pk; top 200 km/uur; servo-rem- systeem met gescheiden circuits; schijfremmen voor. Als roadster, coupé of roadster/coupé uitvoering: ook leverbaar met Daimler-Benz automatische versnellingsbak. MERCEDES-BENZ Importrice voor Nederland: N.V. Agam Dealer voor Schouwen-Duiveland Automobielbedrijf Fa. W. Gilijamse Renesse, Lange Reke 2, Tel. 01116-370 sluit uw brandverzekering bij de BERGMANS levert de goede leesbrillen ielevisiebrillen en verrekijkers IIET OUDSTE en meest betrouwbare adres voor het huren van auto's en V.W.-busjes (met en zonder chauffeur) is: Garage Tel. 2844 en 2115 - Zierikzee a Prima materiaal all-risk verzekerd Auto-rtfschool En voor een VULPEN natütirlijk naar „DE NIEUWE BOEKHANDEL" Joop Volkeri Havcnplein 5 - Tel. 2439 Zierikzee U kupt Uw kinderen niet op de vastbinden. Iedere dag opnieuw kan Uw kind schade veroorzaken waar voor men U aansprakelijk stelt. En wat kunt U zelf voor fouten maken? Wentel deze zorg van U af. Sluit een Wettelijke Aan sprakelijkheid-verzekering als particulier.Sluit een (G .B.) W. A.R Inlichtingen hierover verkrijgt U vrijblijvend bij: Boerenweg 2, Zierikzee,Telefoon 2804 SCHELDEBANK N.V. - ZIERIKZEE Poststraat 32, telefoon (01110) 215 3 met opzegging: 1 mnd. opzegging 3% procent 3 mnd. opzegging 3% procent 6 mnd. opzegging 4 procent 12 mnd. opzegging 4% procent gevestigd te Zierikzee Kantoor: Lange Nobelstraat 34 - Telefoon 2162 HALT! HALT! Aristona-dealer Prijzen van f 250,tot f 1000, Tevens de hoogste inruilwaarde voor uw oude toestel. Keuze uit veertig toestellen. Wij bezoeken u aan huis. Bel op of zendt briefkaart. Voor Bruinisse en omstreken kunt u zich vervoegen bij L. J. IJzelenberg, Molenstraat 16 A. Voorstraat 22 - Telefoon (01877) 492 Huwelijk: Verhuur van gelegenheids kleding. Tijdige bestelling. - „Elegant" kleding, Deurloo, Zierikzee, telef. 2890. Voor ijzer en beton hebben wij „Paratol", zeer geschikt voor betonnen silo's tegen aantasting door humus, zu ren enz. In 1, 2Vz en 5 kg- verpakking. Verkrijgbaar bij „Verf en Kleur", Meelstr. 40, Zierikzee. Verpleegster worden? - En dan liefst in een moderne gezellige stad? Onze eerst volgende cursus vangt in september 1965 aan! Inlich tingen: Directrice Diacones- senhuis, Parklaan 95A, Eind hoven. Huur 'n koelkast voor f 12,75 per maand. Zonder vooruit betaling; met recht van koop! Vandaag besteld, morgen bij u thuis! Bel (óók 's avonds) Vlissingen 4410; Goes 5397; Zierikzee 2540; Axel 338; Sluis 277. Nu tijd voor uw buitenschil derwerk. Vraag advies bij Mol, Nieuwe Boogerdstraat. Zierikzee. Voor het betere genre ge schenken altijd iets aparts! Geschenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee, tel. 2174. Bruinisse: Haamstede: Nieuwerkerk: Oosterland: Ouwerkerk: P. Deurloo „De Kleurenwaaier" C. A. Lievense M. Dane J. P. Dekker Weststraat 1 Zuidstraat 1 Ring 53 Groenendaal 9 Zuidstraat 9 Scharendijke: A. M. van der Maas Dorpsstraat 5 Serooskerke: P. van Popering Dorpsplein 1 Zierikzee: „Verf en Kleur" Meelstraat 40 Zonnemaire: S. van den Houten Ring 8

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 14