Tandverzorging iilky blijf jong blijf fit: fiets! DE VIERDE DAG Er komt een viertal zaten meer in gemeente-vissershaven „Bartiméus" vijftig jaar OP DE KLEUTERLEEFTIJD =75c Gemeenteraad Bruinisse Jachten ligplaatsen westelijk havennol? Jnhileuiii niet een noodkreet (Ingezonden) BRUINISSE, 24-4. In verband met de aankoop van grond, een zaak behandeld op de jongste raadsver gadering van Bruinisse, sprak de heer de Koning er zijn verwonde ring over uit, dat h(j niet was uit genodigd als belanghebbende by de sondering van de grond. Met de conclusies van het sonde ringsrapport kon h(j zich absoluut niet verenigen. Volgens door hem verkregen inlichtingen is de grond ter plaatse zo slecht, dat zonder dat geheid wordt niet kan worden ge bouwd. Dat de grond ter plaatse slecht is, bewijzen ook de talrijke scheuren die overal in de nieuwe huizen in de Ilertsbeekestraat voor komen. De heer de Koning is niet van plan om f 10.000,te fourneren voor ondeugdelijke bouwgrond en accep teert de grond op deze voorwaarden zonder dat geheid wordt, dan ook niet. Het agendapunt werd afgevoerd. Uitvoerig werd besproken het ver zoek van het Bestuur tot Bevorde ring van Geref. Schoolondeiwijs, om de bestaande centrale verwarming 4e wijzigen. De retourleiding van deze verwarming is indertijd buiten om aangelegd. Dit nu voldoet niet De leiding staat bloot aan inwerking van zout en het geeft een enorm warmteverlies, door het optreden van lekken. Voorgesteld werd de lei ding binnen de school aan te leggen. Kosten f 4018,—. De raad ging met het voorstel akkoord, nadat teleur stelling was uitgesproken over het feit dat de technici indertijd heb ben geadviseerd, dat het buitenom leggen van deze leiding niet be- lijk was. Aan de heer J. Otte-Meermans werd een perceeltje grond verkocht aan de Weststraat achter zijn gara ge in de Molenstraat. Hem werd ver gunning verleend voor het ingraven van een tank, echter onder uitdruk kelijke voorwaarde dat te zijner tijd terplaatse door hem een woonhuis wordt gebouwd. zwaarlijik was. De voorzitter deed mededeling van de onderhandse aanbesteding van het aanleggen van straten en riole ringen in het Uitbreidingsplan-Oost. Het werk is behoudens goedkeuring van G.S. opgedragen aan aanne- mersmij M. van de Velde, Bruinisse. Aangeschaft is een motormaaima- chine voor f 1410, Goedgekeurd werden de uitgaven (geen zoutschadeherstel zijnde) voor reparaties (uitgesteld onderhoud) t. b.v. de openbare lagere school. Niet ingewilligd werd het verzoek van het schoolbestuur van de chr. school tot aanschaffing van 8 leerlingen sets (stoel en tafel). Indertijd zijn 132 sets aangeschaft, waarvan er 120 di rect nodig waren. Er waren er dus 12 over, waarvan een gedeelte ook in gebruik is genomen. Op grond van een berekening van het leerlingen aantal in de toekomst, wil men nu weer 8 sets maar het daarvoor be nodigde leerlingenaantal is nog niet bereikt en zal misschien ook nooit bereikt worden. B. en w. zijn bereid direct een aantal sets bij te bestel len als er sprake is van een werke lijk tekort. De gehele raad betreur de dat het schoolbestuur met dit voorsel komt, terwijl toch langza merhand wel duidelijk is, dat Brui nisse doorlopend met begrotingste korten worstelt. Wel toegestaan werd een uitgave van f 1000,voor aanschaffing van nieuwe leermiddelen voor de chr. school. Te late opleveringhuizen. Uitvoerig werd ook gesproken o- ver de toepassing van de boeten, op gelegd aan de aannemers van de in 1964 gereed gekomen bejaardenWo- ningen en van de woningwetwonin gen in de Hertsbeekestraat en de Deltastraat (21 bejaardenwoningen, 14 woningwetwoningen). Inqezonden mededeling De gemeente heeft wegens de te late oplevering door de betrokken aannemers, volgens de bestekvoor- waarden een vordering van plusm. f 20.000,—. Men wil de betrokkenen echter niet de das om doen, door de ze bedragen, waar men krachtens het bestek recht op heeft in te vor deren. Anderzijds mag niet uit het oog worden verloren dat de gemeen te door de te late oplevering ern stig werd gedupeerd. Het voorstel van b. en w. om een zodanig gedeelte van de boetes te innen, dat de kosten van de gemeen te daaruit kunnen worden gedekt, werd met algemene stemmen aan genomen. Een voorstel van b. en w.. om door het verzetten van enkele meerpalen een viertal zaten meer te creeëren in de vissershaven had de instem ming van de raad. De zaten worden dan wat de breedte betreft van 13 op 11 meter gebracht. De kosten daarvan zijn f 35.000,De lasten aan rente en aflossing jaarlijks van f 2608,te vinden uit verhoging van de zategelden van de mossel schepen met f 60,per zate..De heer Hoogerheide meende dat er maar twee zaten nodig zijn en wilde die maken, door palen te slaan aan het begin en aan het einde van de lange loopsteiger. De verhoging van zategeld kan dan misschien worden vermeden. De adviseur van de ge meente de directeur van de centrale dienst heeft echter uitgerekend, dat aan het begin van de lange loopstei ger geen zate kan worden gemaakt. Met de stem van de heer Hoogerhei de tegen, werd het voorstel van b. en w. aangenomen. Ligplaats voor jachten. Een andere suggestie was het ma ken van ligplaatsen voor jachten bij de haveningang c.q. aan de lange dam, westelijk van de havennol. De aanleg zal door de betrokkenen zelf worden betaald, maar uit de verga dering werd gevreesd, dat ligplaat sen daar ter plaatse hinderlijk zul len zijn voor ihet in- en uitvaren van grote schepen als kustvaarders en motoi'schoeners. Dit zal nader wor den onderzocht evenals de bewering, dat men bij oostenwind daar zeker niet goed zou liggen. Langdurig werd vervolgens ge sproken over de toewijzing van een woning aan de heer H. Schot-van der Doe. De heer Schot is al enkele jaren bezig te proberen op Bruinisse een geschikte woning te vinden, wat. hem tot op heden niet is gelukt. De heer Koning vond dat b. en w. hier in gebreke zijn gebleven, maar door b. en w. werd aangetoond, dat aan Schot meermalen een kans is gegeven zich op Bruinisse te vesti gen. Allen waren overtuigd dat Schot spoedig aan een woning dient te worden geholpen, maar daar na dis cussie van ongeveer een uur nog geen bevredigende oplossing gevon den was, werd besloten de zaak uit te stellen tot de volgende vergade ring. De voorzitter deelde vervol gens mede dat het torenuurwerk is hersteld, dat men bezig is met het Over de voeding van het jonge kind ivordt veel gesproken en ge schreven. Heel wat minder aandacht krijgt de tandverzorging op de kleu terleeftijd. Het is te hopen dat het belang hiervan nu ook eindelijk eens in alle lagen van de bevolking gaat doordringen. Gebitsverzorging bij grotere kinderen en bij volwassenen is tegenwoordig gelukkig niet lan ger een uitzondering, maar kleuter- tandzorg wordt door velen nog niet zo heel nodig gevonden. Veelal denkt men: och, het is het melkgebit nog maar. we zullen er later als het blijvende gebit doorge komen is, wel eens naar (laten) kij ken. Dit is fout. Een slecht verzorg de kleutermond kan dadelijk al schade voor de gezondheid opleve ren! Bovèndien neemt het wisselen een groot aantal jaren in beslag, de vol ledige overgang naar het blijvende gebit heeft dus nooit min of meer plotseling plaats: wacht men te lang met de tandzorg, dan kan dit kin dergebit gedurende vele jaren vol komen verwaarloosd, defectueus en ontstoken blijven. Aanstaande moeders. Eigenlijk met de voorbehoedende tandzorg al beginnen vóór het kind geboren is! De aanstaande moeder dient door gebruik van voldoende melk en van extra vitamine D de aanvoer van bouwmaterialen, zowel voor het eigen gebit als voor dat van de baby en latere kleuter, te waar borgen. Na de tweede verjaardag zijn wel zo ongeveer alle elementen van het „melkgebit" aanwezig: acht snij tanden, vier hoektanden, acht kiezen. Zoals de toestand zich thans voor doet, is reeds op deze leeftijd meer dan zes procent der kindermondjes aangetast door eariës! Misschien is in de nabije toekomst overal in den lande de fluoridering van drinkwa ter een feit: de cariësfrekwentie zal daarna stellig verminderen. Hiermee zijn wij echter niet van de plicht ontslagen, noch nu, noch later, de kleutermond van het begin af aan zo goed mogelijk te verzor gen. Genoeg te doen. Van. de eerste verjaardag af moe ten tanden en kaken geoefend wor den. Ilct voedsel kan nu best uit herstellen van het dak van de O.L. school en dat spoedig een voorstel de raad zal bereiken voor verbete ring van het Stenen Pad. De rondvraag. Bij de rondvraag haakte de heer Kik nog even in op deze verbetering De heer Hoogerheide wees op de ver zakking van de loswal die opnieuw begint, vroeg verbetering van de lichting van de Kerkstraat en wees op een verwaarloosd gedeelte van het plantsoen in de Prinses Marijke- straat. De heer Jumelet verlangde een vorbod voor bromfietsers om langs de kerk te rijden wanneer daar dienst wordt gehouden. Hij wees op de rommel tussen de be planting in de Bergstraat, bij de Geref. Kerk en betreurde het dat nog steeds geen strandje is opgespo ten. De heer van de Velde vroeg oprui ming van oude grafzerken op de be graafplaats en vroeg waarom b. en w. een andere plaats voor de speel tuin hebben aangewezen, dan eerst de bedoeling was. Dit laatste is ge daan, omdat men het terrein bij de ijsbaan wil vrij houden voor een in te richten camping. Een fel px-otest i'ichtte de heer van de Velde tegen burgemeester van de Linde en tegen de rechtse raads leden, orhdat op 2e Paasdag aan W. J. Hoek de nieuwe eigenaar van Ho tel „Storm" geen vergunning werd gegeven voor het geven van dans muziek. De heer Hoek heeft kosten noch moeite gespaard om zijn zaak naar de eisen des tijds in te richten en nu wordt hij in de uitoefening van zijn bedrijf belemmerd. Bij de verkiezingen stemde 42 °/o links en 58 °/o rechts. De rechtse meerderheid stemde eerst de ker mis weg en legt nu zijn wil op aan de 42 die dansmuziek wil. Jume let, Kik, Hoogerheide en van Gilst zijn tegen dansmuziek, maar van de Velde meende zeker te weten, dat hun resp. zoons er voorstander van zijn. Men dwingt de jeugd zijn ont spanning elders te zoeken. De jeugd gaat nu naar Flakkee om te dansen dat gaat ten koste van de midden stand. Hij vond het belachelijk dat in 1965 nog een dansvergunning ge weigerd Wordt. Wethouder van Gilst zei dat het hier een principiële zaak betreft. Ze ker op christelijke feestdagen moet in Bruinisse geen dansmuziek wor den gegeven. Hij herinnerde eraan, hoe burgemeester Michaelis in zijn tijd een keer vergunning heeft ge geven. Toen kwamen de kerken daar eendi-achtig tegen op en als dat in 1965 niet meer het geval zou zijn, zou hij zelf maatregelen nemen dat de kerken weer een protest zouden laten horen. Het gemeentebestuur heeft ook een opvoedende taak. Hij prees burgemeester van de Linde dat hij zoveel ruggegraat had, dat hij dansmuziek heeft geweigerd. Ditzelfde zei ook de heer Hooger heide, die blij is met de weigering. Ook de heer Jumelet was tegen dansmuziek. De heer de Koning was beperkt voor. kleine stukjes bestaan, verder dient het natuurlijk voldoende kalk te be vatten (melkkost, groenten) en er moet bij babies en jonge kleuters op worden gelet dat ze èn regelmatig buiten komen èn een beetje extra vitamine D krijgen (druppels, lever traan). Verder kan men op het eind van het tweede levensjaar beginnen met het mondje te reinigen met be hulp van een kindertandenb or steltje en schoon water (tandpasta komt la ter pas in aanmerking). Snoepen mag om allerlei redenen, óók om die van een juiste tandzorg, slechts met grote matigheid plaats hebben .Het mag nooit gedaan wor den nadat de tanden geborsteld zijn. Voorts bestaat er gelukkig voor vrij wel iedereen de gelegenheid het kleutergebit regelmatig door de tandarts te laten inspecteren en eventueel te laten behandelen. Hier bij moet worden aangetekend dat het bijzonder jammer is dat ons te ge ringe aantal tandaartsen zo overla den is met werk. Voor latere leven. Het gaan naar de tandarts is hele maal niet onoverkomelijk griezelig voor het kind, zoals onervaren moe dertjes wel eens vrezen. Blijft de moeder zelf maar rustig, dan wil de kleuter het mondje meestal wel opendoen en zelfs behandeling toe laten. Maar ja, als het kleintje juist in een onrustige of angstige toestand verkeert - iets wat juist in de eerste levensjaren heel vaak voorkomt, zo wel met als zonder direct aanwijs bare oorzaak - dan lukt tandheel kundig ingrijpen meestal niet goed; men moet het dan maar niet force ren. De goede gewoonte van dagelijks schoonhouden met de tandenborstel, benevens het regelmatig laten con troleren door de deskundige, is iets waarvan een mens z'n hele leven plezier heeft. Dr. Alfreda Briedé. President Julius Nyerere is zon dag stormachtig verwelkomd in Dar- Es-Salaam, toen hij terugkeerde van zijn bezoeken aan Mali en Neder land. Duizenden mensen waren naar hol vliegveld gekomen. OPENBARE BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat in ver band met Koninginnedag het huis vuil in deze gemeente volgens het bekende schema op de volgende da gen zal worden opgehaald: week van 26 april tot en met 1 mei: inplaats van dondexdag en vrijdag op woensdag en donderdag. Zierikzee, 26 april 1965. Burgemeester en wethouders voornoemd, F. TH. DIJCKMEESTER, burgemeester. R. VAN OMMEREN, secretaris. kleintjes uitj® het binnenjaAd WESTENDORP. Brand is uitge- bi-oken in een grote boerderij in Westendorp nabij Varsseveld. On danks 'het snelle ingrijpen van de brandweren van Westendoxp en Varsseveld brandde de 'boerderij ge heel uit. De inboedel ging daaxbij grotendeels verloren. EINDHOVEN. Ter gelegenheid van de opening van het nieuwe hoofd kantoor van Philiips-Oostenrijk te Wenen heeft ir. F. J, Philips een elektronen-microscoop met 200.000- voudige vergroting geschonken aan de univei'siteit van Wenen wegens het 600-jarig bestaan van deze in stelling. Tevens gaf ir. Philips een industrieel röntgenapparaat ten be hoeve van materiaalonderzoek ten geschenke aan de Weense technische hogeschool ter gelegenheid van 'haar 150-jai-ig bestaan. UTRECHT. Op de dn Utrecht ge houden bondsraadvergadering 'heeft de voorzitter van de Nederlandse Consumentenbond meegedeeld, dat de bond thans 72.000 leden telt. De financiële situatie wordt verheugend genoem'd. WAGENINGEN. De landbouwho geschool is 'begonnen met de voorbe reidingen voor de bouw van een la boratorium voor pluimveeteelt te Achterberg dn de provincie Utrecht, adht kilometer van Wagendnsgen. In Wageningen zelf was het niet moge lijk de nodige grond te kopen. AMSTERDAM. De Amsterdamse politie heeft dn de nacht «drie uit Su riname afkomstige jongemannen in de leeftijd van resp. 20, 22 en 23 jaar, aangehouden en 'ingesloten, om dat zij er van worden verdacht, een 27-jarige Finse zeeman te hebben miishanderd en beroofd. ARNHEM. De algemene vergade ring van de Wereldfederalistenbewe- giinig Nederland1, 'die te Arnhem bij een was, heeft brieven gezonden aan de minister-president, de minister van buitenlandse zaken en de minis ter zonder portefeuille, belast met aangelegenheden betreffende de hulp aan ontwikkelingslanden. DEN HAAG. Prins Bernhard zal op maandag 24 mei het nieuwe fa briekscomplex van de Dow Chemical International N.V. te Terneuzen of- fioieel openen. Dit complex te Ter- neuzen is de grootste vestiging van Dow in Europa. TWELLO. In het ziekenhuis te Deventer is overleden de heer A. van de Laande (74), vermoedelijk uit Em- men, die eerder zwaar gewond weid bij een verkeersongeval te Twello op de rijksweg Deventer- Apeldoorn. Drie andere personen werden even eens zwaar 'gewond toen de auto waarin de heer van de Laande zat in een bocht van de weg slipte en tegen een tegenligger botste. Om half zeven bracht ze zijn eten boven. De patiënt sliep nog en ze voelde zijn pols, die weer tamelijk regelmatig sloeg. Ze maakte zijn me dicijnen klaar, riep hem wakker, waarna ze hem half overeind trok en zijn kussens opschudde. Even bleef ze zo op de rand van het bed met hem in haar armen zit ten. „Zo, slaapje uit?" „Heerlijk, Akke. Ik voel me zo wonderlijk goed. Stel je voor stel je voor, dat ik nog'opknap dat ik er weer uit zou mogen". De vrouw knikte. „Dat is helemaal niet uitgesloten. Je pols is prima en ik vind, dat je er uitstekend uitziet, de hele dag al. Ik geloof dat je de laatste tijd nog nooit zo goed geweest bent, hé?" Hij knikte. „Zou dat eh door ons huwelijk komen?" „Vast. En ik reken er op, hoor. Als het straks zomer is, wil ik je dagelijks een paar uurtjes beneden hebben, bij me in de salon". „Akke vrouwtje dat zou even wat zijn. hé?" Ze legde hem weer kalm in de kussens. „Zo, mijnheer mijn ge maal, hier is het eerste avondeten dat je vrouw heeft klaargemaakt". „Dan zal het dubbel lekker sma ken". „Maar eei'st je medicijnen, hé? Die moeten ook. meehelpen je beneden te krijgen. Zo. Ik haal mijn boter hammen en dan kom ik gezellig bij je zitten. Eten we samen". Anderhalf milj'oen vraagt „Bar timéus", het Christelijk Blindenin stituut te Zeist, Almen en Doetin- chem. Een bedrag, dat nodig is om het zo dringend noodzakelijke werk on der de meervoudig gehandicapten te kunnen voortzetten en vooral uit te breiden. Onder meervoudig ge handicapten verstaat „Bartiméus" diegenen, die afgezien van hun blindheid ook nog andere afwijkin gen vertonen, zoals zwakzinnigheid, epilepsie, spasticiteit, doofheid, etc. „Bartiméus", van origine een blindeninstituut, heeft na de oorlog zijn vleugels wijd uitgeslagen en voegde in 1955 een school met in ternaat voor kinderen met beperkt gezichtsver-mogen aan zijn werkter rein toe. 5 jaar geleden startte dit instituut met de zorg en ontwikkeling van meervoudig gehandicapten, waar- van nu ruim 100 kinderen in de twee tehuizen „De Ehze" te Almen en „De Springplank" te Doetinchem zijn DEN HAAG. In de «gehouden ver gadering van «de V.V.D.-fractie uit de Tweede Kamer Iheeft de fractie zich unaniem uitgesproken voor de terug keer va«n die «oud-ministers Toxopeus en Wiittevefen in id'e fractie. WAGENINGEN. De Surinaamse minister van landbouw, veeteelt en visserij, de heer H. S. Radhakishun, heeft in gezelsdhap van ir. G. P. Tig- gelman, directeur van landbouw, veeteelt en visserij in Suriname, een bezoek gebracht aan de landbouw hogeschool in Wa'gerïingen. Feuilleton door H. van Ommc „Akke". „Ja?" „Heeft je moeder geen pakje ge haald?" „O ja, dat is waar ook. Ik neem het gelijk mee". Een paar minuten later legde ze het pakje op zijn bed. Toen ging ze ook eten en af en toe keek ze hem lachend aan. Geruime tijd aten ze zwijgend, doch op een gegeven ogen blik vroeg de zieke: „Ben je niet nieuwsgierig naar de inhoud?" „Mijn mem heeft me geleerd, dat nieuwsgierigheid een ondeugd is, dus „Die Akke Straks Vana vond zal ik het je laten zien. Ik wou, dat ik je nieuwsgierig kon ma ken. Want wat er in zit. is voor jou". „Breng me niet in verleiding". „Goed, vrouwtje, je hebt gelijk. Straks maak ik het open". Na het eten waste ze vlug af, rookte nog een sigaret, vulde de be stellingen voor de volgende morgen in en keek toen nog eens de keuken x-ond, waarna ze de deuren sloot en de lichten uitdi-aaide. Vervolgens liep ze neuriënd naar boven en ging naast zijn bed zitten. „Heb ik dat niet vlug gedaan?" „Prima". Hij legde de krant neer, waarin hij zat te lezen en keek haar aan. Hij begon te lachen en nam het pakje. „Mijn huwelijksgeschenk, Ak ke. Ongetwijfeld zul je in je latere loven «gelegenheid «hebben er mee te pronken. Maak ihet maar open." ondergebracht. De aanvragen voor opnamen bereikten echter zo'n ovei*- weldigend aantal, dat men besloten heeft een geheel nieuw paviljoens complex te stichten in Doorn, waar- voor de grond reeds is aangekocht. Om met de bouw te kunnen begin nen is ruim anderhalf miljoen no dig (het gehele project kost 18 miljoen). Om dit bedrag te verkrij- gen v/orden in de week van 10 tot 15 mei overal in den lande akties gevoerd en zullen velen op pad gaan om u te vx-agen, dit werk te steunen. Toon uw medeleven en ontzeg uw steun niet. En mocht u onverhoopt niet bezocht worden, dan vermelden wij even het gironummer 31454 t.n. v. „Bartiméus" in Zeist. Wil men geen contribuant worden of een gift geven, dan kan men dit werk ook steunen door de jubileumplaat van „Bartiméus" te kopen, L.P. 30 cm. voor f 8,90, vei-krijgbaar bij de er kende gi-ammofoonplatenhandel of rechtstreeks te bestellen bij „Bar- timéus" door overmaking van het verschuldigde bedrag op onze giro. DEN BOSCH. De 62-jarige vrouw G. M. uit Goiïle is «door het gerechts hof te Den Bosch vrijgesproken van de 'haar ten laste gelegde moord door middel van parathion op haar man W. van Nunen. Het «gerechtshof heeft hiermee 'het vonnis van de rechtbank in Breda bevestigd. ZAANDAM. Het 12-jardge meisje Maria Jdhanna Bakker is op de Cor nells van Uitgeeststraat te Zaandam door een slippende vrachtwagen aan gereden en «korte tijd «later overleden. Zij stak onverwacht de weg over. Nu was'haar nieuwsgierigheid toch wöl opgewekt. Ze peuterde de lakze gels stuk. waarna ze het koortje los maakte. Uit «het papier kwam een metalen casette, die ze opende. Ge lijktijdig slaakte ze eer. kreet van verrassing en als 'gefascineerd staar de ze naar het 'hetgeen in de doos lag. Hij genoot va«n «haar verrassing. „Een snoer echte parels. Akke. Mis schien zijn ze nu wat dof, want ze lagen al jaren in de bankkluis. Om je hals zullen ze wel weer hun na- tuui-lijike Meur terugkrijigen." Voorzichtig nam ze «het snoer uit de doos en h i did het voor zich. Ze keek ron«d naar de spiegel boven liet fonteintje, doch de man zei: „Kom eens hier, dan zal ik het om doen." Akke boog zioh naar «hem voor over en met bevende 'handen deed «hij 'haar het snoer om. ihad wat moei te met de sluiting en toen hij het dicht ha'd, streelde hij even haar'hals. Ze kwam overeind en liep naar de spiegel, waarin ze zichzelf bewon derde Ze draaide zioh in het rond en keek maar steeds naar haar spie gelbeeld. „Ik «hoop dat je hot mooi vindt, Akke.... «het is familiebezit. Maar nu jij mijn vrouw bent, is "het na tuurlijk voor jou." „Ik ben gewoon sprakeloos stotterde ze. „Het doet 't natuurlijk het beste, als je een avondjurk aan hebt. Maar zelfs zo staat het je uitstekend". Ze dx-aaide zioh om on keek hem met schitterende ogen aan. Toen liep ze 'langzaam naar hem toe, de parels liefkozend. Ze 'greep zijn hoofd, langzaam boog ze zioh over hem iheen en, terwijl ze een kleur kreg, drukte ze met (bevende lippen een zoen op zijn mond. „Dank je, dank je voor dit ontzettend mooie geschenk". Wordt vervolgd) mag niei veronachtzaamd worden Ingezonden mededeling Moe van het werken? Pak de fiets en ontspan u is net zo lekker als de duurste Amerikaan! Moderne mensen houden zJchzelf niet voor de gek. Dat lekkere sigaretten niet duur behoeven Ie zijn, bewijst Silky: 20 heerlijke Amerikanen van eerste klas plantage-tabakken

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 6