alles b kan metc&Émm blijf jong, blijf fit: fiets! In toekomst geen redevoering van papier Fa Joh. den Boer ONZE PUZZEL^ RUBRIEK Herziening Kamerreglement Ingezonden mededeling Hoe met de fruitteelt? Concurrentiestrijd verwacht op 0.111. Duitse markt WAGENINGEN, 22-4. Donderdag middag heeft ir. J. P. L. L. A. Burg van de directie van de tuinbouw op de tuinbouwdagen 1965 te Wagenin- gen gesproken over de gevolgen van internationale regelingen voor de Nederlandse tuinbouw. Van 383 miljoen kg. in 1959 steeg de export van verse groenten naai de E.E.G.-landen tot 721 miljoen kg. in 1964 (75 proeent van het totaal) zodat men 'in Nederland over de ontwikkeling van deze export in het algemeen niet ontevreden mag zijn. Het exportpakket beweegt zich ech ter in de richting van drie belang rijke exportprodukten: sla, komkom mer en tomaten (72 procent van de totale exportwaarde). Thans wordt nagegaan of het mogelijk is in het exportpakket meer variatie te bren gen door nieuwe gewassen of oogst- spreiding. Daarentegen daa'lde de export van vers fruit van 173 miljoen kg. in 1959 tot 54 miljoen kg in 1963. In 1964 werd het totaal 164 miljoen kg., doch daarbij speelde een rol de export van 50 miljoen kg. fa'brieksfruit naar Duitsland in verband met misoogst. Een complex verschijnselen moet worden aangewezen als oorzaak van de 'daling, zoals structurele moeilijk heden in de fruitteelt in Nederland en produktietoenemiing in Frankrijk en Italië. De heer Burg voorzag een open concurrentiestrijd met lan den als Frankrijk, Italië en Bel gië, welke strijd zich voorlopig in hoofdzaak gaat afspelen op de Duitse markt en in mindere mate op de Franse en Belgische markt. De wapenen in deze strijd zijn zonder twijfel de kwaliteit en de prijs. Onder (kwaliteit moet ook wor den verstaan de presentatie, cLw.z. de verpakking en sortering. De heer Burg vond echter dat Nederland op Ingezonden mededeling DAMES TWINSET FuUy fashioned. Kwaliteit"exlan" Kleuren: wit - rose - bleu - grijs - marine - aqua - rood. Gemak kelijk wasbaar. (zelfde behande ling als draion) voorde bijzonder lage prijs van tenue ueuaiiuti- 1995 Textielhandel Telefoon 2345 Zierikzee VEILIG GEKOCHT BIJ DE VAKMAN het gebied van de presentatie beslist niet altijd een voorbeeld is voor an deren. Nederland dient er ieidege rdkening mee te houden dat zowel Italië als Frankrijk zich tot doel hebben gesteld de Euromarkt als hoofdleveranciers van groenten en fruit te voorzien. Weliswaar zijn zij neg steeds doende de daartoe nodige apparatuur op te bouwen, doch vroeg of laat zullen we ondervinden dat ook zij er zijn. Voor ons land is het zaak de voorsprong die we op bepaalde gebieden hebben te behou den en de ontwikkeling scherp te volgen. OVERDENKING De laatste vijand die onttroond wordt, is de dood. Paulus van Tarsen (1 Kor. 1 26) Dit \voord is wel helemaal een paaswoord, want het spreekt van de onttroning van de dood. Paulus schrijft het in een artikel in hetwelk 'hij de opstanding van Jezus behandelt, 't Is een hele ver handeling van niet minder dan 58 verzen. Met Pasen afgedrukt als hoofdartikel dn de lcrant zou het geen 'kwaad figuur slaan. Auteurs rechten heeft de schrijver niet; die zijn verjaard. Dit zinnetje over de laatste vijand is heel modern. Wij ook onderschei den onze vijanden wel rangsgewijs en spreken van vijand nummer één. Ten onzent de woningnood; in Ame rika het rassenvraagstuk; elders weer wat anders. Hier echter bij Paulus is vijand nummer één niet tot een bepaald land of volk bepeikt, maar oecume nisch bedoeld. Deze vijand nummer één treft men overa'l aan. De dood is <nu eens geen uitzondering ergens voor iemand. Hij is vijand nummer één over heel de wereld, en voor allen. Geen ras, blank of bruin; rood of zwax-t; of het 'kent die vijand. Paulus zegt het zo goed als hij van onttroning spreekt, dat deze vijand op de troon zit. Hij ds een 'koning der vex-schrik- king; want een vijand immers. En als 'die vijand op de troon zit, is 't niiet lekker; maar dioe er eens wat aan! Heel de medische wetenschap en praktijk is al eeuwen lang bezig er iets aan te doen; zonder succes. De mensheid heeft deze vijand nog niet van de troon gestoten gekregen on danks alle inspanning. Of het ooit lukken zal? Och, ook in Paulus' idagen was men er nog niiet aan toe; nog niet. Neen, maar het komt wel, schrijft hij. 't Is geen kleinigheid; 'daarom is het ook 'de laatste vijand. De onttroning van de dood is het schone slot van al Chris tus' overwinningen. Eens zal 't over al Pasen zijn! Heus? Ja, want Jezus Christus is Overwinnaar. Hij waarborgt het. Hij overwon op Pasen, ten derden dage, ide dood. Hij kwam er mee klaar, en Hij 'komt er mee klaar als met de laatste vijand. Nu die nog! Eindelijk, zegt u. Inderdaad, maar dit bewijst de macht van de dood als koning, doch tevens de overmacht van Jezus Ohristus ,'die 'de sterkere is. Hij velt die eik onder de bomen des wouds als ik het zo eens mag utbeelden. De bijl ligt aan de wortel; de boom wordt omgehouwen. Wilt u het a.u.b. gel'oVen? Lees het artikel uit dat oude blad eens na en ge zult begrijpen hoe het h'ier niet alleen over de tijdelijke dood gaat (ja, daarover ook), maar over meer, over de geestelijke dood, de eeuwige dood, het van God ge scheiden zijn als van de levensbron. En wat blijft er over als de laatste vijand onttroond wordt? Wel, wat anders als het LEVEN? Dan troont het leven, het eeuwige leven. Een nieuwe lente, een nieuw geluid; want dan is het uit met de dood voor wie in Jezus Ohristus gelooft, in Zijin Pasen op idie derde dag na Zijn steiwen. Brouwershaven. B. WENTSEL. DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG DEN HAAG, 21-4. In een voor stel tot herziening van het reglement van orde der Tweede Kamer wordt c.m. in overweging gegeven het voor lezen van een redevoering te verbie den. „Geen lid leest een rede voor, tenzij de voorzitter hem hiertoe ver lof geeft", aldus het nieuwe voorstel. In een toelichting hierop zegt een meerderheid van de „Commissie voor de werkwijze der kamer", dat de enige methode cm de vergaderingen der Kamer tct werkelijke gedach- tenwisselingen te maken bestaat ui' het drastisch beperken van de moge lijkheid om redevoeringen voor te le zen. Een minderheid uit de commis sie is tegen dit VGorstel. Z\j meent, dat men de rechten der leden om op hun eigen wijze hun mening uit te spreken op deze manier te sterk zou aantasten. In het ontwerp-reglement, in to taal 153 artikelen tellend, wordt het begrip „hearings" geïntroduceerd. Voorgesteld namelijk wordt, dat commissies uit de Kamer naast rijks ambtenaren „ook andere personen" en zo nodig in het openbaar kan ho ren. Voorts wordt het instellen van een „algemene begrotingscommissie" in overweging gegeven, welke com missie (ABC) belast zou dienen te worden met het in onderling ver band beschouwen van de uitgaven, waarvoor in elk der ontwerp-begro- tingshoofdstukken geiden uitgetrok ken zijn. De commissie dient een oordeel uit tc sproken over de vraag, of de voorgestelde uitgaven, mede in verband met de te verwachten in komsten, verantwoord zijn. Vóór zitting 1965-1966. De „Commissie voor de werkwijze d'er Kamer" is over het algemeen tot gemeenschappelijke standpunten ge komen. Over enige onderwerpen van secundaire aard kon evenwel geen eenstemmigheid worden verkregen. De meerderheid der commissie heeft voorgesteld, het ontworpen regle ment in werking te doen treden bij dc aanvang der zitting 1965-1966. In het ontwerp-reglement wordt voorgesteld, over te gaan tot de in stelling van een presidium, waarin de voorzitter en de plaatsvervangen de voorzitters van de Kamer samen- De 'koxide en natte Pasen bood blijkbaar volop gelegenheid tot puz zelen, want het aantal inzendingen was weer goed op peil. Procentueel waren natuurlijk de „oude getrou wen" sterk in de meerderheid. Maar ook „nieuwelingen" waren present. De eerste prijs gaat ditmaal naar; mcj. M. V. Randeraat p/a Vriezendorp „De Wildernis", Epe. De tweede prijs is bestemd voor: de heer C. P. de Kujjper Weststraat 13, Zierikzee. De oplossing van de puzzel is de volgende: Horizontaal: 1. pellen; 6. pilaar; 11. it; 12. matras; 14. rag; 16. sterke; 19. ai; 20. kam; 22. verlegen; 25. aard; 26. a'da; 28. atm.; 29. eland1; 31. er; 32. t.a.; 33. sol; 35. staal; 37. lagune; 40. u.s.o.; 41. idJd.42. lei; 43. laren; 44. nee; 46. ee; 47. nis; 49. sierra 52. snode; 54. vla; 56. en; 57. ed; 58. rolde; 60. bod; 62. one; 63. De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. voegwoord; 3. drink gerei; 5. schaakterm; 7. wintervoer- tuig; 9. dierenliefkozing; 11. bid (Lat.); 12. jong dier; 13. vleeshou wer; 15. vx*ucht; 17. ontvangdraad; 18. schouwburgplaats; 19. bevel; 20. de dato (afk.); 21. lor; 24. op de wijze van; 26. feestdrank; 30. rivier in Frankrijk; 34. projectiel; 38. blad groente; 42. aanzien; 43. Engelse ti tel; 44. plaats der oudheid; 45. ons inziens (afk.); 47. zijrivier van de Do- nau; 48. behoeftigheid; 50. eilandje in de Stille Oceaan; 51. uitdagen; 53. deel van de romp; 54. aanzien; 55. elasticiteit; 57. verlaagde toon; 58. zangstem; 59. kloosterzuster; 60. soort onderwijs. werker.. Aan dit presidium zouden de 'beslissingen voor het „ordelijk en regelmatig verloop" van de werk zaamheden der Kamer toevallen en tevens de huishoudelijke aangelegen heden der Kamer. In het ontwerp-reglement wordt de (verouderde) functie-omschrijving van commissie-griffier gewijzigd in die van adjunct-griffier. Wel is het woord „boekerij" gehandhaafd in plaats van „bibliotheek". Koolzaad straks 111 bloei KAMPEN, 21-4. Omstreeks half mei zal in de polder Oostelijk Fle voland het koolzaad weer bloeien. De aanreisroutes zijn vanaf Harder wijk, Elburg en Roggebotsluis bij Kampen via Pijlen in de polder aan gegeven. Op zaterdag 15 mei orga niseert de Algemene Sportvereniging Drenten in Oostelijk Flevoland nati onale wandeltochten over tien, vijf tien en twintig kilometer. Deze toch ten voeren door het bloeiende kool zaad, maar tevens kan men kennis maken met het ontginnen en in cul tuur brengen van dit gebied. Waarneming van zonsverduisteringen O' UTRECHT, 21-4. De Nederland se organisatie voor zuiverwetcn- schappeliik onderzoek heeft de eclips-commissie van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Weten schappen een subsidie verleend voor het in de Stille Oceaan doen waar nemen van de totale zonsverduiste ring cp 30 mei aanstaande. Verder heeft Z.W.O. genoemde eclips-commissie waarvan de U- trechtse hoogleraar prof. dr. C. Ja ger voorzitter is een tweetal sub sidies verstrekt voor de instrumen tele voorbereiding voor het observe ren van de zoneclipsen op 20 mei 1966 en op 12 november 1966. De waarneming op 30 mei zal geschie den drs. T. de Groot, wetenschappe lijk ambtenaar aan de stex-renwacht in Utrecht. De heer de Groot is een dag voor Pasen naar Amerika ver trokken. raar; 64. onteren'd; 67. ik.p.m.; 69. te; 70. groeve; 72. the; 74. oreade; 77. en; 78. slaken; 79. elkaar. Verticaal: 1. ip.t.t.; 2. 'lire; 4. emelt; 5. na; 6. prieel; 7. ia; 8. l.sJk.; 9. ar mada; 10. ra; 11. israël; 13. tag; 15. igeduld; 17. eva; 18. kraan; 21. aanto nen; 23. ems; 24. mil.; 27. dralen; 30. ass; 32. tuindorp; 34. oeral; 36. ade ren; 38. ge; 39. els; 40. uns; 45. er; 46. esprit; 48. iel; 50. 'ieder; 51. ade len; 53. orakel; 54. venten; 55. abe; 59. do; 61. orgel; 62. ode; 65. tea; 66. noga; 68. mok; 71. ver; 73. h.s.; 75. re; 76. 'die. Tenslotte volgt hieronder de op lossing van de Paasjeugdkruiswoord- puzzel, die eveneens 'in het nummer van vrijülag jl. werd opgenomen. Van links naar rechts: 1. dons; 5. af; 6. asem; 9. ben; 11. modellen; 13. de; 14. aa'd; 16. palmpasen; 18. 'ets. Van hoven naar heneden: 1. dame; 2. of; 3. steeds; 4. lam; 7. soda; 8. edel; 9. blaast; 10. mm.; 12. lapt; 15. en; 17. mei. Verticaal: 1. stofmaat; 2. muurholte; 3. lekkernij; 4. overloop; 5. deel v. d. week; 6. soort stof; 7. lokspijs; 8. konihklijke majesteit (Lat. afk.); 10. droefheid te kennen geven; 12. ven ten; 14. nauw; 16. Engels voegwoord; 18. vernis; 22. watering; 23. lidwoord; 25. goud (Fr.); 27. bloeiwijze; 28. ri vier in Rusland; 29. eerste vrouw; 31. oosterse titel: 32. familielid: 33. ontkenning; 34. lichaamsvocht; 35. leuk; 36. uitroep van pijn; 37. insekt; 38. graven; 39. godsdienst (afk.); 40. weekdier; 41. Engelse titel; 44. vaas; 46. meisjesnaam; 48. opera; 49. land in Europa; 50. blikken trommel; 52. troefkaart; 53. zangnoot; 56. sport- term (afk.). KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Benoemd tot jeugdpastor te Am sterdam (Muiderkerkgemeeixte A): G. Prast. Westzaan, die deze benoe ming heeft aangenomen; tot hulp- pred. te Groningen (t.b.v. de com missie bijzondere diensten): A. G. Soeting, Noordbrcek. Beroepen te Enschedé, (vak. D. Oosten): H. Colstee, Zuidlaren; te Nagtle-Tol lebeekR. Heusirikveld, Eek en Wiel; te Kinderdijk: J. van Wier, Putten; door de Gen. Syn., tot pred. voor feuitengew. werkz. (leger- pred.): C. v. Wingerden, Babyloniën- broek. Aangenomen naar Bloemendaal (vak. di\ J. H. Stelma): J. Boersma, Oost- en Midwoud; maar Wilder- vank: A. F. Schdlte, Sleen; naar Driebergen (valk. J. J. Moll): W. Klakman, Wil lege-Langei'ak. Bedankt voor Uithuizermeeden: T. Tijsma, Twijzelerheide; voor Appel scha (toez.): B. Klopman, Molkwe- rum; voor Vaassen (toez.): A. P. Nauta, Middelburg. Ger. Kerken Beroepen te Sassenheim: J. D. te Winkel, Vorden; te Leeuwarden - Huizum (vak. wijlen W. v. d. Heide): G. J. v. d. Pol, Oudemirdum. Aangenomen naar Doetinchem (2e pred.pl.): P. H. Steenhuis, Gent (Bel gië). Ger. Kerken (vrijgemaakt) Aangenomen naar Harderwijk: H. Mostert, Wetsinge-Sauwerd; naar Maassluis: H. v. Tongeren. Gi-and Rapids (U.S.A.), die bedankte voor Vollenhove-Cadoelen. Ohr. Ger. Kerken Beroepen te Klundert: kand. P. Sneep, Vlaardingen. Bedankt voor Nieuwe Pekela: G. J. Buijs, Murmerwoudevoor Urk: J .Brons, Bunschoten. Oud Ger. Gemeenten Beroepen te Rijssen: J. W. Slager, Stavenisse. BRUSSEL. In afwachting van verdere besprekingen met de rege ring hebben de radio- en radartech nici op de Belgische vliegvelden donderdagochtend het werk hervat. Late St. Nicolaas EMMELOORD, 21-4. Twee honderd Nederlandse kinderen hebben woensdag 21 april een 'verlaat) Sint Nicolaas-pakje ontvangen. Een inwoner van de Spaanse stad Alicante was vorig jaar op het idee geko men, Nederlandse kinderen een brief te laten schrijven aan de Sint in die stad. De tweehonderd eerste inzenders zouden dan een cadeau ont vangen. In Nederlandse dag bladen werd een oproep ge plaatst. Door allerlei omstan digheden liep echter de ver zending van de geschenken vanuit Alicante in het hon derd. Tot men de Spaanse am bassade in Den Haag inscha kelde, die er voor zorgde, dat de kinderen hun pakjes thuis bezorgd kregen. Behalve speel goed, bevatten de pakjes een prentbriefkaart van de stad Alicante. Voor 30 jaar.... DREISCHOR. In deze gemeente is een comité samengesteld dat zich be last met het inzamelen van gelden voor het op te richten Koningin Emma-gedenkteken. HAAMSTEDE. Het aantal in- en uitgaande passagiers op het vlieg veld Haamstede bedroeg in de maand maart 464. ZIERIKZEE. Op een bijeenkomst in de raadszaal van het stadhuis werd het tienjarig bestaan herdacht van het Luchtvaartcomité „Schou wen-Duiv eland". ST. PHILIPSLAND. In de leeftijd van 74 jaar overleed alhier de be kende predikant ds. L. Boone. HAAMSTEDE. In aanwezigheid van talrijke genodigden vond de her opening plaats van de geheel ver bouwde Schouwse Boer". ZIERIKZEE. Het actiecomité tot behoud van de tram op Scliouwen- Duiveland, vergaderde in hotel „Ju liana". ZONNEMA1RE. In de aula van de Gemeente Universiteit te Amster dam vindt op 25 mei een .huldiging plaats van prof. P. Zeeman, die op genoemde datxim 70 jaar wordt. ZIERIKZEE. V.V.V. bereidt een concours hippique voor, dat alhier op 22 juni zal worden gehouden. NIEUWERKERK. De chr. meisjes vereniging „Martha" vervaardigde in het afgelopen seizoen 82 kleding stukken, die onder 38 gezinnen wer den verdeeld. NOORDWELLE. Een bazar ten bate van de kerk werd geopend door de pastor loei ds. Klaar. kleintjes ket binnenland APPINGEDAM. Op de strokarton fabriek „De Eendracht" in Appinge- dam blijkt alleen een ploegje onder houdspersoneel aan het werk te zijn gegaan. Het produktiepersoneel staakt volledig. AMSTERDAM. De toestand van de elfjarige Louise van Urk die ernstig gewond in een Amsterdams zieken huis moest worden opgenomen na dat haar vader zijn gewezen echtge note had neergeschoten, het kind een kogel 'door de 'borst had gejaagd en tenslotte zelfmoord 'had gepleegd is iets verbeterd. UTRECHT. De export van Neder landse snijbloemen en potplanten is in het afgelopen jaar met 15 procent gestegen tot een waarde voor snij bloemen van f 10.990.000 en f 21.271 voor potplanten. Duitsland nam het grootste portie (63 procent) voor zijn rekening. Daarna volgden op verre afstand achtereenvolgens Zweden, Engelan'd, Zwitserland en Frarflcrij'k. De export van snijbloemen naar Frankrijk verdubbelde ruimschoots. GRONINGEN. Op ï'ij'ksweg 41 na bij Gaxrelsweer is de heer A. W. Rit- sema u^t Holwierde, oud 44 jaar, met zijn auto tegen een tegemoetkomen de vrachtauto 'gebotst, waarbij hij zodanig werd gewond, dat hij op weg naai' het ziekenhuis is overle den. WAGENINGEN. De afdeling zelf bescherming van de landbouwhoge school in Wa'gen'imgen heeft een op merkelijk 'initiatief genomen. Zij heeft in de afgelopen dagen een monstercui'sus monid-op-mond en morid-op-neuSbeademimg georgani seerd voor de ruim twaalfhonderd mannen en vrouwen die 'behoren tot het personeel van de landbouwhoge school en van onigeveer dertig land- bouwinstituten en stichtingen. ARNHEM. Burgemeester C. G. Matser van Arnhem heeft de eerste daad verricht uit 'een ï'eeks daden die Arnhem on fiimstald zullen ver anderen. Voor de 4de 'internationale fi'lmweek die 'dit jaar van 14 tot 20 juni in Arnhem zal worden gehou den plaatste hij het eerste affiche dat het publiek attent moet maken op de filmweek, die zijn tweede lus trum tegemoet (gaat. DEN HAAG. Enlkele leden van het studenten comité Spanje-Portuga'l, van het bestuur van de Algemene Studentenvex-en'iigin'g Amsterdam en van de Studentenraad van de vrije universiteit hebben een verklaring aangeboden op de Spaanse en op de Poi'tugese ambassade. Deze verkla ring werd mede ondertekend door 389.hooglerax'en en lectoren. Zij be tuigen hiermee hun sympathie met die strijd van de Portugese en Spaan se hoogleraren en studenten voor het reöht van vrij'e meningsuiting en van vereniging en vergadering. DODEWAARD. In het Gelders ri vierengebied (Betuwe, Bommelwaard en Land van Maas en Waal) staat de bloeiperiode van de vruchtbomen voor de deur, zo meldt de V.V.V. Gelders Rivierengebied. AMSTERDAM. In het kader van het culturele aJkkoord tussen Bel'gië en Nederland za'l 'diit jaar weer de traditionele toneéluitwisseling wor den gehouden tussen het gezelschap van de Kon. Vlaamse Schouwburg uit Brussel en toneelgroep Centrum uit Amsterdam. DEN HAAG. Bij de metaalindus trie en de elektronische industrie melden zich thans tal van werk krachten, 'die 'in de afgelopen jaren door de „kunstmatig opgevoerde zuigkracht van de bouwvakken" de ze beide industrieën hadden vex-laten VAASSEN. Het tweejarig dochter tje van de heer B. Beekman is tij dens het spelen te water geraakt dn de Grift en verdronken. AMSTERDAM. De 11-jarige Loui se van Urk, die door 4 pistoolschoten van haar vader binnen enkele secon den ouderloos en zelf ernstig gewond Werd', is praktisch buiten levens ge vaar. Haar toestand is redelijk. AMSTERDAM. B. en w. van Am sterdam hebben besloten het begin van de zomervakantie 1965 voor de openbare scholen te v ex-vroegen. Voor de nijverheidsscholen voor meisjes begint de vakantie op 12 juli, voor alle overige scholen op 9 juli. KATWIJK. Naar ibeken'd is gewor den, is zondag een opvarende van het Katwijikse vissersvaartuig KW 15 „Hammond" overboord geraakt tijdens het vissen onder de Lofoten. Het slachtoffer is Ide 17-jarige Ge rard van der Plas, zoon van de schipper. Ingezonden mededeling fiaMjZS Tere^uid? Babyderm-zeep Bij Babyderm-zeep (dubbel stuk),-poeder, -crème, -olie, -shampoo en -haarlollon, voor de kinderen tijdelijk sierlijke wereld-delen speldjes. MARKTBERICHTEN Aardappelmarkt Emmeloord. EMMELOORD, 22-4. De officiële noteringen luiden als volgt (in gul dens per 100 kg.) tölersprijs af boer derij: Consumptie-aardappelen binnen land :Bintje 40 mm klei opw. f 18,00 -20,50. Consumptie-a ardappelen export Bintje 35 mm klei opw. in 2 maten f 17,50-19,50. Voeraardappelen gestaakt. Ned. Herv. Kerk. Zierikzee: Grote kei'k: 10 uur ds. van Roon, Ermelo. Gasthuiskei'k: 10 uur ds. N. H. Bierman, Bi'eda, 7 uur ds. van Roon. Kerkwerve: 11 uur ds. Zonneveld. Serooskerke: 9.30 uur ds. Zonneveld. Burgh: 9.30 uur ds. Feu- nekes. Haamstede: 9.30 uur ds. Oort, 6.45 uur ds. Feunekes. Rcnesse: 11 uur ds. Van Liere, H.D. Noordwelle: 9.30 uur ds. Van Liere. Scharendij- ke: 10 uur ds., Roodenburg. Brou wershaven: 11 uur ds. Ooi't. Zonne- maire: 11 uur ds. Feunekes. Noord- gouwe: 11 uur ds. Kelling. Dreischor: 9.30 uur ds. Kelling. Ouwerkerk: 10 uur ds. Vellekoop. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Westei'hof. Oosterland: 10 en 6 um* ds. Groenewegen. Sirjansland: 10 uur leesdienst, 6.30 uur ds. Van Vliet van Ouddorp. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. E. van Wieringen, Rottex*- dam. Lutherse Kerk. Zierikzee: Geen dienst. Gereformeerde Kerken. Zierikzee: 10 en 5 uur ds. C. M. v. d. Loo, Soest. Haamstede: 10 en 5 uur ds. W. C. P. den Boei', Uithui zen. Scharcndjjke: 10 en 2.30 uur ds. den Heeten. Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. Wentzel. Zonnc- mairc: 10 en 2.30 uur ds. Huy- sei'. Nieuwerkerk: 10 en 5 uur dir. Becker (Vïei'ing H. iA.). Oos terland: 10 en 3 uur ds. Nawijn. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Van der Stoel, Bergen op Zoom. Gereformeerde Kerken. (Vrijgemaakt). Brouwershaven: 10 cn 3 uur ds. Kei zer. Chr. Geref. Kerken. Zierikzee: 10 en 6 uur ds. W. de Graaf, Hasselt. Kerkwerve: 10 en 6 uur ds. Westerink. Haamstede: 10 uur leesdienst, 3 uur ds. Westerink. Nieuwerkerk: 10 uur leesdienst, 3 uur ds. de Graaf. Gereformeerde Gemeenten. Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur ds. Ka- ren. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland. Zierikzee: 10, 2 en 6.30 uur lees dienst. Renesse: 10 en 2.30 uur lees dienst Nieuwerkerk: 9.45 en 2.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10 en 5 uur leesdienst. Oud-Gereformeerde Kerken. Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees- Leger des Heils. Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 19.30 uur ver- lossingssamenkomst. Rcoms-Katholieke Kerk. Zierikzee: Euchax'istieviering om 7.30, 10 en 19 uur. Haamstede: Euchax'istieviering om 9.30 uur. ROTTERDAM. Op een aantal van 17.250 scholen met in totaal 2.930.000 leerlingen zijn er 4683 scholen (met 712.632 leerlingen), waar chi'istelijk onderwijs wordt gegeven. Ingezonden mededeling Hèt is weer lente het is weer tijd om over zo'n S fijne zo'n veilige nieuwe fiets te denken. DE NIEUWE PUZZEL

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 6