blijf jong, blijf fit fiets! Schets van het landbouwjaar 1964 VOOR WIE GEZELLIG WIL FRITUREN ONZE PUZZEL-RUBRIEK Zeeuwse kunst in het Burgerweeshuis Landbouwvereniging Bruinisse BRUINISSE, 14-4. De voorzitter van de onderafdeling der Z.L.M., de heer I». L. Krepel, heeft op de jong ste vergadering, een overzicht gege ven van het landbouwjaar 1964. Hij herinnerde in dit overzicht aan de regens in de tweede helft van maart, die hier en daar op Schou- wen-Duiveland nogal wat schade aanrichtten, zodat sommige percelen moesten worden overgezaaid; een strop gelet op de prijzen van zaai zaad en pootgoed. Het afgelopen sei zoen gaf nogal wat wisselvallighe den te zien. In de eerste plaats wa ren daar de goede weersomstandig heden, met de goede opbrengsten per ha. maar de prijzen waren niet alle maal even bevredigend. Vlas zat he lemaal in de verkeerde hoek. Aard appelen, die een hoge prijs gaan op brengen nu de voorraden zijn ge ruimd, werden van de hand gedaan tegen kostprijs of lager (gelukkig niet de gehele oogst). Zo staat de Schouwen-Duivelander telkens voor het dilemma „moet ik verkópen of niet, zal de prijs oplopen of zakken?" Dit alles leidde tot de steeds ster ker wordende tendens, dat de kleine bedrijven worden opgeruimd. Het is voor de kleine boer op de duur niet meer te harden. Soms zoekt hij het in de tuinbouw, maar dat vergt gro te investeringen, vooral de kassen- teelt en men moet beslagen ten ijs komen, d.w.z. men moet ter zake kundig zijn. Studeren is noodzakelijk Wie contracten afsluit, worde lid van de Contracttelersvereniging, want op het terrein van de contract teelt liggen voetangels en klemmen, die beter gezamenlijk dan individu eel kunnen worden opgevangen en opgelost. Dat Schouwen-Duiveland eiland af is, noemde spreker van grote beteke nis. Hij kon die betekenis niet beter onder woorden brengen dan dat dit gedaan was, door de heer A. M. Ge luk, in het Z.L.M.-orgaan. Bestuursverkiezing. Bij de bestuursverkiezing werd de heer Joh. de Jonge- de Koning met bijna algemene stemmen herkozen. In de vakature ontstaan door het zich niet herkiesbaar stellen van de heer F. van den Berg, werd na twee stemmingen gekozen de heer Jac. de Jonge-de Vrieze. De landbouwvereniging te Brui- nisse telt momenteel 56 leden. De rekening van de penningmees ter de heer Joh. Bal-Kriger sloot met een batig saldo van f 20,33. De leden deden zaken met de C.A.V. waarvoor zij f 0,25 per f 100,uit gekeerd kregen, totaal f 149,44. Waarvan (omz. f 73.185,36) f 59.798,75 van de leden. De voorzitter bracht dank aan het aftredende bestuurslid van den Berg, die op zijn beurt eveneens dankte voor de samenwerking in het be stuur, steeds ondervonden, wat niet inhield, dat men het steeds met el kaar eens was. Aan het slot van de vergadering richtte de voorzitter zich speciaal tot de familie Hoek, de nieuwe eige naars van het oude en gerenom meerde hotel Storm, die met groot élan een verbouwing tot stand bracht, Ingezonden mededeling ZONDER SPATTEN - ZONDER WALM D. 100.112.65 Onze puzzelrubriek mag zich weer in een duidelijk stijgende belangstel ling verheugen. Ondanks de aan dacht voor de t.v. zijn er (gelukkig) nog velen, die de 'hersenen willen slijpen met puzzelen. Een flinke sta pel inzendingen was deze week het gevolg 'hiervan. De eerste prijs gaat deze week naar: de heer C. Mangroo, Kon. Gustaafweg 2, Zierikzce. De tweede prijs is bestemd voor: mevr. G. Donkers-Merle, Boschstraat 21, Breda. De oplossing van (Je puzzel is de volgende: Horizontaal: 1. verzoek; 6. ran- goon; 11. ida; 12. leo; 13. oma; 14. samba; 17. mökér; 20. s.l.; 22. amper; 24. co; 25. avond; 28. 'etage; 31. ate; 32. P.T.T.; 33. ais; 34. mare; 37. over; 39. list; 40. loods; 41. enak; 42. tolk; 44. soda; 46. <age; 48. vel; 49. amp; 51. airtis; 54. emelt; 56. is; 58. ommen 61. se; 63. pampa; 65. legaal; 68. k.r.o. 70. sen; 71. ede; 73. termiet; 74. der tien. Verticaal: 1. vies; 2. ed; 3. ras, 4. oom; 5. 'klam; 6. rome; 7. nok; 8. oor; 9. om; 10. nato; 15. ako; 16. bad; 18 .ore; 19. eva; 21. lat; 23. petro leum; 24. cel; 26. venster; 27. mor; 29. t.a.v.; 30. garnaal; 35. ato; 36. elk; 37. oss: 38. eed; 43. lui; 45. olm; 47. gas; 50. mts; 52. tea; 53. sop; 54. eng; 55. era; 56. inkt; 59. mast; 60. eend; 62. eden; 63. por; 64. mei; 66. air; 67. lei; 69. re; 72. de. DE NIEUWE PUZZEL Dc nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. van de schil ontdoen; 6. zuil; 11. hetzelfde (afk.); 12. deel van het bed; 14. fijn weefsel; 16. stevige; 19. tan deloos zoogdier; 20. toiletgerei; 22. schroomvallig; 25. karakter; 26. meis jesnaam; 28. eenh. v. druk (afk.); 29. herkauwer; 31. bijw.; 32. zoals de akten getuigen (Lat. afk.); 33. zang- noot; 35. metaal; 37. strandmeer; 40. Utrechts stedelijk orkest (afk.); 41. de dato (afk.); 42. steensoort; 43. plaats in het Gooi; 44. ontkenning; 46. water in Friesland; 47. muurhol te; 49. gebergte in Spanje; 52. mis dadige; 54. nagerecht; 56. voegwoord; 57. jongensnaam; 58. plaats in Dren the; 60. bieding; 62. Engels bep. tel woord; 63. eigenaardig; 64. met dc eer in strijd; 67. bekende scheep vaartmij (afk.); 69. voorzetsel; 70. graf; 72. Engels lidwoord; 74 berg nimf; 77. voegwoord; 78. laten, uit gaan, uit'en; 79. elkander. Verticaal. 1. semie overheidsbedrijf; 2. vreem de munt; 4. larve; 5. voorzetsel; 6. tuinhuisje; 7. dierengeluid; 8. lucht strijdkrachten (afk.); 9. grote vloot; 10. rondhout; 11. land in Azië; 13. dag (Duits); 15. verduren; 17. eerste vrouw; 18. afsluiter; 21. bewijzen; 23. Duitse badplaats; 24. geogr. aan duiding (afk.); 27. talmen; 30. strui kelblok (Eng.); 32. wijk met veel tui nen; 34. Europees gebergte; 36. bloed huizen; 38. pers. voornaamw.; 39. meisjesnaam; 40. ons (Duits); 45. bij woord; 46. geest; 48. dun; 50. elk; 51. veredelen; 53. godsspraak; 54. leuren; 55. Friese jongensnaam; 59. zangnoot; 61. muziekinstrument; 62. lofdicht; 65. theo (Eng.);66. lekker nij; 68. drinkgerei; 71. niet dichtbij; 73. hogeschool (afk.); 75. zangnoot; 76. lidwoord. maar waarvan het resultaat ook wer kelijk verrassend is. Een ruime ver gaderkamer is ontstaan, waar het vroeger moeilijk vergaderen was we gens de beperkte ruimte. Spreker feliciteerde de nieuwe eige naar met zijn initiatief. Flitsen" uit het buitenland PARIJS. Premier Georges Pom pidou van Frankrijk staat drie jaar aan het hoofd van de Franse rege ring. Daar een ingrijpende reorga nisatie van de Franse regering voor lopig niet te verwachten is, is de voormalige directeur van het kabi net van president de Gaulle op weg alle records te slaan wat betreft de duur dat het premierschap in Frankrijk door een enkele man is be kleed. BRUSSEL. In Brussel is de mi nisterraad van de Europese Econo mische Gemeenschap bijeengeko men voor een driedaagse bijeen komst ter bespreking van vooral technische landbouwkwesties. SALISBURY. In Salisbury heb ben artsen bij een gerechtelijk on derzoek verklaard, dat een neger die als verdachte in verband met een bomaanslag in hechtenis was geno men, in de gevangenis is overleden aan de gevolgen van zware mishan deling. De artsen waren van oordeel dat de inwendige bloedingen welke bij de overledene werden geconsta teerd, waarschijnlijk waren veroor zaakt door slagen met een politie- stok. CARACAS. Naar in kringen in de omgeving van president Raul Leoni wordt vernomen, is een poging tot een militaire staatsgreep in Venezu ela verijdeld. SANTIAGO, (Chili). Ramon Se- gundo Paredes Soto, een arbeider uit de Chileense hoofdstad Santia go, werd 28 maart" j.l. wakker door het gegil van zijn vrouw, die hem op deze wijze wilde waarschuwen dat hun huis door een aardbeving met instorten werd bedreigd. SAIGON. Bij aanvallen van Viet- cong-guerillastrijders die twee le gerkampen in het gebied van Quang Tri met mortieren beschoten, zijn 30 Zuidvietnamese burgers en twee Zuidvietnamese militairen gedood. Ongeveer 85 burgers en twee mili tairen werden gewond. NAIMEY. Tijdens een plechtig heid in de hoofdstad van Niger is een handgranaat geworpen naar de voor autoriteiten bestemde ruimte, waarin zich de president van Niger en talrijke officiële personen bevon den. Het staatshoofd van Niger is ongedeerd gebleven. Een kind werd gedood en verscheidene personen zijn gewond. De dader is gearres teerd. LONDEN. Engeland heeft de wei gering van Peking, de Britse oud minister van buitenlandse zaken Patrick Gordon Walker te ontvan gen, „weinig constructief" ëp „on redelijk" genoemd. BRUSSEL. Gedachtig aan de 16 doden en 119 gewonden van het paasverkeer van vorig jaar zijn in België uitgebreide voorzorgsmaat regelen genomen om de veiligheid op de weg het komende paasweek einde te vergroten. MASTERTON. In Masterton (Nieuw Zeeland) heeft zich een ont ploffing voorgedaan in een fabriek van knopen. Drie vrouwen en een man kwamen daarbij om het leven. Vier anderen Werden gewond. DAMASCUS. Van het vliegveld van Damascus is een speciaal KLM- vliégtuig vertrokken met aan boord de stoffelijke resten van de slachtof fers van de vliegramp bij de Syri sche 'hoofdstad, 'in 'de nacht van zaterdag op zondag. Het toestel is inmiddels in Brussel aangekomen. LONDEN. De Britse kroonprins, de zestienjarige prins Charles, is als De plechtigheid vond plaats in de lid van de Engelse kerk bevestigd, particuliere kapel van het kasteel in Windsor. MUNCHEN. De Egyptische mi nister van buitenlandse zaken, Mah- moed Riad, heeft West-Duitsland verweten het verdrag, dat de Spaan se diplomaat markies De Nerva in het begin van de crisis in het Nabije Oosten als bemiddelaar tussen Bonn en Cairo zou hebben helpen sluiten, te hebben gebroken. LANSING. In Lansing in de A- merikaanse staat Kansas zijn woensdag twee mannen opgehan gen, die vijf jaar geleden bij een overval op een boerderij vier men sen hadden gedood. De overval had destijds minder dan 50 dollar en een veldkijker opgeleverd. LEOPOLDSTAD. Bocheley- Da vidson, een van de voornaamste lei ders van het Kongolese nationale bevrijdingscomité, is naar Tsjombe overgelopen, zo werd in Leopold- stad vernomen. TOULON. Nabij het dorp La Motte, in het departement Var, in het zuiden van Frankrijk is een zware bosbrand uitgebroken. Reeds meer dan 500 hectaren struikgewas en dennebomen zijn door het vuur verwoest. STOKE ON TRENT. Stanley Mat thews, de Engelse voetballer, die op vijftigjarige leeftijd nog steeds ac tief is en aan. het begin van dit jaar door koningin Elisabeth in de adel stand werd verheven, krijgt op 28 april in Stoke on Trent een specta culair afscheidsfeest aangeboden. LONDEN. Een Russische diplo maat, van wie gemeld was dat hij woensdag op een treinreis in Enge land was verdwenen, bleek kou te hebben en in bed tc liggen, zo is door de Russische ambassade in Londen meegedeeld. De tentoonstelling van Zeeuwse kunstenaars dn het Burgerweeshuis geeft niet alleen een 'beeld van het huidige peil van de beeldende kunst in onze provincie maar is tevens een afspiegeling van de verschillende artistieke stromingen idie zich in on ze tijd openbaren. Een der kenmer ken is 'het ontbreken van een echte stijl, dus van een algemeen geldende maatstaf waarnaar de gehele cultuur zich richt en afgemeten wordt. Wat men heden ten dage aanduidt als stijlen zijn in feite alleen stromin gen en riqhtingen die in het alge meen zo vaag omlijnd zijn dat vele van hun aanhangers zonder al te grote bezwaren van front 'kunnen wisselen. De geordende wereld wijkt voor de ongeordende, ide 'kosmos legt het af tegen de chaos; het toeval is de richtlijn voor de creatie. In vele gevallen is de men's niet de beheer ser en herschepper van de onge vormde natuur maar hij is er een vaak zeer afhankelijk onderdeel van. Symptomatisch is dat temidden van de geëxposeerde stukken ook twee 'grote bizar gevormde aardap pelen te bewonderen zijn, „abstrac te plastieken" door 'de natuur zelf gevormd. De 'ets van Duvekot, „stronk" zou bijna aangezien 'kun nen worden voor een abstracte voor stelling. Het ds niettemin de nauw keurig weergave van een werkelij ke boomstronk die ten overvloede nog een der zalen van de expositie siert. Hoe gemakkelijk de grens van figuratief naar nonfiguratief over schreden kan worden is een feit dat geïllustreerd wordt doordat van de zelfde kunstenaar een olieverf te zien is „astraal lichaam", geheel Sn blauw, verlevendigd door enkele violette toetsen. Hoezeer ook zonder voorstelling ds het toch van een nu- mineuze geladenheid, een chaos waaruit men een kosmos geboren yoelt worden. Kleurig en domine rend als vuurwerk is het werk van Hugo Metsers, maar zoals alle vuur werk laat het weinig of geen blij vende indruk achter; een ouderwet se decoratieschilder 'bfereikt met minder pretenties meer resultaat. Een vaak gebezigd argument ten gunste van de inonfiguratieve kunst is 'dat deze alleen met visuele mid delen werkt en het onderwerp als „litterair" uitschakelt. Dit litteraire element wordt door Van'Schagen in zijin monotypes weer ingevoerd in de titels. Misschien a's dit een aantas ting van het eigen karakter van dfe beeldende kunst maar per slot van rekening ontlenen de regels alleen hun waarde aan 'het feit dat men ze kan overtreden, en het resultaat is er des te boeiender om. Dit treft vooral bij zijn „Aap, noot. Mies a la Ohinoise", waarvan de voortreffelij ke compositie en de fluwelige tint niet minder innemend zijn dan de titel. Litterair is oök 'het karakter van „de strandfilosoof" van de in richter zelf maar dit mag ons niet bl'inld maken voor 'de grote plastische kwaliteiten in dit figuurtje. En hier mee zijn wij vanzelf in de figuratie ve sector beland. Aparte vermelding verdient hier het wenk van Oora van Citters, evenwichtig van compositie en krachtig van coloriet. Noch het een, noch 'het andere kan helaas ge zegd worden van de naaktfiguur van Dolf Jaspers, een naargeestig beeld van nihilistische deshumanisatie. Hoe göheel anders wordt een derge lijk onderwerp 'behandeld door Son- ja Toebes in een tekening die treft door een feilloze technische beheer sing. Een volmaakte synthese van vorm en kleur bieden 'de stillevens van Piet Rijken, meer getekend dan geschilderd, een 'bijna fotografische weergave van de uiterlijk waar neembare realiteit maar met een ex tra dimensie die dit werk tot ware kunst maakt. Het grote 'doek „dood hout" is qua onderwerp een variant op de oude vanitasvoorstellingen maar 'de menselijke schedel is hier vervangen door die van een rund, om het plezier van de bizarre pun tige vorm waarvan oök de stekelige takken getuigenis 'afleggen. Uiterst verfijnd is het 'kommetje met eieren waarvan de gesloten contouren har moniëren met het 'grijze coloriet. Vermelding verdient verder het ons welbekende werk van Jongschaap, een Permeke-aohtig doek van Piet de Bodt, en voorts 'het werk van Louis Heymans, Piet Bulthuis, Fran cois van den Ende (ook elders in de stad te zien) en G. H. Breetvelt. Ten slotte een woord van lof over de zorgvuldige wijze waarop de ten toonstelling gébracht wordt en waar aan de 'kleurige glazuren van het ceramisch werk van mevrouw Braat een aparte noot verlenen. W. P. MARTENS. De Belgische minister van bui tenlandse zaken Paul-Henri Spaak is donderdagmorgen in Eze, aan de Franse Rivièra, in de echt verbon den met de Engelse mevrouw Si- mone Dear. De laatste tijd kunnen wandelaars - die er altijd wel zijn - nogal eens genieten van het imposante gezicht van een kustvaarder in de Z\erikzee- se haven. Deze week bood het Sas ligplaats aan de „Marinus V" uit Londen, die bij de C.A.V. geladen werd met graan. De kustvaarder verliet vervolgens via de brug bij de Zuid Havenpoort weer de haven, op weg naar een nieuwe bestemming. Inmiddels was een gelegenheid voor het maken van bovenstaande plaat jes. (Foto's; ZierikzeesChe Nieuwsbode). Zierikzee BURGERLIJKE STAND Geboren. 10 april: Johannes Dingenus, z. van Marinus Cornelis Jansen en Suzanna Cornelia Leen- houts. Overleden. 4 aprilWillem Jan de Keijzer, 84 jr. (Brouwersha ven), gehuwd geweest met Jannetje Söhiettekatte; 3 april: Jannetje Jopse, 74 jr. (Zierikzee), echtg. van Bastiaan Krijger: 9 april: Pieter- nella Kosten, 86 jr. (Zierikzee), geh. geweest met Pieter Frederik van der Vliet. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Zel'hem (vac. J. Hak- kesleegt) (toez.): J. C. van Hunnik, Renkum; te Harskamp: kand. J. H. v. d. Bank, W'ilnis. Aangenomen het beroep van de Gen. Synode tot pred. voor buiten- gew. werkz. (legerpred.)L. A. Nag- tegaal, Harkema- Opeinde Oer. Kerken (vrijgemaakt) Bedankt voor Appingedam-Over- schild: B. Wesseling, Smilde-Diever. Hoofdlegerpredikant vraagl ontslag DEN HAAG, 15-4. De hoofdleger- predikant, ds. B. A. Bos, heeft de minister van defensie bericht, dat hij zijn functie ter beschikking stelt. Naar hij het ANP mededeelt, is hij tot dit besluit gekomen, nadat de in het centraal interkerkelijk overleg- militair (C.I.O.-M.) samenwerkende kerken geweigerd hebben de conclu sies van het rapport van de „Drie wijze mannen", waaraan alle partij en zich tevoren hadden gebonden, uit te voeren. Ds. Bos is van mening, dat de huidige ontwikkeling voor de protestants christelijke verzorging van de Koninklijke Landmacht zo danig is dat hij de verantwoording daarvoor niet langer kan dragen. Ingezonden mededeling Op de fiets geniet je méér en het is gezonder! STOCKHOLM. In afwachting van de eventuele invoering van snel heidsbeperkingen op de Zwitserse autowegen wil men een proef ne men met „advies-borden" op de in- valspunten van die wegen waarop een „aangeraden" snelheid staat aangegeven, b.v. „80 tot 100 km per FINANCIËN EN ECONOMIE Spaaroverschot Boerenleenbanken UTRECHT, 15-4. Bij de boeren leenbanken en raiffeisenbanken, aan gesloten bij de Coöperatieve Centra le Boerenleenbank in Eindhoven en de Coöperatieve Raiffeisenbank in Utrecht bedroeg het spaaroverschot in maart f 32,8 miljoen tegenover f 17,3 miljoen in maart 1964. Ingelegd werd f 327,8 miljoen en terugbetaald f 295,0 miljoen. In het le kwartaal 1965 bedroeg het spaar overschot f 143,7 miljoen, of f 7 mil joen meer dan in het le kwartaal 1964. Per ultimo maart bedroeg het spaartegoed bij de georganiseerde landbouwkredietinstellingen f 7,2 miljard. Weekeinde ARTSENDIENSTEN ZIERIKZEE; Dékter W. Bonfkes, tel. (01110)-2280. MIDDENSCHOU WEN Dokter G. J. van der Waarden, Noordgouwe, tel. (01112)-480. OOSTERLAND-BRUINISSE: Dokter H. Speelman, Oosteiiancl, tel. (01114)-280. DIERENARTS Dokter W. A. M. Kalkman, Renesso, tel. (01116)-310. KERKDIENSTEN VOOR PASEN Nederlandse Hervormde Kerk. Zierikzee: Grote kerk: 10 uur ds. Lam (Hervormd kerkkoor)Gasthuis- kerk: 10 uur ds. Assendorp, 7 uur ds. Lam. Kerkwerve: 9.30 uur ds. Zon neveld. Serooskerke: 11 uur ds. Zon neveld. Burgh: 10 uur ds. Don (Paas- dienst). Haamstede: 10 en 6.45 uur de heer Malipaard, IJsselmonde. Re- nesse: 9.30 uur ds. Van Liere.Noord- welle: 11 uur ds. Van Liere.Scharen- djjke: 10 uur ds .Roodenburg, 7 uur interkerkelijke zangdienst. Brou wershaven: 10 uur ds. Oort. Zonnc- maire: 10 uur ds. Huijser en ds. Feu- nekes. Noordgouwe: 9.30 uur ds. Kel- ling (Paasfeest met de kinderen). Brcischor: 11 uur ds. Kelling. (paas feest met de kinderen). Ouwerkerk: 10 uur ds. Vellekoop. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Westerhof. Oostcrland: 9.30 uur ds. Groenewegen, 6 uur ds. Don. Sisjansland: 10 uur leesdienst, 6.30 uur ds. Broere, Dinteloord. Brui- nisse: 11 uur ds. Groenewegen, 5 uur ds. Assendorp. Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur dr. J. F. van Roijen rem. predikant te Rotterdam. Gereformeerde Kerken. Zierikzee: 10.30 en 5 uur ds. Nawijn. Haamstede: 10 en 5 uur ds. Y. J. Tie- mersma, Vlaardingen. Scharcndykc: 10 en 2.30 uur ds. Scholing. Brou wershaven: 10 en 2.30 uur ds. Went- sel. Zonncmaire: 10 uur gezamenlij ke dienst, 2.30 uur ds. Huijser. Nieu werkerk: 9 uur en 5 uur dr. Becker (voorber. pred.) Oostcrland: 10.30 uur dr. Becker, 3 uur ds. Nawijn. Brui- nissc: 9 uur ds. Nawijn, 5 uur ds. Heuijser. Gereformeerde Kerken (Vrijgemaakt) Brouwershaven: 10 en 3 uur ds. Kei zer. Chr. Gcrcf. Kerken Zierikzee: 10 uur T. Harder, Korn- horn, 6 uur ds. P, Dijkstra, cm. pred. Klundcrt. Kerkwerve: 10 uur lees dienst, 6 uur ds. Westerink. Haam stede: 10 uur ds. Westerink (openb. belijdenis), 3 uur ds. Westerink. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Dijkstra, 3 uur ds. Harder. Gereformeerde Gemeenten. Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur ds. Karens. Oostcrland10, 2.30 en 6 uur lees dienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland. Zierikzee: 10, 2.30 en 6.30 uur stu dent Pannekoek, Gouda. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwer kerk: 9.45 en 2.30 uur leesdienst. Bruinisse; 10 en 5 uur leesdienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Leger des Hcils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 19.30 uur ver- lossi ngssamenkoms t. Rooms-Katliolickc Kerk. Zierikzee: Eucharistieviering om 7.30, 10 en 19 uur Haamstede: Eucharistievieringen om 8.30 en 10 uur. Bruinisse: Eucharistieviering om 17 uur. Remonstrants gcr. gemeente. Sominclsdyk: 10 uur ds. L. Schenk (gezinsdienst). Tweede paasdag Chr. Gcrcf. Kerken Zierikzee: 10 uur ds. T. Harder, Kornhorn. Kerkwerve: 9.30 uur zang- dienst in dc Nederlandse Hervorm de Kerk. Haamstede: geen dienst. Nieuwerkerk: geen dienst. Rooms-katholickc Kerk Zierikzee: Eucharistievieringen om 7.30, 10 en 19 uur. Haamstede: Eu charistievieringen om 8.30 cn 10 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 6