Sportcontacten tussen Schouwen en Flakkee komen op gang Kleurrijke afwerking deed veel toe aan eerste prijs van landelijke kookwedstrijd Hoofdemployé J. Lefèvre in het zilver De bewapening van de Verenigde Staten Schoonheid van waterlandschap in gevaar Zes bejaardenreizen Grevelingendam in laatste week april De aardbeving in Griekenland =75 ct Hulp aan Chili STAD EN EILAND Volleyballers vooraan... DEN HAAG, 5-4. De 24-jarige on gehuwde vaandrig G. H. P. van de Meene uit Leiden is in het acade misch ziekenhuis te Leiden overle den aan de gevolgen van een kool- monoxydevergiftiging. De compag nies-commandant trof de vaandrig, die dn de militaire kakschool te Lei den werkte, op 29 maart "bewusteloos aan in diens woonboot aan het Gal genwater te Leiden. De jongeman werd toen overgebracht naar het zie kenhuis, waar men aannam dat de militair door ikoolmonoxyde was ver giftigd. In de woonboot stond' een defecte butagaskachel. De 'brigade Leiden van de koninklijke mare chaussee stelt een onderzoek in. GEMEENTE DÜIVELAND Burgerlijke stand en loop der bevolking over de maand maart Geboren5. Marinus Comelis, z. van M. Braber en C. J. den Hollan der (Oosterland); 9. Helena Maatje, d. van C. Stoutjesdijik en M. K. Wee- zepoel (Nieuwerkerk)16. Jannetje Elizabeth, d. van H. Geuze en E. Braam (Nieuweiikerk); 16. Cornells, z. van W. M. ide Jonge en A. Zwager (O'osterland)22. (te Zierikzee) Mar kus Pieter, z. van P. I. Heijboer en A. Troost (Nieuwerkerk). Gehuwd: 5. W. T. v. d. Have, 24 jr. en M. v. id. Have, 19 jr. (Ooster land); 19. J. van 't Hoff, 25 jr. en G. C. v. d. Have, 21 jr. (Oosterland). Overleden: 10. Jannetje Dina Sdhroevers, 87 jr., wed. van M. K. de Ronde (Oosterland); 14. Marinus Roks, 83 jr., wedn. van C. v. d. Have (Oosterland); 13. Jo'hannis Stoutjes- dijk,x 70 jr., edhtg. van L. v. d. Male (Nieuwerkerk); 15. Suzamna v. d. Maas, 84 jr., edhtg. van H. v. d. Maas (Oosterland); 18. Jacomina Wil'hel- mina Sorber, 88 jr., wed. van L. Cor- nelisse (Oosterland). Jubileum bij telefoondienst ZIERIKZEE. 5-4. In het dienst- kringkantcor van de telefoondienst werd ten bijeenkomst belegd ter huldiging van de hoofdemployé technische groep, de heer J. Lefè vre in verband met diens 25-jarig jubileum in overheidsdienst. Naast de directe chef, de dicnstkringlei- der, de heer L. van Sluis, waren hierbij tegenwoordig de adjunct- diredteur va.n het Telefoondistrict Breda, ir. E. H. M. Terheggen, de chef-buitendienst, de heer J. II. Ritter, ing., inspecteur PTT, de sec- tiechef-bu Ie Goes, de heer J. W. Lucasseu, de heren L. Schuurmans (Bergen op Zoom), J. Iloogesteger (Goes) en J. F. Schouten (Breda), die vroeger te Zierikzee hebben ge werkt en het gehele personeel van de buitendienst en de binnendienst. Nadat het feestelijk ingehaalde echtpaar Lefèvre had plaatsgenomen riep de heer van Sluis alle aanwezi gen een hartelijk wel'kom toe, inzon derheid de jubilaris en echtgenote, waarna hij het woord gaf aan ir. Terheggen. Spr. verklaarde, dat een terug blik op de loopbaan van de heer Le fèvre aan de rooskleurige kant is. Hij kan op een goede 'diensttijd te rugzien. Het was vooral 'in Zierikzee een tijd van veel behelpen, die tooh aantrekkelijk genoemd kan worden. In zijn staat van dienst zit behoor lijk ruimte Aval betreft opleiding, di ploma's en vakexamens. Spr. las een felicitatiebrief van de telefoondis- trictsdirecteur en overhandigde de bekenide enveloppe met inhoud en een van handtekeningen voorziene herinnering.. Tot slot wenste spr. het echtpaar Lefèvre alle goeds toe voor de toekomst. De dienstkringlei'der, de heer van Sluis, herinnerde er aan, dat, toen de heer Lefèvre in 1946 definitief naar Zierikzee kwam, er hier toen veel op was te knappen. „De tijd, dat u 'hier bent geweest, was een goede tijd en ik dank u hartelijk voor de goede samenwerking", zo besloot de heer van Sluis. Tenslotte 'bracht hij ook de dank van het personeel van de Dienstkring over en bood als stoffelijk blijk een fraaie aktentas aan. De chef-vakman, de heer A. Sies, sprak als één der ouderen van het personeel. De chef-magaziinbeheerder de heer M. J. Krakeel, haalde enkele herinneringen op uit het na-rampse verleden, waarna de sector-chef de heer D. J. Volmer, namens het per soneel van zijn afdeling, een ge schenk aanbood. Ook de heer Sohou- ten liet zijn (gelukwensen vergezeld gaan van een (geschenk. Tenslotte sprak de heer Defèvre zelf een woord van dank voor alle goede woorden en geschenken. Een hoge ambtenaar van het Britse ministerie van 'luchtvaart, die op 16 maart op beschuldiging van spionage werd aangehouden, heeft de politie meegedeeld, dat de Rus sen hem 5000 pond (ongeveer 50.000 vilder.) 'hadden betaald voor gege vens betreffende Britse geleide wa pens. AMSTERDAM. In Amsterdam noord wordt op het ogenblik een ac tie gevoerd om de molen „De Admi raal", beter bekend als „De Kxijt- molen", voor het nageslacht te kun nen behouden. DEN HAAG, 5-4. Niet alle planologen laten by het afwegen van de belangen, de onschatbare waarden van de schoonheid van het Nederlandse waterlandschap voldoende zwaar wegen. Maar al te vaak komt het voor dat de betrokken overheden hun goedkeuring hechten aan plannen die bü hun uitvoering een van de belangrykste elementen van de schoonheid van Nederland vernietigen. Veel zou reeds gespaard kunnen blüven wanneer de planologen en ontwerpers reeds in een zo vroeg mogelijk stadium met de landschapsbescher ming van onze wateren en hun oevers rekening zouden houden. Met deze „noodkreet" hebben de A.N.W.B. en de K.V.N.W.V. (Ko ninklijke Verbonden van Ncdcrlandsche Watersport Vereenigingen) zich gewend tot de Provinciale Planologische Diensten in ons land, de Rüksdienst voor het Nationale Plan en de Dienst der Zuiderzee werken. In hun brief stellen de bonden dat er een steeds verder gaande ontluistering van de Nederlandse wateren aan de gang is, voornamelpk omdat er steeds meer bebouwing aan de oevers van die wateren komt. Die bebouwing is van velerlei aard. Er vestigen zich industrieën langs het water, er worden woonwyken gebouwd en er komen voorzieningen voor de recreatie, zoals jachthavens, winterbergingen en verzamelingen van zomerwoningen. Veel fraaie oevers worden ook ter beschikking gesteld voor het ligplaats nemen van woonschepen. Langzaam maar zeker, aldus de briefschrijvers, wordt daardoor een Van de meest karakteristieke schoonheden van ons land, name ly k het water en zyn oevers, vernietigd. Het is daarom dat de bonden een beroep doen op dc Rijksdienst voor het Nationale Plan en de Provinciale Planologische Diensten en de byzondcre aandacht vragen van die diensten voor dit probleem. Organisatie vordert goed ZIERIKZEE, 6-4. Nu de Grevelin gendam al enkele dagen is openge steld, wordt er ook in sportkringen op Schouwen-Duiveland ijverig ge werkt om zo spoedig mogelijk kon- takt te zoeken met allerlei clubs op Goeree-O verf 1 akkee. Nauwelijks enkele dagen na het bekend worden van 'het bex-icht dat aan de komende* zomerkorfbalcom- petltie van de Schouwen-Duiveland- se Korfbal Bond in de le klasse zal worden deelgenomen door de vereni gingen Thor uit Dirksland en Delta uit Ooltgensplaat, bereikt ons het bericht dat ook enkele volleybal teams van Schouwen-Duiveland bin nenkort wedstrijden zullen gaan spelen op Goeree-Overflakkee. Op zaterdag 24 april a.s. organiseert wachtmeester H. Bisschop van de rijkspolitie te Middelharnis een groot volleybaltournooi. Aan dit toumooi zal o.a. worden deelgeno men door diverse teams uit Middel harnis, 1 dames- en herenploeg uit Oostvoorne, Hellevoetsluis en S.K. N.W.K. uit Nieuwerkerk. Verder zal ook een sterke selectie van de Pro vinciale Waterstaat uit Zierikzee van de partij zijn. ZIERIKZEE, 5-4. Veertien dames uit alle delen van Nederland kwa men uit in de landelijke finale van een door de Huishoudbeurs te Am sterdam ge-organiseerde kookwed strijd. Aan deze nationale kracht meting werkten ook mede het Voor lichtingsbureau v.d. Voeding en de Peulvruchten Studie Combinatie. Voor deze wedstrijd werden ruim 400 recepten ingediend. Na een grondige voox-selectie kregen de beste inzendsters per provincie de gelegenheid hun maaltijden in de praktijk te bereiden. In Amsterdam kwamen tenslotte de allerbesten uit het land tegen el kaar uit. De jury o.l.v. mevrouw R. Lotgering-Hillebx-and had bijna twee uur nodig om tot een uitspraak te komen. Winnaresse werd - als reeds ge meld - mevrouw A. van Waveren van Egmond uit Haamstede. Zij kreeg een 15-daagse vliegvakantie aangeboden voor twee personen naar keuze naar Majorca of Zuid- slavië. Met de nummers 2 en 3 woonde mevrouw Van Waveren vrijdag de feestelijke opening bij van de Huis houdbeurs in het Congrescentrum van de RAI. De winnaressen waren de hele dag de gasten van de Huis houdbeurs (met hun echtgenoten) en maakten o.a. een uitgebreide rondvlucht. Het menu van de eerste prijs win nares bestond uit een rozijnei*wten- schotel „new style", met ham, krop sla en gemengd zuur en yoghurt met vruchten als toetje. Mevrouw Van Waveren is zelf van mening dat ze de prijs vooral gewonnen heeft door de kleurrijke afwerking van het menu. Ze doet ATHENE, 5-4. Maandagavond Ava- ren 17 lijken geborgen in de maan dag door een aardbeving getroffen dorpen in Griekenland. Het zwaarst getroffen is de provincie Arcadia. In Megapolis deden zich vanmiddag op nieuw twee aardschokken voor. Dit gebeurde op bet moment dat koning- Constantijn en 'koningin-moeder Frederiika per vliegtuig in deze plaats aankAvamen. Het aantal gewonden bedroeg maandagavond meer dan 200. Ingezonden mededeling is net zo lekker als de duurste Amerikaan! Moderne monsen houden zichzelf niet voor do gek. Dal fekkere sigarellen niet duur behooven ta zijn, bewijst Silky: 20 heerlijk© Amerikanen van eerste klas pfantago-tabakken Aanvankelijk waren 4 of 5 teams van Schouwen-Duiveland bexeid naar Middelharnis te gaan, doch dit was helaas wegens de sterke bezet ting van het tournooi niet meer mo gelijk. Volleybal op Flakkee Naar wij vernemen wordt de vol- leybalsport op Flakkee ongeveer drie jaar beoefend met de meeste clubs in Middelharnis, waar men de be schikking heeft over de daar gele gen veilinggebouwen bij het R.T.M.- station, waar ook nu gespeeld zal worden. Het tournooi vangt om 9 uur aan en eindigt rond 6 uur. In totaal moeten 45 wedstrijden wor den gespeeld. Als prijzen Avorden o.a. beschikbaar gesteld en fx-aaie wissel beker, een yolleybal, bakers, en vele artdere prijzen. De netto opbrengst is 'bestemd voor de ouden van dagen van Middelharnis. In overleg met de Nederlandse Volleybal Bond (NeVo- Bo) wordt momenteel nog druk over leg gepleegd over het spelen van een demonstratiewedstrijid tussen 2 ster ke teams. Ter verbetering, bevorde ring en stimulering van de sport in het algemeen moeten dergelijke kon takten zeker woiden toegejuicht en voor sportminnend Schouwen-Dui- veel aan bloemschikken en, al klinkt het misschien ook vreemd, deze kennis van zaken kvvam bij de wedstrijd goed van pas. Overigens viel de wedstrijd bepaald niet mee. Gedurende de twee uren examen tijd werden de deelneemstex's door pers en jury uitvoerig getest op hun kennis van allerlei zaken. Een dezer dagen zal mevr. Van Waveren haar bekroonde recept nog eens klaar maken en dan zullen b. en w. van Wester schouwen zich van de voedzame kwaliteiten kunnen o- vertuigen. „Als de eerste prijs in Haamstede valt komen we proeven" Dit grapje van burgemeester Ever wijn toen hij hoorde van de reis van mevrouw Van Waveren naar Amsterdam gaat nu werkelijkheid worden. Op een conferentie -in Chicago van antropologen, biologen, zoölogen en deskundigen op het gebied van de erfelijkheidsleer is men tot dc con clusie gekomen, dat er al minstens 13A -miljoen jaar mensen op aarde leven. Rond 30 miljoen jaaregeleden leefden er al wezens die dichter bij de homo sapiens stonden dan de apen. Verstoringen op financieel gebied? AMSTERDAM, 5-4. Zolang er nergens een concentratie in leider schap gevonden kan worden, die sterk genoeg is om rust te brengen in het internationale handels- en geldverkeer, blyft 1965 een jaar waarin op financieel gebied belang- ryke verstoringen niet uitgesloten zyn. Dit schrijft de directie van de Verenigde Bankbedrijven N.V. in haar verschenen jaarverslag. Een spoedige en afdoende wegneming van de grote onzekerheden op de valutamarkten lijkt haar volstrekt noodzakelijk voor en goed functio neren van dit verkeer. De directie acht het niet onmogelijk dat 1965 op het gebied van de valuta's een ontAvikkeling te zien zal geven waarin naast fundamentele wijzi gingen die voor allen gelden, meer dere landen hun r-elatieve posities zullen Avillen herzien en aanpassen. WASHINGTON, 5-4. - De Ameri kaanse minister van defensie, McNa- mara, heeft maandag in een vraag gesprek met het tydschrift „U.S. News and World Report" verklaard, dat de V.S. een overweldigende su perioriteit over de Russen hebben in alle soorten moderne wapens en dat er geen tekenen zyn die er op wyzen dat Moskou probeert de achterstand in te halen. „De Sowjets zyn tot dc slotsom gekomen dat zy de kwanti tatieve wedstryd hebben verloren en zy pogen niet op dat gebied met ons te concurreren", aldus meende de Amerikaanse minister. Volgens hem zal Amerika eind juni over het volgende materiaal beschik ken op strategisch kermvapengebied: 800 intei'continentale raketten van het type Minuteman, 54 van dex'ge- lijke raketten van het type Titan 2, 416 Polarisraketten in kexmduikbo- ten, 630 bommenwerpers van het type B-52, 80 bommenwerpers van het type B-58 en 225 bommenwer pers van het type B-47. Wat een vergelijking van de mili taire machten van de V.S. en de Sowjet-Unie betreft, wilde de mi nister geen exacte cijfers noemen. Wel had Amerika zijns inziens een kwantitatieve meerderheid van drie a vier tot één. Dit gold vrijwel voor alle gebieden. Een kwalitatieve ver gelijking kon onmogelijk worden ge geven, meende hij. Met klem sprak McNamara be richten tegen, als zouden de Ameri kaanse strijdkrachten in Vietnam met verouderde wapens zijn uitge rust. Hij zei dat dc V.S. de kerncapaci teit van communistisch China voor het ogenblik niet ernstig nemen. Hoe- veland hebben zich nu uitstekende perspektieven geopend er. praktisch elke tak van sport krijgt nu uitste kende kansen om in kon takt te tre den met onze nooxxlerburen. Hoe deze sportkontakten zich in de toe komst zullen ontwikkelen zal nog even moeten woi'den afgeAvacht mam- de volleyballers van S.K.N.W.K. uit NieuAverkerk en de Provinciale Wa terstaat uit Zierikzee gaan de rij openen, hopenlijk met veel succes. Een neger en zijn vrouw vonden zondagavond een brandend kx-uis in het tuintje A'an hun huis, dat zij pas in een „blanke wijk' in Cincinnatie hadden betrokken. Ondanks dit bran dende kruis - het klassieke waar schuwingsteken van de Klu Klux Klan - is het echtpaar niet van plan te verhuizen. Militair omgekomen door kolendamp Ingekomen: 2. A. Bolijn van Roo sendaal (Ouwerkerk); 24. W. Goud zwaard van Den Helder (Oosterland) 24. J. v. d. Werf en igez. van Wester- sChouwen (Ouwerkexik). Vertrokken: 1. J. Remijn naar Zie rikzee (Nieuwerkerk)1. K. Smalheer naar Bruinisse (Nieuwei-kerk); 1. A. A. v. d. Velde en gez. naar Ohaam (Oosterland); 5. A. Hoek en gez. naar Westersohouwen (Ouwerkerk); 8. W. A. van Dienst naar Wesfcerschouwen (Oosterland); 13. M. Folmer naar Capelle a.'d. IJssel (Nieuwerkerk); 16. P. J. Fli'kweert naar Zierikzee (Nieuwerkerk); 22. H. H. Stouten naar Krimpen, a.d. IJssel (Ooster land). Scheepvaartberichten Aludra, 6-4 van Antwerpen naar Rotterdam. Seinelloyd, 5-4 van Bremerhaven naar Antwerpen. wel een schatting moeilijk was, zou het zijns inziens tien jaar duren, voordat Peking een aantal intercon tinentale i-aketten van enige omvang tegen Amei'ika zou kunnen lanceren. Overigens achtte hij de Chinezen technisch in staat lange-afstandsra- ketten te vervaardigen, doch dit zou den zij niet spoedig kunnen doen. ZIERIKZEE, 5-4. De plannen om de bejaarden van Schouwen-Duive land gelegenheid te geven kennis tc maken met de Grevelingendam, Goeree Overflakkcc, de Haring vlietbrug en in het algemeen een indruk te geven van dc wyzigingen, die zich ais gevolg van het Delta plan hebben voltrokken en nog gaan voltrekken, hebben vaste vorm aan genomen. Wy kunnen thans mede delen dat deze byzondcre bejaar denreizen zullen plaats vinden in de laatste weck van april. Er zullen in totaal zes reizen ge maakt worden, naar een schema dat er als volgt uitziet: maandag 26 api-il en donderdag 29 april: één x-eis en dc tussenliggende dagen per dag twee reizen. In totaal zullen 1650 perso nen aan deze reizen deelnemen. 1-Iet wordt dus een wai-e uittocht van Schouwen -Du i vel arrdse be j aarden, die - gelijk 'bekend - deze bijzondere trip extra (krijgen, 'd/w.z. onafhanke lijk van hetgeen in de verschillende plaatsen dc ibejaandencomité's jaar lijks aan reizen organiseren. De kos ten voor de zes reizen worden bij eengebracht door ihet bedrijfsleven. Voor het vervoer van de (bejaar den woiden ingeschakeld de „Minis ter C. Lely" en een drietal autobus sen. De groepen doen wat 'betreft de vervoermiddelen „om en cm" en als „keerpunt" is Numansdorp gekozen, waar de rijdende en varende groepen el'kaar aflossen. De organisatie van deze reizen wordt geregeld via de oran j e verenigingen en de 'bcjaaxden- comité's. Zorgvuldige voorbereiding De reizen worden zorgvuldig voor bereid. De heer H. J. v. d. Zande te Nieuwerkerk - zeer nauw betrokken bij de 'voorbei'eiding - deelde mede dat voor een juiste toelichting zal worden gezorgd tijdens dc reizen, terwijl Gx-oene Kruis-verplecgsters meegaan cm hij onverhoopte nood gevallen te assistci'en. Wat betreft de details die de roizigers(sters) van straks moeten weten, zij medege deeld dat die tijdig zullen worden beleend gemaakt. Als contactpersoon tussen het tijdelijk comité en ide reeds genoemde oranjeverenigingen en (bejaardencomité's, fungeert de heer F. C. Hanse te Zierikzee. Hij zorgt er voor dat men op dc ver schillende dorpen tijdig van het hoe en wat op de hoogte is. Genoemd moet nog worden de zeer grote belangstelling, die voor deze reizen bestaat. Bij gunstig weer zullen ze zeker een succes gaan worden. De eerste reis - dus op maandag 26 april - krijgt een iels officiëler tintje. Tenslotte delen wij nog mede dat gelden voor deze reizen nog gaarne in ontvangst kunnen worden geno men. Storting is mogelijk op dc Soheldcbank, hetzij x'cchtstrecks het zij per giro. Br igirostorting dient vermeld: „Reis Grevelingendam". De internationale schoenenbeurs, die op 5, 6 en 7 april in de Utrechtse Irenehal wordt gehouden, slaat in het teken, van de wintermode. Hoe wel het nog echt zomer moet wor den, passen deze dames dus al laars jes voor de winter van 1965. Ingezonden mededeling I TOMOS sportieve twee-versnelling 'j* A hmtomor nii nnff f DEN HAAG, 5-4. De px-esidenl van de republiek Ohili, Eduardo Frei heeft uitdrukkelijk persberichten te gengesproken volgens welke Chili geen buitenlandse hulp zou aan vaarden of nodig hebben na de aard beving die kortelings een groot deel van 'het Chileens grondgebied heeft getroffen, aan vele mensen het leven heeft gekost en aanzienlijke mate riële schade heeft aangericht, aldus deelt de Chileense ambassade in Den Haag mede. De president heeft in dex-daad gezegd dat voor de defini- tieve Avederopbouw alle krachtsin spanning hoofdzakelijk van Chileen se zij'de zal moeten komen, maar dat men met dankbaarheid de 'hulp die andere landen Avillen verlenen, zal aanvaarden. ZIERIKZEE Scheldebank N.V. Naar wij vernemen zal op de a.s. aandeelhoudersvergadering van de Scheldebank N.V. worden voox-ge- steld over het 'boekjaar 1964 een di vidend uit te keren van 10 pet. (vo rig jaar 9 pet.). VERGISSING (EN) Shakespeare heeft niet voor niets zijn „Spel der vergissingen" geschre ven, want die gaan nog steeds door. Een mens kan er onder lijden. Laten we even stil staan bij de man, die samen met zijn broer in het zieken huis terecht kwam. Men behoeft daar niet ondersteboven van te zijn, want het was niet zo erg. De man had steunzolen nodig, maar de ver pleegster koos de broer uit om deze hulpmiddelen aan te meten. Dat was voor broer een heel karwei, want hij lag met een voetbalknie. Op het laatste moment is de vergissing ont dekt, maar de man had toen al kun nen begrijpen, dat hij in een gevaar lijk tijdperk leefde, vol vergissings kansen. De man kwam thuis, gezond en wel en het overdachte in het zieken huis ging hij nu eens even in prak tijk brengen. Hij snelt onder een maartse bui naar de bloemenkoop- man en bestelt veertien rode tulpen. Dat doet een man zomaar niet. Er was reden voor, want morgen waren de echtelieden veertien jaar ge trouwd, en vrouwlief moest verrast met dit fleurig geschenk. Het zon de liefde aanwakkeren en hel bewijs leveren dat de (goede) man niet be hoorde tot het gilde der vergeters. Jaardagen mannen gaat nog, maar in trouwdata immers zijn we zwak. Natuurlijk heeft de bloemenkoop- man zijn opdracht prompt uitgevoerd en de veertien tulpen zijn netjes thuisbezorgd, voorzien van een kaartje met wat liefs er op. Me vrouw heeft de bloemen aangepakt en het kaartje bestudeerd, maar zij kon met de tekst niet uit de voeten. Ze heeft wel geglimlacht, want vrou wen vermoeden snel de waarheid achter de vergissing. Ook in dit. ge val. want 's avonds thuis gekomen iverd pa even het vraagje voorge legd of hij nog wel wist in welke maandde trouwdag viel. Nu. dat was niet maart, maar april. De tulpen zullen niet meer aanwezig zijn op de belangrijke datum, want een maand houden ze hel niet uil. De man had voorzichtiger moeten zijn. De steunzolen waren een teken aan de wand, maar hij sjouwde maar door met. zijn bloemen en zo is het mis gegaan. Dc man heeft verdrietig het hoofd geschud, maar in het foute kader deed hij toch een heel goed ding. Dal kan toch niet onopgemerkt blijven dacht SCHIEREJLANDMAN.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 2